Класиране Швейцария Суперлига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Йънг Бойс368425927429
2Базел3653158136053
3Сервет3650148144556
4Лугано36491213114042
5Люцерн36461210146259
6Лозана Спортс36461210145255
7Ст. Гален36441111144548
8Цюрих36431110155357
9Сион3638814144858
10Вадуц363699183658

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Йънг Бойс184514313814
2Базел18339633521
3Лозана Спортс18299273329
4Люцерн18287743623
5Ст. Гален18267562420
6Лугано18257471920
7Сервет18256752829
8Цюрих18236572721
9Сион18204862326
10Вадуц181644101831

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Йънг Бойс183911613615
2Сервет18258191727
3Лугано18245942122
4Базел182062102532
5Вадуц18205581827
6Цюрих18205582636
7Ст. Гален18184682128
8Сион18184682532
9Люцерн181853102636
10Лозана Спортс18173871926

Швейцария Суперлига Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Швейцария Суперлига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 36
21.05
Лозана Спортс Лозана Спортс емблема 2:4 <strong>Йънг Бойс</strong> емблема Йънг Бойс
21.05
Люцерн Люцерн емблема 1:2 <strong>Лугано</strong> емблема Лугано
21.05
Сервет Сервет емблема 1:2 <strong>Ст. Гален</strong> емблема Ст. Гален
21.05
Сион <strong>Сион</strong> емблема 4:0 Базел емблема Базел
21.05
Цюрих <strong>Цюрих</strong> емблема 4:1 Вадуц емблема Вадуц
Кръг 35
15.05
Базел <strong>Базел</strong> емблема 4:0 Цюрих емблема Цюрих
15.05
Лугано <strong>Лугано</strong> емблема 3:1 Сион емблема Сион
15.05
Ст. Гален <strong>Ст. Гален</strong> емблема 5:0 Лозана Спортс емблема Лозана Спортс
15.05
Вадуц Вадуц емблема 1:3 <strong>Сервет</strong> емблема Сервет
15.05
Йънг Бойс <strong>Йънг Бойс</strong> емблема 5:2 Люцерн емблема Люцерн
Кръг 34
12.05
Сион Сион емблема 1:1 Люцерн емблема Люцерн
12.05
Цюрих Цюрих емблема 2:2 Ст. Гален емблема Ст. Гален
12.05
Сервет Сервет емблема 1:4 <strong>Лозана Спортс</strong> емблема Лозана Спортс
11.05
Базел <strong>Базел</strong> емблема 2:0 Лугано емблема Лугано
11.05
Вадуц Вадуц емблема 0:2 <strong>Йънг Бойс</strong> емблема Йънг Бойс
Кръг 33
09.05
Лозана Спортс Лозана Спортс емблема 2:2 Цюрих емблема Цюрих
09.05
Люцерн <strong>Люцерн</strong> емблема 3:0 Сервет емблема Сервет
09.05
Ст. Гален Ст. Гален емблема 0:3 <strong>Сион</strong> емблема Сион
08.05
Йънг Бойс <strong>Йънг Бойс</strong> емблема 2:0 Базел емблема Базел
08.05
Лугано Лугано емблема 0:2 <strong>Вадуц</strong> емблема Вадуц
Кръг 32
02.05
Сервет <strong>Сервет</strong> емблема 2:1 Йънг Бойс емблема Йънг Бойс
02.05
Сион Сион емблема 1:1 Лозана Спортс емблема Лозана Спортс
02.05
Цюрих <strong>Цюрих</strong> емблема 3:0 Лугано емблема Лугано
01.05
Базел <strong>Базел</strong> емблема 1:0 Ст. Гален емблема Ст. Гален
01.05
Вадуц Вадуц емблема 1:2 <strong>Люцерн</strong> емблема Люцерн
