Класиране Румъния Лига 2

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Ун Крайова 194819359823015
2Кълъраш193410452522
3Миовени19339642311
4Рапид Букурещ193310363328
5Миеркуря Чук19329552315
6Фарул19329552418
7Виторул Тг. Жиу193210273227
8АСУ Тимишоара19328831814
9Петролул19319463016
10Металоглобус19309372515
11Ун Клуж19299282019
12Глория Бузау19266852120
13Конкордия19246672118
14Комуна Речя19236582929
15Рипенсия19226491530
16Униреа191954101526
17КСМ Решица191954101026
18КСС Слатина191543121725
19Пандури191334121837
20Аеростар191024131937
21Турну Мъгуреле0000000

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Комуна Речя13247333115
2Металоглобус1224732219
3Ун Крайова 19481021631176
4Конкордия12216331910
5АСУ Тимишоара1121632116
6Рапид Букурещ10206222013
7Ун Клуж11206231411
8Фарул10185321411
9Кълъраш10185321413
10Глория Бузау1117452117
11Миеркуря Чук12175251210
12Рипенсия10175231011
13Виторул Тг. Жиу12175251921
14КСМ Решица1214426915
15Униреа1113344913
16Петролул12123361313
17Миовени101125397
18КСС Слатина1111326814
19Пандури1072171119
20Аеростар1251291126
21Турну Мъгуреле0000000

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Миовени1227831195
2Петролул1023721195
3Рапид Букурещ12227142017
4Ун Крайова 194812215611610
5Виторул Тг. Жиу10186042114
6Фарул12185341410
7Кълъраш12175251318
8Миеркуря Чук1016442128
9Глория Бузау11143531516
10Ун Клуж11134161213
11Рипенсия13133461022
12Металоглобус101240679
13АСУ Тимишоара1112263811
14Униреа11113261015
15КСМ Решица1011325512
16Конкордия1110245712
17КСС Слатина1282281418
18Пандури1271471027
19Аеростар1051271021
20Комуна Речя105127820
21Турну Мъгуреле0000000

Румъния Лига 2 Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 4
19.04
Миовени Миовени емблема - АСУ Тимишоара емблема АСУ Тимишоара
2.20 | 2.95 | 3.00
19.04
Миеркуря Чук Миеркуря Чук емблема - Кълъраш емблема Кълъраш
2.20 | 3.20 | 2.75
19.04
Ун Крайова 1948 Ун Крайова 1948 емблема - Рапид Букурещ емблема Рапид Букурещ
2.35 | 2.80 | 2.85
Кръг 3
21.04
Виторул Тг. Жиу Виторул Тг. Жиу емблема - Петролул емблема Петролул
0.00 | 0.00 | 0.00
Кръг 5
23.04
Глория Бузау Глория Бузау емблема - Аеростар емблема Аеростар
1.29 | 4.55 | 6.75
24.04
Пандури Пандури емблема - Рипенсия емблема Рипенсия
2.95 | 3.35 | 1.91
24.04
Ун Клуж Ун Клуж емблема - Металоглобус емблема Металоглобус
2.00 | 3.00 | 3.20
24.04
КСС Слатина КСС Слатина емблема - Фарул емблема Фарул
2.90 | 3.00 | 2.10
24.04
АСУ Тимишоара АСУ Тимишоара емблема - Миеркуря Чук емблема Миеркуря Чук
2.15 | 2.90 | 2.95
24.04
Рапид Букурещ Рапид Букурещ емблема - Миовени емблема Миовени
1.80 | 3.00 | 3.75

Румъния Лига 2 Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 4
