Класиране Швеция Суперетан

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Вернаму255015553421
2Сундсвал264814663924
3Хелзингборг254312764022
4Ландскруна264112593528
5Норби263910973327
6Трелеборг253910963430
7Йостерс26369982523
8Йоргрите263371273133
9Йонкопинг263396112933
10Вестерос СК263288103135
11Ескилстюна253187103431
12Акрополис263187112439
13Браге263079103337
14ГАИС252783142734
15Фалкенберис252466132744
16Васалунд262264163045

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Ландскруна13321021218
2Сундсвал13299222511
3Вернаму1229921176
4Ескилстюна13257422411
5Трелеборг12247321811
6Йостерс13236521510
7Йонкопинг13226431913
8Хелзингборг12206241911
9Норби13205531813
10Акрополис13185351116
11Йоргрите13173821614
12Вестерос СК13174541718
13Браге13164451618
14Фалкенберис13154361625
15Васалунд13144271619
16ГАИС13144271519

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Хелзингборг13236522111
2Вернаму13216341715
3Сундсвал13195441413
4Норби13195441514
5Йоргрите13164451519
6Вестерос СК13154361417
7Трелеборг13153641619
8Браге13143551719
9Йостерс13133461013
10ГАИС12134171215
11Акрополис13133461323
12Йонкопинг13113281020
13Ландскруна1392381420
14Фалкенберис1292371119
15Васалунд1382291426
16Ескилстюна1261381020

Швеция Суперетан Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 26
25.10
Вернаму Вернаму емблема - Фалкенберис емблема Фалкенберис
1.76 | 3.60 | 4.70
26.10
Хелзингборг Хелзингборг емблема - ГАИС емблема ГАИС
1.73 | 3.50 | 4.10
26.10
Трелеборг Трелеборг емблема - Ескилстюна емблема Ескилстюна
1.97 | 3.35 | 3.40
Кръг 27
30.10
Вестерос СК Вестерос СК емблема - Йоргрите емблема Йоргрите
1.94 | 3.48 | 3.90
31.10
Акрополис Акрополис емблема - Трелеборг емблема Трелеборг
3.04 | 3.30 | 2.34
31.10
Хелзингборг Хелзингборг емблема - Браге емблема Браге
1.85 | 3.50 | 4.30
31.10
Васалунд Васалунд емблема - Йонкопинг емблема Йонкопинг
2.81 | 3.34 | 2.48
01.11
Ескилстюна Ескилстюна емблема - Вернаму емблема Вернаму
2.94 | 3.30 | 2.17

Швеция Суперетан Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 26
24.10
Браге Браге емблема 0:0 Сундсвал емблема Сундсвал
24.10
Акрополис <strong>Акрополис</strong> емблема 1:0 Ландскруна емблема Ландскруна
23.10
Йонкопинг Йонкопинг емблема 0:2 <strong>Йоргрите</strong> емблема Йоргрите
23.10
Норби Норби емблема 0:0 Йостерс емблема Йостерс
23.10
Васалунд Васалунд емблема 0:1 <strong>Вестерос СК</strong> емблема Вестерос СК
Кръг 19
21.10
ГАИС ГАИС емблема 2:3 <strong>Ескилстюна</strong> емблема Ескилстюна
Кръг 25
19.10
Фалкенберис Фалкенберис емблема 1:4 <strong>Хелзингборг</strong> емблема Хелзингборг
19.10
Ландскруна <strong>Ландскруна</strong> емблема 2:0 Йонкопинг емблема Йонкопинг
18.10
Йоргрите Йоргрите емблема 2:2 Трелеборг емблема Трелеборг
18.10
Сундсвал <strong>Сундсвал</strong> емблема 3:0 Акрополис емблема Акрополис
18.10
Йостерс <strong>Йостерс</strong> емблема 3:2 Васалунд емблема Васалунд
17.10
Норби Норби емблема 2:3 <strong>Браге</strong> емблема Браге
