Класиране Ирландия Висша Дивизия

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Шамрок Роувърс306520554822
2Ст. Патрикс305316594734
3Слиго3046137103427
4Дери Сити304512994136
5Бохемианс2942126114937
6Дрогеда Юнайтед3040117124236
7Дъндолк3139109123943
8Фин Харпс3037107133444
9Уотърфорд3036113163048
10Лонгфорд Таун301428202057

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Шамрок Роувърс153410412611
2Ст. Патрикс143311032511
3Бохемианс15257443218
4Дъндолк15237262020
5Слиго15226452012
6Дрогеда Юнайтед16226462116
7Дери Сити16225742319
8Уотърфорд15206271724
9Фин Харпс14154371519
10Лонгфорд Таун1592310926

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Шамрок Роувърс153110142211
2Слиго15247351415
3Дери Сити14237251817
4Фин Харпс16226461925
5Ст. Патрикс16205562223
6Дрогеда Юнайтед14185362120
7Бохемианс14175271719
8Дъндолк16163761923
9Уотърфорд15165191324
10Лонгфорд Таун15505101131

Ирландия Висша Дивизия Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 25
18.10
Шамрок Роувърс Шамрок Роувърс емблема - Бохемианс емблема Бохемианс
1.67 | 3.70 | 5.25
Кръг 32
23.10
Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун емблема - Шамрок Роувърс емблема Шамрок Роувърс
19.00 | 5.50 | 1.17
23.10
Фин Харпс Фин Харпс емблема - Слиго емблема Слиго
3.40 | 3.00 | 2.20
24.10
Дрогеда Юнайтед Дрогеда Юнайтед емблема - Дери Сити емблема Дери Сити
3.00 | 3.10 | 2.30
25.10
Бохемианс Бохемианс емблема - Уотърфорд емблема Уотърфорд
1.31 | 4.33 | 7.43

Ирландия Висша Дивизия Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 31
15.10
Шамрок Роувърс <strong>Шамрок Роувърс</strong> емблема 2:0 Слиго емблема Слиго
15.10
Уотърфорд <strong>Уотърфорд</strong> емблема 4:1 Фин Харпс емблема Фин Харпс
15.10
Бохемианс Бохемианс емблема 1:1 Дъндолк емблема Дъндолк
15.10
Дери Сити <strong>Дери Сити</strong> емблема 1:0 Ст. Патрикс емблема Ст. Патрикс
15.10
Дрогеда Юнайтед <strong>Дрогеда Юнайтед</strong> емблема 2:0 Лонгфорд Таун емблема Лонгфорд Таун
Кръг 30
08.10
Дъндолк <strong>Дъндолк</strong> емблема 1:0 Шамрок Роувърс емблема Шамрок Роувърс
Кръг 29
02.10
Слиго Слиго емблема 1:1 Уотърфорд емблема Уотърфорд
02.10
Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун емблема 1:4 <strong>Бохемианс</strong> емблема Бохемианс
01.10
Фин Харпс Фин Харпс емблема 2:2 Дъндолк емблема Дъндолк
01.10
Шамрок Роувърс <strong>Шамрок Роувърс</strong> емблема 2:1 Дери Сити емблема Дери Сити
01.10
Дрогеда Юнайтед Дрогеда Юнайтед емблема 0:1 <strong>Ст. Патрикс</strong> емблема Ст. Патрикс
Кръг 20
27.09
Дъндолк <strong>Дъндолк</strong> емблема 2:1 Бохемианс емблема Бохемианс
Кръг 28
24.09
Уотърфорд <strong>Уотърфорд</strong> емблема 1:0 Дрогеда Юнайтед емблема Дрогеда Юнайтед
24.09
Дери Сити <strong>Дери Сити</strong> емблема 3:0 Лонгфорд Таун емблема Лонгфорд Таун
24.09
Дъндолк <strong>Дъндолк</strong> емблема 4:1 Слиго емблема Слиго
24.09
Бохемианс Бохемианс емблема 1:2 <strong>Фин Харпс</strong> емблема Фин Харпс
24.09
