Класиране Сърбия Суперлига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Цървена звезда329230209015
2Партизан328126338215
3Чукарички326519856025
4Войводина326419765433
5Бачка топола3249147115840
6Радник3248146124741
7Спартак Суботица3247145135045
8Младост3245129113648
9Пролетер3243127132837
10Металац32421012103845
11Раднички3239116152736
12Рад Белград3239123172948
13Явор3238108143848
14Вождовац3238108144152
15Напредак3238108143044
16Нови пазар3236106164155
17Инджия3234104182549
18Златибор322257202556
19Мачва322163232060
20Бачка321637222350

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Цървена звезда16461510486
2Партизан16461510454
3Войводина163812222911
4Чукарички163611323811
5Нови пазар163210243118
6Младост16308622217
7Пролетер16288441711
8Бачка топола16278353920
9Спартак Суботица16278352717
10Радник16268262722
11Явор16257452422
12Раднички16247361510
13Инджия16248081321
14Вождовац16236552521
15Напредак16236551819
16Металац162241022015
17Рад Белград16227181723
18Мачва161651101527
19Бачка16133491626
20Златибор1692311926

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Цървена звезда16461510429
2Партизан163511233711
3Чукарички16298532214
4Войводина16267542522
5Радник16226462019
6Бачка топола16226461920
7Спартак Суботица16206282328
8Металац16206281830
9Рад Белград16175291225
10Напредак16154391225
11Раднички16154391226
12Пролетер16154391126
13Вождовац16154391631
14Младост16154391431
15Явор16133491426
16Златибор16133491630
17Инджия161024101228
18Мачва1651213533
19Нови пазар16404121037
20Бачка1630313724

Сърбия Суперлига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 33
23.04
Златибор Златибор емблема - Нови пазар емблема Нови пазар
0.00 | 0.00 | 0.00
23.04
Рад Белград Рад Белград емблема - Бачка емблема Бачка
0.00 | 0.00 | 0.00
23.04
Войводина Войводина емблема - Металац емблема Металац
0.00 | 0.00 | 0.00
23.04
Инджия Инджия емблема - Цървена звезда емблема Цървена звезда
0.00 | 0.00 | 0.00
23.04
Радник Радник емблема - Раднички емблема Раднички
0.00 | 0.00 | 0.00
23.04
Явор Явор емблема - Мачва емблема Мачва
0.00 | 0.00 | 0.00
23.04
Партизан Партизан емблема - Спартак Суботица емблема Спартак Суботица
0.00 | 0.00 | 0.00
23.04
Напредак Напредак емблема - Пролетер емблема Пролетер
0.00 | 0.00 | 0.00
23.04
Младост Младост емблема - Бачка топола емблема Бачка топола
0.00 | 0.00 | 0.00
23.04
Вождовац Вождовац емблема - Чукарички емблема Чукарички
0.00 | 0.00 | 0.00

Сърбия Суперлига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 32
18.04
Бачка топола <strong>Бачка топола</strong> емблема 4:1 Вождовац емблема Вождовац
18.04
Пролетер Пролетер емблема 0:1 <strong>Младост</strong> емблема Младост
18.04
Спартак Суботица Спартак Суботица емблема 0:2 <strong>Напредак</strong> емблема Напредак
18.04
Раднички Раднички емблема 0:0 Явор емблема Явор
18.04
Нови пазар Нови пазар емблема 1:3 <strong>Чукарички</strong> емблема Чукарички
18.04
Металац Металац емблема 0:0 Инджия емблема Инджия
18.04
Златибор Златибор емблема 1:2 <strong>Рад Белград</strong> емблема Рад Белград
17.04
Цървена звезда <strong>Цървена звезда</strong> емблема 2:1 Радник емблема Радник
16.04
Мачва Мачва емблема 1:2 <strong>Партизан</strong> емблема Партизан
16.04
Бачка Бачка емблема 1:2 <strong>Войводина</strong> емблема Войводина
Кръг 31
12.04
Рад Белград <strong>Рад Белград</strong> емблема 3:2 Нови пазар емблема Нови пазар
12.04
Войводина <strong>Войводина</strong> емблема 2:1 Златибор емблема Златибор
