Класиране Португалия ЛигаПро

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Ещорил3470201045526
2Визела3466181245935
3Ароука346519874525
4Академика3462171164630
5Фейрензе3458177104833
6Шавеш345716994636
7Пеняфиел34461210124242
8Бенфика Б3444128145243
9Каса Пия34431013114146
10Лейшоеш34401010143543
11Спортинг Ковиля3437813133642
12Кова де Пиедаде3437813133948
13Мафра3437910153548
14Висеу343699163245
15Варзим343396192644
16Порто Б3432711164552
17Вилафранкуенсе3431516133454
18УД Оливейрензе3431710172549

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Визела173811512915
2Ещорил173610613315
3Ароука173410432211
4Бенфика Б17319443018
5Академика17319442317
6Фейрензе17309352316
7Шавеш17277641916
8Лейшоеш17257462122
9Пеняфиел17246652118
10Мафра17246652124
11Каса Пия17236562123
12Спортинг Ковиля17225752121
13Кова де Пиедаде17194761922
14Висеу17195481523
15Порто Б17185392929
16УД Оливейрензе17184671420
17Вилафранкуенсе171621051421
18Варзим171543101223

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Ещорил173410432211
2Академика17318722313
3Ароука17319442314
4Шавеш17309352720
5Визела17287733020
6Фейрензе17288452517
7Пеняфиел17226472124
8Каса Пия17204852023
9Кова де Пиедаде17184672026
10Варзим17185391421
11Висеу17174581722
12Спортинг Ковиля17153681521
13Лейшоеш17153681421
14Вилафранкуенсе17153682033
15Порто Б17142871623
16Бенфика Б171334102225
17Мафра171334101424
18УД Оливейрензе171334101129

Португалия ЛигаПро Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Португалия ЛигаПро Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 34
22.05
Лейшоеш Лейшоеш емблема 1:2 <strong>Академика</strong> емблема Академика
22.05
Кова де Пиедаде <strong>Кова де Пиедаде</strong> емблема 4:0 Каса Пия емблема Каса Пия
22.05
Бенфика Б <strong>Бенфика Б</strong> емблема 2:1 Порто Б емблема Порто Б
22.05
Ароука <strong>Ароука</strong> емблема 3:1 Шавеш емблема Шавеш
22.05
Висеу <strong>Висеу</strong> емблема 3:2 Спортинг Ковиля емблема Спортинг Ковиля
22.05
Варзим <strong>Варзим</strong> емблема 1:0 УД Оливейрензе емблема УД Оливейрензе
22.05
Визела <strong>Визела</strong> емблема 5:2 Вилафранкуенсе емблема Вилафранкуенсе
21.05
Фейрензе Фейрензе емблема 0:1 <strong>Пеняфиел</strong> емблема Пеняфиел
20.05
Ещорил <strong>Ещорил</strong> емблема 1:0 Мафра емблема Мафра
Кръг 26
19.05
Академика Академика емблема 2:2 Вилафранкуенсе емблема Вилафранкуенсе
Кръг 33
16.05
Академика <strong>Академика</strong> емблема 1:0 Бенфика Б емблема Бенфика Б
16.05
Порто Б <strong>Порто Б</strong> емблема 4:2 Фейрензе емблема Фейрензе
16.05
Каса Пия <strong>Каса Пия</strong> емблема 3:0 Варзим емблема Варзим
16.05
Пеняфиел Пеняфиел емблема 1:2 <strong>Визела</strong> емблема Визела
16.05
Спортинг Ковиля <strong>Спортинг Ковиля</strong> емблема 3:2 Ещорил емблема Ещорил
15.05
Мафра Мафра емблема 0:1 <strong>Ароука</strong> емблема Ароука
15.05
Вилафранкуенсе Вилафранкуенсе емблема 0:0 Кова де Пиедаде емблема Кова де Пиедаде
15.05
Шавеш <strong>Шавеш</strong> емблема 3:1 Лейшоеш емблема Лейшоеш
14.05
УД Оливейрензе <strong>УД Оливейрензе</strong> емблема 2:1 Висеу емблема Висеу
Кръг 32
10.05
Висеу Висеу емблема 1:2 <strong>Вилафранкуенсе</strong> емблема Вилафранкуенсе
