Класиране Украйна Премиер Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Динамо Киев225517414614
2Шахтьор224513634716
3Зоря213811553718
4Ворскла Полтава223710753320
5Десна223610663424
6Колос223481042921
7Александрия222675102931
8Днипро-1222675103134
9Мариупол222257102235
10Ингулец Петрово222031182033
11Олимпик Донецк211853132438
12Минай211846111536
13Лвов201853121947
14Рух Лвов211738101736

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Десна1226822229
2Динамо Киев1124731208
3Шахтьор1123722278
4Ворскла Полтава11237222310
5Александрия11206232113
6Зоря1018532188
7Колос1115362139
8Ингулец Петрово12142821013
9Минай11144251015
10Днипро-110113251413
11Рух Лвов11112541115
12Олимпик Донецк11113261519
13Лвов9103151121
14Мариупол106136918

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Динамо Киев11311010266
2Шахтьор1122641208
3Зоря11206231910
4Колос11195421612
5Мариупол12164441317
6Днипро-112154351721
7Ворскла Полтава11143531010
8Десна10102441215
9Лвов118227826
10Олимпик Донецк107217919
11Александрия116137818
12Ингулец Петрово1061361020
13Рух Лвов106136621
14Минай104046521

Украйна Премиер Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 1
21.04
Лвов Лвов емблема - Минай емблема Минай
2.00 | 3.30 | 3.20
Кръг 23
23.04
Мариупол Мариупол емблема - Рух Лвов емблема Рух Лвов
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Днипро-1 Днипро-1 емблема - Минай емблема Минай
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Колос Колос емблема - Ворскла Полтава емблема Ворскла Полтава
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Лвов Лвов емблема - Десна емблема Десна
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Зоря Зоря емблема - Олимпик Донецк емблема Олимпик Донецк
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Динамо Киев Динамо Киев емблема - Ингулец Петрово емблема Ингулец Петрово
0.00 | 0.00 | 0.00

Украйна Премиер Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 22
18.04
Колос Колос емблема 1:1 Днипро-1 емблема Днипро-1
18.04
Мариупол Мариупол емблема 1:1 Олимпик Донецк емблема Олимпик Донецк
18.04
Ингулец Петрово Ингулец Петрово емблема 0:0 Рух Лвов емблема Рух Лвов
17.04
Шахтьор Шахтьор емблема 0:1 <strong>Динамо Киев</strong> емблема Динамо Киев
17.04
Ворскла Полтава <strong>Ворскла Полтава</strong> емблема 4:2 Зоря емблема Зоря
17.04
Минай <strong>Минай</strong> емблема 3:1 Десна емблема Десна
16.04
Лвов <strong>Лвов</strong> емблема 3:1 Александрия емблема Александрия
Кръг 21
11.04
Олимпик Донецк Олимпик Донецк емблема 1:2 <strong>Колос</strong> емблема Колос
11.04
Рух Лвов <strong>Рух Лвов</strong> емблема 2:0 Минай емблема Минай
11.04
Ворскла Полтава <strong>Ворскла Полтава</strong> емблема 2:1 Лвов емблема Лвов
11.04
Зоря <strong>Зоря</strong> емблема 2:0 Ингулец Петрово емблема Ингулец Петрово
10.04
Десна <strong>Десна</strong> емблема 4:1 Александрия емблема Александрия
10.04
Динамо Киев <strong>Динамо Киев</strong> емблема 2:0 Днипро-1 емблема Днипро-1
10.04
Мариупол Мариупол емблема 0:3 <strong>Шахтьор</strong> емблема Шахтьор
Кръг 20
04.04
Александрия Александрия емблема 1:2 <strong>Динамо Киев</strong> емблема Динамо Киев
04.04
Ворскла Полтава Ворскла Полтава емблема 0:2 <strong>Шахтьор</strong> емблема Шахтьор
04.04
Минай Минай емблема 0:0 Колос емблема Колос
03.04
Десна <strong>Десна</strong> емблема 2:0 Олимпик Донецк емблема Олимпик Донецк
03.04
Рух Лвов Рух Лвов емблема 0:2 <strong>Зоря</strong> емблема Зоря
