Класиране Русия ФНЛ

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Оренбург194113243112
2Торпедо М193810813919
3Нефтехимик193611353616
4Ф. Воронеж193611353117
5Спартак Владикавказ19339643822
6СКА Хабаровск19319462017
7Акрон19298562220
8ФК Балтика19276942217
9КАМАЗ19277662017
10Велес Москва19278382321
11Спартак М 219268292033
12Том Томск19257482529
13Ротор192341141918
14Долгопрудний19225771518
15ФК Енисей19226492532
16Краснодар II19205591726
17Урожай191752121628
18Текстилчик Иваново191536101529
19Металург Липецк191543121644
20Волгар191233131025

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Оренбург12301002227
2Ф. Воронеж1126821207
3Торпедо М11236502711
4Акрон1020622138
5КАМАЗ12206241713
6Нефтехимик1019613249
7Спартак Владикавказ718601196
8Том Томск9175221210
9Краснодар II915432129
10Велес Москва9154321512
11СКА Хабаровск81550397
12Спартак М 210144241112
13Долгопрудний81334175
14ФК Балтика91226177
15ФК Енисей8123321111
16Текстилчик Иваново9113241314
17Ротор101017279
18Металург Липецк109235816
19Урожай96207416
20Волгар94117211

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Нефтехимик917522127
2СКА Хабаровск11164431110
3ФК Балтика10154331510
4Торпедо М815431128
5Спартак Владикавказ12153631916
6Ротор913342129
7Велес Москва101240689
8Спартак М 2912405921
9Оренбург71132295
10Урожай10113251212
11Ф. Воронеж8103141110
12ФК Енисей11103171421
13Акрон99234912
14Долгопрудний119236813
15Волгар108226814
16Том Томск1082261319
17КАМАЗ7714234
18Металург Липецк96207828
19Краснодар II105127517
20Текстилчик Иваново104046215

Русия ФНЛ Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 20
31.10
Урожай Урожай емблема - ФК Енисей емблема ФК Енисей
0.00 | 0.00 | 0.00
31.10
Спартак Владикавказ Спартак Владикавказ емблема - Краснодар II емблема Краснодар II
0.00 | 0.00 | 0.00
31.10
Долгопрудний Долгопрудний емблема - Ротор емблема Ротор
0.00 | 0.00 | 0.00
31.10
СКА Хабаровск СКА Хабаровск емблема - Нефтехимик емблема Нефтехимик
0.00 | 0.00 | 0.00
31.10
ФК Балтика ФК Балтика емблема - Том Томск емблема Том Томск
0.00 | 0.00 | 0.00
31.10
Велес Москва Велес Москва емблема - Ф. Воронеж емблема Ф. Воронеж
0.00 | 0.00 | 0.00
31.10
Текстилчик Иваново Текстилчик Иваново емблема - КАМАЗ емблема КАМАЗ
0.00 | 0.00 | 0.00
31.10
Спартак М 2 Спартак М 2 емблема - Торпедо М емблема Торпедо М
0.00 | 0.00 | 0.00
31.10
Волгар Волгар емблема - Акрон емблема Акрон
0.00 | 0.00 | 0.00
31.10
Металург Липецк Металург Липецк емблема - Оренбург емблема Оренбург
0.00 | 0.00 | 0.00

Русия ФНЛ Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 19
23.10
ФК Балтика <strong>ФК Балтика</strong> емблема 1:0 Велес Москва емблема Велес Москва
23.10
Ф. Воронеж <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема 3:2 Металург Липецк емблема Металург Липецк
23.10
КАМАЗ <strong>КАМАЗ</strong> емблема 4:1 Спартак М 2 емблема Спартак М 2
23.10
Краснодар II Краснодар II емблема 1:2 <strong>Урожай</strong> емблема Урожай
23.10
Торпедо М <strong>Торпедо М</strong> емблема 2:1 ФК Енисей емблема ФК Енисей
23.10
Ротор Ротор емблема 0:0 Спартак Владикавказ емблема Спартак Владикавказ
23.10
Акрон <strong>Акрон</strong> емблема 2:1 Долгопрудний емблема Долгопрудний
23.10
