Класиране Русия Премиер Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Зенит265516735924
2Локо Москва264915473827
3Спартак М264714574933
4ЦСКА Москва264614484527
5Динамо М264614484128
6Рубин264614483529
7Сочи264312774129
8Химки2638115103237
9ФК Ростов2637114113331
10Краснодар2635105114638
11Ахмат2635105113033
12Урал263061282433
13Арсенал Тула262365152442
14Уфа262055162141
15Ротор261846161243
16ФК Тамбов261334191550

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Зенит133411114112
2Сочи14319412911
3Локо Москва13311012239
4Динамо М1329922247
5Краснодар14257433320
6Химки13258141613
7Спартак М13247332815
8ЦСКА Москва13247332715
9Арсенал Тула13226431914
10Ахмат13216341812
11Урал13205531210
12Рубин12185341515
13ФК Ростов12144261413
14Уфа1292371115
15ФК Тамбов138229819
16Ротор1482210423

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Рубин14289142014
2Спартак М13237242118
3ФК Ростов14237251918
4ЦСКА Москва13227151812
5Зенит13215621812
6Локо Москва13185351518
7Динамо М13175261721
8Ахмат13144271221
9Химки13133461624
10Сочи12123361218
11Уфа14113291026
12Краснодар12103181318
13Урал13101751223
14Ротор1210246820
15ФК Тамбов1351210731
16Арсенал Тула1310112528

Русия Премиер Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 27
24.04
Урал Урал емблема - Ахмат емблема Ахмат
2.85 | 3.20 | 2.35
24.04
Зенит Зенит емблема - Ротор емблема Ротор
1.09 | 8.75 | 16.00
24.04
Динамо М Динамо М емблема - Химки емблема Химки
1.50 | 3.90 | 5.75
24.04
ФК Тамбов ФК Тамбов емблема - Локо Москва емблема Локо Москва
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Уфа Уфа емблема - Сочи емблема Сочи
3.65 | 3.05 | 2.05
25.04
Спартак М Спартак М емблема - ЦСКА Москва емблема ЦСКА Москва
2.25 | 3.45 | 2.85
25.04
ФК Ростов ФК Ростов емблема - Арсенал Тула емблема Арсенал Тула
2.00 | 3.20 | 3.65
25.04
Рубин Рубин емблема - Краснодар емблема Краснодар
2.65 | 3.10 | 2.55

Русия Премиер Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 26
18.04
Спартак М Спартак М емблема 0:3 <strong>Уфа</strong> емблема Уфа
18.04
Сочи <strong>Сочи</strong> емблема 2:1 ЦСКА Москва емблема ЦСКА Москва
18.04
Арсенал Тула <strong>Арсенал Тула</strong> емблема 4:0 ФК Тамбов емблема ФК Тамбов
18.04
Урал Урал емблема 0:1 <strong>Рубин</strong> емблема Рубин
17.04
Краснодар Краснодар емблема 2:2 Зенит емблема Зенит
17.04
Локо Москва <strong>Локо Москва</strong> емблема 4:1 ФК Ростов емблема ФК Ростов
17.04
Ротор Ротор емблема 0:3 <strong>Динамо М</strong> емблема Динамо М
17.04
Ахмат <strong>Ахмат</strong> емблема 3:1 Химки емблема Химки
Кръг 25
12.04
ЦСКА Москва <strong>ЦСКА Москва</strong> емблема 2:0 Ротор емблема Ротор
11.04
Локо Москва <strong>Локо Москва</strong> емблема 2:0 Спартак М емблема Спартак М
11.04
Динамо М Динамо М емблема 2:2 Урал емблема Урал
11.04
Сочи Сочи емблема 1:2 <strong>Зенит</strong> емблема Зенит
11.04