16.10
Ескилстюна Ескилстюна емблема 0:1 <strong>Вестерос СК</strong> емблема Вестерос СК
16.10
ГАИС ГАИС емблема 1:2 <strong>Вернаму</strong> емблема Вернаму
Кръг 18
14.10
Йонкопинг Йонкопинг емблема 1:1 Сундсвал емблема Сундсвал
Кръг 24
05.10
Трелеборг Трелеборг емблема 2:2 Ландскруна емблема Ландскруна
05.10
Вестерос СК <strong>Вестерос СК</strong> емблема 3:0 ГАИС емблема ГАИС
04.10
Браге Браге емблема 2:2 Йостерс емблема Йостерс
04.10
Васалунд Васалунд емблема 1:1 Вернаму емблема Вернаму
03.10
Йоргрите Йоргрите емблема 1:1 Фалкенберис емблема Фалкенберис
03.10
Йонкопинг Йонкопинг емблема 0:1 <strong>Норби</strong> емблема Норби
03.10
Хелзингборг Хелзингборг емблема 1:2 <strong>Сундсвал</strong> емблема Сундсвал
03.10
Акрополис <strong>Акрополис</strong> емблема 1:0 Ескилстюна емблема Ескилстюна
Кръг 23
30.09
Ескилстюна Ескилстюна емблема 1:1 Йостерс емблема Йостерс
30.09
Браге <strong>Браге</strong> емблема 3:0 Васалунд емблема Васалунд
30.09
Вернаму <strong>Вернаму</strong> емблема 3:2 Вестерос СК емблема Вестерос СК
29.09
Акрополис Акрополис емблема 1:1 Йонкопинг емблема Йонкопинг
29.09
Фалкенберис <strong>Фалкенберис</strong> емблема 2:1 Ландскруна емблема Ландскруна
29.09
ГАИС <strong>ГАИС</strong> емблема 2:1 Йоргрите емблема Йоргрите
29.09
Норби Норби емблема 2:2 Хелзингборг емблема Хелзингборг
29.09
Сундсвал <strong>Сундсвал</strong> емблема 2:0 Трелеборг емблема Трелеборг
Кръг 22
26.09
Трелеборг Трелеборг емблема 2:3 <strong>Вернаму</strong> емблема Вернаму
26.09
Йостерс <strong>Йостерс</strong> емблема 2:1 Хелзингборг емблема Хелзингборг
25.09
Йонкопинг Йонкопинг емблема 0:0 Браге емблема Браге
25.09
Ландскруна <strong>Ландскруна</strong> емблема 1:0 Норби емблема Норби
25.09
Васалунд Васалунд емблема 0:1 <strong>Акрополис</strong> емблема Акрополис
25.09
Вестерос СК Вестерос СК емблема 1:2 <strong>Сундсвал</strong> емблема Сундсвал
25.09
ГАИС ГАИС емблема 0:0 Фалкенберис емблема Фалкенберис
24.09
Йоргрите Йоргрите емблема 2:2 Ескилстюна емблема Ескилстюна
Кръг 21
21.09
Хелзингборг <strong>Хелзингборг</strong> емблема 3:0 Йонкопинг емблема Йонкопинг
20.09
Вернаму Вернаму емблема 1:1 Йоргрите емблема Йоргрите
19.09
Фалкенберис Фалкенберис емблема 0:2 <strong>Йостерс</strong> емблема Йостерс
19.09
Акрополис Акрополис емблема 0:2 <strong>Вестерос СК</strong> емблема Вестерос СК
18.09
Сундсвал <strong>Сундсвал</strong> емблема 1:0 Ландскруна емблема Ландскруна
18.09
Ескилстюна Ескилстюна емблема 1:2 <strong>Васалунд</strong> емблема Васалунд
18.09
Браге Браге емблема 1:4 <strong>ГАИС</strong> емблема ГАИС
18.09
Норби Норби емблема 1:1 Трелеборг емблема Трелеборг
Кръг 19
16.09
Вернаму <strong>Вернаму</strong> емблема 2:0 Йонкопинг емблема Йонкопинг
14.09
Хелзингборг Хелзингборг емблема 1:1 Трелеборг емблема Трелеборг
Кръг 20
13.09
Васалунд Васалунд емблема 1:2 <strong>Сундсвал</strong> емблема Сундсвал
12.09
Йостерс <strong>Йостерс</strong> емблема 2:0 Вернаму емблема Вернаму
11.09
