Класиране Венецуела Примера Дивисион

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Деп. Тачира1228912268
2Каракас12258132615
3Естудиантес Мерида12237232112
4Минерос12226421710
5Атл. Венецуела11227132016
6Монахас12215612010
7Карабобо12216331811
8Гран Валенсия12205521213
9Универсидад Сентрал1119542179
10Ла Гуаира12195431810
11Португеса1118533147
12Самора11185331813
13Метрополитанос11185331915
14Ерманос Колменарес11174522115
15Арагуа1117452105
16Пуерто Кабейо12164441313
17Лара11143532016
18Сулия12143542218
19Яракуянос118227817
20АК Лала ФК125129726
21Трухиланос1210111340

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Каракас12236512412
2Деп. Тачира12216332314
3Монахас11217042015
4Португеса12206241712
5Лара12195432113
6Ла Гуаира12195431512
7Естудиантес Мерида11185331813
8Самора12164442015
9Ерманос Колменарес12163721919
10Пуерто Кабейо1115362108
11Метрополитанос12143541716
12Сулия11134161215
13Арагуа12133451019
14Атл. Венецуела12122641418
15Яракуянос1212336814
16Гран Валенсия11123351218
17Карабобо1110245915
18Универсидад Сентрал1292371120
19Минерос117218719
20АК Лала ФК114119826
21Трухиланос1100011437

Венецуела Примера Дивисион Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 28
23.10
Ерманос Колменарес Ерманос Колменарес емблема - Трухиланос емблема Трухиланос
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Самора Самора емблема - Естудиантес Мерида емблема Естудиантес Мерида
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Португеса Португеса емблема - Сулия емблема Сулия
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Универсидад Сентрал Универсидад Сентрал емблема - Минерос емблема Минерос
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Атл. Венецуела Атл. Венецуела емблема - Монахас емблема Монахас
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Метрополитанос Метрополитанос емблема - АК Лала ФК емблема АК Лала ФК
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Арагуа Арагуа емблема - Карабобо емблема Карабобо
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Лара Лара емблема - Гран Валенсия емблема Гран Валенсия
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Яракуянос Яракуянос емблема - Пуерто Кабейо емблема Пуерто Кабейо
0.00 | 0.00 | 0.00

Венецуела Примера Дивисион Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 27
17.10
Пуерто Кабейо <strong>Пуерто Кабейо</strong> емблема 3:0 Карабобо емблема Карабобо
17.10
Ерманос Колменарес <strong>Ерманос Колменарес</strong> емблема 2:1 Португеса емблема Португеса
16.10
Ла Гуаира Ла Гуаира емблема 0:2 <strong>Лара</strong> емблема Лара
16.10
Арагуа <strong>Арагуа</strong> емблема 3:0 Яракуянос емблема Яракуянос
16.10
Деп. Тачира Деп. Тачира емблема 1:2 <strong>Самора</strong> емблема Самора
15.10
Универсидад Сентрал Универсидад Сентрал емблема 1:1 Метрополитанос емблема Метрополитанос
15.10
