Класиране Турция 1.Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Адана Демирспор347021766427
2Гиресунспор347021765425
3Самсунспор3470201045830
4Истанбулспор346419786234
5Алтай3463203116639
6Алтинорду346017985845
7Кечиоренгюджю3458177104928
8Умраниеспор3451149114643
9Тузласпор3447145154653
10Бурсаспор3446144165657
11Болуспор3442126163841
12Бандърмаспор3442126164851
13Менемен Блд.3437813134161
14Балъкесирспор343598173553
15Аданаспор343187194358
16Акхисар343086203659
17Османлиспор342668203361
18Ескишехирспор34818252391

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Самсунспор183912333518
2Адана Демирспор173711423511
3Гиресунспор173611332611
4Алтай183511254124
5Алтинорду193410452620
6Истанбулспор18329543721
7Кечиоренгюджю173210252712
8Бандърмаспор17298542623
9Умраниеспор17257462423
10Бурсаспор17258182727
11Тузласпор17258182427
12Акхисар17205571818
13Балъкесирспор17195482129
14Османлиспор17184671825
15Менемен Блд.17184672232
16Аданаспор171543102536
17Болуспор171442111321
18Ескишехирспор1791610936

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Алтай193712163017
2Гиресунспор173410432814
3Адана Демирспор173310342916
4Самсунспор18328822515
5Истанбулспор183210262717
6Алтинорду18308643528
7Болуспор17288452520
8Кечиоренгюджю17267552216
9Умраниеспор17267552220
10Тузласпор17226472226
11Бурсаспор17216382930
12Менемен Блд.17194761929
13Аданаспор17164491822
14Балъкесирспор17164491424
15Бандърмаспор171341122228
16Акхисар171031131841
17Османлиспор17822131536
18Ескишехирспор17202151455

Турция 1.Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Турция 1.Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 0
26.05
Алтинорду Алтинорду емблема 0:1 <strong>Алтай</strong> емблема Алтай
22.05
Самсунспор Самсунспор емблема 2:2 Алтинорду емблема Алтинорду
22.05
Истанбулспор Истанбулспор емблема 0:1 <strong>Алтай</strong> емблема Алтай
18.05
Алтинорду <strong>Алтинорду</strong> емблема 1:0 Самсунспор емблема Самсунспор
17.05
Алтай <strong>Алтай</strong> емблема 3:2 Истанбулспор емблема Истанбулспор
Кръг 34
09.05
Менемен Блд. Менемен Блд. емблема 1:4 <strong>Адана Демирспор</strong> емблема Адана Демирспор
09.05
Аданаспор Аданаспор емблема 0:2 <strong>Самсунспор</strong> емблема Самсунспор
09.05
Тузласпор Тузласпор емблема 1:2 <strong>Гиресунспор</strong> емблема Гиресунспор
09.05
Алтай <strong>Алтай</strong> емблема 4:3 Бандърмаспор емблема Бандърмаспор
09.05
Балъкесирспор Балъкесирспор емблема 0:5 <strong>Алтинорду</strong> емблема Алтинорду
09.05
Бурсаспор Бурсаспор емблема 0:3 <strong>Кечиоренгюджю</strong> емблема Кечиоренгюджю
09.05
Османлиспор Османлиспор емблема 0:2 <strong>Истанбулспор</strong> емблема Истанбулспор
07.05
Акхисар Акхисар емблема 1:1 Умраниеспор емблема Умраниеспор
07.05
Болуспор <strong>Болуспор</strong> емблема 3:0 Ескишехирспор емблема Ескишехирспор
Кръг 33
01.05
Самсунспор <strong>Самсунспор</strong> емблема 3:1 Османлиспор емблема Османлиспор
01.05
Кечиоренгюджю <strong>Кечиоренгюджю</strong> емблема 4:1 Менемен Блд. емблема Менемен Блд.
