Класиране Испания Ла Лига 2

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Хихон1021631149
2Алмерия1019613189
3Понферадина1018532138
4Ейбар10185321613
5Лас Палмас10174511511
6Тенерифе10175231310
7Валядолид10154331210
8Картахена10155051517
9Уеска10144241410
10Фуенлабрада101435297
11Мирандес10144241614
12Овиедо1013271108
13Малага1013343912
14Луго10122621112
15Реал Сосиедад 210112531010
16УД Ибиса10112531116
17Бургос101024478
18Сарагоса101017268
19Леганес109235812
20Жирона108226712
21Аморебиета1071451016
22Алкоркон106208618

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Хихон51550083
2Понферадина614420103
3Лас Палмас614420126
4Малага51132051
5Алмерия41031083
6Ейбар51031185
7Картахена4930195
8Бургос5822152
9Фуенлабрада5822176
10Луго5822155
11Тенерифе4721153
12Овиедо5714053
13Валядолид4721153
14Уеска5721264
15Мирандес572121110
16Жирона6721367
17УД Ибиса5613166
18Аморебиета5613188
19Реал Сосиедад 26613257
20Леганес5512235
21Сарагоса5404112
22Алкоркон53104312

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Тенерифе61031287
2Алмерия69303106
3Валядолид6822277
4Ейбар5822188
5Уеска5721286
6Мирандес5721254
7Фуенлабрада5613121
8Овиедо5613155
9Хихон5613166
10Сарагоса5613156
11Картахена66204612
12Реал Сосиедад 24512153
13УД Ибиса55122510
14Луго5404167
15Понферадина4411235
16Леганес5411357
17Лас Палмас4303135
18Алкоркон5310436
19Бургос5202326
20Малага52023411
21Жирона4101315
22Аморебиета5101428

Испания Ла Лига 2 Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 11
19.10
Картахена Картахена емблема - Хихон емблема Хихон
3.09 | 2.78 | 2.70
19.10
Уеска Уеска емблема - Малага емблема Малага
1.91 | 3.22 | 4.46
19.10
Тенерифе Тенерифе емблема - Ейбар емблема Ейбар
2.32 | 2.89 | 3.59
20.10
Валядолид Валядолид емблема - УД Ибиса емблема УД Ибиса
1.79 | 3.30 | 4.60
20.10
Фуенлабрада Фуенлабрада емблема - Аморебиета емблема Аморебиета
1.60 | 3.50 | 5.90
20.10
Алкоркон Алкоркон емблема - Леганес емблема Леганес
2.87 | 2.80 | 2.45
20.10
Луго Луго емблема - Лас Палмас емблема Лас Палмас
2.95 | 2.75 | 2.45
21.10
Алмерия Алмерия емблема - Реал Сосиедад 2 емблема Реал Сосиедад 2
1.50 | 3.80 | 5.75
21.10
Сарагоса Сарагоса емблема - Понферадина емблема Понферадина
2.00 | 3.00 | 3.60
21.10
Мирандес Мирандес емблема - Жирона емблема Жирона
2.37 | 2.95 | 2.87
21.10
Овиедо Овиедо емблема - Бургос емблема Бургос
2.10 | 2.95 | 3.40

