Мачовете днес

Следи тази страница всеки ден, ако искаш да научиш от колко часа и кои са мачовете днес по ТВ. Българските телевизионни медии ни правят част от най-великата игра. Имаме възможност да наблюдаваме големите сблъсъци в Европа.

Австралия А-Лига
Нюкасъл Джетс Нюкасъл Джетс емблема
10:05
Сидни емблема Сидни
Уестърн Сидни Уестърн Сидни емблема
12:10
Уестърн Ютд емблема Уестърн Ютд
Австралия Брисбейн Премиър Лига
Маунт Грават Хоукс Маунт Грават Хоукс емблема
11:00
Бризбейн Найтс емблема Бризбейн Найтс
Дъ Гап Дъ Гап емблема
11:00
Албани Грийк емблема Албани Грийк
Тууонг Сити Тууонг Сити емблема
12:00
Ст. Джордж емблема Ст. Джордж
Куинсланд Юнивърсити Куинсланд Юнивърсити емблема
12:00
Бейсайд емблема Бейсайд
Австрия 2. Лига
Аустрия Виена II Аустрия Виена II емблема
15:30
Дорнбрин емблема Дорнбрин
А. Лустенау А. Лустенау емблема
15:30
Амщетен емблема Амщетен
Австрия Бундеслига
Хартберг Хартберг емблема
18:00
Рийд емблема Рийд
Алтах Алтах емблема
18:00
Австрия Виена емблема Австрия Виена
Адмира Адмира емблема
18:00
Ст. Полтен емблема Ст. Полтен
Азербайджан Висша Лига
Кешла Кешла емблема
17:00
Сумгаит емблема Сумгаит
Сабаил Сабаил емблема
19:15
Нефтчи емблема Нефтчи
Албания Суперлига
ФК Тирана ФК Тирана емблема
17:00
Кастриоти емблема Кастриоти
Аполония Аполония емблема
17:00
Лячи емблема Лячи
Теута Теута емблема
20:00
Билис емблема Билис
Скендербеу Скендербеу емблема
20:00
Партизани емблема Партизани
Англия Висша Лига
Diema Sport 2
Лийдс Лийдс емблема
14:30
Тотнъм емблема Тотнъм
Шефилд Ютд Шефилд Ютд емблема
17:00
Кр Палас емблема Кр Палас
Diema Sport 2
Ман Сити Ман Сити емблема
19:30
Челси емблема Челси
Ливърпул Ливърпул емблема
22:15
Саутхямптън емблема Саутхямптън
Англия Лига Две
Кембридж Ютд Кембридж Ютд емблема
17:00
Гримсби емблема Гримсби
Карлайл Карлайл емблема
17:00
Уолсол емблема Уолсол
Челтнъм Челтнъм емблема
17:00
Харогейт емблема Харогейт
Кроули Таун Кроули Таун емблема
17:00
Болтън емблема Болтън
Екзитър Екзитър емблема
17:00
Бароу емблема Бароу
Моркамб Моркамб емблема
17:00
Брадфорд емблема Брадфорд
Олдъм Олдъм емблема
17:00
Форест Грийн емблема Форест Грийн
Порт Вейл Порт Вейл емблема
17:00
Мансфийлд емблема Мансфийлд
Салфорд Салфорд емблема
17:00
Лейтън Ориент емблема Лейтън Ориент
Скънторп Скънторп емблема
17:00
Стивънидж емблема Стивънидж
Саутенд Саутенд емблема
17:00
Нюпорт емблема Нюпорт
Транмиър Транмиър емблема
17:00
Колчестър емблема Колчестър
Англия Национална Лига
Олтринкам Олтринкам емблема
17:00
Ийстлей емблема Ийстлей
Барнет Барнет емблема
17:00
Нотс Каунти емблема Нотс Каунти
Довър Довър емблема
17:00
Стокпорт емблема Стокпорт
Халифакс Халифакс емблема
17:00
Боръм Ууд емблема Боръм Ууд
Хартлипул Хартлипул емблема
17:00
Мейдънхед емблема Мейдънхед
Кингс Лин Таун Кингс Лин Таун емблема
17:00
Солихъл емблема Солихъл
Сътън Сътън емблема
17:00
Уеймът емблема Уеймът
Уелдстоун Уелдстоун емблема
17:00
Дагенъм и Редбридж емблема Дагенъм и Редбридж
