Класиране Швеция Алсвенскан

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Юргорден244714554023
2АИК244714553319
3Малмьо244513654926
4Елфсборг244514374125
5Хамарби244011764133
6Норкьопинг243912393729
7Калмар243710772929
8Хекен24318794035
9Сириус243086102640
10Варберг24297892730
11Гьотеборг242877102933
12Мялби24276992322
13Халмстад242651181923
14Дегерфорш232574122540
15Йоребро231644151646
16Йостерсунд241334172345

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1АИК13351120226
2Хамарби13309312714
3Юргорден13299222715
4Елфсборг13268232413
5Малмьо12247322814
6Норкьопинг11237222110
7Калмар12195431512
8Дегерфорш11196141714
9Сириус11196141312
10Хекен12185342616
11Варберг12174531213
12Мялби1216444128
13Гьотеборг12154351615
14Халмстад111428187
15Йостерсунд12103181719
16Йоребро1110245916

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Малмьо12216332112
2Елфсборг11196141712
3Юргорден1118533138
4Калмар12185341417
5Норкьопинг13165171619
6Гьотеборг12133451318
7Хекен12133451419
8АИК11123351113
9Варберг12123361517
10Халмстад13123371116
11Мялби12112551114
12Сириус13112561328
13Хамарби11102451419
14Дегерфорш126138826
15Йоребро1262010730
16Йостерсунд123039626

Швеция Алсвенскан Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 24
25.10
Йоребро Йоребро емблема - Дегерфорш емблема Дегерфорш
2.39 | 3.60 | 2.76
Кръг 25
27.10
Сириус Сириус емблема - Хамарби емблема Хамарби
3.18 | 3.72 | 2.10
27.10
Калмар Калмар емблема - Варберг емблема Варберг
1.87 | 3.48 | 4.22
27.10
Малмьо Малмьо емблема - АИК емблема АИК
1.66 | 3.88 | 4.98
27.10
Йостерсунд Йостерсунд емблема - Хекен емблема Хекен
5.05 | 4.14 | 1.61
28.10
Дегерфорш Дегерфорш емблема - Елфсборг емблема Елфсборг
4.66 | 4.08 | 1.67
28.10
Халмстад Халмстад емблема - Йоребро емблема Йоребро
1.71 | 3.70 | 4.90
28.10
Гьотеборг Гьотеборг емблема - Юргорден емблема Юргорден
3.03 | 3.56 | 2.23

Швеция Алсвенскан Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 24
24.10
АИК <strong>АИК</strong> емблема 1:0 Норкьопинг емблема Норкьопинг
24.10
Варберг Варберг емблема 1:1 Малмьо емблема Малмьо
24.10
Хамарби <strong>Хамарби</strong> емблема 4:3 Йостерсунд емблема Йостерсунд
24.10
Елфсборг <strong>Елфсборг</strong> емблема 3:0 Сириус емблема Сириус
24.10
Мялби Мялби емблема 1:3 <strong>Гьотеборг</strong> емблема Гьотеборг
23.10
Хекен Хекен емблема 2:3 <strong>Халмстад</strong> емблема Халмстад
23.10
Юргорден <strong>Юргорден</strong> емблема 3:2 Калмар емблема Калмар
Кръг 23
18.10
Хекен <strong>Хекен</strong> емблема 5:0 Норкьопинг емблема Норкьопинг
18.10
Юргорден Юргорден емблема 0:3 <strong>Елфсборг</strong> емблема Елфсборг
17.10