Сулия <strong>Сулия</strong> емблема 2:0 Трухиланос емблема Трухиланос
14.10
Каракас Каракас емблема 0:3 <strong>Атл. Венецуела</strong> емблема Атл. Венецуела
14.10
АК Лала ФК АК Лала ФК емблема 0:3 <strong>Минерос</strong> емблема Минерос
Кръг 26
10.10
Естудиантес Мерида Естудиантес Мерида емблема 0:2 <strong>Деп. Тачира</strong> емблема Деп. Тачира
09.10
Карабобо <strong>Карабобо</strong> емблема 2:0 Яракуянос емблема Яракуянос
09.10
Монахас Монахас емблема 1:3 <strong>Каракас</strong> емблема Каракас
08.10
Трухиланос Трухиланос емблема 1:2 <strong>Португеса</strong> емблема Португеса
08.10
Гран Валенсия <strong>Гран Валенсия</strong> емблема 2:1 Ла Гуаира емблема Ла Гуаира
08.10
Сулия Сулия емблема 3:3 Ерманос Колменарес емблема Ерманос Колменарес
06.10
Пуерто Кабейо Пуерто Кабейо емблема 1:1 Арагуа емблема Арагуа
06.10
Минерос Минерос емблема 0:0 Метрополитанос емблема Метрополитанос
05.10
АК Лала ФК АК Лала ФК емблема 0:1 <strong>Универсидад Сентрал</strong> емблема Универсидад Сентрал
Кръг 25
04.10
Португеса Португеса емблема 0:0 Естудиантес Мерида емблема Естудиантес Мерида
03.10
Трухиланос Трухиланос емблема 0:7 <strong>Деп. Тачира</strong> емблема Деп. Тачира
03.10
Карабобо Карабобо емблема 1:2 <strong>Ла Гуаира</strong> емблема Ла Гуаира
02.10
Самора <strong>Самора</strong> емблема 2:1 Сулия емблема Сулия
01.10
Яракуянос Яракуянос емблема 0:2 <strong>Гран Валенсия</strong> емблема Гран Валенсия
01.10
Атл. Венецуела <strong>Атл. Венецуела</strong> емблема 3:1 АК Лала ФК емблема АК Лала ФК
01.10
Лара Лара емблема 1:3 <strong>Пуерто Кабейо</strong> емблема Пуерто Кабейо
30.09
Метрополитанос Метрополитанос емблема 1:2 <strong>Монахас</strong> емблема Монахас
30.09
Минерос Минерос емблема 1:1 Каракас емблема Каракас
Кръг 24
27.09
Ерманос Колменарес Ерманос Колменарес емблема 1:1 Самора емблема Самора
26.09
Ла Гуаира <strong>Ла Гуаира</strong> емблема 1:0 Яракуянос емблема Яракуянос
25.09
Каракас Каракас емблема 1:3 <strong>Метрополитанос</strong> емблема Метрополитанос
25.09
Сулия Сулия емблема 1:2 <strong>Естудиантес Мерида</strong> емблема Естудиантес Мерида
24.09
Универсидад Сентрал <strong>Универсидад Сентрал</strong> емблема 4:0 Атл. Венецуела емблема Атл. Венецуела
24.09
Арагуа Арагуа емблема 0:0 Лара емблема Лара
24.09
Деп. Тачира <strong>Деп. Тачира</strong> емблема 4:1 Португеса емблема Португеса
23.09
Пуерто Кабейо <strong>Пуерто Кабейо</strong> емблема 4:1 Гран Валенсия емблема Гран Валенсия
23.09
АК Лала ФК АК Лала ФК емблема 0:2 <strong>Монахас</strong> емблема Монахас
Кръг 23
20.09
Лара <strong>Лара</strong> емблема 2:1 Карабобо емблема Карабобо
19.09
Естудиантес Мерида Естудиантес Мерида емблема 1:2 <strong>Ерманос Колменарес</strong> емблема Ерманос Колменарес
18.09
Гран Валенсия Гран Валенсия емблема 0:1 <strong>Арагуа</strong> емблема Арагуа
18.09
Ла Гуаира Ла Гуаира емблема 0:0 Пуерто Кабейо емблема Пуерто Кабейо