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 2:0 СКА Хабаровск емблема СКА Хабаровск
23.10
Нефтехимик <strong>Нефтехимик</strong> емблема 3:1 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
23.10
Том Томск <strong>Том Томск</strong> емблема 2:1 Волгар емблема Волгар
Кръг 18
17.10
Урожай <strong>Урожай</strong> емблема 1:0 КАМАЗ емблема КАМАЗ
17.10
Спартак Владикавказ Спартак Владикавказ емблема 2:3 <strong>Нефтехимик</strong> емблема Нефтехимик
17.10
Текстилчик Иваново Текстилчик Иваново емблема 2:2 Акрон емблема Акрон
17.10
Спартак М 2 Спартак М 2 емблема 1:1 Ротор емблема Ротор
17.10
Волгар Волгар емблема 0:2 <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема Ф. Воронеж
17.10
Металург Липецк Металург Липецк емблема 0:4 <strong>ФК Балтика</strong> емблема ФК Балтика
17.10
Велес Москва Велес Москва емблема 3:5 <strong>Торпедо М</strong> емблема Торпедо М
17.10
ФК Енисей <strong>ФК Енисей</strong> емблема 2:0 Краснодар II емблема Краснодар II
17.10
Долгопрудний Долгопрудний емблема 0:0 Оренбург емблема Оренбург
17.10
Том Томск <strong>Том Томск</strong> емблема 1:0 СКА Хабаровск емблема СКА Хабаровск
Кръг 17
13.10
ФК Балтика ФК Балтика емблема 0:2 <strong>Волгар</strong> емблема Волгар
13.10
Ротор Ротор емблема 1:3 <strong>Урожай</strong> емблема Урожай
13.10
Акрон <strong>Акрон</strong> емблема 2:1 Спартак Владикавказ емблема Спартак Владикавказ
13.10
Нефтехимик <strong>Нефтехимик</strong> емблема 5:0 Спартак М 2 емблема Спартак М 2
13.10
КАМАЗ КАМАЗ емблема 1:1 ФК Енисей емблема ФК Енисей
13.10
Металург Липецк <strong>Металург Липецк</strong> емблема 1:0 Велес Москва емблема Велес Москва
13.10
Ф. Воронеж Ф. Воронеж емблема 0:1 <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема СКА Хабаровск
13.10
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 2:0 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
13.10
Краснодар II Краснодар II емблема 1:1 Торпедо М емблема Торпедо М
13.10
Том Томск Том Томск емблема 1:1 Долгопрудний емблема Долгопрудний
Кръг 16
09.10
Урожай Урожай емблема 0:2 <strong>Нефтехимик</strong> емблема Нефтехимик
09.10
Спартак Владикавказ <strong>Спартак Владикавказ</strong> емблема 1:0 Оренбург емблема Оренбург
09.10
Торпедо М Торпедо М емблема 1:1 КАМАЗ емблема КАМАЗ
09.10
Текстилчик Иваново Текстилчик Иваново емблема 1:1 Том Томск емблема Том Томск
09.10
Волгар Волгар емблема 0:2 <strong>Металург Липецк</strong> емблема Металург Липецк
09.10
Спартак М 2 Спартак М 2 емблема 0:1 <strong>Акрон</strong> емблема Акрон
09.10
Долгопрудний <strong>Долгопрудний</strong> емблема 2:0 Ф. Воронеж емблема Ф. Воронеж
09.10
Велес Москва <strong>Велес Москва</strong> емблема 3:1 Краснодар II емблема Краснодар II
09.10
ФК Енисей ФК Енисей емблема 1:1 Ротор емблема Ротор
09.10
СКА Хабаровск СКА Хабаровск емблема 0:2 <strong>ФК Балтика</strong> емблема ФК Балтика
Кръг 15
03.10
ФК Балтика ФК Балтика емблема 1:1 Долгопрудний емблема Долгопрудний
03.10
Нефтехимик Нефтехимик емблема 2:3 <strong>ФК Енисей</strong> емблема ФК Енисей
03.10
Ф. Воронеж <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема 3:0 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
03.10
КАМАЗ <strong>КАМАЗ</strong> емблема 2:0 Краснодар II емблема Краснодар II
03.10