01.05
Гиресунспор <strong>Гиресунспор</strong> емблема 3:0 Акхисар емблема Акхисар
01.05
Алтинорду <strong>Алтинорду</strong> емблема 3:2 Тузласпор емблема Тузласпор
01.05
Умраниеспор Умраниеспор емблема 0:1 <strong>Алтай</strong> емблема Алтай
01.05
Бандърмаспор <strong>Бандърмаспор</strong> емблема 3:2 Аданаспор емблема Аданаспор
01.05
Истанбулспор Истанбулспор емблема 1:1 Болуспор емблема Болуспор
01.05
Адана Демирспор <strong>Адана Демирспор</strong> емблема 3:0 Балъкесирспор емблема Балъкесирспор
01.05
Ескишехирспор Ескишехирспор емблема 1:5 <strong>Бурсаспор</strong> емблема Бурсаспор
Кръг 32
25.04
Аданаспор Аданаспор емблема 0:2 <strong>Умраниеспор</strong> емблема Умраниеспор
25.04
Балъкесирспор Балъкесирспор емблема 1:2 <strong>Кечиоренгюджю</strong> емблема Кечиоренгюджю
25.04
Болуспор Болуспор емблема 0:2 <strong>Самсунспор</strong> емблема Самсунспор
25.04
Акхисар <strong>Акхисар</strong> емблема 2:0 Алтай емблема Алтай
25.04
Тузласпор Тузласпор емблема 0:3 <strong>Адана Демирспор</strong> емблема Адана Демирспор
25.04
Менемен Блд. <strong>Менемен Блд.</strong> емблема 2:1 Ескишехирспор емблема Ескишехирспор
25.04
Бурсаспор Бурсаспор емблема 1:2 <strong>Истанбулспор</strong> емблема Истанбулспор
25.04
Османлиспор <strong>Османлиспор</strong> емблема 3:2 Бандърмаспор емблема Бандърмаспор
25.04
Алтинорду Алтинорду емблема 0:0 Гиресунспор емблема Гиресунспор
Кръг 31
19.04
Самсунспор <strong>Самсунспор</strong> емблема 4:1 Бурсаспор емблема Бурсаспор
19.04
Алтай <strong>Алтай</strong> емблема 4:1 Аданаспор емблема Аданаспор
19.04
Бандърмаспор Бандърмаспор емблема 2:3 <strong>Болуспор</strong> емблема Болуспор
19.04
Умраниеспор <strong>Умраниеспор</strong> емблема 4:3 Османлиспор емблема Османлиспор
18.04
Истанбулспор <strong>Истанбулспор</strong> емблема 4:0 Менемен Блд. емблема Менемен Блд.
18.04
Акхисар Акхисар емблема 1:1 Алтинорду емблема Алтинорду
18.04
Ескишехирспор Ескишехирспор емблема 0:3 <strong>Балъкесирспор</strong> емблема Балъкесирспор
17.04
Адана Демирспор <strong>Адана Демирспор</strong> емблема 3:0 Гиресунспор емблема Гиресунспор
17.04
Кечиоренгюджю Кечиоренгюджю емблема 0:1 <strong>Тузласпор</strong> емблема Тузласпор
Кръг 30
15.04
Бурсаспор <strong>Бурсаспор</strong> емблема 2:1 Бандърмаспор емблема Бандърмаспор
15.04
Османлиспор Османлиспор емблема 2:2 Алтай емблема Алтай
15.04
Болуспор Болуспор емблема 1:4 <strong>Умраниеспор</strong> емблема Умраниеспор
14.04
Балъкесирспор Балъкесирспор емблема 1:2 <strong>Истанбулспор</strong> емблема Истанбулспор
14.04
Аданаспор <strong>Аданаспор</strong> емблема 3:1 Акхисар емблема Акхисар
14.04
Менемен Блд. Менемен Блд. емблема 2:2 Самсунспор емблема Самсунспор
13.04
Алтинорду Алтинорду емблема 0:1 <strong>Адана Демирспор</strong> емблема Адана Демирспор
13.04
Гиресунспор <strong>Гиресунспор</strong> емблема 2:1 Кечиоренгюджю емблема Кечиоренгюджю
13.04
Тузласпор <strong>Тузласпор</strong> емблема 5:2 Ескишехирспор емблема Ескишехирспор
Кръг 29
11.04
Аданаспор Аданаспор емблема 1:2 <strong>Османлиспор</strong> емблема Османлиспор
11.04
Умраниеспор <strong>Умраниеспор</strong> емблема 2:1 Бурсаспор емблема Бурсаспор
10.04
Акхисар Акхисар емблема 2:3 <strong>Адана Демирспор</strong> емблема Адана Демирспор
10.04
Самсунспор <strong>Самсунспор</strong> емблема 1:0 Балъкесирспор емблема Балъкесирспор
10.04
Алтай Алтай емблема 0:1 <strong>Болуспор</strong> емблема Болуспор
10.04
Бандърмаспор Бандърмаспор емблема 2:2 Менемен Блд. емблема Менемен Блд.
09.04
Истанбулспор <strong>Истанбулспор</strong> емблема 2:1 Тузласпор емблема Тузласпор
09.04
Ескишехирспор Ескишехирспор емблема 0:5 <strong>Гиресунспор</strong> емблема Гиресунспор
09.04
Кечиоренгюджю <strong>Кечиоренгюджю</strong> емблема 5:3 Алтинорду емблема Алтинорду
Кръг 28
05.04
Бурсаспор Бурсаспор емблема 1:3 <strong>Алтай</strong> емблема Алтай
04.04
Балъкесирспор <strong>Балъкесирспор</strong> емблема 2:1 Бандърмаспор емблема Бандърмаспор
04.04
Менемен Блд. Менемен Блд. емблема 1:1 Умраниеспор емблема Умраниеспор
04.04
Алтинорду <strong>Алтинорду</strong> емблема 6:3 Ескишехирспор емблема Ескишехирспор
04.04
Болуспор Болуспор емблема 1:2 <strong>Аданаспор</strong> емблема Аданаспор
03.04
Адана Демирспор <strong>Адана Демирспор</strong> емблема 2:0 Кечиоренгюджю емблема Кечиоренгюджю
03.04
Гиресунспор Гиресунспор емблема 0:0 Истанбулспор емблема Истанбулспор
03.04
Османлиспор <strong>Османлиспор</strong> емблема 4:2 Акхисар емблема Акхисар
03.04
Тузласпор Тузласпор емблема 0:2 <strong>Самсунспор</strong> емблема Самсунспор
Кръг 27
21.03
Аданаспор Аданаспор емблема 0:3 <strong>Бурсаспор</strong> емблема Бурсаспор
21.03
Акхисар Акхисар емблема 1:2 <strong>Кечиоренгюджю</strong> емблема Кечиоренгюджю
21.03
Османлиспор Османлиспор емблема 1:2 <strong>Болуспор</strong> емблема Болуспор
21.03
Бандърмаспор <strong>Бандърмаспор</strong> емблема 3:2 Тузласпор емблема Тузласпор
20.03
Самсунспор Самсунспор емблема 0:2 <strong>Гиресунспор</strong> емблема Гиресунспор
20.03
Ескишехирспор Ескишехирспор емблема 1:1 Адана Демирспор емблема Адана Демирспор
20.03
Истанбулспор Истанбулспор емблема 1:2 <strong>Алтинорду</strong> емблема Алтинорду
20.03
Умраниеспор Умраниеспор емблема 1:2 <strong>Балъкесирспор</strong> емблема Балъкесирспор
19.03
Алтай <strong>Алтай</strong> емблема 3:0 Менемен Блд. емблема Менемен Блд.