17.09
Самора <strong>Самора</strong> емблема 2:1 Трухиланос емблема Трухиланос
17.09
Атл. Венецуела <strong>Атл. Венецуела</strong> емблема 2:1 Минерос емблема Минерос
17.09
Деп. Тачира <strong>Деп. Тачира</strong> емблема 3:0 Сулия емблема Сулия
16.09
Монахас <strong>Монахас</strong> емблема 2:1 Универсидад Сентрал емблема Универсидад Сентрал
16.09
Каракас <strong>Каракас</strong> емблема 5:2 АК Лала ФК емблема АК Лала ФК
Кръг 22
13.09
Яракуянос Яракуянос емблема 1:3 <strong>Лара</strong> емблема Лара
12.09
Метрополитанос <strong>Метрополитанос</strong> емблема 2:1 Атл. Венецуела емблема Атл. Венецуела
11.09
Португеса Португеса емблема 0:1 <strong>Самора</strong> емблема Самора
11.09
Арагуа Арагуа емблема 0:1 <strong>Ла Гуаира</strong> емблема Ла Гуаира
11.09
Карабобо <strong>Карабобо</strong> емблема 1:0 Гран Валенсия емблема Гран Валенсия
10.09
Трухиланос Трухиланос емблема 1:1 Естудиантес Мерида емблема Естудиантес Мерида
09.09
Минерос Минерос емблема 0:2 <strong>Монахас</strong> емблема Монахас
08.09
Ерманос Колменарес Ерманос Колменарес емблема 1:1 Деп. Тачира емблема Деп. Тачира
08.09
Универсидад Сентрал Универсидад Сентрал емблема 1:1 Каракас емблема Каракас
Кръг 21
05.09
Монахас Монахас емблема 1:1 Атл. Венецуела емблема Атл. Венецуела
05.09
Естудиантес Мерида Естудиантес Мерида емблема 0:0 Самора емблема Самора
04.09
Гран Валенсия Гран Валенсия емблема 0:5 <strong>Лара</strong> емблема Лара
04.09
АК Лала ФК АК Лала ФК емблема 1:3 <strong>Метрополитанос</strong> емблема Метрополитанос
04.09
Пуерто Кабейо <strong>Пуерто Кабейо</strong> емблема 1:0 Яракуянос емблема Яракуянос
03.09
Минерос Минерос емблема 1:1 Универсидад Сентрал емблема Универсидад Сентрал
03.09
Сулия Сулия емблема 0:0 Португеса емблема Португеса
01.09
Карабобо <strong>Карабобо</strong> емблема 2:0 Арагуа емблема Арагуа
01.09
Трухиланос Трухиланос емблема 0:2 <strong>Ерманос Колменарес</strong> емблема Ерманос Колменарес
Кръг 20
30.08
Самора Самора емблема 0:1 <strong>Деп. Тачира</strong> емблема Деп. Тачира
29.08
Метрополитанос Метрополитанос емблема 1:1 Универсидад Сентрал емблема Универсидад Сентрал
29.08
Лара Лара емблема 2:2 Ла Гуаира емблема Ла Гуаира
28.08
Трухиланос Трухиланос емблема 0:3 <strong>Сулия</strong> емблема Сулия
28.08
Атл. Венецуела Атл. Венецуела емблема 0:2 <strong>Каракас</strong> емблема Каракас
28.08
Карабобо <strong>Карабобо</strong> емблема 1:0 Пуерто Кабейо емблема Пуерто Кабейо
27.08
Португеса Португеса емблема 1:1 Ерманос Колменарес емблема Ерманос Колменарес
26.08
Яракуянос Яракуянос емблема 0:2 <strong>Арагуа</strong> емблема Арагуа
26.08
Минерос <strong>Минерос</strong> емблема 2:0 АК Лала ФК емблема АК Лала ФК
Кръг 19
22.08
Португеса <strong>Португеса</strong> емблема 1:0 Трухиланос емблема Трухиланос
22.08
Каракас <strong>Каракас</strong> емблема 4:2 Монахас емблема Монахас
21.08