Волгар Волгар емблема 0:1 <strong>Велес Москва</strong> емблема Велес Москва
03.10
Акрон <strong>Акрон</strong> емблема 1:0 Урожай емблема Урожай
03.10
Ротор Ротор емблема 1:1 Торпедо М емблема Торпедо М
03.10
Металург Липецк Металург Липецк емблема 1:1 СКА Хабаровск емблема СКА Хабаровск
03.10
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 2:1 Спартак М 2 емблема Спартак М 2
03.10
Том Томск Том Томск емблема 1:3 <strong>Спартак Владикавказ</strong> емблема Спартак Владикавказ
Кръг 14
29.09
Торпедо М Торпедо М емблема 1:1 Нефтехимик емблема Нефтехимик
29.09
Велес Москва Велес Москва емблема 0:0 КАМАЗ емблема КАМАЗ
29.09
Спартак Владикавказ <strong>Спартак Владикавказ</strong> емблема 1:0 Ф. Воронеж емблема Ф. Воронеж
29.09
Текстилчик Иваново <strong>Текстилчик Иваново</strong> емблема 3:2 ФК Балтика емблема ФК Балтика
29.09
Акрон <strong>Акрон</strong> емблема 4:1 ФК Енисей емблема ФК Енисей
29.09
Урожай Урожай емблема 0:1 <strong>Оренбург</strong> емблема Оренбург
29.09
Краснодар II Краснодар II емблема 1:1 Ротор емблема Ротор
29.09
Спартак М 2 <strong>Спартак М 2</strong> емблема 3:1 Том Томск емблема Том Томск
29.09
Долгопрудний <strong>Долгопрудний</strong> емблема 1:0 Металург Липецк емблема Металург Липецк
29.09
СКА Хабаровск <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема 1:0 Волгар емблема Волгар
Кръг 13
25.09
ФК Балтика ФК Балтика емблема 1:1 Спартак Владикавказ емблема Спартак Владикавказ
25.09
Ф. Воронеж <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема 3:0 Спартак М 2 емблема Спартак М 2
25.09
Нефтехимик <strong>Нефтехимик</strong> емблема 4:1 Краснодар II емблема Краснодар II
25.09
Акрон <strong>Акрон</strong> емблема 1:0 Торпедо М емблема Торпедо М
25.09
Металург Липецк Металург Липецк емблема 0:0 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
25.09
Волгар Волгар емблема 0:1 <strong>Долгопрудний</strong> емблема Долгопрудний
25.09
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 2:0 ФК Енисей емблема ФК Енисей
25.09
Ротор <strong>Ротор</strong> емблема 1:0 КАМАЗ емблема КАМАЗ
25.09
Том Томск <strong>Том Томск</strong> емблема 2:1 Урожай емблема Урожай
25.09
СКА Хабаровск <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема 2:0 Велес Москва емблема Велес Москва
Кръг 12
20.09
Велес Москва <strong>Велес Москва</strong> емблема 3:1 Ротор емблема Ротор
19.09
Урожай Урожай емблема 0:4 <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема Ф. Воронеж
19.09
Спартак Владикавказ <strong>Спартак Владикавказ</strong> емблема 5:0 Металург Липецк емблема Металург Липецк
19.09
КАМАЗ КАМАЗ емблема 0:1 <strong>Нефтехимик</strong> емблема Нефтехимик
19.09
Краснодар II <strong>Краснодар II</strong> емблема 2:0 Акрон емблема Акрон
19.09
Торпедо М <strong>Торпедо М</strong> емблема 2:1 Оренбург емблема Оренбург
19.09
Текстилчик Иваново Текстилчик Иваново емблема 1:2 <strong>Волгар</strong> емблема Волгар
19.09
Спартак М 2 Спартак М 2 емблема 1:2 <strong>ФК Балтика</strong> емблема ФК Балтика
19.09
Долгопрудний Долгопрудний емблема 1:1 СКА Хабаровск емблема СКА Хабаровск
19.09
ФК Енисей ФК Енисей емблема 2:3 <strong>Том Томск</strong> емблема Том Томск
Кръг 11
15.09
ФК Балтика ФК Балтика емблема 0:0 Урожай емблема Урожай