Кръг 26
15.03
Алтинорду Алтинорду емблема 0:0 Самсунспор емблема Самсунспор
14.03
Бурсаспор <strong>Бурсаспор</strong> емблема 3:1 Османлиспор емблема Османлиспор
14.03
Менемен Блд. Менемен Блд. емблема 0:0 Аданаспор емблема Аданаспор
14.03
Балъкесирспор Балъкесирспор емблема 0:3 <strong>Алтай</strong> емблема Алтай
14.03
Тузласпор Тузласпор емблема 0:1 <strong>Умраниеспор</strong> емблема Умраниеспор
13.03
Адана Демирспор <strong>Адана Демирспор</strong> емблема 2:0 Истанбулспор емблема Истанбулспор
13.03
Болуспор Болуспор емблема 0:1 <strong>Акхисар</strong> емблема Акхисар
13.03
Кечиоренгюджю <strong>Кечиоренгюджю</strong> емблема 1:0 Ескишехирспор емблема Ескишехирспор
12.03
Гиресунспор Гиресунспор емблема 0:1 <strong>Бандърмаспор</strong> емблема Бандърмаспор
Кръг 25
08.03
Аданаспор Аданаспор емблема 1:1 Балъкесирспор емблема Балъкесирспор
07.03
Алтай <strong>Алтай</strong> емблема 5:0 Тузласпор емблема Тузласпор
07.03
Акхисар <strong>Акхисар</strong> емблема 3:0 Ескишехирспор емблема Ескишехирспор
07.03
Болуспор <strong>Болуспор</strong> емблема 2:1 Бурсаспор емблема Бурсаспор
07.03
Умраниеспор <strong>Умраниеспор</strong> емблема 3:1 Гиресунспор емблема Гиресунспор
06.03
Самсунспор Самсунспор емблема 0:2 <strong>Адана Демирспор</strong> емблема Адана Демирспор
06.03
Османлиспор Османлиспор емблема 1:1 Менемен Блд. емблема Менемен Блд.
06.03
Бандърмаспор Бандърмаспор емблема 2:2 Алтинорду емблема Алтинорду
05.03
Истанбулспор Истанбулспор емблема 0:0 Кечиоренгюджю емблема Кечиоренгюджю
Кръг 24
01.03
Балъкесирспор Балъкесирспор емблема 2:2 Османлиспор емблема Османлиспор
01.03
Менемен Блд. Менемен Блд. емблема 0:3 <strong>Болуспор</strong> емблема Болуспор
01.03
Тузласпор <strong>Тузласпор</strong> емблема 3:2 Аданаспор емблема Аданаспор
28.02
Гиресунспор Гиресунспор емблема 1:2 <strong>Алтай</strong> емблема Алтай
28.02
Ескишехирспор Ескишехирспор емблема 0:3 <strong>Истанбулспор</strong> емблема Истанбулспор
28.02
Бурсаспор <strong>Бурсаспор</strong> емблема 3:2 Акхисар емблема Акхисар
28.02
Кечиоренгюджю Кечиоренгюджю емблема 1:1 Самсунспор емблема Самсунспор
27.02
Адана Демирспор <strong>Адана Демирспор</strong> емблема 2:0 Бандърмаспор емблема Бандърмаспор
27.02
Алтинорду <strong>Алтинорду</strong> емблема 1:0 Умраниеспор емблема Умраниеспор
Кръг 23
25.02
Бурсаспор Бурсаспор емблема 0:1 <strong>Менемен Блд.</strong> емблема Менемен Блд.