Ст. Патрикс Ст. Патрикс емблема 0:1 <strong>Шамрок Роувърс</strong> емблема Шамрок Роувърс
Кръг 26
20.09
Бохемианс Бохемианс емблема 3:3 Дери Сити емблема Дери Сити
Кръг 20
18.09
Слиго Слиго емблема 0:1 <strong>Шамрок Роувърс</strong> емблема Шамрок Роувърс
Кръг 22
14.09
Слиго <strong>Слиго</strong> емблема 2:1 Дъндолк емблема Дъндолк
13.09
Фин Харпс Фин Харпс емблема 1:2 <strong>Бохемианс</strong> емблема Бохемианс
Кръг 27
11.09
Лонгфорд Таун <strong>Лонгфорд Таун</strong> емблема 1:0 Дъндолк емблема Дъндолк
10.09
Шамрок Роувърс <strong>Шамрок Роувърс</strong> емблема 2:0 Уотърфорд емблема Уотърфорд
10.09
Дери Сити Дери Сити емблема 2:2 Фин Харпс емблема Фин Харпс
10.09
Дрогеда Юнайтед <strong>Дрогеда Юнайтед</strong> емблема 3:2 Бохемианс емблема Бохемианс
10.09
Слиго <strong>Слиго</strong> емблема 2:0 Ст. Патрикс емблема Ст. Патрикс
Кръг 26
03.09
Фин Харпс <strong>Фин Харпс</strong> емблема 2:1 Шамрок Роувърс емблема Шамрок Роувърс
03.09
Уотърфорд Уотърфорд емблема 1:1 Дъндолк емблема Дъндолк
03.09
Ст. Патрикс <strong>Ст. Патрикс</strong> емблема 3:2 Лонгфорд Таун емблема Лонгфорд Таун
03.09
Дрогеда Юнайтед Дрогеда Юнайтед емблема 0:0 Слиго емблема Слиго
Кръг 25
21.08
Слиго Слиго емблема 1:2 <strong>Дери Сити</strong> емблема Дери Сити
20.08
Фин Харпс <strong>Фин Харпс</strong> емблема 3:1 Ст. Патрикс емблема Ст. Патрикс
20.08
Дъндолк Дъндолк емблема 1:2 <strong>Дрогеда Юнайтед</strong> емблема Дрогеда Юнайтед
20.08
Уотърфорд <strong>Уотърфорд</strong> емблема 4:1 Лонгфорд Таун емблема Лонгфорд Таун
Кръг 24
15.08
Дрогеда Юнайтед Дрогеда Юнайтед емблема 0:1 <strong>Шамрок Роувърс</strong> емблема Шамрок Роувърс
15.08
Бохемианс <strong>Бохемианс</strong> емблема 1:0 Слиго емблема Слиго
15.08
Дери Сити <strong>Дери Сити</strong> емблема 1:0 Дъндолк емблема Дъндолк
14.08
Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун емблема 0:3 <strong>Фин Харпс</strong> емблема Фин Харпс
13.08
Ст. Патрикс <strong>Ст. Патрикс</strong> емблема 2:1 Уотърфорд емблема Уотърфорд
Кръг 23
08.08
Дъндолк Дъндолк емблема 1:4 <strong>Ст. Патрикс</strong> емблема Ст. Патрикс
08.08
Шамрок Роувърс <strong>Шамрок Роувърс</strong> емблема 1:0 Лонгфорд Таун емблема Лонгфорд Таун
07.08
Слиго Слиго емблема 0:1 <strong>Фин Харпс</strong> емблема Фин Харпс
07.08
Уотърфорд <strong>Уотърфорд</strong> емблема 1:0 Бохемианс емблема Бохемианс
06.08
Дери Сити <strong>Дери Сити</strong> емблема 3:0 Дрогеда Юнайтед емблема Дрогеда Юнайтед
Кръг 22
31.07
Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун емблема 0:2 <strong>Дери Сити</strong> емблема Дери Сити
30.07
Шамрок Роувърс <strong>Шамрок Роувърс</strong> емблема 3:1 Ст. Патрикс емблема Ст. Патрикс
30.07
Дрогеда Юнайтед Дрогеда Юнайтед емблема 1:2 <strong>Уотърфорд</strong> емблема Уотърфорд
Кръг 21
18.07
Бохемианс Бохемианс емблема 1:1 Лонгфорд Таун емблема Лонгфорд Таун
18.07
Уотърфорд <strong>Уотърфорд</strong> емблема 1:0 Слиго емблема Слиго
17.07
Дъндолк <strong>Дъндолк</strong> емблема 1:0 Фин Харпс емблема Фин Харпс
