Класиране Швейцария Чалиндж Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Винтертур1021631168
2Арау10185321711
3Вадуц10165141713
4Ксамакс10165142016
5Тюн10165141715
6Лозана-Оши10165141816
7Шафхаузен10133431413
8Ивердон Спорт10113251316
9Уил 190010103161419
10Криенс103037524

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Винтертур51341092
2Ксамакс512401145
3Шафхаузен612330137
4Лозана-Оши51031194
5Арау510311105
6Тюн5930286
7Ивердон Спорт5822185
8Уил 190057212118
9Вадуц4620286
10Криенс51014310

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Вадуц61031297
2Арау5822176
3Винтертур5822176
4Тюн5721299
5Лозана-Оши56203912
6Ксамакс54113611
7Ивердон Спорт53104511
8Уил 190053104311
9Криенс52023214
10Шафхаузен4101316

Швейцария Чалиндж Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 11
22.10
Арау Арау емблема - Тюн емблема Тюн
1.85 | 3.60 | 3.40
22.10
Лозана-Оши Лозана-Оши емблема - Ивердон Спорт емблема Ивердон Спорт
1.87 | 3.60 | 3.40
22.10
Уил 1900 Уил 1900 емблема - Ксамакс емблема Ксамакс
2.50 | 3.40 | 2.40
23.10
Вадуц Вадуц емблема - Шафхаузен емблема Шафхаузен
1.98 | 3.50 | 3.10
23.10
Винтертур Винтертур емблема - Криенс емблема Криенс
1.53 | 4.10 | 4.75

Швейцария Чалиндж Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 10
16.10
Криенс Криенс емблема 0:0 Шафхаузен емблема Шафхаузен
16.10
Ивердон Спорт <strong>Ивердон Спорт</strong> емблема 3:0 Уил 1900 емблема Уил 1900
15.10
Ксамакс Ксамакс емблема 0:2 <strong>Вадуц</strong> емблема Вадуц
15.10
Лозана-Оши Лозана-Оши емблема 0:2 <strong>Арау</strong> емблема Арау
15.10
Тюн Тюн емблема 0:2 <strong>Винтертур</strong> емблема Винтертур
Кръг 9
03.10
Арау Арау емблема 0:0 Криенс емблема Криенс
02.10
Уил 1900 Уил 1900 емблема 2:3 <strong>Лозана-Оши</strong> емблема Лозана-Оши
02.10
Винтертур <strong>Винтертур</strong> емблема 1:0 Ивердон Спорт емблема Ивердон Спорт
01.10
Шафхаузен <strong>Шафхаузен</strong> емблема 4:0 Ксамакс емблема Ксамакс
01.10
Вадуц Вадуц емблема 1:3 <strong>Тюн</strong> емблема Тюн
Кръг 8
25.09
Лозана-Оши <strong>Лозана-Оши</strong> емблема 5:0 Криенс емблема Криенс
25.09
Тюн <strong>Тюн</strong> емблема 3:2 Ксамакс емблема Ксамакс
25.09
Ивердон Спорт <strong>Ивердон Спорт</strong> емблема 2:0 Вадуц емблема Вадуц
24.09
Уил 1900 <strong>Уил 1900</strong> емблема 2:0 Шафхаузен емблема Шафхаузен
24.09
Винтертур Винтертур емблема 0:0 Арау емблема Арау
Кръг 7
22.09
Ксамакс <strong>Ксамакс</strong> емблема 3:1 Лозана-Оши емблема Лозана-Оши
22.09
Криенс Криенс емблема 0:2 <strong>Ивердон Спорт</strong> емблема Ивердон Спорт
21.09
Арау <strong>Арау</strong> емблема 2:0 Уил 1900 емблема Уил 1900
21.09
Шафхаузен <strong>Шафхаузен</strong> емблема 2:1 Тюн емблема Тюн
21.09
Вадуц <strong>Вадуц</strong> емблема 2:0 Винтертур емблема Винтертур
Кръг 5
14.09
Тюн <strong>Тюн</strong> емблема 1:0 Лозана-Оши емблема Лозана-Оши
Кръг 6
12.09
Вадуц <strong>Вадуц</strong> емблема 4:1 Криенс емблема Криенс
11.09
Уил 1900 Уил 1900 емблема 2:2 Тюн емблема Тюн
11.09
Винтертур <strong>Винтертур</strong> емблема 2:1 Ксамакс емблема Ксамакс
10.09
Лозана-Оши <strong>Лозана-Оши</strong> емблема 2:1 Шафхаузен емблема Шафхаузен
10.09
Ивердон Спорт Ивердон Спорт емблема 1:1 Арау емблема Арау
Кръг 4
03.09
Криенс Криенс емблема 0:2 <strong>Уил 1900</strong> емблема Уил 1900
Кръг 5
29.08
Ксамакс <strong>Ксамакс</strong> емблема 3:0 Уил 1900 емблема Уил 1900
29.08
Шафхаузен <strong>Шафхаузен</strong> емблема 4:3 Ивердон Спорт емблема Ивердон Спорт
28.08
Криенс Криенс емблема 2:3 <strong>Винтертур</strong> емблема Винтертур
27.08
Арау Арау емблема 1:3 <strong>Вадуц</strong> емблема Вадуц
Кръг 4
22.08
Шафхаузен Шафхаузен емблема 1:1 Вадуц емблема Вадуц
21.08
Арау <strong>Арау</strong> емблема 5:2 Лозана-Оши емблема Лозана-Оши
21.08
Ивердон Спорт Ивердон Спорт емблема 1:1 Ксамакс емблема Ксамакс
20.08
Винтертур <strong>Винтертур</strong> емблема 3:0 Тюн емблема Тюн
Кръг 1
10.08
Ксамакс <strong>Ксамакс</strong> емблема 4:2 Арау емблема Арау
Кръг 3
08.08
Шафхаузен Шафхаузен емблема 1:1 Винтертур емблема Винтертур
08.08
Лозана-Оши <strong>Лозана-Оши</strong> емблема 1:0 Вадуц емблема Вадуц
07.08
Уил 1900 <strong>Уил 1900</strong> емблема 3:0 Ивердон Спорт емблема Ивердон Спорт
06.08
Ксамакс <strong>Ксамакс</strong> емблема 4:0 Криенс емблема Криенс
06.08
Тюн Тюн емблема 1:2 <strong>Арау</strong> емблема Арау
Кръг 1
03.08
Тюн <strong>Тюн</strong> емблема 3:0 Ивердон Спорт емблема Ивердон Спорт
Кръг 2
01.08
Вадуц Вадуц емблема 1:2 <strong>Ксамакс</strong> емблема Ксамакс
31.07
Арау <strong>Арау</strong> емблема 2:0 Шафхаузен емблема Шафхаузен
31.07
Криенс Криенс емблема 1:3 <strong>Тюн</strong> емблема Тюн
31.07
Ивердон Спорт Ивердон Спорт емблема 1:3 <strong>Лозана-Оши</strong> емблема Лозана-Оши
30.07
Винтертур <strong>Винтертур</strong> емблема 3:1 Уил 1900 емблема Уил 1900
Кръг 1
28.07
Шафхаузен Шафхаузен емблема 1:1 Криенс емблема Криенс
25.07
Уил 1900 Уил 1900 емблема 2:3 <strong>Вадуц</strong> емблема Вадуц
23.07
Лозана-Оши Лозана-Оши емблема 1:1 Винтертур емблема Винтертур
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света