Класиране Русия ФНЛ

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Криля Советов42101325510026
2Оренбург4294281047833
3Нижни Новгород428827786728
4Алания Владикавказ4277221197440
5ФК Балтика4273227134935
6Торпедо М4272219126541
7Нефтехимик42702010126444
8Велес Москва42661812125446
9Ф. Воронеж42641713125743
10ФК Енисей4263196175254
11СКА Хабаровск4260179165247
12Чайка Песчанокопское42561511164453
13Волгар42541412164745
14Спартак М 24249147215377
15Текстилчик Иваново42471211193251
16Краснодар II42451112194668
17Акрон42421012203554
18Том Томск42411011213250
19Динамо Брянск4235115262563
20Иртиш Омск423288263062
21Чертаново М422776293580
22Шинник Ярославъл4225510273990

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Криля Советов21581911668
2Нижни Новгород214715243812
3Оренбург214714524218
4Нефтехимик214212634217
5Алания Владикавказ214212634521
6Торпедо М213912363316
7Волгар213810832918
8Велес Москва213710743424
9СКА Хабаровск213610652315
10ФК Балтика213511282415
11Ф. Воронеж213481032613
12ФК Енисей213411193327
13Краснодар II21339663325
14Чайка Песчанокопское212783102228
15Текстилчик Иваново21266871321
16Динамо Брянск212581121527
17Спартак М 2212365102737
18Акрон21225791925
19Том Томск212055111826
20Иртиш Омск211853131232
21Шинник Ярославъл211334142039
22Чертаново М211233151636

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Оренбург214714523615
2Криля Советов214313443418
3Нижни Новгород214112542916
4ФК Балтика213811552520
5Алания Владикавказ213510562919
6Торпедо М21339663225
7Ф. Воронеж21309393130
8Велес Москва21298582022
9Чайка Песчанокопское21297862225
10ФК Енисей21298581927
11Нефтехимик21288492227
12Спартак М 2212682112640
13СКА Хабаровск212473112932
14Том Томск212156101424
15Текстилчик Иваново212163121930
16Акрон212055111629
17Волгар211644131827
18Чертаново М211543141944
19Иртиш Омск211435131830
20Динамо Брянск211334141036
21Краснодар II211226131343
22Шинник Ярославъл211226131951

Русия ФНЛ Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Русия ФНЛ Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 42
15.05
Акрон Акрон емблема 0:2 <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема Ф. Воронеж
15.05
Краснодар II <strong>Краснодар II</strong> емблема 1:0 Волгар емблема Волгар
15.05
Чайка Песчанокопское <strong>Чайка Песчанокопское</strong> емблема 1:0 Нефтехимик емблема Нефтехимик
15.05
Том Томск Том Томск емблема 1:1 Нижни Новгород емблема Нижни Новгород
15.05
Велес Москва <strong>Велес Москва</strong> емблема 2:1 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
15.05
Спартак М 2 <strong>Спартак М 2</strong> емблема 4:3 Чертаново М емблема Чертаново М
15.05
Торпедо М Торпедо М емблема 0:1 <strong>Шинник Ярославъл</strong> емблема Шинник Ярославъл
15.05
ФК Балтика ФК Балтика емблема 0:1 <strong>Криля Советов</strong> емблема Криля Советов
15.05
СКА Хабаровск СКА Хабаровск емблема 1:2 <strong>Алания Владикавказ</strong> емблема Алания Владикавказ
15.05
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 3:2 Динамо Брянск емблема Динамо Брянск
15.05
ФК Енисей <strong>ФК Енисей</strong> емблема 2:1 Иртиш Омск емблема Иртиш Омск
Кръг 41
08.05
ФК Балтика <strong>ФК Балтика</strong> емблема 3:1 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
08.05
Алания Владикавказ Алания Владикавказ емблема 0:0 Велес Москва емблема Велес Москва
08.05
Динамо Брянск Динамо Брянск емблема 0:1 <strong>Чайка Песчанокопское</strong> емблема Чайка Песчанокопское
08.05
Нефтехимик <strong>Нефтехимик</strong> емблема 3:2 СКА Хабаровск емблема СКА Хабаровск
08.05
Волгар Волгар емблема 1:1 Акрон емблема Акрон
08.05
Чертаново М Чертаново М емблема 1:3 <strong>Нижни Новгород</strong> емблема Нижни Новгород
08.05
Ф. Воронеж Ф. Воронеж емблема 0:0 Торпедо М емблема Торпедо М
08.05
Иртиш Омск Иртиш Омск емблема 0:4 <strong>Оренбург</strong> емблема Оренбург
08.05
Криля Советов <strong>Криля Советов</strong> емблема 6:0 Краснодар II емблема Краснодар II
08.05
Спартак М 2 <strong>Спартак М 2</strong> емблема 4:2 Шинник Ярославъл емблема Шинник Ярославъл
08.05
Том Томск <strong>Том Томск</strong> емблема 1:0 ФК Енисей емблема ФК Енисей
Кръг 35
05.05
Спартак М 2 Спартак М 2 емблема 0:2 <strong>Криля Советов</strong> емблема Криля Советов
Кръг 40
02.05
ФК Балтика <strong>ФК Балтика</strong> емблема 2:0 Алания Владикавказ емблема Алания Владикавказ
02.05
Нефтехимик <strong>Нефтехимик</strong> емблема 2:0 Велес Москва емблема Велес Москва
02.05
Торпедо М <strong>Торпедо М</strong> емблема 1:0 Волгар емблема Волгар
02.05
Краснодар II Краснодар II емблема 0:1 <strong>Текстилчик Иваново</strong> емблема Текстилчик Иваново
02.05
Чайка Песчанокопское <strong>Чайка Песчанокопское</strong> емблема 2:1 Иртиш Омск емблема Иртиш Омск
02.05
Нижни Новгород <strong>Нижни Новгород</strong> емблема 4:0 Спартак М 2 емблема Спартак М 2
02.05
Шинник Ярославъл Шинник Ярославъл емблема 0:2 <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема Ф. Воронеж
02.05
Акрон Акрон емблема 1:2 <strong>Криля Советов</strong> емблема Криля Советов
02.05
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 2:0 Том Томск емблема Том Томск
02.05
ФК Енисей ФК Енисей емблема 1:1 Чертаново М емблема Чертаново М
02.05
СКА Хабаровск <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема 1:0 Динамо Брянск емблема Динамо Брянск
Кръг 39
28.04
Чертаново М Чертаново М емблема 2:3 <strong>Оренбург</strong> емблема Оренбург
28.04
Нижни Новгород Нижни Новгород емблема 1:2 <strong>ФК Енисей</strong> емблема ФК Енисей
28.04
Динамо Брянск <strong>Динамо Брянск</strong> емблема 1:0 Велес Москва емблема Велес Москва
28.04
Нефтехимик <strong>Нефтехимик</strong> емблема 2:1 ФК Балтика емблема ФК Балтика
