Класиране Южна Америка Копа Либертадорес

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати

Класиране само по домакинства

Класиране само по гостувания

Южна Америка Копа Либертадорес Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 0
26.11
Палмейрас Палмейрас емблема - Фламенго емблема Фламенго
0.00 | 0.00 | 0.00

Южна Америка Копа Либертадорес Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 0
30.09
Барселона СК Барселона СК емблема 0:2 <strong>Фламенго</strong> емблема Фламенго
29.09
Атл Минейро Атл Минейро емблема 1:1 Палмейрас емблема Палмейрас
23.09
Фламенго <strong>Фламенго</strong> емблема 2:0 Барселона СК емблема Барселона СК
22.09
Палмейрас Палмейрас емблема 0:0 Атл Минейро емблема Атл Минейро
20.08
Барселона СК Барселона СК емблема 1:1 Флуминензе емблема Флуминензе
19.08
Атл Минейро <strong>Атл Минейро</strong> емблема 3:0 Ривър Плейт емблема Ривър Плейт
18.08
Фламенго <strong>Фламенго</strong> емблема 5:1 Олимпия емблема Олимпия
18.08
Палмейрас <strong>Палмейрас</strong> емблема 3:0 Сао Пауло емблема Сао Пауло
13.08
Флуминензе Флуминензе емблема 2:2 Барселона СК емблема Барселона СК
12.08
Ривър Плейт Ривър Плейт емблема 0:1 <strong>Атл Минейро</strong> емблема Атл Минейро
11.08
Олимпия Олимпия емблема 1:4 <strong>Фламенго</strong> емблема Фламенго
11.08
Сао Пауло Сао Пауло емблема 1:1 Палмейрас емблема Палмейрас
03.08
Флуминензе <strong>Флуминензе</strong> емблема 1:0 Серо Портеньо емблема Серо Портеньо
23.07
Интернасионал Интернасионал емблема 0:0 Олимпия емблема Олимпия
22.07
Фламенго <strong>Фламенго</strong> емблема 4:1 Дефенса и Хустисия емблема Дефенса и Хустисия
22.07
Архентинос Архентинос емблема 0:2 <strong>Ривър Плейт</strong> емблема Ривър Плейт
21.07
Палмейрас <strong>Палмейрас</strong> емблема 1:0 У. Католика емблема У. Католика
21.07
Барселона СК <strong>Барселона СК</strong> емблема 3:1 Велес Сарсфийлд емблема Велес Сарсфийлд
21.07
Расинг Клуб Расинг Клуб емблема 1:3 <strong>Сао Пауло</strong> емблема Сао Пауло
20.07
Атл Минейро Атл Минейро емблема 0:0 Бока Хуниорс емблема Бока Хуниорс
16.07
Олимпия Олимпия емблема 0:0 Интернасионал емблема Интернасионал
15.07
Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия емблема 0:1 <strong>Фламенго</strong> емблема Фламенго
15.07
Ривър Плейт Ривър Плейт емблема 1:1 Архентинос емблема Архентинос
14.07
У. Католика У. Католика емблема 0:1 <strong>Палмейрас</strong> емблема Палмейрас
14.07
Велес Сарсфийлд <strong>Велес Сарсфийлд</strong> емблема 1:0 Барселона СК емблема Барселона СК
14.07
Сао Пауло Сао Пауло емблема 1:1 Расинг Клуб емблема Расинг Клуб
13.07
Бока Хуниорс Бока Хуниорс емблема 0:0 Атл Минейро емблема Атл Минейро
13.07
Серо Портеньо Серо Портеньо емблема 0:2 <strong>Флуминензе</strong> емблема Флуминензе
Кръг 6
28.05
ЛДУ Кито <strong>ЛДУ Кито</strong> емблема 5:2 Унион Ла Калера емблема Унион Ла Калера
28.05
Фламенго Фламенго емблема 0:0 Велес Сарсфийлд емблема Велес Сарсфийлд
27.05
Палмейрас <strong>Палмейрас</strong> емблема 6:0 У. де Депортес емблема У. де Депортес
27.05
Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия емблема 1:1 Инд. дел Вале емблема Инд. дел Вале
27.05
Насионал <strong>Насионал</strong> емблема 2:0 Архентинос емблема Архентинос
27.05
У. Католика <strong>У. Католика</strong> емблема 2:0 Атл. Насионал емблема Атл. Насионал
27.05
Бока Хуниорс <strong>Бока Хуниорс</strong> емблема 3:0 Дъ Стронгест емблема Дъ Стронгест
