Класиране Словакия Суперлига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Слован225417325412
2Дунайска Стреда224413544828
3Жилина223711474933
4Търнава223511293229
5ФК ВиОн22339673829
6Тренчин22287783038
7Ружомберок22235893137
8Нитра222264122138
9Серед222257102239
10Михаловце222257102242
11Сеница222156112340
12Похроние222031182732

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Слован143411123510
2Дунайска Стреда14319413312
3Жилина13309313417
4ФК ВиОн13278322713
5Ружомберок1323652199
6Търнава13227151716
7Серед14216351922
8Михаловце14185361519
9Тренчин14164462327
10Похроние13143552221
11Нитра14123381323
12Сеница13102471323

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Слован13288413411
2Търнава14258152518
3Дунайска Стреда13216342624
4Сеница14175271422
5Жилина14154372525
6Похроние14153651417
7Нитра13144271324
8Серед13133461020
9ФК ВиОн14123381425
10Тренчин13123371124
11Ружомберок1492391630
12Михаловце1381571030

Словакия Суперлига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 6
24.04
ФК ВиОн ФК ВиОн емблема - Дунайска Стреда емблема Дунайска Стреда
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Ружомберок Ружомберок емблема - Серед емблема Серед
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Търнава Търнава емблема - Тренчин емблема Тренчин
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Сеница Сеница емблема - Михаловце емблема Михаловце
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Похроние Похроние емблема - Нитра емблема Нитра
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Жилина Жилина емблема - Слован емблема Слован
0.00 | 0.00 | 0.00

Словакия Суперлига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 5
18.04
ФК ВиОн <strong>ФК ВиОн</strong> емблема 1:0 Жилина емблема Жилина
17.04
Дунайска Стреда <strong>Дунайска Стреда</strong> емблема 2:0 Тренчин емблема Тренчин
17.04
Серед <strong>Серед</strong> емблема 2:0 Михаловце емблема Михаловце
17.04
Нитра Нитра емблема 0:3 <strong>Сеница</strong> емблема Сеница
17.04
Слован Слован емблема 1:2 <strong>Търнава</strong> емблема Търнава
17.04
Ружомберок <strong>Ружомберок</strong> емблема 1:0 Похроние емблема Похроние
Кръг 4
11.04
Дунайска Стреда Дунайска Стреда емблема 2:2 Слован емблема Слован
10.04
Търнава <strong>Търнава</strong> емблема 3:0 ФК ВиОн емблема ФК ВиОн
10.04
Сеница Сеница емблема 0:1 <strong>Ружомберок</strong> емблема Ружомберок
10.04
Серед <strong>Серед</strong> емблема 2:1 Нитра емблема Нитра
10.04
Михаловце Михаловце емблема 1:2 <strong>Похроние</strong> емблема Похроние
10.04
Тренчин Тренчин емблема 2:3 <strong>Жилина</strong> емблема Жилина
Кръг 3
04.04
Жилина Жилина емблема 3:3 Дунайска Стреда емблема Дунайска Стреда
03.04
Тренчин Тренчин емблема 0:1 <strong>Търнава</strong> емблема Търнава
03.04
Похроние Похроние емблема 1:2 <strong>Серед</strong> емблема Серед
03.04
Михаловце <strong>Михаловце</strong> емблема 1:0 Сеница емблема Сеница
03.04
Нитра <strong>Нитра</strong> емблема 1:0 Ружомберок емблема Ружомберок
03.04
Слован <strong>Слован</strong> емблема 4:1 ФК ВиОн емблема ФК ВиОн
Кръг 2
21.03
Търнава <strong>Търнава</strong> емблема 3:2 Дунайска Стреда емблема Дунайска Стреда
20.03
Слован Слован емблема 2:2 Жилина емблема Жилина
20.03
ФК ВиОн <strong>ФК ВиОн</strong> емблема 1:0 Тренчин емблема Тренчин
20.03
Ружомберок <strong>Ружомберок</strong> емблема 2:0 Михаловце емблема Михаловце
20.03
Нитра Нитра емблема 2:3 <strong>Похроние</strong> емблема Похроние
20.03