28.04
Текстилчик Иваново Текстилчик Иваново емблема 0:2 <strong>Акрон</strong> емблема Акрон
28.04
Криля Советов <strong>Криля Советов</strong> емблема 5:1 Торпедо М емблема Торпедо М
28.04
Волгар Волгар емблема 1:1 Шинник Ярославъл емблема Шинник Ярославъл
28.04
Алания Владикавказ <strong>Алания Владикавказ</strong> емблема 3:1 Краснодар II емблема Краснодар II
28.04
Иртиш Омск Иртиш Омск емблема 1:2 <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема СКА Хабаровск
28.04
Том Томск <strong>Том Томск</strong> емблема 3:0 Чайка Песчанокопское емблема Чайка Песчанокопское
28.04
Спартак М 2 Спартак М 2 емблема 3:5 <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема Ф. Воронеж
Кръг 38
24.04
ФК Балтика <strong>ФК Балтика</strong> емблема 2:0 Динамо Брянск емблема Динамо Брянск
24.04
Ф. Воронеж Ф. Воронеж емблема 1:1 Волгар емблема Волгар
24.04
Торпедо М <strong>Торпедо М</strong> емблема 2:1 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
24.04
Краснодар II Краснодар II емблема 1:1 Нефтехимик емблема Нефтехимик
24.04
Чайка Песчанокопское Чайка Песчанокопское емблема 1:1 Чертаново М емблема Чертаново М
24.04
Акрон Акрон емблема 1:2 <strong>Алания Владикавказ</strong> емблема Алания Владикавказ
24.04
Шинник Ярославъл Шинник Ярославъл емблема 2:2 Криля Советов емблема Криля Советов
24.04
Велес Москва <strong>Велес Москва</strong> емблема 2:1 Иртиш Омск емблема Иртиш Омск
24.04
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 2:1 Нижни Новгород емблема Нижни Новгород
24.04
ФК Енисей <strong>ФК Енисей</strong> емблема 4:2 Спартак М 2 емблема Спартак М 2
24.04
СКА Хабаровск СКА Хабаровск емблема 1:1 Том Томск емблема Том Томск
Кръг 37
17.04
Алания Владикавказ Алания Владикавказ емблема 1:1 Торпедо М емблема Торпедо М
17.04
Динамо Брянск <strong>Динамо Брянск</strong> емблема 2:1 Краснодар II емблема Краснодар II
17.04
Нефтехимик <strong>Нефтехимик</strong> емблема 3:2 Акрон емблема Акрон
17.04
Нижни Новгород <strong>Нижни Новгород</strong> емблема 2:0 Чайка Песчанокопское емблема Чайка Песчанокопское
17.04
Чертаново М Чертаново М емблема 0:4 <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема СКА Хабаровск
17.04
Текстилчик Иваново Текстилчик Иваново емблема 0:0 Шинник Ярославъл емблема Шинник Ярославъл
17.04
Иртиш Омск Иртиш Омск емблема 0:1 <strong>ФК Балтика</strong> емблема ФК Балтика
17.04
Криля Советов <strong>Криля Советов</strong> емблема 5:1 Ф. Воронеж емблема Ф. Воронеж
17.04
Спартак М 2 <strong>Спартак М 2</strong> емблема 2:0 Волгар емблема Волгар
17.04
ФК Енисей ФК Енисей емблема 1:2 <strong>Оренбург</strong> емблема Оренбург
17.04
Том Томск Том Томск емблема 0:0 Велес Москва емблема Велес Москва
Кръг 36
12.04
Волгар Волгар емблема 0:1 <strong>Криля Советов</strong> емблема Криля Советов
11.04
ФК Балтика ФК Балтика емблема 0:1 <strong>Том Томск</strong> емблема Том Томск
11.04
Нефтехимик Нефтехимик емблема 2:2 Торпедо М емблема Торпедо М
11.04
Краснодар II <strong>Краснодар II</strong> емблема 2:0 Иртиш Омск емблема Иртиш Омск
11.04
Чайка Песчанокопское Чайка Песчанокопское емблема 0:1 <strong>ФК Енисей</strong> емблема ФК Енисей
11.04
Ф. Воронеж <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема 1:0 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
11.04
Шинник Ярославъл Шинник Ярославъл емблема 0:1 <strong>Алания Владикавказ</strong> емблема Алания Владикавказ
11.04
Акрон Акрон емблема 1:1 Динамо Брянск емблема Динамо Брянск
11.04
Чертаново М Чертаново М емблема 2:4 <strong>Велес Москва</strong> емблема Велес Москва
11.04
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 5:2 Спартак М 2 емблема Спартак М 2
11.04
СКА Хабаровск СКА Хабаровск емблема 0:1 <strong>Нижни Новгород</strong> емблема Нижни Новгород
Кръг 35
07.04
Чертаново М Чертаново М емблема 1:2 <strong>ФК Балтика</strong> емблема ФК Балтика
07.04
Нижни Новгород <strong>Нижни Новгород</strong> емблема 1:0 Велес Москва емблема Велес Москва
07.04
Динамо Брянск Динамо Брянск емблема 0:1 <strong>Торпедо М</strong> емблема Торпедо М
07.04
Нефтехимик Нефтехимик емблема 1:1 Шинник Ярославъл емблема Шинник Ярославъл
07.04
Текстилчик Иваново Текстилчик Иваново емблема 1:1 Волгар емблема Волгар
07.04
Алания Владикавказ <strong>Алания Владикавказ</strong> емблема 2:0 Ф. Воронеж емблема Ф. Воронеж
07.04
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 3:0 Чайка Песчанокопское емблема Чайка Песчанокопское
07.04
Акрон Акрон емблема 1:1 Иртиш Омск емблема Иртиш Омск
07.04
Том Томск Том Томск емблема 1:1 Краснодар II емблема Краснодар II
07.04
ФК Енисей <strong>ФК Енисей</strong> емблема 2:0 СКА Хабаровск емблема СКА Хабаровск
Кръг 34
03.04
ФК Балтика ФК Балтика емблема 1:2 <strong>Нижни Новгород</strong> емблема Нижни Новгород
03.04
Волгар <strong>Волгар</strong> емблема 1:0 Алания Владикавказ емблема Алания Владикавказ
03.04
Ф. Воронеж Ф. Воронеж емблема 1:1 Нефтехимик емблема Нефтехимик
03.04
Торпедо М <strong>Торпедо М</strong> емблема 1:0 Иртиш Омск емблема Иртиш Омск
03.04
Чайка Песчанокопское Чайка Песчанокопское емблема 0:2 <strong>Спартак М 2</strong> емблема Спартак М 2
03.04
Шинник Ярославъл Шинник Ярославъл емблема 0:1 <strong>Динамо Брянск</strong> емблема Динамо Брянск
03.04
Криля Советов <strong>Криля Советов</strong> емблема 4:0 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
03.04
Акрон Акрон емблема 0:0 Том Томск емблема Том Томск
03.04
Велес Москва Велес Москва емблема 1:1 ФК Енисей емблема ФК Енисей
03.04
СКА Хабаровск <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема 1:0 Оренбург емблема Оренбург
02.04
Краснодар II <strong>Краснодар II</strong> емблема 1:0 Чертаново М емблема Чертаново М