Арсенал Тула <strong>Арсенал Тула</strong> емблема 1:0 Краснодар емблема Краснодар
10.04
ФК Ростов ФК Ростов емблема 0:1 <strong>Рубин</strong> емблема Рубин
10.04
Уфа <strong>Уфа</strong> емблема 3:0 Ахмат емблема Ахмат
10.04
Химки <strong>Химки</strong> емблема 1:0 ФК Тамбов емблема ФК Тамбов
Кръг 24
05.04
Зенит <strong>Зенит</strong> емблема 2:0 Химки емблема Химки
04.04
ФК Ростов ФК Ростов емблема 2:3 <strong>Спартак М</strong> емблема Спартак М
04.04
ФК Тамбов ФК Тамбов емблема 1:2 <strong>ЦСКА Москва</strong> емблема ЦСКА Москва
04.04
Урал <strong>Урал</strong> емблема 2:0 Арсенал Тула емблема Арсенал Тула
03.04
Динамо М <strong>Динамо М</strong> емблема 4:0 Уфа емблема Уфа
03.04
Краснодар Краснодар емблема 0:5 <strong>Ахмат</strong> емблема Ахмат
03.04
Рубин <strong>Рубин</strong> емблема 1:0 Сочи емблема Сочи
03.04
Ротор Ротор емблема 0:2 <strong>Локо Москва</strong> емблема Локо Москва
Кръг 23
19.03
Сочи <strong>Сочи</strong> емблема 5:0 ФК Тамбов емблема ФК Тамбов
19.03
Рубин Рубин емблема 1:3 <strong>Химки</strong> емблема Химки
18.03
Спартак М <strong>Спартак М</strong> емблема 5:1 Урал емблема Урал
18.03
Краснодар Краснодар емблема 2:3 <strong>Динамо М</strong> емблема Динамо М
18.03
Уфа Уфа емблема 0:1 <strong>Локо Москва</strong> емблема Локо Москва
17.03
Ахмат <strong>Ахмат</strong> емблема 2:0 Арсенал Тула емблема Арсенал Тула
17.03
ЦСКА Москва ЦСКА Москва емблема 2:3 <strong>Зенит</strong> емблема Зенит
17.03
Ротор Ротор емблема 0:4 <strong>ФК Ростов</strong> емблема ФК Ростов
Кръг 22
14.03
Локо Москва <strong>Локо Москва</strong> емблема 3:1 Сочи емблема Сочи
14.03
ФК Тамбов ФК Тамбов емблема 0:4 <strong>Краснодар</strong> емблема Краснодар
14.03
Уфа Уфа емблема 0:3 <strong>Рубин</strong> емблема Рубин
13.03
Динамо М Динамо М емблема 1:2 <strong>Спартак М</strong> емблема Спартак М
13.03
Зенит <strong>Зенит</strong> емблема 4:0 Ахмат емблема Ахмат
13.03
Арсенал Тула <strong>Арсенал Тула</strong> емблема 2:1 ЦСКА Москва емблема ЦСКА Москва
13.03
Урал <strong>Урал</strong> емблема 1:0 Ротор емблема Ротор
12.03
Химки <strong>Химки</strong> емблема 1:0 ФК Ростов емблема ФК Ростов
Кръг 21
08.03
Рубин <strong>Рубин</strong> емблема 2:1 Зенит емблема Зенит
08.03
Арсенал Тула Арсенал Тула емблема 0:3 <strong>Локо Москва</strong> емблема Локо Москва
07.03
Спартак М <strong>Спартак М</strong> емблема 6:1 Краснодар емблема Краснодар
07.03
Динамо М <strong>Динамо М</strong> емблема 2:0 ФК Тамбов емблема ФК Тамбов
07.03
Урал Урал емблема 0:0 Уфа емблема Уфа
06.03
ФК Ростов ФК Ростов емблема 0:0 Сочи емблема Сочи
06.03
Ротор Ротор емблема 0:0 Химки емблема Химки
06.03
ЦСКА Москва <strong>ЦСКА Москва</strong> емблема 2:0 Ахмат емблема Ахмат
Кръг 20
28.02
Краснодар Краснодар емблема 2:2 Урал емблема Урал
28.02
Ахмат Ахмат емблема 1:2 <strong>Динамо М</strong> емблема Динамо М
28.02
Спартак М Спартак М емблема 0:2 <strong>Рубин</strong> емблема Рубин
