Класиране Испания Ла Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Атл Мадрид388626846725
2Реал Мадрид388425946728
3Барселона387924778538
4Севиля387724595333
5Сосиедад38621711105938
6Бетис38611710115050
7Виляреал38581513106044
8Селта38531411135557
9Атл Билбао38461113144642
10Гранада3846137184765
11Осасуна38441111163748
12Кадис38441111163658
13Валенсия38431013155053
14Леванте3841914154657
15Хетафе3838911182843
16Алавес3838911183657
17Елче3836812183455
18Уеска3834713183453
19Валядолид3831516173457
20Ейбар3830612202952

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Атл Мадрид194815314111
2Севиля194314142711
3Реал Мадрид194213333313
4Барселона193811534420
5Бетис193510542721
6Сосиедад19339643421
7Валенсия19318743423
8Гранада19319462525
9Атл Билбао19308652919
10Виляреал19308652923
11Селта19309373030
12Осасуна19267572123
13Хетафе19246671513
14Леванте19245952730
15Алавес19246672125
16Елче19235861823
17Уеска19225771721
18Кадис19205591730
19Валядолид19163791930
20Ейбар191327101221

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Реал Мадрид194212613415
2Барселона194113244118
3Атл Мадрид193811532614
4Севиля193410452622
5Сосиедад19298562517
6Виляреал19287753121
7Бетис19267572329
8Кадис19246671928
9Селта19235862527
10Осасуна19184691625
11Леванте191745101927
12Ейбар191745101731
13Атл Билбао19163791723
14Валядолид19152981527
15Гранада191543122240
16Хетафе191435111330
17Алавес191435111532
18Елче191334121632
19Валенсия191226111630
20Уеска191226111732

Испания Ла Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Испания Ла Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 38
23.05
Севиля <strong>Севиля</strong> емблема 1:0 Алавес емблема Алавес
23.05
Гранада Гранада емблема 0:0 Хетафе емблема Хетафе
22.05
Селта Селта емблема 2:3 <strong>Бетис</strong> емблема Бетис
22.05
Ейбар Ейбар емблема 0:1 <strong>Барселона</strong> емблема Барселона
22.05
Уеска Уеска емблема 0:0 Валенсия емблема Валенсия
22.05
Осасуна Осасуна емблема 0:1 <strong>Сосиедад</strong> емблема Сосиедад
22.05
Реал Мадрид <strong>Реал Мадрид</strong> емблема 2:1 Виляреал емблема Виляреал
22.05
Валядолид Валядолид емблема 1:2 <strong>Атл Мадрид</strong> емблема Атл Мадрид
22.05
Елче <strong>Елче</strong> емблема 2:0 Атл Билбао емблема Атл Билбао
21.05
Леванте Леванте емблема 2:2 Кадис емблема Кадис
Кръг 37
16.05
Алавес <strong>Алавес</strong> емблема 4:2 Гранада емблема Гранада
16.05
Атл Билбао Атл Билбао емблема 0:1 <strong>Реал Мадрид</strong> емблема Реал Мадрид
16.05
Атл Мадрид <strong>Атл Мадрид</strong> емблема 2:1 Осасуна емблема Осасуна
16.05
Барселона Барселона емблема 1:2 <strong>Селта</strong> емблема Селта
16.05
Бетис <strong>Бетис</strong> емблема 1:0 Уеска емблема Уеска
16.05
Хетафе <strong>Хетафе</strong> емблема 2:1 Леванте емблема Леванте
16.05
Кадис Кадис емблема 1:3 <strong>Елче</strong> емблема Елче
16.05
Сосиедад <strong>Сосиедад</strong> емблема 4:1 Валядолид емблема Валядолид
16.05
Валенсия <strong>Валенсия</strong> емблема 4:1 Ейбар емблема Ейбар
16.05
Виляреал <strong>Виляреал</strong> емблема 4:0 Севиля емблема Севиля
Кръг 36
13.05
Гранада Гранада емблема 1:4 <strong>Реал Мадрид</strong> емблема Реал Мадрид
13.05
Ейбар Ейбар емблема 1:1 Бетис емблема Бетис
13.05
Валядолид Валядолид емблема 0:2 <strong>Виляреал</strong> емблема Виляреал
12.05
Атл Мадрид <strong>Атл Мадрид</strong> емблема 2:1 Сосиедад емблема Сосиедад
12.05
Селта <strong>Селта</strong> емблема 1:0 Хетафе емблема Хетафе
12.05
Уеска <strong>Уеска</strong> емблема 1:0 Атл Билбао емблема Атл Билбао
12.05
Севиля <strong>Севиля</strong> емблема 1:0 Валенсия емблема Валенсия