18.04
Рипенсия <strong>Рипенсия</strong> емблема 2:1 Ун Клуж емблема Ун Клуж
17.04
Петролул Петролул емблема 1:1 Глория Бузау емблема Глория Бузау
17.04
Фарул <strong>Фарул</strong> емблема 3:1 Комуна Речя емблема Комуна Речя
17.04
Металоглобус <strong>Металоглобус</strong> емблема 1:0 КСС Слатина емблема КСС Слатина
17.04
КСМ Решица <strong>КСМ Решица</strong> емблема 2:0 Конкордия емблема Конкордия
17.04
Аеростар Аеростар емблема 1:5 <strong>Виторул Тг. Жиу</strong> емблема Виторул Тг. Жиу
Кръг 3
15.04
АСУ Тимишоара АСУ Тимишоара емблема 1:2 <strong>Рапид Букурещ</strong> емблема Рапид Букурещ
14.04
Ун Клуж Ун Клуж емблема 1:1 Пандури емблема Пандури
14.04
Глория Бузау Глория Бузау емблема 0:0 Униреа емблема Униреа
14.04
Конкордия <strong>Конкордия</strong> емблема 3:1 Аеростар емблема Аеростар
14.04
Кълъраш Кълъраш емблема 1:5 <strong>Миовени</strong> емблема Миовени
14.04
КСС Слатина КСС Слатина емблема 0:0 Рипенсия емблема Рипенсия
14.04
Комуна Речя <strong>Комуна Речя</strong> емблема 3:1 Металоглобус емблема Металоглобус
13.04
Миеркуря Чук Миеркуря Чук емблема 1:2 <strong>Ун Крайова 1948</strong> емблема Ун Крайова 1948
Кръг 2
11.04
Рапид Букурещ <strong>Рапид Букурещ</strong> емблема 4:1 Кълъраш емблема Кълъраш
11.04
Петролул Петролул емблема 0:1 <strong>Конкордия</strong> емблема Конкордия
10.04
Ун Крайова 1948 <strong>Ун Крайова 1948</strong> емблема 1:0 АСУ Тимишоара емблема АСУ Тимишоара
10.04
Миовени Миовени емблема 0:0 Миеркуря Чук емблема Миеркуря Чук
10.04
Металоглобус <strong>Металоглобус</strong> емблема 1:0 Фарул емблема Фарул
10.04
Рипенсия <strong>Рипенсия</strong> емблема 2:1 Комуна Речя емблема Комуна Речя
10.04
Пандури Пандури емблема 2:3 <strong>КСС Слатина</strong> емблема КСС Слатина
10.04
Аеростар Аеростар емблема 0:2 <strong>КСМ Решица</strong> емблема КСМ Решица
10.04
Униреа <strong>Униреа</strong> емблема 3:1 Виторул Тг. Жиу емблема Виторул Тг. Жиу
Кръг 1
06.04
Миеркуря Чук Миеркуря Чук емблема 0:1 <strong>Рапид Букурещ</strong> емблема Рапид Букурещ
04.04
КСС Слатина КСС Слатина емблема 2:4 <strong>Ун Клуж</strong> емблема Ун Клуж
03.04
Кълъраш Кълъраш емблема 0:0 АСУ Тимишоара емблема АСУ Тимишоара
03.04
Комуна Речя <strong>Комуна Речя</strong> емблема 5:0 Пандури емблема Пандури
03.04
Фарул Фарул емблема 1:1 Рипенсия емблема Рипенсия
03.04
Виторул Тг. Жиу Виторул Тг. Жиу емблема 2:4 <strong>Глория Бузау</strong> емблема Глория Бузау
03.04
Конкордия Конкордия емблема 1:1 Униреа емблема Униреа
03.04
КСМ Решица КСМ Решица емблема 0:1 <strong>Петролул</strong> емблема Петролул
01.04
Миовени Миовени емблема 0:0 Ун Крайова 1948 емблема Ун Крайова 1948