Испания Ла Лига 2 Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 10
17.10
Понферадина Понферадина емблема 0:0 Фуенлабрада емблема Фуенлабрада
17.10
Реал Сосиедад 2 Реал Сосиедад 2 емблема 1:1 Овиедо емблема Овиедо
17.10
Бургос Бургос емблема 1:1 Луго емблема Луго
17.10
Леганес Леганес емблема 0:2 <strong>Валядолид</strong> емблема Валядолид
17.10
УД Ибиса УД Ибиса емблема 0:2 <strong>Мирандес</strong> емблема Мирандес
16.10
Хихон <strong>Хихон</strong> емблема 1:0 Алкоркон емблема Алкоркон
16.10
Малага Малага емблема 1:1 Сарагоса емблема Сарагоса
16.10
Лас Палмас <strong>Лас Палмас</strong> емблема 2:1 Тенерифе емблема Тенерифе
16.10
Жирона Жирона емблема 1:3 <strong>Уеска</strong> емблема Уеска
16.10
Аморебиета Аморебиета емблема 2:3 <strong>Картахена</strong> емблема Картахена
15.10
Ейбар <strong>Ейбар</strong> емблема 1:0 Алмерия емблема Алмерия
Кръг 9
11.10
Сарагоса Сарагоса емблема 0:0 Уеска емблема Уеска
10.10
Фуенлабрада <strong>Фуенлабрада</strong> емблема 2:1 Леганес емблема Леганес
10.10
Тенерифе <strong>Тенерифе</strong> емблема 2:1 Аморебиета емблема Аморебиета
10.10
Алкоркон <strong>Алкоркон</strong> емблема 1:0 Бургос емблема Бургос
10.10
Картахена <strong>Картахена</strong> емблема 5:1 УД Ибиса емблема УД Ибиса
10.10
Реал Сосиедад 2 Реал Сосиедад 2 емблема 1:1 Понферадина емблема Понферадина
09.10
Овиедо Овиедо емблема 1:1 Хихон емблема Хихон
09.10
Алмерия Алмерия емблема 1:1 Лас Палмас емблема Лас Палмас
09.10
Луго <strong>Луго</strong> емблема 1:0 Жирона емблема Жирона
09.10
Мирандес Мирандес емблема 3:3 Ейбар емблема Ейбар
08.10
Валядолид Валядолид емблема 1:1 Малага емблема Малага
Кръг 8
04.10
Жирона Жирона емблема 1:2 <strong>Алмерия</strong> емблема Алмерия
03.10
Леганес Леганес емблема 1:1 Луго емблема Луго
03.10
Бургос <strong>Бургос</strong> емблема 1:0 Мирандес емблема Мирандес
03.10
Лас Палмас <strong>Лас Палмас</strong> емблема 4:1 Картахена емблема Картахена
03.10
Малага <strong>Малага</strong> емблема 1:0 Фуенлабрада емблема Фуенлабрада
03.10
Ейбар <strong>Ейбар</strong> емблема 3:1 УД Ибиса емблема УД Ибиса
02.10
Алкоркон Алкоркон емблема 1:4 <strong>Реал Сосиедад 2</strong> емблема Реал Сосиедад 2
02.10
Сарагоса Сарагоса емблема 0:0 Овиедо емблема Овиедо
02.10
Уеска Уеска емблема 1:2 <strong>Тенерифе</strong> емблема Тенерифе
02.10
Аморебиета Аморебиета емблема 1:1 Хихон емблема Хихон
01.10
Понферадина Понферадина емблема 2:2 Валядолид емблема Валядолид
Кръг 7
27.09
Фуенлабрада <strong>Фуенлабрада</strong> емблема 2:1 Картахена емблема Картахена
26.09
Валядолид <strong>Валядолид</strong> емблема 2:0 Алкоркон емблема Алкоркон
26.09
Луго Луго емблема 1:1 Сарагоса емблема Сарагоса
26.09
Овиедо Овиедо емблема 0:0 Жирона емблема Жирона
26.09
Хихон <strong>Хихон</strong> емблема 2:1 Малага емблема Малага
26.09
Мирандес Мирандес емблема 1:2 <strong>Леганес</strong> емблема Леганес
25.09
Лас Палмас <strong>Лас Палмас</strong> емблема 2:1 Понферадина емблема Понферадина
25.09
Аморебиета Аморебиета емблема 1:1 Ейбар емблема Ейбар
25.09
УД Ибиса <strong>УД Ибиса</strong> емблема 2:0 Бургос емблема Бургос
24.09
Алмерия <strong>Алмерия</strong> емблема 3:1 Тенерифе емблема Тенерифе
24.09
Реал Сосиедад 2 Реал Сосиедад 2 емблема 0:2 <strong>Уеска</strong> емблема Уеска
Кръг 6
20.09
Бургос Бургос емблема 0:0 Лас Палмас емблема Лас Палмас
19.09
Ейбар <strong>Ейбар</strong> емблема 3:2 Хихон емблема Хихон
19.09
Тенерифе Тенерифе емблема 1:2 <strong>Мирандес</strong> емблема Мирандес
19.09
Понферадина <strong>Понферадина</strong> емблема 4:0 Малага емблема Малага
19.09
Уеска Уеска емблема 0:0 Фуенлабрада емблема Фуенлабрада
18.09
Картахена <strong>Картахена</strong> емблема 2:1 Луго емблема Луго
18.09
Жирона <strong>Жирона</strong> емблема 1:0 Валядолид емблема Валядолид
18.09
Леганес <strong>Леганес</strong> емблема 1:0 Аморебиета емблема Аморебиета
18.09
Сарагоса Сарагоса емблема 1:1 Реал Сосиедад 2 емблема Реал Сосиедад 2
18.09
УД Ибиса УД Ибиса емблема 1:1 Овиедо емблема Овиедо
17.09
Алкоркон Алкоркон емблема 0:4 <strong>Алмерия</strong> емблема Алмерия
Кръг 5
13.09