Кръг 33
28.03
Нефтехимик Нефтехимик емблема 1:1 Волгар емблема Волгар
28.03
Алания Владикавказ Алания Владикавказ емблема 0:1 <strong>Криля Советов</strong> емблема Криля Советов
28.03
Нижни Новгород <strong>Нижни Новгород</strong> емблема 3:0 Краснодар II емблема Краснодар II
28.03
Чертаново М Чертаново М емблема 0:1 <strong>Акрон</strong> емблема Акрон
28.03
Динамо Брянск Динамо Брянск емблема 0:2 <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема Ф. Воронеж
28.03
Чайка Песчанокопское <strong>Чайка Песчанокопское</strong> емблема 2:1 СКА Хабаровск емблема СКА Хабаровск
28.03
Иртиш Омск Иртиш Омск емблема 0:0 Шинник Ярославъл емблема Шинник Ярославъл
28.03
Спартак М 2 Спартак М 2 емблема 1:1 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
28.03
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 3:0 Велес Москва емблема Велес Москва
28.03
ФК Енисей ФК Енисей емблема 1:2 <strong>ФК Балтика</strong> емблема ФК Балтика
28.03
Том Томск <strong>Том Томск</strong> емблема 1:0 Торпедо М емблема Торпедо М
Кръг 32
24.03
ФК Балтика ФК Балтика емблема 1:2 <strong>Оренбург</strong> емблема Оренбург
24.03
Торпедо М <strong>Торпедо М</strong> емблема 3:0 Чертаново М емблема Чертаново М
24.03
Велес Москва Велес Москва емблема 0:1 <strong>Чайка Песчанокопское</strong> емблема Чайка Песчанокопское
24.03
Волгар <strong>Волгар</strong> емблема 2:1 Динамо Брянск емблема Динамо Брянск
24.03
Текстилчик Иваново Текстилчик Иваново емблема 0:2 <strong>Алания Владикавказ</strong> емблема Алания Владикавказ
24.03
Криля Советов <strong>Криля Советов</strong> емблема 2:0 Нефтехимик емблема Нефтехимик
24.03
Ф. Воронеж <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема 3:1 Иртиш Омск емблема Иртиш Омск
24.03
Шинник Ярославъл Шинник Ярославъл емблема 2:3 <strong>Том Томск</strong> емблема Том Томск
24.03
Акрон Акрон емблема 0:0 Нижни Новгород емблема Нижни Новгород
24.03
Краснодар II Краснодар II емблема 0:2 <strong>ФК Енисей</strong> емблема ФК Енисей
24.03
СКА Хабаровск <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема 3:0 Спартак М 2 емблема Спартак М 2
Кръг 31
20.03
Чайка Песчанокопское Чайка Песчанокопское емблема 0:1 <strong>ФК Балтика</strong> емблема ФК Балтика
20.03
Нижни Новгород <strong>Нижни Новгород</strong> емблема 4:1 Торпедо М емблема Торпедо М
20.03
Чертаново М Чертаново М емблема 2:2 Шинник Ярославъл емблема Шинник Ярославъл
20.03
Динамо Брянск Динамо Брянск емблема 0:2 <strong>Криля Советов</strong> емблема Криля Советов
20.03
Текстилчик Иваново Текстилчик Иваново емблема 0:1 <strong>Нефтехимик</strong> емблема Нефтехимик
20.03
Иртиш Омск <strong>Иртиш Омск</strong> емблема 1:0 Волгар емблема Волгар
20.03
Спартак М 2 Спартак М 2 емблема 3:3 Алания Владикавказ емблема Алания Владикавказ
20.03
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 1:0 Краснодар II емблема Краснодар II
20.03
ФК Енисей ФК Енисей емблема 0:1 <strong>Акрон</strong> емблема Акрон
20.03
Том Томск Том Томск емблема 0:3 <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема Ф. Воронеж
20.03
СКА Хабаровск СКА Хабаровск емблема 1:1 Велес Москва емблема Велес Москва
Кръг 30
14.03
ФК Балтика <strong>ФК Балтика</strong> емблема 1:0 СКА Хабаровск емблема СКА Хабаровск
14.03
Алания Владикавказ Алания Владикавказ емблема 1:1 Нефтехимик емблема Нефтехимик
14.03
Текстилчик Иваново <strong>Текстилчик Иваново</strong> емблема 1:0 Динамо Брянск емблема Динамо Брянск
14.03
Ф. Воронеж <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема 4:1 Чертаново М емблема Чертаново М
14.03
Акрон Акрон емблема 1:1 Оренбург емблема Оренбург
14.03
Криля Советов <strong>Криля Советов</strong> емблема 3:1 Иртиш Омск емблема Иртиш Омск
14.03
Волгар <strong>Волгар</strong> емблема 2:1 Том Томск емблема Том Томск
14.03
Шинник Ярославъл Шинник Ярославъл емблема 1:3 <strong>Нижни Новгород</strong> емблема Нижни Новгород
14.03
Торпедо М Торпедо М емблема 0:1 <strong>ФК Енисей</strong> емблема ФК Енисей
14.03
Краснодар II Краснодар II емблема 1:1 Чайка Песчанокопское емблема Чайка Песчанокопское
14.03
Велес Москва <strong>Велес Москва</strong> емблема 5:0 Спартак М 2 емблема Спартак М 2
Кръг 29
10.03
Чертаново М Чертаново М емблема 1:1 Волгар емблема Волгар
10.03
Динамо Брянск Динамо Брянск емблема 0:2 <strong>Алания Владикавказ</strong> емблема Алания Владикавказ
10.03
Чайка Песчанокопское Чайка Песчанокопское емблема 0:1 <strong>Акрон</strong> емблема Акрон
10.03
Иртиш Омск Иртиш Омск емблема 0:1 <strong>Текстилчик Иваново</strong> емблема Текстилчик Иваново
10.03
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 3:0 Торпедо М емблема Торпедо М
10.03
ФК Енисей <strong>ФК Енисей</strong> емблема 6:0 Шинник Ярославъл емблема Шинник Ярославъл
10.03
Том Томск Том Томск емблема 1:3 <strong>Криля Советов</strong> емблема Криля Советов
10.03
Велес Москва Велес Москва емблема 0:1 <strong>ФК Балтика</strong> емблема ФК Балтика
10.03
Нижни Новгород Нижни Новгород емблема 1:2 <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема Ф. Воронеж
10.03
Спартак М 2 Спартак М 2 емблема 0:1 <strong>Нефтехимик</strong> емблема Нефтехимик
10.03
СКА Хабаровск СКА Хабаровск емблема 0:0 Краснодар II емблема Краснодар II
Кръг 28
06.03
ФК Балтика <strong>ФК Балтика</strong> емблема 1:0 Спартак М 2 емблема Спартак М 2
06.03
Нефтехимик <strong>Нефтехимик</strong> емблема 5:1 Динамо Брянск емблема Динамо Брянск
06.03
Торпедо М Торпедо М емблема 1:2 <strong>Чайка Песчанокопское</strong> емблема Чайка Песчанокопское
06.03
Текстилчик Иваново Текстилчик Иваново емблема 1:1 Том Томск емблема Том Томск
06.03