Гьотеборг <strong>Гьотеборг</strong> емблема 2:0 Йоребро емблема Йоребро
17.10
Хамарби <strong>Хамарби</strong> емблема 1:0 АИК емблема АИК
17.10
Мялби <strong>Мялби</strong> емблема 4:0 Калмар емблема Калмар
16.10
Сириус <strong>Сириус</strong> емблема 2:1 Варберг емблема Варберг
16.10
Дегерфорш <strong>Дегерфорш</strong> емблема 2:1 Халмстад емблема Халмстад
16.10
Йостерсунд Йостерсунд емблема 0:3 <strong>Малмьо</strong> емблема Малмьо
Кръг 22
03.10
Норкьопинг <strong>Норкьопинг</strong> емблема 3:1 Хамарби емблема Хамарби
03.10
Малмьо Малмьо емблема 0:1 <strong>Мялби</strong> емблема Мялби
03.10
АИК <strong>АИК</strong> емблема 1:0 Юргорден емблема Юргорден
03.10
Калмар <strong>Калмар</strong> емблема 3:1 Сириус емблема Сириус
03.10
Йоребро Йоребро емблема 1:2 <strong>Хекен</strong> емблема Хекен
02.10
Халмстад Халмстад емблема 1:1 Йостерсунд емблема Йостерсунд
02.10
Варберг Варберг емблема 0:0 Дегерфорш емблема Дегерфорш
01.10
Елфсборг <strong>Елфсборг</strong> емблема 1:0 Гьотеборг емблема Гьотеборг
Кръг 21
27.09
Дегерфорш <strong>Дегерфорш</strong> емблема 2:1 АИК емблема АИК
27.09
Халмстад Халмстад емблема 1:1 Сириус емблема Сириус
27.09
Гьотеборг Гьотеборг емблема 0:2 <strong>Калмар</strong> емблема Калмар
26.09
Хекен Хекен емблема 1:1 Хамарби емблема Хамарби
26.09
Норкьопинг <strong>Норкьопинг</strong> емблема 2:1 Варберг емблема Варберг
26.09
Мялби <strong>Мялби</strong> емблема 4:0 Елфсборг емблема Елфсборг
26.09
Йостерсунд Йостерсунд емблема 0:3 <strong>Юргорден</strong> емблема Юргорден
25.09
Малмьо <strong>Малмьо</strong> емблема 5:1 Йоребро емблема Йоребро
Кръг 20
23.09
Хамарби <strong>Хамарби</strong> емблема 3:0 Гьотеборг емблема Гьотеборг
23.09
Калмар Калмар емблема 1:1 АИК емблема АИК
23.09
Мялби Мялби емблема 0:0 Халмстад емблема Халмстад
23.09
Варберг Варберг емблема 1:1 Хекен емблема Хекен
22.09
Юргорден <strong>Юргорден</strong> емблема 3:2 Дегерфорш емблема Дегерфорш
22.09
Елфсборг Елфсборг емблема 0:1 <strong>Малмьо</strong> емблема Малмьо
22.09
Сириус Сириус емблема 2:4 <strong>Норкьопинг</strong> емблема Норкьопинг
22.09
Йоребро <strong>Йоребро</strong> емблема 2:0 Йостерсунд емблема Йостерсунд
Кръг 19
20.09
АИК <strong>АИК</strong> емблема 3:1 Гьотеборг емблема Гьотеборг
20.09
Хамарби <strong>Хамарби</strong> емблема 1:0 Варберг емблема Варберг
19.09
Халмстад Халмстад емблема 0:1 <strong>Калмар</strong> емблема Калмар
19.09
Норкьопинг <strong>Норкьопинг</strong> емблема 3:0 Йоребро емблема Йоребро
19.09
Йостерсунд <strong>Йостерсунд</strong> емблема 3:1 Елфсборг емблема Елфсборг
18.09
Хекен Хекен емблема 0:0 Мялби емблема Мялби
18.09