12.04
Радник Радник емблема 1:2 <strong>Металац</strong> емблема Металац
12.04
Напредак <strong>Напредак</strong> емблема 2:0 Мачва емблема Мачва
12.04
Инджия <strong>Инджия</strong> емблема 1:0 Бачка емблема Бачка
11.04
Партизан <strong>Партизан</strong> емблема 2:0 Раднички емблема Раднички
11.04
Явор Явор емблема 1:5 <strong>Цървена звезда</strong> емблема Цървена звезда
10.04
Младост <strong>Младост</strong> емблема 1:0 Спартак Суботица емблема Спартак Суботица
10.04
Вождовац Вождовац емблема 1:1 Пролетер емблема Пролетер
10.04
Чукарички Чукарички емблема 0:0 Бачка топола емблема Бачка топола
Кръг 30
08.04
Металац Металац емблема 1:2 <strong>Явор</strong> емблема Явор
08.04
Златибор Златибор емблема 2:2 Инджия емблема Инджия
07.04
Цървена звезда <strong>Цървена звезда</strong> емблема 1:0 Партизан емблема Партизан
07.04
Раднички Раднички емблема 1:2 <strong>Напредак</strong> емблема Напредак
07.04
Бачка Бачка емблема 0:2 <strong>Радник</strong> емблема Радник
07.04
Рад Белград <strong>Рад Белград</strong> емблема 2:0 Войводина емблема Войводина
06.04
Нови пазар <strong>Нови пазар</strong> емблема 2:1 Бачка топола емблема Бачка топола
06.04
Пролетер Пролетер емблема 0:1 <strong>Чукарички</strong> емблема Чукарички
06.04
Спартак Суботица <strong>Спартак Суботица</strong> емблема 3:0 Вождовац емблема Вождовац
06.04
Мачва Мачва емблема 0:2 <strong>Младост</strong> емблема Младост
Кръг 29
03.04
Партизан <strong>Партизан</strong> емблема 3:0 Металац емблема Металац
03.04
Напредак Напредак емблема 1:4 <strong>Цървена звезда</strong> емблема Цървена звезда
03.04
Инджия <strong>Инджия</strong> емблема 1:0 Рад Белград емблема Рад Белград
03.04
Радник <strong>Радник</strong> емблема 2:1 Златибор емблема Златибор
03.04
Явор Явор емблема 1:1 Бачка емблема Бачка
02.04
Чукарички <strong>Чукарички</strong> емблема 5:1 Спартак Суботица емблема Спартак Суботица
02.04
Войводина <strong>Войводина</strong> емблема 1:0 Нови пазар емблема Нови пазар
02.04
Младост <strong>Младост</strong> емблема 4:1 Раднички емблема Раднички
02.04
Вождовац Вождовац емблема 0:0 Мачва емблема Мачва
02.04
Бачка топола <strong>Бачка топола</strong> емблема 2:0 Пролетер емблема Пролетер
Кръг 28
21.03
Нови пазар <strong>Нови пазар</strong> емблема 5:0 Пролетер емблема Пролетер
21.03
Мачва Мачва емблема 1:2 <strong>Чукарички</strong> емблема Чукарички
21.03
Рад Белград <strong>Рад Белград</strong> емблема 2:0 Радник емблема Радник
21.03
Войводина <strong>Войводина</strong> емблема 2:1 Инджия емблема Инджия
20.03
Цървена звезда <strong>Цървена звезда</strong> емблема 4:1 Младост емблема Младост
20.03
Спартак Суботица Спартак Суботица емблема 2:2 Бачка топола емблема Бачка топола
20.03
Раднички Раднички емблема 0:1 <strong>Вождовац</strong> емблема Вождовац
20.03
Бачка Бачка емблема 0:4 <strong>Партизан</strong> емблема Партизан
20.03
Златибор Златибор емблема 0:2 <strong>Явор</strong> емблема Явор
19.03
Металац Металац емблема 2:2 Напредак емблема Напредак
Кръг 27
15.03
Партизан <strong>Партизан</strong> емблема 5:1 Златибор емблема Златибор
15.03
Вождовац Вождовац емблема 1:4 <strong>Цървена звезда</strong> емблема Цървена звезда
15.03
Радник Радник емблема 2:2 Войводина емблема Войводина
15.03
Бачка топола <strong>Бачка топола</strong> емблема 3:0 Мачва емблема Мачва
15.03
Пролетер <strong>Пролетер</strong> емблема 2:0 Спартак Суботица емблема Спартак Суботица
14.03
Инджия <strong>Инджия</strong> емблема 1:0 Нови пазар емблема Нови пазар
