Класиране Турция Суперлига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Трабзонспор921630199
2Фенербахче919612139
3Бешикташ9175221811
4Карагюмрюк9175221511
5Галатасарай9175221412
6Хатайспор816512166
7Алтай9155041514
8Коняспор914351129
9Аланияспор814422811
10Адана Демирспор9123331414
11Кайзериспор811323109
12Газиантеп8113231011
13Сивасспор9102431311
14Башакшехир993061112
15Анталияспор992341014
16Йени Малатия99306916
17Гиресунспор9822559
18Гьозтепе98225913
19Касъмпаша96135914
20Ризеспор91018621

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Бешикташ513410124
2Карагюмрюк410310103
3Газиантеп41031071
4Фенербахче41031073
5Башакшехир5930284
6Галатасарай4930153
7Алтай5930275
8Коняспор4822085
9Трабзонспор4822085
10Хатайспор4721194
11Кайзериспор4721173
12Адана Демирспор5721285
13Анталияспор5721288
14Сивасспор5613196
15Аланияспор3620144
16Касъмпаша5512277
17Гиресунспор5512234
18Гьозтепе4310325
19Йени Малатия53104612
20Ризеспор4101337

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Трабзонспор513410114
2Хатайспор4930172
3Фенербахче5930266
4Галатасарай5822199
5Аланияспор5822147
6Карагюмрюк5721258
7Коняспор5613144
8Йени Малатия4620234
9Алтай4620289
10Гьозтепе5512278
11Адана Демирспор4512169
12Сивасспор4411245
13Бешикташ4411267
14Кайзериспор4411236
15Гиресунспор4310325
16Анталияспор4202226
17Касъмпаша4101327
18Газиантеп41013310
19Башакшехир4000438
20Ризеспор50005314

Турция Суперлига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 9
18.10
Аланияспор Аланияспор емблема - Кайзериспор емблема Кайзериспор
1.67 | 3.90 | 5.00
18.10
Хатайспор Хатайспор емблема - Газиантеп емблема Газиантеп
1.87 | 3.60 | 4.10
Кръг 10
22.10
Йени Малатия Йени Малатия емблема - Алтай емблема Алтай
2.95 | 3.50 | 2.20
23.10
Ризеспор Ризеспор емблема - Касъмпаша емблема Касъмпаша
2.75 | 3.30 | 2.45
23.10
Газиантеп Газиантеп емблема - Гиресунспор емблема Гиресунспор
2.25 | 3.20 | 3.20
23.10
Коняспор Коняспор емблема - Кайзериспор емблема Кайзериспор
1.88 | 3.50 | 3.90
23.10
Гьозтепе Гьозтепе емблема - Трабзонспор емблема Трабзонспор
3.70 | 3.60 | 1.88
24.10
Карагюмрюк Карагюмрюк емблема - Хатайспор емблема Хатайспор
2.25 | 3.50 | 2.85
24.10
Анталияспор Анталияспор емблема - Башакшехир емблема Башакшехир
2.60 | 3.40 | 2.50
24.10
Сивасспор Сивасспор емблема - Адана Демирспор емблема Адана Демирспор
2.05 | 3.40 | 3.30

Турция Суперлига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 9
17.10
Трабзонспор <strong>Трабзонспор</strong> емблема 3:1 Фенербахче емблема Фенербахче
17.10
Галатасарай <strong>Галатасарай</strong> емблема 1:0 Коняспор емблема Коняспор
17.10
Алтай Алтай емблема 0:1 <strong>Карагюмрюк</strong> емблема Карагюмрюк
17.10
Касъмпаша Касъмпаша емблема 1:2 <strong>Гьозтепе</strong> емблема Гьозтепе
16.10
Адана Демирспор Адана Демирспор емблема 0:2 <strong>Йени Малатия</strong> емблема Йени Малатия
16.10
Сивасспор Сивасспор емблема 2:2 Анталияспор емблема Анталияспор
16.10
Гиресунспор <strong>Гиресунспор</strong> емблема 2:0 Ризеспор емблема Ризеспор
15.10
Башакшехир <strong>Башакшехир</strong> емблема 3:2 Бешикташ емблема Бешикташ
Кръг 8
03.10
Ризеспор Ризеспор емблема 2:3 <strong>Галатасарай</strong> емблема Галатасарай
03.10
Газиантеп <strong>Газиантеп</strong> емблема 4:1 Алтай емблема Алтай
03.10