11.05
Леванте Леванте емблема 3:3 Барселона емблема Барселона
11.05
Елче Елче емблема 0:2 <strong>Алавес</strong> емблема Алавес
11.05
Осасуна <strong>Осасуна</strong> емблема 3:2 Кадис емблема Кадис
Кръг 35
10.05
Бетис <strong>Бетис</strong> емблема 2:1 Гранада емблема Гранада
09.05
Реал Мадрид Реал Мадрид емблема 2:2 Севиля емблема Севиля
09.05
Виляреал Виляреал емблема 2:4 <strong>Селта</strong> емблема Селта
09.05
Валенсия <strong>Валенсия</strong> емблема 3:0 Валядолид емблема Валядолид
09.05
Хетафе Хетафе емблема 0:1 <strong>Ейбар</strong> емблема Ейбар
08.05
Атл Билбао Атл Билбао емблема 2:2 Осасуна емблема Осасуна
08.05
Кадис <strong>Кадис</strong> емблема 2:1 Уеска емблема Уеска
08.05
Барселона Барселона емблема 0:0 Атл Мадрид емблема Атл Мадрид
08.05
Алавес Алавес емблема 2:2 Леванте емблема Леванте
07.05
Сосиедад <strong>Сосиедад</strong> емблема 2:0 Елче емблема Елче
Кръг 34
03.05
Севиля Севиля емблема 0:1 <strong>Атл Билбао</strong> емблема Атл Билбао
02.05
Валенсия Валенсия емблема 2:3 <strong>Барселона</strong> емблема Барселона
02.05
Гранада Гранада емблема 0:1 <strong>Кадис</strong> емблема Кадис
02.05
Виляреал <strong>Виляреал</strong> емблема 1:0 Хетафе емблема Хетафе
02.05
Валядолид Валядолид емблема 1:1 Бетис емблема Бетис
01.05
Реал Мадрид <strong>Реал Мадрид</strong> емблема 2:0 Осасуна емблема Осасуна
01.05
Уеска <strong>Уеска</strong> емблема 1:0 Сосиедад емблема Сосиедад
01.05
Елче Елче емблема 0:1 <strong>Атл Мадрид</strong> емблема Атл Мадрид
01.05
Ейбар <strong>Ейбар</strong> емблема 3:0 Алавес емблема Алавес
30.04
Селта <strong>Селта</strong> емблема 2:0 Леванте емблема Леванте
Кръг 33
29.04
Барселона Барселона емблема 1:2 <strong>Гранада</strong> емблема Гранада
28.04
Атл Билбао Атл Билбао емблема 2:2 Валядолид емблема Валядолид
Кръг 32
26.04
Ейбар Ейбар емблема 0:1 <strong>Сосиедад</strong> емблема Сосиедад
25.04
Атл Билбао <strong>Атл Билбао</strong> емблема 2:1 Атл Мадрид емблема Атл Мадрид
25.04
Селта <strong>Селта</strong> емблема 2:1 Осасуна емблема Осасуна
25.04
Севиля <strong>Севиля</strong> емблема 2:1 Гранада емблема Гранада
25.04
Виляреал Виляреал емблема 1:2 <strong>Барселона</strong> емблема Барселона
25.04
Уеска Уеска емблема 0:2 <strong>Хетафе</strong> емблема Хетафе
24.04
Реал Мадрид Реал Мадрид емблема 0:0 Бетис емблема Бетис
24.04
Валенсия Валенсия емблема 1:1 Алавес емблема Алавес
24.04
Валядолид Валядолид емблема 1:1 Кадис емблема Кадис
24.04
Елче <strong>Елче</strong> емблема 1:0 Леванте емблема Леванте
Кръг 31
22.04
Барселона <strong>Барселона</strong> емблема 5:2 Хетафе емблема Хетафе
22.04
Гранада <strong>Гранада</strong> емблема 4:1 Ейбар емблема Ейбар
22.04
Сосиедад <strong>Сосиедад</strong> емблема 2:1 Селта емблема Селта
22.04
Атл Мадрид <strong>Атл Мадрид</strong> емблема 2:0 Уеска емблема Уеска
21.04
Кадис Кадис емблема 0:3 <strong>Реал Мадрид</strong> емблема Реал Мадрид
21.04
Алавес <strong>Алавес</strong> емблема 2:1 Виляреал емблема Виляреал
21.04
Елче Елче емблема 1:1 Валядолид емблема Валядолид
21.04
Бетис Бетис емблема 0:0 Атл Билбао емблема Атл Билбао
21.04
Леванте Леванте емблема 0:1 <strong>Севиля</strong> емблема Севиля
21.04
Осасуна <strong>Осасуна</strong> емблема 3:1 Валенсия емблема Валенсия
Кръг 33
18.04
Хетафе Хетафе емблема 0:0 Реал Мадрид емблема Реал Мадрид
18.04
Леванте Леванте емблема 1:5 <strong>Виляреал</strong> емблема Виляреал
18.04
Бетис Бетис емблема 2:2 Валенсия емблема Валенсия
18.04
Кадис Кадис емблема 0:0 Селта емблема Селта
18.04
Алавес <strong>Алавес</strong> емблема 1:0 Уеска емблема Уеска
18.04
Атл Мадрид <strong>Атл Мадрид</strong> емблема 5:0 Ейбар емблема Ейбар