25.02
Османлиспор Османлиспор емблема 0:0 Тузласпор емблема Тузласпор
25.02
Болуспор Болуспор емблема 0:0 Балъкесирспор емблема Балъкесирспор
24.02
Акхисар Акхисар емблема 0:1 <strong>Истанбулспор</strong> емблема Истанбулспор
24.02
Самсунспор <strong>Самсунспор</strong> емблема 6:1 Ескишехирспор емблема Ескишехирспор
24.02
Аданаспор Аданаспор емблема 0:4 <strong>Гиресунспор</strong> емблема Гиресунспор
23.02
Алтай Алтай емблема 1:3 <strong>Алтинорду</strong> емблема Алтинорду
23.02
Бандърмаспор Бандърмаспор емблема 1:1 Кечиоренгюджю емблема Кечиоренгюджю
23.02
Умраниеспор Умраниеспор емблема 0:0 Адана Демирспор емблема Адана Демирспор
Кръг 22
21.02
Балъкесирспор <strong>Балъкесирспор</strong> емблема 3:0 Бурсаспор емблема Бурсаспор
21.02
Тузласпор Тузласпор емблема 0:1 <strong>Болуспор</strong> емблема Болуспор
20.02
Истанбулспор Истанбулспор емблема 0:1 <strong>Самсунспор</strong> емблема Самсунспор
20.02
Алтинорду Алтинорду емблема 1:1 Аданаспор емблема Аданаспор
20.02
Гиресунспор <strong>Гиресунспор</strong> емблема 1:0 Османлиспор емблема Османлиспор
20.02
Менемен Блд. <strong>Менемен Блд.</strong> емблема 6:2 Акхисар емблема Акхисар
19.02
Адана Демирспор Адана Демирспор емблема 1:2 <strong>Алтай</strong> емблема Алтай
19.02
Ескишехирспор <strong>Ескишехирспор</strong> емблема 2:1 Бандърмаспор емблема Бандърмаспор
19.02
Кечиоренгюджю Кечиоренгюджю емблема 0:1 <strong>Умраниеспор</strong> емблема Умраниеспор
Кръг 21
15.02
Бурсаспор Бурсаспор емблема 0:0 Тузласпор емблема Тузласпор
14.02
Аданаспор Аданаспор емблема 2:2 Адана Демирспор емблема Адана Демирспор
14.02
Менемен Блд. Менемен Блд. емблема 1:1 Балъкесирспор емблема Балъкесирспор
14.02
Болуспор Болуспор емблема 0:1 <strong>Гиресунспор</strong> емблема Гиресунспор
13.02
Алтай Алтай емблема 0:4 <strong>Кечиоренгюджю</strong> емблема Кечиоренгюджю
13.02
Акхисар Акхисар емблема 1:4 <strong>Самсунспор</strong> емблема Самсунспор
13.02
Умраниеспор <strong>Умраниеспор</strong> емблема 3:0 Ескишехирспор емблема Ескишехирспор
13.02
Бандърмаспор <strong>Бандърмаспор</strong> емблема 2:1 Истанбулспор емблема Истанбулспор
12.02
Османлиспор Османлиспор емблема 0:3 <strong>Алтинорду</strong> емблема Алтинорду
Кръг 20
08.02
Гиресунспор <strong>Гиресунспор</strong> емблема 2:1 Бурсаспор емблема Бурсаспор
07.02
Балъкесирспор <strong>Балъкесирспор</strong> емблема 3:0 Акхисар емблема Акхисар
07.02
Алтинорду <strong>Алтинорду</strong> емблема 2:1 Болуспор емблема Болуспор
07.02
Кечиоренгюджю <strong>Кечиоренгюджю</strong> емблема 1:0 Аданаспор емблема Аданаспор
06.02
Адана Демирспор <strong>Адана Демирспор</strong> емблема 2:0 Османлиспор емблема Османлиспор
06.02
Ескишехирспор Ескишехирспор емблема 0:5 <strong>Алтай</strong> емблема Алтай
06.02
Истанбулспор Истанбулспор емблема 2:3 <strong>Умраниеспор</strong> емблема Умраниеспор
06.02
Тузласпор <strong>Тузласпор</strong> емблема 2:0 Менемен Блд. емблема Менемен Блд.
05.02
Самсунспор <strong>Самсунспор</strong> емблема 3:1 Бандърмаспор емблема Бандърмаспор
Кръг 19
01.02
Алтай Алтай емблема 1:3 <strong>Истанбулспор</strong> емблема Истанбулспор
31.01
Бурсаспор Бурсаспор емблема 1:2 <strong>Алтинорду</strong> емблема Алтинорду
31.01
Болуспор Болуспор емблема 1:2 <strong>Адана Демирспор</strong> емблема Адана Демирспор
31.01
Менемен Блд. Менемен Блд. емблема 0:4 <strong>Гиресунспор</strong> емблема Гиресунспор
31.01
Умраниеспор Умраниеспор емблема 2:2 Самсунспор емблема Самсунспор
30.01
Балъкесирспор Балъкесирспор емблема 0:2 <strong>Тузласпор</strong> емблема Тузласпор
30.01
Аданаспор <strong>Аданаспор</strong> емблема 5:2 Ескишехирспор емблема Ескишехирспор
30.01
Османлиспор <strong>Османлиспор</strong> емблема 1:0 Кечиоренгюджю емблема Кечиоренгюджю
29.01
Акхисар <strong>Акхисар</strong> емблема 1:0 Бандърмаспор емблема Бандърмаспор
Кръг 18
25.01
Алтинорду Алтинорду емблема 2:4 <strong>Менемен Блд.</strong> емблема Менемен Блд.