Луго <strong>Луго</strong> емблема 3:2 Уеска емблема Уеска
12.09
Малага <strong>Малага</strong> емблема 2:0 Жирона емблема Жирона
12.09
Фуенлабрада Фуенлабрада емблема 1:1 Сарагоса емблема Сарагоса
12.09
Понферадина <strong>Понферадина</strong> емблема 1:0 Алмерия емблема Алмерия
12.09
Валядолид Валядолид емблема 0:2 <strong>Тенерифе</strong> емблема Тенерифе
12.09
Овиедо <strong>Овиедо</strong> емблема 2:0 Картахена емблема Картахена
11.09
Мирандес Мирандес емблема 1:3 <strong>Алкоркон</strong> емблема Алкоркон
11.09
Лас Палмас Лас Палмас емблема 1:1 УД Ибиса емблема УД Ибиса
11.09
Аморебиета Аморебиета емблема 2:2 Бургос емблема Бургос
11.09
Реал Сосиедад 2 Реал Сосиедад 2 емблема 2:3 <strong>Ейбар</strong> емблема Ейбар
10.09
Хихон <strong>Хихон</strong> емблема 2:1 Леганес емблема Леганес
Кръг 4
06.09
Уеска Уеска емблема 1:2 <strong>Овиедо</strong> емблема Овиедо
05.09
Мирандес <strong>Мирандес</strong> емблема 4:2 Лас Палмас емблема Лас Палмас
05.09
Алкоркон Алкоркон емблема 1:2 <strong>Сарагоса</strong> емблема Сарагоса
05.09
Бургос <strong>Бургос</strong> емблема 3:0 Валядолид емблема Валядолид
05.09
УД Ибиса УД Ибиса емблема 1:1 Аморебиета емблема Аморебиета
04.09
Алмерия <strong>Алмерия</strong> емблема 2:0 Малага емблема Малага
04.09
Фуенлабрада Фуенлабрада емблема 1:1 Луго емблема Луго
04.09
Картахена <strong>Картахена</strong> емблема 1:0 Реал Сосиедад 2 емблема Реал Сосиедад 2
04.09
Тенерифе <strong>Тенерифе</strong> емблема 2:0 Понферадина емблема Понферадина
04.09
Ейбар Ейбар емблема 1:1 Леганес емблема Леганес
03.09
Жирона Жирона емблема 1:2 <strong>Хихон</strong> емблема Хихон
Кръг 3
30.08
Сарагоса Сарагоса емблема 0:1 <strong>Картахена</strong> емблема Картахена
29.08
Бургос Бургос емблема 0:1 <strong>Ейбар</strong> емблема Ейбар
29.08
Луго Луго емблема 0:2 <strong>Валядолид</strong> емблема Валядолид
29.08
Реал Сосиедад 2 Реал Сосиедад 2 емблема 0:0 Фуенлабрада емблема Фуенлабрада
29.08
Аморебиета <strong>Аморебиета</strong> емблема 2:1 Алмерия емблема Алмерия
28.08
Понферадина <strong>Понферадина</strong> емблема 2:1 Жирона емблема Жирона
28.08
Леганес Леганес емблема 1:2 <strong>УД Ибиса</strong> емблема УД Ибиса
28.08
Овиедо Овиедо емблема 0:0 Тенерифе емблема Тенерифе
28.08
Хихон <strong>Хихон</strong> емблема 2:1 Мирандес емблема Мирандес
27.08
Малага <strong>Малага</strong> емблема 1:0 Алкоркон емблема Алкоркон
27.08
Лас Палмас <strong>Лас Палмас</strong> емблема 2:1 Уеска емблема Уеска
Кръг 2
23.08
Леганес Леганес емблема 0:0 Бургос емблема Бургос
23.08
Мирандес <strong>Мирандес</strong> емблема 2:0 Аморебиета емблема Аморебиета
22.08
Уеска <strong>Уеска</strong> емблема 2:0 Картахена емблема Картахена
22.08
Ейбар Ейбар емблема 0:1 <strong>Понферадина</strong> емблема Понферадина
22.08
Жирона Жирона емблема 0:0 Лас Палмас емблема Лас Палмас
22.08
УД Ибиса УД Ибиса емблема 2:2 Малага емблема Малага
21.08
Алкоркон Алкоркон емблема 0:2 <strong>Фуенлабрада</strong> емблема Фуенлабрада
21.08
Тенерифе Тенерифе емблема 0:0 Хихон емблема Хихон
21.08
Луго Луго емблема 0:0 Реал Сосиедад 2 емблема Реал Сосиедад 2
20.08
Алмерия <strong>Алмерия</strong> емблема 2:1 Овиедо емблема Овиедо
20.08
Валядолид <strong>Валядолид</strong> емблема 2:0 Сарагоса емблема Сарагоса
Кръг 1
16.08
Картахена Картахена емблема 1:3 <strong>Алмерия</strong> емблема Алмерия
16.08
Малага Малага емблема 0:0 Мирандес емблема Мирандес
15.08
Лас Палмас Лас Палмас емблема 1:1 Валядолид емблема Валядолид
15.08
Фуенлабрада Фуенлабрада емблема 1:2 <strong>Тенерифе</strong> емблема Тенерифе
15.08
Овиедо Овиедо емблема 2:2 Луго емблема Луго
15.08
Хихон <strong>Хихон</strong> емблема 1:0 Бургос емблема Бургос
14.08
Понферадина <strong>Понферадина</strong> емблема 1:0 Алкоркон емблема Алкоркон
14.08
Жирона <strong>Жирона</strong> емблема 2:0 Аморебиета емблема Аморебиета
14.08
Реал Сосиедад 2 <strong>Реал Сосиедад 2</strong> емблема 1:0 Леганес емблема Леганес
13.08
Сарагоса Сарагоса емблема 0:0 УД Ибиса емблема УД Ибиса
13.08
Уеска <strong>Уеска</strong> емблема 2:0 Ейбар емблема Ейбар
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света