18.04
Осасуна <strong>Осасуна</strong> емблема 2:0 Елче емблема Елче
18.04
Сосиедад Сосиедад емблема 1:2 <strong>Севиля</strong> емблема Севиля
Кръг 30
12.04
Селта Селта емблема 3:4 <strong>Севиля</strong> емблема Севиля
11.04
Бетис Бетис емблема 1:1 Атл Мадрид емблема Атл Мадрид
11.04
Валядолид Валядолид емблема 1:2 <strong>Гранада</strong> емблема Гранада
11.04
Валенсия Валенсия емблема 2:2 Сосиедад емблема Сосиедад
11.04
Виляреал Виляреал емблема 1:2 <strong>Осасуна</strong> емблема Осасуна
10.04
Реал Мадрид <strong>Реал Мадрид</strong> емблема 2:1 Барселона емблема Барселона
10.04
Ейбар Ейбар емблема 0:1 <strong>Леванте</strong> емблема Леванте
10.04
Атл Билбао Атл Билбао емблема 0:0 Алавес емблема Алавес
10.04
Хетафе Хетафе емблема 0:1 <strong>Кадис</strong> емблема Кадис
09.04
Уеска <strong>Уеска</strong> емблема 3:1 Елче емблема Елче
Кръг 29
07.04
Сосиедад Сосиедад емблема 1:1 Атл Билбао емблема Атл Билбао
05.04
Барселона <strong>Барселона</strong> емблема 1:0 Валядолид емблема Валядолид
04.04
Севиля <strong>Севиля</strong> емблема 1:0 Атл Мадрид емблема Атл Мадрид
04.04
Кадис <strong>Кадис</strong> емблема 2:1 Валенсия емблема Валенсия
04.04
Елче Елче емблема 1:1 Бетис емблема Бетис
04.04
Алавес Алавес емблема 1:3 <strong>Селта</strong> емблема Селта
03.04
Осасуна Осасуна емблема 0:0 Хетафе емблема Хетафе
03.04
Реал Мадрид <strong>Реал Мадрид</strong> емблема 2:0 Ейбар емблема Ейбар
03.04
Гранада Гранада емблема 0:3 <strong>Виляреал</strong> емблема Виляреал
02.04
Леванте Леванте емблема 0:2 <strong>Уеска</strong> емблема Уеска
Кръг 28
21.03
Сосиедад Сосиедад емблема 1:6 <strong>Барселона</strong> емблема Барселона
21.03
Атл Мадрид <strong>Атл Мадрид</strong> емблема 1:0 Алавес емблема Алавес
21.03
Валенсия <strong>Валенсия</strong> емблема 2:1 Гранада емблема Гранада
21.03
Виляреал <strong>Виляреал</strong> емблема 2:1 Кадис емблема Кадис
21.03
Хетафе Хетафе емблема 1:1 Елче емблема Елче
20.03
Валядолид Валядолид емблема 1:1 Севиля емблема Севиля
20.03
Уеска Уеска емблема 0:0 Осасуна емблема Осасуна
20.03
Селта Селта емблема 1:3 <strong>Реал Мадрид</strong> емблема Реал Мадрид
20.03
Атл Билбао Атл Билбао емблема 1:1 Ейбар емблема Ейбар
19.03
Бетис <strong>Бетис</strong> емблема 2:0 Леванте емблема Леванте
Кръг 2
17.03
Севиля <strong>Севиля</strong> емблема 2:0 Елче емблема Елче
Кръг 27
15.03
Барселона <strong>Барселона</strong> емблема 4:1 Уеска емблема Уеска
14.03
Севиля <strong>Севиля</strong> емблема 1:0 Бетис емблема Бетис
14.03
Ейбар Ейбар емблема 1:3 <strong>Виляреал</strong> емблема Виляреал
14.03
Гранада <strong>Гранада</strong> емблема 1:0 Сосиедад емблема Сосиедад
14.03
Селта Селта емблема 0:0 Атл Билбао емблема Атл Билбао
13.03
Хетафе Хетафе емблема 0:0 Атл Мадрид емблема Атл Мадрид
13.03
Осасуна Осасуна емблема 0:0 Валядолид емблема Валядолид
13.03
Реал Мадрид <strong>Реал Мадрид</strong> емблема 2:1 Елче емблема Елче
13.03
Алавес Алавес емблема 1:1 Кадис емблема Кадис
12.03
Леванте <strong>Леванте</strong> емблема 1:0 Валенсия емблема Валенсия
Кръг 18
10.03
Атл Мадрид <strong>Атл Мадрид</strong> емблема 2:1 Атл Билбао емблема Атл Билбао
Кръг 26
08.03
Бетис <strong>Бетис</strong> емблема 3:2 Алавес емблема Алавес
07.03
Атл Билбао <strong>Атл Билбао</strong> емблема 2:1 Гранада емблема Гранада
07.03
Сосиедад <strong>Сосиедад</strong> емблема 1:0 Леванте емблема Леванте
07.03
Атл Мадрид Атл Мадрид емблема 1:1 Реал Мадрид емблема Реал Мадрид
07.03
Уеска Уеска емблема 3:4 <strong>Селта</strong> емблема Селта
06.03
Осасуна Осасуна емблема 0:2 <strong>Барселона</strong> емблема Барселона