09.05
Варзим Варзим емблема 1:2 <strong>Пеняфиел</strong> емблема Пеняфиел
09.05
Лейшоеш <strong>Лейшоеш</strong> емблема 2:0 Порто Б емблема Порто Б
09.05
Ароука <strong>Ароука</strong> емблема 2:1 Каса Пия емблема Каса Пия
09.05
Кова де Пиедаде Кова де Пиедаде емблема 1:1 Визела емблема Визела
08.05
Ещорил Ещорил емблема 1:1 Шавеш емблема Шавеш
08.05
Мафра Мафра емблема 2:2 Академика емблема Академика
08.05
Бенфика Б Бенфика Б емблема 1:1 Спортинг Ковиля емблема Спортинг Ковиля
08.05
Фейрензе <strong>Фейрензе</strong> емблема 4:1 УД Оливейрензе емблема УД Оливейрензе
Кръг 31
03.05
Академика Академика емблема 0:1 <strong>Ароука</strong> емблема Ароука
03.05
Вилафранкуенсе Вилафранкуенсе емблема 1:3 <strong>Варзим</strong> емблема Варзим
02.05
Пеняфиел Пеняфиел емблема 0:0 Ещорил емблема Ещорил
02.05
Каса Пия Каса Пия емблема 0:0 Висеу емблема Висеу
02.05
Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля емблема 0:0 Лейшоеш емблема Лейшоеш
02.05
Визела Визела емблема 1:1 Фейрензе емблема Фейрензе
02.05
УД Оливейрензе УД Оливейрензе емблема 0:2 <strong>Бенфика Б</strong> емблема Бенфика Б
01.05
Порто Б <strong>Порто Б</strong> емблема 5:1 Кова де Пиедаде емблема Кова де Пиедаде
01.05
Шавеш Шавеш емблема 1:1 Мафра емблема Мафра
Кръг 30
26.04
Бенфика Б Бенфика Б емблема 2:2 Пеняфиел емблема Пеняфиел
25.04
Ароука <strong>Ароука</strong> емблема 3:0 Вилафранкуенсе емблема Вилафранкуенсе
25.04
Кова де Пиедаде Кова де Пиедаде емблема 0:0 УД Оливейрензе емблема УД Оливейрензе
25.04
Висеу <strong>Висеу</strong> емблема 1:0 Порто Б емблема Порто Б
24.04
Мафра Мафра емблема 2:2 Спортинг Ковиля емблема Спортинг Ковиля
24.04
Варзим Варзим емблема 0:3 <strong>Визела</strong> емблема Визела
24.04
Лейшоеш Лейшоеш емблема 1:4 <strong>Фейрензе</strong> емблема Фейрензе
24.04
Академика <strong>Академика</strong> емблема 2:1 Шавеш емблема Шавеш
23.04
Ещорил Ещорил емблема 1:1 Каса Пия емблема Каса Пия
Кръг 29
19.04
Визела <strong>Визела</strong> емблема 1:0 Бенфика Б емблема Бенфика Б
19.04
Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля емблема 1:2 <strong>Ароука</strong> емблема Ароука
18.04
Шавеш <strong>Шавеш</strong> емблема 2:1 Висеу емблема Висеу
18.04
УД Оливейрензе УД Оливейрензе емблема 0:0 Мафра емблема Мафра
18.04
Порто Б Порто Б емблема 2:2 Ещорил емблема Ещорил
18.04
Пеняфиел Пеняфиел емблема 2:2 Кова де Пиедаде емблема Кова де Пиедаде
18.04
Каса Пия Каса Пия емблема 0:3 <strong>Академика</strong> емблема Академика
17.04
Фейрензе <strong>Фейрензе</strong> емблема 1:0 Варзим емблема Варзим
16.04
Вилафранкуенсе Вилафранкуенсе емблема 0:2 <strong>Лейшоеш</strong> емблема Лейшоеш
Кръг 28
13.04
Мафра Мафра емблема 0:4 <strong>Каса Пия</strong> емблема Каса Пия
12.04
Висеу Висеу емблема 1:3 <strong>Визела</strong> емблема Визела
11.04
Ароука <strong>Ароука</strong> емблема 3:0 УД Оливейрензе емблема УД Оливейрензе
11.04
Бенфика Б <strong>Бенфика Б</strong> емблема 2:0 Фейрензе емблема Фейрензе
11.04
Шавеш <strong>Шавеш</strong> емблема 2:0 Спортинг Ковиля емблема Спортинг Ковиля
11.04
Ещорил <strong>Ещорил</strong> емблема 3:1 Вилафранкуенсе емблема Вилафранкуенсе
10.04
Лейшоеш <strong>Лейшоеш</strong> емблема 2:0 Пеняфиел емблема Пеняфиел
