Класиране Португалия Примейра Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Спортинг348526716520
2Порто348024827429
3Бенфика347623746927
4Брага346419785333
5Ферейра3453158114041
6Санта Клара3446137144436
7Морейрензе34431013113743
8Гимараеш3443127153744
9Фамаликао34401010144048
10Белененсеш3440913122535
11Жил Висенте3439116173342
12Боавища3436812143949
13Тондела3436106183657
14Портимонензе343598173441
15Маритимо3435105192747
16Рио Аве3434713142540
17Фарензе3431710173148
18Насионал342567213059

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Спортинг174313403410
2Порто174213314015
3Бенфика173912323115
4Брага173611332715
5Ферейра173310342319
6Санта Клара17267552616
7Тондела17268271821
8Портимонензе17236562017
9Белененсеш17236561518
10Морейрензе172241032423
11Гимараеш17227192127
12Боавища17195481722
13Фамаликао17194761924
14Фарензе17184671920
15Рио Аве17184671218
16Маритимо17185391021
17Жил Висенте17164491320
18Насионал171543101930

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Спортинг174213313110
2Порто173811513414
3Бенфика173711423812
4Брага17288452618
5Жил Висенте17237282022
6Гимараеш17215661617
7Фамаликао17216382124
8Морейрензе17216381320
9Санта Клара17206291820
10Ферейра17205571722
11Боавища17173862227
12Белененсеш17173861017
13Маритимо171752101726
14Рио Аве17163771322
15Фарензе171334101228
16Портимонензе171233111424
17Насионал171024111129
18Тондела171024111836