14.03
Явор Явор емблема 1:1 Рад Белград емблема Рад Белград
14.03
Напредак <strong>Напредак</strong> емблема 2:1 Бачка емблема Бачка
14.03
Младост Младост емблема 1:1 Металац емблема Металац
13.03
Чукарички Чукарички емблема 0:0 Раднички емблема Раднички
Кръг 22
11.03
Цървена звезда <strong>Цървена звезда</strong> емблема 4:0 Мачва емблема Мачва
Кръг 26
08.03
Златибор Златибор емблема 1:2 <strong>Напредак</strong> емблема Напредак
08.03
Бачка Бачка емблема 1:1 Младост емблема Младост
07.03
Цървена звезда <strong>Цървена звезда</strong> емблема 2:0 Чукарички емблема Чукарички
07.03
Рад Белград Рад Белград емблема 0:5 <strong>Партизан</strong> емблема Партизан
07.03
Нови пазар <strong>Нови пазар</strong> емблема 2:1 Спартак Суботица емблема Спартак Суботица
07.03
Мачва <strong>Мачва</strong> емблема 3:1 Пролетер емблема Пролетер
07.03
Раднички <strong>Раднички</strong> емблема 2:0 Бачка топола емблема Бачка топола
07.03
Металац <strong>Металац</strong> емблема 2:1 Вождовац емблема Вождовац
07.03
Войводина <strong>Войводина</strong> емблема 2:0 Явор емблема Явор
07.03
Инджия Инджия емблема 0:1 <strong>Радник</strong> емблема Радник
Кръг 25
03.03
Явор Явор емблема 1:1 Инджия емблема Инджия
03.03
Бачка топола Бачка топола емблема 1:3 <strong>Цървена звезда</strong> емблема Цървена звезда
03.03
Пролетер <strong>Пролетер</strong> емблема 2:1 Раднички емблема Раднички
03.03
Спартак Суботица <strong>Спартак Суботица</strong> емблема 3:2 Мачва емблема Мачва
03.03
Радник <strong>Радник</strong> емблема 4:1 Нови пазар емблема Нови пазар
03.03
Напредак Напредак емблема 0:2 <strong>Рад Белград</strong> емблема Рад Белград
03.03
Младост Младост емблема 0:2 <strong>Златибор</strong> емблема Златибор
03.03
Вождовац <strong>Вождовац</strong> емблема 2:1 Бачка емблема Бачка
03.03
Чукарички <strong>Чукарички</strong> емблема 2:0 Металац емблема Металац
02.03
Партизан <strong>Партизан</strong> емблема 2:0 Войводина емблема Войводина
Кръг 24
28.02
Цървена звезда <strong>Цървена звезда</strong> емблема 4:0 Пролетер емблема Пролетер
27.02
Металац Металац емблема 0:0 Бачка топола емблема Бачка топола
27.02
Златибор Златибор емблема 0:0 Вождовац емблема Вождовац
27.02
Рад Белград Рад Белград емблема 0:1 <strong>Младост</strong> емблема Младост
27.02
Нови пазар <strong>Нови пазар</strong> емблема 4:0 Мачва емблема Мачва
27.02
Раднички Раднички емблема 0:1 <strong>Спартак Суботица</strong> емблема Спартак Суботица
27.02
Бачка Бачка емблема 1:2 <strong>Чукарички</strong> емблема Чукарички
27.02
Радник <strong>Радник</strong> емблема 2:0 Явор емблема Явор
26.02
Войводина <strong>Войводина</strong> емблема 1:0 Напредак емблема Напредак
26.02
Инджия Инджия емблема 0:6 <strong>Партизан</strong> емблема Партизан
Кръг 23
22.02
Явор <strong>Явор</strong> емблема 1:0 Нови пазар емблема Нови пазар
22.02
Вождовац Вождовац емблема 0:1 <strong>Рад Белград</strong> емблема Рад Белград
22.02
Бачка топола <strong>Бачка топола</strong> емблема 3:0 Бачка емблема Бачка
22.02
Мачва Мачва емблема 0:2 <strong>Раднички</strong> емблема Раднички
21.02
Спартак Суботица Спартак Суботица емблема 1:2 <strong>Цървена звезда</strong> емблема Цървена звезда
21.02
Партизан <strong>Партизан</strong> емблема 3:0 Радник емблема Радник
21.02
Напредак <strong>Напредак</strong> емблема 1:0 Инджия емблема Инджия
21.02
Младост Младост емблема 1:1 Войводина емблема Войводина
21.02
Пролетер Пролетер емблема 1:2 <strong>Металац</strong> емблема Металац