Уокинг Уокинг емблема
17:00
Честърфийлд емблема Честърфийлд
Рексъм Рексъм емблема
17:00
Йоувил емблема Йоувил
Торки Ютд Торки Ютд емблема
19:20
Бромли емблема Бромли
Англия Чемпиъншип
Борнемут Борнемут емблема
14:30
Стоук Сити емблема Стоук Сити
Барнзли Барнзли емблема
14:30
Норич емблема Норич
Блекбърн Блекбърн емблема
14:30
Бирмингам емблема Бирмингам
Бристол Сити Бристол Сити емблема
14:30
Брентфорд емблема Брентфорд
Кардиф Кардиф емблема
14:30
Родъръм емблема Родъръм
Ковънтри Ковънтри емблема
14:30
Милуол емблема Милуол
Дарби Дарби емблема
14:30
Шеф Уензди емблема Шеф Уензди
Мидълзбро Мидълзбро емблема
14:30
Уикъмб емблема Уикъмб
Нотингам Нотингам емблема
14:30
Престън емблема Престън
КПР КПР емблема
14:30
Лутън емблема Лутън
Рединг Рединг емблема
14:30
Хъдърсфийлд емблема Хъдърсфийлд
Уотфорд Уотфорд емблема
14:30
Суонзи емблема Суонзи
Бахрейн Висша Лига
Ийст Рифа Ийст Рифа емблема
22:00
Будая емблема Будая
Ал-Хид Ал-Хид емблема
22:00
Бусайтийн емблема Бусайтийн
Ал Ахли Манама Ал Ахли Манама емблема
22:00
Ал-Наджма емблема Ал-Наджма
Ал Рифа Ал Рифа емблема
22:00
Малкия емблема Малкия
Беларус Висша Лига
Рух Брест Рух Брест емблема
14:30
Спутник емблема Спутник
ФК Минск ФК Минск емблема
18:30
Витебск емблема Витебск
Славия Мозир Славия Мозир емблема
20:30
Динамо Брест емблема Динамо Брест
Беларус Резерви
Енергетик 2 Енергетик 2 емблема
12:30
Жодино 2 емблема Жодино 2
Ислох Минск 2 Ислох Минск 2 емблема
16:00
Динамо Минск 2 емблема Динамо Минск 2
Шахт Солигорск 2 Шахт Солигорск 2 емблема
16:00
БАТЕ 2 емблема БАТЕ 2
Белгия Про Лига
Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж емблема
19:30
Гент емблема Гент
Андерлехт Андерлехт емблема
21:45
Антверп емблема Антверп
Босна Премиър Лига
Младост ДК Младост ДК емблема
16:00
Радник емблема Радник
Слобода Слобода емблема
16:00
Олимп Сараево емблема Олимп Сараево
Борац Баня Лука Борац Баня Лука емблема
17:55
Крупа емблема Крупа
Жрински Жрински емблема
20:05
Вележ Мостар емблема Вележ Мостар
България efbet Лига
Diema Sport
Лудогорец Лудогорец емблема
17:45
Локо Пд емблема Локо Пд
България Втора Лига
Литекс Литекс емблема
18:00
Струмска слава емблема Струмска слава
Нефтохимик Нефтохимик емблема
18:00
Септ Симитли емблема Септ Симитли
Diema Sport
Пирин Пирин емблема
20:30
Септември Сф емблема Септември Сф
Германия Бундеслига
Евроспорт 2
Дортмунд Дортмунд емблема
16:30
РБ Лайпциг емблема РБ Лайпциг
Хофенхайм Хофенхайм емблема
16:30
Шалке емблема Шалке
Волфсбург Волфсбург емблема
16:30
Унион Берлин емблема Унион Берлин
Вердер Вердер емблема
16:30
Леверкузен емблема Леверкузен
Евроспорт 2
Байерн Байерн емблема
19:30
Гладбах емблема Гладбах
Германия Втора Бундеслига
Дюселдорф Дюселдорф емблема
14:00
Брауншвайг емблема Брауншвайг
Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт емблема
14:00
Карлсруер емблема Карлсруер
Вурцбургер Вурцбургер емблема
14:00
Оснабрюк емблема Оснабрюк
Германия Трета Лига
Веен Веен емблема
15:00
Мюнхен 1860 емблема Мюнхен 1860