Сеница <strong>Сеница</strong> емблема 1:0 Серед емблема Серед
Кръг 1
14.03
Тренчин Тренчин емблема 2:6 <strong>Слован</strong> емблема Слован
13.03
Жилина <strong>Жилина</strong> емблема 2:1 Търнава емблема Търнава
13.03
Дунайска Стреда <strong>Дунайска Стреда</strong> емблема 2:0 ФК ВиОн емблема ФК ВиОн
13.03
Михаловце Михаловце емблема 1:1 Нитра емблема Нитра
13.03
Серед <strong>Серед</strong> емблема 1:0 Ружомберок емблема Ружомберок
13.03
Похроние <strong>Похроние</strong> емблема 3:0 Сеница емблема Сеница
Кръг 22
06.03
Тренчин <strong>Тренчин</strong> емблема 2:0 Търнава емблема Търнава
06.03
Слован <strong>Слован</strong> емблема 3:1 Дунайска Стреда емблема Дунайска Стреда
06.03
ФК ВиОн <strong>ФК ВиОн</strong> емблема 1:0 Серед емблема Серед
06.03
Сеница Сеница емблема 1:1 Похроние емблема Похроние
06.03
Жилина <strong>Жилина</strong> емблема 3:2 Ружомберок емблема Ружомберок
06.03
Михаловце <strong>Михаловце</strong> емблема 1:0 Нитра емблема Нитра
Кръг 21
28.02
Серед Серед емблема 0:5 <strong>Слован</strong> емблема Слован
27.02
Търнава <strong>Търнава</strong> емблема 2:1 Жилина емблема Жилина
27.02
Нитра Нитра емблема 0:1 <strong>ФК ВиОн</strong> емблема ФК ВиОн
27.02
Ружомберок Ружомберок емблема 2:3 <strong>Сеница</strong> емблема Сеница
27.02
Похроние Похроние емблема 0:1 <strong>Тренчин</strong> емблема Тренчин
27.02
Дунайска Стреда <strong>Дунайска Стреда</strong> емблема 2:1 Михаловце емблема Михаловце
Кръг 19
23.02
Серед Серед емблема 1:2 <strong>Нитра</strong> емблема Нитра
Кръг 20
21.02
Дунайска Стреда Дунайска Стреда емблема 1:1 Жилина емблема Жилина
20.02
Нитра Нитра емблема 0:1 <strong>Търнава</strong> емблема Търнава
20.02
ФК ВиОн <strong>ФК ВиОн</strong> емблема 3:1 Ружомберок емблема Ружомберок
20.02
Сеница Сеница емблема 2:3 <strong>Тренчин</strong> емблема Тренчин
20.02
Слован <strong>Слован</strong> емблема 1:0 Похроние емблема Похроние
20.02
Михаловце Михаловце емблема 0:2 <strong>Серед</strong> емблема Серед
Кръг 19
14.02
Тренчин Тренчин емблема 3:3 Дунайска Стреда емблема Дунайска Стреда
14.02
Похроние Похроние емблема 1:1 Михаловце емблема Михаловце
13.02
Ружомберок Ружомберок емблема 0:0 Слован емблема Слован
13.02
Жилина <strong>Жилина</strong> емблема 4:1 ФК ВиОн емблема ФК ВиОн
13.02
Търнава <strong>Търнава</strong> емблема 1:0 Сеница емблема Сеница
Кръг 18
09.02
Серед Серед емблема 0:2 <strong>Похроние</strong> емблема Похроние
Кръг 17
06.02
Похроние <strong>Похроние</strong> емблема 3:1 Нитра емблема Нитра
Кръг 18
06.02
ФК ВиОн ФК ВиОн емблема 2:4 <strong>Търнава</strong> емблема Търнава
16.12
Слован <strong>Слован</strong> емблема 3:2 Жилина емблема Жилина
16.12
Михаловце <strong>Михаловце</strong> емблема 4:3 Ружомберок емблема Ружомберок
16.12
Нитра Нитра емблема 1:2 <strong>Тренчин</strong> емблема Тренчин
15.12
Дунайска Стреда <strong>Дунайска Стреда</strong> емблема 2:0 Сеница емблема Сеница
Кръг 17
13.12
Търнава Търнава емблема 0:3 <strong>Слован</strong> емблема Слован
13.12
Тренчин Тренчин емблема 2:2 Михаловце емблема Михаловце
12.12
Ружомберок Ружомберок емблема 1:1 Дунайска Стреда емблема Дунайска Стреда
12.12
Сеница Сеница емблема 1:1 ФК ВиОн емблема ФК ВиОн
12.12
Жилина Жилина емблема 0:0 Серед емблема Серед
Кръг 16
06.12
Дунайска Стреда Дунайска Стреда емблема 1:3 <strong>ФК ВиОн</strong> емблема ФК ВиОн
05.12
Слован <strong>Слован</strong> емблема 2:0 Тренчин емблема Тренчин
05.12
Нитра Нитра емблема 1:1 Сеница емблема Сеница
05.12