Кръг 31
25.04
Лугано Лугано емблема 0:1 <strong>Сервет</strong> емблема Сервет
25.04
Люцерн <strong>Люцерн</strong> емблема 3:1 Цюрих емблема Цюрих
25.04
Йънг Бойс <strong>Йънг Бойс</strong> емблема 2:1 Сион емблема Сион
24.04
Лозана Спортс Лозана Спортс емблема 3:3 Базел емблема Базел
24.04
Ст. Гален <strong>Ст. Гален</strong> емблема 1:0 Вадуц емблема Вадуц
Кръг 30
22.04
Цюрих Цюрих емблема 1:2 <strong>Йънг Бойс</strong> емблема Йънг Бойс
22.04
Сервет Сервет емблема 3:5 <strong>Сион</strong> емблема Сион
21.04
Лугано <strong>Лугано</strong> емблема 2:0 Ст. Гален емблема Ст. Гален
21.04
Вадуц Вадуц емблема 1:1 Базел емблема Базел
21.04
Люцерн <strong>Люцерн</strong> емблема 1:0 Лозана Спортс емблема Лозана Спортс
Кръг 29
18.04
Базел <strong>Базел</strong> емблема 5:0 Сервет емблема Сервет
18.04
Лозана Спортс <strong>Лозана Спортс</strong> емблема 2:1 Вадуц емблема Вадуц
18.04
Йънг Бойс <strong>Йънг Бойс</strong> емблема 3:0 Лугано емблема Лугано
17.04
Ст. Гален Ст. Гален емблема 0:0 Люцерн емблема Люцерн
17.04
Сион Сион емблема 2:2 Цюрих емблема Цюрих
Кръг 28
11.04
Вадуц <strong>Вадуц</strong> емблема 3:0 Сион емблема Сион
11.04
Йънг Бойс <strong>Йънг Бойс</strong> емблема 2:0 Ст. Гален емблема Ст. Гален
11.04
Цюрих Цюрих емблема 1:2 <strong>Сервет</strong> емблема Сервет
10.04
Люцерн Люцерн емблема 3:4 <strong>Базел</strong> емблема Базел
10.04
Лугано <strong>Лугано</strong> емблема 1:0 Лозана Спортс емблема Лозана Спортс
Кръг 27
05.04
Базел Базел емблема 1:2 <strong>Вадуц</strong> емблема Вадуц
04.04
Сервет Сервет емблема 1:1 Лугано емблема Лугано
04.04
Сион Сион емблема 0:3 <strong>Йънг Бойс</strong> емблема Йънг Бойс
03.04
Ст. Гален Ст. Гален емблема 1:1 Цюрих емблема Цюрих
03.04
Лозана Спортс <strong>Лозана Спортс</strong> емблема 2:1 Люцерн емблема Люцерн
Кръг 26
21.03
Йънг Бойс <strong>Йънг Бойс</strong> емблема 4:0 Цюрих емблема Цюрих
21.03
Люцерн Люцерн емблема 1:1 Сион емблема Сион
21.03
Сервет Сервет емблема 1:2 <strong>Вадуц</strong> емблема Вадуц
20.03
Лугано <strong>Лугано</strong> емблема 2:1 Базел емблема Базел
20.03
Лозана Спортс <strong>Лозана Спортс</strong> емблема 4:3 Ст. Гален емблема Ст. Гален
Кръг 25
14.03
Сион Сион емблема 1:2 <strong>Сервет</strong> емблема Сервет
14.03
Ст. Гален Ст. Гален емблема 2:2 Йънг Бойс емблема Йънг Бойс
14.03
Вадуц Вадуц емблема 0:3 <strong>Лугано</strong> емблема Лугано
13.03
Базел <strong>Базел</strong> емблема 4:1 Люцерн емблема Люцерн
13.03
Цюрих Цюрих емблема 1:1 Лозана Спортс емблема Лозана Спортс
Кръг 24
07.03
Лозана Спортс Лозана Спортс емблема 1:3 <strong>Сион</strong> емблема Сион
07.03
Лугано Лугано емблема 0:1 <strong>Цюрих</strong> емблема Цюрих
07.03
Люцерн <strong>Люцерн</strong> емблема 4:2 Ст. Гален емблема Ст. Гален
06.03