27.05
Барселона СК <strong>Барселона СК</strong> емблема 3:1 Сантош емблема Сантош
26.05
Интернасионал Интернасионал емблема 0:0 Олуейс Реди емблема Олуейс Реди
26.05
Олимпия <strong>Олимпия</strong> емблема 6:2 Деп. Тачира емблема Деп. Тачира
26.05
Расинг Клуб <strong>Расинг Клуб</strong> емблема 3:0 Рентистас емблема Рентистас
26.05
Сао Пауло <strong>Сао Пауло</strong> емблема 3:0 Спортинг Кристал емблема Спортинг Кристал
26.05
Атл Минейро <strong>Атл Минейро</strong> емблема 4:0 Ла Гуаира емблема Ла Гуаира
26.05
Серо Портеньо <strong>Серо Портеньо</strong> емблема 1:0 Америка де Кали емблема Америка де Кали
25.05
Ривър Плейт Ривър Плейт емблема 1:3 <strong>Флуминензе</strong> емблема Флуминензе
25.05
Санта Фе Санта Фе емблема 0:0 Хуниор емблема Хуниор
Кръг 5
21.05
Олимпия Олимпия емблема 0:1 <strong>Интернасионал</strong> емблема Интернасионал
21.05
Бока Хуниорс Бока Хуниорс емблема 0:0 Барселона СК емблема Барселона СК
20.05
Архентинос <strong>Архентинос</strong> емблема 1:0 Атл. Насионал емблема Атл. Насионал
20.05
Деп. Тачира <strong>Деп. Тачира</strong> емблема 7:2 Олуейс Реди емблема Олуейс Реди
20.05
Америка де Кали <strong>Америка де Кали</strong> емблема 3:1 Ла Гуаира емблема Ла Гуаира
20.05
Ривър Плейт <strong>Ривър Плейт</strong> емблема 2:1 Санта Фе емблема Санта Фе
20.05
Фламенго Фламенго емблема 2:2 ЛДУ Кито емблема ЛДУ Кито
20.05
Серо Портеньо Серо Портеньо емблема 0:1 <strong>Атл Минейро</strong> емблема Атл Минейро
19.05
Спортинг Кристал <strong>Спортинг Кристал</strong> емблема 2:0 Рентистас емблема Рентистас
19.05
Велес Сарсфийлд <strong>Велес Сарсфийлд</strong> емблема 2:1 Унион Ла Калера емблема Унион Ла Калера
19.05
Сао Пауло Сао Пауло емблема 0:1 <strong>Расинг Клуб</strong> емблема Расинг Клуб
19.05
У. де Депортес <strong>У. де Депортес</strong> емблема 3:2 Инд. дел Вале емблема Инд. дел Вале
19.05
Флуминензе Флуминензе емблема 1:2 <strong>Хуниор</strong> емблема Хуниор
18.05
Палмейрас Палмейрас емблема 3:4 <strong>Дефенса и Хустисия</strong> емблема Дефенса и Хустисия
18.05
Насионал <strong>Насионал</strong> емблема 1:0 У. Католика емблема У. Католика
18.05
Дъ Стронгест <strong>Дъ Стронгест</strong> емблема 2:1 Сантош емблема Сантош
Кръг 4
14.05
Олуейс Реди Олуейс Реди емблема 1:2 <strong>Олимпия</strong> емблема Олимпия
14.05
Америка де Кали Америка де Кали емблема 1:3 <strong>Атл Минейро</strong> емблема Атл Минейро
13.05
Велес Сарсфийлд <strong>Велес Сарсфийлд</strong> емблема 3:1 ЛДУ Кито емблема ЛДУ Кито
13.05
Атл. Насионал Атл. Насионал емблема 0:0 Насионал емблема Насионал
13.05
У. де Депортес У. де Депортес емблема 1:1 Дефенса и Хустисия емблема Дефенса и Хустисия
13.05
Флуминензе <strong>Флуминензе</strong> емблема 2:1 Санта Фе емблема Санта Фе
13.05
Ла Гуаира Ла Гуаира емблема 0:1 <strong>Серо Портеньо</strong> емблема Серо Портеньо
13.05
Хуниор Хуниор емблема 1:1 Ривър Плейт емблема Ривър Плейт
12.05
Рентистас Рентистас емблема 1:1 Сао Пауло емблема Сао Пауло
12.05
Архентинос Архентинос емблема 0:1 <strong>У. Католика</strong> емблема У. Католика
12.05
Спортинг Кристал Спортинг Кристал емблема 0:2 <strong>Расинг Клуб</strong> емблема Расинг Клуб
12.05
Унион Ла Калера Унион Ла Калера емблема 2:2 Фламенго емблема Фламенго
12.05
Инд. дел Вале Инд. дел Вале емблема 0:1 <strong>Палмейрас</strong> емблема Палмейрас
11.05
Деп. Тачира <strong>Деп. Тачира</strong> емблема 2:1 Интернасионал емблема Интернасионал
