Класиране Румъния Лига 1

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Клуж12301002178
2ФКСБ12247322311
3Волунтари12248041713
4Ботошани1122641128
5Рапид Букурещ1221633159
6УТА Арад1220552128
7Ун Крайова11196141710
8Фарул1218534158
9ФК Арджеш1218534107
10Киндия111334488
11Газ Метан12113271015
12Миовени1211327616
13Сепси12101741013
14Ун Крайова 1948129237814
15Динамо Букурещ1272191028
16Акад Клинчени113038923

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Клуж618600124
2ФКСБ616510195
3Фарул515500131
4Волунтари615501103
5Ун Крайова613411123
6УТА Арад71233174
7Рапид Букурещ71031365
8Киндия5822164
9Ботошани5822144
10Газ Метан7822367
11ФК Арджеш6721334
12Динамо Букурещ67213910
13Сепси7613379
14Ун Крайова 19485512224
15Миовени5411314
16Акад Клинчени5202347

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Ботошани61442084
2Клуж61240254
3Рапид Букурещ51132094
4ФК Арджеш61132173
5Волунтари69303710
6УТА Арад5822154
7ФКСБ6822246
8Миовени77214512
9Ун Крайова5620357
10Киндия6512324
11Сепси5404134
12Ун Крайова 194874115610
13Газ Метан5310448
14Фарул7303427
15Акад Клинчени61015516
16Динамо Букурещ60006118

Румъния Лига 1 Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 12
18.10
Ботошани Ботошани емблема - Киндия емблема Киндия
2.15 | 2.90 | 3.90
18.10
Ун Крайова Ун Крайова емблема - Акад Клинчени емблема Акад Клинчени
1.53 | 3.80 | 6.50
Кръг 13
22.10
Ун Крайова 1948 Ун Крайова 1948 емблема - Газ Метан емблема Газ Метан
2.25 | 2.95 | 3.30
22.10
Киндия Киндия емблема - Ун Крайова емблема Ун Крайова
3.70 | 2.85 | 2.15
23.10
Волунтари Волунтари емблема - ФК Арджеш емблема ФК Арджеш
2.25 | 2.85 | 3.40
23.10
Миовени Миовени емблема - Ботошани емблема Ботошани
3.40 | 2.95 | 2.20
23.10
Динамо Букурещ Динамо Букурещ емблема - Рапид Букурещ емблема Рапид Букурещ
3.80 | 3.00 | 2.05
24.10
Фарул Фарул емблема - ФКСБ емблема ФКСБ
3.10 | 3.25 | 2.20