Фенербахче <strong>Фенербахче</strong> емблема 2:1 Касъмпаша емблема Касъмпаша
03.10
Йени Малатия Йени Малатия емблема 0:2 <strong>Хатайспор</strong> емблема Хатайспор
02.10
Бешикташ <strong>Бешикташ</strong> емблема 2:1 Сивасспор емблема Сивасспор
02.10
Кайзериспор Кайзериспор емблема 1:2 <strong>Трабзонспор</strong> емблема Трабзонспор
02.10
Гьозтепе Гьозтепе емблема 0:1 <strong>Гиресунспор</strong> емблема Гиресунспор
02.10
Коняспор Коняспор емблема 1:1 Аланияспор емблема Аланияспор
01.10
Карагюмрюк <strong>Карагюмрюк</strong> емблема 3:1 Башакшехир емблема Башакшехир
01.10
Анталияспор Анталияспор емблема 1:2 <strong>Адана Демирспор</strong> емблема Адана Демирспор
Кръг 7
27.09
Касъмпаша Касъмпаша емблема 2:2 Коняспор емблема Коняспор
27.09
Трабзонспор Трабзонспор емблема 1:1 Аланияспор емблема Аланияспор
26.09
Галатасарай <strong>Галатасарай</strong> емблема 2:1 Гьозтепе емблема Гьозтепе
26.09
Башакшехир <strong>Башакшехир</strong> емблема 3:0 Ризеспор емблема Ризеспор
26.09
Хатайспор Хатайспор емблема 1:2 <strong>Фенербахче</strong> емблема Фенербахче
26.09
Гиресунспор Гиресунспор емблема 1:1 Кайзериспор емблема Кайзериспор
25.09
Адана Демирспор <strong>Адана Демирспор</strong> емблема 4:0 Газиантеп емблема Газиантеп
25.09
Анталияспор <strong>Анталияспор</strong> емблема 1:0 Йени Малатия емблема Йени Малатия
25.09
Сивасспор <strong>Сивасспор</strong> емблема 4:0 Карагюмрюк емблема Карагюмрюк
24.09
Алтай <strong>Алтай</strong> емблема 2:1 Бешикташ емблема Бешикташ
Кръг 6
23.09
Аланияспор <strong>Аланияспор</strong> емблема 2:0 Касъмпаша емблема Касъмпаша
23.09
Фенербахче <strong>Фенербахче</strong> емблема 2:1 Гиресунспор емблема Гиресунспор
23.09
Коняспор Коняспор емблема 2:2 Трабзонспор емблема Трабзонспор
22.09
Кайзериспор <strong>Кайзериспор</strong> емблема 3:0 Галатасарай емблема Галатасарай
22.09
Гьозтепе Гьозтепе емблема 0:2 <strong>Хатайспор</strong> емблема Хатайспор
22.09
Газиантеп <strong>Газиантеп</strong> емблема 1:0 Башакшехир емблема Башакшехир
21.09
Бешикташ Бешикташ емблема 3:3 Адана Демирспор емблема Адана Демирспор
21.09
Йени Малатия Йени Малатия емблема 0:1 <strong>Сивасспор</strong> емблема Сивасспор
21.09
Карагюмрюк Карагюмрюк емблема 0:0 Анталияспор емблема Анталияспор
21.09
Ризеспор Ризеспор емблема 1:2 <strong>Алтай</strong> емблема Алтай
Кръг 5
19.09
Башакшехир <strong>Башакшехир</strong> емблема 2:0 Фенербахче емблема Фенербахче
19.09
Хатайспор <strong>Хатайспор</strong> емблема 2:1 Кайзериспор емблема Кайзериспор
19.09
Галатасарай Галатасарай емблема 0:1 <strong>Аланияспор</strong> емблема Аланияспор
19.09
Гиресунспор Гиресунспор емблема 0:0 Коняспор емблема Коняспор
18.09
Анталияспор Анталияспор емблема 2:3 <strong>Бешикташ</strong> емблема Бешикташ
18.09
Адана Демирспор <strong>Адана Демирспор</strong> емблема 3:1 Ризеспор емблема Ризеспор
18.09
Касъмпаша Касъмпаша емблема 0:1 <strong>Трабзонспор</strong> емблема Трабзонспор
18.09
Сивасспор Сивасспор емблема 1:1 Газиантеп емблема Газиантеп
17.09
Йени Малатия Йени Малатия емблема 3:4 <strong>Карагюмрюк</strong> емблема Карагюмрюк
17.09
Алтай <strong>Алтай</strong> емблема 2:1 Гьозтепе емблема Гьозтепе
Кръг 4
13.09
Газиантеп <strong>Газиантеп</strong> емблема 2:0 Анталияспор емблема Анталияспор
13.09