03.04
Мариупол <strong>Мариупол</strong> емблема 4:3 Ингулец Петрово емблема Ингулец Петрово
02.04
Днипро-1 <strong>Днипро-1</strong> емблема 5:1 Лвов емблема Лвов
Кръг 19
21.03
Колос <strong>Колос</strong> емблема 1:0 Зоря емблема Зоря
21.03
Динамо Киев <strong>Динамо Киев</strong> емблема 3:0 Рух Лвов емблема Рух Лвов
21.03
Лвов <strong>Лвов</strong> емблема 3:2 Шахтьор емблема Шахтьор
21.03
Ингулец Петрово <strong>Ингулец Петрово</strong> емблема 1:0 Александрия емблема Александрия
20.03
Ворскла Полтава <strong>Ворскла Полтава</strong> емблема 3:0 Олимпик Донецк емблема Олимпик Донецк
20.03
Десна Десна емблема 0:2 <strong>Днипро-1</strong> емблема Днипро-1
20.03
Мариупол Мариупол емблема 0:0 Минай емблема Минай
Кръг 18
14.03
Александрия <strong>Александрия</strong> емблема 2:0 Олимпик Донецк емблема Олимпик Донецк
14.03
Зоря Зоря емблема 0:2 <strong>Динамо Киев</strong> емблема Динамо Киев
14.03
Шахтьор <strong>Шахтьор</strong> емблема 4:0 Десна емблема Десна
14.03
Мариупол Мариупол емблема 1:4 <strong>Колос</strong> емблема Колос
13.03
Ворскла Полтава Ворскла Полтава емблема 0:1 <strong>Днипро-1</strong> емблема Днипро-1
13.03
Минай Минай емблема 0:1 <strong>Ингулец Петрово</strong> емблема Ингулец Петрово
Кръг 17
08.03
Днипро-1 Днипро-1 емблема 0:0 Александрия емблема Александрия
08.03
Рух Лвов Рух Лвов емблема 0:4 <strong>Десна</strong> емблема Десна
07.03
Ингулец Петрово Ингулец Петрово емблема 0:0 Колос емблема Колос
07.03
Зоря <strong>Зоря</strong> емблема 4:0 Лвов емблема Лвов
07.03
Динамо Киев <strong>Динамо Киев</strong> емблема 3:0 Минай емблема Минай
06.03
Олимпик Донецк Олимпик Донецк емблема 0:1 <strong>Шахтьор</strong> емблема Шахтьор
06.03
Мариупол Мариупол емблема 0:1 <strong>Ворскла Полтава</strong> емблема Ворскла Полтава
Кръг 16
28.02
Лвов Лвов емблема 1:4 <strong>Динамо Киев</strong> емблема Динамо Киев
28.02
Шахтьор Шахтьор емблема 0:1 <strong>Зоря</strong> емблема Зоря
28.02
Минай <strong>Минай</strong> емблема 2:1 Олимпик Донецк емблема Олимпик Донецк
27.02
Колос Колос емблема 1:2 <strong>Рух Лвов</strong> емблема Рух Лвов
27.02
Ворскла Полтава <strong>Ворскла Полтава</strong> емблема 3:1 Александрия емблема Александрия
27.02
Мариупол Мариупол емблема 2:2 Днипро-1 емблема Днипро-1
26.02
Десна <strong>Десна</strong> емблема 3:0 Ингулец Петрово емблема Ингулец Петрово
Кръг 15
22.02
Олимпик Донецк Олимпик Донецк емблема 0:2 <strong>Днипро-1</strong> емблема Днипро-1
21.02
Десна Десна емблема 1:1 Динамо Киев емблема Динамо Киев
21.02
Шахтьор <strong>Шахтьор</strong> емблема 2:0 Рух Лвов емблема Рух Лвов
21.02
Ингулец Петрово Ингулец Петрово емблема 2:2 Ворскла Полтава емблема Ворскла Полтава
20.02
Лвов Лвов емблема 0:2 <strong>Колос</strong> емблема Колос
20.02
Александрия <strong>Александрия</strong> емблема 3:0 Минай емблема Минай
20.02
Мариупол Мариупол емблема 0:1 <strong>Зоря</strong> емблема Зоря
Кръг 14
14.02
Рух Лвов Рух Лвов емблема 1:1 Ворскла Полтава емблема Ворскла Полтава
14.02
Днипро-1 <strong>Днипро-1</strong> емблема 2:0 Ингулец Петрово емблема Ингулец Петрово
14.02
Мариупол Мариупол емблема 0:1 <strong>Александрия</strong> емблема Александрия
14.02
Колос Колос емблема 0:0 Шахтьор емблема Шахтьор
13.02
Динамо Киев <strong>Динамо Киев</strong> емблема 3:1 Олимпик Донецк емблема Олимпик Донецк
13.02
Минай Минай емблема 1:2 <strong>Лвов</strong> емблема Лвов
13.02
Зоря <strong>Зоря</strong> емблема 2:1 Десна емблема Десна
Кръг 13
13.12