25.01
Истанбулспор <strong>Истанбулспор</strong> емблема 1:0 Аданаспор емблема Аданаспор
24.01
Самсунспор <strong>Самсунспор</strong> емблема 1:0 Алтай емблема Алтай
24.01
Гиресунспор <strong>Гиресунспор</strong> емблема 1:0 Балъкесирспор емблема Балъкесирспор
24.01
Кечиоренгюджю <strong>Кечиоренгюджю</strong> емблема 2:0 Болуспор емблема Болуспор
24.01
Тузласпор Тузласпор емблема 0:3 <strong>Акхисар</strong> емблема Акхисар
23.01
Адана Демирспор Адана Демирспор емблема 1:2 <strong>Бурсаспор</strong> емблема Бурсаспор
23.01
Ескишехирспор Ескишехирспор емблема 0:0 Османлиспор емблема Османлиспор
23.01
Бандърмаспор <strong>Бандърмаспор</strong> емблема 1:0 Умраниеспор емблема Умраниеспор
Кръг 13
11.01
Акхисар Акхисар емблема 0:1 <strong>Аданаспор</strong> емблема Аданаспор
07.01
Истанбулспор <strong>Истанбулспор</strong> емблема 5:0 Балъкесирспор емблема Балъкесирспор
Кръг 12
07.01
Османлиспор Османлиспор емблема 0:2 <strong>Аданаспор</strong> емблема Аданаспор
Кръг 17
04.01
Адана Демирспор <strong>Адана Демирспор</strong> емблема 3:0 Менемен Блд. емблема Менемен Блд.
04.01
Ескишехирспор Ескишехирспор емблема 0:2 <strong>Болуспор</strong> емблема Болуспор
03.01
Самсунспор <strong>Самсунспор</strong> емблема 2:1 Аданаспор емблема Аданаспор
03.01
Истанбулспор <strong>Истанбулспор</strong> емблема 5:3 Османлиспор емблема Османлиспор
03.01
Гиресунспор <strong>Гиресунспор</strong> емблема 3:0 Тузласпор емблема Тузласпор
03.01
Бандърмаспор <strong>Бандърмаспор</strong> емблема 2:0 Алтай емблема Алтай
02.01
Алтинорду Алтинорду емблема 0:0 Балъкесирспор емблема Балъкесирспор
02.01
Умраниеспор <strong>Умраниеспор</strong> емблема 2:1 Акхисар емблема Акхисар
02.01
Кечиоренгюджю Кечиоренгюджю емблема 0:1 <strong>Бурсаспор</strong> емблема Бурсаспор
Кръг 9
30.12
Истанбулспор <strong>Истанбулспор</strong> емблема 3:1 Адана Демирспор емблема Адана Демирспор
Кръг 11
30.12
Аданаспор Аданаспор емблема 2:3 <strong>Болуспор</strong> емблема Болуспор
Кръг 8
30.12
Тузласпор Тузласпор емблема 0:1 <strong>Алтай</strong> емблема Алтай
Кръг 16
28.12
Бурсаспор <strong>Бурсаспор</strong> емблема 2:1 Ескишехирспор емблема Ескишехирспор
27.12
Османлиспор Османлиспор емблема 1:2 <strong>Самсунспор</strong> емблема Самсунспор
27.12
Акхисар Акхисар емблема 0:1 <strong>Гиресунспор</strong> емблема Гиресунспор
27.12
Аданаспор Аданаспор емблема 1:2 <strong>Бандърмаспор</strong> емблема Бандърмаспор
27.12
Менемен Блд. Менемен Блд. емблема 0:0 Кечиоренгюджю емблема Кечиоренгюджю
26.12
Балъкесирспор Балъкесирспор емблема 0:1 <strong>Адана Демирспор</strong> емблема Адана Демирспор
26.12
Тузласпор <strong>Тузласпор</strong> емблема 4:1 Алтинорду емблема Алтинорду
26.12
Болуспор Болуспор емблема 0:2 <strong>Истанбулспор</strong> емблема Истанбулспор
25.12
Алтай <strong>Алтай</strong> емблема 3:1 Умраниеспор емблема Умраниеспор
Кръг 9
23.12
Аданаспор Аданаспор емблема 2:3 <strong>Менемен Блд.</strong> емблема Менемен Блд.
Кръг 15
21.12
Гиресунспор <strong>Гиресунспор</strong> емблема 2:0 Алтинорду емблема Алтинорду
21.12
Адана Демирспор <strong>Адана Демирспор</strong> емблема 3:1 Тузласпор емблема Тузласпор
21.12
Самсунспор <strong>Самсунспор</strong> емблема 1:0 Болуспор емблема Болуспор
20.12
Истанбулспор Истанбулспор емблема 3:3 Бурсаспор емблема Бурсаспор
20.12
Умраниеспор <strong>Умраниеспор</strong> емблема 1:0 Аданаспор емблема Аданаспор
19.12
Алтай <strong>Алтай</strong> емблема 2:1 Акхисар емблема Акхисар
19.12
Ескишехирспор Ескишехирспор емблема 2:2 Менемен Блд. емблема Менемен Блд.
