Класиране Русия Премиер Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Зенит11237222314
2Сочи11217041712
3ЦСКА Москва1120623148
4Динамо М11206231611
5Краснодар11185331810
6Локо Москва11184611510
7Спартак М11175241310
8Криля Советов11165151413
9Рубин11154341513
10Нижни Новгород11144251215
11Арсенал Тула11123351420
12Ахмат11124071118
13Химки11112541015
14Уфа1192361218
15ФК Ростов1192361523
16Урал119236514

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Сочи512401114
2Зенит512401106
3Рубин711322118
4Краснодар51031194
5Локо Москва51031195
6ЦСКА Москва51031152
7Спартак М610312107
8Криля Советов5930285
9Арсенал Тула6923178
10Динамо М5721265
11Химки6714166
12Ахмат5620357
13Урал7613347
14Уфа65123810
15Нижни Новгород5310459
16ФК Ростов51014512

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Динамо М613411106
2Зенит611321138
3Нижни Новгород61132176
4ЦСКА Москва61031296
5Сочи6930368
6Краснодар6822296
7Локо Москва6815065
8ФК Ростов682221011
9Спартак М5721233
10Криля Советов6721368
11Ахмат66204611
12Рубин4411245
13Уфа5411348
14Химки5411349
15Арсенал Тула53104712
16Урал4310317

Русия Премиер Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 12
22.10
Динамо М Динамо М емблема - Химки емблема Химки
1.44 | 4.50 | 6.50
23.10
Нижни Новгород Нижни Новгород емблема - Краснодар емблема Краснодар
4.80 | 3.90 | 1.65
23.10
ФК Ростов ФК Ростов емблема - Арсенал Тула емблема Арсенал Тула
1.85 | 3.50 | 4.10
23.10
ЦСКА Москва ЦСКА Москва емблема - Криля Советов емблема Криля Советов
1.68 | 4.00 | 4.33
24.10
Уфа Уфа емблема - Рубин емблема Рубин
2.75 | 3.20 | 2.50
24.10
Ахмат Ахмат емблема - Урал емблема Урал
1.68 | 3.75 | 4.80
24.10
Зенит Зенит емблема - Спартак М емблема Спартак М
1.53 | 4.40 | 5.25
25.10
Локо Москва Локо Москва емблема - Сочи емблема Сочи
2.40 | 3.25 | 2.85

Русия Премиер Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 11
17.10
Краснодар Краснодар емблема 1:1 Уфа емблема Уфа
17.10
Криля Советов <strong>Криля Советов</strong> емблема 2:0 Нижни Новгород емблема Нижни Новгород
17.10
Химки <strong>Химки</strong> емблема 2:0 Ахмат емблема Ахмат
17.10
Урал Урал емблема 0:1 <strong>ЦСКА Москва</strong> емблема ЦСКА Москва
16.10
Спартак М Спартак М емблема 2:2 Динамо М емблема Динамо М
16.10
Сочи <strong>Сочи</strong> емблема 3:2 ФК Ростов емблема ФК Ростов
16.10
Рубин Рубин емблема 2:2 Локо Москва емблема Локо Москва
16.10
Арсенал Тула <strong>Арсенал Тула</strong> емблема 2:1 Зенит емблема Зенит
Кръг 10
03.10
Локо Москва Локо Москва емблема 1:2 <strong>ФК Ростов</strong> емблема ФК Ростов
03.10
Ахмат Ахмат емблема 0:1 <strong>Спартак М</strong> емблема Спартак М
03.10
Зенит Зенит емблема 1:2 <strong>Сочи</strong> емблема Сочи
03.10
Уфа Уфа емблема 0:1 <strong>Урал</strong> емблема Урал
02.10
ЦСКА Москва ЦСКА Москва емблема 0:0 Краснодар емблема Краснодар
02.10
Арсенал Тула Арсенал Тула емблема 0:0 Химки емблема Химки