Дегерфорш Дегерфорш емблема 1:2 <strong>Сириус</strong> емблема Сириус
18.09
Малмьо Малмьо емблема 1:1 Юргорден емблема Юргорден
Кръг 18
13.09
Елфсборг <strong>Елфсборг</strong> емблема 4:2 Хекен емблема Хекен
13.09
Мялби Мялби емблема 0:0 АИК емблема АИК
13.09
Йоребро Йоребро емблема 0:3 <strong>Варберг</strong> емблема Варберг
12.09
Гьотеборг <strong>Гьотеборг</strong> емблема 2:0 Халмстад емблема Халмстад
12.09
Юргорден <strong>Юргорден</strong> емблема 4:1 Хамарби емблема Хамарби
12.09
Калмар <strong>Калмар</strong> емблема 4:1 Дегерфорш емблема Дегерфорш
11.09
Сириус <strong>Сириус</strong> емблема 1:0 Йостерсунд емблема Йостерсунд
11.09
Малмьо Малмьо емблема 1:1 Норкьопинг емблема Норкьопинг
Кръг 17
29.08
Хамарби <strong>Хамарби</strong> емблема 2:1 Малмьо емблема Малмьо
29.08
Калмар Калмар емблема 0:3 <strong>Елфсборг</strong> емблема Елфсборг
29.08
Хекен <strong>Хекен</strong> емблема 3:2 Гьотеборг емблема Гьотеборг
29.08
Норкьопинг <strong>Норкьопинг</strong> емблема 3:0 Йостерсунд емблема Йостерсунд
29.08
Сириус <strong>Сириус</strong> емблема 1:0 Юргорден емблема Юргорден
28.08
Варберг <strong>Варберг</strong> емблема 1:0 Халмстад емблема Халмстад
28.08
АИК <strong>АИК</strong> емблема 2:0 Йоребро емблема Йоребро
28.08
Дегерфорш Дегерфорш емблема 0:2 <strong>Мялби</strong> емблема Мялби
Кръг 16
23.08
Юргорден Юргорден емблема 0:0 Мялби емблема Мялби
23.08
Гьотеборг Гьотеборг емблема 1:2 <strong>Варберг</strong> емблема Варберг
23.08
Йостерсунд Йостерсунд емблема 0:1 <strong>Калмар</strong> емблема Калмар
22.08
АИК <strong>АИК</strong> емблема 2:1 Хекен емблема Хекен
22.08
Йоребро Йоребро емблема 1:1 Сириус емблема Сириус
22.08
Халмстад <strong>Халмстад</strong> емблема 2:1 Норкьопинг емблема Норкьопинг
22.08
Елфсборг Елфсборг емблема 2:2 Хамарби емблема Хамарби
21.08
Малмьо <strong>Малмьо</strong> емблема 3:0 Дегерфорш емблема Дегерфорш
Кръг 15
16.08
Сириус Сириус емблема 0:1 <strong>АИК</strong> емблема АИК
16.08
Варберг <strong>Варберг</strong> емблема 1:0 Йоребро емблема Йоребро
15.08
Хамарби Хамарби емблема 0:2 <strong>Елфсборг</strong> емблема Елфсборг
15.08
Йостерсунд Йостерсунд емблема 1:2 <strong>Норкьопинг</strong> емблема Норкьопинг
15.08
Дегерфорш <strong>Дегерфорш</strong> емблема 3:0 Хекен емблема Хекен
15.08
Мялби Мялби емблема 0:1 <strong>Юргорден</strong> емблема Юргорден
14.08
Калмар Калмар емблема 1:1 Халмстад емблема Халмстад
14.08
Малмьо Малмьо емблема 2:3 <strong>Гьотеборг</strong> емблема Гьотеборг
Кръг 14
09.08
Норкьопинг Норкьопинг емблема 1:2 <strong>Калмар</strong> емблема Калмар
09.08
Варберг Варберг емблема 0:0 Сириус емблема Сириус
08.08
Елфсборг <strong>Елфсборг</strong> емблема 3:0 Дегерфорш емблема Дегерфорш