Ерманос Колменарес Ерманос Колменарес емблема 0:2 <strong>Сулия</strong> емблема Сулия
21.08
Ла Гуаира <strong>Ла Гуаира</strong> емблема 3:1 Гран Валенсия емблема Гран Валенсия
20.08
Универсидад Сентрал <strong>Универсидад Сентрал</strong> емблема 1:0 АК Лала ФК емблема АК Лала ФК
20.08
Арагуа Арагуа емблема 1:1 Пуерто Кабейо емблема Пуерто Кабейо
19.08
Деп. Тачира Деп. Тачира емблема 1:2 <strong>Естудиантес Мерида</strong> емблема Естудиантес Мерида
19.08
Яракуянос Яракуянос емблема 1:1 Карабобо емблема Карабобо
19.08
Метрополитанос <strong>Метрополитанос</strong> емблема 3:0 Минерос емблема Минерос
Кръг 18
15.08
Естудиантес Мерида <strong>Естудиантес Мерида</strong> емблема 1:0 Португеса емблема Португеса
15.08
АК Лала ФК АК Лала ФК емблема 1:1 Атл. Венецуела емблема Атл. Венецуела
15.08
Ла Гуаира Ла Гуаира емблема 0:2 <strong>Карабобо</strong> емблема Карабобо
14.08
Деп. Тачира <strong>Деп. Тачира</strong> емблема 3:0 Трухиланос емблема Трухиланос
14.08
Каракас <strong>Каракас</strong> емблема 2:0 Минерос емблема Минерос
13.08
Гран Валенсия <strong>Гран Валенсия</strong> емблема 1:0 Яракуянос емблема Яракуянос
13.08
Монахас Монахас емблема 0:0 Метрополитанос емблема Метрополитанос
12.08
Пуерто Кабейо Пуерто Кабейо емблема 1:3 <strong>Лара</strong> емблема Лара
12.08
Сулия Сулия емблема 1:1 Самора емблема Самора
Кръг 17
09.08
Яракуянос <strong>Яракуянос</strong> емблема 3:2 Ла Гуаира емблема Ла Гуаира
08.08
Лара Лара емблема 1:1 Арагуа емблема Арагуа
07.08
Португеса <strong>Португеса</strong> емблема 2:0 Деп. Тачира емблема Деп. Тачира
07.08
Гран Валенсия <strong>Гран Валенсия</strong> емблема 1:0 Пуерто Кабейо емблема Пуерто Кабейо
06.08
Самора Самора емблема 1:1 Ерманос Колменарес емблема Ерманос Колменарес
06.08
Атл. Венецуела <strong>Атл. Венецуела</strong> емблема 1:0 Универсидад Сентрал емблема Универсидад Сентрал
05.08
Монахас <strong>Монахас</strong> емблема 3:0 АК Лала ФК емблема АК Лала ФК
05.08
Естудиантес Мерида <strong>Естудиантес Мерида</strong> емблема 2:1 Сулия емблема Сулия
04.08
Метрополитанос Метрополитанос емблема 1:1 Каракас емблема Каракас
Кръг 16
01.08
Ерманос Колменарес Ерманос Колменарес емблема 1:1 Естудиантес Мерида емблема Естудиантес Мерида
01.08
Арагуа <strong>Арагуа</strong> емблема 1:0 Гран Валенсия емблема Гран Валенсия
31.07
Универсидад Сентрал <strong>Универсидад Сентрал</strong> емблема 3:0 Монахас емблема Монахас
31.07
Сулия Сулия емблема 1:2 <strong>Деп. Тачира</strong> емблема Деп. Тачира
30.07
Карабобо <strong>Карабобо</strong> емблема 2:0 Лара емблема Лара
30.07
Минерос Минерос емблема 1:2 <strong>Атл. Венецуела</strong> емблема Атл. Венецуела
29.07
Трухиланос Трухиланос емблема 0:5 <strong>Самора</strong> емблема Самора
29.07
АК Лала ФК АК Лала ФК емблема 0:2 <strong>Каракас</strong> емблема Каракас
28.07
Пуерто Кабейо Пуерто Кабейо емблема 0:2 <strong>Ла Гуаира</strong> емблема Ла Гуаира