19.12
Кечиоренгюджю <strong>Кечиоренгюджю</strong> емблема 2:1 Балъкесирспор емблема Балъкесирспор
19.12
Бандърмаспор <strong>Бандърмаспор</strong> емблема 2:1 Османлиспор емблема Османлиспор
Кръг 12
15.12
Балъкесирспор Балъкесирспор емблема 1:3 <strong>Самсунспор</strong> емблема Самсунспор
Кръг 14
14.12
Османлиспор Османлиспор емблема 0:0 Умраниеспор емблема Умраниеспор
14.12
Менемен Блд. Менемен Блд. емблема 1:2 <strong>Истанбулспор</strong> емблема Истанбулспор
13.12
Гиресунспор <strong>Гиресунспор</strong> емблема 2:0 Адана Демирспор емблема Адана Демирспор
13.12
Аданаспор Аданаспор емблема 1:4 <strong>Алтай</strong> емблема Алтай
13.12
Тузласпор <strong>Тузласпор</strong> емблема 1:0 Кечиоренгюджю емблема Кечиоренгюджю
13.12
Алтинорду <strong>Алтинорду</strong> емблема 3:2 Акхисар емблема Акхисар
13.12
Болуспор Болуспор емблема 0:1 <strong>Бандърмаспор</strong> емблема Бандърмаспор
12.12
Бурсаспор <strong>Бурсаспор</strong> емблема 3:0 Самсунспор емблема Самсунспор
12.12
Балъкесирспор Балъкесирспор емблема 2:2 Ескишехирспор емблема Ескишехирспор
Кръг 13
10.12
Умраниеспор Умраниеспор емблема 0:2 <strong>Болуспор</strong> емблема Болуспор
09.12
Алтай <strong>Алтай</strong> емблема 3:0 Османлиспор емблема Османлиспор
09.12
Адана Демирспор Адана Демирспор емблема 1:1 Алтинорду емблема Алтинорду
09.12
Кечиоренгюджю Кечиоренгюджю емблема 0:1 <strong>Гиресунспор</strong> емблема Гиресунспор
08.12
Самсунспор Самсунспор емблема 1:1 Менемен Блд. емблема Менемен Блд.
08.12
Ескишехирспор Ескишехирспор емблема 0:2 <strong>Тузласпор</strong> емблема Тузласпор
08.12
Бандърмаспор Бандърмаспор емблема 1:2 <strong>Бурсаспор</strong> емблема Бурсаспор
Кръг 12
06.12
Адана Демирспор <strong>Адана Демирспор</strong> емблема 2:0 Акхисар емблема Акхисар
06.12
Алтинорду Алтинорду емблема 0:2 <strong>Кечиоренгюджю</strong> емблема Кечиоренгюджю
05.12
Болуспор <strong>Болуспор</strong> емблема 1:0 Алтай емблема Алтай
05.12
Менемен Блд. Менемен Блд. емблема 1:1 Бандърмаспор емблема Бандърмаспор
05.12
Гиресунспор <strong>Гиресунспор</strong> емблема 2:0 Ескишехирспор емблема Ескишехирспор
04.12
Бурсаспор Бурсаспор емблема 1:3 <strong>Умраниеспор</strong> емблема Умраниеспор
04.12
Тузласпор <strong>Тузласпор</strong> емблема 2:0 Истанбулспор емблема Истанбулспор
Кръг 7
02.12
Алтай Алтай емблема 1:1 Гиресунспор емблема Гиресунспор
Кръг 8
01.12
Менемен Блд. <strong>Менемен Блд.</strong> емблема 2:1 Османлиспор емблема Османлиспор
Кръг 11
29.11
Самсунспор <strong>Самсунспор</strong> емблема 2:0 Тузласпор емблема Тузласпор
29.11
Ескишехирспор Ескишехирспор емблема 0:2 <strong>Алтинорду</strong> емблема Алтинорду
29.11
Кечиоренгюджю <strong>Кечиоренгюджю</strong> емблема 1:0 Адана Демирспор емблема Адана Демирспор
29.11
Бандърмаспор <strong>Бандърмаспор</strong> емблема 1:0 Балъкесирспор емблема Балъкесирспор
28.11
Алтай <strong>Алтай</strong> емблема 3:1 Бурсаспор емблема Бурсаспор
28.11
Истанбулспор Истанбулспор емблема 1:1 Гиресунспор емблема Гиресунспор
28.11
Акхисар Акхисар емблема 0:1 <strong>Османлиспор</strong> емблема Османлиспор
28.11
Умраниеспор Умраниеспор емблема 0:2 <strong>Менемен Блд.</strong> емблема Менемен Блд.