Криля Советов <strong>Криля Советов</strong> емблема 5:0 Чертаново М емблема Чертаново М
06.03
Волгар Волгар емблема 1:1 Нижни Новгород емблема Нижни Новгород
06.03
Краснодар II <strong>Краснодар II</strong> емблема 2:1 Велес Москва емблема Велес Москва
06.03
Шинник Ярославъл Шинник Ярославъл емблема 1:4 <strong>Оренбург</strong> емблема Оренбург
06.03
Алания Владикавказ <strong>Алания Владикавказ</strong> емблема 1:0 Иртиш Омск емблема Иртиш Омск
06.03
ФК Енисей ФК Енисей емблема 1:3 <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема Ф. Воронеж
06.03
Акрон Акрон емблема 1:1 СКА Хабаровск емблема СКА Хабаровск
Кръг 27
27.02
ФК Балтика <strong>ФК Балтика</strong> емблема 2:0 Краснодар II емблема Краснодар II
27.02
Торпедо М Торпедо М емблема 0:0 СКА Хабаровск емблема СКА Хабаровск
27.02
Текстилчик Иваново <strong>Текстилчик Иваново</strong> емблема 1:0 Чертаново М емблема Чертаново М
27.02
Чайка Песчанокопское <strong>Чайка Песчанокопское</strong> емблема 5:1 Шинник Ярославъл емблема Шинник Ярославъл
27.02
Алания Владикавказ Алания Владикавказ емблема 2:3 <strong>Том Томск</strong> емблема Том Томск
27.02
Иртиш Омск Иртиш Омск емблема 1:2 <strong>Нефтехимик</strong> емблема Нефтехимик
27.02
Велес Москва Велес Москва емблема 1:1 Акрон емблема Акрон
27.02
Нижни Новгород Нижни Новгород емблема 0:1 <strong>Криля Советов</strong> емблема Криля Советов
27.02
Спартак М 2 Спартак М 2 емблема 0:0 Динамо Брянск емблема Динамо Брянск
27.02
Оренбург Оренбург емблема 1:2 <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема Ф. Воронеж
27.02
ФК Енисей ФК Енисей емблема 1:4 <strong>Волгар</strong> емблема Волгар
Кръг 26
05.12
Ф. Воронеж Ф. Воронеж емблема 1:1 Чайка Песчанокопское емблема Чайка Песчанокопское
05.12
Торпедо М Торпедо М емблема 0:1 <strong>Велес Москва</strong> емблема Велес Москва
05.12
Алания Владикавказ <strong>Алания Владикавказ</strong> емблема 3:1 Чертаново М емблема Чертаново М
05.12
Текстилчик Иваново <strong>Текстилчик Иваново</strong> емблема 1:0 Нижни Новгород емблема Нижни Новгород
05.12
Акрон Акрон емблема 0:2 <strong>ФК Балтика</strong> емблема ФК Балтика
05.12
Иртиш Омск <strong>Иртиш Омск</strong> емблема 1:0 Динамо Брянск емблема Динамо Брянск
05.12
Криля Советов <strong>Криля Советов</strong> емблема 4:0 ФК Енисей емблема ФК Енисей
05.12
Волгар Волгар емблема 2:2 Оренбург емблема Оренбург
05.12
Шинник Ярославъл Шинник Ярославъл емблема 2:3 <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема СКА Хабаровск
05.12
Нефтехимик <strong>Нефтехимик</strong> емблема 2:0 Том Томск емблема Том Томск
05.12
Краснодар II <strong>Краснодар II</strong> емблема 7:0 Спартак М 2 емблема Спартак М 2
Кръг 25
29.11
ФК Балтика ФК Балтика емблема 0:0 Торпедо М емблема Торпедо М
29.11
Динамо Брянск <strong>Динамо Брянск</strong> емблема 1:0 Том Томск емблема Том Томск
29.11
Ф. Воронеж <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема 3:0 СКА Хабаровск емблема СКА Хабаровск
29.11
Алания Владикавказ Алания Владикавказ емблема 0:0 Нижни Новгород емблема Нижни Новгород
29.11
Чертаново М <strong>Чертаново М</strong> емблема 1:0 Нефтехимик емблема Нефтехимик
29.11
Волгар <strong>Волгар</strong> емблема 2:1 Чайка Песчанокопское емблема Чайка Песчанокопское
29.11
Краснодар II Краснодар II емблема 1:1 Акрон емблема Акрон
29.11
Велес Москва <strong>Велес Москва</strong> емблема 4:2 Шинник Ярославъл емблема Шинник Ярославъл
29.11
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 2:1 Криля Советов емблема Криля Советов
29.11
Спартак М 2 Спартак М 2 емблема 1:2 <strong>Иртиш Омск</strong> емблема Иртиш Омск
29.11
ФК Енисей <strong>ФК Енисей</strong> емблема 1:0 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
Кръг 24
25.11
Торпедо М <strong>Торпедо М</strong> емблема 4:2 Краснодар II емблема Краснодар II
25.11
Шинник Ярославъл Шинник Ярославъл емблема 1:3 <strong>ФК Балтика</strong> емблема ФК Балтика
25.11
Криля Советов <strong>Криля Советов</strong> емблема 2:1 Чайка Песчанокопское емблема Чайка Песчанокопское
25.11
Волгар Волгар емблема 0:1 <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема СКА Хабаровск
25.11
Иртиш Омск <strong>Иртиш Омск</strong> емблема 1:0 Том Томск емблема Том Томск
25.11
Динамо Брянск Динамо Брянск емблема 1:2 <strong>Чертаново М</strong> емблема Чертаново М
25.11
Ф. Воронеж Ф. Воронеж емблема 0:0 Велес Москва емблема Велес Москва
25.11
Акрон Акрон емблема 0:0 Спартак М 2 емблема Спартак М 2
25.11
Алания Владикавказ <strong>Алания Владикавказ</strong> емблема 3:0 ФК Енисей емблема ФК Енисей
25.11
Текстилчик Иваново Текстилчик Иваново емблема 0:2 <strong>Оренбург</strong> емблема Оренбург
25.11
Нефтехимик Нефтехимик емблема 0:1 <strong>Нижни Новгород</strong> емблема Нижни Новгород
Кръг 23
21.11
ФК Балтика ФК Балтика емблема 0:0 Ф. Воронеж емблема Ф. Воронеж
21.11
Чертаново М Чертаново М емблема 0:1 <strong>Иртиш Омск</strong> емблема Иртиш Омск
21.11
Нижни Новгород <strong>Нижни Новгород</strong> емблема 3:0 Динамо Брянск емблема Динамо Брянск
21.11
Алания Владикавказ <strong>Алания Владикавказ</strong> емблема 2:1 Оренбург емблема Оренбург
21.11
Чайка Песчанокопское Чайка Песчанокопское емблема 1:3 <strong>Текстилчик Иваново</strong> емблема Текстилчик Иваново
21.11
Акрон Акрон емблема 0:1 <strong>Торпедо М</strong> емблема Торпедо М
21.11
Велес Москва <strong>Велес Москва</strong> емблема 1:0 Волгар емблема Волгар
21.11
Спартак М 2 Спартак М 2 емблема 1:2 <strong>Том Томск</strong> емблема Том Томск
21.11
ФК Енисей <strong>ФК Енисей</strong> емблема 1:0 Нефтехимик емблема Нефтехимик
21.11
СКА Хабаровск СКА Хабаровск емблема 0:1 <strong>Криля Советов</strong> емблема Криля Советов
20.11