10.04
Кова де Пиедаде <strong>Кова де Пиедаде</strong> емблема 2:1 Варзим емблема Варзим
10.04
Академика Академика емблема 1:1 Порто Б емблема Порто Б
Кръг 27
06.04
Каса Пия Каса Пия емблема 1:2 <strong>Шавеш</strong> емблема Шавеш
05.04
УД Оливейрензе <strong>УД Оливейрензе</strong> емблема 2:1 Лейшоеш емблема Лейшоеш
04.04
Вилафранкуенсе <strong>Вилафранкуенсе</strong> емблема 2:1 Мафра емблема Мафра
04.04
Фейрензе Фейрензе емблема 1:1 Кова де Пиедаде емблема Кова де Пиедаде
03.04
Порто Б Порто Б емблема 0:3 <strong>Ароука</strong> емблема Ароука
03.04
Визела Визела емблема 1:1 Ещорил емблема Ещорил
02.04
Пеняфиел Пеняфиел емблема 1:2 <strong>Висеу</strong> емблема Висеу
02.04
Варзим <strong>Варзим</strong> емблема 2:1 Бенфика Б емблема Бенфика Б
02.04
Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля емблема 1:1 Академика емблема Академика
Кръг 26
29.03
Шавеш <strong>Шавеш</strong> емблема 2:1 Пеняфиел емблема Пеняфиел
29.03
Лейшоеш Лейшоеш емблема 0:4 <strong>Визела</strong> емблема Визела
29.03
Мафра Мафра емблема 0:4 <strong>Порто Б</strong> емблема Порто Б
28.03
Бенфика Б Бенфика Б емблема 0:1 <strong>Кова де Пиедаде</strong> емблема Кова де Пиедаде
28.03
Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля емблема 0:0 Каса Пия емблема Каса Пия
27.03
Ароука <strong>Ароука</strong> емблема 1:0 Фейрензе емблема Фейрензе
26.03
Ещорил <strong>Ещорил</strong> емблема 3:0 УД Оливейрензе емблема УД Оливейрензе
26.03
Висеу Висеу емблема 0:1 <strong>Варзим</strong> емблема Варзим
Кръг 25
23.03
Вилафранкуенсе Вилафранкуенсе емблема 0:1 <strong>Шавеш</strong> емблема Шавеш
22.03
Фейрензе Фейрензе емблема 1:1 Висеу емблема Висеу
22.03
Пеняфиел Пеняфиел емблема 1:1 Каса Пия емблема Каса Пия
21.03
Бенфика Б <strong>Бенфика Б</strong> емблема 2:1 Лейшоеш емблема Лейшоеш
21.03
Порто Б <strong>Порто Б</strong> емблема 2:1 Спортинг Ковиля емблема Спортинг Ковиля
21.03
Визела Визела емблема 1:1 Ароука емблема Ароука
21.03
УД Оливейрензе УД Оливейрензе емблема 0:0 Академика емблема Академика
20.03
Варзим <strong>Варзим</strong> емблема 2:0 Мафра емблема Мафра
20.03
Кова де Пиедаде Кова де Пиедаде емблема 2:3 <strong>Ещорил</strong> емблема Ещорил
Кръг 20
18.03
Вилафранкуенсе Вилафранкуенсе емблема 0:0 Пеняфиел емблема Пеняфиел
Кръг 24
16.03
Спортинг Ковиля <strong>Спортинг Ковиля</strong> емблема 1:0 УД Оливейрензе емблема УД Оливейрензе
15.03
Мафра <strong>Мафра</strong> емблема 2:1 Фейрензе емблема Фейрензе
15.03
Ароука Ароука емблема 0:1 <strong>Пеняфиел</strong> емблема Пеняфиел
14.03
Шавеш Шавеш емблема 1:1 Порто Б емблема Порто Б
14.03
Ещорил <strong>Ещорил</strong> емблема 1:0 Варзим емблема Варзим
13.03
Каса Пия <strong>Каса Пия</strong> емблема 3:0 Вилафранкуенсе емблема Вилафранкуенсе
13.03
Лейшоеш Лейшоеш емблема 1:1 Кова де Пиедаде емблема Кова де Пиедаде
13.03
Висеу <strong>Висеу</strong> емблема 2:1 Бенфика Б емблема Бенфика Б
13.03
Академика Академика емблема 1:3 <strong>Визела</strong> емблема Визела
Кръг 18
11.03
Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля емблема 0:2 <strong>Пеняфиел</strong> емблема Пеняфиел
Кръг 23
09.03
Фейрензе Фейрензе емблема 0:1 <strong>Ещорил</strong> емблема Ещорил