Кръг 10
23.11
Менемен Блд. Менемен Блд. емблема 1:2 <strong>Алтай</strong> емблема Алтай
23.11
Балъкесирспор Балъкесирспор емблема 1:1 Умраниеспор емблема Умраниеспор
22.11
Адана Демирспор <strong>Адана Демирспор</strong> емблема 4:1 Ескишехирспор емблема Ескишехирспор
22.11
Тузласпор Тузласпор емблема 0:6 <strong>Бандърмаспор</strong> емблема Бандърмаспор
22.11
Кечиоренгюджю <strong>Кечиоренгюджю</strong> емблема 6:0 Акхисар емблема Акхисар
21.11
Гиресунспор Гиресунспор емблема 0:0 Самсунспор емблема Самсунспор
21.11
Бурсаспор <strong>Бурсаспор</strong> емблема 1:0 Аданаспор емблема Аданаспор
21.11
Алтинорду <strong>Алтинорду</strong> емблема 1:0 Истанбулспор емблема Истанбулспор
21.11
Болуспор <strong>Болуспор</strong> емблема 2:0 Османлиспор емблема Османлиспор
Кръг 8
17.11
Алтинорду <strong>Алтинорду</strong> емблема 2:0 Бандърмаспор емблема Бандърмаспор
Кръг 9
08.11
Самсунспор Самсунспор емблема 1:1 Алтинорду емблема Алтинорду
08.11
Акхисар Акхисар емблема 2:2 Болуспор емблема Болуспор
08.11
Ескишехирспор Ескишехирспор емблема 2:2 Кечиоренгюджю емблема Кечиоренгюджю
07.11
Османлиспор Османлиспор емблема 1:1 Бурсаспор емблема Бурсаспор
07.11
Бандърмаспор Бандърмаспор емблема 0:1 <strong>Гиресунспор</strong> емблема Гиресунспор
07.11
Умраниеспор Умраниеспор емблема 1:1 Тузласпор емблема Тузласпор
06.11
Алтай Алтай емблема 1:3 <strong>Балъкесирспор</strong> емблема Балъкесирспор
Кръг 8
01.11
Адана Демирспор Адана Демирспор емблема 1:1 Самсунспор емблема Самсунспор
01.11
Ескишехирспор Ескишехирспор емблема 0:1 <strong>Акхисар</strong> емблема Акхисар
01.11
Кечиоренгюджю Кечиоренгюджю емблема 1:1 Истанбулспор емблема Истанбулспор
31.10
Бурсаспор <strong>Бурсаспор</strong> емблема 4:2 Болуспор емблема Болуспор
31.10
Гиресунспор Гиресунспор емблема 0:1 <strong>Умраниеспор</strong> емблема Умраниеспор
30.10
Балъкесирспор Балъкесирспор емблема 0:3 <strong>Аданаспор</strong> емблема Аданаспор
Кръг 7
26.10
Болуспор Болуспор емблема 0:0 Менемен Блд. емблема Менемен Блд.
26.10
Акхисар <strong>Акхисар</strong> емблема 2:1 Бурсаспор емблема Бурсаспор
25.10
Истанбулспор <strong>Истанбулспор</strong> емблема 3:0 Ескишехирспор емблема Ескишехирспор
25.10
Аданаспор Аданаспор емблема 1:3 <strong>Тузласпор</strong> емблема Тузласпор
25.10
Османлиспор Османлиспор емблема 1:2 <strong>Балъкесирспор</strong> емблема Балъкесирспор
25.10
Бандърмаспор Бандърмаспор емблема 0:3 <strong>Адана Демирспор</strong> емблема Адана Демирспор
24.10
Самсунспор <strong>Самсунспор</strong> емблема 4:2 Кечиоренгюджю емблема Кечиоренгюджю
24.10
Умраниеспор Умраниеспор емблема 1:1 Алтинорду емблема Алтинорду
Кръг 6
22.10
Менемен Блд. <strong>Менемен Блд.</strong> емблема 2:1 Бурсаспор емблема Бурсаспор
22.10
Истанбулспор Истанбулспор емблема 2:2 Акхисар емблема Акхисар
22.10
Тузласпор <strong>Тузласпор</strong> емблема 2:0 Османлиспор емблема Османлиспор
21.10
Алтинорду <strong>Алтинорду</strong> емблема 2:1 Алтай емблема Алтай
21.10
Балъкесирспор Балъкесирспор емблема 0:0 Болуспор емблема Болуспор
21.10
Адана Демирспор <strong>Адана Демирспор</strong> емблема 4:2 Умраниеспор емблема Умраниеспор
21.10
Гиресунспор <strong>Гиресунспор</strong> емблема 4:3 Аданаспор емблема Аданаспор
20.10
Ескишехирспор Ескишехирспор емблема 0:1 <strong>Самсунспор</strong> емблема Самсунспор
20.10
Кечиоренгюджю <strong>Кечиоренгюджю</strong> емблема 1:0 Бандърмаспор емблема Бандърмаспор
Кръг 5
19.10
Акхисар Акхисар емблема 0:0 Менемен Блд. емблема Менемен Блд.