Ескилстюна Ескилстюна емблема 2:2 Хелзингборг емблема Хелзингборг
11.09
Йонкопинг <strong>Йонкопинг</strong> емблема 2:1 Фалкенберис емблема Фалкенберис
11.09
Ландскруна <strong>Ландскруна</strong> емблема 2:1 ГАИС емблема ГАИС
11.09
Вестерос СК Вестерос СК емблема 1:1 Норби емблема Норби
11.09
Йоргрите <strong>Йоргрите</strong> емблема 3:1 Акрополис емблема Акрополис
11.09
Трелеборг <strong>Трелеборг</strong> емблема 3:1 Браге емблема Браге
Кръг 19
06.09
Сундсвал Сундсвал емблема 0:1 <strong>Йоргрите</strong> емблема Йоргрите
06.09
Йостерс Йостерс емблема 1:1 Вестерос СК емблема Вестерос СК
05.09
Норби Норби емблема 0:0 Васалунд емблема Васалунд
04.09
Браге <strong>Браге</strong> емблема 1:0 Ландскруна емблема Ландскруна
04.09
Фалкенберис Фалкенберис емблема 3:3 Акрополис емблема Акрополис
Кръг 18
31.08
Трелеборг <strong>Трелеборг</strong> емблема 1:0 Йостерс емблема Йостерс
30.08
Акрополис Акрополис емблема 1:2 <strong>Вернаму</strong> емблема Вернаму
29.08
Васалунд Васалунд емблема 3:4 <strong>ГАИС</strong> емблема ГАИС
29.08
Йоргрите Йоргрите емблема 2:2 Норби емблема Норби
28.08
Вестерос СК Вестерос СК емблема 1:3 <strong>Фалкенберис</strong> емблема Фалкенберис
28.08
Ескилстюна <strong>Ескилстюна</strong> емблема 2:1 Браге емблема Браге
28.08
Ландскруна Ландскруна емблема 0:1 <strong>Хелзингборг</strong> емблема Хелзингборг
Кръг 17
24.08
ГАИС ГАИС емблема 0:1 <strong>Йонкопинг</strong> емблема Йонкопинг
23.08
Хелзингборг Хелзингборг емблема 0:0 Васалунд емблема Васалунд
23.08
Норби Норби емблема 0:1 <strong>Акрополис</strong> емблема Акрополис
22.08
Сундсвал <strong>Сундсвал</strong> емблема 3:1 Ескилстюна емблема Ескилстюна
22.08
Йостерс Йостерс емблема 0:0 Йоргрите емблема Йоргрите
22.08
Фалкенберис <strong>Фалкенберис</strong> емблема 1:0 Трелеборг емблема Трелеборг
21.08
Браге Браге емблема 3:3 Вестерос СК емблема Вестерос СК
21.08
Вернаму <strong>Вернаму</strong> емблема 2:0 Ландскруна емблема Ландскруна
Кръг 16
15.08
Трелеборг <strong>Трелеборг</strong> емблема 1:0 ГАИС емблема ГАИС
15.08
Васалунд <strong>Васалунд</strong> емблема 3:1 Фалкенберис емблема Фалкенберис
15.08
Ландскруна <strong>Ландскруна</strong> емблема 1:0 Вестерос СК емблема Вестерос СК
14.08
Ескилстюна <strong>Ескилстюна</strong> емблема 4:1 Норби емблема Норби
14.08
Акрополис Акрополис емблема 0:3 <strong>Хелзингборг</strong> емблема Хелзингборг
14.08
Йоргрите Йоргрите емблема 1:1 Браге емблема Браге
14.08
Сундсвал <strong>Сундсвал</strong> емблема 2:0 Вернаму емблема Вернаму
14.08
Йонкопинг <strong>Йонкопинг</strong> емблема 2:1 Йостерс емблема Йостерс
Кръг 15
10.08
Хелзингборг <strong>Хелзингборг</strong> емблема 2:1 Ландскруна емблема Ландскруна
10.08
Йостерс Йостерс емблема 0:0 Трелеборг емблема Трелеборг
09.08
ГАИС <strong>ГАИС</strong> емблема 2:0 Васалунд емблема Васалунд
09.08
Норби <strong>Норби</strong> емблема 2:1 Йоргрите емблема Йоргрите
09.08
Вестерос СК Вестерос СК емблема 2:3 <strong>Акрополис</strong> емблема Акрополис
08.08
