Класиране Турция Суперлига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Бешикташ337122567235
2Фенербахче346921676134
3Галатасарай336520586532
4Трабзонспор3459161174132
5Аланияспор3452157125237
6Газиантеп3351131284939
7Хатайспор3350148115441
8Сивасспор3350121474740
9Карагюмрюк33491310104839
10Гьозтепе34461210125047
11Анталияспор3442915103444
12Коняспор33411011123940
13Ризеспор3339912123951
14Йени Малатия3337813124045
15Анкарагюджю3337107164153
16Касъмпаша3437910153750
17Кайзериспор3334810152441
18Башакшехир333389163653
19Ерзурум ББ3431710173558
20Генчлербирлиги333187183258
21Денизлиспор332668193158

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Бешикташ173912323811
2Аланияспор173611333716
3Газиантеп173610613115
4Галатасарай16329523714
5Карагюмрюк163210242915
6Фенербахче17299262720
7Гьозтепе17288453323
8Трабзонспор17278362422
9Анкарагюджю16268262420
10Хатайспор16257452819
11Коняспор17256742117
12Ризеспор16256732018
13Касъмпаша17257462023
14Йени Малатия17246652219
15Анталияспор17246652224
16Сивасспор16225741614
17Башакшехир17184672427
18Денизлиспор17174581521
19Кайзериспор16174571118
20Генчлербирлиги17174582029
21Ерзурум ББ17111881627

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Фенербахче174012413414
2Галатасарай173311062818
3Бешикташ163210243424
4Трабзонспор17328811710
5Сивасспор17287733126
6Хатайспор17257462622
7Ерзурум ББ17206291931
8Гьозтепе17184671724
9Анталияспор17183951220
10Карагюмрюк17173861924
11Кайзериспор17174581323
12Коняспор16164481823
13Аланияспор17164491521
14Газиантеп16153671824
15Башакшехир16154391226
16Ризеспор17143591933
17Генчлербирлиги161442101229
18Йени Малатия16132771826
19Касъмпаша17122691727
20Анкарагюджю171125101733
21Денизлиспор16923111637

Турция Суперлига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 36
20.04
Кайзериспор Кайзериспор емблема - Генчлербирлиги емблема Генчлербирлиги
2.00 | 3.40 | 3.80
20.04
Ризеспор Ризеспор емблема - Коняспор емблема Коняспор
2.25 | 3.35 | 3.15
20.04
Карагюмрюк Карагюмрюк емблема - Гьозтепе емблема Гьозтепе
2.50 | 3.20 | 2.90
20.04
Сивасспор Сивасспор емблема - Бешикташ емблема Бешикташ
3.90 | 3.45 | 1.95
20.04
Хатайспор Хатайспор емблема - Анталияспор емблема Анталияспор
1.80 | 3.35 | 4.95
21.04
Ерзурум ББ Ерзурум ББ емблема - Йени Малатия емблема Йени Малатия
2.35 | 3.35 | 2.90
21.04
Анкарагюджю Анкарагюджю емблема - Денизлиспор емблема Денизлиспор
1.80 | 3.55 | 4.30
21.04
Галатасарай Галатасарай емблема - Трабзонспор емблема Трабзонспор
1.83 | 3.60 | 4.10
22.04
Аланияспор Аланияспор емблема - Газиантеп емблема Газиантеп
1.69 | 3.80 | 4.75
22.04
Касъмпаша Касъмпаша емблема - Башакшехир емблема Башакшехир
2.55 | 3.30 | 2.65

Турция Суперлига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 35
18.04
Башакшехир Башакшехир емблема 1:2 <strong>Фенербахче</strong> емблема Фенербахче
18.04
Газиантеп Газиантеп емблема 2:2 Касъмпаша емблема Касъмпаша
17.04
Гьозтепе Гьозтепе емблема 1:3 <strong>Галатасарай</strong> емблема Галатасарай
17.04
Трабзонспор Трабзонспор емблема 1:1 Хатайспор емблема Хатайспор
17.04
Йени Малатия <strong>Йени Малатия</strong> емблема 1:0 Аланияспор емблема Аланияспор
17.04
Денизлиспор Денизлиспор емблема 2:3 <strong>Ерзурум ББ</strong> емблема Ерзурум ББ
16.04
Бешикташ Бешикташ емблема 2:2 Анкарагюджю емблема Анкарагюджю
16.04
Анталияспор Анталияспор емблема 2:3 <strong>Ризеспор</strong> емблема Ризеспор
16.04
Генчлербирлиги Генчлербирлиги емблема 2:3 <strong>Сивасспор</strong> емблема Сивасспор
16.04
Коняспор Коняспор емблема 0:0 Кайзериспор емблема Кайзериспор
Кръг 34
12.04
Аланияспор <strong>Аланияспор</strong> емблема 3:2 Денизлиспор емблема Денизлиспор
12.04
Фенербахче <strong>Фенербахче</strong> емблема 3:1 Газиантеп емблема Газиантеп
12.04
Касъмпаша Касъмпаша емблема 0:0 Йени Малатия емблема Йени Малатия
11.04
Ерзурум ББ Ерзурум ББ емблема 2:4 <strong>Бешикташ</strong> емблема Бешикташ
11.04
Анкарагюджю <strong>Анкарагюджю</strong> емблема 2:1 Генчлербирлиги емблема Генчлербирлиги
11.04