27.02
Локо Москва <strong>Локо Москва</strong> емблема 2:0 ЦСКА Москва емблема ЦСКА Москва
27.02
Сочи <strong>Сочи</strong> емблема 4:0 Арсенал Тула емблема Арсенал Тула
27.02
Зенит Зенит емблема 2:2 ФК Ростов емблема ФК Ростов
27.02
Химки <strong>Химки</strong> емблема 2:1 Уфа емблема Уфа
26.02
ФК Тамбов ФК Тамбов емблема 1:3 <strong>Ротор</strong> емблема Ротор
Кръг 19
18.12
ФК Тамбов ФК Тамбов емблема 1:1 Урал емблема Урал
17.12
Ахмат Ахмат емблема 0:0 Рубин емблема Рубин
17.12
ФК Ростов ФК Ростов емблема 1:3 <strong>ЦСКА Москва</strong> емблема ЦСКА Москва
17.12
Краснодар <strong>Краснодар</strong> емблема 1:0 Уфа емблема Уфа
17.12
Химки <strong>Химки</strong> емблема 3:2 Локо Москва емблема Локо Москва
16.12
Зенит <strong>Зенит</strong> емблема 3:1 Спартак М емблема Спартак М
16.12
Сочи <strong>Сочи</strong> емблема 2:0 Динамо М емблема Динамо М
16.12
Ротор <strong>Ротор</strong> емблема 1:0 Арсенал Тула емблема Арсенал Тула
Кръг 18
13.12
Ахмат Ахмат емблема 0:1 <strong>ФК Ростов</strong> емблема ФК Ростов
13.12
ЦСКА Москва ЦСКА Москва емблема 2:2 Урал емблема Урал
13.12
Краснодар <strong>Краснодар</strong> емблема 5:0 Локо Москва емблема Локо Москва
13.12
ФК Тамбов ФК Тамбов емблема 0:1 <strong>Рубин</strong> емблема Рубин
12.12
Зенит <strong>Зенит</strong> емблема 3:1 Динамо М емблема Динамо М
12.12
Сочи <strong>Сочи</strong> емблема 1:0 Спартак М емблема Спартак М
12.12
Ротор <strong>Ротор</strong> емблема 1:0 Уфа емблема Уфа
11.12
Химки <strong>Химки</strong> емблема 1:0 Арсенал Тула емблема Арсенал Тула
Кръг 17
07.12
Сочи <strong>Сочи</strong> емблема 2:0 Ахмат емблема Ахмат
06.12
ЦСКА Москва ЦСКА Москва емблема 2:2 Химки емблема Химки
06.12
Динамо М <strong>Динамо М</strong> емблема 1:0 Арсенал Тула емблема Арсенал Тула
06.12
ФК Ростов ФК Ростов емблема 0:1 <strong>Уфа</strong> емблема Уфа
05.12
Зенит <strong>Зенит</strong> емблема 5:1 Урал емблема Урал
05.12
Краснодар <strong>Краснодар</strong> емблема 5:0 Ротор емблема Ротор
05.12
Спартак М <strong>Спартак М</strong> емблема 5:1 ФК Тамбов емблема ФК Тамбов
05.12
Локо Москва <strong>Локо Москва</strong> емблема 3:1 Рубин емблема Рубин
Кръг 16
29.11
Спартак М <strong>Спартак М</strong> емблема 2:0 Ротор емблема Ротор
29.11
Рубин <strong>Рубин</strong> емблема 1:0 ЦСКА Москва емблема ЦСКА Москва
29.11
Уфа <strong>Уфа</strong> емблема 4:0 ФК Тамбов емблема ФК Тамбов
29.11
Урал <strong>Урал</strong> емблема 1:0 Сочи емблема Сочи
28.11
ФК Ростов <strong>ФК Ростов</strong> емблема 4:1 Динамо М емблема Динамо М
28.11
Ахмат Ахмат емблема 0:0 Локо Москва емблема Локо Москва
28.11
Химки <strong>Химки</strong> емблема 1:0 Краснодар емблема Краснодар
28.11
Арсенал Тула Арсенал Тула емблема 0:0 Зенит емблема Зенит
Кръг 15
23.11
Уфа Уфа емблема 1:2 <strong>Химки</strong> емблема Химки
22.11
Рубин Рубин емблема 0:2 <strong>ФК Ростов</strong> емблема ФК Ростов