Браге <strong>Браге</strong> емблема 3:2 Йонкопинг емблема Йонкопинг
07.08
Фалкенберис Фалкенберис емблема 1:1 Сундсвал емблема Сундсвал
07.08
Вернаму Вернаму емблема 1:1 Ескилстюна емблема Ескилстюна
Кръг 9
04.08
Васалунд Васалунд емблема 0:1 <strong>Хелзингборг</strong> емблема Хелзингборг
Кръг 14
03.08
Акрополис <strong>Акрополис</strong> емблема 1:0 Йостерс емблема Йостерс
03.08
Йоргрите <strong>Йоргрите</strong> емблема 1:0 ГАИС емблема ГАИС
02.08
Йонкопинг Йонкопинг емблема 0:3 <strong>Вернаму</strong> емблема Вернаму
02.08
Сундсвал Сундсвал емблема 3:3 Браге емблема Браге
01.08
Фалкенберис Фалкенберис емблема 1:1 Норби емблема Норби
01.08
Вестерос СК <strong>Вестерос СК</strong> емблема 3:1 Ландскруна емблема Ландскруна
31.07
Васалунд <strong>Васалунд</strong> емблема 4:2 Ескилстюна емблема Ескилстюна
31.07
Трелеборг <strong>Трелеборг</strong> емблема 2:0 Хелзингборг емблема Хелзингборг
Кръг 13
27.07
Хелзингборг <strong>Хелзингборг</strong> емблема 4:0 Фалкенберис емблема Фалкенберис
27.07
Йостерс <strong>Йостерс</strong> емблема 1:0 Йонкопинг емблема Йонкопинг
26.07
ГАИС ГАИС емблема 1:1 Акрополис емблема Акрополис
26.07
Норби <strong>Норби</strong> емблема 4:1 Вестерос СК емблема Вестерос СК
25.07
Ескилстюна <strong>Ескилстюна</strong> емблема 4:0 Йоргрите емблема Йоргрите
25.07
Вернаму <strong>Вернаму</strong> емблема 1:0 Васалунд емблема Васалунд
24.07
Ландскруна <strong>Ландскруна</strong> емблема 2:0 Сундсвал емблема Сундсвал
24.07
Браге Браге емблема 0:1 <strong>Трелеборг</strong> емблема Трелеборг
Кръг 8
22.07
Хелзингборг Хелзингборг емблема 2:3 <strong>Вернаму</strong> емблема Вернаму
Кръг 12
20.07
Фалкенберис Фалкенберис емблема 2:3 <strong>Йонкопинг</strong> емблема Йонкопинг
19.07
Йоргрите <strong>Йоргрите</strong> емблема 3:1 Васалунд емблема Васалунд
18.07
Вестерос СК Вестерос СК емблема 0:4 <strong>Хелзингборг</strong> емблема Хелзингборг
18.07
Ескилстюна <strong>Ескилстюна</strong> емблема 2:0 Сундсвал емблема Сундсвал
17.07
Вернаму <strong>Вернаму</strong> емблема 2:0 Йостерс емблема Йостерс
17.07
ГАИС ГАИС емблема 0:2 <strong>Браге</strong> емблема Браге
17.07
Ландскруна <strong>Ландскруна</strong> емблема 4:2 Трелеборг емблема Трелеборг
17.07
Акрополис Акрополис емблема 0:3 <strong>Норби</strong> емблема Норби
Кръг 11
11.07
Хелзингборг <strong>Хелзингборг</strong> емблема 1:0 Акрополис емблема Акрополис
21.06
Сундсвал <strong>Сундсвал</strong> емблема 1:0 Вестерос СК емблема Вестерос СК
20.06
Трелеборг <strong>Трелеборг</strong> емблема 2:1 Фалкенберис емблема Фалкенберис
19.06
Йонкопинг <strong>Йонкопинг</strong> емблема 1:0 ГАИС емблема ГАИС
19.06
Васалунд Васалунд емблема 0:3 <strong>Ландскруна</strong> емблема Ландскруна
19.06
Норби <strong>Норби</strong> емблема 2:0 Вернаму емблема Вернаму
19.06
Йостерс <strong>Йостерс</strong> емблема 2:0 Ескилстюна емблема Ескилстюна
19.06
Браге Браге емблема 1:3 <strong>Йоргрите</strong> емблема Йоргрите
Кръг 10
15.06
Сундсвал <strong>Сундсвал</strong> емблема 2:0 ГАИС емблема ГАИС