20.02
Чукарички <strong>Чукарички</strong> емблема 2:0 Златибор емблема Златибор
Кръг 22
17.02
Металац <strong>Металац</strong> емблема 3:0 Спартак Суботица емблема Спартак Суботица
17.02
Нови пазар <strong>Нови пазар</strong> емблема 3:1 Раднички емблема Раднички
17.02
Бачка Бачка емблема 0:2 <strong>Пролетер</strong> емблема Пролетер
17.02
Войводина <strong>Войводина</strong> емблема 2:0 Вождовац емблема Вождовац
17.02
Радник <strong>Радник</strong> емблема 2:1 Напредак емблема Напредак
17.02
Инджия <strong>Инджия</strong> емблема 1:0 Младост емблема Младост
17.02
Явор Явор емблема 0:1 <strong>Партизан</strong> емблема Партизан
16.02
Рад Белград Рад Белград емблема 0:2 <strong>Чукарички</strong> емблема Чукарички
16.02
Златибор Златибор емблема 0:1 <strong>Бачка топола</strong> емблема Бачка топола
Кръг 21
13.02
Раднички Раднички емблема 0:1 <strong>Цървена звезда</strong> емблема Цървена звезда
13.02
Младост Младост емблема 2:2 Радник емблема Радник
13.02
Вождовац Вождовац емблема 1:1 Инджия емблема Инджия
13.02
Мачва <strong>Мачва</strong> емблема 2:1 Металац емблема Металац
12.02
Чукарички Чукарички емблема 3:3 Войводина емблема Войводина
12.02
Партизан <strong>Партизан</strong> емблема 4:1 Нови пазар емблема Нови пазар
12.02
Напредак Напредак емблема 1:1 Явор емблема Явор
12.02
Бачка топола Бачка топола емблема 0:0 Рад Белград емблема Рад Белград
12.02
Пролетер Пролетер емблема 2:2 Златибор емблема Златибор
12.02
Спартак Суботица <strong>Спартак Суботица</strong> емблема 1:0 Бачка емблема Бачка
Кръг 20
07.02
Бачка <strong>Бачка</strong> емблема 2:0 Мачва емблема Мачва
07.02
Рад Белград <strong>Рад Белград</strong> емблема 1:0 Пролетер емблема Пролетер
07.02
Явор <strong>Явор</strong> емблема 4:1 Младост емблема Младост
07.02
Нови пазар Нови пазар емблема 1:3 <strong>Цървена звезда</strong> емблема Цървена звезда
06.02
Партизан <strong>Партизан</strong> емблема 3:0 Напредак емблема Напредак
06.02
Металац Металац емблема 1:1 Раднички емблема Раднички
06.02
Златибор Златибор емблема 1:1 Спартак Суботица емблема Спартак Суботица
06.02
Радник Радник емблема 1:1 Вождовац емблема Вождовац
06.02
Инджия Инджия емблема 0:1 <strong>Чукарички</strong> емблема Чукарички
05.02
Войводина Войводина емблема 0:1 <strong>Бачка топола</strong> емблема Бачка топола
Кръг 17
20.12
Явор Явор емблема 1:2 <strong>Бачка топола</strong> емблема Бачка топола
Кръг 19
17.12
Войводина <strong>Войводина</strong> емблема 2:0 Пролетер емблема Пролетер
17.12
Инджия Инджия емблема 0:3 <strong>Бачка топола</strong> емблема Бачка топола
16.12
Напредак Напредак емблема 0:0 Нови пазар емблема Нови пазар
16.12
Явор <strong>Явор</strong> емблема 3:1 Вождовац емблема Вождовац
16.12
Радник Радник емблема 0:1 <strong>Чукарички</strong> емблема Чукарички
16.12
Металац Металац емблема 0:1 <strong>Цървена звезда</strong> емблема Цървена звезда
16.12
Партизан <strong>Партизан</strong> емблема 4:0 Младост емблема Младост
16.12
Рад Белград Рад Белград емблема 0:1 <strong>Спартак Суботица</strong> емблема Спартак Суботица
16.12
Златибор Златибор емблема 0:1 <strong>Мачва</strong> емблема Мачва
16.12
Бачка Бачка емблема 1:2 <strong>Раднички</strong> емблема Раднички
Кръг 18
13.12
Цървена звезда <strong>Цървена звезда</strong> емблема 2:0 Бачка емблема Бачка
12.12
Вождовац Вождовац емблема 0:2 <strong>Партизан</strong> емблема Партизан
12.12
Нови пазар <strong>Нови пазар</strong> емблема 1:0 Металац емблема Металац
12.12