Кайзериспор Кайзериспор емблема 0:1 <strong>Анталияспор</strong> емблема Анталияспор
11.04
Сивасспор <strong>Сивасспор</strong> емблема 3:1 Коняспор емблема Коняспор
10.04
Галатасарай Галатасарай емблема 1:1 Карагюмрюк емблема Карагюмрюк
10.04
Ризеспор Ризеспор емблема 0:0 Трабзонспор емблема Трабзонспор
10.04
Хатайспор Хатайспор емблема 2:3 <strong>Гьозтепе</strong> емблема Гьозтепе
Кръг 33
08.04
Йени Малатия Йени Малатия емблема 1:1 Фенербахче емблема Фенербахче
08.04
Денизлиспор Денизлиспор емблема 1:1 Касъмпаша емблема Касъмпаша
08.04
Газиантеп <strong>Газиантеп</strong> емблема 2:0 Башакшехир емблема Башакшехир
07.04
Анталияспор Анталияспор емблема 2:4 <strong>Сивасспор</strong> емблема Сивасспор
07.04
Бешикташ <strong>Бешикташ</strong> емблема 3:0 Аланияспор емблема Аланияспор
07.04
Генчлербирлиги Генчлербирлиги емблема 1:1 Ерзурум ББ емблема Ерзурум ББ
07.04
Коняспор Коняспор емблема 1:1 Анкарагюджю емблема Анкарагюджю
06.04
Трабзонспор Трабзонспор емблема 1:1 Кайзериспор емблема Кайзериспор
06.04
Гьозтепе <strong>Гьозтепе</strong> емблема 2:0 Ризеспор емблема Ризеспор
06.04
Карагюмрюк <strong>Карагюмрюк</strong> емблема 1:0 Хатайспор емблема Хатайспор
Кръг 32
05.04
Фенербахче <strong>Фенербахче</strong> емблема 1:0 Денизлиспор емблема Денизлиспор
04.04
Касъмпаша <strong>Касъмпаша</strong> емблема 1:0 Бешикташ емблема Бешикташ
04.04
Анкарагюджю <strong>Анкарагюджю</strong> емблема 1:0 Анталияспор емблема Анталияспор
04.04
Аланияспор Аланияспор емблема 1:2 <strong>Генчлербирлиги</strong> емблема Генчлербирлиги
04.04
Башакшехир <strong>Башакшехир</strong> емблема 3:1 Йени Малатия емблема Йени Малатия
04.04
Ерзурум ББ Ерзурум ББ емблема 1:2 <strong>Коняспор</strong> емблема Коняспор
03.04
Хатайспор <strong>Хатайспор</strong> емблема 3:0 Галатасарай емблема Галатасарай
03.04
Сивасспор Сивасспор емблема 0:0 Трабзонспор емблема Трабзонспор
03.04
Ризеспор Ризеспор емблема 0:0 Карагюмрюк емблема Карагюмрюк
03.04
Кайзериспор Кайзериспор емблема 1:1 Гьозтепе емблема Гьозтепе
Кръг 31
21.03
Бешикташ Бешикташ емблема 1:1 Фенербахче емблема Фенербахче
21.03
Денизлиспор Денизлиспор емблема 0:0 Башакшехир емблема Башакшехир
21.03
Анталияспор <strong>Анталияспор</strong> емблема 3:1 Ерзурум ББ емблема Ерзурум ББ
21.03
Коняспор <strong>Коняспор</strong> емблема 1:0 Аланияспор емблема Аланияспор
20.03
Трабзонспор <strong>Трабзонспор</strong> емблема 4:1 Анкарагюджю емблема Анкарагюджю
20.03
Гьозтепе Гьозтепе емблема 3:5 <strong>Сивасспор</strong> емблема Сивасспор
20.03
Йени Малатия Йени Малатия емблема 2:2 Газиантеп емблема Газиантеп
20.03
Генчлербирлиги <strong>Генчлербирлиги</strong> емблема 2:1 Касъмпаша емблема Касъмпаша
19.03
Галатасарай Галатасарай емблема 3:4 <strong>Ризеспор</strong> емблема Ризеспор
19.03
Карагюмрюк <strong>Карагюмрюк</strong> емблема 3:0 Кайзериспор емблема Кайзериспор
Кръг 30
15.03
Касъмпаша Касъмпаша емблема 1:1 Коняспор емблема Коняспор
14.03
Фенербахче Фенербахче емблема 1:2 <strong>Генчлербирлиги</strong> емблема Генчлербирлиги
14.03
Ерзурум ББ Ерзурум ББ емблема 0:0 Трабзонспор емблема Трабзонспор
14.03
Газиантеп <strong>Газиантеп</strong> емблема 2:0 Денизлиспор емблема Денизлиспор
14.03
Анкарагюджю <strong>Анкарагюджю</strong> емблема 3:0 Гьозтепе емблема Гьозтепе
13.03
Кайзериспор Кайзериспор емблема 0:3 <strong>Галатасарай</strong> емблема Галатасарай
13.03
Ризеспор <strong>Ризеспор</strong> емблема 1:0 Хатайспор емблема Хатайспор
13.03
Аланияспор <strong>Аланияспор</strong> емблема 4:0 Анталияспор емблема Анталияспор
13.03
Сивасспор <strong>Сивасспор</strong> емблема 1:0 Карагюмрюк емблема Карагюмрюк
12.03
Башакшехир Башакшехир емблема 2:3 <strong>Бешикташ</strong> емблема Бешикташ
Кръг 29
08.03
Гьозтепе <strong>Гьозтепе</strong> емблема 3:1 Ерзурум ББ емблема Ерзурум ББ
08.03
Коняспор Коняспор емблема 0:3 <strong>Фенербахче</strong> емблема Фенербахче
08.03
Трабзонспор Трабзонспор емблема 1:3 <strong>Аланияспор</strong> емблема Аланияспор
08.03
Анталияспор Анталияспор емблема 1:1 Касъмпаша емблема Касъмпаша