Кръг 15
26.07
Деп. Тачира Деп. Тачира емблема 1:1 Ерманос Колменарес емблема Ерманос Колменарес
25.07
Лара Лара емблема 1:1 Яракуянос емблема Яракуянос
25.07
Гран Валенсия Гран Валенсия емблема 1:1 Карабобо емблема Карабобо
24.07
Каракас <strong>Каракас</strong> емблема 2:1 Универсидад Сентрал емблема Универсидад Сентрал
24.07
Самора Самора емблема 1:4 <strong>Португеса</strong> емблема Португеса
23.07
Монахас Монахас емблема 1:1 Минерос емблема Минерос
23.07
Атл. Венецуела <strong>Атл. Венецуела</strong> емблема 4:1 Метрополитанос емблема Метрополитанос
22.07
Естудиантес Мерида <strong>Естудиантес Мерида</strong> емблема 4:2 Трухиланос емблема Трухиланос
22.07
Ла Гуаира <strong>Ла Гуаира</strong> емблема 5:0 Арагуа емблема Арагуа
Кръг 14
18.07
Метрополитанос <strong>Метрополитанос</strong> емблема 1:0 АК Лала ФК емблема АК Лала ФК
18.07
Арагуа <strong>Арагуа</strong> емблема 2:0 Карабобо емблема Карабобо
17.07
Яракуянос Яракуянос емблема 0:1 <strong>Пуерто Кабейо</strong> емблема Пуерто Кабейо
17.07
Атл. Венецуела Атл. Венецуела емблема 1:2 <strong>Монахас</strong> емблема Монахас
17.07
Самора Самора емблема 0:1 <strong>Естудиантес Мерида</strong> емблема Естудиантес Мерида
16.07
Лара <strong>Лара</strong> емблема 5:1 Гран Валенсия емблема Гран Валенсия
16.07
Ерманос Колменарес <strong>Ерманос Колменарес</strong> емблема 6:0 Трухиланос емблема Трухиланос
15.07
Португеса Португеса емблема 0:1 <strong>Сулия</strong> емблема Сулия
15.07
Универсидад Сентрал <strong>Универсидад Сентрал</strong> емблема 1:0 Минерос емблема Минерос
Кръг 13
12.07
Арагуа Арагуа емблема 1:1 Яракуянос емблема Яракуянос
12.07
Деп. Тачира <strong>Деп. Тачира</strong> емблема 3:0 Самора емблема Самора
11.07
Ерманос Колменарес Ерманос Колменарес емблема 1:3 <strong>Португеса</strong> емблема Португеса
10.07
Каракас <strong>Каракас</strong> емблема 3:1 Атл. Венецуела емблема Атл. Венецуела
09.07
Ла Гуаира <strong>Ла Гуаира</strong> емблема 4:1 Лара емблема Лара
09.07
Сулия <strong>Сулия</strong> емблема 2:1 Трухиланос емблема Трухиланос
09.07
Пуерто Кабейо Пуерто Кабейо емблема 0:0 Карабобо емблема Карабобо
08.07
АК Лала ФК АК Лала ФК емблема 1:2 <strong>Минерос</strong> емблема Минерос
08.07
Универсидад Сентрал Универсидад Сентрал емблема 0:0 Метрополитанос емблема Метрополитанос
Кръг 12
05.07
Монахас Монахас емблема 2:2 Каракас емблема Каракас
04.07
Карабобо Карабобо емблема 0:1 <strong>Яракуянос</strong> емблема Яракуянос
04.07
Трухиланос Трухиланос емблема 0:2 <strong>Португеса</strong> емблема Португеса
03.07
Гран Валенсия Гран Валенсия емблема 0:0 Ла Гуаира емблема Ла Гуаира
03.07
Сулия Сулия емблема 2:2 Ерманос Колменарес емблема Ерманос Колменарес
02.07
Пуерто Кабейо <strong>Пуерто Кабейо</strong> емблема 1:0 Арагуа емблема Арагуа
02.07
Минерос <strong>Минерос</strong> емблема 1:0 Метрополитанос емблема Метрополитанос