Раднички <strong>Раднички</strong> емблема 2:1 Златибор емблема Златибор
12.12
Мачва Мачва емблема 0:1 <strong>Рад Белград</strong> емблема Рад Белград
12.12
Спартак Суботица Спартак Суботица емблема 0:1 <strong>Войводина</strong> емблема Войводина
11.12
Чукарички <strong>Чукарички</strong> емблема 3:0 Явор емблема Явор
11.12
Пролетер <strong>Пролетер</strong> емблема 1:0 Инджия емблема Инджия
11.12
Бачка топола Бачка топола емблема 1:3 <strong>Радник</strong> емблема Радник
11.12
Младост Младост емблема 0:0 Напредак емблема Напредак
Кръг 17
07.12
Рад Белград Рад Белград емблема 0:1 <strong>Раднички</strong> емблема Раднички
07.12
Бачка <strong>Бачка</strong> емблема 3:1 Металац емблема Металац
06.12
Златибор Златибор емблема 0:1 <strong>Цървена звезда</strong> емблема Цървена звезда
06.12
Младост <strong>Младост</strong> емблема 3:2 Нови пазар емблема Нови пазар
06.12
Радник <strong>Радник</strong> емблема 2:0 Пролетер емблема Пролетер
06.12
Инджия Инджия емблема 3:4 <strong>Спартак Суботица</strong> емблема Спартак Суботица
05.12
Партизан <strong>Партизан</strong> емблема 1:0 Чукарички емблема Чукарички
05.12
Войводина <strong>Войводина</strong> емблема 1:0 Мачва емблема Мачва
04.12
Напредак <strong>Напредак</strong> емблема 3:1 Вождовац емблема Вождовац
Кръг 15
03.12
Рад Белград Рад Белград емблема 1:1 Металац емблема Металац
Кръг 16
30.11
Раднички Раднички емблема 0:1 <strong>Войводина</strong> емблема Войводина
30.11
Спартак Суботица Спартак Суботица емблема 0:0 Радник емблема Радник
30.11
Пролетер <strong>Пролетер</strong> емблема 2:1 Явор емблема Явор
29.11
Цървена звезда <strong>Цървена звезда</strong> емблема 3:0 Рад Белград емблема Рад Белград
29.11
Бачка топола Бачка топола емблема 0:4 <strong>Партизан</strong> емблема Партизан
29.11
Нови пазар Нови пазар емблема 0:0 Бачка емблема Бачка
29.11
Металац <strong>Металац</strong> емблема 2:0 Златибор емблема Златибор
29.11
Чукарички <strong>Чукарички</strong> емблема 3:0 Напредак емблема Напредак
29.11
Вождовац <strong>Вождовац</strong> емблема 3:2 Младост емблема Младост
28.11
Мачва <strong>Мачва</strong> емблема 3:0 Инджия емблема Инджия
Кръг 15
22.11
Войводина Войводина емблема 0:2 <strong>Цървена звезда</strong> емблема Цървена звезда
22.11
Златибор <strong>Златибор</strong> емблема 1:0 Бачка емблема Бачка
21.11
Партизан <strong>Партизан</strong> емблема 1:0 Пролетер емблема Пролетер
21.11
Вождовац Вождовац емблема 1:1 Нови пазар емблема Нови пазар
21.11
Напредак <strong>Напредак</strong> емблема 2:1 Бачка топола емблема Бачка топола
21.11
Инджия <strong>Инджия</strong> емблема 1:0 Раднички емблема Раднички
20.11
Младост Младост емблема 1:1 Чукарички емблема Чукарички
20.11
Явор Явор емблема 1:3 <strong>Спартак Суботица</strong> емблема Спартак Суботица
20.11
Радник <strong>Радник</strong> емблема 3:0 Мачва емблема Мачва
Кръг 14
08.11
Цървена звезда <strong>Цървена звезда</strong> емблема 3:2 Инджия емблема Инджия
07.11
Спартак Суботица Спартак Суботица емблема 1:2 <strong>Партизан</strong> емблема Партизан
07.11
Раднички Раднички емблема 0:1 <strong>Радник</strong> емблема Радник
07.11
Мачва <strong>Мачва</strong> емблема 1:0 Явор емблема Явор
07.11
Бачка топола <strong>Бачка топола</strong> емблема 5:0 Младост емблема Младост
07.11
Чукарички <strong>Чукарички</strong> емблема 3:2 Вождовац емблема Вождовац
07.11
Нови пазар Нови пазар емблема 1:2 <strong>Златибор</strong> емблема Златибор
07.11
Бачка Бачка емблема 0:1 <strong>Рад Белград</strong> емблема Рад Белград