08.08
Гьотеборг Гьотеборг емблема 0:0 Хамарби емблема Хамарби
08.08
Хекен <strong>Хекен</strong> емблема 5:0 Йостерсунд емблема Йостерсунд
08.08
Юргорден Юргорден емблема 1:4 <strong>АИК</strong> емблема АИК
07.08
Халмстад Халмстад емблема 0:0 Малмьо емблема Малмьо
07.08
Йоребро Йоребро емблема 2:2 Мялби емблема Мялби
Кръг 13
02.08
АИК <strong>АИК</strong> емблема 1:0 Халмстад емблема Халмстад
02.08
Гьотеборг Гьотеборг емблема 1:2 <strong>Норкьопинг</strong> емблема Норкьопинг
02.08
Сириус Сириус емблема 1:2 <strong>Йоребро</strong> емблема Йоребро
01.08
Калмар <strong>Калмар</strong> емблема 1:0 Мялби емблема Мялби
01.08
Йостерсунд Йостерсунд емблема 1:1 Хамарби емблема Хамарби
01.08
Юргорден <strong>Юргорден</strong> емблема 2:1 Хекен емблема Хекен
31.07
Дегерфорш Дегерфорш емблема 1:1 Варберг емблема Варберг
Кръг 12
26.07
Варберг <strong>Варберг</strong> емблема 2:0 Гьотеборг емблема Гьотеборг
26.07
Йоребро Йоребро емблема 1:1 АИК емблема АИК
26.07
Йостерсунд Йостерсунд емблема 0:1 <strong>Халмстад</strong> емблема Халмстад
25.07
Хекен Хекен емблема 1:1 Елфсборг емблема Елфсборг
25.07
Хамарби <strong>Хамарби</strong> емблема 2:1 Норкьопинг емблема Норкьопинг
25.07
Калмар Калмар емблема 0:1 <strong>Юргорден</strong> емблема Юргорден
24.07
Сириус <strong>Сириус</strong> емблема 2:0 Дегерфорш емблема Дегерфорш
24.07
Мялби Мялби емблема 0:2 <strong>Малмьо</strong> емблема Малмьо
Кръг 11
19.07
Юргорден <strong>Юргорден</strong> емблема 5:1 Сириус емблема Сириус
19.07
Халмстад Халмстад емблема 1:1 Варберг емблема Варберг
18.07
Гьотеборг <strong>Гьотеборг</strong> емблема 3:2 Мялби емблема Мялби
18.07
АИК <strong>АИК</strong> емблема 2:0 Калмар емблема Калмар
18.07
Норкьопинг Норкьопинг емблема 0:1 <strong>Хекен</strong> емблема Хекен
18.07
Йоребро Йоребро емблема 0:2 <strong>Хамарби</strong> емблема Хамарби
17.07
Елфсборг <strong>Елфсборг</strong> емблема 3:0 Йостерсунд емблема Йостерсунд
17.07
Дегерфорш Дегерфорш емблема 0:5 <strong>Малмьо</strong> емблема Малмьо
Кръг 10
12.07
Халмстад Халмстад емблема 0:0 Юргорден емблема Юргорден
12.07
Калмар Калмар емблема 2:3 <strong>Хекен</strong> емблема Хекен
11.07
Елфсборг <strong>Елфсборг</strong> емблема 2:1 Йоребро емблема Йоребро
11.07
Йостерсунд Йостерсунд емблема 2:3 <strong>Гьотеборг</strong> емблема Гьотеборг
11.07
Хамарби <strong>Хамарби</strong> емблема 5:1 Дегерфорш емблема Дегерфорш
11.07
Мялби Мялби емблема 0:1 <strong>Норкьопинг</strong> емблема Норкьопинг
10.07
АИК <strong>АИК</strong> емблема 2:1 Варберг емблема Варберг
10.07
Малмьо <strong>Малмьо</strong> емблема 4:0 Сириус емблема Сириус
Кръг 9