02.10
Динамо М Динамо М емблема 0:1 <strong>Криля Советов</strong> емблема Криля Советов
02.10
Рубин Рубин емблема 0:1 <strong>Нижни Новгород</strong> емблема Нижни Новгород
Кръг 9
27.09
Нижни Новгород Нижни Новгород емблема 0:2 <strong>ЦСКА Москва</strong> емблема ЦСКА Москва
27.09
Урал <strong>Урал</strong> емблема 2:0 Арсенал Тула емблема Арсенал Тула
26.09
Краснодар <strong>Краснодар</strong> емблема 3:0 Сочи емблема Сочи
26.09
ФК Ростов ФК Ростов емблема 1:2 <strong>Ахмат</strong> емблема Ахмат
26.09
Динамо М <strong>Динамо М</strong> емблема 2:0 Рубин емблема Рубин
25.09
Спартак М <strong>Спартак М</strong> емблема 2:0 Уфа емблема Уфа
25.09
Зенит <strong>Зенит</strong> емблема 2:1 Криля Советов емблема Криля Советов
25.09
Химки Химки емблема 0:0 Локо Москва емблема Локо Москва
Кръг 8
20.09
ЦСКА Москва <strong>ЦСКА Москва</strong> емблема 1:0 Спартак М емблема Спартак М
20.09
Рубин Рубин емблема 1:3 <strong>Зенит</strong> емблема Зенит
20.09
Урал Урал емблема 0:0 Локо Москва емблема Локо Москва
19.09
Сочи Сочи емблема 0:1 <strong>Динамо М</strong> емблема Динамо М
19.09
Нижни Новгород Нижни Новгород емблема 2:3 <strong>Арсенал Тула</strong> емблема Арсенал Тула
18.09
Ахмат Ахмат емблема 0:2 <strong>Краснодар</strong> емблема Краснодар
18.09
Криля Советов <strong>Криля Советов</strong> емблема 4:2 ФК Ростов емблема ФК Ростов
18.09
Уфа <strong>Уфа</strong> емблема 3:2 Химки емблема Химки
Кръг 7
13.09
ФК Ростов ФК Ростов емблема 1:1 Краснодар емблема Краснодар
13.09
Рубин <strong>Рубин</strong> емблема 4:0 Урал емблема Урал
12.09
Динамо М Динамо М емблема 1:2 <strong>Нижни Новгород</strong> емблема Нижни Новгород
12.09
Сочи <strong>Сочи</strong> емблема 3:1 Уфа емблема Уфа
12.09
Арсенал Тула Арсенал Тула емблема 2:2 ЦСКА Москва емблема ЦСКА Москва
11.09
Спартак М <strong>Спартак М</strong> емблема 3:1 Химки емблема Химки
11.09
Зенит <strong>Зенит</strong> емблема 3:1 Ахмат емблема Ахмат
11.09
Локо Москва <strong>Локо Москва</strong> емблема 2:0 Криля Советов емблема Криля Советов
Кръг 6
27.08
Краснодар <strong>Краснодар</strong> емблема 2:0 Рубин емблема Рубин
27.08
Динамо М Динамо М емблема 1:1 Локо Москва емблема Локо Москва
27.08
Химки Химки емблема 1:1 Нижни Новгород емблема Нижни Новгород
27.08
Урал Урал емблема 1:1 ФК Ростов емблема ФК Ростов
26.08
Зенит <strong>Зенит</strong> емблема 1:0 ЦСКА Москва емблема ЦСКА Москва
26.08
Ахмат <strong>Ахмат</strong> емблема 2:1 Арсенал Тула емблема Арсенал Тула
26.08
Спартак М Спартак М емблема 1:2 <strong>Сочи</strong> емблема Сочи
26.08
Уфа Уфа емблема 1:2 <strong>Криля Советов</strong> емблема Криля Советов
Кръг 5
22.08
Химки Химки емблема 1:1 Рубин емблема Рубин
22.08
Нижни Новгород Нижни Новгород емблема 1:2 <strong>ФК Ростов</strong> емблема ФК Ростов
22.08
Локо Москва <strong>Локо Москва</strong> емблема 2:1 Краснодар емблема Краснодар
21.08