22.11
Ротор Ротор емблема 0:0 Урал емблема Урал
22.11
ЦСКА Москва ЦСКА Москва емблема 1:1 Сочи емблема Сочи
21.11
Спартак М Спартак М емблема 1:1 Динамо М емблема Динамо М
21.11
Локо Москва <strong>Локо Москва</strong> емблема 1:0 Арсенал Тула емблема Арсенал Тула
21.11
Ахмат Ахмат емблема 2:2 Зенит емблема Зенит
21.11
Краснодар <strong>Краснодар</strong> емблема 1:0 ФК Тамбов емблема ФК Тамбов
Кръг 14
08.11
Зенит <strong>Зенит</strong> емблема 3:1 Краснодар емблема Краснодар
08.11
Динамо М <strong>Динамо М</strong> емблема 5:1 Локо Москва емблема Локо Москва
08.11
ЦСКА Москва <strong>ЦСКА Москва</strong> емблема 2:0 ФК Ростов емблема ФК Ростов
08.11
Химки <strong>Химки</strong> емблема 2:0 Рубин емблема Рубин
07.11
ФК Тамбов ФК Тамбов емблема 0:1 <strong>Ахмат</strong> емблема Ахмат
07.11
Арсенал Тула Арсенал Тула емблема 1:1 Ротор емблема Ротор
07.11
Урал Урал емблема 2:2 Спартак М емблема Спартак М
06.11
Сочи Сочи емблема 1:1 Уфа емблема Уфа
Кръг 13
01.11
ФК Тамбов ФК Тамбов емблема 1:2 <strong>Динамо М</strong> емблема Динамо М
01.11
Ротор Ротор емблема 0:1 <strong>ЦСКА Москва</strong> емблема ЦСКА Москва
01.11
Химки Химки емблема 0:2 <strong>Зенит</strong> емблема Зенит
01.11
Уфа Уфа емблема 1:2 <strong>Урал</strong> емблема Урал
31.10
Сочи <strong>Сочи</strong> емблема 2:1 Локо Москва емблема Локо Москва
31.10
Спартак М Спартак М емблема 0:1 <strong>ФК Ростов</strong> емблема ФК Ростов
31.10
Ахмат <strong>Ахмат</strong> емблема 2:0 Краснодар емблема Краснодар
31.10
Рубин <strong>Рубин</strong> емблема 3:1 Арсенал Тула емблема Арсенал Тула
Кръг 12
26.10
ЦСКА Москва <strong>ЦСКА Москва</strong> емблема 5:1 Арсенал Тула емблема Арсенал Тула
25.10
Ахмат <strong>Ахмат</strong> емблема 3:1 Уфа емблема Уфа
25.10
ФК Ростов ФК Ростов емблема 0:2 <strong>Химки</strong> емблема Химки
25.10
Урал Урал емблема 0:0 ФК Тамбов емблема ФК Тамбов
24.10
Краснодар Краснодар емблема 1:3 <strong>Спартак М</strong> емблема Спартак М
24.10
Локо Москва Локо Москва емблема 1:2 <strong>Ротор</strong> емблема Ротор
24.10
Зенит Зенит емблема 1:2 <strong>Рубин</strong> емблема Рубин
24.10
Динамо М <strong>Динамо М</strong> емблема 3:1 Сочи емблема Сочи
Кръг 11
18.10
ФК Ростов <strong>ФК Ростов</strong> емблема 3:0 Ахмат емблема Ахмат
18.10
ЦСКА Москва <strong>ЦСКА Москва</strong> емблема 3:1 Динамо М емблема Динамо М
18.10
Арсенал Тула <strong>Арсенал Тула</strong> емблема 1:0 Урал емблема Урал
18.10
Ротор Ротор емблема 0:2 <strong>ФК Тамбов</strong> емблема ФК Тамбов
17.10
Химки Химки емблема 2:3 <strong>Спартак М</strong> емблема Спартак М
17.10
Краснодар <strong>Краснодар</strong> емблема 3:1 Рубин емблема Рубин
17.10
Локо Москва <strong>Локо Москва</strong> емблема 1:0 Уфа емблема Уфа
17.10
Зенит <strong>Зенит</strong> емблема 3:1 Сочи емблема Сочи
Кръг 10
04.10
Динамо М <strong>Динамо М</strong> емблема 2:0 Краснодар емблема Краснодар