Сервет <strong>Сервет</strong> емблема 2:1 Базел емблема Базел
06.03
Йънг Бойс Йънг Бойс емблема 1:1 Вадуц емблема Вадуц
Кръг 23
04.03
Цюрих Цюрих емблема 1:2 <strong>Люцерн</strong> емблема Люцерн
04.03
Сион Сион емблема 0:3 <strong>Лугано</strong> емблема Лугано
03.03
Базел Базел емблема 1:1 Йънг Бойс емблема Йънг Бойс
03.03
Вадуц Вадуц емблема 0:3 <strong>Лозана Спортс</strong> емблема Лозана Спортс
03.03
Ст. Гален Ст. Гален емблема 0:1 <strong>Сервет</strong> емблема Сервет
Кръг 22
28.02
Лозана Спортс <strong>Лозана Спортс</strong> емблема 2:0 Лугано емблема Лугано
28.02
Люцерн Люцерн емблема 2:2 Йънг Бойс емблема Йънг Бойс
28.02
Сион Сион емблема 0:2 <strong>Вадуц</strong> емблема Вадуц
27.02
Ст. Гален <strong>Ст. Гален</strong> емблема 3:1 Базел емблема Базел
27.02
Сервет <strong>Сервет</strong> емблема 3:1 Цюрих емблема Цюрих
Кръг 17
24.02
Вадуц Вадуц емблема 1:1 Люцерн емблема Люцерн
Кръг 21
21.02
Лугано Лугано емблема 2:3 <strong>Люцерн</strong> емблема Люцерн
21.02
Йънг Бойс <strong>Йънг Бойс</strong> емблема 2:0 Сервет емблема Сервет
21.02
Цюрих Цюрих емблема 1:1 Сион емблема Сион
20.02
Базел Базел емблема 0:0 Лозана Спортс емблема Лозана Спортс
20.02
Вадуц <strong>Вадуц</strong> емблема 2:1 Ст. Гален емблема Ст. Гален
Кръг 16
17.02
Лугано Лугано емблема 1:1 Сервет емблема Сервет
17.02
Ст. Гален <strong>Ст. Гален</strong> емблема 2:1 Люцерн емблема Люцерн
Кръг 20
14.02
Лугано Лугано емблема 1:3 <strong>Йънг Бойс</strong> емблема Йънг Бойс
14.02
Люцерн <strong>Люцерн</strong> емблема 4:0 Вадуц емблема Вадуц
14.02
Цюрих <strong>Цюрих</strong> емблема 2:0 Базел емблема Базел
13.02
Сион Сион емблема 1:1 Ст. Гален емблема Ст. Гален
13.02
Лозана Спортс <strong>Лозана Спортс</strong> емблема 3:1 Сервет емблема Сервет
Кръг 16
10.02
Йънг Бойс <strong>Йънг Бойс</strong> емблема 1:0 Лозана Спортс емблема Лозана Спортс
Кръг 15
10.02
Люцерн Люцерн емблема 1:1 Лугано емблема Лугано
10.02
Сервет Сервет емблема 2:2 Ст. Гален емблема Ст. Гален
Кръг 19
07.02
Базел Базел емблема 2:2 Сион емблема Сион
07.02
Сервет <strong>Сервет</strong> емблема 4:2 Люцерн емблема Люцерн
07.02
Йънг Бойс <strong>Йънг Бойс</strong> емблема 4:2 Лозана Спортс емблема Лозана Спортс
06.02
Вадуц <strong>Вадуц</strong> емблема 3:2 Цюрих емблема Цюрих
Кръг 18
04.02
Лозана Спортс Лозана Спортс емблема 1:3 <strong>Базел</strong> емблема Базел
04.02
Люцерн <strong>Люцерн</strong> емблема 3:0 Сервет емблема Сервет
03.02
Лугано Лугано емблема 1:1 Вадуц емблема Вадуц
03.02
Сион <strong>Сион</strong> емблема 3:2 Ст. Гален емблема Ст. Гален
03.02
Цюрих Цюрих емблема 1:4 <strong>Йънг Бойс</strong> емблема Йънг Бойс
Кръг 17
31.01
Базел Базел емблема 2:2 Лугано емблема Лугано
31.01
Сервет Сервет емблема 1:1 Лозана Спортс емблема Лозана Спортс
31.01
Йънг Бойс <strong>Йънг Бойс</strong> емблема 2:1 Сион емблема Сион