Криля Советов <strong>Криля Советов</strong> емблема 1:0 Сочи емблема Сочи
21.08
Уфа Уфа емблема 1:1 Зенит емблема Зенит
21.08
Урал Урал емблема 0:1 <strong>Динамо М</strong> емблема Динамо М
21.08
ЦСКА Москва <strong>ЦСКА Москва</strong> емблема 2:0 Ахмат емблема Ахмат
21.08
Арсенал Тула Арсенал Тула емблема 1:1 Спартак М емблема Спартак М
Кръг 4
16.08
Сочи <strong>Сочи</strong> емблема 3:0 Химки емблема Химки
15.08
Краснодар <strong>Краснодар</strong> емблема 3:2 Арсенал Тула емблема Арсенал Тула
15.08
Рубин Рубин емблема 1:1 Криля Советов емблема Криля Советов
15.08
Локо Москва Локо Москва емблема 1:1 Зенит емблема Зенит
14.08
ФК Ростов ФК Ростов емблема 1:3 <strong>ЦСКА Москва</strong> емблема ЦСКА Москва
14.08
Ахмат <strong>Ахмат</strong> емблема 2:1 Динамо М емблема Динамо М
14.08
Спартак М <strong>Спартак М</strong> емблема 1:0 Урал емблема Урал
14.08
Нижни Новгород Нижни Новгород емблема 1:2 <strong>Уфа</strong> емблема Уфа
Кръг 3
09.08
Сочи <strong>Сочи</strong> емблема 2:0 Урал емблема Урал
08.08
Динамо М <strong>Динамо М</strong> емблема 2:1 ЦСКА Москва емблема ЦСКА Москва
08.08
Рубин <strong>Рубин</strong> емблема 2:1 Ахмат емблема Ахмат
08.08
Химки Химки емблема 1:1 ФК Ростов емблема ФК Ростов
07.08
Спартак М Спартак М емблема 1:2 <strong>Нижни Новгород</strong> емблема Нижни Новгород
07.08
Арсенал Тула <strong>Арсенал Тула</strong> емблема 2:1 Криля Советов емблема Криля Советов
07.08
Зенит <strong>Зенит</strong> емблема 3:2 Краснодар емблема Краснодар
06.08
Уфа Уфа емблема 1:1 Локо Москва емблема Локо Москва
Кръг 2
02.08
Ахмат Ахмат емблема 1:2 <strong>Сочи</strong> емблема Сочи
01.08
ФК Ростов ФК Ростов емблема 2:4 <strong>Зенит</strong> емблема Зенит
01.08
Краснодар Краснодар емблема 0:1 <strong>Химки</strong> емблема Химки
01.08
Урал Урал емблема 1:1 Нижни Новгород емблема Нижни Новгород
31.07
ЦСКА Москва ЦСКА Москва емблема 1:2 <strong>Локо Москва</strong> емблема Локо Москва
31.07
Уфа Уфа емблема 2:3 <strong>Динамо М</strong> емблема Динамо М
30.07
Криля Советов Криля Советов емблема 0:1 <strong>Спартак М</strong> емблема Спартак М
30.07
Арсенал Тула Арсенал Тула емблема 0:3 <strong>Рубин</strong> емблема Рубин
Кръг 1
26.07
Нижни Новгород <strong>Нижни Новгород</strong> емблема 1:0 Сочи емблема Сочи
25.07
ЦСКА Москва <strong>ЦСКА Москва</strong> емблема 1:0 Уфа емблема Уфа
25.07
Криля Советов Криля Советов емблема 1:2 <strong>Ахмат</strong> емблема Ахмат
25.07
Урал Урал емблема 0:3 <strong>Краснодар</strong> емблема Краснодар
24.07
Локо Москва <strong>Локо Москва</strong> емблема 3:1 Арсенал Тула емблема Арсенал Тула
24.07
Рубин <strong>Рубин</strong> емблема 1:0 Спартак М емблема Спартак М
24.07
Химки Химки емблема 1:3 <strong>Зенит</strong> емблема Зенит
23.07
ФК Ростов ФК Ростов емблема 0:2 <strong>Динамо М</strong> емблема Динамо М
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света