16.07
Дери Сити Дери Сити емблема 2:4 <strong>Шамрок Роувърс</strong> емблема Шамрок Роувърс
16.07
Ст. Патрикс <strong>Ст. Патрикс</strong> емблема 2:0 Дрогеда Юнайтед емблема Дрогеда Юнайтед
Кръг 20
10.07
Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун емблема 1:1 Дрогеда Юнайтед емблема Дрогеда Юнайтед
09.07
Ст. Патрикс <strong>Ст. Патрикс</strong> емблема 1:0 Дери Сити емблема Дери Сити
09.07
Фин Харпс Фин Харпс емблема 0:1 <strong>Уотърфорд</strong> емблема Уотърфорд
Кръг 19
03.07
Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун емблема 0:1 <strong>Слиго</strong> емблема Слиго
02.07
Шамрок Роувърс <strong>Шамрок Роувърс</strong> емблема 3:1 Дъндолк емблема Дъндолк
02.07
Дрогеда Юнайтед <strong>Дрогеда Юнайтед</strong> емблема 3:1 Фин Харпс емблема Фин Харпс
02.07
Дери Сити <strong>Дери Сити</strong> емблема 2:0 Уотърфорд емблема Уотърфорд
02.07
Бохемианс <strong>Бохемианс</strong> емблема 3:2 Ст. Патрикс емблема Ст. Патрикс
Кръг 18
26.06
Слиго <strong>Слиго</strong> емблема 4:0 Бохемианс емблема Бохемианс
25.06
Фин Харпс Фин Харпс емблема 1:1 Лонгфорд Таун емблема Лонгфорд Таун
25.06
Шамрок Роувърс Шамрок Роувърс емблема 1:1 Дрогеда Юнайтед емблема Дрогеда Юнайтед
25.06
Уотърфорд Уотърфорд емблема 1:1 Ст. Патрикс емблема Ст. Патрикс
25.06
Дъндолк <strong>Дъндолк</strong> емблема 2:1 Дери Сити емблема Дери Сити
Кръг 17
21.06
Дрогеда Юнайтед Дрогеда Юнайтед емблема 0:1 <strong>Дъндолк</strong> емблема Дъндолк
21.06
Ст. Патрикс <strong>Ст. Патрикс</strong> емблема 4:1 Фин Харпс емблема Фин Харпс
21.06
Дери Сити Дери Сити емблема 1:1 Слиго емблема Слиго
21.06
Бохемианс <strong>Бохемианс</strong> емблема 1:0 Шамрок Роувърс емблема Шамрок Роувърс
21.06
Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун емблема 1:2 <strong>Уотърфорд</strong> емблема Уотърфорд
Кръг 16
18.06
Фин Харпс Фин Харпс емблема 1:2 <strong>Дери Сити</strong> емблема Дери Сити
18.06
Дъндолк Дъндолк емблема 1:1 Лонгфорд Таун емблема Лонгфорд Таун
18.06
Уотърфорд Уотърфорд емблема 1:4 <strong>Шамрок Роувърс</strong> емблема Шамрок Роувърс
18.06
Ст. Патрикс <strong>Ст. Патрикс</strong> емблема 2:0 Слиго емблема Слиго
18.06
Бохемианс <strong>Бохемианс</strong> емблема 5:0 Дрогеда Юнайтед емблема Дрогеда Юнайтед
Кръг 15
12.06
Слиго Слиго емблема 1:2 <strong>Дрогеда Юнайтед</strong> емблема Дрогеда Юнайтед
12.06
Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун емблема 1:3 <strong>Ст. Патрикс</strong> емблема Ст. Патрикс
11.06
Шамрок Роувърс Шамрок Роувърс емблема 1:1 Фин Харпс емблема Фин Харпс
11.06
Дери Сити Дери Сити емблема 1:1 Бохемианс емблема Бохемианс
11.06
Дъндолк Дъндолк емблема 1:3 <strong>Уотърфорд</strong> емблема Уотърфорд
Кръг 14
29.05
Бохемианс <strong>Бохемианс</strong> емблема 3:0 Уотърфорд емблема Уотърфорд
29.05
Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун емблема 0:1 <strong>Шамрок Роувърс</strong> емблема Шамрок Роувърс
28.05