Краснодар II Краснодар II емблема 1:2 <strong>Шинник Ярославъл</strong> емблема Шинник Ярославъл
Кръг 22
15.11
Ф. Воронеж <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема 6:2 Краснодар II емблема Краснодар II
15.11
Торпедо М <strong>Торпедо М</strong> емблема 1:0 Спартак М 2 емблема Спартак М 2
15.11
Динамо Брянск Динамо Брянск емблема 0:0 ФК Енисей емблема ФК Енисей
15.11
Нефтехимик Нефтехимик емблема 1:2 <strong>Оренбург</strong> емблема Оренбург
15.11
Алания Владикавказ Алания Владикавказ емблема 1:1 Чайка Песчанокопское емблема Чайка Песчанокопское
15.11
Волгар Волгар емблема 0:0 ФК Балтика емблема ФК Балтика
15.11
Иртиш Омск Иртиш Омск емблема 0:1 <strong>Нижни Новгород</strong> емблема Нижни Новгород
15.11
Криля Советов <strong>Криля Советов</strong> емблема 2:1 Велес Москва емблема Велес Москва
15.11
Шинник Ярославъл Шинник Ярославъл емблема 1:3 <strong>Акрон</strong> емблема Акрон
15.11
Том Томск Том Томск емблема 1:2 <strong>Чертаново М</strong> емблема Чертаново М
15.11
СКА Хабаровск <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема 1:0 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
Кръг 21
11.11
Торпедо М <strong>Торпедо М</strong> емблема 4:1 Ф. Воронеж емблема Ф. Воронеж
11.11
Шинник Ярославъл Шинник Ярославъл емблема 1:2 <strong>Спартак М 2</strong> емблема Спартак М 2
11.11
Чайка Песчанокопское <strong>Чайка Песчанокопское</strong> емблема 1:0 Динамо Брянск емблема Динамо Брянск
11.11
Оренбург Оренбург емблема 0:0 Иртиш Омск емблема Иртиш Омск
11.11
Нижни Новгород <strong>Нижни Новгород</strong> емблема 3:2 Чертаново М емблема Чертаново М
11.11
Акрон Акрон емблема 0:3 <strong>Волгар</strong> емблема Волгар
11.11
Текстилчик Иваново <strong>Текстилчик Иваново</strong> емблема 1:0 ФК Балтика емблема ФК Балтика
11.11
ФК Енисей ФК Енисей емблема 0:1 <strong>Том Томск</strong> емблема Том Томск
11.11
Велес Москва Велес Москва емблема 1:1 Алания Владикавказ емблема Алания Владикавказ
11.11
Краснодар II Краснодар II емблема 1:1 Криля Советов емблема Криля Советов
11.11
СКА Хабаровск <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема 3:2 Нефтехимик емблема Нефтехимик
Кръг 20
07.11
Текстилчик Иваново Текстилчик Иваново емблема 0:0 Краснодар II емблема Краснодар II
07.11
Ф. Воронеж <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема 2:0 Шинник Ярославъл емблема Шинник Ярославъл
07.11
Динамо Брянск Динамо Брянск емблема 2:5 <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема СКА Хабаровск
07.11
Алания Владикавказ <strong>Алания Владикавказ</strong> емблема 5:0 ФК Балтика емблема ФК Балтика
07.11
Чертаново М Чертаново М емблема 1:2 <strong>ФК Енисей</strong> емблема ФК Енисей
07.11
Криля Советов <strong>Криля Советов</strong> емблема 3:0 Акрон емблема Акрон
07.11
Волгар <strong>Волгар</strong> емблема 3:2 Торпедо М емблема Торпедо М
07.11
Иртиш Омск Иртиш Омск емблема 2:2 Чайка Песчанокопское емблема Чайка Песчанокопское
07.11
Спартак М 2 Спартак М 2 емблема 0:4 <strong>Нижни Новгород</strong> емблема Нижни Новгород
07.11
Велес Москва <strong>Велес Москва</strong> емблема 3:1 Нефтехимик емблема Нефтехимик
07.11
Том Томск Том Томск емблема 0:1 <strong>Оренбург</strong> емблема Оренбург
Кръг 19
01.11
ФК Балтика ФК Балтика емблема 0:1 <strong>Нефтехимик</strong> емблема Нефтехимик
01.11
Ф. Воронеж Ф. Воронеж емблема 1:1 Спартак М 2 емблема Спартак М 2
01.11
Торпедо М <strong>Торпедо М</strong> емблема 3:1 Криля Советов емблема Криля Советов
01.11
Чайка Песчанокопское Чайка Песчанокопское емблема 1:1 Том Томск емблема Том Томск
01.11
Шинник Ярославъл <strong>Шинник Ярославъл</strong> емблема 2:1 Волгар емблема Волгар
01.11
Акрон <strong>Акрон</strong> емблема 3:1 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
01.11
Велес Москва <strong>Велес Москва</strong> емблема 2:1 Динамо Брянск емблема Динамо Брянск
01.11
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 3:1 Чертаново М емблема Чертаново М
01.11
Краснодар II Краснодар II емблема 0:4 <strong>Алания Владикавказ</strong> емблема Алания Владикавказ
01.11
ФК Енисей ФК Енисей емблема 0:1 <strong>Нижни Новгород</strong> емблема Нижни Новгород
01.11
СКА Хабаровск СКА Хабаровск емблема 1:1 Иртиш Омск емблема Иртиш Омск
Кръг 18
28.10
Чертаново М Чертаново М емблема 1:2 <strong>Чайка Песчанокопское</strong> емблема Чайка Песчанокопское
28.10
Динамо Брянск Динамо Брянск емблема 1:3 <strong>ФК Балтика</strong> емблема ФК Балтика
28.10
Нефтехимик <strong>Нефтехимик</strong> емблема 5:0 Краснодар II емблема Краснодар II
28.10
Криля Советов <strong>Криля Советов</strong> емблема 4:1 Шинник Ярославъл емблема Шинник Ярославъл
28.10
Иртиш Омск Иртиш Омск емблема 1:2 <strong>Велес Москва</strong> емблема Велес Москва
28.10
Волгар <strong>Волгар</strong> емблема 2:1 Ф. Воронеж емблема Ф. Воронеж
28.10
Алания Владикавказ <strong>Алания Владикавказ</strong> емблема 5:1 Акрон емблема Акрон
28.10
Текстилчик Иваново Текстилчик Иваново емблема 1:3 <strong>Торпедо М</strong> емблема Торпедо М
28.10
Нижни Новгород Нижни Новгород емблема 0:0 Оренбург емблема Оренбург
28.10
Спартак М 2 Спартак М 2 емблема 1:1 ФК Енисей емблема ФК Енисей
28.10
Том Томск Том Томск емблема 1:2 <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема СКА Хабаровск
Кръг 17
24.10
ФК Балтика <strong>ФК Балтика</strong> емблема 3:2 Иртиш Омск емблема Иртиш Омск
24.10
Ф. Воронеж Ф. Воронеж емблема 1:1 Криля Советов емблема Криля Советов
24.10
Торпедо М <strong>Торпедо М</strong> емблема 2:0 Алания Владикавказ емблема Алания Владикавказ
24.10
Велес Москва Велес Москва емблема 0:0 Том Томск емблема Том Томск
24.10
Чайка Песчанокопское Чайка Песчанокопское емблема 1:1 Нижни Новгород емблема Нижни Новгород