Дрезден Дрезден емблема
15:00
Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема
15:00
Юрдинген емблема Юрдинген
Магдебург Магдебург емблема
15:00
Дуисбург емблема Дуисбург
Инголщат Инголщат емблема
15:00
Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
Ханза Рощок Ханза Рощок емблема
15:00
Цвикау емблема Цвикау
Грузия Еровнули Лига
Самтредия Самтредия емблема
14:00
Шукура емблема Шукура
Динамо Батуми Динамо Батуми емблема
19:15
Динамо Тбилиси емблема Динамо Тбилиси
Гърция Суперлига
ПАС Янина ПАС Янина емблема
19:30
Смирнис емблема Смирнис
Волос Волос емблема
19:30
АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
Панетоликос Панетоликос емблема
19:30
Атромитос емблема Атромитос
Ламия Ламия емблема
19:30
ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
Гърция Суперлига 2
Панахайки Панахайки емблема
14:45
ФК Трикала емблема ФК Трикала
Аполон Аполон емблема
14:45
Йерапетра емблема Йерапетра
Драмас Драмас емблема
14:45
Караискакис емблема Караискакис
Египет Висша Лига
Араб Контракторс Араб Контракторс емблема
22:30
Ел-Ентаг емблема Ел-Ентаг
Еквадор Серия А
Макара Макара емблема
03:00
Деп. Куенка емблема Деп. Куенка
Оренсе Оренсе емблема
21:00
9 де Октубре емблема 9 де Октубре
Инд. дел Вале Инд. дел Вале емблема
23:30
ЛДУ Кито емблема ЛДУ Кито
Барселона СК Барселона СК емблема
02:30
Емелек емблема Емелек
Естония Мейстрилига
Флора Флора емблема
13:00
Легион емблема Легион
Тамека Тамека емблема
16:00
Куресааре емблема Куресааре
Нарва Нарва емблема
19:00
Калю емблема Калю
Израел Висша Лига
Ирони Шмона Ирони Шмона емблема
18:00
Макаби Петах Тиква емблема Макаби Петах Тиква
Бней Йехуда Бней Йехуда емблема
18:45
Апоел ТА емблема Апоел ТА
Апоел Хайфа Апоел Хайфа емблема
20:15
Апоел Кфар Саба емблема Апоел Кфар Саба
Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим емблема
20:30
Бней Сахин емблема Бней Сахин
Ирландия Висша Дивизия
Уотърфорд Уотърфорд емблема
20:00
Дрогеда Юнайтед емблема Дрогеда Юнайтед
Бохемианс Бохемианс емблема
20:00
Фин Харпс емблема Фин Харпс
Ст. Патрикс Ст. Патрикс емблема
20:00
Шамрок Роувърс емблема Шамрок Роувърс
Исландия Пепсидейлд
Акранес Акранес емблема
22:15
Викингур Олафсвик емблема Викингур Олафсвик
Лейкнир Р Лейкнир Р емблема
22:15
Брейдаблик емблема Брейдаблик
Копавогур Копавогур емблема
22:15
Филкир емблема Филкир
Исландия Първа Дивизия
Афтурелдинг Афтурелдинг емблема
17:00
Кордренгир емблема Кордренгир
Селфос Селфос емблема
17:00
Вестри емблема Вестри
Испания Ла Лига
MAX Sport 4
Алавес Алавес емблема
15:00
Леванте емблема Леванте
MAX Sport 4
Барселона Барселона емблема
17:15
Атл Мадрид емблема Атл Мадрид
MAX Sport 4
Кадис Кадис емблема
19:30
Уеска емблема Уеска
MAX Sport 4
Атл Билбао Атл Билбао емблема
22:00
Осасуна емблема Осасуна
Испания Ла Лига 2
Понферадина Понферадина емблема
19:15
Албасете емблема Албасете
Сарагоса Сарагоса емблема
19:15
Еспаньол емблема Еспаньол
Алкоркон Алкоркон емблема
21:30
Лас Палмас емблема Лас Палмас