07.11
Пролетер <strong>Пролетер</strong> емблема 1:0 Напредак емблема Напредак
06.11
Металац Металац емблема 3:3 Войводина емблема Войводина
Кръг 13
01.11
Младост Младост емблема 0:0 Пролетер емблема Пролетер
01.11
Напредак Напредак емблема 1:1 Спартак Суботица емблема Спартак Суботица
01.11
Явор <strong>Явор</strong> емблема 1:0 Раднички емблема Раднички
01.11
Радник Радник емблема 1:4 <strong>Цървена звезда</strong> емблема Цървена звезда
31.10
Партизан <strong>Партизан</strong> емблема 2:0 Мачва емблема Мачва
31.10
Чукарички <strong>Чукарички</strong> емблема 4:0 Нови пазар емблема Нови пазар
31.10
Вождовац <strong>Вождовац</strong> емблема 2:0 Бачка топола емблема Бачка топола
31.10
Рад Белград Рад Белград емблема 0:2 <strong>Златибор</strong> емблема Златибор
31.10
Инджия Инджия емблема 0:1 <strong>Металац</strong> емблема Металац
30.10
Войводина <strong>Войводина</strong> емблема 3:1 Бачка емблема Бачка
Кръг 12
26.10
Металац Металац емблема 1:1 Радник емблема Радник
26.10
Раднички <strong>Раднички</strong> емблема 1:0 Партизан емблема Партизан
26.10
Спартак Суботица <strong>Спартак Суботица</strong> емблема 1:0 Младост емблема Младост
26.10
Бачка топола Бачка топола емблема 0:0 Чукарички емблема Чукарички
25.10
Цървена звезда Цървена звезда емблема 0:0 Явор емблема Явор
25.10
Мачва Мачва емблема 1:2 <strong>Напредак</strong> емблема Напредак
25.10
Пролетер Пролетер емблема 1:1 Вождовац емблема Вождовац
25.10
Нови пазар <strong>Нови пазар</strong> емблема 2:1 Рад Белград емблема Рад Белград
25.10
Златибор Златибор емблема 0:2 <strong>Войводина</strong> емблема Войводина
25.10
Бачка Бачка емблема 1:2 <strong>Инджия</strong> емблема Инджия
Кръг 11
18.10
Партизан Партизан емблема 1:1 Цървена звезда емблема Цървена звезда
17.10
Вождовац <strong>Вождовац</strong> емблема 2:1 Спартак Суботица емблема Спартак Суботица
17.10
Младост <strong>Младост</strong> емблема 2:1 Мачва емблема Мачва
17.10
Напредак Напредак емблема 0:0 Раднички емблема Раднички
17.10
Явор Явор емблема 1:3 <strong>Металац</strong> емблема Металац
17.10
Инджия <strong>Инджия</strong> емблема 1:0 Златибор емблема Златибор
16.10
Бачка топола <strong>Бачка топола</strong> емблема 7:0 Нови пазар емблема Нови пазар
16.10
Чукарички Чукарички емблема 1:2 <strong>Пролетер</strong> емблема Пролетер
16.10
Радник <strong>Радник</strong> емблема 1:0 Бачка емблема Бачка
16.10
Войводина <strong>Войводина</strong> емблема 4:1 Рад Белград емблема Рад Белград
Кръг 10
04.10
Цървена звезда <strong>Цървена звезда</strong> емблема 3:0 Напредак емблема Напредак
04.10
Рад Белград <strong>Рад Белград</strong> емблема 2:1 Инджия емблема Инджия
04.10
Златибор Златибор емблема 1:4 <strong>Радник</strong> емблема Радник
04.10
Пролетер <strong>Пролетер</strong> емблема 1:0 Бачка топола емблема Бачка топола
03.10
Металац Металац емблема 1:1 Партизан емблема Партизан
03.10
Нови пазар <strong>Нови пазар</strong> емблема 3:1 Войводина емблема Войводина
03.10
Бачка Бачка емблема 2:2 Явор емблема Явор
03.10
Мачва Мачва емблема 0:2 <strong>Вождовац</strong> емблема Вождовац
03.10
Спартак Суботица <strong>Спартак Суботица</strong> емблема 4:2 Чукарички емблема Чукарички
02.10
Раднички Раднички емблема 1:1 Младост емблема Младост
Кръг 9
28.09
Партизан <strong>Партизан</strong> емблема 2:1 Бачка емблема Бачка
28.09
Инджия Инджия емблема 0:2 <strong>Войводина</strong> емблема Войводина
27.09
Пролетер <strong>Пролетер</strong> емблема 1:0 Нови пазар емблема Нови пазар
