Класиране Украйна Премиер Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Динамо Киев1129920293
2Шахтьор1126821296
3Ворскла Полтава1124731218
4Днипро-111227131612
5Зоря11206232315
6Александрия1118533119
7Десна11175241316
8Металист 1925 Харков11165151114
9Верес Ровно1012334912
10Рух Лвов1011325812
11Колос1011325716
12Ингулец Петрово108226918
13Минай107145612
14Лвов116137719
15Черноморец Одеса1061361124
16Мариупол1141191327

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Ворскла Полтава717520175
2Динамо Киев616510180
3Шахтьор615501175
4Днипро-151240175
5Десна61240297
6Зоря61031284
7Верес Ровно5923031
8Металист 1925 Харков5930277
9Рух Лвов4721144
10Колос6721357
11Александрия3620143
12Минай5613155
13Ингулец Петрово4411258
14Лвов73034412
15Черноморец Одеса4202239
16Мариупол60006718

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Динамо Киев513410113
2Александрия81233276
3Шахтьор511320121
4Зоря5103111511
5Днипро-161031297
6Ворскла Полтава4721143
7Металист 1925 Харков6721347
8Десна5512249
9Мариупол5411369
10Рух Лвов6411448
11Ингулец Петрово64114410
12Колос4411229
13Черноморец Одеса64114815
14Лвов4310337
15Верес Ровно53104611
16Минай5101417

Украйна Премиер Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 11
18.10
Черноморец Одеса Черноморец Одеса емблема - Верес Ровно емблема Верес Ровно
2.70 | 3.10 | 2.45
Кръг 12
22.10
Десна Десна емблема - Александрия емблема Александрия
2.20 | 3.40 | 3.10
22.10
Металист 1925 Харков Металист 1925 Харков емблема - Ингулец Петрово емблема Ингулец Петрово
2.05 | 3.50 | 3.25
23.10
Верес Ровно Верес Ровно емблема - Мариупол емблема Мариупол
1.80 | 3.40 | 4.40
23.10
Ворскла Полтава Ворскла Полтава емблема - Шахтьор емблема Шахтьор
7.00 | 4.10 | 1.47
23.10
Черноморец Одеса Черноморец Одеса емблема - Лвов емблема Лвов
2.35 | 3.10 | 3.10
24.10
Рух Лвов Рух Лвов емблема - Минай емблема Минай
1.87 | 3.54 | 4.26
24.10
Динамо Киев Динамо Киев емблема - Днипро-1 емблема Днипро-1
1.34 | 5.50 | 8.20

Украйна Премиер Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 11
17.10
Александрия Александрия емблема 1:2 <strong>Ворскла Полтава</strong> емблема Ворскла Полтава
17.10
Минай Минай емблема 0:0 Десна емблема Десна
16.10
Днипро-1 <strong>Днипро-1</strong> емблема 2:0 Колос емблема Колос
16.10
Лвов Лвов емблема 1:4 <strong>Динамо Киев</strong> емблема Динамо Киев
16.10
Мариупол Мариупол емблема 1:2 <strong>Металист 1925 Харков</strong> емблема Металист 1925 Харков
15.10
Шахтьор <strong>Шахтьор</strong> емблема 6:1 Зоря емблема Зоря
Кръг 10
03.10
Динамо Киев Динамо Киев емблема 0:0 Шахтьор емблема Шахтьор
03.10
Металист 1925 Харков <strong>Металист 1925 Харков</strong> емблема 1:0 Минай емблема Минай
03.10
Зоря <strong>Зоря</strong> емблема 2:0 Десна емблема Десна
03.10
Верес Ровно Верес Ровно емблема 0:0 Александрия емблема Александрия
02.10
Ворскла Полтава <strong>Ворскла Полтава</strong> емблема 3:0 Ингулец Петрово емблема Ингулец Петрово
02.10
Лвов Лвов емблема 0:1 <strong>Днипро-1</strong> емблема Днипро-1
02.10
