Класиране Южна Америка Копа Судамерикана

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати

Класиране само по домакинства

Класиране само по гостувания

Южна Америка Копа Судамерикана Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 0
19.11
Атл Паранаенсе Атл Паранаенсе емблема - Брагантино емблема Брагантино
0.00 | 0.00 | 0.00

Южна Америка Копа Судамерикана Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 0
01.10
Атл Паранаенсе <strong>Атл Паранаенсе</strong> емблема 2:0 Пенярол емблема Пенярол
29.09
Атл Паранаенсе <strong>Атл Паранаенсе</strong> емблема 1:3 <strong>Брагантино</strong> емблема Брагантино
24.09
Пенярол Пенярол емблема 1:2 <strong>Атл Паранаенсе</strong> емблема Атл Паранаенсе
22.09
Брагантино <strong>Брагантино</strong> емблема 2:0 <strong>Атл Паранаенсе</strong> емблема Атл Паранаенсе
20.08
Брагантино <strong><strong>Брагантино</strong></strong> емблема 1:0 Сантош емблема Сантош
19.08
Атл Паранаенсе <strong>Атл Паранаенсе</strong> емблема 4:2 ЛДУ Кито емблема ЛДУ Кито
18.08
Пенярол <strong>Пенярол</strong> емблема 1:0 Спортинг Кристал емблема Спортинг Кристал
17.08
Брагантино <strong>Брагантино</strong> емблема 1:0 Росарио Сентрал емблема Росарио Сентрал
13.08
Сантош <strong>Сантош</strong> емблема 2:1 Росарио Сентрал емблема Росарио Сентрал
12.08
ЛДУ Кито <strong>ЛДУ Кито</strong> емблема 1:0 Атл Паранаенсе емблема Атл Паранаенсе
11.08
Спортинг Кристал Спортинг Кристал емблема 1:3 <strong>Пенярол</strong> емблема Пенярол
10.08
Росарио Сентрал Росарио Сентрал емблема 3:4 <strong>Брагантино</strong> емблема Брагантино
23.07
Пенярол Пенярол емблема 0:1 <strong>Насионал</strong> емблема Насионал
23.07
Росарио Сентрал <strong>Росарио Сентрал</strong> емблема 1:0 Деп. Тачира емблема Деп. Тачира
22.07
Индепендиенте Индепендиенте емблема 1:1 Сантош емблема Сантош
22.07
Брагантино Брагантино емблема 1:1 Инд. дел Вале емблема Инд. дел Вале
22.07
Брагантино Брагантино емблема 0:1 <strong>Хуниор</strong> емблема Хуниор
21.07
Арсенал Саранди Арсенал Саранди емблема 1:1 Спортинг Кристал емблема Спортинг Кристал
21.07
Атл Паранаенсе <strong>Атл Паранаенсе</strong> емблема 4:1 Америка де Кали емблема Америка де Кали
20.07
Гремио Гремио емблема 1:2 <strong>ЛДУ Кито</strong> емблема ЛДУ Кито
16.07
Насионал Насионал емблема 1:2 <strong>Пенярол</strong> емблема Пенярол
16.07
Деп. Тачира Деп. Тачира емблема 2:2 Росарио Сентрал емблема Росарио Сентрал
15.07
Сантош <strong>Сантош</strong> емблема 1:0 Индепендиенте емблема Индепендиенте
15.07
Инд. дел Вале Инд. дел Вале емблема 0:2 <strong>Брагантино</strong> емблема Брагантино
15.07
Хуниор Хуниор емблема 3:4 <strong><strong>Брагантино</strong></strong> емблема Брагантино
14.07
Спортинг Кристал <strong>Спортинг Кристал</strong> емблема 2:1 Арсенал Саранди емблема Арсенал Саранди