24.10
Волгар <strong>Волгар</strong> емблема 2:0 Спартак М 2 емблема Спартак М 2
24.10
Акрон Акрон емблема 3:4 <strong>Нефтехимик</strong> емблема Нефтехимик
24.10
Шинник Ярославъл Шинник Ярославъл емблема 0:3 <strong>Текстилчик Иваново</strong> емблема Текстилчик Иваново
24.10
Оренбург Оренбург емблема 1:3 <strong>ФК Енисей</strong> емблема ФК Енисей
24.10
Краснодар II Краснодар II емблема 0:0 Динамо Брянск емблема Динамо Брянск
24.10
СКА Хабаровск <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема 2:0 Чертаново М емблема Чертаново М
Кръг 16
17.10
Текстилчик Иваново Текстилчик Иваново емблема 0:0 Ф. Воронеж емблема Ф. Воронеж
17.10
Динамо Брянск <strong>Динамо Брянск</strong> емблема 2:0 Акрон емблема Акрон
17.10
Торпедо М <strong>Торпедо М</strong> емблема 4:0 Нефтехимик емблема Нефтехимик
17.10
Алания Владикавказ Алания Владикавказ емблема 4:4 Шинник Ярославъл емблема Шинник Ярославъл
17.10
Нижни Новгород <strong>Нижни Новгород</strong> емблема 1:0 СКА Хабаровск емблема СКА Хабаровск
17.10
Криля Советов <strong>Криля Советов</strong> емблема 3:0 Волгар емблема Волгар
17.10
Иртиш Омск Иртиш Омск емблема 0:0 Краснодар II емблема Краснодар II
17.10
Спартак М 2 Спартак М 2 емблема 0:3 <strong>Оренбург</strong> емблема Оренбург
17.10
Велес Москва <strong>Велес Москва</strong> емблема 3:0 Чертаново М емблема Чертаново М
17.10
ФК Енисей <strong>ФК Енисей</strong> емблема 3:2 Чайка Песчанокопское емблема Чайка Песчанокопское
17.10
Том Томск Том Томск емблема 0:1 <strong>ФК Балтика</strong> емблема ФК Балтика
Кръг 15
13.10
ФК Балтика ФК Балтика емблема 1:2 <strong>Чертаново М</strong> емблема Чертаново М
13.10
Торпедо М <strong>Торпедо М</strong> емблема 3:0 Динамо Брянск емблема Динамо Брянск
13.10
Ф. Воронеж Ф. Воронеж емблема 0:0 Алания Владикавказ емблема Алания Владикавказ
13.10
Велес Москва Велес Москва емблема 1:3 <strong>Нижни Новгород</strong> емблема Нижни Новгород
13.10
Шинник Ярославъл Шинник Ярославъл емблема 1:2 <strong>Нефтехимик</strong> емблема Нефтехимик
13.10
Криля Советов <strong>Криля Советов</strong> емблема 2:1 Спартак М 2 емблема Спартак М 2
13.10
Чайка Песчанокопское Чайка Песчанокопское емблема 0:1 <strong>Оренбург</strong> емблема Оренбург
13.10
Волгар Волгар емблема 0:0 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
13.10
Иртиш Омск <strong>Иртиш Омск</strong> емблема 1:0 Акрон емблема Акрон
13.10
Краснодар II <strong>Краснодар II</strong> емблема 2:0 Том Томск емблема Том Томск
13.10
СКА Хабаровск СКА Хабаровск емблема 0:1 <strong>ФК Енисей</strong> емблема ФК Енисей
Кръг 14
09.10
Нижни Новгород <strong>Нижни Новгород</strong> емблема 2:1 ФК Балтика емблема ФК Балтика
09.10
Чертаново М <strong>Чертаново М</strong> емблема 1:0 Краснодар II емблема Краснодар II
09.10
Динамо Брянск <strong>Динамо Брянск</strong> емблема 2:0 Шинник Ярославъл емблема Шинник Ярославъл
09.10
Нефтехимик <strong>Нефтехимик</strong> емблема 3:1 Ф. Воронеж емблема Ф. Воронеж
09.10
Алания Владикавказ <strong>Алания Владикавказ</strong> емблема 2:0 Волгар емблема Волгар
09.10
Иртиш Омск Иртиш Омск емблема 0:2 <strong>Торпедо М</strong> емблема Торпедо М
09.10
Оренбург Оренбург емблема 2:2 СКА Хабаровск емблема СКА Хабаровск
09.10
Спартак М 2 Спартак М 2 емблема 1:2 <strong>Чайка Песчанокопское</strong> емблема Чайка Песчанокопское
09.10
ФК Енисей <strong>ФК Енисей</strong> емблема 2:0 Велес Москва емблема Велес Москва
09.10
Том Томск <strong>Том Томск</strong> емблема 2:1 Акрон емблема Акрон
09.10
Текстилчик Иваново Текстилчик Иваново емблема 0:3 <strong>Криля Советов</strong> емблема Криля Советов
Кръг 13
04.10
ФК Балтика <strong>ФК Балтика</strong> емблема 1:0 ФК Енисей емблема ФК Енисей
04.10
Ф. Воронеж Ф. Воронеж емблема 0:0 Динамо Брянск емблема Динамо Брянск
04.10
Торпедо М <strong>Торпедо М</strong> емблема 1:0 Том Томск емблема Том Томск
04.10
Краснодар II Краснодар II емблема 2:3 <strong>Нижни Новгород</strong> емблема Нижни Новгород
04.10
Волгар <strong>Волгар</strong> емблема 3:1 Нефтехимик емблема Нефтехимик
04.10
Текстилчик Иваново Текстилчик Иваново емблема 0:2 <strong>Спартак М 2</strong> емблема Спартак М 2
04.10
Криля Советов <strong>Криля Советов</strong> емблема 2:0 Алания Владикавказ емблема Алания Владикавказ
04.10
Шинник Ярославъл Шинник Ярославъл емблема 0:3 <strong>Иртиш Омск</strong> емблема Иртиш Омск
04.10
Акрон <strong>Акрон</strong> емблема 1:0 Чертаново М емблема Чертаново М
04.10
Велес Москва Велес Москва емблема 1:1 Оренбург емблема Оренбург
04.10
СКА Хабаровск СКА Хабаровск емблема 0:0 Чайка Песчанокопское емблема Чайка Песчанокопское
Кръг 12
27.09
Нефтехимик Нефтехимик емблема 1:1 Криля Советов емблема Криля Советов
27.09
Чайка Песчанокопское Чайка Песчанокопское емблема 0:2 <strong>Велес Москва</strong> емблема Велес Москва
27.09
Динамо Брянск Динамо Брянск емблема 0:1 <strong>Волгар</strong> емблема Волгар
27.09
Алания Владикавказ <strong>Алания Владикавказ</strong> емблема 3:1 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
27.09
Оренбург Оренбург емблема 2:2 ФК Балтика емблема ФК Балтика
27.09
Нижни Новгород <strong>Нижни Новгород</strong> емблема 3:0 Акрон емблема Акрон
27.09
Чертаново М Чертаново М емблема 0:0 Торпедо М емблема Торпедо М
27.09
Иртиш Омск <strong>Иртиш Омск</strong> емблема 1:0 Ф. Воронеж емблема Ф. Воронеж
27.09
Спартак М 2 <strong>Спартак М 2</strong> емблема 1:0 СКА Хабаровск емблема СКА Хабаровск
27.09
Том Томск <strong>Том Томск</strong> емблема 3:0 Шинник Ярославъл емблема Шинник Ярославъл
27.09
ФК Енисей ФК Енисей емблема 0:1 <strong>Краснодар II</strong> емблема Краснодар II
Кръг 11
23.09