Кръг 21
28.03
Металоглобус Металоглобус емблема 2:4 <strong>Рапид Букурещ</strong> емблема Рапид Букурещ
28.03
Пандури <strong>Пандури</strong> емблема 1:0 Униреа емблема Униреа
28.03
Конкордия <strong>Конкордия</strong> емблема 2:0 АСУ Тимишоара емблема АСУ Тимишоара
28.03
Миовени <strong>Миовени</strong> емблема 5:1 Аеростар емблема Аеростар
28.03
Ун Клуж Ун Клуж емблема 1:2 <strong>Петролул</strong> емблема Петролул
28.03
КСМ Решица КСМ Решица емблема 0:2 <strong>Ун Крайова 1948</strong> емблема Ун Крайова 1948
28.03
Рипенсия Рипенсия емблема 0:0 Комуна Речя емблема Комуна Речя
28.03
Миеркуря Чук <strong>Миеркуря Чук</strong> емблема 1:0 КСС Слатина емблема КСС Слатина
28.03
Кълъраш <strong>Кълъраш</strong> емблема 2:1 Виторул Тг. Жиу емблема Виторул Тг. Жиу
Кръг 20
23.03
Ун Крайова 1948 Ун Крайова 1948 емблема 0:0 Фарул емблема Фарул
22.03
Виторул Тг. Жиу Виторул Тг. Жиу емблема 0:0 Миеркуря Чук емблема Миеркуря Чук
21.03
Рапид Букурещ <strong>Рапид Букурещ</strong> емблема 4:0 Кълъраш емблема Кълъраш
20.03
Петролул Петролул емблема 0:1 <strong>Миовени</strong> емблема Миовени
20.03
КСС Слатина КСС Слатина емблема 0:1 <strong>Рипенсия</strong> емблема Рипенсия
20.03
Комуна Речя <strong>Комуна Речя</strong> емблема 6:0 КСМ Решица емблема КСМ Решица
20.03
Аеростар Аеростар емблема 0:1 <strong>Конкордия</strong> емблема Конкордия
20.03
Глория Бузау Глория Бузау емблема 1:1 Пандури емблема Пандури
20.03
Униреа Униреа емблема 0:1 <strong>Металоглобус</strong> емблема Металоглобус
Кръг 19
14.03
Униреа <strong>Униреа</strong> емблема 2:1 Рапид Букурещ емблема Рапид Букурещ
14.03
Миеркуря Чук Миеркуря Чук емблема 0:1 <strong>Кълъраш</strong> емблема Кълъраш
13.03
Металоглобус <strong>Металоглобус</strong> емблема 5:1 Глория Бузау емблема Глория Бузау
13.03
Пандури Пандури емблема 1:1 АСУ Тимишоара емблема АСУ Тимишоара
13.03
Фарул <strong>Фарул</strong> емблема 3:2 Комуна Речя емблема Комуна Речя
13.03
КСМ Решица КСМ Решица емблема 1:1 КСС Слатина емблема КСС Слатина
13.03
Рипенсия Рипенсия емблема 0:2 <strong>Виторул Тг. Жиу</strong> емблема Виторул Тг. Жиу
12.03
Ун Клуж <strong>Ун Клуж</strong> емблема 1:0 Ун Крайова 1948 емблема Ун Крайова 1948
11.03
Конкордия Конкордия емблема 0:0 Петролул емблема Петролул
Кръг 18
09.03
Ун Крайова 1948 Ун Крайова 1948 емблема 1:2 <strong>Миовени</strong> емблема Миовени
08.03
Комуна Речя <strong>Комуна Речя</strong> емблема 1:0 Ун Клуж емблема Ун Клуж
07.03
АСУ Тимишоара <strong>АСУ Тимишоара</strong> емблема 1:0 Металоглобус емблема Металоглобус
07.03
Кълъраш Кълъраш емблема 2:2 Рипенсия емблема Рипенсия
07.03
Виторул Тг. Жиу <strong>Виторул Тг. Жиу</strong> емблема 2:1 КСМ Решица емблема КСМ Решица