07.03
Галатасарай Галатасарай емблема 2:2 Сивасспор емблема Сивасспор
07.03
Хатайспор Хатайспор емблема 1:3 <strong>Кайзериспор</strong> емблема Кайзериспор
07.03
Генчлербирлиги Генчлербирлиги емблема 0:1 <strong>Башакшехир</strong> емблема Башакшехир
07.03
Карагюмрюк Карагюмрюк емблема 0:1 <strong>Анкарагюджю</strong> емблема Анкарагюджю
06.03
Бешикташ <strong>Бешикташ</strong> емблема 2:1 Газиантеп емблема Газиантеп
06.03
Денизлиспор <strong>Денизлиспор</strong> емблема 3:2 Йени Малатия емблема Йени Малатия
Кръг 28
04.03
Фенербахче Фенербахче емблема 1:1 Анталияспор емблема Анталияспор
04.03
Аланияспор Аланияспор емблема 1:1 Гьозтепе емблема Гьозтепе
04.03
Касъмпаша Касъмпаша емблема 1:2 <strong>Трабзонспор</strong> емблема Трабзонспор
03.03
Анкарагюджю <strong>Анкарагюджю</strong> емблема 2:1 Галатасарай емблема Галатасарай
03.03
Кайзериспор <strong>Кайзериспор</strong> емблема 2:1 Ризеспор емблема Ризеспор
03.03
Сивасспор Сивасспор емблема 1:1 Хатайспор емблема Хатайспор
03.03
Башакшехир Башакшехир емблема 1:1 Коняспор емблема Коняспор
03.03
Ерзурум ББ Ерзурум ББ емблема 2:2 Карагюмрюк емблема Карагюмрюк
02.03
Йени Малатия Йени Малатия емблема 0:1 <strong>Бешикташ</strong> емблема Бешикташ
02.03
Газиантеп <strong>Газиантеп</strong> емблема 2:1 Генчлербирлиги емблема Генчлербирлиги
Кръг 27
28.02
Трабзонспор Трабзонспор емблема 0:1 <strong>Фенербахче</strong> емблема Фенербахче
28.02
Гьозтепе <strong>Гьозтепе</strong> емблема 1:0 Касъмпаша емблема Касъмпаша
27.02
Галатасарай <strong>Галатасарай</strong> емблема 2:0 Ерзурум ББ емблема Ерзурум ББ
27.02
Ризеспор Ризеспор емблема 0:0 Сивасспор емблема Сивасспор
27.02
Анталияспор Анталияспор емблема 0:0 Башакшехир емблема Башакшехир
27.02
Хатайспор <strong>Хатайспор</strong> емблема 4:1 Анкарагюджю емблема Анкарагюджю
27.02
Карагюмрюк <strong>Карагюмрюк</strong> емблема 2:0 Аланияспор емблема Аланияспор
26.02
Бешикташ <strong>Бешикташ</strong> емблема 3:0 Денизлиспор емблема Денизлиспор
26.02
Коняспор Коняспор емблема 0:0 Газиантеп емблема Газиантеп
26.02
Генчлербирлиги Генчлербирлиги емблема 1:1 Йени Малатия емблема Йени Малатия
Кръг 26
22.02
Анкарагюджю Анкарагюджю емблема 1:1 Ризеспор емблема Ризеспор
21.02
Фенербахче Фенербахче емблема 0:1 <strong>Гьозтепе</strong> емблема Гьозтепе
21.02
Сивасспор <strong>Сивасспор</strong> емблема 2:0 Кайзериспор емблема Кайзериспор
21.02
Газиантеп Газиантеп емблема 0:0 Анталияспор емблема Анталияспор
21.02
Ерзурум ББ Ерзурум ББ емблема 1:3 <strong>Хатайспор</strong> емблема Хатайспор
20.02
Аланияспор Аланияспор емблема 0:1 <strong>Галатасарай</strong> емблема Галатасарай
20.02
Йени Малатия Йени Малатия емблема 2:3 <strong>Коняспор</strong> емблема Коняспор
20.02
Денизлиспор <strong>Денизлиспор</strong> емблема 1:0 Генчлербирлиги емблема Генчлербирлиги
20.02
Касъмпаша <strong>Касъмпаша</strong> емблема 3:2 Карагюмрюк емблема Карагюмрюк
19.02
Башакшехир Башакшехир емблема 0:1 <strong>Трабзонспор</strong> емблема Трабзонспор
Кръг 25
15.02
Анталияспор Анталияспор емблема 1:1 Йени Малатия емблема Йени Малатия
15.02
Генчлербирлиги Генчлербирлиги емблема 0:3 <strong>Бешикташ</strong> емблема Бешикташ
14.02
Хатайспор Хатайспор емблема 0:0 Аланияспор емблема Аланияспор
14.02
Галатасарай <strong>Галатасарай</strong> емблема 2:1 Касъмпаша емблема Касъмпаша
14.02
Гьозтепе <strong>Гьозтепе</strong> емблема 2:1 Башакшехир емблема Башакшехир
14.02
Коняспор <strong>Коняспор</strong> емблема 2:0 Денизлиспор емблема Денизлиспор
13.02
Карагюмрюк Карагюмрюк емблема 1:2 <strong>Фенербахче</strong> емблема Фенербахче
13.02
Трабзонспор <strong>Трабзонспор</strong> емблема 1:0 Газиантеп емблема Газиантеп
13.02
Кайзериспор Кайзериспор емблема 0:0 Анкарагюджю емблема Анкарагюджю
12.02
Ризеспор Ризеспор емблема 0:2 <strong>Ерзурум ББ</strong> емблема Ерзурум ББ
Кръг 24
08.02
Йени Малатия Йени Малатия емблема 0:2 <strong>Трабзонспор</strong> емблема Трабзонспор
08.02
Газиантеп <strong>Газиантеп</strong> емблема 2:0 Гьозтепе емблема Гьозтепе