13.06
Вернаму Вернаму емблема 0:1 <strong>Трелеборг</strong> емблема Трелеборг
12.06
Йоргрите Йоргрите емблема 0:0 Йонкопинг емблема Йонкопинг
12.06
Ландскруна <strong>Ландскруна</strong> емблема 2:1 Браге емблема Браге
12.06
Акрополис <strong>Акрополис</strong> емблема 3:2 Васалунд емблема Васалунд
12.06
Ескилстюна Ескилстюна емблема 1:1 Фалкенберис емблема Фалкенберис
12.06
Вестерос СК Вестерос СК емблема 0:0 Йостерс емблема Йостерс
Кръг 9
08.06
ГАИС ГАИС емблема 1:3 <strong>Ландскруна</strong> емблема Ландскруна
07.06
Йонкопинг <strong>Йонкопинг</strong> емблема 4:1 Акрополис емблема Акрополис
06.06
Фалкенберис <strong>Фалкенберис</strong> емблема 2:1 Вестерос СК емблема Вестерос СК
05.06
Йоргрите Йоргрите емблема 0:0 Вернаму емблема Вернаму
05.06
Трелеборг <strong>Трелеборг</strong> емблема 1:0 Сундсвал емблема Сундсвал
05.06
Йостерс Йостерс емблема 0:0 Норби емблема Норби
05.06
Браге <strong>Браге</strong> емблема 1:0 Ескилстюна емблема Ескилстюна
Кръг 8
01.06
Сундсвал Сундсвал емблема 1:2 <strong>Йонкопинг</strong> емблема Йонкопинг
31.05
Вестерос СК Вестерос СК емблема 2:2 Браге емблема Браге
30.05
Васалунд <strong>Васалунд</strong> емблема 1:0 Йостерс емблема Йостерс
29.05
Норби Норби емблема 0:2 <strong>ГАИС</strong> емблема ГАИС
29.05
Ескилстюна <strong>Ескилстюна</strong> емблема 3:2 Трелеборг емблема Трелеборг
29.05
Акрополис <strong>Акрополис</strong> емблема 1:0 Фалкенберис емблема Фалкенберис
29.05
Ландскруна Ландскруна емблема 1:1 Йоргрите емблема Йоргрите
Кръг 7
24.05
Трелеборг Трелеборг емблема 0:1 <strong>Вестерос СК</strong> емблема Вестерос СК
24.05
Вернаму <strong>Вернаму</strong> емблема 1:0 Акрополис емблема Акрополис
23.05
Фалкенберис Фалкенберис емблема 0:3 <strong>Васалунд</strong> емблема Васалунд
23.05
Норби <strong>Норби</strong> емблема 2:1 Ескилстюна емблема Ескилстюна
23.05
Йостерс Йостерс емблема 1:2 <strong>Браге</strong> емблема Браге
23.05
ГАИС ГАИС емблема 0:1 <strong>Хелзингборг</strong> емблема Хелзингборг
22.05
Йоргрите Йоргрите емблема 0:2 <strong>Сундсвал</strong> емблема Сундсвал
22.05
Йонкопинг <strong>Йонкопинг</strong> емблема 3:1 Ландскруна емблема Ландскруна
Кръг 10
19.05
Хелзингборг Хелзингборг емблема 0:2 <strong>Норби</strong> емблема Норби
Кръг 6
18.05
ГАИС ГАИС емблема 2:3 <strong>Трелеборг</strong> емблема Трелеборг
18.05
Ландскруна <strong>Ландскруна</strong> емблема 2:1 Фалкенберис емблема Фалкенберис
17.05
Вестерос СК Вестерос СК емблема 0:0 Вернаму емблема Вернаму
16.05
Ескилстюна <strong>Ескилстюна</strong> емблема 1:0 Йонкопинг емблема Йонкопинг
15.05
Хелзингборг Хелзингборг емблема 0:1 <strong>Йостерс</strong> емблема Йостерс
15.05
Браге Браге емблема 1:2 <strong>Норби</strong> емблема Норби
15.05
Сундсвал <strong>Сундсвал</strong> емблема 3:2 Васалунд емблема Васалунд
15.05
Акрополис Акрополис емблема 0:1 <strong>Йоргрите</strong> емблема Йоргрите
Кръг 5
11.05
Йостерс Йостерс емблема 0:2 <strong>Сундсвал</strong> емблема Сундсвал