14.07
Америка де Кали Америка де Кали емблема 0:1 <strong>Атл Паранаенсе</strong> емблема Атл Паранаенсе
13.07
ЛДУ Кито ЛДУ Кито емблема 0:1 <strong>Гремио</strong> емблема Гремио
Кръг 6
28.05
ФБК Мелгар ФБК Мелгар емблема 0:0 Метрополитанос емблема Метрополитанос
28.05
Атл Паранаенсе <strong>Атл Паранаенсе</strong> емблема 4:0 Аукас емблема Аукас
28.05
Ланус Ланус емблема 0:0 Арагуа емблема Арагуа
28.05
Ла Екидад Ла Екидад емблема 0:0 Гремио емблема Гремио
27.05
Уилстерман <strong>Уилстерман</strong> емблема 1:0 Сеара емблема Сеара
27.05
Арсенал Саранди <strong>Арсенал Саранди</strong> емблема 3:1 Боливар емблема Боливар
27.05
Росарио Сентрал Росарио Сентрал емблема 0:0 Боливар емблема Боливар
27.05
Коринтианс <strong>Коринтианс</strong> емблема 4:0 Боливар емблема Боливар
27.05
Уачипато Уачипато емблема 0:3 <strong>Сан Лоренцо</strong> емблема Сан Лоренцо
27.05
Спорт Хуанкайо Спорт Хуанкайо емблема 0:0 Пенярол емблема Пенярол
26.05
Индепендиенте <strong>Индепендиенте</strong> емблема 1:0 Гуабира емблема Гуабира
26.05
Баия Баия емблема 2:4 <strong>Гуабира</strong> емблема Гуабира
26.05
Емелек Емелек емблема 1:4 <strong>Талерес Кордоба</strong> емблема Талерес Кордоба
26.05
Депортес Толима Депортес Толима емблема 1:2 <strong>Брагантино</strong> емблема Брагантино
25.05
Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс емблема 1:1 Атл Гоянензе емблема Атл Гоянензе
25.05
Палестино Палестино емблема 1:2 <strong>Атл Гоянензе</strong> емблема Атл Гоянензе
Кръг 5
21.05
Коринтианс <strong>Коринтианс</strong> емблема 5:0 Спорт Хуанкайо емблема Спорт Хуанкайо
21.05
Ланус <strong>Ланус</strong> емблема 4:1 Ла Екидад емблема Ла Екидад
21.05
Гуабира Гуабира емблема 0:4 <strong>Ла Екидад</strong> емблема Ла Екидад
21.05
Арагуа Арагуа емблема 2:6 <strong>Гремио</strong> емблема Гремио
20.05
Нюелс Олд Бойс <strong>Нюелс Олд Бойс</strong> емблема 3:1 Палестино емблема Палестино
20.05
Нюелс Олд Бойс <strong>Нюелс Олд Бойс</strong> емблема 0:2 <strong>Сан Лоренцо</strong> емблема Сан Лоренцо
20.05
Сеара <strong>Сеара</strong> емблема 2:0 Боливар емблема Боливар
20.05
Росарио Сентрал <strong>Росарио Сентрал</strong> емблема 5:0 Уачипато емблема Уачипато
20.05
Аукас <strong>Аукас</strong> емблема 3:0 Метрополитанос емблема Метрополитанос
20.05
Атл Паранаенсе <strong>Атл Паранаенсе</strong> емблема 1:0 ФБК Мелгар емблема ФБК Мелгар
19.05
Уилстерман Уилстерман емблема 1:2 <strong>Арсенал Саранди</strong> емблема Арсенал Саранди
19.05
Емелек <strong>Емелек</strong> емблема 2:0 Депортес Толима емблема Депортес Толима
19.05
Атл Гоянензе Атл Гоянензе емблема 0:0 Депортес Толима емблема Депортес Толима
19.05
Талерес Кордоба Талерес Кордоба емблема 0:1 <strong>Брагантино</strong> емблема Брагантино
18.05