Аланияспор <strong>Аланияспор</strong> емблема 1:0 Гиресунспор емблема Гиресунспор
12.09
Трабзонспор Трабзонспор емблема 2:2 Галатасарай емблема Галатасарай
12.09
Гьозтепе <strong>Гьозтепе</strong> емблема 2:1 Башакшехир емблема Башакшехир
12.09
Фенербахче Фенербахче емблема 1:1 Сивасспор емблема Сивасспор
12.09
Ризеспор Ризеспор емблема 0:2 <strong>Хатайспор</strong> емблема Хатайспор
11.09
Бешикташ <strong>Бешикташ</strong> емблема 3:0 Йени Малатия емблема Йени Малатия
11.09
Кайзериспор <strong>Кайзериспор</strong> емблема 2:0 Касъмпаша емблема Касъмпаша
11.09
Карагюмрюк <strong>Карагюмрюк</strong> емблема 4:0 Адана Демирспор емблема Адана Демирспор
11.09
Коняспор <strong>Коняспор</strong> емблема 3:1 Алтай емблема Алтай
Кръг 3
29.08
Гиресунспор Гиресунспор емблема 0:1 <strong>Трабзонспор</strong> емблема Трабзонспор
29.08
Алтай Алтай емблема 0:2 <strong>Фенербахче</strong> емблема Фенербахче
29.08
Касъмпаша Касъмпаша емблема 2:2 Галатасарай емблема Галатасарай
29.08
Сивасспор Сивасспор емблема 2:2 Гьозтепе емблема Гьозтепе
28.08
Бешикташ <strong>Бешикташ</strong> емблема 1:0 Карагюмрюк емблема Карагюмрюк
28.08
Хатайспор <strong>Хатайспор</strong> емблема 5:0 Аланияспор емблема Аланияспор
28.08
Йени Малатия <strong>Йени Малатия</strong> емблема 2:0 Газиантеп емблема Газиантеп
28.08
Башакшехир Башакшехир емблема 0:1 <strong>Кайзериспор</strong> емблема Кайзериспор
27.08
Адана Демирспор Адана Демирспор емблема 1:1 Коняспор емблема Коняспор
27.08
Анталияспор <strong>Анталияспор</strong> емблема 3:2 Ризеспор емблема Ризеспор
Кръг 2
23.08
Галатасарай <strong>Галатасарай</strong> емблема 2:1 Хатайспор емблема Хатайспор
23.08
Трабзонспор <strong>Трабзонспор</strong> емблема 2:1 Сивасспор емблема Сивасспор
22.08
Фенербахче <strong>Фенербахче</strong> емблема 2:0 Анталияспор емблема Анталияспор
22.08
Гьозтепе Гьозтепе емблема 0:1 <strong>Йени Малатия</strong> емблема Йени Малатия
22.08
Коняспор <strong>Коняспор</strong> емблема 2:1 Башакшехир емблема Башакшехир
21.08
Газиантеп Газиантеп емблема 0:0 Бешикташ емблема Бешикташ
21.08
Аланияспор Аланияспор емблема 1:4 <strong>Алтай</strong> емблема Алтай
21.08
Касъмпаша <strong>Касъмпаша</strong> емблема 2:0 Гиресунспор емблема Гиресунспор
21.08
Ризеспор Ризеспор емблема 0:0 Карагюмрюк емблема Карагюмрюк
20.08
Кайзериспор Кайзериспор емблема 1:1 Адана Демирспор емблема Адана Демирспор
Кръг 1
16.08
Гиресунспор Гиресунспор емблема 0:2 <strong>Галатасарай</strong> емблема Галатасарай
16.08
Йени Малатия Йени Малатия емблема 1:5 <strong>Трабзонспор</strong> емблема Трабзонспор
16.08
Сивасспор Сивасспор емблема 0:1 <strong>Коняспор</strong> емблема Коняспор
15.08
Анталияспор Анталияспор емблема 1:1 Гьозтепе емблема Гьозтепе
15.08
Адана Демирспор Адана Демирспор емблема 0:1 <strong>Фенербахче</strong> емблема Фенербахче
15.08
Башакшехир Башакшехир емблема 0:1 <strong>Аланияспор</strong> емблема Аланияспор
14.08
Алтай <strong>Алтай</strong> емблема 3:0 Кайзериспор емблема Кайзериспор
14.08
Хатайспор Хатайспор емблема 1:1 Касъмпаша емблема Касъмпаша
14.08
Карагюмрюк <strong>Карагюмрюк</strong> емблема 3:2 Газиантеп емблема Газиантеп
13.08
Бешикташ <strong>Бешикташ</strong> емблема 3:0 Ризеспор емблема Ризеспор
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света