Малага Малага емблема
22:00
Майорка емблема Майорка
Италия Примавера 1
Каляри U19 Каляри U19 емблема
11:30
Аталанта U19 емблема Аталанта U19
Милан U19 Милан U19 емблема
12:00
Лацио U19 емблема Лацио U19
Сампдория U19 Сампдория U19 емблема
13:30
Асколи U19 емблема Асколи U19
Торино U19 Торино U19 емблема
14:00
Интер U19 емблема Интер U19
Рома U19 Рома U19 емблема
16:00
СПАЛ U19 емблема СПАЛ U19
Болоня U19 Болоня U19 емблема
18:00
Емполи U19 емблема Емполи U19
Италия Примавера 2
Реджина U19 Реджина U19 емблема
12:00
Лече U19 емблема Лече U19
Пескара U19 Пескара U19 емблема
15:00
Виртус Ентела U19 емблема Виртус Ентела U19
Кремонезе U19 Кремонезе U19 емблема
16:00
Венеция U19 емблема Венеция U19
Виченца U19 Виченца U19 емблема
16:00
Цитадела U19 емблема Цитадела U19
Порденоне U19 Порденоне U19 емблема
16:30
Реджиана U19 емблема Реджиана U19
Италия Серия А
Удинезе Удинезе емблема
16:00
Болоня емблема Болоня
MAX Sport 3
Специя Специя емблема
16:00
Наполи емблема Наполи
MAX Sport 3
Интер Интер емблема
19:00
Сампдория емблема Сампдория
MAX Sport 3
Фиорентина Фиорентина емблема
21:45
Лацио емблема Лацио
Казахстан Висша Лига
Тараз Тараз емблема
14:00
Астана емблема Астана
Каспий Каспий емблема
15:00
Ордабаси емблема Ордабаси
Кайрат Алмати Кайрат Алмати емблема
16:00
Шахтьор Караганди емблема Шахтьор Караганди
Кайзар Кайзар емблема
17:00
Акжайк емблема Акжайк
Китай Суперлига
Шандонг Луненг Шандонг Луненг емблема
13:00
Кингдао Хуанхай емблема Кингдао Хуанхай
Гуанджоу Р&Ф Гуанджоу Р&Ф емблема
15:00
Шънджън емблема Шънджън
Кувейт Висша Лига
Ал Салмия Ал Салмия емблема
21:30
Ал Араби емблема Ал Араби
Ал Насър Ал Насър емблема
21:30
Ал Сахел емблема Ал Сахел
Казма СК Казма СК емблема
21:30
Ал Фахахил емблема Ал Фахахил
Латвия Вирслига
Валмиера Валмиера емблема
17:00
РФС емблема РФС
Метта/ЛУ Метта/ЛУ емблема
19:00
Лиепая емблема Лиепая
Литва А Лига
Хегелман Хегелман емблема
13:00
Жалгирис емблема Жалгирис
Джюгас Джюгас емблема
15:00
Дайнава емблема Дайнава
Мароко Ботола Про
Рапид Уед Зем Рапид Уед Зем емблема
01:00
Хемис Земамра емблема Хемис Земамра
Мулудия Мулудия емблема
01:00
Олимпик Сафи емблема Олимпик Сафи
Мохамедия Мохамедия емблема
01:00
ФУС Рабат емблема ФУС Рабат
Дифаа Дифаа емблема
01:00
Хасания емблема Хасания
Мексико Лига де Асенсо
Морелия Морелия емблема
05:00
Атланте емблема Атланте
Сакатекас Сакатекас емблема
01:00
Тепатитлан емблема Тепатитлан
Нидерландия Ередивизи
Твенте Твенте емблема
17:30
Хераклес емблема Хераклес
Хееренвеен Хееренвеен емблема
19:45
Утрехт емблема Утрехт
АЗ Алкмаар АЗ Алкмаар емблема
21:00
Ситард емблема Ситард
Венло Венло емблема
22:00
Валвайк емблема Валвайк
Норвегия Елитесериен
Мьондален Мьондален емблема
17:00
Будьо/Глимт емблема Будьо/Глимт
Хаугесунд Хаугесунд емблема
19:00
Розенборг емблема Розенборг
Парагвай Примера
Сп. Лукеньо Сп. Лукеньо емблема
00:45
Гуарани емблема Гуарани
Насионал Насионал емблема
01:00
Олимпия емблема Олимпия