Индепендиенте <strong>Индепендиенте</strong> емблема 1:0 Баия емблема Баия
18.05
Индепендиенте <strong><strong>Индепендиенте</strong></strong> емблема 2:1 Пенярол емблема Пенярол
Кръг 4
14.05
Аукас <strong>Аукас</strong> емблема 2:1 ФБК Мелгар емблема ФБК Мелгар
14.05
Аукас <strong><strong>Аукас</strong></strong> емблема 2:1 Спорт Хуанкайо емблема Спорт Хуанкайо
14.05
Пенярол <strong>Пенярол</strong> емблема 4:0 Коринтианс емблема Коринтианс
14.05
Пенярол <strong><strong>Пенярол</strong></strong> емблема 1:0 Нюелс Олд Бойс емблема Нюелс Олд Бойс
13.05
Гуабира Гуабира емблема 0:1 <strong>Баия</strong> емблема Баия
13.05
Арагуа Арагуа емблема 1:2 <strong>Ла Екидад</strong> емблема Ла Екидад
13.05
Гремио <strong>Гремио</strong> емблема 3:1 Ланус емблема Ланус
13.05
Атл Гоянензе Атл Гоянензе емблема 0:0 Палестино емблема Палестино
13.05
Сан Лоренцо Сан Лоренцо емблема 1:2 <strong>Росарио Сентрал</strong> емблема Росарио Сентрал
13.05
Боливар Боливар емблема 2:2 Уилстерман емблема Уилстерман
12.05
Боливар Боливар емблема 1:2 <strong>Уачипато</strong> емблема Уачипато
12.05
Сеара Сеара емблема 0:0 Арсенал Саранди емблема Арсенал Саранди
12.05
Талерес Кордоба Талерес Кордоба емблема 0:0 Депортес Толима емблема Депортес Толима
12.05
Талерес Кордоба Талерес Кордоба емблема 1:1 Индепендиенте емблема Индепендиенте
11.05
Метрополитанос Метрополитанос емблема 0:1 <strong>Атл Паранаенсе</strong> емблема Атл Паранаенсе
11.05
Брагантино <strong>Брагантино</strong> емблема 2:0 Емелек емблема Емелек
Кръг 3
08.05
Депортес Толима Депортес Толима емблема 1:1 Емелек емблема Емелек
07.05
Ла Екидад Ла Екидад емблема 0:1 <strong>Ланус</strong> емблема Ланус
07.05
Спорт Хуанкайо Спорт Хуанкайо емблема 0:3 <strong>Коринтианс</strong> емблема Коринтианс
07.05
Сан Лоренцо Сан Лоренцо емблема 1:1 <strong>Коринтианс</strong> емблема Коринтианс
07.05
Пенярол <strong>Пенярол</strong> емблема 3:0 <strong>Коринтианс</strong> емблема Коринтианс
06.05
Арсенал Саранди <strong>Арсенал Саранди</strong> емблема 3:0 Уилстерман емблема Уилстерман
06.05
Арсенал Саранди <strong>Арсенал Саранди</strong> емблема 1:2 <strong>Атл Гоянензе</strong> емблема Атл Гоянензе
06.05
Гремио <strong>Гремио</strong> емблема 8:0 Арагуа емблема Арагуа
06.05
Брагантино Брагантино емблема 0:1 <strong>Талерес Кордоба</strong> емблема Талерес Кордоба
05.05
Уачипато Уачипато емблема 1:1 Росарио Сентрал емблема Росарио Сентрал
05.05
Уачипато <strong>Уачипато</strong> емблема 4:0 Гуабира емблема Гуабира
05.05
Боливар Боливар емблема 0:0 Сеара емблема Сеара
05.05
Палестино Палестино емблема 0:1 <strong>Нюелс Олд Бойс</strong> емблема Нюелс Олд Бойс
05.05
ФБК Мелгар <strong>ФБК Мелгар</strong> емблема 1:0 Атл Паранаенсе емблема Атл Паранаенсе
04.05
Баия Баия емблема 2:2 Индепендиенте емблема Индепендиенте