08.03
Варзим Варзим емблема 0:1 <strong>Лейшоеш</strong> емблема Лейшоеш
08.03
Вилафранкуенсе Вилафранкуенсе емблема 2:2 Спортинг Ковиля емблема Спортинг Ковиля
08.03
Бенфика Б <strong>Бенфика Б</strong> емблема 3:1 Ароука емблема Ароука
08.03
Кова де Пиедаде Кова де Пиедаде емблема 0:2 <strong>Висеу</strong> емблема Висеу
08.03
Порто Б Порто Б емблема 1:1 Каса Пия емблема Каса Пия
07.03
УД Оливейрензе УД Оливейрензе емблема 0:1 <strong>Шавеш</strong> емблема Шавеш
07.03
Пеняфиел Пеняфиел емблема 1:2 <strong>Академика</strong> емблема Академика
06.03
Визела <strong>Визела</strong> емблема 2:0 Мафра емблема Мафра
Кръг 19
03.03
Пеняфиел <strong>Пеняфиел</strong> емблема 1:0 УД Оливейрензе емблема УД Оливейрензе
Кръг 17
03.03
Спортинг Ковиля <strong>Спортинг Ковиля</strong> емблема 2:1 Висеу емблема Висеу
Кръг 22
01.03
Академика Академика емблема 1:2 <strong>Варзим</strong> емблема Варзим
28.02
Лейшоеш <strong>Лейшоеш</strong> емблема 2:1 Висеу емблема Висеу
28.02
Каса Пия <strong>Каса Пия</strong> емблема 2:0 УД Оливейрензе емблема УД Оливейрензе
28.02
Мафра <strong>Мафра</strong> емблема 1:0 Пеняфиел емблема Пеняфиел
28.02
Ещорил <strong>Ещорил</strong> емблема 3:2 Бенфика Б емблема Бенфика Б
27.02
Вилафранкуенсе Вилафранкуенсе емблема 1:1 Порто Б емблема Порто Б
27.02
Ароука <strong>Ароука</strong> емблема 2:1 Кова де Пиедаде емблема Кова де Пиедаде
27.02
Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля емблема 0:2 <strong>Фейрензе</strong> емблема Фейрензе
26.02
Шавеш Шавеш емблема 2:2 Визела емблема Визела
Кръг 21
23.02
УД Оливейрензе УД Оливейрензе емблема 2:2 Вилафранкуенсе емблема Вилафранкуенсе
22.02
Фейрензе <strong>Фейрензе</strong> емблема 1:0 Академика емблема Академика
22.02
Варзим Варзим емблема 1:2 <strong>Спортинг Ковиля</strong> емблема Спортинг Ковиля
22.02
Бенфика Б <strong>Бенфика Б</strong> емблема 2:0 Мафра емблема Мафра
21.02
Висеу Висеу емблема 0:4 <strong>Ароука</strong> емблема Ароука
21.02
Пеняфиел Пеняфиел емблема 0:0 Порто Б емблема Порто Б
21.02
Лейшоеш Лейшоеш емблема 0:1 <strong>Ещорил</strong> емблема Ещорил
20.02
Визела <strong>Визела</strong> емблема 3:1 Каса Пия емблема Каса Пия
20.02
Кова де Пиедаде Кова де Пиедаде емблема 1:1 Шавеш емблема Шавеш
Кръг 13
18.02
Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля емблема 2:2 Мафра емблема Мафра
Кръг 16
17.02
Кова де Пиедаде Кова де Пиедаде емблема 1:1 Вилафранкуенсе емблема Вилафранкуенсе
Кръг 20
16.02
Ещорил <strong>Ещорил</strong> емблема 3:0 Висеу емблема Висеу
14.02
Каса Пия Каса Пия емблема 0:1 <strong>Фейрензе</strong> емблема Фейрензе
14.02
Порто Б Порто Б емблема 1:2 <strong>УД Оливейрензе</strong> емблема УД Оливейрензе
14.02
Шавеш Шавеш емблема 0:0 Бенфика Б емблема Бенфика Б
14.02
Мафра Мафра емблема 1:1 Лейшоеш емблема Лейшоеш
13.02
Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля емблема 0:0 Визела емблема Визела
13.02
Ароука Ароука емблема 0:0 Варзим емблема Варзим
13.02
Академика <strong>Академика</strong> емблема 2:1 Кова де Пиедаде емблема Кова де Пиедаде
Кръг 19
08.02
Кова де Пиедаде <strong>Кова де Пиедаде</strong> емблема 1:0 Спортинг Ковиля емблема Спортинг Ковиля
07.02