Михаловце Михаловце емблема 1:1 Жилина емблема Жилина
05.12
Серед Серед емблема 2:6 <strong>Търнава</strong> емблема Търнава
05.12
Похроние Похроние емблема 2:2 Ружомберок емблема Ружомберок
Кръг 12
02.12
Серед <strong>Серед</strong> емблема 1:0 Дунайска Стреда емблема Дунайска Стреда
Кръг 15
29.11
Сеница Сеница емблема 0:3 <strong>Слован</strong> емблема Слован
29.11
Тренчин <strong>Тренчин</strong> емблема 1:0 Серед емблема Серед
28.11
Търнава Търнава емблема 0:2 <strong>Дунайска Стреда</strong> емблема Дунайска Стреда
28.11
Жилина <strong>Жилина</strong> емблема 2:1 Похроние емблема Похроние
28.11
Ружомберок <strong>Ружомберок</strong> емблема 3:0 Нитра емблема Нитра
28.11
ФК ВиОн ФК ВиОн емблема 0:0 Михаловце емблема Михаловце
Кръг 14
22.11
Слован <strong>Слован</strong> емблема 2:1 ФК ВиОн емблема ФК ВиОн
21.11
Нитра Нитра емблема 0:1 <strong>Дунайска Стреда</strong> емблема Дунайска Стреда
21.11
Жилина <strong>Жилина</strong> емблема 2:0 Тренчин емблема Тренчин
21.11
Похроние Похроние емблема 3:3 Търнава емблема Търнава
21.11
Серед Серед емблема 0:0 Ружомберок емблема Ружомберок
21.11
Михаловце Михаловце емблема 0:1 <strong>Сеница</strong> емблема Сеница
Кръг 13
17.11
Сеница Сеница емблема 2:2 Серед емблема Серед
08.11
Нитра Нитра емблема 0:3 <strong>Жилина</strong> емблема Жилина
07.11
Михаловце Михаловце емблема 0:2 <strong>Слован</strong> емблема Слован
07.11
Дунайска Стреда Дунайска Стреда емблема 0:0 Похроние емблема Похроние
07.11
ФК ВиОн <strong>ФК ВиОн</strong> емблема 5:0 Тренчин емблема Тренчин
07.11
Ружомберок Ружомберок емблема 0:1 <strong>Търнава</strong> емблема Търнава
Кръг 12
01.11
Слован Слован емблема 0:1 <strong>Нитра</strong> емблема Нитра
01.11
Тренчин <strong>Тренчин</strong> емблема 3:1 Ружомберок емблема Ружомберок
31.10
Търнава Търнава емблема 1:2 <strong>Михаловце</strong> емблема Михаловце
31.10
Похроние Похроние емблема 2:2 ФК ВиОн емблема ФК ВиОн
31.10
Жилина <strong>Жилина</strong> емблема 3:1 Сеница емблема Сеница
Кръг 11
25.10
Дунайска Стреда Дунайска Стреда емблема 1:1 Слован емблема Слован
24.10
Търнава <strong>Търнава</strong> емблема 2:0 Тренчин емблема Тренчин
24.10
Серед Серед емблема 1:2 <strong>ФК ВиОн</strong> емблема ФК ВиОн
24.10
Похроние Похроние емблема 1:2 <strong>Сеница</strong> емблема Сеница
24.10
Ружомберок <strong>Ружомберок</strong> емблема 2:1 Жилина емблема Жилина
24.10
Нитра Нитра емблема 1:1 Михаловце емблема Михаловце
Кръг 10
18.10
Жилина <strong>Жилина</strong> емблема 2:1 Търнава емблема Търнава
17.10
ФК ВиОн <strong>ФК ВиОн</strong> емблема 3:1 Нитра емблема Нитра
17.10
Сеница Сеница емблема 1:2 <strong>Ружомберок</strong> емблема Ружомберок
17.10
Слован <strong>Слован</strong> емблема 3:0 Серед емблема Серед
17.10
Михаловце Михаловце емблема 2:4 <strong>Дунайска Стреда</strong> емблема Дунайска Стреда
17.10
Тренчин Тренчин емблема 1:1 Похроние емблема Похроние
Кръг 9
04.10
Тренчин Тренчин емблема 0:1 <strong>Сеница</strong> емблема Сеница
04.10
Похроние Похроние емблема 1:2 <strong>Слован</strong> емблема Слован
03.10
Ружомберок <strong>Ружомберок</strong> емблема 2:1 ФК ВиОн емблема ФК ВиОн
03.10
Търнава Търнава емблема 0:2 <strong>Нитра</strong> емблема Нитра
03.10
Серед Серед емблема 1:1 Михаловце емблема Михаловце
03.10
Жилина <strong>Жилина</strong> емблема 4:1 Дунайска Стреда емблема Дунайска Стреда
Кръг 4
30.09
Слован <strong>Слован</strong> емблема 2:0 Сеница емблема Сеница
Кръг 8
27.09
Дунайска Стреда <strong>Дунайска Стреда</strong> емблема 3:1 Тренчин емблема Тренчин