04.05
Метрополитанос <strong>Метрополитанос</strong> емблема 3:2 Аукас емблема Аукас
Кръг 2
30.04
Палестино Палестино емблема 0:1 <strong>Атл Гоянензе</strong> емблема Атл Гоянензе
30.04
Ла Екидад <strong>Ла Екидад</strong> емблема 2:1 Арагуа емблема Арагуа
30.04
Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс емблема 1:3 <strong>Арагуа</strong> емблема Арагуа
30.04
Ланус Ланус емблема 1:2 <strong>Гремио</strong> емблема Гремио
29.04
Спорт Хуанкайо Спорт Хуанкайо емблема 1:2 <strong><strong>Гремио</strong></strong> емблема Гремио
29.04
Уилстерман Уилстерман емблема 0:0 Боливар емблема Боливар
29.04
Коринтианс Коринтианс емблема 0:2 <strong>Пенярол</strong> емблема Пенярол
29.04
ФБК Мелгар <strong>ФБК Мелгар</strong> емблема 2:0 Аукас емблема Аукас
29.04
Емелек <strong>Емелек</strong> емблема 3:0 Брагантино емблема Брагантино
29.04
Депортес Толима Депортес Толима емблема 1:1 Талерес Кордоба емблема Талерес Кордоба
29.04
Росарио Сентрал <strong>Росарио Сентрал</strong> емблема 2:0 Сан Лоренцо емблема Сан Лоренцо
28.04
Атл Паранаенсе <strong>Атл Паранаенсе</strong> емблема 1:0 Метрополитанос емблема Метрополитанос
28.04
Индепендиенте <strong>Индепендиенте</strong> емблема 3:1 Метрополитанос емблема Метрополитанос
28.04
Уачипато Уачипато емблема 0:0 Метрополитанос емблема Метрополитанос
28.04
Арсенал Саранди Арсенал Саранди емблема 0:0 Сеара емблема Сеара
27.04
Баия <strong>Баия</strong> емблема 5:0 Гуабира емблема Гуабира
Кръг 1
23.04
Баия <strong>Баия</strong> емблема 0:0 Коринтианс емблема Коринтианс
23.04
Пенярол <strong>Пенярол</strong> емблема 5:1 Спорт Хуанкайо емблема Спорт Хуанкайо
23.04
Пенярол <strong><strong>Пенярол</strong></strong> емблема 2:0 Палестино емблема Палестино
22.04
Брагантино <strong>Брагантино</strong> емблема 2:1 Депортес Толима емблема Депортес Толима
22.04
Арагуа Арагуа емблема 0:1 <strong>Ланус</strong> емблема Ланус
22.04
Боливар <strong>Боливар</strong> емблема 2:1 Арсенал Саранди емблема Арсенал Саранди
22.04
Гремио <strong>Гремио</strong> емблема 2:1 Ла Екидад емблема Ла Екидад
22.04
Талерес Кордоба Талерес Кордоба емблема 1:2 <strong>Емелек</strong> емблема Емелек
22.04
Гуабира Гуабира емблема 1:3 <strong>Индепендиенте</strong> емблема Индепендиенте
22.04
Гуабира Гуабира емблема 1:1 Баия емблема Баия
21.04
Сеара <strong>Сеара</strong> емблема 3:1 Уилстерман емблема Уилстерман
21.04
Сан Лоренцо Сан Лоренцо емблема 0:1 <strong>Уачипато</strong> емблема Уачипато
21.04
Сан Лоренцо <strong>Сан Лоренцо</strong> емблема 1:0 Росарио Сентрал емблема Росарио Сентрал
21.04
Аукас Аукас емблема 0:1 <strong>Атл Паранаенсе</strong> емблема Атл Паранаенсе
20.04
Метрополитанос Метрополитанос емблема 2:3 <strong>ФБК Мелгар</strong> емблема ФБК Мелгар
20.04
Атл Гоянензе Атл Гоянензе емблема 0:0 Нюелс Олд Бойс емблема Нюелс Олд Бойс