Бенфика Б <strong>Бенфика Б</strong> емблема 2:0 Каса Пия емблема Каса Пия
07.02
Висеу <strong>Висеу</strong> емблема 2:0 Мафра емблема Мафра
07.02
Визела Визела емблема 0:0 Порто Б емблема Порто Б
06.02
Ещорил Ещорил емблема 1:2 <strong>Академика</strong> емблема Академика
06.02
Лейшоеш Лейшоеш емблема 0:1 <strong>Ароука</strong> емблема Ароука
06.02
Варзим Варзим емблема 1:3 <strong>Шавеш</strong> емблема Шавеш
06.02
Фейрензе <strong>Фейрензе</strong> емблема 2:1 Вилафранкуенсе емблема Вилафранкуенсе
Кръг 18
02.02
Ароука <strong>Ароука</strong> емблема 1:0 Ещорил емблема Ещорил
02.02
Мафра Мафра емблема 1:1 Кова де Пиедаде емблема Кова де Пиедаде
31.01
Каса Пия Каса Пия емблема 1:1 Лейшоеш емблема Лейшоеш
31.01
Порто Б Порто Б емблема 0:1 <strong>Варзим</strong> емблема Варзим
31.01
Академика <strong>Академика</strong> емблема 2:1 Висеу емблема Висеу
31.01
Вилафранкуенсе Вилафранкуенсе емблема 2:2 Бенфика Б емблема Бенфика Б
30.01
УД Оливейрензе УД Оливейрензе емблема 0:3 <strong>Визела</strong> емблема Визела
30.01
Шавеш Шавеш емблема 0:1 <strong>Фейрензе</strong> емблема Фейрензе
Кръг 17
26.01
Академика Академика емблема 1:1 Лейшоеш емблема Лейшоеш
26.01
Вилафранкуенсе Вилафранкуенсе емблема 1:1 Визела емблема Визела
25.01
Каса Пия <strong>Каса Пия</strong> емблема 2:1 Кова де Пиедаде емблема Кова де Пиедаде
25.01
Порто Б Порто Б емблема 1:1 Бенфика Б емблема Бенфика Б
24.01
Шавеш <strong>Шавеш</strong> емблема 2:1 Ароука емблема Ароука
24.01
Мафра Мафра емблема 1:1 Ещорил емблема Ещорил
22.01
Пеняфиел Пеняфиел емблема 2:2 Фейрензе емблема Фейрензе
22.01
УД Оливейрензе УД Оливейрензе емблема 1:1 Варзим емблема Варзим
Кръг 12
21.01
Лейшоеш <strong>Лейшоеш</strong> емблема 2:0 Вилафранкуенсе емблема Вилафранкуенсе
Кръг 16
18.01
Ещорил Ещорил емблема 0:0 Спортинг Ковиля емблема Спортинг Ковиля
17.01
Варзим Варзим емблема 0:1 <strong>Каса Пия</strong> емблема Каса Пия
17.01
Ароука Ароука емблема 0:0 Мафра емблема Мафра
17.01
Висеу Висеу емблема 1:2 <strong>УД Оливейрензе</strong> емблема УД Оливейрензе
17.01
Фейрензе <strong>Фейрензе</strong> емблема 2:0 Порто Б емблема Порто Б
16.01
Визела <strong>Визела</strong> емблема 3:1 Пеняфиел емблема Пеняфиел
16.01
Бенфика Б Бенфика Б емблема 2:2 Академика емблема Академика
16.01
Лейшоеш <strong>Лейшоеш</strong> емблема 1:0 Шавеш емблема Шавеш
Кръг 15
11.01
Академика <strong>Академика</strong> емблема 1:0 Мафра емблема Мафра
11.01
Порто Б Порто Б емблема 1:2 <strong>Лейшоеш</strong> емблема Лейшоеш
10.01
Каса Пия Каса Пия емблема 1:1 Ароука емблема Ароука
10.01
Визела <strong>Визела</strong> емблема 2:1 Кова де Пиедаде емблема Кова де Пиедаде
10.01
Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля емблема 1:1 Бенфика Б емблема Бенфика Б
10.01
УД Оливейрензе <strong>УД Оливейрензе</strong> емблема 1:0 Фейрензе емблема Фейрензе
10.01
Пеняфиел Пеняфиел емблема 1:2 <strong>Варзим</strong> емблема Варзим
09.01
Вилафранкуенсе Вилафранкуенсе емблема 1:1 Висеу емблема Висеу
09.01
Шавеш Шавеш емблема 0:2 <strong>Ещорил</strong> емблема Ещорил
Кръг 10
06.01
Лейшоеш Лейшоеш емблема 1:1 УД Оливейрензе емблема УД Оливейрензе
Кръг 14
05.01
Ароука Ароука емблема 0:2 <strong>Академика</strong> емблема Академика