06.03
Рапид Букурещ Рапид Букурещ емблема 1:3 <strong>Миеркуря Чук</strong> емблема Миеркуря Чук
06.03
КСС Слатина КСС Слатина емблема 1:1 Фарул емблема Фарул
06.03
Аеростар Аеростар емблема 1:1 Пандури емблема Пандури
06.03
Глория Бузау <strong>Глория Бузау</strong> емблема 2:0 Униреа емблема Униреа
Кръг 17
02.03
Конкордия Конкордия емблема 0:0 Ун Крайова 1948 емблема Ун Крайова 1948
28.02
Пандури Пандури емблема 0:4 <strong>Петролул</strong> емблема Петролул
28.02
Фарул <strong>Фарул</strong> емблема 1:0 Виторул Тг. Жиу емблема Виторул Тг. Жиу
27.02
Униреа Униреа емблема 0:0 АСУ Тимишоара емблема АСУ Тимишоара
27.02
Металоглобус <strong>Металоглобус</strong> емблема 3:0 Аеростар емблема Аеростар
27.02
Миовени Миовени емблема 1:1 Комуна Речя емблема Комуна Речя
27.02
КСМ Решица КСМ Решица емблема 0:1 <strong>Кълъраш</strong> емблема Кълъраш
27.02
Рипенсия Рипенсия емблема 1:1 Миеркуря Чук емблема Миеркуря Чук
26.02
Ун Клуж <strong>Ун Клуж</strong> емблема 2:1 КСС Слатина емблема КСС Слатина
25.02
Глория Бузау Глория Бузау емблема 0:0 Рапид Букурещ емблема Рапид Букурещ
Кръг 16
23.02
Петролул <strong>Петролул</strong> емблема 1:0 Металоглобус емблема Металоглобус
21.02
КСС Слатина КСС Слатина емблема 0:1 <strong>Миовени</strong> емблема Миовени
21.02
Рапид Букурещ Рапид Букурещ емблема 2:2 Рипенсия емблема Рипенсия
20.02
Кълъраш Кълъраш емблема 1:1 Фарул емблема Фарул
20.02
Миеркуря Чук <strong>Миеркуря Чук</strong> емблема 2:0 КСМ Решица емблема КСМ Решица
20.02
Комуна Речя Комуна Речя емблема 0:0 Конкордия емблема Конкордия
20.02
Аеростар Аеростар емблема 0:2 <strong>Униреа</strong> емблема Униреа
18.02
Виторул Тг. Жиу Виторул Тг. Жиу емблема 1:2 <strong>Ун Клуж</strong> емблема Ун Клуж
18.02
АСУ Тимишоара <strong>АСУ Тимишоара</strong> емблема 2:0 Глория Бузау емблема Глория Бузау
Кръг 14
14.12
Рипенсия <strong>Рипенсия</strong> емблема 1:0 Фарул емблема Фарул
Кръг 13
11.12
Ун Клуж <strong>Ун Клуж</strong> емблема 1:0 Рипенсия емблема Рипенсия
Кръг 15
08.12
Ун Клуж <strong>Ун Клуж</strong> емблема 2:1 Кълъраш емблема Кълъраш
06.12
АСУ Тимишоара АСУ Тимишоара емблема 0:2 <strong>Рапид Букурещ</strong> емблема Рапид Букурещ
06.12
Миовени Миовени емблема 1:2 <strong>Виторул Тг. Жиу</strong> емблема Виторул Тг. Жиу
05.12
Униреа Униреа емблема 0:3 <strong>Петролул</strong> емблема Петролул
05.12
Глория Бузау Глория Бузау емблема 1:1 Аеростар емблема Аеростар
05.12
Пандури Пандури емблема 2:3 <strong>Ун Крайова 1948</strong> емблема Ун Крайова 1948
05.12
Конкордия <strong>Конкордия</strong> емблема 3:2 КСС Слатина емблема КСС Слатина
05.12