Кръг 0
14.04
Феникс Феникс емблема 0:2 <strong>Нюелс Олд Бойс</strong> емблема Нюелс Олд Бойс
14.04
Пенярол <strong>Пенярол</strong> емблема 4:1 Серо Ларго емблема Серо Ларго
09.04
Деп. Пасто Деп. Пасто емблема 0:2 <strong>Ла Екидад</strong> емблема Ла Екидад
09.04
ФБК Мелгар <strong>ФБК Мелгар</strong> емблема 3:2 Карлос Манучи емблема Карлос Манучи
09.04
Палестино <strong>Палестино</strong> емблема 2:1 Кобресал емблема Кобресал
08.04
Палестино <strong><strong>Палестино</strong></strong> емблема 4:2 Кобресал емблема Кобресал
08.04
Пуерто Кабейо Пуерто Кабейо емблема 0:1 <strong>Метрополитанос</strong> емблема Метрополитанос
08.04
Гуаякил Сити Гуаякил Сити емблема 0:3 <strong>Аукас</strong> емблема Аукас
08.04
Спорт Хуанкайо <strong>Спорт Хуанкайо</strong> емблема 4:0 Кахамарка емблема Кахамарка
08.04
Спорт Хуанкайо <strong>Спорт Хуанкайо</strong> емблема 1:2 <strong>Уилстерман</strong> емблема Уилстерман
07.04
Насионал Потоси Насионал Потоси емблема 1:2 <strong>Гуабира</strong> емблема Гуабира
07.04
Минерос Минерос емблема 1:2 <strong>Арагуа</strong> емблема Арагуа
07.04
Минерос Минерос емблема 0:0 Феникс емблема Феникс
07.04
Депортиво Кали Депортиво Кали емблема 0:0 Депортес Толима емблема Депортес Толима
07.04
Уачипато <strong>Уачипато</strong> емблема 3:0 Антофагаста емблема Антофагаста
07.04
Серо Ларго Серо Ларго емблема 2:2 Пенярол емблема Пенярол
06.04
Емелек <strong>Емелек</strong> емблема 2:0 Макара емблема Макара
06.04
Емелек <strong>Емелек</strong> емблема 0:0 Макара емблема Макара
19.03
Ла Екидад Ла Екидад емблема 1:2 <strong>Деп. Пасто</strong> емблема Деп. Пасто
19.03
Карлос Манучи Карлос Манучи емблема 1:2 <strong>ФБК Мелгар</strong> емблема ФБК Мелгар
19.03
Кобресал Кобресал емблема 0:0 Палестино емблема Палестино
18.03
Кобресал Кобресал емблема 1:2 <strong>Палестино</strong> емблема Палестино
18.03
Метрополитанос <strong>Метрополитанос</strong> емблема 2:0 Пуерто Кабейо емблема Пуерто Кабейо
18.03
Аукас <strong>Аукас</strong> емблема 2:1 Гуаякил Сити емблема Гуаякил Сити
18.03
Кахамарка Кахамарка емблема 0:1 <strong>Спорт Хуанкайо</strong> емблема Спорт Хуанкайо
18.03
Арагуа Арагуа емблема 0:1 <strong>Минерос</strong> емблема Минерос
18.03
Уилстерман <strong>Уилстерман</strong> емблема 2:1 <strong>Минерос</strong> емблема Минерос
17.03
Гуабира <strong>Гуабира</strong> емблема 4:1 Насионал Потоси емблема Насионал Потоси
17.03
Депортес Толима <strong>Депортес Толима</strong> емблема 3:0 Депортиво Кали емблема Депортиво Кали
17.03
Антофагаста Антофагаста емблема 0:1 <strong>Уачипато</strong> емблема Уачипато
16.03
Макара Макара емблема 2:2 Емелек емблема Емелек
16.03
Макара Макара емблема 0:0 Емелек емблема Емелек
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света