06.03
Кадис <strong>Кадис</strong> емблема 1:0 Ейбар емблема Ейбар
06.03
Елче <strong>Елче</strong> емблема 2:1 Севиля емблема Севиля
06.03
Валядолид <strong>Валядолид</strong> емблема 2:1 Хетафе емблема Хетафе
05.03
Валенсия <strong>Валенсия</strong> емблема 2:1 Виляреал емблема Виляреал
Кръг 25
01.03
Реал Мадрид Реал Мадрид емблема 1:1 Сосиедад емблема Сосиедад
28.02
Виляреал Виляреал емблема 0:2 <strong>Атл Мадрид</strong> емблема Атл Мадрид
28.02
Гранада <strong>Гранада</strong> емблема 2:1 Елче емблема Елче
28.02
Кадис Кадис емблема 0:1 <strong>Бетис</strong> емблема Бетис
28.02
Селта Селта емблема 1:1 Валядолид емблема Валядолид
27.02
Хетафе <strong>Хетафе</strong> емблема 3:0 Валенсия емблема Валенсия
27.02
Алавес Алавес емблема 0:1 <strong>Осасуна</strong> емблема Осасуна
27.02
Севиля Севиля емблема 0:2 <strong>Барселона</strong> емблема Барселона
27.02
Ейбар Ейбар емблема 1:1 Уеска емблема Уеска
26.02
Леванте Леванте емблема 1:1 Атл Билбао емблема Атл Билбао
Кръг 1
24.02
Барселона <strong>Барселона</strong> емблема 3:0 Елче емблема Елче
Кръг 24
22.02
Осасуна Осасуна емблема 0:2 <strong>Севиля</strong> емблема Севиля
21.02
Атл Билбао Атл Билбао емблема 1:1 Виляреал емблема Виляреал
21.02
Уеска <strong>Уеска</strong> емблема 3:2 Гранада емблема Гранада
21.02
Сосиедад <strong>Сосиедад</strong> емблема 4:0 Алавес емблема Алавес
21.02
Барселона Барселона емблема 1:1 Кадис емблема Кадис
20.02
Валядолид Валядолид емблема 0:1 <strong>Реал Мадрид</strong> емблема Реал Мадрид
20.02
Валенсия <strong>Валенсия</strong> емблема 2:0 Селта емблема Селта
20.02
Атл Мадрид Атл Мадрид емблема 0:2 <strong>Леванте</strong> емблема Леванте
20.02
Елче <strong>Елче</strong> емблема 1:0 Ейбар емблема Ейбар
19.02
Бетис <strong>Бетис</strong> емблема 1:0 Хетафе емблема Хетафе
Кръг 2
17.02
Леванте Леванте емблема 1:1 Атл Мадрид емблема Атл Мадрид
Кръг 23
15.02
Кадис Кадис емблема 0:4 <strong>Атл Билбао</strong> емблема Атл Билбао
14.02
Виляреал Виляреал емблема 1:2 <strong>Бетис</strong> емблема Бетис
14.02
Леванте Леванте емблема 0:1 <strong>Осасуна</strong> емблема Осасуна
14.02
Реал Мадрид <strong>Реал Мадрид</strong> емблема 2:0 Валенсия емблема Валенсия
14.02
Хетафе Хетафе емблема 0:1 <strong>Сосиедад</strong> емблема Сосиедад
13.02
Барселона <strong>Барселона</strong> емблема 5:1 Алавес емблема Алавес
13.02
Ейбар Ейбар емблема 1:1 Валядолид емблема Валядолид
13.02
Севиля <strong>Севиля</strong> емблема 1:0 Уеска емблема Уеска
13.02
Гранада Гранада емблема 1:2 <strong>Атл Мадрид</strong> емблема Атл Мадрид
12.02
Селта <strong>Селта</strong> емблема 3:1 Елче емблема Елче
Кръг 1
09.02
Реал Мадрид <strong>Реал Мадрид</strong> емблема 2:0 Хетафе емблема Хетафе
Кръг 22
08.02
Атл Мадрид Атл Мадрид емблема 2:2 Селта емблема Селта
07.02
Бетис Бетис емблема 2:3 <strong>Барселона</strong> емблема Барселона
07.02
Осасуна <strong>Осасуна</strong> емблема 2:1 Ейбар емблема Ейбар
07.02
Атл Билбао Атл Билбао емблема 1:1 Валенсия емблема Валенсия
07.02
Сосиедад <strong>Сосиедад</strong> емблема 4:1 Кадис емблема Кадис
06.02
Севиля <strong>Севиля</strong> емблема 3:0 Хетафе емблема Хетафе
06.02
Елче Елче емблема 2:2 Виляреал емблема Виляреал
06.02
Уеска Уеска емблема 1:2 <strong>Реал Мадрид</strong> емблема Реал Мадрид
06.02
Леванте Леванте емблема 2:2 Гранада емблема Гранада
05.02
Алавес <strong>Алавес</strong> емблема 1:0 Валядолид емблема Валядолид
Кръг 21
01.02
Бетис <strong>Бетис</strong> емблема 1:0 Осасуна емблема Осасуна
31.01
Барселона <strong>Барселона</strong> емблема 2:1 Атл Билбао емблема Атл Билбао
31.01
Гранада Гранада емблема 0:0 Селта емблема Селта