04.10
Сочи <strong>Сочи</strong> емблема 4:2 ФК Ростов емблема ФК Ростов
04.10
Рубин Рубин емблема 1:1 Ахмат емблема Ахмат
04.10
Локо Москва <strong>Локо Москва</strong> емблема 2:1 Химки емблема Химки
03.10
Спартак М Спартак М емблема 1:1 Зенит емблема Зенит
03.10
ФК Тамбов ФК Тамбов емблема 1:1 Арсенал Тула емблема Арсенал Тула
03.10
Урал Урал емблема 0:2 <strong>ЦСКА Москва</strong> емблема ЦСКА Москва
03.10
Уфа Уфа емблема 0:0 Ротор емблема Ротор
Кръг 9
28.09
Химки <strong>Химки</strong> емблема 1:0 Динамо М емблема Динамо М
27.09
ЦСКА Москва ЦСКА Москва емблема 0:1 <strong>Локо Москва</strong> емблема Локо Москва
27.09
Ротор Ротор емблема 1:3 <strong>Рубин</strong> емблема Рубин
27.09
Ахмат <strong>Ахмат</strong> емблема 2:0 Урал емблема Урал
27.09
Арсенал Тула Арсенал Тула емблема 2:3 <strong>ФК Ростов</strong> емблема ФК Ростов
26.09
Сочи Сочи емблема 1:1 Краснодар емблема Краснодар
26.09
Зенит <strong>Зенит</strong> емблема 6:0 Уфа емблема Уфа
26.09
ФК Тамбов ФК Тамбов емблема 0:2 <strong>Спартак М</strong> емблема Спартак М
Кръг 8
21.09
Динамо М <strong>Динамо М</strong> емблема 1:0 Ахмат емблема Ахмат
20.09
Локо Москва <strong>Локо Москва</strong> емблема 1:0 ФК Тамбов емблема ФК Тамбов
20.09
Рубин Рубин емблема 0:2 <strong>Спартак М</strong> емблема Спартак М
20.09
Арсенал Тула <strong>Арсенал Тула</strong> емблема 3:2 Сочи емблема Сочи
20.09
Уфа Уфа емблема 0:1 <strong>ЦСКА Москва</strong> емблема ЦСКА Москва
19.09
ФК Ростов <strong>ФК Ростов</strong> емблема 3:0 Ротор емблема Ротор
19.09
Урал Урал емблема 1:1 Зенит емблема Зенит
18.09
Краснодар <strong>Краснодар</strong> емблема 7:2 Химки емблема Химки
Кръг 7
14.09
ФК Ростов ФК Ростов емблема 0:0 Локо Москва емблема Локо Москва
14.09
Зенит <strong>Зенит</strong> емблема 3:1 Арсенал Тула емблема Арсенал Тула
13.09
ЦСКА Москва <strong>ЦСКА Москва</strong> емблема 3:1 Спартак М емблема Спартак М
13.09
Ротор Ротор емблема 0:3 <strong>Краснодар</strong> емблема Краснодар
13.09
Динамо М Динамо М емблема 0:1 <strong>Рубин</strong> емблема Рубин
12.09
Ахмат Ахмат емблема 0:1 <strong>Сочи</strong> емблема Сочи
12.09
Урал <strong>Урал</strong> емблема 3:1 Химки емблема Химки
12.09
ФК Тамбов <strong>ФК Тамбов</strong> емблема 2:0 Уфа емблема Уфа
Кръг 6
30.08
Краснодар Краснодар емблема 1:1 ФК Ростов емблема ФК Ростов
30.08
Сочи Сочи емблема 0:0 Урал емблема Урал
30.08
Рубин Рубин емблема 2:2 ФК Тамбов емблема ФК Тамбов
30.08
Ахмат Ахмат емблема 0:3 <strong>ЦСКА Москва</strong> емблема ЦСКА Москва
30.08
Локо Москва Локо Москва емблема 0:0 Зенит емблема Зенит
30.08
Уфа Уфа емблема 1:1 Динамо М емблема Динамо М
29.08
Химки Химки емблема 1:1 Ротор емблема Ротор
29.08
Спартак М <strong>Спартак М</strong> емблема 2:1 Арсенал Тула емблема Арсенал Тула
Кръг 5
26.08
Динамо М <strong>Динамо М</strong> емблема 1:0 Зенит емблема Зенит
26.08