Дрогеда Юнайтед Дрогеда Юнайтед емблема 1:2 <strong>Дери Сити</strong> емблема Дери Сити
28.05
Ст. Патрикс Ст. Патрикс емблема 0:2 <strong>Дъндолк</strong> емблема Дъндолк
28.05
Фин Харпс Фин Харпс емблема 1:2 <strong>Слиго</strong> емблема Слиго
Кръг 13
24.05
Уотърфорд Уотърфорд емблема 1:2 <strong>Фин Харпс</strong> емблема Фин Харпс
24.05
Дрогеда Юнайтед <strong>Дрогеда Юнайтед</strong> емблема 4:1 Лонгфорд Таун емблема Лонгфорд Таун
24.05
Шамрок Роувърс Шамрок Роувърс емблема 0:1 <strong>Слиго</strong> емблема Слиго
24.05
Бохемианс <strong>Бохемианс</strong> емблема 5:1 Дъндолк емблема Дъндолк
24.05
Дери Сити Дери Сити емблема 2:2 Ст. Патрикс емблема Ст. Патрикс
Кръг 12
21.05
Дъндолк <strong>Дъндолк</strong> емблема 2:1 Шамрок Роувърс емблема Шамрок Роувърс
21.05
Фин Харпс Фин Харпс емблема 0:1 <strong>Дрогеда Юнайтед</strong> емблема Дрогеда Юнайтед
21.05
Слиго <strong>Слиго</strong> емблема 2:0 Лонгфорд Таун емблема Лонгфорд Таун
21.05
Уотърфорд Уотърфорд емблема 0:1 <strong>Дери Сити</strong> емблема Дери Сити
21.05
Ст. Патрикс <strong>Ст. Патрикс</strong> емблема 2:1 Бохемианс емблема Бохемианс
Кръг 11
15.05
Шамрок Роувърс Шамрок Роувърс емблема 1:1 Дери Сити емблема Дери Сити
15.05
Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун емблема 0:2 <strong>Бохемианс</strong> емблема Бохемианс
15.05
Слиго <strong>Слиго</strong> емблема 3:0 Уотърфорд емблема Уотърфорд
14.05
Дрогеда Юнайтед <strong>Дрогеда Юнайтед</strong> емблема 3:1 Ст. Патрикс емблема Ст. Патрикс
14.05
Фин Харпс Фин Харпс емблема 1:1 Дъндолк емблема Дъндолк
Кръг 10
08.05
Уотърфорд Уотърфорд емблема 0:7 <strong>Дрогеда Юнайтед</strong> емблема Дрогеда Юнайтед
08.05
Бохемианс <strong>Бохемианс</strong> емблема 4:0 Фин Харпс емблема Фин Харпс
08.05
Ст. Патрикс Ст. Патрикс емблема 1:2 <strong>Шамрок Роувърс</strong> емблема Шамрок Роувърс
07.05
Дъндолк Дъндолк емблема 0:1 <strong>Слиго</strong> емблема Слиго
07.05
Дери Сити Дери Сити емблема 1:1 Лонгфорд Таун емблема Лонгфорд Таун
Кръг 9
03.05
Дери Сити Дери Сити емблема 1:2 <strong>Фин Харпс</strong> емблема Фин Харпс
03.05
Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун емблема 2:2 Дъндолк емблема Дъндолк
03.05
Слиго Слиго емблема 1:1 Ст. Патрикс емблема Ст. Патрикс
03.05
Дрогеда Юнайтед Дрогеда Юнайтед емблема 1:1 Бохемианс емблема Бохемианс
03.05
Шамрок Роувърс <strong>Шамрок Роувърс</strong> емблема 3:0 Уотърфорд емблема Уотърфорд
Кръг 8
30.04
Бохемианс Бохемианс емблема 1:2 <strong>Дери Сити</strong> емблема Дери Сити
30.04
Уотърфорд Уотърфорд емблема 0:3 <strong>Дъндолк</strong> емблема Дъндолк
30.04
Фин Харпс Фин Харпс емблема 0:2 <strong>Шамрок Роувърс</strong> емблема Шамрок Роувърс
30.04
Ст. Патрикс <strong>Ст. Патрикс</strong> емблема 3:0 Лонгфорд Таун емблема Лонгфорд Таун
30.04
Дрогеда Юнайтед Дрогеда Юнайтед емблема 1:1 Слиго емблема Слиго
Кръг 7
24.04
Дъндолк <strong>Дъндолк</strong> емблема 2:1 Дрогеда Юнайтед емблема Дрогеда Юнайтед
24.04
Уотърфорд <strong>Уотърфорд</strong> емблема 1:0 Лонгфорд Таун емблема Лонгфорд Таун