31.01
Кадис Кадис емблема 2:4 <strong>Атл Мадрид</strong> емблема Атл Мадрид
31.01
Хетафе Хетафе емблема 0:0 Алавес емблема Алавес
30.01
Виляреал Виляреал емблема 1:1 Сосиедад емблема Сосиедад
30.01
Валенсия <strong>Валенсия</strong> емблема 1:0 Елче емблема Елче
30.01
Реал Мадрид Реал Мадрид емблема 1:2 <strong>Леванте</strong> емблема Леванте
30.01
Ейбар Ейбар емблема 0:2 <strong>Севиля</strong> емблема Севиля
29.01
Валядолид Валядолид емблема 1:3 <strong>Уеска</strong> емблема Уеска
Кръг 20
25.01
Атл Билбао <strong>Атл Билбао</strong> емблема 5:1 Хетафе емблема Хетафе
24.01
Атл Мадрид <strong>Атл Мадрид</strong> емблема 3:1 Валенсия емблема Валенсия
24.01
Селта Селта емблема 1:1 Ейбар емблема Ейбар
24.01
Елче Елче емблема 0:2 <strong>Барселона</strong> емблема Барселона
24.01
Осасуна <strong>Осасуна</strong> емблема 3:1 Гранада емблема Гранада
23.01
Алавес Алавес емблема 1:4 <strong>Реал Мадрид</strong> емблема Реал Мадрид
23.01
Сосиедад Сосиедад емблема 2:2 Бетис емблема Бетис
23.01
Севиля <strong>Севиля</strong> емблема 3:0 Кадис емблема Кадис
23.01
Уеска Уеска емблема 0:0 Виляреал емблема Виляреал
22.01
Леванте Леванте емблема 2:2 Валядолид емблема Валядолид
Кръг 19
21.01
Ейбар Ейбар емблема 1:2 <strong>Атл Мадрид</strong> емблема Атл Мадрид
21.01
Валенсия Валенсия емблема 1:1 Осасуна емблема Осасуна
20.01
Виляреал Виляреал емблема 2:2 Гранада емблема Гранада
20.01
Бетис <strong>Бетис</strong> емблема 2:1 Селта емблема Селта
20.01
Хетафе <strong>Хетафе</strong> емблема 1:0 Уеска емблема Уеска
19.01
Алавес Алавес емблема 1:2 <strong>Севиля</strong> емблема Севиля
19.01
Кадис Кадис емблема 2:2 Леванте емблема Леванте
19.01
Валядолид Валядолид емблема 2:2 Елче емблема Елче
Кръг 1
12.01
Атл Мадрид <strong>Атл Мадрид</strong> емблема 2:0 Севиля емблема Севиля
Кръг 4
12.01
Гранада <strong>Гранада</strong> емблема 2:0 Осасуна емблема Осасуна
Кръг 18
11.01
Уеска Уеска емблема 0:2 <strong>Бетис</strong> емблема Бетис
11.01
Елче Елче емблема 1:3 <strong>Хетафе</strong> емблема Хетафе
10.01
Валядолид Валядолид емблема 0:1 <strong>Валенсия</strong> емблема Валенсия
10.01
Кадис <strong>Кадис</strong> емблема 3:1 Алавес емблема Алавес
10.01
Леванте <strong>Леванте</strong> емблема 2:1 Ейбар емблема Ейбар
09.01
Осасуна Осасуна емблема 0:0 Реал Мадрид емблема Реал Мадрид
09.01
Гранада Гранада емблема 0:4 <strong>Барселона</strong> емблема Барселона
09.01
Севиля <strong>Севиля</strong> емблема 3:2 Сосиедад емблема Сосиедад
08.01
Селта Селта емблема 0:4 <strong>Виляреал</strong> емблема Виляреал
Кръг 2
06.01
Атл Билбао Атл Билбао емблема 2:3 <strong>Барселона</strong> емблема Барселона
Кръг 17
04.01
Валенсия Валенсия емблема 1:1 Кадис емблема Кадис
03.01
Уеска Уеска емблема 0:1 <strong>Барселона</strong> емблема Барселона
03.01
Ейбар <strong>Ейбар</strong> емблема 2:0 Гранада емблема Гранада
03.01
Сосиедад Сосиедад емблема 1:1 Осасуна емблема Осасуна
03.01
Алавес Алавес емблема 1:2 <strong>Атл Мадрид</strong> емблема Атл Мадрид
03.01
Атл Билбао <strong>Атл Билбао</strong> емблема 1:0 Елче емблема Елче
02.01
Реал Мадрид <strong>Реал Мадрид</strong> емблема 2:0 Селта емблема Селта
02.01
Хетафе Хетафе емблема 0:1 <strong>Валядолид</strong> емблема Валядолид
02.01
Бетис Бетис емблема 1:1 Севиля емблема Севиля
02.01
Виляреал <strong>Виляреал</strong> емблема 2:1 Леванте емблема Леванте
Кръг 16
31.12
Осасуна Осасуна емблема 1:1 Алавес емблема Алавес
31.12
Атл Билбао Атл Билбао емблема 0:1 <strong>Сосиедад</strong> емблема Сосиедад
30.12
Елче Елче емблема 1:1 Реал Мадрид емблема Реал Мадрид
30.12