Ривър Плейт Ривър Плейт емблема
01:00
Серо Портеньо емблема Серо Портеньо
12 де Октубре 12 де Октубре емблема
01:00
Гуайреня ФК емблема Гуайреня ФК
Гуарани Гуарани емблема
01:00
Либертад емблема Либертад
Сол де Америка Сол де Америка емблема
01:00
Сп. Лукеньо емблема Сп. Лукеньо
Серо Портеньо Серо Портеньо емблема
03:00
Насионал емблема Насионал
Полша 1. Лига
ГКС Белхатов ГКС Белхатов емблема
13:40
Арка Гдиня емблема Арка Гдиня
Сандеця Сандеця емблема
17:00
Корона Киелце емблема Корона Киелце
Стомил Олщин Стомил Олщин емблема
17:00
Хробри емблема Хробри
Термалица Б-Б Термалица Б-Б емблема
21:00
Легница емблема Легница
Полша Екстракласа
Подбескидзе Подбескидзе емблема
16:00
Плоцк емблема Плоцк
Лехия Гданск Лехия Гданск емблема
18:30
Краковия емблема Краковия
Висла Висла емблема
21:00
Лех Познан емблема Лех Познан
Португалия ЛигаПро
Фейрензе Фейрензе емблема
17:30
УД Оливейрензе емблема УД Оливейрензе
Бенфика Б Бенфика Б емблема
19:00
Спортинг Ковиля емблема Спортинг Ковиля
Мафра Мафра емблема
20:00
Академика емблема Академика
Ещорил Ещорил емблема
22:15
Шавеш емблема Шавеш
Румъния Лига 1
Газ Метан Газ Метан емблема
13:30
Астра емблема Астра
Динамо Букурещ Динамо Букурещ емблема
21:15
Херманщад емблема Херманщад
Румъния Лига 2
Рипенсия Рипенсия емблема
11:00
Металоглобус емблема Металоглобус
Пандури Пандури емблема
11:00
Фарул емблема Фарул
Ун Клуж Ун Клуж емблема
11:00
Комуна Речя емблема Комуна Речя
Петролул Петролул емблема
11:00
Аеростар емблема Аеростар
Униреа Униреа емблема
11:00
КСМ Решица емблема КСМ Решица
Русия Премиер Лига
Уфа Уфа емблема
14:00
Зенит емблема Зенит
Локо Москва Локо Москва емблема
16:30
Динамо М емблема Динамо М
Арсенал Тула Арсенал Тула емблема
16:30
Рубин емблема Рубин
ЦСКА Москва ЦСКА Москва емблема
19:30
Краснодар емблема Краснодар
Русия ФНЛ
Том Томск Том Томск емблема
13:00
ФК Енисей емблема ФК Енисей
Иртиш Омск Иртиш Омск емблема
14:00
Оренбург емблема Оренбург
Криля Советов Криля Советов емблема
14:00
Краснодар II емблема Краснодар II
Спартак М 2 Спартак М 2 емблема
14:00
Шинник Ярославъл емблема Шинник Ярославъл
Чертаново М Чертаново М емблема
15:00
Нижни Новгород емблема Нижни Новгород
Ф. Воронеж Ф. Воронеж емблема
15:00
Торпедо М емблема Торпедо М
Динамо Брянск Динамо Брянск емблема
16:00
Чайка Песчанокопское емблема Чайка Песчанокопское
Нефтехимик Нефтехимик емблема
16:00
СКА Хабаровск емблема СКА Хабаровск
Волгар Волгар емблема
16:00
Акрон емблема Акрон
Алания Владикавказ Алания Владикавказ емблема
17:00
Велес Москва емблема Велес Москва
ФК Балтика ФК Балтика емблема
20:00
Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
САЩ МЛС
Солт Лейк Солт Лейк емблема
04:30
Сан Хосе емблема Сан Хосе
Чикаго Файър Чикаго Файър емблема
20:00
Филаделфия емблема Филаделфия
Ню Йорк РБ Ню Йорк РБ емблема
20:00
Торонто емблема Торонто
Кълъмбъс Крю Кълъмбъс Крю емблема
20:30
ДС Юнайтед емблема ДС Юнайтед
Нешвил Нешвил емблема
20:30
Ню Ингланд емблема Ню Ингланд