01.07
Естудиантес Мерида Естудиантес Мерида емблема 1:1 Деп. Тачира емблема Деп. Тачира
01.07
АК Лала ФК АК Лала ФК емблема 0:2 <strong>Универсидад Сентрал</strong> емблема Универсидад Сентрал
Кръг 11
27.06
Самора <strong>Самора</strong> емблема 2:1 Сулия емблема Сулия
27.06
Яракуянос Яракуянос емблема 1:1 Гран Валенсия емблема Гран Валенсия
26.06
Минерос Минерос емблема 2:2 Каракас емблема Каракас
26.06
Португеса <strong>Португеса</strong> емблема 3:0 Естудиантес Мерида емблема Естудиантес Мерида
26.06
Атл. Венецуела <strong>Атл. Венецуела</strong> емблема 4:2 АК Лала ФК емблема АК Лала ФК
25.06
Трухиланос Трухиланос емблема 0:3 <strong>Деп. Тачира</strong> емблема Деп. Тачира
25.06
Карабобо Карабобо емблема 1:1 Ла Гуаира емблема Ла Гуаира
25.06
Лара Лара емблема 2:2 Пуерто Кабейо емблема Пуерто Кабейо
24.06
Метрополитанос Метрополитанос емблема 2:4 <strong>Монахас</strong> емблема Монахас
Кръг 10
21.06
Ерманос Колменарес <strong>Ерманос Колменарес</strong> емблема 3:2 Самора емблема Самора
20.06
Деп. Тачира <strong>Деп. Тачира</strong> емблема 1:0 Португеса емблема Португеса
19.06
Каракас Каракас емблема 1:1 Метрополитанос емблема Метрополитанос
19.06
Арагуа Арагуа емблема 0:0 Лара емблема Лара
18.06
Универсидад Сентрал Универсидад Сентрал емблема 2:2 Атл. Венецуела емблема Атл. Венецуела
18.06
Сулия Сулия емблема 1:2 <strong>Естудиантес Мерида</strong> емблема Естудиантес Мерида
18.06
Пуерто Кабейо Пуерто Кабейо емблема 1:1 Гран Валенсия емблема Гран Валенсия
17.06
АК Лала ФК АК Лала ФК емблема 0:3 <strong>Монахас</strong> емблема Монахас
16.06
Ла Гуаира Ла Гуаира емблема 1:1 Яракуянос емблема Яракуянос
Кръг 9
13.06
Монахас <strong>Монахас</strong> емблема 4:0 Универсидад Сентрал емблема Универсидад Сентрал
13.06
Естудиантес Мерида <strong>Естудиантес Мерида</strong> емблема 6:2 Ерманос Колменарес емблема Ерманос Колменарес
12.06
Деп. Тачира <strong>Деп. Тачира</strong> емблема 4:1 Сулия емблема Сулия
12.06
Ла Гуаира Ла Гуаира емблема 0:1 <strong>Пуерто Кабейо</strong> емблема Пуерто Кабейо
12.06
Гран Валенсия Гран Валенсия емблема 2:2 Арагуа емблема Арагуа
11.06
Самора <strong>Самора</strong> емблема 6:0 Трухиланос емблема Трухиланос
11.06
Атл. Венецуела <strong>Атл. Венецуела</strong> емблема 1:0 Минерос емблема Минерос
10.06
Лара Лара емблема 0:0 Карабобо емблема Карабобо
10.06
Каракас Каракас емблема 1:2 <strong>АК Лала ФК</strong> емблема АК Лала ФК
Кръг 4
09.06
Монахас <strong>Монахас</strong> емблема 3:1 Метрополитанос емблема Метрополитанос
Кръг 8
06.06
Яракуянос <strong>Яракуянос</strong> емблема 1:0 Лара емблема Лара
05.06
Ерманос Колменарес Ерманос Колменарес емблема 2:2 Деп. Тачира емблема Деп. Тачира
05.06
Карабобо Карабобо емблема 2:3 <strong>Гран Валенсия</strong> емблема Гран Валенсия
04.06
Португеса <strong>Португеса</strong> емблема 2:1 Самора емблема Самора
04.06