Румъния Лига 1 Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 12
17.10
Рапид Букурещ <strong>Рапид Букурещ</strong> емблема 2:0 Клуж емблема Клуж
17.10
УТА Арад <strong>УТА Арад</strong> емблема 1:0 Ун Крайова 1948 емблема Ун Крайова 1948
17.10
ФК Арджеш <strong>ФК Арджеш</strong> емблема 2:1 Фарул емблема Фарул
16.10
ФКСБ <strong>ФКСБ</strong> емблема 3:0 Миовени емблема Миовени
16.10
Сепси Сепси емблема 1:2 <strong>Волунтари</strong> емблема Волунтари
15.10
Газ Метан <strong>Газ Метан</strong> емблема 2:1 Динамо Букурещ емблема Динамо Букурещ
Кръг 11
04.10
Акад Клинчени Акад Клинчени емблема 1:1 Ботошани емблема Ботошани
03.10
Ун Крайова 1948 Ун Крайова 1948 емблема 0:2 <strong>Ун Крайова</strong> емблема Ун Крайова
03.10
Клуж <strong>Клуж</strong> емблема 2:1 Газ Метан емблема Газ Метан
03.10
Волунтари <strong>Волунтари</strong> емблема 1:0 Фарул емблема Фарул
02.10
Сепси Сепси емблема 2:2 Рапид Букурещ емблема Рапид Букурещ
02.10
Динамо Букурещ Динамо Букурещ емблема 2:2 УТА Арад емблема УТА Арад
01.10
Киндия Киндия емблема 0:1 <strong>ФКСБ</strong> емблема ФКСБ
01.10
Миовени Миовени емблема 0:0 ФК Арджеш емблема ФК Арджеш
Кръг 10
27.09
Ун Крайова <strong>Ун Крайова</strong> емблема 5:0 Динамо Букурещ емблема Динамо Букурещ
27.09
Газ Метан Газ Метан емблема 0:0 Сепси емблема Сепси
26.09
УТА Арад УТА Арад емблема 0:1 <strong>Клуж</strong> емблема Клуж
26.09
Ботошани Ботошани емблема 1:1 Ун Крайова 1948 емблема Ун Крайова 1948
26.09
Фарул <strong>Фарул</strong> емблема 2:1 Миовени емблема Миовени
25.09
ФКСБ <strong>ФКСБ</strong> емблема 3:2 Акад Клинчени емблема Акад Клинчени
25.09
ФК Арджеш ФК Арджеш емблема 0:0 Киндия емблема Киндия
24.09
Рапид Букурещ Рапид Букурещ емблема 0:1 <strong>Волунтари</strong> емблема Волунтари
Кръг 9
20.09
Клуж <strong>Клуж</strong> емблема 1:0 Ун Крайова емблема Ун Крайова
19.09
Динамо Букурещ Динамо Букурещ емблема 1:2 <strong>Ботошани</strong> емблема Ботошани
19.09
Сепси Сепси емблема 0:0 УТА Арад емблема УТА Арад
19.09
Акад Клинчени Акад Клинчени емблема 0:1 <strong>ФК Арджеш</strong> емблема ФК Арджеш
18.09
Ун Крайова 1948 Ун Крайова 1948 емблема 0:1 <strong>ФКСБ</strong> емблема ФКСБ
18.09
Киндия <strong>Киндия</strong> емблема 2:0 Фарул емблема Фарул
17.09
Рапид Букурещ Рапид Букурещ емблема 1:2 <strong>Газ Метан</strong> емблема Газ Метан
17.09
Волунтари <strong>Волунтари</strong> емблема 4:0 Миовени емблема Миовени
Кръг 8
13.09
Ун Крайова Ун Крайова емблема 1:1 Сепси емблема Сепси
13.09
Фарул <strong>Фарул</strong> емблема 5:0 Акад Клинчени емблема Акад Клинчени
12.09
ФКСБ <strong>ФКСБ</strong> емблема 6:0 Динамо Букурещ емблема Динамо Букурещ
12.09
Газ Метан Газ Метан емблема 1:2 <strong>Волунтари</strong> емблема Волунтари
11.09
Ботошани <strong>Ботошани</strong> емблема 1:0 Клуж емблема Клуж
11.09
ФК Арджеш <strong>ФК Арджеш</strong> емблема 1:0 Ун Крайова 1948 емблема Ун Крайова 1948
10.09
УТА Арад УТА Арад емблема 2:2 Рапид Букурещ емблема Рапид Букурещ
10.09
Миовени Миовени емблема 0:1 <strong>Киндия</strong> емблема Киндия
Кръг 7
30.08
Газ Метан Газ Метан емблема 0:1 <strong>УТА Арад</strong> емблема УТА Арад
30.08
Акад Клинчени Акад Клинчени емблема 1:1 Миовени емблема Миовени
29.08
Клуж <strong>Клуж</strong> емблема 4:1 ФКСБ емблема ФКСБ
29.08
Сепси Сепси емблема 1:1 Ботошани емблема Ботошани
28.08
Рапид Букурещ Рапид Букурещ емблема 1:2 <strong>Ун Крайова</strong> емблема Ун Крайова
28.08
Динамо Букурещ Динамо Букурещ емблема 0:2 <strong>ФК Арджеш</strong> емблема ФК Арджеш
27.08
Ун Крайова 1948 Ун Крайова 1948 емблема 1:1 Фарул емблема Фарул
27.08
Волунтари <strong>Волунтари</strong> емблема 2:1 Киндия емблема Киндия
Кръг 6
23.08
ФКСБ ФКСБ емблема 1:1 Сепси емблема Сепси
23.08
Миовени <strong>Миовени</strong> емблема 1:0 Ун Крайова 1948 емблема Ун Крайова 1948