11.05
Дъ Стронгест <strong>Дъ Стронгест</strong> емблема 2:0 Барселона СК емблема Барселона СК
11.05
Сантош <strong>Сантош</strong> емблема 1:0 Бока Хуниорс емблема Бока Хуниорс
Кръг 3
07.05
Ла Гуаира Ла Гуаира емблема 0:0 Америка де Кали емблема Америка де Кали
07.05
Санта Фе Санта Фе емблема 0:0 Ривър Плейт емблема Ривър Плейт
07.05
Хуниор Хуниор емблема 1:1 Флуминензе емблема Флуминензе
06.05
Олуейс Реди <strong>Олуейс Реди</strong> емблема 2:0 Деп. Тачира емблема Деп. Тачира
06.05
Атл. Насионал Атл. Насионал емблема 0:2 <strong>Архентинос</strong> емблема Архентинос
06.05
У. Католика <strong>У. Католика</strong> емблема 3:1 Насионал емблема Насионал
06.05
Рентистас Рентистас емблема 0:0 Спортинг Кристал емблема Спортинг Кристал
06.05
Интернасионал <strong>Интернасионал</strong> емблема 6:1 Олимпия емблема Олимпия
05.05
Расинг Клуб Расинг Клуб емблема 0:0 Сао Пауло емблема Сао Пауло
05.05
Инд. дел Вале <strong>Инд. дел Вале</strong> емблема 4:0 У. де Депортес емблема У. де Депортес
05.05
Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия емблема 1:2 <strong>Палмейрас</strong> емблема Палмейрас
05.05
Барселона СК <strong>Барселона СК</strong> емблема 1:0 Бока Хуниорс емблема Бока Хуниорс
05.05
ЛДУ Кито ЛДУ Кито емблема 2:3 <strong>Фламенго</strong> емблема Фламенго
04.05
Унион Ла Калера Унион Ла Калера емблема 0:2 <strong>Велес Сарсфийлд</strong> емблема Велес Сарсфийлд
04.05
Атл Минейро <strong>Атл Минейро</strong> емблема 4:0 Серо Портеньо емблема Серо Портеньо
04.05
Сантош <strong>Сантош</strong> емблема 5:0 Дъ Стронгест емблема Дъ Стронгест
Кръг 2
30.04
Сао Пауло <strong>Сао Пауло</strong> емблема 2:0 Рентистас емблема Рентистас
29.04
У. Католика У. Католика емблема 0:2 <strong>Архентинос</strong> емблема Архентинос
29.04
Расинг Клуб <strong>Расинг Клуб</strong> емблема 2:1 Спортинг Кристал емблема Спортинг Кристал
29.04
Барселона СК <strong>Барселона СК</strong> емблема 4:0 Дъ Стронгест емблема Дъ Стронгест
29.04
Олимпия <strong>Олимпия</strong> емблема 2:1 Олуейс Реди емблема Олуейс Реди
29.04
Санта Фе Санта Фе емблема 1:2 <strong>Флуминензе</strong> емблема Флуминензе
29.04
Ривър Плейт <strong>Ривър Плейт</strong> емблема 2:1 Хуниор емблема Хуниор
28.04
Дефенса и Хустисия <strong>Дефенса и Хустисия</strong> емблема 3:0 У. де Депортес емблема У. де Депортес
28.04
Серо Портеньо Серо Портеньо емблема 0:0 Ла Гуаира емблема Ла Гуаира
28.04
Насионал Насионал емблема 4:4 Атл. Насионал емблема Атл. Насионал
28.04
Интернасионал <strong>Интернасионал</strong> емблема 4:0 Деп. Тачира емблема Деп. Тачира
28.04
Бока Хуниорс <strong>Бока Хуниорс</strong> емблема 2:0 Сантош емблема Сантош
28.04
Палмейрас <strong>Палмейрас</strong> емблема 5:0 Инд. дел Вале емблема Инд. дел Вале
27.04
Фламенго <strong>Фламенго</strong> емблема 4:1 Унион Ла Калера емблема Унион Ла Калера
27.04
ЛДУ Кито <strong>ЛДУ Кито</strong> емблема 3:1 Велес Сарсфийлд емблема Велес Сарсфийлд
27.04
Атл Минейро <strong>Атл Минейро</strong> емблема 2:1 Америка де Кали емблема Америка де Кали
Кръг 1
23.04
Хуниор Хуниор емблема 1:1 Санта Фе емблема Санта Фе
23.04
Атл. Насионал <strong>Атл. Насионал</strong> емблема 2:0 У. Католика емблема У. Католика
22.04
Флуминензе Флуминензе емблема 1:1 Ривър Плейт емблема Ривър Плейт
22.04
Унион Ла Калера Унион Ла Калера емблема 2:2 ЛДУ Кито емблема ЛДУ Кито
22.04
Америка де Кали Америка де Кали емблема 0:2 <strong>Серо Портеньо</strong> емблема Серо Портеньо