Фарул Фарул емблема 0:2 <strong>Миеркуря Чук</strong> емблема Миеркуря Чук
05.12
КСМ Решица <strong>КСМ Решица</strong> емблема 2:0 Рипенсия емблема Рипенсия
Кръг 11
02.12
Ун Клуж Ун Клуж емблема 0:3 <strong>Фарул</strong> емблема Фарул
Кръг 12
02.12
Рипенсия Рипенсия емблема 0:3 <strong>Миовени</strong> емблема Миовени
Кръг 14
26.11
Рапид Букурещ Рапид Букурещ емблема 0:0 КСМ Решица емблема КСМ Решица
26.11
Миеркуря Чук <strong>Миеркуря Чук</strong> емблема 2:1 Ун Клуж емблема Ун Клуж
25.11
Петролул Петролул емблема 1:1 Глория Бузау емблема Глория Бузау
25.11
Кълъраш <strong>Кълъраш</strong> емблема 1:0 Миовени емблема Миовени
25.11
Виторул Тг. Жиу <strong>Виторул Тг. Жиу</strong> емблема 1:0 Конкордия емблема Конкордия
25.11
Комуна Речя <strong>Комуна Речя</strong> емблема 2:0 Пандури емблема Пандури
25.11
Аеростар Аеростар емблема 2:2 АСУ Тимишоара емблема АСУ Тимишоара
24.11
Ун Крайова 1948 <strong>Ун Крайова 1948</strong> емблема 1:0 Металоглобус емблема Металоглобус
Кръг 13
22.11
Аеростар Аеростар емблема 2:3 <strong>Рапид Букурещ</strong> емблема Рапид Букурещ
21.11
АСУ Тимишоара <strong>АСУ Тимишоара</strong> емблема 1:0 Петролул емблема Петролул
21.11
Униреа Униреа емблема 0:0 Ун Крайова 1948 емблема Ун Крайова 1948
21.11
Металоглобус <strong>Металоглобус</strong> емблема 2:0 Комуна Речя емблема Комуна Речя
21.11
Пандури <strong>Пандури</strong> емблема 2:1 КСС Слатина емблема КСС Слатина
21.11
Конкордия <strong>Конкордия</strong> емблема 2:1 Кълъраш емблема Кълъраш
21.11
Миовени Миовени емблема 1:1 Миеркуря Чук емблема Миеркуря Чук
21.11
Фарул <strong>Фарул</strong> емблема 1:0 КСМ Решица емблема КСМ Решица
Кръг 10
19.11
Рапид Букурещ <strong>Рапид Букурещ</strong> емблема 1:0 Ун Клуж емблема Ун Клуж
Кръг 11
18.11
Глория Бузау <strong>Глория Бузау</strong> емблема 2:0 Комуна Речя емблема Комуна Речя
18.11
Униреа Униреа емблема 0:3 <strong>КСС Слатина</strong> емблема КСС Слатина
Кръг 12
16.11
Петролул Петролул емблема 1:4 <strong>Аеростар</strong> емблема Аеростар
15.11
Ун Крайова 1948 Ун Крайова 1948 емблема 1:1 Глория Бузау емблема Глория Бузау
15.11
Рапид Букурещ <strong>Рапид Букурещ</strong> емблема 2:1 Фарул емблема Фарул
15.11
Миеркуря Чук <strong>Миеркуря Чук</strong> емблема 1:0 Конкордия емблема Конкордия
14.11
КСМ Решица <strong>КСМ Решица</strong> емблема 2:1 Ун Клуж емблема Ун Клуж
14.11
Виторул Тг. Жиу <strong>Виторул Тг. Жиу</strong> емблема 4:3 Пандури емблема Пандури
14.11
КСС Слатина <strong>КСС Слатина</strong> емблема 1:0 Металоглобус емблема Металоглобус
14.11
Комуна Речя <strong>Комуна Речя</strong> емблема 2:0 Униреа емблема Униреа
Кръг 10
12.11
КСМ Решица <strong>КСМ Решица</strong> емблема 1:0 Конкордия емблема Конкордия