15.09
Долгопрудний Долгопрудний емблема 0:2 <strong>Велес Москва</strong> емблема Велес Москва
15.09
Ф. Воронеж <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема 3:1 ФК Енисей емблема ФК Енисей
Кръг 29
15.09
Торпедо М Торпедо М емблема 3:3 Том Томск емблема Том Томск
Кръг 11
15.09
Текстилчик Иваново Текстилчик Иваново емблема 0:3 <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема СКА Хабаровск
15.09
Волгар Волгар емблема 1:1 Спартак Владикавказ емблема Спартак Владикавказ
15.09
Металург Липецк Металург Липецк емблема 0:2 <strong>Спартак М 2</strong> емблема Спартак М 2
15.09
Акрон Акрон емблема 0:0 КАМАЗ емблема КАМАЗ
15.09
Нефтехимик Нефтехимик емблема 1:3 <strong>Ротор</strong> емблема Ротор
15.09
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 2:0 Краснодар II емблема Краснодар II
Кръг 10
11.09
Урожай Урожай емблема 0:3 <strong>Металург Липецк</strong> емблема Металург Липецк
11.09
Спартак Владикавказ <strong>Спартак Владикавказ</strong> емблема 3:1 СКА Хабаровск емблема СКА Хабаровск
11.09
Краснодар II <strong>Краснодар II</strong> емблема 2:1 Том Томск емблема Том Томск
11.09
Торпедо М Торпедо М емблема 2:2 Ф. Воронеж емблема Ф. Воронеж
11.09
КАМАЗ КАМАЗ емблема 0:4 <strong>Оренбург</strong> емблема Оренбург
11.09
Текстилчик Иваново <strong>Текстилчик Иваново</strong> емблема 3:1 Долгопрудний емблема Долгопрудний
11.09
Ротор Ротор емблема 1:2 <strong>Акрон</strong> емблема Акрон
11.09
Спартак М 2 <strong>Спартак М 2</strong> емблема 1:0 Волгар емблема Волгар
11.09
Велес Москва Велес Москва емблема 1:2 <strong>Нефтехимик</strong> емблема Нефтехимик
10.09
ФК Енисей <strong>ФК Енисей</strong> емблема 1:0 ФК Балтика емблема ФК Балтика
Кръг 9
05.09
ФК Балтика ФК Балтика емблема 1:1 Торпедо М емблема Торпедо М
05.09
Волгар Волгар емблема 0:2 <strong>Урожай</strong> емблема Урожай
05.09
Ф. Воронеж Ф. Воронеж емблема 0:0 Краснодар II емблема Краснодар II
05.09
Акрон Акрон емблема 1:3 <strong>Нефтехимик</strong> емблема Нефтехимик
05.09
КАМАЗ <strong>КАМАЗ</strong> емблема 2:1 Том Томск емблема Том Томск
05.09
Долгопрудний Долгопрудний емблема 1:1 Спартак Владикавказ емблема Спартак Владикавказ
05.09
Металург Липецк Металург Липецк емблема 0:2 <strong>ФК Енисей</strong> емблема ФК Енисей
05.09
Оренбург Оренбург емблема 0:3 <strong>Ротор</strong> емблема Ротор
05.09
Текстилчик Иваново <strong>Текстилчик Иваново</strong> емблема 2:0 Велес Москва емблема Велес Москва
05.09
СКА Хабаровск СКА Хабаровск емблема 0:1 <strong>Спартак М 2</strong> емблема Спартак М 2
Кръг 8
29.08
Спартак Владикавказ <strong>Спартак Владикавказ</strong> емблема 4:0 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
29.08
ФК Балтика <strong>ФК Балтика</strong> емблема 2:1 Краснодар II емблема Краснодар II
29.08
Велес Москва Велес Москва емблема 1:1 Акрон емблема Акрон
29.08
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 1:0 Нефтехимик емблема Нефтехимик
29.08
КАМАЗ <strong>КАМАЗ</strong> емблема 2:1 Ф. Воронеж емблема Ф. Воронеж
29.08
Торпедо М <strong>Торпедо М</strong> емблема 7:1 Металург Липецк емблема Металург Липецк
29.08
ФК Енисей ФК Енисей емблема 2:2 Волгар емблема Волгар
29.08
Том Томск Том Томск емблема 1:1 Ротор емблема Ротор
29.08