18.10
Бурсаспор <strong>Бурсаспор</strong> емблема 3:1 Балъкесирспор емблема Балъкесирспор
18.10
Болуспор Болуспор емблема 1:2 <strong>Тузласпор</strong> емблема Тузласпор
18.10
Османлиспор Османлиспор емблема 1:1 Гиресунспор емблема Гиресунспор
17.10
Алтай <strong>Алтай</strong> емблема 1:0 Адана Демирспор емблема Адана Демирспор
17.10
Аданаспор <strong>Аданаспор</strong> емблема 5:2 Алтинорду емблема Алтинорду
17.10
Умраниеспор Умраниеспор емблема 1:2 <strong>Кечиоренгюджю</strong> емблема Кечиоренгюджю
17.10
Самсунспор Самсунспор емблема 0:3 <strong>Истанбулспор</strong> емблема Истанбулспор
17.10
Бандърмаспор Бандърмаспор емблема 1:1 Ескишехирспор емблема Ескишехирспор
Кръг 4
04.10
Адана Демирспор Адана Демирспор емблема 0:0 Аданаспор емблема Аданаспор
04.10
Балъкесирспор <strong>Балъкесирспор</strong> емблема 2:1 Менемен Блд. емблема Менемен Блд.
04.10
Самсунспор <strong>Самсунспор</strong> емблема 1:0 Акхисар емблема Акхисар
04.10
Ескишехирспор Ескишехирспор емблема 1:1 Умраниеспор емблема Умраниеспор
03.10
Алтинорду <strong>Алтинорду</strong> емблема 2:0 Османлиспор емблема Османлиспор
03.10
Гиресунспор <strong>Гиресунспор</strong> емблема 2:1 Болуспор емблема Болуспор
03.10
Кечиоренгюджю Кечиоренгюджю емблема 0:1 <strong>Алтай</strong> емблема Алтай
03.10
Тузласпор Тузласпор емблема 3:3 Бурсаспор емблема Бурсаспор
02.10
Истанбулспор <strong>Истанбулспор</strong> емблема 2:1 Бандърмаспор емблема Бандърмаспор
Кръг 3
28.09
Болуспор Болуспор емблема 1:2 <strong>Алтинорду</strong> емблема Алтинорду
28.09
Менемен Блд. Менемен Блд. емблема 2:5 <strong>Тузласпор</strong> емблема Тузласпор
27.09
Алтай <strong>Алтай</strong> емблема 6:0 Ескишехирспор емблема Ескишехирспор
27.09
Османлиспор Османлиспор емблема 1:3 <strong>Адана Демирспор</strong> емблема Адана Демирспор
27.09
Бандърмаспор Бандърмаспор емблема 2:2 Самсунспор емблема Самсунспор
26.09
Акхисар <strong>Акхисар</strong> емблема 2:0 Балъкесирспор емблема Балъкесирспор
26.09
Бурсаспор Бурсаспор емблема 1:2 <strong>Гиресунспор</strong> емблема Гиресунспор
26.09
Умраниеспор Умраниеспор емблема 1:3 <strong>Истанбулспор</strong> емблема Истанбулспор
25.09
Аданаспор Аданаспор емблема 0:0 Кечиоренгюджю емблема Кечиоренгюджю
Кръг 2
21.09
Адана Демирспор Адана Демирспор емблема 1:1 Болуспор емблема Болуспор
21.09
Самсунспор <strong>Самсунспор</strong> емблема 3:0 Умраниеспор емблема Умраниеспор
20.09
Гиресунспор Гиресунспор емблема 1:1 Менемен Блд. емблема Менемен Блд.
20.09
Истанбулспор <strong>Истанбулспор</strong> емблема 2:1 Алтай емблема Алтай
20.09
Кечиоренгюджю <strong>Кечиоренгюджю</strong> емблема 2:0 Османлиспор емблема Османлиспор
19.09
Алтинорду Алтинорду емблема 0:2 <strong>Бурсаспор</strong> емблема Бурсаспор
19.09
Бандърмаспор <strong>Бандърмаспор</strong> емблема 1:0 Акхисар емблема Акхисар
19.09
Тузласпор <strong>Тузласпор</strong> емблема 1:0 Балъкесирспор емблема Балъкесирспор
18.09
Ескишехирспор Ескишехирспор емблема 0:0 Аданаспор емблема Аданаспор
Кръг 1
14.09
Балъкесирспор <strong>Балъкесирспор</strong> емблема 3:1 Гиресунспор емблема Гиресунспор
14.09
Акхисар Акхисар емблема 0:0 Тузласпор емблема Тузласпор
13.09
Аданаспор <strong>Аданаспор</strong> емблема 1:0 Истанбулспор емблема Истанбулспор
13.09
Алтай Алтай емблема 0:0 Самсунспор емблема Самсунспор
13.09
Бурсаспор Бурсаспор емблема 1:3 <strong>Адана Демирспор</strong> емблема Адана Демирспор
12.09
Османлиспор <strong>Османлиспор</strong> емблема 1:0 Ескишехирспор емблема Ескишехирспор
12.09
Умраниеспор <strong>Умраниеспор</strong> емблема 2:1 Бандърмаспор емблема Бандърмаспор
12.09
Болуспор Болуспор емблема 0:1 <strong>Кечиоренгюджю</strong> емблема Кечиоренгюджю
11.09
Менемен Блд. Менемен Блд. емблема 0:2 <strong>Алтинорду</strong> емблема Алтинорду
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света