Класиране Словакия Суперлига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Слован1023721258
2Търнава1023721184
3Ружомберок11184611610
4Дунайска Стреда11185331815
5Михаловце11175241413
6Тренчин11143531714
7Жилина11144251514
8Сеница11143531216
9Серед11123351014
10Липтовски Микулаш11103171626
11ФК ВиОн1171461224
12Похроние1161371025

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Слован513410165
2Търнава513410111
3Михаловце612402117
4Ружомберок6923163
5Жилина69303108
6Липтовски Микулаш59302119
7Серед6930376
8Дунайска Стреда5822198
9Сеница5822156
10ФК ВиОн6714188
11Тренчин5613185
12Похроние5613178

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Слован51031193
2Търнава51031173
3Дунайска Стреда61031297
4Ружомберок59230107
5Тренчин6822299
6Сеница66132710
7Жилина5512256
8Михаловце5512236
9Серед5303238
10Липтовски Микулаш61015517
11ФК ВиОн50005416
12Похроние60006317

Словакия Суперлига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 12
22.10
Серед Серед емблема - Жилина емблема Жилина
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
ФК ВиОн ФК ВиОн емблема - Тренчин емблема Тренчин
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Сеница Сеница емблема - Ружомберок емблема Ружомберок
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Похроние Похроние емблема - Търнава емблема Търнава
0.00 | 0.00 | 0.00
24.10
Слован Слован емблема - Липтовски Микулаш емблема Липтовски Микулаш
0.00 | 0.00 | 0.00
24.10
Дунайска Стреда Дунайска Стреда емблема - Михаловце емблема Михаловце
0.00 | 0.00 | 0.00