30.01
Ст. Гален Ст. Гален емблема 2:3 <strong>Цюрих</strong> емблема Цюрих
Кръг 16
28.01
Сион Сион емблема 2:3 <strong>Базел</strong> емблема Базел
27.01
Цюрих Цюрих емблема 0:1 <strong>Вадуц</strong> емблема Вадуц
Кръг 15
24.01
Вадуц Вадуц емблема 0:0 Йънг Бойс емблема Йънг Бойс
Кръг 19
24.01
Ст. Гален Ст. Гален емблема 0:1 <strong>Лугано</strong> емблема Лугано
Кръг 15
23.01
Базел Базел емблема 1:4 <strong>Цюрих</strong> емблема Цюрих
23.01
Лозана Спортс Лозана Спортс емблема 0:1 <strong>Сион</strong> емблема Сион
Кръг 6
20.01
Лугано Лугано емблема 0:2 <strong>Йънг Бойс</strong> емблема Йънг Бойс
Кръг 10
20.01
Ст. Гален <strong>Ст. Гален</strong> емблема 2:0 Вадуц емблема Вадуц
17.01
Сион Сион емблема 1:1 Лугано емблема Лугано
Кръг 14
23.12
Лугано Лугано емблема 0:0 Лозана Спортс емблема Лозана Спортс
23.12
Цюрих Цюрих емблема 0:0 Сион емблема Сион
23.12
Люцерн Люцерн емблема 1:2 <strong>Базел</strong> емблема Базел
23.12
Сервет Сервет емблема 1:1 Вадуц емблема Вадуц
22.12
Ст. Гален Ст. Гален емблема 1:2 <strong>Йънг Бойс</strong> емблема Йънг Бойс
Кръг 13
20.12
Лозана Спортс <strong>Лозана Спортс</strong> емблема 2:1 Люцерн емблема Люцерн
20.12
Сион <strong>Сион</strong> емблема 2:1 Вадуц емблема Вадуц
20.12
Цюрих Цюрих емблема 0:1 <strong>Сервет</strong> емблема Сервет
19.12
Базел Базел емблема 0:0 Ст. Гален емблема Ст. Гален
19.12
Йънг Бойс Йънг Бойс емблема 2:2 Лугано емблема Лугано
Кръг 12
17.12
Сервет Сервет емблема 1:1 Сион емблема Сион
17.12
Вадуц Вадуц емблема 0:2 <strong>Лозана Спортс</strong> емблема Лозана Спортс
16.12
Базел Базел емблема 0:2 <strong>Йънг Бойс</strong> емблема Йънг Бойс
16.12
Ст. Гален Ст. Гален емблема 0:0 Лугано емблема Лугано
16.12
Люцерн Люцерн емблема 0:0 Цюрих емблема Цюрих
Кръг 11
13.12
Лозана Спортс Лозана Спортс емблема 0:1 <strong>Ст. Гален</strong> емблема Ст. Гален
13.12
Лугано Лугано емблема 0:1 <strong>Цюрих</strong> емблема Цюрих
13.12
Йънг Бойс Йънг Бойс емблема 1:2 <strong>Сервет</strong> емблема Сервет
12.12
Вадуц Вадуц емблема 0:2 <strong>Базел</strong> емблема Базел
12.12
Сион Сион емблема 1:2 <strong>Люцерн</strong> емблема Люцерн
Кръг 7
09.12
Базел <strong>Базел</strong> емблема 4:2 Сион емблема Сион
09.12
Вадуц Вадуц емблема 0:2 <strong>Сервет</strong> емблема Сервет
Кръг 9
09.12
Цюрих Цюрих емблема 1:2 <strong>Ст. Гален</strong> емблема Ст. Гален
Кръг 10
06.12
Люцерн Люцерн емблема 2:3 <strong>Йънг Бойс</strong> емблема Йънг Бойс
06.12
Цюрих <strong>Цюрих</strong> емблема 4:0 Лозана Спортс емблема Лозана Спортс
05.12
Базел <strong>Базел</strong> емблема 1:0 Сервет емблема Сервет
Кръг 6
02.12
Лозана Спортс <strong>Лозана Спортс</strong> емблема 3:0 Вадуц емблема Вадуц
02.12
Люцерн <strong>Люцерн</strong> емблема 2:0 Сион емблема Сион
02.12