Ванкувър Ванкувър емблема
22:00
Монреал емблема Монреал
Далас Далас емблема
22:30
Хюстън емблема Хюстън
Орландо Орландо емблема
01:00
Ню Йорк Сити емблема Ню Йорк Сити
ЛА Галакси ЛА Галакси емблема
03:00
Лос Анджелис ФК емблема Лос Анджелис ФК
Сингапур Висша Лига
Танджонг Пагар Танджонг Пагар емблема
15:30
Йънг Лайънс емблема Йънг Лайънс
Тампинес Роувърс Тампинес Роувърс емблема
15:30
Албирекс Нийгата емблема Албирекс Нийгата
Словакия Суперлига
ФК ВиОн ФК ВиОн емблема
18:00
Търнава емблема Търнава
Жилина Жилина емблема
18:00
Тренчин емблема Тренчин
Ружомберок Ружомберок емблема
18:00
Сеница емблема Сеница
Похроние Похроние емблема
18:00
Михаловце емблема Михаловце
Словения Първа Лига
Табор Сежана Табор Сежана емблема
16:00
Целие емблема Целие
Мура Мура емблема
18:15
НК Браво емблема НК Браво
Сърбия Суперлига
Нови пазар Нови пазар емблема
17:00
Младост емблема Младост
Вождовац Вождовац емблема
17:00
Напредак емблема Напредак
Пролетер Пролетер емблема
17:00
Радник емблема Радник
Турция Суперлига
Ерзурум ББ Ерзурум ББ емблема
20:30
Касъмпаша емблема Касъмпаша
Анкарагюджю Анкарагюджю емблема
20:30
Фенербахче емблема Фенербахче
Сивасспор Сивасспор емблема
20:30
Башакшехир емблема Башакшехир
Кайзериспор Кайзериспор емблема
20:30
Газиантеп емблема Газиантеп
Ризеспор Ризеспор емблема
20:30
Йени Малатия емблема Йени Малатия
Хатайспор Хатайспор емблема
20:30
Денизлиспор емблема Денизлиспор
Галатасарай Галатасарай емблема
20:30
Бешикташ емблема Бешикташ
Карагюмрюк Карагюмрюк емблема
20:30
Генчлербирлиги емблема Генчлербирлиги
Гьозтепе Гьозтепе емблема
20:30
Коняспор емблема Коняспор
Трабзонспор Трабзонспор емблема
20:30
Анталияспор емблема Анталияспор
Уелс Висша Лига
ТНС ТНС емблема
16:30
Бари Таун емблема Бари Таун
Бала Бала емблема
16:30
Пенибонт емблема Пенибонт
Кардиф Метрополитън Кардиф Метрополитън емблема
16:30
Друидс емблема Друидс
Флинт Флинт емблема
16:30
Абъристуит емблема Абъристуит
Хавърфордуест Каунти Хавърфордуест Каунти емблема
16:30
Нютаун емблема Нютаун
Конас Кий Конас Кий емблема
19:15
Карнарвън емблема Карнарвън
Унгария Първа Лига
Хонвед Хонвед емблема
18:00
Ференцварош емблема Ференцварош
Уйпещ Уйпещ емблема
20:30
Залаегерсег емблема Залаегерсег
Фарьорски острови Премиер Лига
НСИ Рунавик НСИ Рунавик емблема
19:30
07 Вестур емблема 07 Вестур
Франция Лига 1
Нант Нант емблема
14:00
Бордо емблема Бордо
Ring
Лион Лион емблема
18:00
Лориен емблема Лориен
Франция Лига 2
Аячо Аячо емблема
21:00
ФК Париж емблема ФК Париж
Амиен Амиен емблема
21:00
Ниор емблема Ниор
Оксер Оксер емблема
21:00
Гренобъл емблема Гренобъл
Шамбли Шамбли емблема
21:00
По ФК емблема По ФК
Клермон Клермон емблема
21:00
Сошо емблема Сошо
Гингам Гингам емблема
21:00
Шатору емблема Шатору
Роде Роде  емблема
21:00
Нанси емблема Нанси
Тулуза Тулуза емблема
21:00
Каен емблема Каен
Троа Троа емблема
21:00
Дюнкерк емблема Дюнкерк
Валенсиен Валенсиен емблема
21:00
Льо Авър емблема Льо Авър
Хърватия Първа Лига