27.09
Напредак Напредак емблема 1:2 <strong>Металац</strong> емблема Металац
26.09
Младост Младост емблема 0:4 <strong>Цървена звезда</strong> емблема Цървена звезда
26.09
Бачка топола <strong>Бачка топола</strong> емблема 3:0 Спартак Суботица емблема Спартак Суботица
26.09
Чукарички <strong>Чукарички</strong> емблема 4:0 Мачва емблема Мачва
26.09
Явор Явор емблема 1:1 Златибор емблема Златибор
26.09
Радник <strong>Радник</strong> емблема 4:2 Рад Белград емблема Рад Белград
25.09
Вождовац <strong>Вождовац</strong> емблема 5:0 Раднички емблема Раднички
Кръг 8
21.09
Мачва Мачва емблема 1:4 <strong>Бачка топола</strong> емблема Бачка топола
20.09
Цървена звезда <strong>Цървена звезда</strong> емблема 6:0 Вождовац емблема Вождовац
20.09
Златибор Златибор емблема 0:1 <strong>Партизан</strong> емблема Партизан
20.09
Нови пазар <strong>Нови пазар</strong> емблема 1:0 Инджия емблема Инджия
20.09
Рад Белград <strong>Рад Белград</strong> емблема 1:0 Явор емблема Явор
20.09
Спартак Суботица Спартак Суботица емблема 1:2 <strong>Пролетер</strong> емблема Пролетер
19.09
Бачка Бачка емблема 0:0 Напредак емблема Напредак
19.09
Металац Металац емблема 1:1 Младост емблема Младост
19.09
Раднички Раднички емблема 0:0 Чукарички емблема Чукарички
18.09
Войводина <strong>Войводина</strong> емблема 2:0 Радник емблема Радник
Кръг 7
13.09
Пролетер Пролетер емблема 0:0 Мачва емблема Мачва
13.09
Младост <strong>Младост</strong> емблема 2:1 Бачка емблема Бачка
13.09
Напредак Напредак емблема 1:1 Златибор емблема Златибор
13.09
Явор <strong>Явор</strong> емблема 2:1 Войводина емблема Войводина
12.09
Партизан <strong>Партизан</strong> емблема 3:0 Рад Белград емблема Рад Белград
12.09
Спартак Суботица Спартак Суботица емблема 1:1 Нови пазар емблема Нови пазар
12.09
Бачка топола Бачка топола емблема 1:3 <strong>Раднички</strong> емблема Раднички
12.09
Вождовац <strong>Вождовац</strong> емблема 4:0 Металац емблема Металац
12.09
Радник Радник емблема 0:2 <strong>Инджия</strong> емблема Инджия
11.09
Чукарички Чукарички емблема 1:3 <strong>Цървена звезда</strong> емблема Цървена звезда
Кръг 6
30.08
Цървена звезда <strong>Цървена звезда</strong> емблема 5:0 Бачка топола емблема Бачка топола
30.08
Мачва Мачва емблема 0:4 <strong>Спартак Суботица</strong> емблема Спартак Суботица
30.08
Войводина Войводина емблема 2:2 Партизан емблема Партизан
29.08
Нови пазар Нови пазар емблема 0:0 Радник емблема Радник
29.08
Златибор <strong>Златибор</strong> емблема 1:0 Младост емблема Младост
29.08
Бачка <strong>Бачка</strong> емблема 2:1 Вождовац емблема Вождовац
29.08
Раднички <strong>Раднички</strong> емблема 2:0 Пролетер емблема Пролетер
29.08
Рад Белград <strong>Рад Белград</strong> емблема 3:1 Напредак емблема Напредак
28.08
Металац Металац емблема 0:0 Чукарички емблема Чукарички
28.08
Инджия <strong>Инджия</strong> емблема 3:2 Явор емблема Явор
Кръг 5
23.08
Мачва Мачва емблема 1:1 Нови пазар емблема Нови пазар
23.08
Вождовац Вождовац емблема 1:1 Златибор емблема Златибор
23.08
Младост <strong>Младост</strong> емблема 1:0 Рад Белград емблема Рад Белград
23.08
Напредак Напредак емблема 0:1 <strong>Войводина</strong> емблема Войводина
22.08
Партизан <strong>Партизан</strong> емблема 5:0 Инджия емблема Инджия
22.08
Спартак Суботица <strong>Спартак Суботица</strong> емблема 2:0 Раднички емблема Раднички
22.08
Чукарички <strong>Чукарички</strong> емблема 1:0 Бачка емблема Бачка
22.08