07.02
Бешикташ <strong>Бешикташ</strong> емблема 1:0 Коняспор емблема Коняспор
07.02
Анкарагюджю Анкарагюджю емблема 1:4 <strong>Сивасспор</strong> емблема Сивасспор
07.02
Денизлиспор Денизлиспор емблема 1:1 Анталияспор емблема Анталияспор
07.02
Ерзурум ББ Ерзурум ББ емблема 1:1 Кайзериспор емблема Кайзериспор
06.02
Фенербахче Фенербахче емблема 0:1 <strong>Галатасарай</strong> емблема Галатасарай
06.02
Аланияспор <strong>Аланияспор</strong> емблема 2:1 Ризеспор емблема Ризеспор
06.02
Башакшехир Башакшехир емблема 0:1 <strong>Карагюмрюк</strong> емблема Карагюмрюк
06.02
Касъмпаша Касъмпаша емблема 1:4 <strong>Хатайспор</strong> емблема Хатайспор
Кръг 23
04.02
Трабзонспор <strong>Трабзонспор</strong> емблема 1:0 Денизлиспор емблема Денизлиспор
04.02
Гьозтепе Гьозтепе емблема 2:2 Йени Малатия емблема Йени Малатия
03.02
Коняспор Коняспор емблема 0:0 Генчлербирлиги емблема Генчлербирлиги
03.02
Анталияспор Анталияспор емблема 1:1 Бешикташ емблема Бешикташ
03.02
Карагюмрюк <strong>Карагюмрюк</strong> емблема 2:0 Газиантеп емблема Газиантеп
03.02
Кайзериспор Кайзериспор емблема 1:1 Аланияспор емблема Аланияспор
03.02
Сивасспор Сивасспор емблема 0:0 Ерзурум ББ емблема Ерзурум ББ
02.02
Галатасарай <strong>Галатасарай</strong> емблема 3:0 Башакшехир емблема Башакшехир
02.02
Ризеспор Ризеспор емблема 1:1 Касъмпаша емблема Касъмпаша
02.02
Хатайспор Хатайспор емблема 1:2 <strong>Фенербахче</strong> емблема Фенербахче
Кръг 22
31.01
Бешикташ Бешикташ емблема 1:2 <strong>Трабзонспор</strong> емблема Трабзонспор
31.01
Аланияспор <strong>Аланияспор</strong> емблема 3:1 Сивасспор емблема Сивасспор
31.01
Денизлиспор <strong>Денизлиспор</strong> емблема 2:1 Гьозтепе емблема Гьозтепе
31.01
Генчлербирлиги Генчлербирлиги емблема 0:1 <strong>Анталияспор</strong> емблема Анталияспор
31.01
Ерзурум ББ <strong>Ерзурум ББ</strong> емблема 1:0 Анкарагюджю емблема Анкарагюджю
30.01
Фенербахче <strong>Фенербахче</strong> емблема 1:0 Ризеспор емблема Ризеспор
30.01
Башакшехир Башакшехир емблема 1:5 <strong>Хатайспор</strong> емблема Хатайспор
30.01
Касъмпаша Касъмпаша емблема 0:1 <strong>Кайзериспор</strong> емблема Кайзериспор
29.01
Газиантеп Газиантеп емблема 1:2 <strong>Галатасарай</strong> емблема Галатасарай
29.01
Йени Малатия Йени Малатия емблема 0:0 Карагюмрюк емблема Карагюмрюк
Кръг 21
25.01
Аланияспор <strong>Аланияспор</strong> емблема 4:3 Анкарагюджю емблема Анкарагюджю
25.01
Фенербахче <strong>Фенербахче</strong> емблема 3:0 Кайзериспор емблема Кайзериспор
25.01
Касъмпаша <strong>Касъмпаша</strong> емблема 2:0 Сивасспор емблема Сивасспор
24.01
Газиантеп Газиантеп емблема 1:1 Хатайспор емблема Хатайспор
24.01
Бешикташ <strong>Бешикташ</strong> емблема 2:1 Гьозтепе емблема Гьозтепе
24.01
Йени Малатия Йени Малатия емблема 0:1 <strong>Галатасарай</strong> емблема Галатасарай
24.01
Денизлиспор Денизлиспор емблема 1:2 <strong>Карагюмрюк</strong> емблема Карагюмрюк
24.01
Коняспор Коняспор емблема 0:0 Анталияспор емблема Анталияспор
23.01
Башакшехир Башакшехир емблема 1:1 Ризеспор емблема Ризеспор
23.01
Генчлербирлиги Генчлербирлиги емблема 1:2 <strong>Трабзонспор</strong> емблема Трабзонспор
Кръг 20
21.01
Анкарагюджю <strong>Анкарагюджю</strong> емблема 1:0 Касъмпаша емблема Касъмпаша
21.01
Сивасспор Сивасспор емблема 1:1 Фенербахче емблема Фенербахче
21.01
Ерзурум ББ Ерзурум ББ емблема 1:1 Аланияспор емблема Аланияспор
21.01
Карагюмрюк Карагюмрюк емблема 1:4 <strong>Бешикташ</strong> емблема Бешикташ
20.01
Галатасарай <strong>Галатасарай</strong> емблема 6:1 Денизлиспор емблема Денизлиспор
20.01
Ризеспор <strong>Ризеспор</strong> емблема 3:0 Газиантеп емблема Газиантеп
20.01
Хатайспор Хатайспор емблема 1:2 <strong>Йени Малатия</strong> емблема Йени Малатия
19.01
Трабзонспор <strong>Трабзонспор</strong> емблема 3:1 Коняспор емблема Коняспор
19.01
Кайзериспор <strong>Кайзериспор</strong> емблема 2:0 Башакшехир емблема Башакшехир
19.01
Гьозтепе <strong>Гьозтепе</strong> емблема 4:0 Генчлербирлиги емблема Генчлербирлиги