ФК Балтика ФК Балтика емблема 0:1 <strong>Чайка Песчанокопское</strong> емблема Чайка Песчанокопское
23.09
Торпедо М Торпедо М емблема 0:2 <strong>Нижни Новгород</strong> емблема Нижни Новгород
23.09
Алания Владикавказ <strong>Алания Владикавказ</strong> емблема 2:1 Спартак М 2 емблема Спартак М 2
23.09
Ф. Воронеж Ф. Воронеж емблема 0:0 Том Томск емблема Том Томск
23.09
Велес Москва <strong>Велес Москва</strong> емблема 1:0 СКА Хабаровск емблема СКА Хабаровск
23.09
Шинник Ярославъл Шинник Ярославъл емблема 1:1 Чертаново М емблема Чертаново М
23.09
Нефтехимик <strong>Нефтехимик</strong> емблема 4:0 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
23.09
Криля Советов <strong>Криля Советов</strong> емблема 7:0 Динамо Брянск емблема Динамо Брянск
23.09
Волгар Волгар емблема 1:1 Иртиш Омск емблема Иртиш Омск
23.09
Краснодар II Краснодар II емблема 1:1 Оренбург емблема Оренбург
22.09
Акрон <strong>Акрон</strong> емблема 3:0 ФК Енисей емблема ФК Енисей
Кръг 10
19.09
Нефтехимик Нефтехимик емблема 0:0 Алания Владикавказ емблема Алания Владикавказ
19.09
Чайка Песчанокопское <strong>Чайка Песчанокопское</strong> емблема 2:1 Краснодар II емблема Краснодар II
19.09
Иртиш Омск Иртиш Омск емблема 0:4 <strong>Криля Советов</strong> емблема Криля Советов
19.09
Динамо Брянск <strong>Динамо Брянск</strong> емблема 1:0 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
19.09
Оренбург Оренбург емблема 0:0 Акрон емблема Акрон
19.09
Нижни Новгород <strong>Нижни Новгород</strong> емблема 3:0 Шинник Ярославъл емблема Шинник Ярославъл
19.09
Чертаново М Чертаново М емблема 0:3 <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема Ф. Воронеж
19.09
Спартак М 2 <strong>Спартак М 2</strong> емблема 2:1 Велес Москва емблема Велес Москва
19.09
Том Томск Том Томск емблема 1:3 <strong>Волгар</strong> емблема Волгар
19.09
СКА Хабаровск СКА Хабаровск емблема 0:0 ФК Балтика емблема ФК Балтика
18.09
ФК Енисей ФК Енисей емблема 0:3 <strong>Торпедо М</strong> емблема Торпедо М
Кръг 9
13.09
ФК Балтика ФК Балтика емблема 1:2 <strong>Велес Москва</strong> емблема Велес Москва
13.09
Нефтехимик Нефтехимик емблема 0:1 <strong>Спартак М 2</strong> емблема Спартак М 2
13.09
Торпедо М Торпедо М емблема 1:2 <strong>Оренбург</strong> емблема Оренбург
13.09
Текстилчик Иваново <strong>Текстилчик Иваново</strong> емблема 2:1 Иртиш Омск емблема Иртиш Омск
13.09
Волгар <strong>Волгар</strong> емблема 1:0 Чертаново М емблема Чертаново М
13.09
Ф. Воронеж Ф. Воронеж емблема 0:1 <strong>Нижни Новгород</strong> емблема Нижни Новгород
13.09
Краснодар II <strong>Краснодар II</strong> емблема 4:2 СКА Хабаровск емблема СКА Хабаровск
13.09
Криля Советов <strong>Криля Советов</strong> емблема 2:0 Том Томск емблема Том Томск
13.09
Акрон Акрон емблема 0:2 <strong>Чайка Песчанокопское</strong> емблема Чайка Песчанокопское
13.09
Шинник Ярославъл <strong>Шинник Ярославъл</strong> емблема 3:0 ФК Енисей емблема ФК Енисей
12.09
Алания Владикавказ <strong>Алания Владикавказ</strong> емблема 3:0 Динамо Брянск емблема Динамо Брянск
Кръг 8
09.09
Чертаново М Чертаново М емблема 0:1 <strong>Криля Советов</strong> емблема Криля Советов
09.09
Велес Москва Велес Москва емблема 2:2 Краснодар II емблема Краснодар II
09.09
Нижни Новгород <strong>Нижни Новгород</strong> емблема 1:0 Волгар емблема Волгар
09.09
Ф. Воронеж <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема 1:0 ФК Енисей емблема ФК Енисей
09.09
Динамо Брянск Динамо Брянск емблема 0:3 <strong>Нефтехимик</strong> емблема Нефтехимик
09.09
Чайка Песчанокопское Чайка Песчанокопское емблема 1:2 <strong>Торпедо М</strong> емблема Торпедо М
09.09
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 3:0 Шинник Ярославъл емблема Шинник Ярославъл
09.09
Спартак М 2 Спартак М 2 емблема 0:2 <strong>ФК Балтика</strong> емблема ФК Балтика
09.09
Том Томск Том Томск емблема 0:2 <strong>Текстилчик Иваново</strong> емблема Текстилчик Иваново
09.09
Иртиш Омск Иртиш Омск емблема 0:2 <strong>Алания Владикавказ</strong> емблема Алания Владикавказ
09.09
СКА Хабаровск <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема 2:0 Акрон емблема Акрон
Кръг 7
05.09
Нефтехимик <strong>Нефтехимик</strong> емблема 1:0 Иртиш Омск емблема Иртиш Омск
05.09
Краснодар II <strong>Краснодар II</strong> емблема 3:1 ФК Балтика емблема ФК Балтика
05.09
Волгар Волгар емблема 1:1 ФК Енисей емблема ФК Енисей
05.09
Динамо Брянск Динамо Брянск емблема 0:3 <strong>Спартак М 2</strong> емблема Спартак М 2
05.09
Ф. Воронеж Ф. Воронеж емблема 0:2 <strong>Оренбург</strong> емблема Оренбург
05.09
Криля Советов <strong>Криля Советов</strong> емблема 3:0 Нижни Новгород емблема Нижни Новгород
05.09
Чертаново М Чертаново М емблема 0:1 <strong>Текстилчик Иваново</strong> емблема Текстилчик Иваново
05.09
Акрон Акрон емблема 0:1 <strong>Велес Москва</strong> емблема Велес Москва
05.09
Шинник Ярославъл Шинник Ярославъл емблема 0:0 Чайка Песчанокопское емблема Чайка Песчанокопское
05.09
Том Томск Том Томск емблема 0:1 <strong>Алания Владикавказ</strong> емблема Алания Владикавказ
05.09
СКА Хабаровск СКА Хабаровск емблема 2:4 <strong>Торпедо М</strong> емблема Торпедо М
Кръг 6
31.08
Чайка Песчанокопское <strong>Чайка Песчанокопское</strong> емблема 2:1 Ф. Воронеж емблема Ф. Воронеж
30.08
ФК Балтика <strong>ФК Балтика</strong> емблема 1:0 Акрон емблема Акрон
30.08
Динамо Брянск <strong>Динамо Брянск</strong> емблема 1:0 Иртиш Омск емблема Иртиш Омск
30.08
Велес Москва Велес Москва емблема 0:5 <strong>Торпедо М</strong> емблема Торпедо М
30.08
Нижни Новгород <strong>Нижни Новгород</strong> емблема 2:1 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
30.08
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 2:1 Волгар емблема Волгар