Арагуа <strong>Арагуа</strong> емблема 2:0 Ла Гуаира емблема Ла Гуаира
04.06
Трухиланос Трухиланос емблема 0:7 <strong>Естудиантес Мерида</strong> емблема Естудиантес Мерида
03.06
Минерос <strong>Минерос</strong> емблема 2:1 Монахас емблема Монахас
03.06
Универсидад Сентрал Универсидад Сентрал емблема 2:3 <strong>Каракас</strong> емблема Каракас
02.06
Метрополитанос Метрополитанос емблема 1:1 Атл. Венецуела емблема Атл. Венецуела
Кръг 7
31.05
Карабобо <strong>Карабобо</strong> емблема 3:1 Арагуа емблема Арагуа
30.05
АК Лала ФК АК Лала ФК емблема 1:5 <strong>Метрополитанос</strong> емблема Метрополитанос
30.05
Естудиантес Мерида <strong>Естудиантес Мерида</strong> емблема 1:0 Самора емблема Самора
29.05
Пуерто Кабейо Пуерто Кабейо емблема 1:2 <strong>Яракуянос</strong> емблема Яракуянос
29.05
Минерос <strong>Минерос</strong> емблема 3:1 Универсидад Сентрал емблема Универсидад Сентрал
28.05
Гран Валенсия Гран Валенсия емблема 3:3 Лара емблема Лара
28.05
Сулия Сулия емблема 1:2 <strong>Португеса</strong> емблема Португеса
27.05
Монахас Монахас емблема 0:0 Атл. Венецуела емблема Атл. Венецуела
27.05
Трухиланос Трухиланос емблема 0:2 <strong>Ерманос Колменарес</strong> емблема Ерманос Колменарес
Кръг 6
23.05
Метрополитанос <strong>Метрополитанос</strong> емблема 3:2 Универсидад Сентрал емблема Универсидад Сентрал
23.05
Яракуянос Яракуянос емблема 0:1 <strong>Арагуа</strong> емблема Арагуа
23.05
Лара Лара емблема 1:2 <strong>Ла Гуаира</strong> емблема Ла Гуаира
22.05
Самора <strong>Самора</strong> емблема 2:1 Деп. Тачира емблема Деп. Тачира
21.05
Карабобо Карабобо емблема 2:2 Пуерто Кабейо емблема Пуерто Кабейо
21.05
Трухиланос Трухиланос емблема 1:2 <strong>Сулия</strong> емблема Сулия
21.05
Португеса Португеса емблема 0:0 Ерманос Колменарес емблема Ерманос Колменарес
20.05
Минерос <strong>Минерос</strong> емблема 3:0 АК Лала ФК емблема АК Лала ФК
20.05
Атл. Венецуела Атл. Венецуела емблема 0:4 <strong>Каракас</strong> емблема Каракас
Кръг 5
16.05
Метрополитанос <strong>Метрополитанос</strong> емблема 3:0 Минерос емблема Минерос
16.05
Арагуа Арагуа емблема 0:0 Пуерто Кабейо емблема Пуерто Кабейо
15.05
Деп. Тачира <strong>Деп. Тачира</strong> емблема 1:0 Естудиантес Мерида емблема Естудиантес Мерида
15.05
Ла Гуаира Ла Гуаира емблема 0:0 Гран Валенсия емблема Гран Валенсия
15.05
Универсидад Сентрал <strong>Универсидад Сентрал</strong> емблема 2:0 АК Лала ФК емблема АК Лала ФК
14.05
Ерманос Колменарес Ерманос Колменарес емблема 0:0 Сулия емблема Сулия
14.05
Каракас <strong>Каракас</strong> емблема 2:0 Монахас емблема Монахас
13.05
Португеса <strong>Португеса</strong> емблема 5:0 Трухиланос емблема Трухиланос
13.05
Яракуянос Яракуянос емблема 1:2 <strong>Карабобо</strong> емблема Карабобо
Кръг 4
09.05
Естудиантес Мерида Естудиантес Мерида емблема 0:2 <strong>Португеса</strong> емблема Португеса
09.05