Вараждин Вараждин емблема
18:00
Хайдук емблема Хайдук
Чехия Дивизия 2
Храдец Кралове Храдец Кралове емблема
16:45
Дукла Прага емблема Дукла Прага
Усти над Лабем Усти над Лабем емблема
17:00
Бланско емблема Бланско
Простейов Простейов емблема
18:00
Лишен емблема Лишен
Хрудим Хрудим емблема
18:00
Тринец емблема Тринец
Вишеград Вишеград емблема
18:00
Варнсдорф емблема Варнсдорф
Чехия Лига Под 19
Острава U19 Острава U19 емблема
11:00
Прибрам U19 емблема Прибрам U19
Бърно U19 Бърно U19 емблема
12:00
Метеор Прага U19 емблема Метеор Прага U19
Ческе U19 Ческе U19 емблема
12:00
Опава U19 емблема Опава U19
Пилзен U19 Пилзен U19 емблема
12:00
Прибрам U19 емблема Прибрам U19
Славия U19 Славия U19 емблема
12:00
ФК Пардубице U19 емблема ФК Пардубице U19
Сигма Оломуц U19 Сигма Оломуц U19 емблема
12:00
Острава U19 емблема Острава U19
Млада Болеслав U19 Млада Болеслав U19 емблема
12:00
Спарта U19 емблема Спарта U19
Ческе U19 Ческе U19 емблема
12:00
Славия U19 емблема Славия U19
Опава U19 Опава U19 емблема
12:30
Метеор Прага U19 емблема Метеор Прага U19
Храдец Кралове U19 Храдец Кралове U19 емблема
14:00
Злин U19 емблема Злин U19
Карвина U19 Карвина U19 емблема
14:15
Спарта U19 емблема Спарта U19
Млада Болеслав U19 Млада Болеслав U19 емблема
15:00
Злин U19 емблема Злин U19
Словачко U19 Словачко U19 емблема
15:30
Пилзен U19 емблема Пилзен U19
Карвина U19 Карвина U19 емблема
18:00
ФК Пардубице U19 емблема ФК Пардубице U19
Сигма Оломуц U19 Сигма Оломуц U19 емблема
18:00
Бърно U19 емблема Бърно U19
Чехия Първа Лига
Злин Злин емблема
16:00
Опава емблема Опава
Пилзен Пилзен емблема
18:00
Прибрам емблема Прибрам
Бърно Бърно емблема
18:00
Млада Болеслав емблема Млада Болеслав
Бохемианс Бохемианс емблема
20:30
Слован емблема Слован
Швейцария Суперлига
Лугано Лугано емблема
19:15
Вадуц емблема Вадуц
Йънг Бойс Йънг Бойс емблема
21:30
Базел емблема Базел
Швейцария Чалиндж Лига
Шафхаузен Шафхаузен емблема
19:15
Арау емблема Арау
Швеция Алсвенскан
Хамарби Хамарби емблема
16:00
Сириус емблема Сириус
Гьотеборг Гьотеборг емблема
16:00
Хекен емблема Хекен
Елфсборг Елфсборг емблема
18:30
Калмар емблема Калмар
Йоребро Йоребро емблема
18:30
Халмстад емблема Халмстад
Швеция Суперетан
Ландскруна Ландскруна емблема
14:00
Ескилстюна емблема Ескилстюна
Фалкенберис Фалкенберис емблема
16:00
Йоргрите емблема Йоргрите
Вестерос СК Вестерос СК емблема
16:00
Йонкопинг емблема Йонкопинг
Южна Корея K-Лига
Тегу Тегу емблема
08:00
Инчеон емблема Инчеон
Жежу Юнайтед Жежу Юнайтед емблема
08:00
Сувон Сити емблема Сувон Сити
Поханг Поханг емблема
10:30
Гангуон емблема Гангуон
Гуанджу Гуанджу емблема
13:00
Сеул емблема Сеул
Южна Корея K-Лига 2
Бучеон ФК Бучеон ФК емблема
10:00
Сангжу Сангму емблема Сангжу Сангму
Япония J-Лига
Саган Тосу Саган Тосу емблема
08:00
Хирошима емблема Хирошима
Нагоя Нагоя емблема
09:00
С-Осака емблема С-Осака
Г-Осака Г-Осака емблема
12:00
Кавазаки емблема Кавазаки
Япония J-Лига 2
Ехиме Ехиме емблема
12:00
Рюкю емблема Рюкю