11.11
Миеркуря Чук Миеркуря Чук емблема 1:1 Пандури емблема Пандури
Кръг 11
07.11
АСУ Тимишоара АСУ Тимишоара емблема 0:0 Ун Крайова 1948 емблема Ун Крайова 1948
07.11
Металоглобус Металоглобус емблема 1:2 <strong>Виторул Тг. Жиу</strong> емблема Виторул Тг. Жиу
07.11
Пандури Пандури емблема 1:2 <strong>Кълъраш</strong> емблема Кълъраш
07.11
Конкордия Конкордия емблема 0:1 <strong>Рипенсия</strong> емблема Рипенсия
07.11
Миовени <strong>Миовени</strong> емблема 1:0 КСМ Решица емблема КСМ Решица
06.11
Петролул <strong>Петролул</strong> емблема 2:0 Рапид Букурещ емблема Рапид Букурещ
Кръг 9
04.11
Глория Бузау <strong>Глория Бузау</strong> емблема 2:1 Виторул Тг. Жиу емблема Виторул Тг. Жиу
Кръг 10
03.11
Ун Крайова 1948 Ун Крайова 1948 емблема 0:0 Аеростар емблема Аеростар
01.11
Фарул Фарул емблема 1:1 Миовени емблема Миовени
31.10
Кълъраш <strong>Кълъраш</strong> емблема 1:0 Металоглобус емблема Металоглобус
31.10
Виторул Тг. Жиу <strong>Виторул Тг. Жиу</strong> емблема 3:1 Униреа емблема Униреа
31.10
КСС Слатина КСС Слатина емблема 0:2 <strong>Глория Бузау</strong> емблема Глория Бузау
31.10
Комуна Речя Комуна Речя емблема 3:3 АСУ Тимишоара емблема АСУ Тимишоара
Кръг 8
29.10
Рапид Букурещ Рапид Букурещ емблема 0:3 <strong>Миовени</strong> емблема Миовени
Кръг 7
28.10
Петролул Петролул емблема 1:1 КСС Слатина емблема КСС Слатина
28.10
Аеростар Аеростар емблема 0:3 <strong>Виторул Тг. Жиу</strong> емблема Виторул Тг. Жиу
28.10
АСУ Тимишоара АСУ Тимишоара емблема 1:1 Кълъраш емблема Кълъраш
28.10
Глория Бузау Глория Бузау емблема 0:1 <strong>Миеркуря Чук</strong> емблема Миеркуря Чук
28.10
Пандури Пандури емблема 0:1 <strong>Фарул</strong> емблема Фарул
Кръг 9
26.10
Миовени Миовени емблема 0:1 <strong>Ун Клуж</strong> емблема Ун Клуж
25.10
Петролул Петролул емблема 0:1 <strong>Ун Крайова 1948</strong> емблема Ун Крайова 1948
24.10
Конкордия Конкордия емблема 1:2 <strong>Фарул</strong> емблема Фарул
24.10
Аеростар Аеростар емблема 2:3 <strong>Комуна Речя</strong> емблема Комуна Речя
24.10
АСУ Тимишоара <strong>АСУ Тимишоара</strong> емблема 1:0 КСС Слатина емблема КСС Слатина
24.10
Униреа Униреа емблема 2:2 Кълъраш емблема Кълъраш
24.10
Металоглобус <strong>Металоглобус</strong> емблема 2:1 Миеркуря Чук емблема Миеркуря Чук
24.10
Пандури Пандури емблема 1:2 <strong>Рипенсия</strong> емблема Рипенсия
Кръг 8
18.10
Комуна Речя Комуна Речя емблема 1:2 <strong>Петролул</strong> емблема Петролул
17.10
КСМ Решица КСМ Решица емблема 1:2 <strong>Пандури</strong> емблема Пандури
17.10
Рипенсия Рипенсия емблема 0:2 <strong>Металоглобус</strong> емблема Металоглобус
17.10