22.08
Ботошани Ботошани емблема 0:2 <strong>Рапид Букурещ</strong> емблема Рапид Букурещ
22.08
УТА Арад <strong>УТА Арад</strong> емблема 2:0 Волунтари емблема Волунтари
21.08
ФК Арджеш ФК Арджеш емблема 0:1 <strong>Клуж</strong> емблема Клуж
21.08
Ун Крайова <strong>Ун Крайова</strong> емблема 1:0 Газ Метан емблема Газ Метан
20.08
Фарул <strong>Фарул</strong> емблема 3:0 Динамо Букурещ емблема Динамо Букурещ
20.08
Киндия Киндия емблема 2:2 Акад Клинчени емблема Акад Клинчени
Кръг 5
16.08
Динамо Букурещ Динамо Букурещ емблема 0:1 <strong>Миовени</strong> емблема Миовени
16.08
Газ Метан Газ Метан емблема 0:1 <strong>Ботошани</strong> емблема Ботошани
15.08
Рапид Букурещ <strong>Рапид Букурещ</strong> емблема 1:0 ФКСБ емблема ФКСБ
15.08
Сепси Сепси емблема 0:2 <strong>ФК Арджеш</strong> емблема ФК Арджеш
14.08
УТА Арад <strong>УТА Арад</strong> емблема 1:0 Ун Крайова емблема Ун Крайова
14.08
Ун Крайова 1948 Ун Крайова 1948 емблема 0:0 Киндия емблема Киндия
13.08
Клуж <strong>Клуж</strong> емблема 1:0 Фарул емблема Фарул
13.08
Волунтари <strong>Волунтари</strong> емблема 1:0 Акад Клинчени емблема Акад Клинчени
Кръг 4
09.08
Ун Крайова <strong>Ун Крайова</strong> емблема 3:0 Волунтари емблема Волунтари
09.08
Фарул <strong>Фарул</strong> емблема 1:0 Сепси емблема Сепси
08.08
ФКСБ <strong>ФКСБ</strong> емблема 2:1 Газ Метан емблема Газ Метан
08.08
Киндия <strong>Киндия</strong> емблема 1:0 Динамо Букурещ емблема Динамо Букурещ
07.08
ФК Арджеш ФК Арджеш емблема 0:1 <strong>Рапид Букурещ</strong> емблема Рапид Букурещ
07.08
Акад Клинчени Акад Клинчени емблема 1:2 <strong>Ун Крайова 1948</strong> емблема Ун Крайова 1948
06.08
Миовени Миовени емблема 0:1 <strong>Клуж</strong> емблема Клуж
06.08
Ботошани <strong>Ботошани</strong> емблема 2:1 УТА Арад емблема УТА Арад
Кръг 3
02.08
Динамо Букурещ <strong>Динамо Букурещ</strong> емблема 3:1 Акад Клинчени емблема Акад Клинчени
02.08
Сепси Сепси емблема 1:2 <strong>Миовени</strong> емблема Миовени
01.08
УТА Арад УТА Арад емблема 1:1 ФКСБ емблема ФКСБ
01.08
Ун Крайова Ун Крайова емблема 1:2 <strong>Ботошани</strong> емблема Ботошани
31.07
Клуж <strong>Клуж</strong> емблема 1:0 Киндия емблема Киндия
31.07
Волунтари <strong>Волунтари</strong> емблема 2:1 Ун Крайова 1948 емблема Ун Крайова 1948
30.07
Рапид Букурещ Рапид Букурещ емблема 0:0 Фарул емблема Фарул
30.07
Газ Метан Газ Метан емблема 2:2 ФК Арджеш емблема ФК Арджеш
Кръг 2
26.07
Ун Крайова 1948 <strong>Ун Крайова 1948</strong> емблема 1:0 Динамо Букурещ емблема Динамо Букурещ
26.07
Киндия Киндия емблема 1:1 Сепси емблема Сепси
25.07
ФКСБ <strong>ФКСБ</strong> емблема 4:1 Ун Крайова емблема Ун Крайова
25.07
Фарул <strong>Фарул</strong> емблема 2:0 Газ Метан емблема Газ Метан
24.07
Акад Клинчени Акад Клинчени емблема 1:2 <strong>Клуж</strong> емблема Клуж
24.07
Волунтари Волунтари емблема 0:1 <strong>Ботошани</strong> емблема Ботошани
23.07
Миовени Миовени емблема 0:2 <strong>Рапид Букурещ</strong> емблема Рапид Букурещ
23.07
ФК Арджеш ФК Арджеш емблема 0:1 <strong>УТА Арад</strong> емблема УТА Арад
Кръг 1
19.07
Динамо Букурещ <strong>Динамо Букурещ</strong> емблема 3:2 Волунтари емблема Волунтари
18.07
Рапид Букурещ <strong>Рапид Букурещ</strong> емблема 1:0 Киндия емблема Киндия
18.07
УТА Арад УТА Арад емблема 0:0 Фарул емблема Фарул
17.07
Ун Крайова <strong>Ун Крайова</strong> емблема 1:0 ФК Арджеш емблема ФК Арджеш
17.07
Газ Метан <strong>Газ Метан</strong> емблема 1:0 Миовени емблема Миовени
16.07
Клуж <strong>Клуж</strong> емблема 3:2 Ун Крайова 1948 емблема Ун Крайова 1948
16.07
Сепси <strong>Сепси</strong> емблема 2:0 Акад Клинчени емблема Акад Клинчени
15.07
Ботошани Ботошани емблема 0:0 ФКСБ емблема ФКСБ
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света