Класиране Швеция Суперетан

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1ГАИС2620020
2Ескилстюна2411030
3Ландскруна2411031
4Йостерс2411021
5Трелеборг2411043
6Йонкопинг1310051
7Фалкенберис2310111
8Вернаму2310123
9Хелзингборг1101022
10Вестерос СК2101101
11Браге2101112
12Сундсвал2101134
13Акрополис2101114
14Васалунд2101137
15Йоргрите1000101
16Норби1000112

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Йонкопинг1310051
2Ескилстюна1310030
3Ландскруна1310020
4ГАИС1310010
5Трелеборг1310021
6Вернаму1310021
7Вестерос СК1101000
8Акрополис1101011
9Йостерс1101011
10Сундсвал1101022
11Васалунд1101022
12Хелзингборг0000000
13Норби0000000
14Браге1000101
15Фалкенберис1000101
16Йоргрите1000101

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Фалкенберис1310010
2ГАИС1310010
3Йостерс1310010
4Ескилстюна1101000
5Браге1101011
6Ландскруна1101011
7Хелзингборг1101022
8Трелеборг1101022
9Йонкопинг0000000
10Йоргрите0000000
11Вестерос СК1000101
12Сундсвал1000112
13Норби1000112
14Вернаму1000102
15Акрополис1000103
16Васалунд1000115

Швеция Суперетан Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 2
19.04
Норби Норби емблема - Йонкопинг емблема Йонкопинг
3.25 | 3.60 | 2.10
20.04
Хелзингборг Хелзингборг емблема - Йоргрите емблема Йоргрите
1.71 | 3.65 | 4.40
Кръг 3
24.04
Трелеборг Трелеборг емблема - Йоргрите емблема Йоргрите
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Сундсвал Сундсвал емблема - Норби емблема Норби
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Вернаму Вернаму емблема - Браге емблема Браге
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Йостерс Йостерс емблема - Фалкенберис емблема Фалкенберис
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Ландскруна Ландскруна емблема - Акрополис емблема Акрополис
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Ескилстюна Ескилстюна емблема - ГАИС емблема ГАИС
0.00 | 0.00 | 0.00

Швеция Суперетан Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 2
18.04
Вернаму <strong>Вернаму</strong> емблема 2:1 Сундсвал емблема Сундсвал
18.04
Йостерс Йостерс емблема 1:1 Ландскруна емблема Ландскруна
17.04
Васалунд Васалунд емблема 2:2 Трелеборг емблема Трелеборг
17.04
ГАИС <strong>ГАИС</strong> емблема 1:0 Вестерос СК емблема Вестерос СК
17.04
Браге Браге емблема 0:1 <strong>Фалкенберис</strong> емблема Фалкенберис
17.04
Ескилстюна <strong>Ескилстюна</strong> емблема 3:0 Акрополис емблема Акрополис
Кръг 1
13.04
Сундсвал Сундсвал емблема 2:2 Хелзингборг емблема Хелзингборг
12.04
Вестерос СК Вестерос СК емблема 0:0 Ескилстюна емблема Ескилстюна
11.04
Йонкопинг <strong>Йонкопинг</strong> емблема 5:1 Васалунд емблема Васалунд
11.04
Трелеборг <strong>Трелеборг</strong> емблема 2:1 Норби емблема Норби
11.04
Акрополис Акрополис емблема 1:1 Браге емблема Браге
11.04
Йоргрите Йоргрите емблема 0:1 <strong>Йостерс</strong> емблема Йостерс
10.04
Фалкенберис Фалкенберис емблема 0:1 <strong>ГАИС</strong> емблема ГАИС
10.04
Ландскруна <strong>Ландскруна</strong> емблема 2:0 Вернаму емблема Вернаму
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света