05.07
Юргорден <strong>Юргорден</strong> емблема 3:0 Йоребро емблема Йоребро
05.07
Гьотеборг Гьотеборг емблема 0:1 <strong>Елфсборг</strong> емблема Елфсборг
04.07
Хамарби Хамарби емблема 1:1 Халмстад емблема Халмстад
04.07
Сириус <strong>Сириус</strong> емблема 2:1 Мялби емблема Мялби
04.07
Хекен <strong>Хекен</strong> емблема 2:1 АИК емблема АИК
04.07
Варберг Варберг емблема 1:1 Калмар емблема Калмар
03.07
Дегерфорш <strong>Дегерфорш</strong> емблема 3:1 Йостерсунд емблема Йостерсунд
03.07
Норкьопинг <strong>Норкьопинг</strong> емблема 3:2 Малмьо емблема Малмьо
Кръг 8
24.05
Елфсборг <strong>Елфсборг</strong> емблема 1:0 Норкьопинг емблема Норкьопинг
24.05
Йоребро Йоребро емблема 1:2 <strong>Малмьо</strong> емблема Малмьо
23.05
Хекен <strong>Хекен</strong> емблема 3:1 Варберг емблема Варберг
23.05
Юргорден Юргорден емблема 0:0 Гьотеборг емблема Гьотеборг
23.05
Халмстад Халмстад емблема 0:0 Дегерфорш емблема Дегерфорш
23.05
Калмар <strong>Калмар</strong> емблема 2:1 Хамарби емблема Хамарби
22.05
Йостерсунд <strong>Йостерсунд</strong> емблема 3:0 Сириус емблема Сириус
22.05
АИК АИК емблема 2:2 Мялби емблема Мялби
Кръг 13
20.05
Малмьо <strong>Малмьо</strong> емблема 2:1 Елфсборг емблема Елфсборг
Кръг 7
18.05
Дегерфорш <strong>Дегерфорш</strong> емблема 3:0 Йоребро емблема Йоребро
17.05
Елфсборг Елфсборг емблема 2:3 <strong>Халмстад</strong> емблема Халмстад
17.05
Гьотеборг Гьотеборг емблема 2:2 Сириус емблема Сириус
17.05
Малмьо <strong>Малмьо</strong> емблема 3:1 Калмар емблема Калмар
17.05
Мялби Мялби емблема 1:1 Хекен емблема Хекен
17.05
Варберг <strong>Варберг</strong> емблема 2:1 Норкьопинг емблема Норкьопинг
17.05
Йостерсунд Йостерсунд емблема 1:2 <strong>АИК</strong> емблема АИК
16.05
Хамарби Хамарби емблема 2:2 Юргорден емблема Юргорден
Кръг 6
13.05
АИК АИК емблема 1:1 Малмьо емблема Малмьо
13.05
Норкьопинг Норкьопинг емблема 1:1 Дегерфорш емблема Дегерфорш
13.05
Халмстад Халмстад емблема 1:1 Мялби емблема Мялби
12.05
Хекен Хекен емблема 2:3 <strong>Йоребро</strong> емблема Йоребро
12.05
Юргорден <strong>Юргорден</strong> емблема 2:0 Йостерсунд емблема Йостерсунд
12.05
Сириус Сириус емблема 0:2 <strong>Елфсборг</strong> емблема Елфсборг
12.05
Калмар Калмар емблема 0:0 Гьотеборг емблема Гьотеборг
12.05
Варберг Варберг емблема 1:3 <strong>Хамарби</strong> емблема Хамарби
Кръг 5
10.05
Норкьопинг <strong>Норкьопинг</strong> емблема 2:0 АИК емблема АИК
09.05
Малмьо <strong>Малмьо</strong> емблема 3:2 Варберг емблема Варберг
09.05
Дегерфорш <strong>Дегерфорш</strong> емблема 2:0 Юргорден емблема Юргорден
09.05
Мялби <strong>Мялби</strong> емблема 1:0 Йостерсунд емблема Йостерсунд