Словакия Суперлига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 11
16.10
ФК ВиОн ФК ВиОн емблема 2:2 Серед емблема Серед
16.10
Похроние Похроние емблема 2:2 Ружомберок емблема Ружомберок
16.10
Сеница Сеница емблема 1:1 Михаловце емблема Михаловце
16.10
Жилина Жилина емблема 0:2 <strong>Дунайска Стреда</strong> емблема Дунайска Стреда
15.10
Липтовски Микулаш <strong>Липтовски Микулаш</strong> емблема 2:1 Тренчин емблема Тренчин
Кръг 10
03.10
Тренчин Тренчин емблема 0:1 <strong>Търнава</strong> емблема Търнава
03.10
Слован <strong>Слован</strong> емблема 5:1 Похроние емблема Похроние
02.10
Ружомберок <strong>Ружомберок</strong> емблема 4:1 Липтовски Микулаш емблема Липтовски Микулаш
02.10
Михаловце <strong>Михаловце</strong> емблема 1:0 Жилина емблема Жилина
02.10
Серед <strong>Серед</strong> емблема 2:1 Сеница емблема Сеница
01.10
Дунайска Стреда <strong>Дунайска Стреда</strong> емблема 4:2 ФК ВиОн емблема ФК ВиОн
Кръг 9
26.09
Дунайска Стреда Дунайска Стреда емблема 0:3 <strong>Търнава</strong> емблема Търнава
25.09
Жилина Жилина емблема 0:2 <strong>Ружомберок</strong> емблема Ружомберок
25.09
ФК ВиОн ФК ВиОн емблема 2:2 Липтовски Микулаш емблема Липтовски Микулаш
25.09
Сеница Сеница емблема 0:3 <strong>Слован</strong> емблема Слован
25.09
Серед Серед емблема 0:1 <strong>Михаловце</strong> емблема Михаловце
24.09
Похроние Похроние емблема 2:2 Тренчин емблема Тренчин
Кръг 3
22.09
Ружомберок <strong>Ружомберок</strong> емблема 1:0 Слован емблема Слован
Кръг 8
19.09
Слован Слован емблема 2:2 Жилина емблема Жилина
18.09
Тренчин Тренчин емблема 3:3 Сеница емблема Сеница
18.09
Ружомберок Ружомберок емблема 1:2 <strong>Дунайска Стреда</strong> емблема Дунайска Стреда
18.09
Михаловце <strong>Михаловце</strong> емблема 2:1 ФК ВиОн емблема ФК ВиОн
18.09
Липтовски Микулаш <strong>Липтовски Микулаш</strong> емблема 5:1 Похроние емблема Похроние
17.09
Търнава <strong>Търнава</strong> емблема 2:0 Серед емблема Серед
Кръг 7
12.09
Дунайска Стреда Дунайска Стреда емблема 1:1 Слован емблема Слован
11.09
Жилина Жилина емблема 1:3 <strong>Тренчин</strong> емблема Тренчин
11.09
Михаловце Михаловце емблема 1:2 <strong>Търнава</strong> емблема Търнава
11.09
Сеница <strong>Сеница</strong> емблема 1:0 Похроние емблема Похроние
11.09
Серед <strong>Серед</strong> емблема 2:0 Липтовски Микулаш емблема Липтовски Микулаш
10.09
ФК ВиОн ФК ВиОн емблема 2:2 Ружомберок емблема Ружомберок
Кръг 6
29.08
Търнава Търнава емблема 1:1 Жилина емблема Жилина
29.08
Слован <strong>Слован</strong> емблема 4:1 ФК ВиОн емблема ФК ВиОн
28.08
Липтовски Микулаш Липтовски Микулаш емблема 1:2 <strong>Сеница</strong> емблема Сеница
28.08
Ружомберок Ружомберок емблема 0:0 Михаловце емблема Михаловце
28.08
Тренчин Тренчин емблема 0:0 Серед емблема Серед
27.08
Похроние Похроние емблема 0:3 <strong>Дунайска Стреда</strong> емблема Дунайска Стреда
Кръг 5
22.08
Дунайска Стреда Дунайска Стреда емблема 1:1 Тренчин емблема Тренчин
22.08
Жилина <strong>Жилина</strong> емблема 3:0 Сеница емблема Сеница
22.08
Серед Серед емблема 0:1 <strong>Слован</strong> емблема Слован
21.08
Ружомберок Ружомберок емблема 0:0 Търнава емблема Търнава
21.08
Михаловце <strong>Михаловце</strong> емблема 2:1 Липтовски Микулаш емблема Липтовски Микулаш
20.08
ФК ВиОн <strong>ФК ВиОн</strong> емблема 1:0 Похроние емблема Похроние
Кръг 4
15.08
Липтовски Микулаш <strong>Липтовски Микулаш</strong> емблема 2:1 Жилина емблема Жилина
15.08
Търнава <strong>Търнава</strong> емблема 2:0 ФК ВиОн емблема ФК ВиОн
14.08
Слован <strong>Слован</strong> емблема 3:1 Михаловце емблема Михаловце
14.08
Сеница Сеница емблема 1:1 Дунайска Стреда емблема Дунайска Стреда
14.08
Похроние Похроние емблема 1:1 Серед емблема Серед
13.08
Тренчин Тренчин емблема 1:1 Ружомберок емблема Ружомберок
Кръг 3
09.08
Търнава <strong>Търнава</strong> емблема 4:0 Липтовски Микулаш емблема Липтовски Микулаш
08.08
Серед <strong>Серед</strong> емблема 1:0 Дунайска Стреда емблема Дунайска Стреда
08.08
Жилина <strong>Жилина</strong> емблема 3:1 Похроние емблема Похроние
07.08
Михаловце Михаловце емблема 1:2 <strong>Тренчин</strong> емблема Тренчин
06.08
ФК ВиОн ФК ВиОн емблема 1:1 Сеница емблема Сеница
Кръг 2
01.08
Сеница <strong>Сеница</strong> емблема 2:1 Търнава емблема Търнава
01.08
ФК ВиОн ФК ВиОн емблема 0:1 <strong>Жилина</strong> емблема Жилина
01.08
Дунайска Стреда <strong>Дунайска Стреда</strong> емблема 3:1 Липтовски Микулаш емблема Липтовски Микулаш
31.07
Слован <strong>Слован</strong> емблема 2:0 Тренчин емблема Тренчин
31.07
Похроние <strong>Похроние</strong> емблема 2:0 Михаловце емблема Михаловце
30.07
Серед Серед емблема 2:3 <strong>Ружомберок</strong> емблема Ружомберок
Кръг 1
25.07
Търнава <strong>Търнава</strong> емблема 2:0 Похроние емблема Похроние
25.07
Жилина <strong>Жилина</strong> емблема 3:0 Серед емблема Серед
25.07
Михаловце <strong>Михаловце</strong> емблема 4:1 Дунайска Стреда емблема Дунайска Стреда
24.07
Липтовски Микулаш Липтовски Микулаш емблема 1:4 <strong>Слован</strong> емблема Слован
24.07
Ружомберок Ружомберок емблема 0:0 Сеница емблема Сеница
23.07
Тренчин <strong>Тренчин</strong> емблема 4:0 ФК ВиОн емблема ФК ВиОн
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света