ФК Ростов <strong>ФК Ростов</strong> емблема 1:0 Урал емблема Урал
26.08
Краснодар Краснодар емблема 1:1 ЦСКА Москва емблема ЦСКА Москва
26.08
Локо Москва Локо Москва емблема 2:3 <strong>Ахмат</strong> емблема Ахмат
26.08
Рубин <strong>Рубин</strong> емблема 3:0 Уфа емблема Уфа
26.08
Ротор Ротор емблема 0:1 <strong>Спартак М</strong> емблема Спартак М
25.08
Арсенал Тула Арсенал Тула емблема 1:1 Химки емблема Химки
25.08
ФК Тамбов ФК Тамбов емблема 0:1 <strong>Сочи</strong> емблема Сочи
Кръг 4
23.08
Спартак М <strong>Спартак М</strong> емблема 2:1 Локо Москва емблема Локо Москва
23.08
Уфа Уфа емблема 0:1 <strong>ФК Ростов</strong> емблема ФК Ростов
22.08
ЦСКА Москва ЦСКА Москва емблема 1:2 <strong>Рубин</strong> емблема Рубин
22.08
Ротор Ротор емблема 1:2 <strong>Сочи</strong> емблема Сочи
22.08
Зенит <strong>Зенит</strong> емблема 4:1 ФК Тамбов емблема ФК Тамбов
22.08
Арсенал Тула <strong>Арсенал Тула</strong> емблема 2:0 Динамо М емблема Динамо М
22.08
Химки Химки емблема 1:2 <strong>Ахмат</strong> емблема Ахмат
22.08
Урал <strong>Урал</strong> емблема 1:0 Краснодар емблема Краснодар
Кръг 3
19.08
Зенит <strong>Зенит</strong> емблема 2:1 ЦСКА Москва емблема ЦСКА Москва
19.08
Динамо М <strong>Динамо М</strong> емблема 2:0 ФК Ростов емблема ФК Ростов
19.08
Ахмат <strong>Ахмат</strong> емблема 3:1 Ротор емблема Ротор
19.08
Уфа Уфа емблема 1:1 Спартак М емблема Спартак М
19.08
Урал Урал емблема 1:1 Локо Москва емблема Локо Москва
18.08
Краснодар <strong>Краснодар</strong> емблема 2:0 Арсенал Тула емблема Арсенал Тула
18.08
ФК Тамбов <strong>ФК Тамбов</strong> емблема 1:0 Химки емблема Химки
18.08
Сочи <strong>Сочи</strong> емблема 3:2 Рубин емблема Рубин
Кръг 2
15.08
ФК Ростов ФК Ростов емблема 0:2 <strong>Зенит</strong> емблема Зенит
15.08
Локо Москва <strong>Локо Москва</strong> емблема 1:0 Краснодар емблема Краснодар
15.08
ЦСКА Москва <strong>ЦСКА Москва</strong> емблема 2:1 ФК Тамбов емблема ФК Тамбов
15.08
Динамо М Динамо М емблема 0:0 Ротор емблема Ротор
15.08
Рубин Рубин емблема 1:1 Урал емблема Урал
14.08
Спартак М <strong>Спартак М</strong> емблема 2:0 Ахмат емблема Ахмат
14.08
Сочи Сочи емблема 1:1 Химки емблема Химки
14.08
Арсенал Тула Арсенал Тула емблема 2:3 <strong>Уфа</strong> емблема Уфа
Кръг 1
11.08
Рубин Рубин емблема 0:2 <strong>Локо Москва</strong> емблема Локо Москва
11.08
Ротор Ротор емблема 0:2 <strong>Зенит</strong> емблема Зенит
10.08
Урал Урал емблема 0:2 <strong>Динамо М</strong> емблема Динамо М
09.08
Спартак М Спартак М емблема 2:2 Сочи емблема Сочи
09.08
Арсенал Тула Арсенал Тула емблема 0:0 Ахмат емблема Ахмат
09.08
Уфа Уфа емблема 0:3 <strong>Краснодар</strong> емблема Краснодар
08.08
ФК Тамбов ФК Тамбов емблема 0:1 <strong>ФК Ростов</strong> емблема ФК Ростов
08.08
Химки Химки емблема 0:2 <strong>ЦСКА Москва</strong> емблема ЦСКА Москва
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света