СКА Хабаровск <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема 1:0 Урожай емблема Урожай
28.08
Спартак М 2 Спартак М 2 емблема 0:2 <strong>Долгопрудний</strong> емблема Долгопрудний
Кръг 7
21.08
Долгопрудний <strong>Долгопрудний</strong> емблема 1:0 Урожай емблема Урожай
21.08
Волгар Волгар емблема 0:1 <strong>Торпедо М</strong> емблема Торпедо М
21.08
Ф. Воронеж <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема 1:0 Ротор емблема Ротор
21.08
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 1:0 Акрон емблема Акрон
21.08
КАМАЗ КАМАЗ емблема 0:1 <strong>ФК Балтика</strong> емблема ФК Балтика
21.08
Металург Липецк Металург Липецк емблема 1:2 <strong>Краснодар II</strong> емблема Краснодар II
21.08
Велес Москва Велес Москва емблема 2:2 Спартак Владикавказ емблема Спартак Владикавказ
21.08
Нефтехимик Нефтехимик емблема 0:1 <strong>Том Томск</strong> емблема Том Томск
21.08
СКА Хабаровск <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема 4:3 ФК Енисей емблема ФК Енисей
20.08
Текстилчик Иваново Текстилчик Иваново емблема 1:2 <strong>Спартак М 2</strong> емблема Спартак М 2
Кръг 6
15.08
Спартак М 2 <strong>Спартак М 2</strong> емблема 3:2 Спартак Владикавказ емблема Спартак Владикавказ
Кръг 24
15.08
Том Томск <strong>Том Томск</strong> емблема 2:1 Акрон емблема Акрон
Кръг 6
14.08
Урожай <strong>Урожай</strong> емблема 1:0 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
14.08
Ротор Ротор емблема 1:1 ФК Балтика емблема ФК Балтика
14.08
Нефтехимик <strong>Нефтехимик</strong> емблема 3:0 Ф. Воронеж емблема Ф. Воронеж
14.08
Краснодар II <strong>Краснодар II</strong> емблема 1:0 Волгар емблема Волгар
14.08
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 2:1 Велес Москва емблема Велес Москва
14.08
КАМАЗ <strong>КАМАЗ</strong> емблема 3:0 Металург Липецк емблема Металург Липецк
14.08
ФК Енисей <strong>ФК Енисей</strong> емблема 1:0 Долгопрудний емблема Долгопрудний
14.08
СКА Хабаровск СКА Хабаровск емблема 0:1 <strong>Торпедо М</strong> емблема Торпедо М
Кръг 5
08.08
Спартак Владикавказ <strong>Спартак Владикавказ</strong> емблема 3:2 Урожай емблема Урожай
08.08
ФК Балтика ФК Балтика емблема 0:0 Нефтехимик емблема Нефтехимик
Кръг 23
08.08
Торпедо М <strong>Торпедо М</strong> емблема 1:0 Долгопрудний емблема Долгопрудний
Кръг 5
08.08
Спартак М 2 Спартак М 2 емблема 0:2 <strong>Велес Москва</strong> емблема Велес Москва
08.08
Волгар Волгар емблема 0:1 <strong>КАМАЗ</strong> емблема КАМАЗ
08.08
Ф. Воронеж <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема 1:0 Акрон емблема Акрон
08.08
Текстилчик Иваново Текстилчик Иваново емблема 0:1 <strong>ФК Енисей</strong> емблема ФК Енисей
08.08
Металург Липецк Металург Липецк емблема 0:1 <strong>Ротор</strong> емблема Ротор
08.08
Том Томск Том Томск емблема 1:2 <strong>Оренбург</strong> емблема Оренбург
08.08
СКА Хабаровск <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема 1:0 Краснодар II емблема Краснодар II
Кръг 4
31.07
Урожай Урожай емблема 1:2 <strong>Спартак М 2</strong> емблема Спартак М 2
31.07
Ротор Ротор емблема 1:1 Волгар емблема Волгар
31.07
Нефтехимик <strong>Нефтехимик</strong> емблема 5:0 Металург Липецк емблема Металург Липецк
31.07
Краснодар II <strong>Краснодар II</strong> емблема 2:0 Долгопрудний емблема Долгопрудний
