Класиране Словения Първа Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1ФК Копер13278322615
2НК Браво1223651125
3Ол Любляна13237241814
4Марибор13216341918
5Мура13205531718
6Табор Сежана13164451511
7Целие12123361417
8Домжале13123371824
9Алуминий13112561218
10Радомле1392381223

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Ол Любляна715502139
2Марибор714421104
3Мура714421108
4ФК Копер6103121210
5НК Браво6923143
6Целие68222109
7Домжале782231212
8Табор Сежана6512365
9Алуминий6512345
10Радомле62024512

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1ФК Копер717520145
2НК Браво61442082
3Табор Сежана71132296
4Ол Любляна6822255
5Радомле77214711
6Марибор67213914
7Мура66132710
8Алуминий76133813
9Целие6411448
10Домжале64114612

Словения Първа Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 13
18.10
Целие Целие емблема - НК Браво емблема НК Браво
2.40 | 3.25 | 2.80
Кръг 14
23.10
НК Браво НК Браво емблема - Домжале емблема Домжале
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Алуминий Алуминий емблема - Целие емблема Целие
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
ФК Копер ФК Копер емблема - Ол Любляна емблема Ол Любляна
0.00 | 0.00 | 0.00
24.10
Табор Сежана Табор Сежана емблема - Марибор емблема Марибор
0.00 | 0.00 | 0.00