Миеркуря Чук Миеркуря Чук емблема 0:1 <strong>Униреа</strong> емблема Униреа
17.10
Кълъраш Кълъраш емблема 0:2 <strong>Глория Бузау</strong> емблема Глория Бузау
17.10
Виторул Тг. Жиу Виторул Тг. Жиу емблема 0:1 <strong>АСУ Тимишоара</strong> емблема АСУ Тимишоара
17.10
КСС Слатина <strong>КСС Слатина</strong> емблема 2:1 Аеростар емблема Аеростар
16.10
Ун Клуж Ун Клуж емблема 1:1 Конкордия емблема Конкордия
Кръг 5
14.10
Униреа Униреа емблема 0:2 <strong>Фарул</strong> емблема Фарул
Кръг 7
10.10
Ун Крайова 1948 <strong>Ун Крайова 1948</strong> емблема 5:0 Рапид Букурещ емблема Рапид Букурещ
10.10
Конкордия Конкордия емблема 0:1 <strong>Миовени</strong> емблема Миовени
10.10
Униреа <strong>Униреа</strong> емблема 2:0 Рипенсия емблема Рипенсия
10.10
Металоглобус Металоглобус емблема 0:0 КСМ Решица емблема КСМ Решица
Кръг 6
05.10
Ун Клуж <strong>Ун Клуж</strong> емблема 2:0 Пандури емблема Пандури
03.10
Комуна Речя Комуна Речя емблема 3:3 Ун Крайова 1948 емблема Ун Крайова 1948
03.10
Фарул Фарул емблема 1:2 <strong>Металоглобус</strong> емблема Металоглобус
03.10
КСМ Решица КСМ Решица емблема 0:3 <strong>Униреа</strong> емблема Униреа
03.10
Рипенсия <strong>Рипенсия</strong> емблема 2:1 Глория Бузау емблема Глория Бузау
03.10
Миеркуря Чук <strong>Миеркуря Чук</strong> емблема 2:0 АСУ Тимишоара емблема АСУ Тимишоара
03.10
Кълъраш <strong>Кълъраш</strong> емблема 3:2 Аеростар емблема Аеростар
03.10
Виторул Тг. Жиу Виторул Тг. Жиу емблема 1:1 Петролул емблема Петролул
02.10
Рапид Букурещ <strong>Рапид Букурещ</strong> емблема 4:2 Конкордия емблема Конкордия
Кръг 5
29.09
Ун Крайова 1948 <strong>Ун Крайова 1948</strong> емблема 2:1 КСС Слатина емблема КСС Слатина
27.09
Металоглобус Металоглобус емблема 0:0 Ун Клуж емблема Ун Клуж
26.09
Петролул Петролул емблема 0:1 <strong>Кълъраш</strong> емблема Кълъраш
26.09
Комуна Речя <strong>Комуна Речя</strong> емблема 2:1 Рапид Букурещ емблема Рапид Букурещ
26.09
Аеростар <strong>Аеростар</strong> емблема 3:2 Миеркуря Чук емблема Миеркуря Чук
26.09
АСУ Тимишоара <strong>АСУ Тимишоара</strong> емблема 2:0 Рипенсия емблема Рипенсия
26.09
Глория Бузау Глория Бузау емблема 0:1 <strong>КСМ Решица</strong> емблема КСМ Решица
26.09
Пандури Пандури емблема 1:2 <strong>Миовени</strong> емблема Миовени
Кръг 4
22.09
Ун Клуж <strong>Ун Клуж</strong> емблема 3:1 Униреа емблема Униреа
21.09
Миеркуря Чук Миеркуря Чук емблема 1:2 <strong>Петролул</strong> емблема Петролул
20.09
Виторул Тг. Жиу Виторул Тг. Жиу емблема 2:4 <strong>Ун Крайова 1948</strong> емблема Ун Крайова 1948
19.09
Конкордия <strong>Конкордия</strong> емблема 4:0 Пандури емблема Пандури
19.09
Миовени Миовени емблема 0:1 <strong>Металоглобус</strong> емблема Металоглобус