Александрия Александрия емблема 0:2 <strong>Зоря</strong> емблема Зоря
13.12
Десна <strong>Десна</strong> емблема 2:0 Мариупол емблема Мариупол
13.12
Ингулец Петрово Ингулец Петрово емблема 0:3 <strong>Шахтьор</strong> емблема Шахтьор
12.12
Рух Лвов <strong>Рух Лвов</strong> емблема 4:1 Днипро-1 емблема Днипро-1
12.12
Динамо Киев Динамо Киев емблема 2:2 Колос емблема Колос
12.12
Ворскла Полтава Ворскла Полтава емблема 1:1 Минай емблема Минай
11.12
Олимпик Донецк Олимпик Донецк емблема 1:1 Лвов емблема Лвов
Кръг 12
06.12
Колос Колос емблема 1:1 Александрия емблема Александрия
06.12
Зоря <strong>Зоря</strong> емблема 3:1 Днипро-1 емблема Днипро-1
06.12
Десна <strong>Десна</strong> емблема 1:0 Ворскла Полтава емблема Ворскла Полтава
06.12
Олимпик Донецк <strong>Олимпик Донецк</strong> емблема 3:1 Рух Лвов емблема Рух Лвов
05.12
Мариупол Мариупол емблема 1:2 <strong>Динамо Киев</strong> емблема Динамо Киев
05.12
Шахтьор <strong>Шахтьор</strong> емблема 5:1 Минай емблема Минай
05.12
Лвов Лвов емблема 1:1 Ингулец Петрово емблема Ингулец Петрово
Кръг 11
29.11
Ингулец Петрово <strong>Ингулец Петрово</strong> емблема 2:1 Олимпик Донецк емблема Олимпик Донецк
29.11
Колос Колос емблема 1:1 Десна емблема Десна
29.11
Минай Минай емблема 0:3 <strong>Зоря</strong> емблема Зоря
28.11
Днипро-1 Днипро-1 емблема 0:1 <strong>Шахтьор</strong> емблема Шахтьор
28.11
Динамо Киев <strong>Динамо Киев</strong> емблема 2:0 Ворскла Полтава емблема Ворскла Полтава
28.11
Александрия Александрия емблема 0:0 Рух Лвов емблема Рух Лвов
27.11
Лвов Лвов емблема 1:3 <strong>Мариупол</strong> емблема Мариупол
Кръг 10
22.11
Ворскла Полтава <strong>Ворскла Полтава</strong> емблема 3:0 Колос емблема Колос
22.11
Десна Десна емблема 0:1 <strong>Лвов</strong> емблема Лвов
22.11
Минай <strong>Минай</strong> емблема 3:2 Днипро-1 емблема Днипро-1
21.11
Шахтьор Шахтьор емблема 1:1 Александрия емблема Александрия
21.11
Ингулец Петрово Ингулец Петрово емблема 0:2 <strong>Динамо Киев</strong> емблема Динамо Киев
20.11
Рух Лвов Рух Лвов емблема 0:0 Мариупол емблема Мариупол
Кръг 9
08.11
Зоря Зоря емблема 0:0 Ворскла Полтава емблема Ворскла Полтава
08.11
Динамо Киев Динамо Киев емблема 0:3 <strong>Шахтьор</strong> емблема Шахтьор
08.11
Рух Лвов Рух Лвов емблема 2:2 Ингулец Петрово емблема Ингулец Петрово
07.11
Десна <strong>Десна</strong> емблема 1:0 Минай емблема Минай
07.11
Александрия <strong>Александрия</strong> емблема 1:0 Лвов емблема Лвов
07.11
Олимпик Донецк Олимпик Донецк емблема 3:3 Мариупол емблема Мариупол
06.11
Днипро-1 Днипро-1 емблема 0:2 <strong>Колос</strong> емблема Колос
Кръг 8
01.11
Ингулец Петрово Ингулец Петрово емблема 1:1 Зоря емблема Зоря
01.11
Лвов <strong>Лвов</strong> емблема 1:0 Ворскла Полтава емблема Ворскла Полтава
01.11
Минай Минай емблема 0:0 Рух Лвов емблема Рух Лвов
31.10
Днипро-1 Днипро-1 емблема 1:2 <strong>Динамо Киев</strong> емблема Динамо Киев
31.10
Александрия Александрия емблема 2:2 Десна емблема Десна
31.10
Колос Колос емблема 1:2 <strong>Олимпик Донецк</strong> емблема Олимпик Донецк
30.10
Шахтьор <strong>Шахтьор</strong> емблема 4:1 Мариупол емблема Мариупол
Кръг 7
25.10
Зоря <strong>Зоря</strong> емблема 4:0 Рух Лвов емблема Рух Лвов
25.10
Колос Колос емблема 2:2 Минай емблема Минай
25.10
Ингулец Петрово Ингулец Петрово емблема 1:1 Мариупол емблема Мариупол
24.10
Лвов Лвов емблема 1:3 <strong>Днипро-1</strong> емблема Днипро-1
24.10
Динамо Киев <strong>Динамо Киев</strong> емблема 1:0 Александрия емблема Александрия