05.01
Висеу Висеу емблема 1:1 Каса Пия емблема Каса Пия
04.01
Ещорил <strong>Ещорил</strong> емблема 3:1 Пеняфиел емблема Пеняфиел
04.01
Кова де Пиедаде Кова де Пиедаде емблема 1:1 Порто Б емблема Порто Б
03.01
Лейшоеш Лейшоеш емблема 0:0 Спортинг Ковиля емблема Спортинг Ковиля
03.01
Варзим Варзим емблема 1:1 Вилафранкуенсе емблема Вилафранкуенсе
03.01
Фейрензе Фейрензе емблема 1:2 <strong>Визела</strong> емблема Визела
03.01
Мафра Мафра емблема 1:2 <strong>Шавеш</strong> емблема Шавеш
03.01
Бенфика Б <strong>Бенфика Б</strong> емблема 4:0 УД Оливейрензе емблема УД Оливейрензе
Кръг 13
30.12
Фейрензе <strong>Фейрензе</strong> емблема 3:1 Лейшоеш емблема Лейшоеш
30.12
Каса Пия Каса Пия емблема 0:2 <strong>Ещорил</strong> емблема Ещорил
30.12
Порто Б Порто Б емблема 2:3 <strong>Висеу</strong> емблема Висеу
29.12
Визела <strong>Визела</strong> емблема 1:0 Варзим емблема Варзим
29.12
УД Оливейрензе УД Оливейрензе емблема 0:0 Кова де Пиедаде емблема Кова де Пиедаде
28.12
Вилафранкуенсе <strong>Вилафранкуенсе</strong> емблема 2:0 Ароука емблема Ароука
27.12
Пеняфиел <strong>Пеняфиел</strong> емблема 2:0 Бенфика Б емблема Бенфика Б
27.12
Шавеш <strong>Шавеш</strong> емблема 2:1 Академика емблема Академика
Кръг 12
21.12
Ещорил Ещорил емблема 1:1 Порто Б емблема Порто Б
20.12
Ароука <strong>Ароука</strong> емблема 1:0 Спортинг Ковиля емблема Спортинг Ковиля
20.12
Бенфика Б Бенфика Б емблема 1:1 Визела емблема Визела
20.12
Академика Академика емблема 1:1 Каса Пия емблема Каса Пия
20.12
Мафра Мафра емблема 2:2 УД Оливейрензе емблема УД Оливейрензе
19.12
Варзим Варзим емблема 0:2 <strong>Фейрензе</strong> емблема Фейрензе
19.12
Висеу <strong>Висеу</strong> емблема 2:1 Шавеш емблема Шавеш
19.12
Кова де Пиедаде Кова де Пиедаде емблема 2:3 <strong>Пеняфиел</strong> емблема Пеняфиел
Кръг 11
08.12
Каса Пия <strong>Каса Пия</strong> емблема 2:0 Мафра емблема Мафра
07.12
Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля емблема 1:2 <strong>Шавеш</strong> емблема Шавеш
06.12
Варзим Варзим емблема 1:3 <strong>Кова де Пиедаде</strong> емблема Кова де Пиедаде
06.12
Порто Б Порто Б емблема 1:2 <strong>Академика</strong> емблема Академика
06.12
Вилафранкуенсе Вилафранкуенсе емблема 0:1 <strong>Ещорил</strong> емблема Ещорил
05.12
Визела <strong>Визела</strong> емблема 1:0 Висеу емблема Висеу
05.12
УД Оливейрензе УД Оливейрензе емблема 1:2 <strong>Ароука</strong> емблема Ароука
05.12
Фейрензе <strong>Фейрензе</strong> емблема 2:0 Бенфика Б емблема Бенфика Б
04.12
Пеняфиел <strong>Пеняфиел</strong> емблема 1:0 Лейшоеш емблема Лейшоеш
Кръг 10
01.12
Шавеш Шавеш емблема 1:2 <strong>Каса Пия</strong> емблема Каса Пия
30.11
Мафра Мафра емблема 0:1 <strong>Вилафранкуенсе</strong> емблема Вилафранкуенсе
30.11
Бенфика Б <strong>Бенфика Б</strong> емблема 1:0 Варзим емблема Варзим
29.11
Ароука Ароука емблема 2:3 <strong>Порто Б</strong> емблема Порто Б
29.11
Ещорил Ещорил емблема 2:2 Визела емблема Визела
29.11
Академика <strong>Академика</strong> емблема 2:1 Спортинг Ковиля емблема Спортинг Ковиля
28.11
Кова де Пиедаде Кова де Пиедаде емблема 0:0 Фейрензе емблема Фейрензе
28.11
Висеу Висеу емблема 0:0 Пеняфиел емблема Пеняфиел
Кръг 9
25.11