Колос <strong>Колос</strong> емблема 2:1 Черноморец Одеса емблема Черноморец Одеса
01.10
Мариупол Мариупол емблема 0:2 <strong>Рух Лвов</strong> емблема Рух Лвов
Кръг 9
27.09
Черноморец Одеса Черноморец Одеса емблема 1:1 Ингулец Петрово емблема Ингулец Петрово
26.09
Десна Десна емблема 1:2 <strong>Металист 1925 Харков</strong> емблема Металист 1925 Харков
26.09
Днипро-1 Днипро-1 емблема 0:4 <strong>Зоря</strong> емблема Зоря
26.09
Минай Минай емблема 1:2 <strong>Лвов</strong> емблема Лвов
25.09
Рух Лвов Рух Лвов емблема 0:2 <strong>Динамо Киев</strong> емблема Динамо Киев
25.09
Шахтьор <strong>Шахтьор</strong> емблема 4:1 Верес Ровно емблема Верес Ровно
25.09
Александрия <strong>Александрия</strong> емблема 2:1 Мариупол емблема Мариупол
24.09
Колос Колос емблема 0:1 <strong>Ворскла Полтава</strong> емблема Ворскла Полтава
Кръг 8
19.09
Лвов Лвов емблема 0:0 Металист 1925 Харков емблема Металист 1925 Харков
19.09
Зоря <strong>Зоря</strong> емблема 3:0 Черноморец Одеса емблема Черноморец Одеса
19.09
Ворскла Полтава <strong>Ворскла Полтава</strong> емблема 2:0 Минай емблема Минай
18.09
Динамо Киев <strong>Динамо Киев</strong> емблема 1:0 Александрия емблема Александрия
18.09
Днипро-1 <strong>Днипро-1</strong> емблема 1:0 Верес Ровно емблема Верес Ровно
18.09
Мариупол Мариупол емблема 0:5 <strong>Шахтьор</strong> емблема Шахтьор
18.09
Ингулец Петрово Ингулец Петрово емблема 0:2 <strong>Колос</strong> емблема Колос
17.09
Десна <strong>Десна</strong> емблема 1:0 Рух Лвов емблема Рух Лвов
Кръг 7
13.09
Верес Ровно <strong>Верес Ровно</strong> емблема 1:0 Лвов емблема Лвов
12.09
Ворскла Полтава Ворскла Полтава емблема 2:2 Десна емблема Десна
12.09
Колос Колос емблема 1:3 <strong>Мариупол</strong> емблема Мариупол
12.09
Минай Минай емблема 2:2 Черноморец Одеса емблема Черноморец Одеса
11.09
Шахтьор <strong>Шахтьор</strong> емблема 2:0 Днипро-1 емблема Днипро-1
11.09
Металист 1925 Харков Металист 1925 Харков емблема 0:2 <strong>Динамо Киев</strong> емблема Динамо Киев
11.09
Рух Лвов Рух Лвов емблема 1:1 Зоря емблема Зоря
10.09
Александрия <strong>Александрия</strong> емблема 1:0 Ингулец Петрово емблема Ингулец Петрово
Кръг 6
29.08
Рух Лвов <strong>Рух Лвов</strong> емблема 1:0 Лвов емблема Лвов
29.08
Зоря <strong>Зоря</strong> емблема 1:0 Ворскла Полтава емблема Ворскла Полтава
29.08
Минай Минай емблема 1:1 Шахтьор емблема Шахтьор
29.08
Десна Десна емблема 0:4 <strong>Верес Ровно</strong> емблема Верес Ровно
28.08
Динамо Киев <strong>Динамо Киев</strong> емблема 7:0 Колос емблема Колос
28.08
Металист 1925 Харков Металист 1925 Харков емблема 1:2 <strong>Днипро-1</strong> емблема Днипро-1
28.08
Ингулец Петрово <strong>Ингулец Петрово</strong> емблема 3:0 Мариупол емблема Мариупол
27.08
Черноморец Одеса Черноморец Одеса емблема 2:2 Александрия емблема Александрия
Кръг 5
23.08
Лвов Лвов емблема 1:2 <strong>Ингулец Петрово</strong> емблема Ингулец Петрово
22.08
Динамо Киев <strong>Динамо Киев</strong> емблема 4:0 Десна емблема Десна
22.08
Колос Колос емблема 0:1 <strong>Александрия</strong> емблема Александрия
22.08