30.08
Чертаново М Чертаново М емблема 0:3 <strong>Алания Владикавказ</strong> емблема Алания Владикавказ
30.08
Том Томск Том Томск емблема 0:0 Нефтехимик емблема Нефтехимик
30.08
ФК Енисей <strong>ФК Енисей</strong> емблема 3:1 Криля Советов емблема Криля Советов
30.08
СКА Хабаровск <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема 2:1 Шинник Ярославъл емблема Шинник Ярославъл
27.08
Спартак М 2 Спартак М 2 емблема 1:2 <strong>Краснодар II</strong> емблема Краснодар II
Кръг 5
22.08
Чайка Песчанокопское <strong>Чайка Песчанокопское</strong> емблема 2:1 Волгар емблема Волгар
22.08
Нефтехимик <strong>Нефтехимик</strong> емблема 3:0 Чертаново М емблема Чертаново М
22.08
Торпедо М Торпедо М емблема 1:1 ФК Балтика емблема ФК Балтика
22.08
Иртиш Омск Иртиш Омск емблема 0:5 <strong>Спартак М 2</strong> емблема Спартак М 2
22.08
Шинник Ярославъл Шинник Ярославъл емблема 1:2 <strong>Велес Москва</strong> емблема Велес Москва
22.08
Нижни Новгород Нижни Новгород емблема 1:1 Алания Владикавказ емблема Алания Владикавказ
22.08
Текстилчик Иваново Текстилчик Иваново емблема 2:2 ФК Енисей емблема ФК Енисей
22.08
Криля Советов Криля Советов емблема 0:1 <strong>Оренбург</strong> емблема Оренбург
22.08
Акрон <strong>Акрон</strong> емблема 1:0 Краснодар II емблема Краснодар II
22.08
Том Томск Том Томск емблема 0:2 <strong>Динамо Брянск</strong> емблема Динамо Брянск
22.08
СКА Хабаровск <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема 1:0 Ф. Воронеж емблема Ф. Воронеж
Кръг 4
16.08
ФК Балтика <strong>ФК Балтика</strong> емблема 2:0 Шинник Ярославъл емблема Шинник Ярославъл
16.08
Чайка Песчанокопское Чайка Песчанокопское емблема 0:3 <strong>Криля Советов</strong> емблема Криля Советов
16.08
Краснодар II Краснодар II емблема 0:3 <strong>Торпедо М</strong> емблема Торпедо М
16.08
Велес Москва Велес Москва емблема 1:1 Ф. Воронеж емблема Ф. Воронеж
16.08
Нижни Новгород Нижни Новгород емблема 0:1 <strong>Нефтехимик</strong> емблема Нефтехимик
16.08
Оренбург Оренбург емблема 1:1 Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
16.08
Спартак М 2 <strong>Спартак М 2</strong> емблема 1:0 Акрон емблема Акрон
16.08
Чертаново М Чертаново М емблема 0:1 <strong>Динамо Брянск</strong> емблема Динамо Брянск
16.08
Том Томск Том Томск емблема 1:1 Иртиш Омск емблема Иртиш Омск
16.08
ФК Енисей <strong>ФК Енисей</strong> емблема 3:2 Алания Владикавказ емблема Алания Владикавказ
16.08
СКА Хабаровск <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема 1:0 Волгар емблема Волгар
Кръг 3
12.08
Торпедо М Торпедо М емблема 1:1 Акрон емблема Акрон
12.08
Ф. Воронеж Ф. Воронеж емблема 0:1 <strong>ФК Балтика</strong> емблема ФК Балтика
12.08
Шинник Ярославъл Шинник Ярославъл емблема 0:0 Краснодар II емблема Краснодар II
12.08
Динамо Брянск <strong>Динамо Брянск</strong> емблема 1:0 Нижни Новгород емблема Нижни Новгород
12.08
Нефтехимик <strong>Нефтехимик</strong> емблема 2:0 ФК Енисей емблема ФК Енисей
12.08
Текстилчик Иваново Текстилчик Иваново емблема 1:1 Чайка Песчанокопское емблема Чайка Песчанокопское
12.08
Криля Советов <strong>Криля Советов</strong> емблема 2:0 СКА Хабаровск емблема СКА Хабаровск
12.08
Волгар Волгар емблема 1:2 <strong>Велес Москва</strong> емблема Велес Москва
12.08
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 2:0 Алания Владикавказ емблема Алания Владикавказ
12.08
Иртиш Омск Иртиш Омск емблема 1:2 <strong>Чертаново М</strong> емблема Чертаново М
12.08
Том Томск Том Томск емблема 1:2 <strong>Спартак М 2</strong> емблема Спартак М 2
Кръг 2
08.08
ФК Балтика <strong>ФК Балтика</strong> емблема 2:0 Волгар емблема Волгар
08.08
Чайка Песчанокопское Чайка Песчанокопское емблема 0:3 <strong>Алания Владикавказ</strong> емблема Алания Владикавказ
08.08
Краснодар II <strong>Краснодар II</strong> емблема 3:1 Ф. Воронеж емблема Ф. Воронеж
08.08
Текстилчик Иваново <strong>Текстилчик Иваново</strong> емблема 1:0 СКА Хабаровск емблема СКА Хабаровск
08.08
Велес Москва <strong>Велес Москва</strong> емблема 3:1 Криля Советов емблема Криля Советов
08.08
Чертаново М <strong>Чертаново М</strong> емблема 2:0 Том Томск емблема Том Томск
08.08
Оренбург <strong>Оренбург</strong> емблема 1:0 Нефтехимик емблема Нефтехимик
08.08
Нижни Новгород <strong>Нижни Новгород</strong> емблема 2:0 Иртиш Омск емблема Иртиш Омск
08.08
Акрон <strong>Акрон</strong> емблема 2:1 Шинник Ярославъл емблема Шинник Ярославъл
08.08
Спартак М 2 Спартак М 2 емблема 1:1 Торпедо М емблема Торпедо М
08.08
ФК Енисей <strong>ФК Енисей</strong> емблема 1:0 Динамо Брянск емблема Динамо Брянск
Кръг 1
02.08
Криля Советов Криля Советов емблема 0:0 ФК Балтика емблема ФК Балтика
02.08
Шинник Ярославъл <strong>Шинник Ярославъл</strong> емблема 1:0 Торпедо М емблема Торпедо М
01.08
Алания Владикавказ Алания Владикавказ емблема 2:4 <strong>СКА Хабаровск</strong> емблема СКА Хабаровск
01.08
Нефтехимик Нефтехимик емблема 1:1 Чайка Песчанокопское емблема Чайка Песчанокопское
01.08
Волгар <strong>Волгар</strong> емблема 3:0 Краснодар II емблема Краснодар II
01.08
Ф. Воронеж <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема 1:0 Акрон емблема Акрон
01.08
Динамо Брянск Динамо Брянск емблема 0:1 <strong>Оренбург</strong> емблема Оренбург
01.08
Текстилчик Иваново Текстилчик Иваново емблема 0:0 Велес Москва емблема Велес Москва
01.08
Иртиш Омск Иртиш Омск емблема 1:2 <strong>ФК Енисей</strong> емблема ФК Енисей
01.08
Чертаново М Чертаново М емблема 1:2 <strong>Спартак М 2</strong> емблема Спартак М 2
01.08
Нижни Новгород <strong>Нижни Новгород</strong> емблема 1:0 Том Томск емблема Том Томск
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света