Кръг 19
18.01
Касъмпаша Касъмпаша емблема 1:2 <strong>Ерзурум ББ</strong> емблема Ерзурум ББ
18.01
Фенербахче <strong>Фенербахче</strong> емблема 3:1 Анкарагюджю емблема Анкарагюджю
17.01
Бешикташ <strong>Бешикташ</strong> емблема 2:0 Галатасарай емблема Галатасарай
17.01
Йени Малатия <strong>Йени Малатия</strong> емблема 4:1 Ризеспор емблема Ризеспор
17.01
Денизлиспор Денизлиспор емблема 0:2 <strong>Хатайспор</strong> емблема Хатайспор
16.01
Анталияспор Анталияспор емблема 1:1 Трабзонспор емблема Трабзонспор
16.01
Башакшехир Башакшехир емблема 1:1 Сивасспор емблема Сивасспор
16.01
Газиантеп <strong>Газиантеп</strong> емблема 2:1 Кайзериспор емблема Кайзериспор
16.01
Коняспор Коняспор емблема 2:3 <strong>Гьозтепе</strong> емблема Гьозтепе
15.01
Генчлербирлиги Генчлербирлиги емблема 1:3 <strong>Карагюмрюк</strong> емблема Карагюмрюк
Кръг 18
11.01
Аланияспор Аланияспор емблема 1:2 <strong>Касъмпаша</strong> емблема Касъмпаша
11.01
Ерзурум ББ Ерзурум ББ емблема 0:3 <strong>Фенербахче</strong> емблема Фенербахче
10.01
Хатайспор Хатайспор емблема 2:2 Бешикташ емблема Бешикташ
10.01
Анкарагюджю Анкарагюджю емблема 1:2 <strong>Башакшехир</strong> емблема Башакшехир
10.01
Ризеспор Ризеспор емблема 1:1 Денизлиспор емблема Денизлиспор
10.01
Карагюмрюк <strong>Карагюмрюк</strong> емблема 2:1 Коняспор емблема Коняспор
09.01
Галатасарай <strong>Галатасарай</strong> емблема 6:0 Генчлербирлиги емблема Генчлербирлиги
09.01
Кайзериспор <strong>Кайзериспор</strong> емблема 1:0 Йени Малатия емблема Йени Малатия
09.01
Гьозтепе Гьозтепе емблема 0:1 <strong>Анталияспор</strong> емблема Анталияспор
09.01
Сивасспор <strong>Сивасспор</strong> емблема 2:1 Газиантеп емблема Газиантеп
Кръг 17
07.01
Фенербахче <strong>Фенербахче</strong> емблема 2:1 Аланияспор емблема Аланияспор
06.01
Бешикташ <strong>Бешикташ</strong> емблема 6:0 Ризеспор емблема Ризеспор
06.01
Анталияспор <strong>Анталияспор</strong> емблема 3:1 Карагюмрюк емблема Карагюмрюк
06.01
Башакшехир <strong>Башакшехир</strong> емблема 1:0 Ерзурум ББ емблема Ерзурум ББ
06.01
Генчлербирлиги <strong>Генчлербирлиги</strong> емблема 3:1 Хатайспор емблема Хатайспор
06.01
Трабзонспор <strong>Трабзонспор</strong> емблема 1:0 Гьозтепе емблема Гьозтепе
06.01
Денизлиспор Денизлиспор емблема 0:1 <strong>Кайзериспор</strong> емблема Кайзериспор
05.01
Коняспор <strong>Коняспор</strong> емблема 4:3 Галатасарай емблема Галатасарай
05.01
Газиантеп <strong>Газиантеп</strong> емблема 2:0 Анкарагюджю емблема Анкарагюджю
05.01
Йени Малатия Йени Малатия емблема 2:2 Сивасспор емблема Сивасспор
Кръг 16
04.01
Касъмпаша Касъмпаша емблема 0:3 <strong>Фенербахче</strong> емблема Фенербахче
03.01
Кайзериспор Кайзериспор емблема 0:2 <strong>Бешикташ</strong> емблема Бешикташ
03.01
Карагюмрюк Карагюмрюк емблема 1:2 <strong>Трабзонспор</strong> емблема Трабзонспор
03.01
Ризеспор Ризеспор емблема 1:1 Генчлербирлиги емблема Генчлербирлиги
02.01
Хатайспор <strong>Хатайспор</strong> емблема 2:1 Коняспор емблема Коняспор
02.01
Галатасарай Галатасарай емблема 0:0 Анталияспор емблема Анталияспор
02.01
Анкарагюджю <strong>Анкарагюджю</strong> емблема 3:1 Йени Малатия емблема Йени Малатия
02.01
Аланияспор <strong>Аланияспор</strong> емблема 3:0 Башакшехир емблема Башакшехир
02.01
Ерзурум ББ Ерзурум ББ емблема 1:1 Газиантеп емблема Газиантеп
02.01
Сивасспор Сивасспор емблема 2:2 Денизлиспор емблема Денизлиспор
Кръг 15
29.12
Анталияспор Анталияспор емблема 0:6 <strong>Хатайспор</strong> емблема Хатайспор
28.12
Бешикташ <strong>Бешикташ</strong> емблема 3:0 Сивасспор емблема Сивасспор
28.12
Генчлербирлиги <strong>Генчлербирлиги</strong> емблема 3:2 Кайзериспор емблема Кайзериспор
28.12
Коняспор Коняспор емблема 1:1 Ризеспор емблема Ризеспор
27.12
Башакшехир Башакшехир емблема 2:2 Касъмпаша емблема Касъмпаша
27.12
Йени Малатия Йени Малатия емблема 1:3 <strong>Ерзурум ББ</strong> емблема Ерзурум ББ
27.12
Денизлиспор Денизлиспор емблема 1:2 <strong>Анкарагюджю</strong> емблема Анкарагюджю
27.12