31.07
Велес Москва <strong>Велес Москва</strong> емблема 1:0 Том Томск емблема Том Томск
31.07
Оренбург Оренбург емблема 0:2 <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема Ф. Воронеж
31.07
Акрон Акрон емблема 0:0 ФК Балтика емблема ФК Балтика
31.07
КАМАЗ КАМАЗ емблема 1:2 <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема СКА Хабаровск
31.07
Торпедо М Торпедо М емблема 0:0 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
31.07
ФК Енисей ФК Енисей емблема 0:3 <strong>Спартак Владикавказ</strong> емблема Спартак Владикавказ
Кръг 3
25.07
Урожай Урожай емблема 0:2 <strong>Велес Москва</strong> емблема Велес Москва
25.07
Металург Липецк Металург Липецк емблема 2:2 Акрон емблема Акрон
24.07
ФК Балтика ФК Балтика емблема 1:1 Оренбург емблема Оренбург
24.07
Ротор Ротор емблема 0:0 СКА Хабаровск емблема СКА Хабаровск
24.07
Краснодар II Краснодар II емблема 1:1 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
24.07
Спартак М 2 <strong>Спартак М 2</strong> емблема 2:1 ФК Енисей емблема ФК Енисей
24.07
Волгар <strong>Волгар</strong> емблема 1:0 Нефтехимик емблема Нефтехимик
24.07
Ф. Воронеж <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема 2:0 Том Томск емблема Том Томск
24.07
Торпедо М <strong>Торпедо М</strong> емблема 3:1 Спартак Владикавказ емблема Спартак Владикавказ
23.07
Долгопрудний Долгопрудний емблема 1:1 КАМАЗ емблема КАМАЗ
Кръг 2
17.07
Ф. Воронеж <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема 1:0 Велес Москва емблема Велес Москва
17.07
Ротор Ротор емблема 1:1 Долгопрудний емблема Долгопрудний
17.07
Краснодар II Краснодар II емблема 1:3 <strong>Спартак Владикавказ</strong> емблема Спартак Владикавказ
17.07
Торпедо М <strong>Торпедо М</strong> емблема 5:0 Спартак М 2 емблема Спартак М 2
17.07
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 4:0 Металург Липецк емблема Металург Липецк
17.07
КАМАЗ <strong>КАМАЗ</strong> емблема 1:0 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
17.07
Акрон <strong>Акрон</strong> емблема 1:0 Волгар емблема Волгар
17.07
Нефтехимик Нефтехимик емблема 0:0 СКА Хабаровск емблема СКА Хабаровск
17.07
Том Томск <strong>Том Томск</strong> емблема 1:0 ФК Балтика емблема ФК Балтика
17.07
ФК Енисей ФК Енисей емблема 2:2 Урожай емблема Урожай
Кръг 1
11.07
Металург Липецк <strong>Металург Липецк</strong> емблема 3:2 Том Томск емблема Том Томск
10.07
Ротор Ротор емблема 0:0 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
10.07
Велес Москва <strong>Велес Москва</strong> емблема 1:0 ФК Енисей емблема ФК Енисей
10.07
Спартак М 2 Спартак М 2 емблема 0:0 Краснодар II емблема Краснодар II
10.07
Ф. Воронеж Ф. Воронеж емблема 3:3 ФК Балтика емблема ФК Балтика
10.07
Нефтехимик <strong>Нефтехимик</strong> емблема 1:0 Долгопрудний емблема Долгопрудний
10.07
Урожай Урожай емблема 1:2 <strong>Торпедо М</strong> емблема Торпедо М
10.07
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 4:0 Волгар емблема Волгар
10.07
КАМАЗ КАМАЗ емблема 1:1 Спартак Владикавказ емблема Спартак Владикавказ
10.07
Акрон Акрон емблема 1:2 <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема СКА Хабаровск
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света