Атл Мадрид <strong>Атл Мадрид</strong> емблема 1:0 Хетафе емблема Хетафе
30.12
Селта <strong>Селта</strong> емблема 2:1 Уеска емблема Уеска
30.12
Гранада <strong>Гранада</strong> емблема 2:1 Валенсия емблема Валенсия
29.12
Кадис Кадис емблема 0:0 Валядолид емблема Валядолид
29.12
Леванте <strong>Леванте</strong> емблема 4:3 Бетис емблема Бетис
29.12
Барселона Барселона емблема 1:1 Ейбар емблема Ейбар
29.12
Севиля <strong>Севиля</strong> емблема 2:0 Виляреал емблема Виляреал
Кръг 15
23.12
Алавес <strong>Алавес</strong> емблема 2:1 Ейбар емблема Ейбар
23.12
Бетис <strong>Бетис</strong> емблема 1:0 Кадис емблема Кадис
23.12
Реал Мадрид <strong>Реал Мадрид</strong> емблема 2:0 Гранада емблема Гранада
23.12
Хетафе Хетафе емблема 1:1 Селта емблема Селта
22.12
Валядолид Валядолид емблема 0:3 <strong>Барселона</strong> емблема Барселона
22.12
Виляреал Виляреал емблема 1:1 Атл Билбао емблема Атл Билбао
22.12
Уеска Уеска емблема 1:1 Леванте емблема Леванте
22.12
Сосиедад Сосиедад емблема 0:2 <strong>Атл Мадрид</strong> емблема Атл Мадрид
22.12
Валенсия Валенсия емблема 0:1 <strong>Севиля</strong> емблема Севиля
22.12
Елче Елче емблема 2:2 Осасуна емблема Осасуна
Кръг 14
20.12
Ейбар Ейбар емблема 1:3 <strong>Реал Мадрид</strong> емблема Реал Мадрид
20.12
Кадис Кадис емблема 0:2 <strong>Хетафе</strong> емблема Хетафе
20.12
Гранада <strong>Гранада</strong> емблема 2:0 Бетис емблема Бетис
20.12
Селта <strong>Селта</strong> емблема 2:0 Алавес емблема Алавес
19.12
Севиля Севиля емблема 1:1 Валядолид емблема Валядолид
19.12
Леванте <strong>Леванте</strong> емблема 2:1 Сосиедад емблема Сосиедад
19.12
Осасуна Осасуна емблема 1:3 <strong>Виляреал</strong> емблема Виляреал
19.12
Барселона Барселона емблема 2:2 Валенсия емблема Валенсия
19.12
Атл Мадрид <strong>Атл Мадрид</strong> емблема 3:1 Елче емблема Елче
18.12
Атл Билбао <strong>Атл Билбао</strong> емблема 2:0 Уеска емблема Уеска
Кръг 19
16.12
Барселона <strong>Барселона</strong> емблема 2:1 Сосиедад емблема Сосиедад
15.12
Реал Мадрид <strong>Реал Мадрид</strong> емблема 3:1 Атл Билбао емблема Атл Билбао
Кръг 13
14.12
Селта <strong>Селта</strong> емблема 4:0 Кадис емблема Кадис
13.12
Барселона <strong>Барселона</strong> емблема 1:0 Леванте емблема Леванте
13.12
Елче Елче емблема 0:1 <strong>Гранада</strong> емблема Гранада
13.12
Бетис Бетис емблема 1:1 Виляреал емблема Виляреал
13.12
Сосиедад Сосиедад емблема 1:1 Ейбар емблема Ейбар
12.12
Реал Мадрид <strong>Реал Мадрид</strong> емблема 2:0 Атл Мадрид емблема Атл Мадрид
12.12
Уеска <strong>Уеска</strong> емблема 1:0 Алавес емблема Алавес
12.12
Хетафе Хетафе емблема 0:1 <strong>Севиля</strong> емблема Севиля
12.12
Валенсия Валенсия емблема 2:2 Атл Билбао емблема Атл Билбао
11.12
Валядолид <strong>Валядолид</strong> емблема 3:2 Осасуна емблема Осасуна
Кръг 12
07.12
Ейбар Ейбар емблема 0:0 Валенсия емблема Валенсия
06.12
Алавес Алавес емблема 0:0 Сосиедад емблема Сосиедад
06.12
Виляреал Виляреал емблема 0:0 Елче емблема Елче
06.12
Осасуна Осасуна емблема 0:2 <strong>Бетис</strong> емблема Бетис
06.12
Гранада Гранада емблема 3:3 Уеска емблема Уеска
05.12
Кадис <strong>Кадис</strong> емблема 2:1 Барселона емблема Барселона
05.12
Атл Мадрид <strong>Атл Мадрид</strong> емблема 2:0 Валядолид емблема Валядолид
05.12
Севиля Севиля емблема 0:1 <strong>Реал Мадрид</strong> емблема Реал Мадрид
05.12
Леванте <strong>Леванте</strong> емблема 3:0 Хетафе емблема Хетафе
04.12
Атл Билбао Атл Билбао емблема 0:2 <strong>Селта</strong> емблема Селта
Кръг 11
30.11
Бетис Бетис емблема 0:2 <strong>Ейбар</strong> емблема Ейбар
29.11
Сосиедад Сосиедад емблема 1:1 Виляреал емблема Виляреал
29.11