Явор <strong>Явор</strong> емблема 2:1 Радник емблема Радник
21.08
Бачка топола Бачка топола емблема 2:3 <strong>Металац</strong> емблема Металац
21.08
Пролетер Пролетер емблема 0:1 <strong>Цървена звезда</strong> емблема Цървена звезда
Кръг 4
16.08
Войводина <strong>Войводина</strong> емблема 3:0 Младост емблема Младост
16.08
Рад Белград Рад Белград емблема 1:3 <strong>Вождовац</strong> емблема Вождовац
16.08
Металац Металац емблема 1:1 Пролетер емблема Пролетер
16.08
Бачка Бачка емблема 1:1 Бачка топола емблема Бачка топола
15.08
Нови пазар Нови пазар емблема 2:3 <strong>Явор</strong> емблема Явор
15.08
Радник Радник емблема 0:2 <strong>Партизан</strong> емблема Партизан
15.08
Златибор Златибор емблема 1:5 <strong>Чукарички</strong> емблема Чукарички
15.08
Раднички <strong>Раднички</strong> емблема 1:0 Мачва емблема Мачва
15.08
Инджия <strong>Инджия</strong> емблема 1:0 Напредак емблема Напредак
14.08
Цървена звезда <strong>Цървена звезда</strong> емблема 3:2 Спартак Суботица емблема Спартак Суботица
Кръг 3
09.08
Пролетер Пролетер емблема 1:1 Бачка емблема Бачка
09.08
Чукарички <strong>Чукарички</strong> емблема 3:0 Рад Белград емблема Рад Белград
09.08
Вождовац Вождовац емблема 1:3 <strong>Войводина</strong> емблема Войводина
09.08
Партизан <strong>Партизан</strong> емблема 4:0 Явор емблема Явор
09.08
Раднички <strong>Раднички</strong> емблема 2:1 Нови пазар емблема Нови пазар
09.08
Спартак Суботица <strong>Спартак Суботица</strong> емблема 4:1 Металац емблема Металац
09.08
Бачка топола <strong>Бачка топола</strong> емблема 5:1 Златибор емблема Златибор
09.08
Младост <strong>Младост</strong> емблема 2:0 Инджия емблема Инджия
09.08
Напредак <strong>Напредак</strong> емблема 2:1 Радник емблема Радник
09.08
Мачва Мачва емблема 0:3 <strong>Цървена звезда</strong> емблема Цървена звезда
Кръг 2
05.08
Войводина Войводина емблема 2:2 Чукарички емблема Чукарички
05.08
Явор <strong>Явор</strong> емблема 3:0 Напредак емблема Напредак
05.08
Радник Радник емблема 2:3 <strong>Младост</strong> емблема Младост
05.08
Рад Белград Рад Белград емблема 1:3 <strong>Бачка топола</strong> емблема Бачка топола
05.08
Златибор Златибор емблема 0:2 <strong>Пролетер</strong> емблема Пролетер
05.08
Бачка Бачка емблема 1:3 <strong>Спартак Суботица</strong> емблема Спартак Суботица
05.08
Металац <strong>Металац</strong> емблема 2:1 Мачва емблема Мачва
05.08
Цървена звезда <strong>Цървена звезда</strong> емблема 3:0 Раднички емблема Раднички
05.08
Нови пазар <strong>Нови пазар</strong> емблема 3:2 Партизан емблема Партизан
05.08
Инджия Инджия емблема 0:1 <strong>Вождовац</strong> емблема Вождовац
Кръг 1
01.08
Раднички <strong>Раднички</strong> емблема 3:0 Металац емблема Металац
01.08
Мачва <strong>Мачва</strong> емблема 1:0 Бачка емблема Бачка
01.08
Пролетер <strong>Пролетер</strong> емблема 2:0 Рад Белград емблема Рад Белград
01.08
Чукарички <strong>Чукарички</strong> емблема 3:0 Инджия емблема Инджия
01.08
Вождовац Вождовац емблема 1:3 <strong>Радник</strong> емблема Радник
01.08
Цървена звезда <strong>Цървена звезда</strong> емблема 3:0 Нови пазар емблема Нови пазар
01.08
Напредак Напредак емблема 1:3 <strong>Партизан</strong> емблема Партизан
31.07
Младост <strong>Младост</strong> емблема 2:1 Явор емблема Явор
31.07
Спартак Суботица <strong>Спартак Суботица</strong> емблема 3:0 Златибор емблема Златибор
31.07
Бачка топола Бачка топола емблема 2:2 Войводина емблема Войводина
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света