Газиантеп <strong>Газиантеп</strong> емблема 3:1 Аланияспор емблема Аланияспор
26.12
Трабзонспор Трабзонспор емблема 0:2 <strong>Галатасарай</strong> емблема Галатасарай
26.12
Гьозтепе Гьозтепе емблема 1:1 Карагюмрюк емблема Карагюмрюк
Кръг 14
24.12
Анкарагюджю Анкарагюджю емблема 0:1 <strong>Бешикташ</strong> емблема Бешикташ
24.12
Ризеспор <strong>Ризеспор</strong> емблема 2:1 Анталияспор емблема Анталияспор
24.12
Сивасспор <strong>Сивасспор</strong> емблема 3:1 Генчлербирлиги емблема Генчлербирлиги
24.12
Кайзериспор Кайзериспор емблема 1:2 <strong>Коняспор</strong> емблема Коняспор
23.12
Касъмпаша Касъмпаша емблема 0:4 <strong>Газиантеп</strong> емблема Газиантеп
23.12
Фенербахче <strong>Фенербахче</strong> емблема 4:1 Башакшехир емблема Башакшехир
23.12
Ерзурум ББ Ерзурум ББ емблема 1:2 <strong>Денизлиспор</strong> емблема Денизлиспор
23.12
Аланияспор Аланияспор емблема 1:1 Йени Малатия емблема Йени Малатия
22.12
Галатасарай <strong>Галатасарай</strong> емблема 3:1 Гьозтепе емблема Гьозтепе
22.12
Хатайспор Хатайспор емблема 0:1 <strong>Трабзонспор</strong> емблема Трабзонспор
Кръг 13
21.12
Коняспор Коняспор емблема 0:1 <strong>Сивасспор</strong> емблема Сивасспор
21.12
Анталияспор <strong>Анталияспор</strong> емблема 2:0 Кайзериспор емблема Кайзериспор
20.12
Бешикташ <strong>Бешикташ</strong> емблема 4:0 Ерзурум ББ емблема Ерзурум ББ
20.12
Денизлиспор <strong>Денизлиспор</strong> емблема 1:0 Аланияспор емблема Аланияспор
20.12
Генчлербирлиги Генчлербирлиги емблема 1:1 Анкарагюджю емблема Анкарагюджю
19.12
Газиантеп <strong>Газиантеп</strong> емблема 3:1 Фенербахче емблема Фенербахче
19.12
Трабзонспор <strong>Трабзонспор</strong> емблема 2:1 Ризеспор емблема Ризеспор
19.12
Йени Малатия <strong>Йени Малатия</strong> емблема 2:0 Касъмпаша емблема Касъмпаша
19.12
Гьозтепе Гьозтепе емблема 0:1 <strong>Хатайспор</strong> емблема Хатайспор
18.12
Карагюмрюк <strong>Карагюмрюк</strong> емблема 2:1 Галатасарай емблема Галатасарай
Кръг 6
15.12
Анкарагюджю <strong>Анкарагюджю</strong> емблема 2:0 Хатайспор емблема Хатайспор
Кръг 12
14.12
Сивасспор Сивасспор емблема 0:0 Анталияспор емблема Анталияспор
13.12
Аланияспор <strong>Аланияспор</strong> емблема 2:1 Бешикташ емблема Бешикташ
13.12
Башакшехир Башакшехир емблема 1:2 <strong>Газиантеп</strong> емблема Газиантеп
13.12
Ерзурум ББ Ерзурум ББ емблема 0:1 <strong>Генчлербирлиги</strong> емблема Генчлербирлиги
12.12
Анкарагюджю <strong>Анкарагюджю</strong> емблема 4:3 Коняспор емблема Коняспор
12.12
Фенербахче Фенербахче емблема 0:3 <strong>Йени Малатия</strong> емблема Йени Малатия
12.12
Кайзериспор Кайзериспор емблема 0:0 Трабзонспор емблема Трабзонспор
12.12
Ризеспор <strong>Ризеспор</strong> емблема 3:2 Гьозтепе емблема Гьозтепе
12.12
Хатайспор <strong>Хатайспор</strong> емблема 3:1 Карагюмрюк емблема Карагюмрюк
11.12
Касъмпаша <strong>Касъмпаша</strong> емблема 3:2 Денизлиспор емблема Денизлиспор
Кръг 5
09.12
Хатайспор <strong>Хатайспор</strong> емблема 3:0 Ерзурум ББ емблема Ерзурум ББ
Кръг 7
09.12
Гьозтепе <strong>Гьозтепе</strong> емблема 1:0 Аланияспор емблема Аланияспор
Кръг 11
07.12
Трабзонспор Трабзонспор емблема 1:1 Сивасспор емблема Сивасспор
06.12
Денизлиспор Денизлиспор емблема 0:2 <strong>Фенербахче</strong> емблема Фенербахче
06.12
Анталияспор <strong>Анталияспор</strong> емблема 1:0 Анкарагюджю емблема Анкарагюджю
06.12
Карагюмрюк <strong>Карагюмрюк</strong> емблема 2:1 Ризеспор емблема Ризеспор
05.12
Галатасарай <strong>Галатасарай</strong> емблема 3:0 Хатайспор емблема Хатайспор
05.12
Коняспор <strong>Коняспор</strong> емблема 2:0 Ерзурум ББ емблема Ерзурум ББ
05.12
Йени Малатия Йени Малатия емблема 1:1 Башакшехир емблема Башакшехир
05.12
Гьозтепе Гьозтепе емблема 1:1 Кайзериспор емблема Кайзериспор
05.12
Генчлербирлиги <strong>Генчлербирлиги</strong> емблема 2:1 Аланияспор емблема Аланияспор
04.12
Бешикташ <strong>Бешикташ</strong> емблема 3:0 Касъмпаша емблема Касъмпаша
Кръг 10
30.11
Сивасспор Сивасспор емблема 0:1 <strong>Гьозтепе</strong> емблема Гьозтепе