08.05
Елфсборг Елфсборг емблема 2:2 Калмар емблема Калмар
08.05
Йоребро <strong>Йоребро</strong> емблема 1:0 Халмстад емблема Халмстад
08.05
Хамарби <strong>Хамарби</strong> емблема 3:2 Сириус емблема Сириус
08.05
Гьотеборг Гьотеборг емблема 1:1 Хекен емблема Хекен
Кръг 4
03.05
Юргорден <strong>Юргорден</strong> емблема 3:1 Малмьо емблема Малмьо
03.05
Мялби <strong>Мялби</strong> емблема 1:0 Дегерфорш емблема Дегерфорш
02.05
АИК <strong>АИК</strong> емблема 1:0 Елфсборг емблема Елфсборг
02.05
Халмстад Халмстад емблема 1:1 Гьотеборг емблема Гьотеборг
02.05
Йоребро Йоребро емблема 0:3 <strong>Норкьопинг</strong> емблема Норкьопинг
02.05
Йостерсунд Йостерсунд емблема 1:2 <strong>Варберг</strong> емблема Варберг
01.05
Хамарби Хамарби емблема 1:1 Хекен емблема Хекен
01.05
Сириус Сириус емблема 1:1 Калмар емблема Калмар
Кръг 3
26.04
Елфсборг <strong>Елфсборг</strong> емблема 1:0 Мялби емблема Мялби
26.04
Гьотеборг Гьотеборг емблема 2:3 <strong>Дегерфорш</strong> емблема Дегерфорш
25.04
АИК <strong>АИК</strong> емблема 2:0 Хамарби емблема Хамарби
25.04
Малмьо Малмьо емблема 1:1 Йостерсунд емблема Йостерсунд
25.04
Норкьопинг <strong>Норкьопинг</strong> емблема 2:1 Халмстад емблема Халмстад
25.04
Калмар <strong>Калмар</strong> емблема 1:0 Йоребро емблема Йоребро
25.04
Варберг Варберг емблема 1:3 <strong>Юргорден</strong> емблема Юргорден
24.04
Хекен Хекен емблема 1:2 <strong>Сириус</strong> емблема Сириус
Кръг 2
19.04
Гьотеборг <strong>Гьотеборг</strong> емблема 2:0 АИК емблема АИК
19.04
Варберг Варберг емблема 1:3 <strong>Елфсборг</strong> емблема Елфсборг
18.04
Юргорден <strong>Юргорден</strong> емблема 1:0 Норкьопинг емблема Норкьопинг
18.04
Сириус <strong>Сириус</strong> емблема 1:0 Халмстад емблема Халмстад
18.04
Хекен Хекен емблема 1:2 <strong>Малмьо</strong> емблема Малмьо
18.04
Дегерфорш Дегерфорш емблема 0:1 <strong>Калмар</strong> емблема Калмар
18.04
Йостерсунд <strong>Йостерсунд</strong> емблема 5:0 Йоребро емблема Йоребро
17.04
Хамарби <strong>Хамарби</strong> емблема 2:0 Мялби емблема Мялби
Кръг 1
12.04
АИК <strong>АИК</strong> емблема 2:0 Дегерфорш емблема Дегерфорш
12.04
Калмар Калмар емблема 0:0 Йостерсунд емблема Йостерсунд
11.04
Елфсборг Елфсборг емблема 0:2 <strong>Юргорден</strong> емблема Юргорден
11.04
Норкьопинг Норкьопинг емблема 1:1 Сириус емблема Сириус
11.04
Халмстад <strong>Халмстад</strong> емблема 1:0 Хекен емблема Хекен
11.04
Мялби Мялби емблема 0:0 Варберг емблема Варберг
10.04
Йоребро Йоребро емблема 0:0 Гьотеборг емблема Гьотеборг
10.04
Малмьо <strong>Малмьо</strong> емблема 3:2 Хамарби емблема Хамарби
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света