Словения Първа Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 13
17.10
Ол Любляна <strong>Ол Любляна</strong> емблема 1:0 Табор Сежана емблема Табор Сежана
17.10
Домжале Домжале емблема 2:3 <strong>ФК Копер</strong> емблема ФК Копер
16.10
Марибор <strong>Марибор</strong> емблема 1:0 Радомле емблема Радомле
16.10
Мура <strong>Мура</strong> емблема 3:2 Алуминий емблема Алуминий
Кръг 12
03.10
ФК Копер ФК Копер емблема 2:2 Целие емблема Целие
03.10
НК Браво НК Браво емблема 0:0 Мура емблема Мура
02.10
Марибор Марибор емблема 0:0 Ол Любляна емблема Ол Любляна
02.10
Табор Сежана Табор Сежана емблема 0:0 Домжале емблема Домжале
01.10
Радомле Радомле емблема 2:2 Алуминий емблема Алуминий
Кръг 4
29.09
ФК Копер <strong>ФК Копер</strong> емблема 4:2 Домжале емблема Домжале
Кръг 11
27.09
Целие Целие емблема 2:2 Табор Сежана емблема Табор Сежана
26.09
Мура Мура емблема 0:0 ФК Копер емблема ФК Копер
26.09
Домжале Домжале емблема 3:3 Марибор емблема Марибор
26.09
Алуминий Алуминий емблема 0:1 <strong>НК Браво</strong> емблема НК Браво
25.09
Ол Любляна Ол Любляна емблема 2:3 <strong>Радомле</strong> емблема Радомле
Кръг 10
23.09
Марибор <strong>Марибор</strong> емблема 2:0 Целие емблема Целие
23.09
ФК Копер ФК Копер емблема 1:3 <strong>Алуминий</strong> емблема Алуминий
23.09
Табор Сежана Табор Сежана емблема 1:1 Мура емблема Мура
22.09
Ол Любляна <strong>Ол Любляна</strong> емблема 2:1 Домжале емблема Домжале
22.09
Радомле Радомле емблема 0:2 <strong>НК Браво</strong> емблема НК Браво
Кръг 9
19.09
Марибор Марибор емблема 1:2 <strong>Мура</strong> емблема Мура
19.09
ФК Копер ФК Копер емблема 0:1 <strong>НК Браво</strong> емблема НК Браво
19.09
Табор Сежана <strong>Табор Сежана</strong> емблема 4:0 Алуминий емблема Алуминий
18.09
Ол Любляна <strong>Ол Любляна</strong> емблема 1:0 Целие емблема Целие
18.09
Домжале <strong>Домжале</strong> емблема 2:0 Радомле емблема Радомле
Кръг 8
12.09
Алуминий <strong>Алуминий</strong> емблема 3:0 Марибор емблема Марибор
12.09
Радомле Радомле емблема 1:4 <strong>ФК Копер</strong> емблема ФК Копер
12.09
НК Браво НК Браво емблема 0:2 <strong>Табор Сежана</strong> емблема Табор Сежана
11.09
Мура <strong>Мура</strong> емблема 1:0 Ол Любляна емблема Ол Любляна
11.09
Целие <strong>Целие</strong> емблема 3:1 Домжале емблема Домжале
Кръг 5
03.09
Мура <strong>Мура</strong> емблема 4:2 Радомле емблема Радомле
Кръг 7
29.08
Ол Любляна <strong>Ол Любляна</strong> емблема 3:1 Алуминий емблема Алуминий
29.08
Домжале <strong>Домжале</strong> емблема 4:1 Мура емблема Мура
28.08
Марибор Марибор емблема 1:1 НК Браво емблема НК Браво
28.08
Табор Сежана Табор Сежана емблема 0:1 <strong>ФК Копер</strong> емблема ФК Копер
27.08
Целие <strong>Целие</strong> емблема 2:0 Радомле емблема Радомле
Кръг 1
25.08
Домжале Домжале емблема 0:2 <strong>Ол Любляна</strong> емблема Ол Любляна
Кръг 6
22.08
Мура <strong>Мура</strong> емблема 1:0 Целие емблема Целие
22.08
НК Браво <strong>НК Браво</strong> емблема 2:0 Ол Любляна емблема Ол Любляна
21.08
ФК Копер <strong>ФК Копер</strong> емблема 2:0 Марибор емблема Марибор
21.08
Радомле Радомле емблема 0:1 <strong>Табор Сежана</strong> емблема Табор Сежана
20.08
Алуминий Алуминий емблема 0:1 <strong>Домжале</strong> емблема Домжале
Кръг 5
15.08
Ол Любляна Ол Любляна емблема 1:3 <strong>ФК Копер</strong> емблема ФК Копер
14.08
Марибор <strong>Марибор</strong> емблема 2:0 Табор Сежана емблема Табор Сежана
14.08
Домжале Домжале емблема 0:2 <strong>НК Браво</strong> емблема НК Браво
13.08
Целие Целие емблема 0:0 Алуминий емблема Алуминий
Кръг 4
08.08
Алуминий Алуминий емблема 1:1 Мура емблема Мура
08.08
Табор Сежана Табор Сежана емблема 1:2 <strong>Ол Любляна</strong> емблема Ол Любляна
07.08
Радомле Радомле емблема 1:2 <strong>Марибор</strong> емблема Марибор
06.08
НК Браво <strong>НК Браво</strong> емблема 2:1 Целие емблема Целие
Кръг 3
01.08
Ол Любляна <strong>Ол Любляна</strong> емблема 3:1 Марибор емблема Марибор
01.08
Домжале Домжале емблема 1:1 Табор Сежана емблема Табор Сежана
31.07
Целие Целие емблема 1:3 <strong>ФК Копер</strong> емблема ФК Копер
31.07
Мура Мура емблема 1:1 НК Браво емблема НК Браво
30.07
Алуминий Алуминий емблема 0:2 <strong>Радомле</strong> емблема Радомле
Кръг 2
25.07
Марибор <strong>Марибор</strong> емблема 3:1 Домжале емблема Домжале
25.07
Радомле Радомле емблема 1:1 Ол Любляна емблема Ол Любляна
24.07
ФК Копер <strong>ФК Копер</strong> емблема 3:2 Мура емблема Мура
24.07
НК Браво НК Браво емблема 0:0 Алуминий емблема Алуминий
23.07
Табор Сежана Табор Сежана емблема 0:1 <strong>Целие</strong> емблема Целие
Кръг 1
18.07
Целие Целие емблема 2:3 <strong>Марибор</strong> емблема Марибор
17.07
Мура Мура емблема 0:3 <strong>Табор Сежана</strong> емблема Табор Сежана
17.07
Алуминий Алуминий емблема 0:0 ФК Копер емблема ФК Копер
16.07
НК Браво НК Браво емблема 0:0 Радомле емблема Радомле
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света