Прогнози за мачовете днес

Къде ще дават мачовете днес?

Поредният двубой от големите футболни първенства е на ръка разстояние. Футболната програма е наситена от двубои, а често в един и същи час различните спортни канали предават двубои от най-високо европейско и световно ниво.

През годините българският футбол не се развива по най-добрия начин. Качеството на играта не е от най-високите, а футболните стадиони пустеят. За щастие живеем във временна, в които може да наблюдаваме почти всичко излъчвано във всяка една точка от света. Футболът не е изключение от това, а родният ефир ни предлага не малко на брой футболни срещи.

Няма съмнение, че е по-удобно да гледаш любимия отбор по телевизията, отколкото да търсиш алтернативен вариант. Телевизионната програма за футболните срещи през уикенда, и не само, е много търсена, но често изпълнена с пълнеж и второстепенна информация. Ето за това ние предлагаме пълен списък единствено с пряко излъчваните футболни срещи за днес.

Имаме късмет достатъчно на брои български медии да са подписали договор за излъчване на големите първенства. Към момента пряко излъчване има на всички двубои от българския елит, Топ 5 на първенствата в Европа и двата големи европейски клубни турнира. Квалификациите за Европейско първенство и Мондиал, както и самите големи футболни форуми също са част от телевизионната програма на родните канали.

Към настоящият момент няколко телевизии излъчват мачове на живо за футболните запалянковци в България. Някои изискват допълнителен платен абонамент и не са достъпни към стандарни планове. Подобни телевизии са Diema Sport, Diema Sport 2, MAX Sport 1, MAX Sport 2, MAX Sport 3 и MAX Sport 4. Безплатните канали са БНТ, BTV Action, Евроспорт 2 и Ring.BG.

ТелевизияПървенство
Diema Sportefbet Лига; Чемпиъншип; Висша Лига; ФА Къп; Купа на Лигата
Diema Sport 2Висша Лига; Чемпиъншип; ФА Къп; Купа на Лигата
Nova Sportefbet Лига; Чемпиъншип
MAX Sport 3Серия А; Шампионска лига (вторник)
MAX Sport 4Ла Лига; Шампионска лига (вторник)
BTV ActionШампионска лига (сряда); Лига Европа
RINGЛига 1 Франция; Шампионска лига (сряда); Лига Европа
БНТ 1Лига Европа; Български национален отбор
БНТ 3Лига Европа; Български национален отбор; Международен футбол

Българско първенство Efbet лига

Българското първенство се излъчва на живо в каналите на Diema Extra. Всички срещи от родния шампионат може да се проследят най-често в Diema Sport и Diema Sport 2. Всеки кръг има и по един безплатен мач, който се излъчва на живо по NOVA Sport. Най-често това е първия мач от програмата за кръга.

Шампионска Лига

Шампионска Лига се излъчва в каналите на MAX Sport и BTV Action/Ring.bg. Мачовете във вторник се излъчват по MAX Sport 2 и MAX Sport 3, докато тези в сряда са по BTV Action и Ring.bg. Ако не си абонат на А1, може да проследиш мачовете днес в Шампионска Лига в онлайн сайта на компанията срещу заплащане.

BTV предлага платформа наречена Champions TV безплатно. В нея на живо се пускат най-интересните моменти от всички настоящи срещи в Шампионска Лига. Достъпва се чрез сайт на BTV Новините.

Лига Европа

Мачовете днес от Лига Европа се излъчват безплатно в каналите на БНТ и BTV Action/Ring.bg. Традиционно, БНТ излъчва по два мача по канал БНТ 3, но при по-интересни съперничества се случва да има мач и по БНТ 1. По BTV Action/Ring.bg се излъчват най-често по четири мача на живо.

Английско първенство Висша Лига

Английско първенство се излъчва единствено в каналите на Diema Extra – Diema Sport и Diema Sport 2. Не се случва често, но понякога има мачове и по NOVA Sport.

Може да проследиш мачовете днес в английско първенство и с абонамент в сайта на Play Diema Extra. Плаща се или еднократно или за по-дълготраен абонамент /месечен и годишен/.

Испанско първенство Ла Лига

Мачовете днес от испанско първенство се излъчват по MAX Sport 4. Каналът е платен и е достъпен само за абонати на A1. На живо се излъчват не само дербита, но и почти всички мачове от кръга.

Италианско първенство Серия А

Мачовете днес от Серия А се излъчват на живо по MAX Sport 3. Преди всеки мач има студио на живо. Каналът не е безплатен и е активен само за абонати на телевизията на компания A1.

Немско първенство Бундеслига

Мачовете от немското първенство се излъчват само по Евроспорт 2. В ефира на международната телевизия може да проследиш петъчния мач от 21:30, най-интересните съботните мачове от 16:00 и 19:30, както и двата неделни сблъсъка.

Френско първенство Лига 1

Мачовете днес в Лига 1 се излъчват абсолютно безплатно в канала Ring.bg. Почти всички мачове от френското първенство са налични на живо, а останалите могат да бъдат проследени на запис.

Евромач футбол и спортни новини от Европа и света