19.09
Фарул Фарул емблема 2:2 Глория Бузау емблема Глория Бузау
19.09
КСМ Решица КСМ Решица емблема 0:0 АСУ Тимишоара емблема АСУ Тимишоара
19.09
Рипенсия <strong>Рипенсия</strong> емблема 2:0 Аеростар емблема Аеростар
19.09
КСС Слатина <strong>КСС Слатина</strong> емблема 2:0 Комуна Речя емблема Комуна Речя
Кръг 3
15.09
Петролул <strong>Петролул</strong> емблема 5:0 Рипенсия емблема Рипенсия
14.09
АСУ Тимишоара <strong>АСУ Тимишоара</strong> емблема 2:1 Фарул емблема Фарул
13.09
Глория Бузау <strong>Глория Бузау</strong> емблема 2:1 Ун Клуж емблема Ун Клуж
12.09
Ун Крайова 1948 <strong>Ун Крайова 1948</strong> емблема 2:1 Кълъраш емблема Кълъраш
12.09
КСС Слатина КСС Слатина емблема 0:3 <strong>Рапид Букурещ</strong> емблема Рапид Букурещ
12.09
Комуна Речя Комуна Речя емблема 3:4 <strong>Виторул Тг. Жиу</strong> емблема Виторул Тг. Жиу
12.09
Аеростар Аеростар емблема 0:1 <strong>КСМ Решица</strong> емблема КСМ Решица
12.09
Униреа Униреа емблема 0:0 Миовени емблема Миовени
12.09
Металоглобус Металоглобус емблема 1:1 Конкордия емблема Конкордия
Кръг 1
09.09
Ун Крайова 1948 <strong>Ун Крайова 1948</strong> емблема 4:1 Рипенсия емблема Рипенсия
Кръг 2
08.09
Виторул Тг. Жиу <strong>Виторул Тг. Жиу</strong> емблема 2:1 КСС Слатина емблема КСС Слатина
07.09
Ун Клуж Ун Клуж емблема 0:1 <strong>АСУ Тимишоара</strong> емблема АСУ Тимишоара
06.09
Миовени Миовени емблема 0:0 Глория Бузау емблема Глория Бузау
06.09
КСМ Решица КСМ Решица емблема 0:4 <strong>Петролул</strong> емблема Петролул
05.09
Миеркуря Чук Миеркуря Чук емблема 1:1 Ун Крайова 1948 емблема Ун Крайова 1948
05.09
Рапид Букурещ <strong>Рапид Букурещ</strong> емблема 2:1 Пандури емблема Пандури
05.09
Фарул <strong>Фарул</strong> емблема 1:0 Аеростар емблема Аеростар
05.09
Конкордия <strong>Конкордия</strong> емблема 3:1 Униреа емблема Униреа
05.09
Кълъраш <strong>Кълъраш</strong> емблема 3:0 Комуна Речя емблема Комуна Речя
Кръг 1
01.09
Петролул Петролул емблема 1:2 <strong>Фарул</strong> емблема Фарул
31.08
Аеростар Аеростар емблема 0:1 <strong>Ун Клуж</strong> емблема Ун Клуж
30.08
Виторул Тг. Жиу Виторул Тг. Жиу емблема 1:3 <strong>Рапид Букурещ</strong> емблема Рапид Букурещ
29.08
Глория Бузау Глория Бузау емблема 1:1 Конкордия емблема Конкордия
29.08
КСС Слатина КСС Слатина емблема 0:1 <strong>Кълъраш</strong> емблема Кълъраш
29.08
Комуна Речя Комуна Речя емблема 0:1 <strong>Миеркуря Чук</strong> емблема Миеркуря Чук
29.08
АСУ Тимишоара АСУ Тимишоара емблема 0:0 Миовени емблема Миовени
29.08
Металоглобус <strong>Металоглобус</strong> емблема 3:0 Пандури емблема Пандури
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света