22.04
У. де Депортес У. де Депортес емблема 2:3 <strong>Палмейрас</strong> емблема Палмейрас
22.04
Рентистас Рентистас емблема 1:1 Расинг Клуб емблема Расинг Клуб
22.04
Инд. дел Вале Инд. дел Вале емблема 1:1 Дефенса и Хустисия емблема Дефенса и Хустисия
21.04
Дъ Стронгест Дъ Стронгест емблема 0:1 <strong>Бока Хуниорс</strong> емблема Бока Хуниорс
21.04
Ла Гуаира Ла Гуаира емблема 1:1 Атл Минейро емблема Атл Минейро
21.04
Спортинг Кристал Спортинг Кристал емблема 0:3 <strong>Сао Пауло</strong> емблема Сао Пауло
21.04
Велес Сарсфийлд Велес Сарсфийлд емблема 2:3 <strong>Фламенго</strong> емблема Фламенго
20.04
Деп. Тачира <strong>Деп. Тачира</strong> емблема 3:2 Олимпия емблема Олимпия
20.04
Олуейс Реди <strong>Олуейс Реди</strong> емблема 2:0 Интернасионал емблема Интернасионал
20.04
Архентинос <strong>Архентинос</strong> емблема 2:0 Насионал емблема Насионал
20.04
Сантош Сантош емблема 0:2 <strong>Барселона СК</strong> емблема Барселона СК
Кръг 0
16.04
Хуниор <strong>Хуниор</strong> емблема 3:0 Боливар емблема Боливар
15.04
Атл. Насионал <strong>Атл. Насионал</strong> емблема 4:1 Либертад емблема Либертад
14.04
Гремио Гремио емблема 1:2 <strong>Инд. дел Вале</strong> емблема Инд. дел Вале
14.04
Сантош Сантош емблема 2:2 Сан Лоренцо емблема Сан Лоренцо
09.04
Инд. дел Вале <strong>Инд. дел Вале</strong> емблема 2:1 Гремио емблема Гремио
09.04
Боливар <strong>Боливар</strong> емблема 2:1 Хуниор емблема Хуниор
08.04
Либертад <strong>Либертад</strong> емблема 1:0 Атл. Насионал емблема Атл. Насионал
07.04
Сан Лоренцо Сан Лоренцо емблема 1:3 <strong>Сантош</strong> емблема Сантош
19.03
Атл. Насионал <strong>Атл. Насионал</strong> емблема 3:0 Гуарани емблема Гуарани
18.03
Сан Лоренцо <strong>Сан Лоренцо</strong> емблема 2:0 У. Де Чили емблема У. Де Чили
18.03
Хуниор <strong>Хуниор</strong> емблема 3:1 Каракас емблема Каракас
17.03
Либертад Либертад емблема 2:2 У. Католика емблема У. Католика
17.03
Инд. дел Вале <strong>Инд. дел Вале</strong> емблема 6:2 У. Еспаньола емблема У. Еспаньола
17.03
Аякучо Аякучо емблема 1:2 <strong>Гремио</strong> емблема Гремио
16.03
Боливар <strong>Боливар</strong> емблема 5:0 Уондърърс емблема Уондърърс
16.03
Лара Лара емблема 1:1 Сантош емблема Сантош
12.03
Гуарани Гуарани емблема 0:2 <strong>Атл. Насионал</strong> емблема Атл. Насионал
11.03
У. Де Чили У. Де Чили емблема 1:1 Сан Лоренцо емблема Сан Лоренцо
11.03
Каракас Каракас емблема 1:2 <strong>Хуниор</strong> емблема Хуниор
11.03
Гремио <strong>Гремио</strong> емблема 6:1 Аякучо емблема Аякучо
10.03
У. Католика У. Католика емблема 0:1 <strong>Либертад</strong> емблема Либертад
10.03
У. Еспаньола <strong>У. Еспаньола</strong> емблема 1:0 Инд. дел Вале емблема Инд. дел Вале
09.03
Уондърърс <strong>Уондърърс</strong> емблема 1:0 Боливар емблема Боливар
09.03
Сантош <strong>Сантош</strong> емблема 2:1 Лара емблема Лара
04.03
Гуарани Гуарани емблема 1:1 Роял Пари емблема Роял Пари
03.03
Каракас <strong>Каракас</strong> емблема 2:0 Сесар Вайехо емблема Сесар Вайехо
03.03
У. Католика <strong>У. Католика</strong> емблема 3:0 Ливърпул М. емблема Ливърпул М.
25.02
Роял Пари Роял Пари емблема 1:4 <strong>Гуарани</strong> емблема Гуарани
24.02
Сесар Вайехо Сесар Вайехо емблема 0:0 Каракас емблема Каракас
24.02
Ливърпул М. <strong>Ливърпул М.</strong> емблема 2:1 У. Католика емблема У. Католика
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света