Сервет <strong>Сервет</strong> емблема 2:1 Цюрих емблема Цюрих
Кръг 9
29.11
Лозана Спортс Лозана Спортс емблема 0:3 <strong>Йънг Бойс</strong> емблема Йънг Бойс
29.11
Лугано <strong>Лугано</strong> емблема 1:0 Базел емблема Базел
28.11
Сервет Сервет емблема 1:3 <strong>Люцерн</strong> емблема Люцерн
28.11
Вадуц <strong>Вадуц</strong> емблема 4:1 Сион емблема Сион
Кръг 5
25.11
Базел <strong>Базел</strong> емблема 2:1 Лозана Спортс емблема Лозана Спортс
25.11
Сион <strong>Сион</strong> емблема 2:0 Сервет емблема Сервет
Кръг 8
22.11
Сервет Сервет емблема 1:1 Лугано емблема Лугано
22.11
Сион Сион емблема 2:2 Цюрих емблема Цюрих
22.11
Ст. Гален Ст. Гален емблема 2:2 Лозана Спортс емблема Лозана Спортс
21.11
Йънг Бойс <strong>Йънг Бойс</strong> емблема 2:1 Базел емблема Базел
21.11
Люцерн Люцерн емблема 1:1 Вадуц емблема Вадуц
Кръг 7
08.11
Йънг Бойс Йънг Бойс емблема 0:0 Ст. Гален емблема Ст. Гален
07.11
Лозана Спортс Лозана Спортс емблема 0:1 <strong>Лугано</strong> емблема Лугано
07.11
Цюрих <strong>Цюрих</strong> емблема 2:0 Люцерн емблема Люцерн
Кръг 4
04.11
Цюрих <strong>Цюрих</strong> емблема 1:0 Базел емблема Базел
Кръг 6
01.11
Ст. Гален Ст. Гален емблема 1:3 <strong>Базел</strong> емблема Базел
Кръг 5
25.10
Йънг Бойс <strong>Йънг Бойс</strong> емблема 2:1 Люцерн емблема Люцерн
24.10
Вадуц Вадуц емблема 1:4 <strong>Цюрих</strong> емблема Цюрих
24.10
Лугано <strong>Лугано</strong> емблема 1:0 Ст. Гален емблема Ст. Гален
Кръг 4
18.10
Люцерн Люцерн емблема 2:2 Ст. Гален емблема Ст. Гален
18.10
Сион Сион емблема 0:0 Лозана Спортс емблема Лозана Спортс
17.10
Сервет Сервет емблема 0:0 Йънг Бойс емблема Йънг Бойс
17.10
Вадуц Вадуц емблема 1:1 Лугано емблема Лугано
Кръг 3
04.10
Базел <strong>Базел</strong> емблема 3:2 Люцерн емблема Люцерн
04.10
Ст. Гален <strong>Ст. Гален</strong> емблема 1:0 Сервет емблема Сервет
04.10
Йънг Бойс <strong>Йънг Бойс</strong> емблема 1:0 Вадуц емблема Вадуц
03.10
Лозана Спортс <strong>Лозана Спортс</strong> емблема 4:0 Цюрих емблема Цюрих
03.10
Лугано Лугано емблема 2:2 Сион емблема Сион
Кръг 2
27.09
Люцерн Люцерн емблема 2:2 Лозана Спортс емблема Лозана Спортс
27.09
Сервет <strong>Сервет</strong> емблема 1:0 Базел емблема Базел
27.09
Вадуц Вадуц емблема 0:1 <strong>Ст. Гален</strong> емблема Ст. Гален
26.09
Сион Сион емблема 0:0 Йънг Бойс емблема Йънг Бойс
26.09
Цюрих Цюрих емблема 2:2 Лугано емблема Лугано
Кръг 1
20.09
Базел Базел емблема 2:2 Вадуц емблема Вадуц
20.09
Лозана Спортс <strong>Лозана Спортс</strong> емблема 2:1 Сервет емблема Сервет
20.09
Ст. Гален <strong>Ст. Гален</strong> емблема 1:0 Сион емблема Сион
19.09
Лугано <strong>Лугано</strong> емблема 2:1 Люцерн емблема Люцерн
19.09
Йънг Бойс <strong>Йънг Бойс</strong> емблема 2:1 Цюрих емблема Цюрих
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света