Кова де Пиедаде Кова де Пиедаде емблема 2:3 <strong>Бенфика Б</strong> емблема Бенфика Б
Кръг 8
14.11
Ещорил <strong>Ещорил</strong> емблема 5:1 Кова де Пиедаде емблема Кова де Пиедаде
Кръг 9
09.11
Пеняфиел <strong>Пеняфиел</strong> емблема 1:0 Шавеш емблема Шавеш
08.11
Вилафранкуенсе Вилафранкуенсе емблема 0:0 Академика емблема Академика
08.11
УД Оливейрензе УД Оливейрензе емблема 0:1 <strong>Ещорил</strong> емблема Ещорил
07.11
Визела <strong>Визела</strong> емблема 2:1 Лейшоеш емблема Лейшоеш
07.11
Каса Пия Каса Пия емблема 0:1 <strong>Спортинг Ковиля</strong> емблема Спортинг Ковиля
07.11
Порто Б Порто Б емблема 1:2 <strong>Мафра</strong> емблема Мафра
07.11
Варзим Варзим емблема 1:1 Висеу емблема Висеу
06.11
Фейрензе Фейрензе емблема 0:1 <strong>Ароука</strong> емблема Ароука
Кръг 8
01.11
Мафра <strong>Мафра</strong> емблема 3:1 Варзим емблема Варзим
01.11
Висеу Висеу емблема 0:1 <strong>Фейрензе</strong> емблема Фейрензе
01.11
Ароука <strong>Ароука</strong> емблема 2:1 Визела емблема Визела
01.11
Каса Пия Каса Пия емблема 3:3 Пеняфиел емблема Пеняфиел
01.11
Лейшоеш <strong>Лейшоеш</strong> емблема 3:2 Бенфика Б емблема Бенфика Б
31.10
Шавеш Шавеш емблема 0:0 Вилафранкуенсе емблема Вилафранкуенсе
31.10
Академика <strong>Академика</strong> емблема 3:0 УД Оливейрензе емблема УД Оливейрензе
31.10
Спортинг Ковиля <strong>Спортинг Ковиля</strong> емблема 4:0 Порто Б емблема Порто Б
Кръг 7
26.10
Фейрензе <strong>Фейрензе</strong> емблема 3:1 Мафра емблема Мафра
25.10
УД Оливейрензе УД Оливейрензе емблема 1:2 <strong>Спортинг Ковиля</strong> емблема Спортинг Ковиля
25.10
Варзим Варзим емблема 0:2 <strong>Ещорил</strong> емблема Ещорил
24.10
Бенфика Б Бенфика Б емблема 0:1 <strong>Висеу</strong> емблема Висеу
24.10
Кова де Пиедаде <strong>Кова де Пиедаде</strong> емблема 2:0 Лейшоеш емблема Лейшоеш
24.10
Порто Б Порто Б емблема 1:2 <strong>Шавеш</strong> емблема Шавеш
24.10
Вилафранкуенсе Вилафранкуенсе емблема 2:2 Каса Пия емблема Каса Пия
24.10
Визела Визела емблема 1:3 <strong>Академика</strong> емблема Академика
23.10
Пеняфиел Пеняфиел емблема 2:2 Ароука емблема Ароука
Кръг 6
20.10
Ещорил Ещорил емблема 3:3 Фейрензе емблема Фейрензе
20.10
Шавеш Шавеш емблема 0:2 <strong>УД Оливейрензе</strong> емблема УД Оливейрензе
18.10
Висеу Висеу емблема 0:2 <strong>Кова де Пиедаде</strong> емблема Кова де Пиедаде
18.10
Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля емблема 2:2 Вилафранкуенсе емблема Вилафранкуенсе
18.10
Академика <strong>Академика</strong> емблема 2:1 Пеняфиел емблема Пеняфиел
17.10
Каса Пия <strong>Каса Пия</strong> емблема 2:1 Порто Б емблема Порто Б
17.10
Мафра <strong>Мафра</strong> емблема 2:0 Визела емблема Визела
17.10
Ароука <strong>Ароука</strong> емблема 1:0 Бенфика Б емблема Бенфика Б
16.10
Лейшоеш <strong>Лейшоеш</strong> емблема 3:1 Варзим емблема Варзим
Кръг 1
15.10
Фейрензе Фейрензе емблема 0:4 <strong>Шавеш</strong> емблема Шавеш
08.10
Висеу Висеу емблема 0:0 Академика емблема Академика
Кръг 5
05.10
Визела Визела емблема 1:1 Шавеш емблема Шавеш
04.10
Порто Б <strong>Порто Б</strong> емблема 2:1 Вилафранкуенсе емблема Вилафранкуенсе
04.10
Висеу Висеу емблема 1:1 Лейшоеш емблема Лейшоеш
04.10