24.10
Олимпик Донецк Олимпик Донецк емблема 0:2 <strong>Десна</strong> емблема Десна
24.10
Шахтьор Шахтьор емблема 1:1 Ворскла Полтава емблема Ворскла Полтава
Кръг 6
18.10
Днипро-1 <strong>Днипро-1</strong> емблема 2:0 Десна емблема Десна
18.10
Александрия <strong>Александрия</strong> емблема 4:3 Ингулец Петрово емблема Ингулец Петрово
18.10
Олимпик Донецк Олимпик Донецк емблема 0:1 <strong>Ворскла Полтава</strong> емблема Ворскла Полтава
17.10
Зоря Зоря емблема 1:1 Колос емблема Колос
17.10
Шахтьор <strong>Шахтьор</strong> емблема 5:1 Лвов емблема Лвов
17.10
Рух Лвов Рух Лвов емблема 0:2 <strong>Динамо Киев</strong> емблема Динамо Киев
17.10
Минай Минай емблема 0:1 <strong>Мариупол</strong> емблема Мариупол
Кръг 5
04.10
Колос <strong>Колос</strong> емблема 1:0 Мариупол емблема Мариупол
04.10
Десна Десна емблема 2:2 Шахтьор емблема Шахтьор
04.10
Динамо Киев Динамо Киев емблема 1:1 Зоря емблема Зоря
04.10
Олимпик Донецк <strong>Олимпик Донецк</strong> емблема 3:2 Александрия емблема Александрия
03.10
Ингулец Петрово Ингулец Петрово емблема 1:1 Минай емблема Минай
03.10
Рух Лвов Рух Лвов емблема 0:0 Лвов емблема Лвов
03.10
Днипро-1 Днипро-1 емблема 2:2 Ворскла Полтава емблема Ворскла Полтава
Кръг 4
27.09
Десна <strong>Десна</strong> емблема 3:1 Рух Лвов емблема Рух Лвов
27.09
Колос Колос емблема 0:0 Ингулец Петрово емблема Ингулец Петрово
27.09
Шахтьор <strong>Шахтьор</strong> емблема 2:0 Олимпик Донецк емблема Олимпик Донецк
27.09
Лвов Лвов емблема 0:5 <strong>Зоря</strong> емблема Зоря
26.09
Александрия <strong>Александрия</strong> емблема 4:1 Днипро-1 емблема Днипро-1
26.09
Ворскла Полтава Ворскла Полтава емблема 0:0 Мариупол емблема Мариупол
26.09
Минай Минай емблема 0:4 <strong>Динамо Киев</strong> емблема Динамо Киев
Кръг 2
23.09
Рух Лвов Рух Лвов емблема 1:1 Шахтьор емблема Шахтьор
Кръг 3
20.09
Рух Лвов Рух Лвов емблема 1:2 <strong>Колос</strong> емблема Колос
20.09
Зоря Зоря емблема 2:2 Шахтьор емблема Шахтьор
20.09
Олимпик Донецк <strong>Олимпик Донецк</strong> емблема 3:0 Минай емблема Минай
19.09
Динамо Киев <strong>Динамо Киев</strong> емблема 3:1 Лвов емблема Лвов
19.09
Ингулец Петрово Ингулец Петрово емблема 1:1 Десна емблема Десна
19.09
Александрия Александрия емблема 0:2 <strong>Ворскла Полтава</strong> емблема Ворскла Полтава
18.09
Днипро-1 Днипро-1 емблема 1:2 <strong>Мариупол</strong> емблема Мариупол
Кръг 2
13.09
Ворскла Полтава <strong>Ворскла Полтава</strong> емблема 2:0 Ингулец Петрово емблема Ингулец Петрово
13.09
Зоря Зоря емблема 0:1 <strong>Мариупол</strong> емблема Мариупол
13.09
Минай <strong>Минай</strong> емблема 1:0 Александрия емблема Александрия
12.09
Колос <strong>Колос</strong> емблема 4:0 Лвов емблема Лвов
12.09
Днипро-1 Днипро-1 емблема 1:3 <strong>Олимпик Донецк</strong> емблема Олимпик Донецк
11.09
Динамо Киев Динамо Киев емблема 0:0 Десна емблема Десна
Кръг 1
23.08
Ворскла Полтава <strong>Ворскла Полтава</strong> емблема 5:2 Рух Лвов емблема Рух Лвов
23.08
Ингулец Петрово Ингулец Петрово емблема 1:1 Днипро-1 емблема Днипро-1
22.08
Александрия <strong>Александрия</strong> емблема 4:1 Мариупол емблема Мариупол
22.08
Десна <strong>Десна</strong> емблема 3:1 Зоря емблема Зоря
21.08
Шахтьор <strong>Шахтьор</strong> емблема 3:1 Колос емблема Колос
21.08
Олимпик Донецк Олимпик Донецк емблема 1:4 <strong>Динамо Киев</strong> емблема Динамо Киев
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света