Ла Гуаира <strong>Ла Гуаира</strong> емблема 4:2 Карабобо емблема Карабобо
09.05
Деп. Тачира <strong>Деп. Тачира</strong> емблема 2:0 Трухиланос емблема Трухиланос
08.05
Гран Валенсия <strong>Гран Валенсия</strong> емблема 1:0 Яракуянос емблема Яракуянос
08.05
АК Лала ФК АК Лала ФК емблема 2:2 Атл. Венецуела емблема Атл. Венецуела
07.05
Каракас <strong>Каракас</strong> емблема 3:0 Минерос емблема Минерос
06.05
Пуерто Кабейо Пуерто Кабейо емблема 0:3 <strong>Лара</strong> емблема Лара
06.05
Сулия Сулия емблема 3:3 Самора емблема Самора
Кръг 3
03.05
Лара <strong>Лара</strong> емблема 4:1 Арагуа емблема Арагуа
02.05
Яракуянос Яракуянос емблема 0:2 <strong>Ла Гуаира</strong> емблема Ла Гуаира
01.05
Португеса Португеса емблема 0:3 <strong>Деп. Тачира</strong> емблема Деп. Тачира
01.05
Метрополитанос Метрополитанос емблема 1:3 <strong>Каракас</strong> емблема Каракас
30.04
Самора Самора емблема 2:2 Ерманос Колменарес емблема Ерманос Колменарес
30.04
Атл. Венецуела Атл. Венецуела емблема 1:1 Универсидад Сентрал емблема Универсидад Сентрал
30.04
Гран Валенсия Гран Валенсия емблема 0:0 Пуерто Кабейо емблема Пуерто Кабейо
29.04
Монахас Монахас емблема 1:1 АК Лала ФК емблема АК Лала ФК
29.04
Естудиантес Мерида <strong>Естудиантес Мерида</strong> емблема 1:0 Сулия емблема Сулия
Кръг 2
25.04
Универсидад Сентрал Универсидад Сентрал емблема 0:2 <strong>Монахас</strong> емблема Монахас
25.04
Арагуа Арагуа емблема 0:2 <strong>Гран Валенсия</strong> емблема Гран Валенсия
24.04
Пуерто Кабейо Пуерто Кабейо емблема 0:0 Ла Гуаира емблема Ла Гуаира
24.04
Сулия <strong>Сулия</strong> емблема 5:0 Деп. Тачира емблема Деп. Тачира
23.04
Трухиланос Трухиланос емблема 0:4 <strong>Самора</strong> емблема Самора
23.04
Минерос <strong>Минерос</strong> емблема 1:0 Атл. Венецуела емблема Атл. Венецуела
23.04
Карабобо Карабобо емблема 1:1 Лара емблема Лара
22.04
Ерманос Колменарес <strong>Ерманос Колменарес</strong> емблема 4:2 Естудиантес Мерида емблема Естудиантес Мерида
22.04
АК Лала ФК <strong>АК Лала ФК</strong> емблема 1:0 Каракас емблема Каракас
Кръг 1
18.04
Самора Самора емблема 0:0 Португеса емблема Португеса
18.04
Гран Валенсия <strong>Гран Валенсия</strong> емблема 1:0 Карабобо емблема Карабобо
17.04
Лара Лара емблема 1:2 <strong>Яракуянос</strong> емблема Яракуянос
17.04
Каракас <strong>Каракас</strong> емблема 2:0 Универсидад Сентрал емблема Универсидад Сентрал
16.04
Естудиантес Мерида <strong>Естудиантес Мерида</strong> емблема 4:0 Трухиланос емблема Трухиланос
16.04
Атл. Венецуела <strong>Атл. Венецуела</strong> емблема 3:2 Метрополитанос емблема Метрополитанос
16.04
Монахас <strong>Монахас</strong> емблема 2:0 Минерос емблема Минерос
15.04
Деп. Тачира <strong>Деп. Тачира</strong> емблема 2:1 Ерманос Колменарес емблема Ерманос Колменарес
11.04
Ла Гуаира Ла Гуаира емблема 0:0 Арагуа емблема Арагуа
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света