10.05
Трелеборг Трелеборг емблема 1:1 Акрополис емблема Акрополис
10.05
Вернаму <strong>Вернаму</strong> емблема 1:0 ГАИС емблема ГАИС
09.05
Браге Браге емблема 0:0 Хелзингборг емблема Хелзингборг
09.05
Васалунд Васалунд емблема 0:1 <strong>Норби</strong> емблема Норби
08.05
Фалкенберис <strong>Фалкенберис</strong> емблема 3:2 Йоргрите емблема Йоргрите
08.05
Вестерос СК <strong>Вестерос СК</strong> емблема 2:1 Йонкопинг емблема Йонкопинг
08.05
Ландскруна <strong>Ландскруна</strong> емблема 1:0 Ескилстюна емблема Ескилстюна
Кръг 4
04.05
ГАИС <strong>ГАИС</strong> емблема 3:2 Йостерс емблема Йостерс
03.05
Йонкопинг Йонкопинг емблема 1:1 Трелеборг емблема Трелеборг
02.05
Хелзингборг <strong>Хелзингборг</strong> емблема 1:0 Ескилстюна емблема Ескилстюна
02.05
Васалунд <strong>Васалунд</strong> емблема 1:0 Браге емблема Браге
01.05
Йоргрите Йоргрите емблема 1:1 Вестерос СК емблема Вестерос СК
01.05
Акрополис Акрополис емблема 1:1 Сундсвал емблема Сундсвал
01.05
Фалкенберис Фалкенберис емблема 0:3 <strong>Вернаму</strong> емблема Вернаму
01.05
Норби Норби емблема 1:1 Ландскруна емблема Ландскруна
Кръг 3
27.04
Йонкопинг Йонкопинг емблема 0:0 Хелзингборг емблема Хелзингборг
26.04
Вестерос СК <strong>Вестерос СК</strong> емблема 2:1 Васалунд емблема Васалунд
25.04
Ескилстюна Ескилстюна емблема 0:0 ГАИС емблема ГАИС
25.04
Ландскруна Ландскруна емблема 1:1 Акрополис емблема Акрополис
24.04
Йостерс <strong>Йостерс</strong> емблема 2:1 Фалкенберис емблема Фалкенберис
24.04
Сундсвал <strong>Сундсвал</strong> емблема 2:0 Норби емблема Норби
24.04
Вернаму <strong>Вернаму</strong> емблема 1:0 Браге емблема Браге
24.04
Трелеборг Трелеборг емблема 1:1 Йоргрите емблема Йоргрите
Кръг 2
20.04
Хелзингборг <strong>Хелзингборг</strong> емблема 4:1 Йоргрите емблема Йоргрите
19.04
Норби <strong>Норби</strong> емблема 2:0 Йонкопинг емблема Йонкопинг
18.04
Вернаму <strong>Вернаму</strong> емблема 2:1 Сундсвал емблема Сундсвал
18.04
Йостерс Йостерс емблема 1:1 Ландскруна емблема Ландскруна
17.04
Васалунд Васалунд емблема 2:2 Трелеборг емблема Трелеборг
17.04
ГАИС <strong>ГАИС</strong> емблема 1:0 Вестерос СК емблема Вестерос СК
17.04
Браге Браге емблема 0:1 <strong>Фалкенберис</strong> емблема Фалкенберис
17.04
Ескилстюна <strong>Ескилстюна</strong> емблема 3:0 Акрополис емблема Акрополис
Кръг 1
13.04
Сундсвал Сундсвал емблема 2:2 Хелзингборг емблема Хелзингборг
12.04
Вестерос СК Вестерос СК емблема 0:0 Ескилстюна емблема Ескилстюна
11.04
Йонкопинг <strong>Йонкопинг</strong> емблема 5:1 Васалунд емблема Васалунд
11.04
Трелеборг <strong>Трелеборг</strong> емблема 2:1 Норби емблема Норби
11.04
Акрополис Акрополис емблема 1:1 Браге емблема Браге
11.04
Йоргрите Йоргрите емблема 0:1 <strong>Йостерс</strong> емблема Йостерс
10.04
Фалкенберис Фалкенберис емблема 0:1 <strong>ГАИС</strong> емблема ГАИС
10.04
Ландскруна <strong>Ландскруна</strong> емблема 2:0 Вернаму емблема Вернаму
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света