Селта <strong>Селта</strong> емблема 3:1 Гранада емблема Гранада
29.11
Хетафе Хетафе емблема 1:1 Атл Билбао емблема Атл Билбао
29.11
Барселона <strong>Барселона</strong> емблема 4:0 Осасуна емблема Осасуна
28.11
Реал Мадрид Реал Мадрид емблема 1:2 <strong>Алавес</strong> емблема Алавес
28.11
Уеска Уеска емблема 0:1 <strong>Севиля</strong> емблема Севиля
28.11
Валенсия Валенсия емблема 0:1 <strong>Атл Мадрид</strong> емблема Атл Мадрид
28.11
Елче Елче емблема 1:1 Кадис емблема Кадис
27.11
Валядолид Валядолид емблема 1:1 Леванте емблема Леванте
Кръг 10
23.11
Атл Билбао <strong>Атл Билбао</strong> емблема 4:0 Бетис емблема Бетис
22.11
Алавес Алавес емблема 2:2 Валенсия емблема Валенсия
22.11
Гранада Гранада емблема 1:3 <strong>Валядолид</strong> емблема Валядолид
22.11
Кадис Кадис емблема 0:1 <strong>Сосиедад</strong> емблема Сосиедад
22.11
Ейбар Ейбар емблема 0:0 Хетафе емблема Хетафе
21.11
Атл Мадрид <strong>Атл Мадрид</strong> емблема 1:0 Барселона емблема Барселона
21.11
Севиля <strong>Севиля</strong> емблема 4:2 Селта емблема Селта
21.11
Виляреал Виляреал емблема 1:1 Реал Мадрид емблема Реал Мадрид
21.11
Леванте Леванте емблема 1:1 Елче емблема Елче
20.11
Осасуна Осасуна емблема 1:1 Уеска емблема Уеска
Кръг 9
08.11
Валенсия <strong>Валенсия</strong> емблема 4:1 Реал Мадрид емблема Реал Мадрид
08.11
Леванте Леванте емблема 1:1 Алавес емблема Алавес
08.11
Валядолид <strong>Валядолид</strong> емблема 2:1 Атл Билбао емблема Атл Билбао
08.11
Сосиедад <strong>Сосиедад</strong> емблема 2:0 Гранада емблема Гранада
08.11
Хетафе Хетафе емблема 1:3 <strong>Виляреал</strong> емблема Виляреал
07.11
Атл Мадрид <strong>Атл Мадрид</strong> емблема 4:0 Кадис емблема Кадис
07.11
Севиля <strong>Севиля</strong> емблема 1:0 Осасуна емблема Осасуна
07.11
Барселона <strong>Барселона</strong> емблема 5:2 Бетис емблема Бетис
07.11
Уеска Уеска емблема 1:1 Ейбар емблема Ейбар
06.11
Елче Елче емблема 1:1 Селта емблема Селта
Кръг 8
02.11
Виляреал <strong>Виляреал</strong> емблема 2:0 Валядолид емблема Валядолид
01.11
Валенсия Валенсия емблема 2:2 Хетафе емблема Хетафе
01.11
Гранада Гранада емблема 1:1 Леванте емблема Леванте
01.11
Селта Селта емблема 1:4 <strong>Сосиедад</strong> емблема Сосиедад
01.11
Бетис <strong>Бетис</strong> емблема 3:1 Елче емблема Елче
31.10
Алавес Алавес емблема 1:1 Барселона емблема Барселона
31.10
Осасуна Осасуна емблема 1:3 <strong>Атл Мадрид</strong> емблема Атл Мадрид
31.10
Атл Билбао <strong>Атл Билбао</strong> емблема 2:1 Севиля емблема Севиля
31.10
Реал Мадрид <strong>Реал Мадрид</strong> емблема 4:1 Уеска емблема Уеска
30.10
Ейбар Ейбар емблема 0:2 <strong>Кадис</strong> емблема Кадис
Кръг 7
26.10
Леванте Леванте емблема 1:1 Селта емблема Селта
25.10
Сосиедад <strong>Сосиедад</strong> емблема 4:1 Уеска емблема Уеска
25.10
Хетафе Хетафе емблема 0:1 <strong>Гранада</strong> емблема Гранада
25.10
Кадис Кадис емблема 0:0 Виляреал емблема Виляреал
25.10
Валядолид Валядолид емблема 0:2 <strong>Алавес</strong> емблема Алавес
24.10
Атл Мадрид <strong>Атл Мадрид</strong> емблема 2:0 Бетис емблема Бетис
24.10
Осасуна <strong>Осасуна</strong> емблема 1:0 Атл Билбао емблема Атл Билбао
24.10
Севиля Севиля емблема 0:1 <strong>Ейбар</strong> емблема Ейбар
24.10
Барселона Барселона емблема 1:3 <strong>Реал Мадрид</strong> емблема Реал Мадрид
23.10
Елче <strong>Елче</strong> емблема 2:1 Валенсия емблема Валенсия
Кръг 6
18.10
Бетис Бетис емблема 0:3 <strong>Сосиедад</strong> емблема Сосиедад
18.10
Алавес Алавес емблема 0:2 <strong>Елче</strong> емблема Елче
18.10
Уеска Уеска емблема 2:2 Валядолид емблема Валядолид
18.10