24.04
Слиго Слиго емблема 0:1 <strong>Дери Сити</strong> емблема Дери Сити
23.04
Шамрок Роувърс <strong>Шамрок Роувърс</strong> емблема 2:1 Бохемианс емблема Бохемианс
23.04
Фин Харпс Фин Харпс емблема 0:2 <strong>Ст. Патрикс</strong> емблема Ст. Патрикс
Кръг 6
20.04
Дрогеда Юнайтед Дрогеда Юнайтед емблема 0:1 <strong>Шамрок Роувърс</strong> емблема Шамрок Роувърс
20.04
Ст. Патрикс <strong>Ст. Патрикс</strong> емблема 1:0 Уотърфорд емблема Уотърфорд
20.04
Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун емблема 0:0 Фин Харпс емблема Фин Харпс
20.04
Дери Сити Дери Сити емблема 1:1 Дъндолк емблема Дъндолк
20.04
Бохемианс Бохемианс емблема 1:3 <strong>Слиго</strong> емблема Слиго
Кръг 5
17.04
Дъндолк Дъндолк емблема 1:1 Ст. Патрикс емблема Ст. Патрикс
17.04
Шамрок Роувърс <strong>Шамрок Роувърс</strong> емблема 2:1 Лонгфорд Таун емблема Лонгфорд Таун
17.04
Слиго <strong>Слиго</strong> емблема 1:0 Фин Харпс емблема Фин Харпс
16.04
Дери Сити Дери Сити емблема 1:1 Дрогеда Юнайтед емблема Дрогеда Юнайтед
16.04
Уотърфорд Уотърфорд емблема 0:1 <strong>Бохемианс</strong> емблема Бохемианс
Кръг 2
13.04
Дери Сити Дери Сити емблема 0:2 <strong>Шамрок Роувърс</strong> емблема Шамрок Роувърс
Кръг 4
10.04
Фин Харпс <strong>Фин Харпс</strong> емблема 2:1 Уотърфорд емблема Уотърфорд
10.04
Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун емблема 0:4 <strong>Дрогеда Юнайтед</strong> емблема Дрогеда Юнайтед
10.04
Слиго Слиго емблема 1:1 Шамрок Роувърс емблема Шамрок Роувърс
09.04
Дъндолк Дъндолк емблема 0:1 <strong>Бохемианс</strong> емблема Бохемианс
09.04
Ст. Патрикс <strong>Ст. Патрикс</strong> емблема 2:0 Дери Сити емблема Дери Сити
Кръг 3
03.04
Дрогеда Юнайтед Дрогеда Юнайтед емблема 1:1 Фин Харпс емблема Фин Харпс
03.04
Дери Сити Дери Сити емблема 1:2 <strong>Уотърфорд</strong> емблема Уотърфорд
03.04
Бохемианс Бохемианс емблема 0:1 <strong>Ст. Патрикс</strong> емблема Ст. Патрикс
02.04
Шамрок Роувърс <strong>Шамрок Роувърс</strong> емблема 2:1 Дъндолк емблема Дъндолк
02.04
Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун емблема 0:1 <strong>Слиго</strong> емблема Слиго
Кръг 2
27.03
Бохемианс Бохемианс емблема 2:2 Лонгфорд Таун емблема Лонгфорд Таун
27.03
Ст. Патрикс <strong>Ст. Патрикс</strong> емблема 2:1 Дрогеда Юнайтед емблема Дрогеда Юнайтед
26.03
Уотърфорд Уотърфорд емблема 1:2 <strong>Слиго</strong> емблема Слиго
26.03
Дъндолк Дъндолк емблема 1:2 <strong>Фин Харпс</strong> емблема Фин Харпс
Кръг 1
20.03
Фин Харпс <strong>Фин Харпс</strong> емблема 1:0 Бохемианс емблема Бохемианс
20.03
Лонгфорд Таун <strong>Лонгфорд Таун</strong> емблема 2:0 Дери Сити емблема Дери Сити
20.03
Слиго Слиго емблема 1:1 Дъндолк емблема Дъндолк
19.03
Шамрок Роувърс Шамрок Роувърс емблема 1:1 Ст. Патрикс емблема Ст. Патрикс
19.03
Дрогеда Юнайтед <strong>Дрогеда Юнайтед</strong> емблема 1:0 Уотърфорд емблема Уотърфорд
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света