30.11
Кайзериспор Кайзериспор емблема 0:0 Карагюмрюк емблема Карагюмрюк
29.11
Фенербахче Фенербахче емблема 3:4 <strong>Бешикташ</strong> емблема Бешикташ
29.11
Аланияспор <strong>Аланияспор</strong> емблема 1:0 Коняспор емблема Коняспор
29.11
Касъмпаша <strong>Касъмпаша</strong> емблема 2:0 Генчлербирлиги емблема Генчлербирлиги
29.11
Ерзурум ББ Ерзурум ББ емблема 2:2 Анталияспор емблема Анталияспор
28.11
Ризеспор Ризеспор емблема 0:4 <strong>Галатасарай</strong> емблема Галатасарай
28.11
Башакшехир Башакшехир емблема 3:3 Денизлиспор емблема Денизлиспор
28.11
Газиантеп Газиантеп емблема 2:2 Йени Малатия емблема Йени Малатия
27.11
Анкарагюджю Анкарагюджю емблема 0:1 <strong>Трабзонспор</strong> емблема Трабзонспор
Кръг 9
23.11
Галатасарай Галатасарай емблема 1:1 Кайзериспор емблема Кайзериспор
22.11
Трабзонспор <strong>Трабзонспор</strong> емблема 1:0 Ерзурум ББ емблема Ерзурум ББ
22.11
Анталияспор Анталияспор емблема 0:2 <strong>Аланияспор</strong> емблема Аланияспор
22.11
Гьозтепе <strong>Гьозтепе</strong> емблема 3:1 Анкарагюджю емблема Анкарагюджю
22.11
Коняспор <strong>Коняспор</strong> емблема 2:1 Касъмпаша емблема Касъмпаша
22.11
Хатайспор Хатайспор емблема 2:2 Ризеспор емблема Ризеспор
21.11
Бешикташ <strong>Бешикташ</strong> емблема 3:2 Башакшехир емблема Башакшехир
21.11
Генчлербирлиги Генчлербирлиги емблема 1:5 <strong>Фенербахче</strong> емблема Фенербахче
21.11
Денизлиспор Денизлиспор емблема 0:1 <strong>Газиантеп</strong> емблема Газиантеп
21.11
Карагюмрюк Карагюмрюк емблема 1:1 Сивасспор емблема Сивасспор
Кръг 8
08.11
Сивасспор Сивасспор емблема 1:2 <strong>Галатасарай</strong> емблема Галатасарай
08.11
Кайзериспор Кайзериспор емблема 0:1 <strong>Хатайспор</strong> емблема Хатайспор
08.11
Башакшехир <strong>Башакшехир</strong> емблема 2:1 Генчлербирлиги емблема Генчлербирлиги
08.11
Анкарагюджю Анкарагюджю емблема 2:2 Карагюмрюк емблема Карагюмрюк
08.11
Йени Малатия <strong>Йени Малатия</strong> емблема 2:0 Денизлиспор емблема Денизлиспор
07.11
Фенербахче Фенербахче емблема 0:2 <strong>Коняспор</strong> емблема Коняспор
07.11
Ерзурум ББ Ерзурум ББ емблема 1:1 Гьозтепе емблема Гьозтепе
07.11
Аланияспор Аланияспор емблема 1:1 Трабзонспор емблема Трабзонспор
07.11
Касъмпаша Касъмпаша емблема 2:2 Анталияспор емблема Анталияспор
06.11
Газиантеп <strong>Газиантеп</strong> емблема 3:1 Бешикташ емблема Бешикташ
Кръг 7
02.11
Хатайспор Хатайспор емблема 1:1 Сивасспор емблема Сивасспор
02.11
Анталияспор Анталияспор емблема 1:2 <strong>Фенербахче</strong> емблема Фенербахче
01.11
Бешикташ <strong>Бешикташ</strong> емблема 1:0 Йени Малатия емблема Йени Малатия
01.11
Коняспор Коняспор емблема 1:2 <strong>Башакшехир</strong> емблема Башакшехир
01.11
Ризеспор <strong>Ризеспор</strong> емблема 1:0 Кайзериспор емблема Кайзериспор
31.10
Галатасарай <strong>Галатасарай</strong> емблема 1:0 Анкарагюджю емблема Анкарагюджю
31.10
Генчлербирлиги Генчлербирлиги емблема 1:1 Газиантеп емблема Газиантеп
30.10
Карагюмрюк <strong>Карагюмрюк</strong> емблема 5:1 Ерзурум ББ емблема Ерзурум ББ
30.10
Трабзонспор Трабзонспор емблема 3:4 <strong>Касъмпаша</strong> емблема Касъмпаша
Кръг 6
26.10
Сивасспор Сивасспор емблема 0:2 <strong>Ризеспор</strong> емблема Ризеспор
26.10
Денизлиспор Денизлиспор емблема 2:3 <strong>Бешикташ</strong> емблема Бешикташ
25.10
Фенербахче <strong>Фенербахче</strong> емблема 3:1 Трабзонспор емблема Трабзонспор
25.10
Аланияспор <strong>Аланияспор</strong> емблема 2:0 Карагюмрюк емблема Карагюмрюк
25.10
Йени Малатия <strong>Йени Малатия</strong> емблема 2:1 Генчлербирлиги емблема Генчлербирлиги
24.10
Ерзурум ББ Ерзурум ББ емблема 1:2 <strong>Галатасарай</strong> емблема Галатасарай
24.10
Башакшехир <strong>Башакшехир</strong> емблема 5:1 Анталияспор емблема Анталияспор
24.10
Газиантеп <strong>Газиантеп</strong> емблема 1:0 Коняспор емблема Коняспор
23.10
Касъмпаша Касъмпаша емблема 0:0 Гьозтепе емблема Гьозтепе
Кръг 5
19.10
Галатасарай Галатасарай емблема 1:2 <strong>Аланияспор</strong> емблема Аланияспор