Виляреал <strong>Виляреал</strong> емблема 2:1 Валенсия емблема Валенсия
18.10
Атл Билбао <strong>Атл Билбао</strong> емблема 2:0 Леванте емблема Леванте
18.10
Ейбар Ейбар емблема 0:0 Осасуна емблема Осасуна
17.10
Хетафе <strong>Хетафе</strong> емблема 1:0 Барселона емблема Барселона
17.10
Реал Мадрид Реал Мадрид емблема 0:1 <strong>Кадис</strong> емблема Кадис
17.10
Селта Селта емблема 0:2 <strong>Атл Мадрид</strong> емблема Атл Мадрид
17.10
Гранада <strong>Гранада</strong> емблема 1:0 Севиля емблема Севиля
Кръг 5
04.10
Барселона Барселона емблема 1:1 Севиля емблема Севиля
04.10
Кадис Кадис емблема 1:1 Гранада емблема Гранада
04.10
Леванте Леванте емблема 0:2 <strong>Реал Мадрид</strong> емблема Реал Мадрид
04.10
Алавес <strong>Алавес</strong> емблема 1:0 Атл Билбао емблема Атл Билбао
04.10
Осасуна <strong>Осасуна</strong> емблема 2:0 Селта емблема Селта
03.10
Валенсия Валенсия емблема 0:2 <strong>Бетис</strong> емблема Бетис
03.10
Сосиедад <strong>Сосиедад</strong> емблема 3:0 Хетафе емблема Хетафе
03.10
Елче Елче емблема 0:0 Уеска емблема Уеска
03.10
Атл Мадрид Атл Мадрид емблема 0:0 Виляреал емблема Виляреал
03.10
Валядолид Валядолид емблема 1:2 <strong>Ейбар</strong> емблема Ейбар
Кръг 4
01.10
Селта Селта емблема 0:3 <strong>Барселона</strong> емблема Барселона
01.10
Атл Билбао Атл Билбао емблема 0:1 <strong>Кадис</strong> емблема Кадис
01.10
Севиля <strong>Севиля</strong> емблема 1:0 Леванте емблема Леванте
30.09
Ейбар Ейбар емблема 0:1 <strong>Елче</strong> емблема Елче
30.09
Реал Мадрид <strong>Реал Мадрид</strong> емблема 1:0 Валядолид емблема Валядолид
30.09
Уеска Уеска емблема 0:0 Атл Мадрид емблема Атл Мадрид
30.09
Виляреал <strong>Виляреал</strong> емблема 3:1 Алавес емблема Алавес
29.09
Хетафе <strong>Хетафе</strong> емблема 3:0 Бетис емблема Бетис
29.09
Сосиедад Сосиедад емблема 0:1 <strong>Валенсия</strong> емблема Валенсия
Кръг 3
27.09
Барселона <strong>Барселона</strong> емблема 4:0 Виляреал емблема Виляреал
27.09
Кадис Кадис емблема 1:3 <strong>Севиля</strong> емблема Севиля
27.09
Валядолид Валядолид емблема 1:1 Селта емблема Селта
27.09
Атл Мадрид <strong>Атл Мадрид</strong> емблема 6:1 Гранада емблема Гранада
27.09
Ейбар Ейбар емблема 1:2 <strong>Атл Билбао</strong> емблема Атл Билбао
27.09
Осасуна Осасуна емблема 1:3 <strong>Леванте</strong> емблема Леванте
26.09
Бетис Бетис емблема 2:3 <strong>Реал Мадрид</strong> емблема Реал Мадрид
26.09
Елче Елче емблема 0:3 <strong>Сосиедад</strong> емблема Сосиедад
26.09
Валенсия Валенсия емблема 1:1 Уеска емблема Уеска
26.09
Алавес Алавес емблема 0:0 Хетафе емблема Хетафе
Кръг 2
20.09
Сосиедад Сосиедад емблема 0:0 Реал Мадрид емблема Реал Мадрид
20.09
Гранада <strong>Гранада</strong> емблема 2:1 Алавес емблема Алавес
20.09
Бетис <strong>Бетис</strong> емблема 2:0 Валядолид емблема Валядолид
20.09
Уеска Уеска емблема 0:2 <strong>Кадис</strong> емблема Кадис
19.09
Селта <strong>Селта</strong> емблема 2:1 Валенсия емблема Валенсия
19.09
Хетафе <strong>Хетафе</strong> емблема 1:0 Осасуна емблема Осасуна
19.09
Виляреал <strong>Виляреал</strong> емблема 2:1 Ейбар емблема Ейбар
Кръг 1
13.09
Валенсия <strong>Валенсия</strong> емблема 4:2 Леванте емблема Леванте
13.09
Виляреал Виляреал емблема 1:1 Уеска емблема Уеска
13.09
Валядолид Валядолид емблема 1:1 Сосиедад емблема Сосиедад
13.09
Алавес Алавес емблема 0:1 <strong>Бетис</strong> емблема Бетис
12.09
Кадис Кадис емблема 0:2 <strong>Осасуна</strong> емблема Осасуна
12.09
Гранада <strong>Гранада</strong> емблема 2:0 Атл Билбао емблема Атл Билбао
12.09
Ейбар Ейбар емблема 0:0 Селта емблема Селта
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света