Бенфика Б Бенфика Б емблема 0:1 <strong>Ещорил</strong> емблема Ещорил
04.10
Варзим Варзим емблема 0:1 <strong>Академика</strong> емблема Академика
03.10
Кова де Пиедаде Кова де Пиедаде емблема 0:2 <strong>Ароука</strong> емблема Ароука
03.10
УД Оливейрензе УД Оливейрензе емблема 0:1 <strong>Каса Пия</strong> емблема Каса Пия
03.10
Фейрензе Фейрензе емблема 0:0 Спортинг Ковиля емблема Спортинг Ковиля
02.10
Пеняфиел <strong>Пеняфиел</strong> емблема 3:1 Мафра емблема Мафра
Кръг 4
29.09
Академика Академика емблема 0:1 <strong>Фейрензе</strong> емблема Фейрензе
28.09
Ещорил <strong>Ещорил</strong> емблема 1:0 Лейшоеш емблема Лейшоеш
27.09
Шавеш <strong>Шавеш</strong> емблема 1:0 Кова де Пиедаде емблема Кова де Пиедаде
27.09
Вилафранкуенсе Вилафранкуенсе емблема 0:0 УД Оливейрензе емблема УД Оливейрензе
27.09
Порто Б Порто Б емблема 1:2 <strong>Пеняфиел</strong> емблема Пеняфиел
27.09
Каса Пия Каса Пия емблема 1:1 Визела емблема Визела
27.09
Ароука Ароука емблема 1:1 Висеу емблема Висеу
27.09
Мафра <strong>Мафра</strong> емблема 2:1 Бенфика Б емблема Бенфика Б
26.09
Спортинг Ковиля <strong>Спортинг Ковиля</strong> емблема 2:1 Варзим емблема Варзим
Кръг 3
24.09
Висеу Висеу емблема 0:2 <strong>Ещорил</strong> емблема Ещорил
23.09
Лейшоеш Лейшоеш емблема 0:2 <strong>Мафра</strong> емблема Мафра
23.09
Пеняфиел Пеняфиел емблема 1:2 <strong>Вилафранкуенсе</strong> емблема Вилафранкуенсе
23.09
Кова де Пиедаде Кова де Пиедаде емблема 0:0 Академика емблема Академика
23.09
Бенфика Б Бенфика Б емблема 3:4 <strong>Шавеш</strong> емблема Шавеш
23.09
УД Оливейрензе УД Оливейрензе емблема 2:2 Порто Б емблема Порто Б
22.09
Варзим Варзим емблема 0:0 Ароука емблема Ароука
22.09
Фейрензе <strong>Фейрензе</strong> емблема 2:1 Каса Пия емблема Каса Пия
22.09
Визела <strong>Визела</strong> емблема 2:1 Спортинг Ковиля емблема Спортинг Ковиля
Кръг 2
20.09
Академика <strong>Академика</strong> емблема 1:0 Ещорил емблема Ещорил
19.09
Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля емблема 1:3 <strong>Кова де Пиедаде</strong> емблема Кова де Пиедаде
19.09
Порто Б <strong>Порто Б</strong> емблема 4:1 Визела емблема Визела
19.09
Мафра <strong>Мафра</strong> емблема 1:0 Висеу емблема Висеу
19.09
Ароука Ароука емблема 0:0 Лейшоеш емблема Лейшоеш
19.09
Каса Пия Каса Пия емблема 0:6 <strong>Бенфика Б</strong> емблема Бенфика Б
18.09
Вилафранкуенсе Вилафранкуенсе емблема 0:4 <strong>Фейрензе</strong> емблема Фейрензе
18.09
Шавеш Шавеш емблема 0:0 Варзим емблема Варзим
18.09
УД Оливейрензе <strong>УД Оливейрензе</strong> емблема 2:1 Пеняфиел емблема Пеняфиел
Кръг 1
14.09
Пеняфиел <strong>Пеняфиел</strong> емблема 1:0 Спортинг Ковиля емблема Спортинг Ковиля
13.09
Варзим <strong>Варзим</strong> емблема 1:0 Порто Б емблема Порто Б
13.09
Бенфика Б <strong>Бенфика Б</strong> емблема 3:2 Вилафранкуенсе емблема Вилафранкуенсе
13.09
Лейшоеш Лейшоеш емблема 2:2 Каса Пия емблема Каса Пия
13.09
Кова де Пиедаде Кова де Пиедаде емблема 0:4 <strong>Мафра</strong> емблема Мафра
12.09
Визела <strong>Визела</strong> емблема 2:1 УД Оливейрензе емблема УД Оливейрензе
10.09
Ещорил <strong>Ещорил</strong> емблема 1:0 Ароука емблема Ароука
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света