19.10
Генчлербирлиги Генчлербирлиги емблема 1:2 <strong>Денизлиспор</strong> емблема Денизлиспор
18.10
Гьозтепе Гьозтепе емблема 2:3 <strong>Фенербахче</strong> емблема Фенербахче
18.10
Карагюмрюк Карагюмрюк емблема 1:1 Касъмпаша емблема Касъмпаша
18.10
Анталияспор Анталияспор емблема 1:1 Газиантеп емблема Газиантеп
17.10
Трабзонспор Трабзонспор емблема 0:2 <strong>Башакшехир</strong> емблема Башакшехир
17.10
Кайзериспор Кайзериспор емблема 1:3 <strong>Сивасспор</strong> емблема Сивасспор
17.10
Коняспор Коняспор емблема 1:1 Йени Малатия емблема Йени Малатия
17.10
Ризеспор <strong>Ризеспор</strong> емблема 5:3 Анкарагюджю емблема Анкарагюджю
Кръг 4
04.10
Касъмпаша <strong>Касъмпаша</strong> емблема 1:0 Галатасарай емблема Галатасарай
04.10
Аланияспор <strong>Аланияспор</strong> емблема 6:0 Хатайспор емблема Хатайспор
04.10
Бешикташ Бешикташ емблема 0:1 <strong>Генчлербирлиги</strong> емблема Генчлербирлиги
04.10
Денизлиспор Денизлиспор емблема 0:0 Коняспор емблема Коняспор
03.10
Фенербахче <strong>Фенербахче</strong> емблема 2:1 Карагюмрюк емблема Карагюмрюк
03.10
Ерзурум ББ Ерзурум ББ емблема 0:0 Ризеспор емблема Ризеспор
03.10
Башакшехир Башакшехир емблема 0:0 Гьозтепе емблема Гьозтепе
03.10
Йени Малатия <strong>Йени Малатия</strong> емблема 1:0 Анталияспор емблема Анталияспор
02.10
Анкарагюджю Анкарагюджю емблема 0:1 <strong>Кайзериспор</strong> емблема Кайзериспор
02.10
Газиантеп Газиантеп емблема 1:1 Трабзонспор емблема Трабзонспор
Кръг 3
28.09
Анталияспор <strong>Анталияспор</strong> емблема 1:0 Денизлиспор емблема Денизлиспор
27.09
Галатасарай Галатасарай емблема 0:0 Фенербахче емблема Фенербахче
27.09
Сивасспор Сивасспор емблема 0:0 Анкарагюджю емблема Анкарагюджю
27.09
Коняспор <strong>Коняспор</strong> емблема 4:1 Бешикташ емблема Бешикташ
27.09
Ризеспор Ризеспор емблема 1:1 Аланияспор емблема Аланияспор
26.09
Трабзонспор <strong>Трабзонспор</strong> емблема 3:1 Йени Малатия емблема Йени Малатия
26.09
Хатайспор <strong>Хатайспор</strong> емблема 1:0 Касъмпаша емблема Касъмпаша
26.09
Гьозтепе Гьозтепе емблема 2:2 Газиантеп емблема Газиантеп
26.09
Кайзериспор Кайзериспор емблема 1:3 <strong>Ерзурум ББ</strong> емблема Ерзурум ББ
25.09
Карагюмрюк <strong>Карагюмрюк</strong> емблема 2:0 Башакшехир емблема Башакшехир
Кръг 2
21.09
Фенербахче Фенербахче емблема 0:0 Хатайспор емблема Хатайспор
20.09
Газиантеп Газиантеп емблема 2:2 Карагюмрюк емблема Карагюмрюк
20.09
Башакшехир Башакшехир емблема 0:2 <strong>Галатасарай</strong> емблема Галатасарай
20.09
Касъмпаша <strong>Касъмпаша</strong> емблема 2:0 Ризеспор емблема Ризеспор
20.09
Ерзурум ББ Ерзурум ББ емблема 1:2 <strong>Сивасспор</strong> емблема Сивасспор
19.09
Бешикташ Бешикташ емблема 1:1 Анталияспор емблема Анталияспор
19.09
Аланияспор <strong>Аланияспор</strong> емблема 2:0 Кайзериспор емблема Кайзериспор
19.09
Денизлиспор Денизлиспор емблема 0:0 Трабзонспор емблема Трабзонспор
19.09
Генчлербирлиги Генчлербирлиги емблема 0:0 Коняспор емблема Коняспор
18.09
Йени Малатия Йени Малатия емблема 1:1 Гьозтепе емблема Гьозтепе
Кръг 1
14.09
Хатайспор <strong>Хатайспор</strong> емблема 2:0 Башакшехир емблема Башакшехир
13.09
Трабзонспор Трабзонспор емблема 1:3 <strong>Бешикташ</strong> емблема Бешикташ
13.09
Анталияспор <strong>Анталияспор</strong> емблема 2:0 Генчлербирлиги емблема Генчлербирлиги
13.09
Анкарагюджю Анкарагюджю емблема 1:2 <strong>Ерзурум ББ</strong> емблема Ерзурум ББ
13.09
Кайзериспор <strong>Кайзериспор</strong> емблема 1:0 Касъмпаша емблема Касъмпаша
12.09
Галатасарай <strong>Галатасарай</strong> емблема 3:1 Газиантеп емблема Газиантеп
12.09
Гьозтепе <strong>Гьозтепе</strong> емблема 5:1 Денизлиспор емблема Денизлиспор
12.09
Сивасспор Сивасспор емблема 0:2 <strong>Аланияспор</strong> емблема Аланияспор
12.09
Карагюмрюк <strong>Карагюмрюк</strong> емблема 3:0 Йени Малатия емблема Йени Малатия
11.09
Ризеспор Ризеспор емблема 1:2 <strong>Фенербахче</strong> емблема Фенербахче
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света