Мариупол Мариупол емблема 3:4 <strong>Зоря</strong> емблема Зоря
21.08
Днипро-1 <strong>Днипро-1</strong> емблема 2:0 Рух Лвов емблема Рух Лвов
21.08
Черноморец Одеса Черноморец Одеса емблема 0:3 <strong>Шахтьор</strong> емблема Шахтьор
21.08
Верес Ровно <strong>Верес Ровно</strong> емблема 1:0 Минай емблема Минай
20.08
Ворскла Полтава <strong>Ворскла Полтава</strong> емблема 2:0 Металист 1925 Харков емблема Металист 1925 Харков
Кръг 4
18.08
Ингулец Петрово Ингулец Петрово емблема 1:1 Динамо Киев емблема Динамо Киев
16.08
Мариупол Мариупол емблема 2:3 <strong>Черноморец Одеса</strong> емблема Черноморец Одеса
15.08
Лвов Лвов емблема 1:1 Александрия емблема Александрия
15.08
Колос Колос емблема 1:1 Рух Лвов емблема Рух Лвов
14.08
Десна <strong>Десна</strong> емблема 2:1 Днипро-1 емблема Днипро-1
14.08
Зоря Зоря емблема 1:1 Минай емблема Минай
14.08
Верес Ровно Верес Ровно емблема 1:1 Ворскла Полтава емблема Ворскла Полтава
13.08
Шахтьор <strong>Шахтьор</strong> емблема 2:0 Металист 1925 Харков емблема Металист 1925 Харков
Кръг 1
11.08
Динамо Киев <strong>Динамо Киев</strong> емблема 2:0 Минай емблема Минай
Кръг 3
09.08
Десна <strong>Десна</strong> емблема 2:0 Ингулец Петрово емблема Ингулец Петрово
08.08
Ворскла Полтава <strong>Ворскла Полтава</strong> емблема 4:1 Лвов емблема Лвов
08.08
Зоря Зоря емблема 1:2 <strong>Динамо Киев</strong> емблема Динамо Киев
07.08
Днипро-1 <strong>Днипро-1</strong> емблема 2:1 Мариупол емблема Мариупол
07.08
Шахтьор Шахтьор емблема 1:2 <strong>Александрия</strong> емблема Александрия
07.08
Рух Лвов <strong>Рух Лвов</strong> емблема 2:1 Верес Ровно емблема Верес Ровно
06.08
Металист 1925 Харков <strong>Металист 1925 Харков</strong> емблема 3:2 Черноморец Одеса емблема Черноморец Одеса
Кръг 2
02.08
Ингулец Петрово Ингулец Петрово емблема 1:5 <strong>Зоря</strong> емблема Зоря
01.08
Ворскла Полтава <strong>Ворскла Полтава</strong> емблема 2:0 Рух Лвов емблема Рух Лвов
01.08
Динамо Киев <strong>Динамо Киев</strong> емблема 4:0 Верес Ровно емблема Верес Ровно
01.08
Мариупол Мариупол емблема 1:2 <strong>Десна</strong> емблема Десна
31.07
Черноморец Одеса Черноморец Одеса емблема 0:3 <strong>Днипро-1</strong> емблема Днипро-1
31.07
Минай <strong>Минай</strong> емблема 1:0 Александрия емблема Александрия
30.07
Колос <strong>Колос</strong> емблема 1:0 Металист 1925 Харков емблема Металист 1925 Харков
30.07
Лвов Лвов емблема 0:3 <strong>Шахтьор</strong> емблема Шахтьор
Кръг 1
26.07
Ворскла Полтава Ворскла Полтава емблема 2:2 Днипро-1 емблема Днипро-1
25.07
Десна <strong>Десна</strong> емблема 3:0 Черноморец Одеса емблема Черноморец Одеса
25.07
Зоря Зоря емблема 0:1 <strong>Александрия</strong> емблема Александрия
25.07
Металист 1925 Харков <strong>Металист 1925 Харков</strong> емблема 2:1 Рух Лвов емблема Рух Лвов
24.07
Шахтьор <strong>Шахтьор</strong> емблема 2:1 Ингулец Петрово емблема Ингулец Петрово
24.07
Верес Ровно Верес Ровно емблема 0:0 Колос емблема Колос
23.07
Лвов Лвов емблема 1:1 Мариупол емблема Мариупол
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света