26.09
Михаловце <strong>Михаловце</strong> емблема 2:0 Похроние емблема Похроние
26.09
ФК ВиОн <strong>ФК ВиОн</strong> емблема 4:0 Жилина емблема Жилина
26.09
Слован <strong>Слован</strong> емблема 5:0 Ружомберок емблема Ружомберок
26.09
Нитра <strong>Нитра</strong> емблема 3:0 Серед емблема Серед
26.09
Сеница Сеница емблема 0:2 <strong>Търнава</strong> емблема Търнава
Кръг 4
22.09
Серед Серед емблема 1:1 Тренчин емблема Тренчин
Кръг 7
20.09
Сеница Сеница емблема 2:4 <strong>Дунайска Стреда</strong> емблема Дунайска Стреда
20.09
Жилина Жилина емблема 2:2 Слован емблема Слован
19.09
Ружомберок <strong>Ружомберок</strong> емблема 4:0 Михаловце емблема Михаловце
19.09
Търнава <strong>Търнава</strong> емблема 1:0 ФК ВиОн емблема ФК ВиОн
19.09
Похроние Похроние емблема 2:2 Серед емблема Серед
19.09
Тренчин <strong>Тренчин</strong> емблема 3:2 Нитра емблема Нитра
Кръг 6
12.09
Нитра <strong>Нитра</strong> емблема 3:1 Похроние емблема Похроние
12.09
Михаловце Михаловце емблема 1:1 Тренчин емблема Тренчин
12.09
Дунайска Стреда <strong>Дунайска Стреда</strong> емблема 3:2 Ружомберок емблема Ружомберок
12.09
Серед <strong>Серед</strong> емблема 3:2 Жилина емблема Жилина
12.09
Слован <strong>Слован</strong> емблема 2:0 Търнава емблема Търнава
11.09
ФК ВиОн ФК ВиОн емблема 2:2 Сеница емблема Сеница
Кръг 5
31.08
Тренчин Тренчин емблема 1:2 <strong>Слован</strong> емблема Слован
30.08
Ружомберок Ружомберок емблема 0:0 Похроние емблема Похроние
30.08
Жилина <strong>Жилина</strong> емблема 6:2 Михаловце емблема Михаловце
30.08
ФК ВиОн ФК ВиОн емблема 1:2 <strong>Дунайска Стреда</strong> емблема Дунайска Стреда
29.08
Търнава Търнава емблема 0:2 <strong>Серед</strong> емблема Серед
29.08
Сеница Сеница емблема 0:0 Нитра емблема Нитра
Кръг 4
25.08
Михаловце <strong>Михаловце</strong> емблема 1:0 ФК ВиОн емблема ФК ВиОн
22.08
Похроние <strong>Похроние</strong> емблема 2:1 Жилина емблема Жилина
22.08
Нитра Нитра емблема 1:1 Ружомберок емблема Ружомберок
22.08
Дунайска Стреда <strong>Дунайска Стреда</strong> емблема 2:1 Търнава емблема Търнава
Кръг 3
15.08
Търнава Търнава емблема 1:1 Похроние емблема Похроние
15.08
ФК ВиОн <strong>ФК ВиОн</strong> емблема 2:1 Слован емблема Слован
15.08
Дунайска Стреда <strong>Дунайска Стреда</strong> емблема 6:0 Нитра емблема Нитра
15.08
Ружомберок Ружомберок емблема 0:0 Серед емблема Серед
15.08
Сеница <strong>Сеница</strong> емблема 3:0 Михаловце емблема Михаловце
15.08
Тренчин Тренчин емблема 2:4 <strong>Жилина</strong> емблема Жилина
Кръг 2
12.08
Похроние Похроние емблема 1:2 <strong>Дунайска Стреда</strong> емблема Дунайска Стреда
12.08
Серед <strong>Серед</strong> емблема 4:0 Сеница емблема Сеница
12.08
Тренчин Тренчин емблема 1:1 ФК ВиОн емблема ФК ВиОн
11.08
Слован <strong>Слован</strong> емблема 5:0 Михаловце емблема Михаловце
11.08
Жилина Жилина емблема 1:2 <strong>Нитра</strong> емблема Нитра
11.08
Търнава <strong>Търнава</strong> емблема 3:1 Ружомберок емблема Ружомберок
Кръг 1
09.08
Дунайска Стреда <strong>Дунайска Стреда</strong> емблема 6:0 Серед емблема Серед
08.08
Михаловце Михаловце емблема 0:2 <strong>Търнава</strong> емблема Търнава
08.08
ФК ВиОн ФК ВиОн емблема 2:2 Похроние емблема Похроние
08.08
Ружомберок Ружомберок емблема 2:2 Тренчин емблема Тренчин
08.08
Сеница Сеница емблема 0:4 <strong>Жилина</strong> емблема Жилина
08.08
Нитра Нитра емблема 0:5 <strong>Слован</strong> емблема Слован
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света