Португалия Примейра Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Португалия Примейра Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 34
19.05
Спортинг <strong>Спортинг </strong> емблема 5:1 Маритимо емблема Маритимо
19.05
Морейрензе <strong>Морейрензе</strong> емблема 3:0 Фамаликао емблема Фамаликао
19.05
Гимараеш Гимараеш емблема 1:3 <strong>Бенфика</strong> емблема Бенфика
19.05
Жил Висенте Жил Висенте емблема 1:2 <strong>Боавища</strong> емблема Боавища
19.05
Портимонензе Портимонензе емблема 0:0 Брага емблема Брага
19.05
Санта Клара <strong>Санта Клара</strong> емблема 4:0 Фарензе емблема Фарензе
19.05
Насионал Насионал емблема 1:2 <strong>Рио Аве</strong> емблема Рио Аве
19.05
Порто <strong>Порто</strong> емблема 4:0 Белененсеш емблема Белененсеш
18.05
Тондела Тондела емблема 2:3 <strong>Ферейра</strong> емблема Ферейра
Кръг 33
16.05
Маритимо Маритимо емблема 0:0 Гимараеш емблема Гимараеш
16.05
Белененсеш Белененсеш емблема 0:2 <strong>Санта Клара</strong> емблема Санта Клара
16.05
Фамаликао <strong>Фамаликао</strong> емблема 3:0 Насионал емблема Насионал
15.05
Рио Аве Рио Аве емблема 0:3 <strong>Порто</strong> емблема Порто
15.05
Бенфика <strong>Бенфика</strong> емблема 4:3 Спортинг  емблема Спортинг
15.05
Боавища <strong>Боавища</strong> емблема 1:0 Портимонензе емблема Портимонензе
15.05
Фарензе <strong>Фарензе</strong> емблема 1:0 Тондела емблема Тондела
14.05
Брага <strong>Брага</strong> емблема 2:1 Морейрензе емблема Морейрензе
14.05
Ферейра Ферейра емблема 0:2 <strong>Жил Висенте</strong> емблема Жил Висенте
Кръг 32
12.05
Гимараеш Гимараеш емблема 1:2 <strong>Фамаликао</strong> емблема Фамаликао
11.05
Спортинг <strong>Спортинг </strong> емблема 1:0 Боавища емблема Боавища
11.05
Насионал Насионал емблема 1:3 <strong>Бенфика</strong> емблема Бенфика
11.05
Тондела Тондела емблема 1:3 <strong>Белененсеш</strong> емблема Белененсеш
11.05
Санта Клара <strong>Санта Клара</strong> емблема 1:0 Рио Аве емблема Рио Аве
10.05
Порто <strong>Порто</strong> емблема 5:1 Фарензе емблема Фарензе
10.05
Портимонензе Портимонензе емблема 1:2 <strong>Морейрензе</strong> емблема Морейрензе
09.05
Жил Висенте Жил Висенте емблема 1:1 Брага емблема Брага
09.05
Ферейра Ферейра емблема 1:1 Маритимо емблема Маритимо
Кръг 31
07.05
Боавища Боавища емблема 1:1 Тондела емблема Тондела
07.05
Фамаликао <strong>Фамаликао</strong> емблема 1:0 Санта Клара емблема Санта Клара
06.05
Фарензе Фарензе емблема 2:2 Гимараеш емблема Гимараеш
06.05
Бенфика Бенфика емблема 1:1 Порто емблема Порто
06.05
Белененсеш <strong>Белененсеш</strong> емблема 1:0 Портимонензе емблема Портимонензе
06.05
Морейрензе Морейрензе емблема 2:2 Насионал емблема Насионал
05.05
Рио Аве Рио Аве емблема 0:2 <strong>Спортинг </strong> емблема Спортинг
05.05
Маритимо Маритимо емблема 0:1 <strong>Жил Висенте</strong> емблема Жил Висенте
05.05
Брага Брага емблема 1:1 Ферейра емблема Ферейра
Кръг 30
01.05
Спортинг <strong>Спортинг </strong> емблема 2:0 Насионал емблема Насионал
01.05
Санта Клара Санта Клара емблема 3:3 Боавища емблема Боавища
01.05
Портимонензе Портимонензе емблема 0:0 Рио Аве емблема Рио Аве
01.05
Жил Висенте Жил Висенте емблема 0:0 Фарензе емблема Фарензе
30.04
Порто <strong>Порто</strong> емблема 3:2 Фамаликао емблема Фамаликао
30.04
Тондела Тондела емблема 0:2 <strong>Бенфика</strong> емблема Бенфика
30.04
Гимараеш <strong>Гимараеш</strong> емблема 2:0 Морейрензе емблема Морейрензе
30.04
Ферейра <strong>Ферейра</strong> емблема 1:0 Белененсеш емблема Белененсеш
29.04
Маритимо <strong>Маритимо</strong> емблема 1:0 Брага емблема Брага
Кръг 29
27.04
Фарензе Фарензе емблема 1:1 Портимонензе емблема Портимонензе
26.04
Морейрензе Морейрензе емблема 1:1 Порто емблема Порто
26.04
Бенфика <strong>Бенфика</strong> емблема 2:1 Санта Клара емблема Санта Клара
26.04
Насионал <strong>Насионал</strong> емблема 1:0 Гимараеш емблема Гимараеш
26.04
Фамаликао Фамаликао емблема 2:2 Тондела емблема Тондела
26.04
Белененсеш <strong>Белененсеш</strong> емблема 2:1 Жил Висенте емблема Жил Висенте
25.04
Брага Брага емблема 0:1 <strong>Спортинг </strong> емблема Спортинг
25.04
Рио Аве Рио Аве емблема 1:1 Ферейра емблема Ферейра
25.04
Боавища Боавища емблема 0:1 <strong>Маритимо</strong> емблема Маритимо
Кръг 28
22.04
Порто <strong>Порто</strong> емблема 1:0 Гимараеш емблема Гимараеш
22.04
Портимонензе Портимонензе емблема 1:5 <strong>Бенфика</strong> емблема Бенфика
22.04
Жил Висенте Жил Висенте емблема 0:3 <strong>Фамаликао</strong> емблема Фамаликао
22.04
Тондела <strong>Тондела</strong> емблема 2:1 Насионал емблема Насионал
21.04
Спортинг Спортинг  емблема 2:2 Белененсеш емблема Белененсеш
21.04
Брага <strong>Брага</strong> емблема 2:1 Боавища емблема Боавища
21.04
Маритимо <strong>Маритимо</strong> емблема 1:0 Рио Аве емблема Рио Аве
21.04
Санта Клара Санта Клара емблема 0:0 Морейрензе емблема Морейрензе
20.04
Ферейра Ферейра емблема 0:2 <strong>Фарензе</strong> емблема Фарензе
Кръг 27
18.04
Насионал Насионал емблема 0:1 <strong>Порто</strong> емблема Порто
18.04
Фамаликао Фамаликао емблема 0:1 <strong>Портимонензе</strong> емблема Портимонензе
17.04
Рио Аве Рио Аве емблема 0:0 Брага емблема Брага
17.04
Бенфика Бенфика емблема 1:2 <strong>Жил Висенте</strong> емблема Жил Висенте
17.04
Белененсеш <strong>Белененсеш</strong> емблема 2:0 Маритимо емблема Маритимо
17.04
Гимараеш <strong>Гимараеш</strong> емблема 1:0 Санта Клара емблема Санта Клара
17.04
Морейрензе Морейрензе емблема 2:3 <strong>Тондела</strong> емблема Тондела
16.04
Фарензе Фарензе емблема 0:1 <strong>Спортинг </strong> емблема Спортинг
16.04
Боавища <strong>Боавища</strong> емблема 2:0 Ферейра емблема Ферейра
Кръг 26
11.04
Спортинг Спортинг  емблема 1:1 Фамаликао емблема Фамаликао
11.04
Брага Брага емблема 1:1 Белененсеш емблема Белененсеш
11.04
Санта Клара <strong>Санта Клара</strong> емблема 5:1 Насионал емблема Насионал
11.04
Жил Висенте Жил Висенте емблема 1:2 <strong>Морейрензе</strong> емблема Морейрензе
10.04
Ферейра Ферейра емблема 0:5 <strong>Бенфика</strong> емблема Бенфика
10.04
Тондела Тондела емблема 0:2 <strong>Порто</strong> емблема Порто
10.04
Боавища Боавища емблема 3:3 Рио Аве емблема Рио Аве
10.04
Маритимо <strong>Маритимо</strong> емблема 1:0 Фарензе емблема Фарензе
09.04
Портимонензе <strong>Портимонензе</strong> емблема 3:0 Гимараеш емблема Гимараеш
Кръг 25
05.04
Морейрензе Морейрензе емблема 1:1 Спортинг  емблема Спортинг
05.04
Бенфика <strong>Бенфика</strong> емблема 1:0 Маритимо емблема Маритимо
05.04
Фарензе Фарензе емблема 1:2 <strong>Брага</strong> емблема Брага
04.04
Фамаликао <strong>Фамаликао</strong> емблема 2:0 Ферейра емблема Ферейра
04.04
Гимараеш Гимараеш емблема 1:2 <strong>Тондела</strong> емблема Тондела
04.04
Белененсеш Белененсеш емблема 0:2 <strong>Боавища</strong> емблема Боавища
03.04
Порто <strong>Порто</strong> емблема 2:1 Санта Клара емблема Санта Клара
03.04
Рио Аве Рио Аве емблема 0:2 <strong>Жил Висенте</strong> емблема Жил Висенте
02.04
Насионал Насионал емблема 1:5 <strong>Портимонензе</strong> емблема Портимонензе
Кръг 24
21.03
Брага Брага емблема 0:2 <strong>Бенфика</strong> емблема Бенфика
21.03
Маритимо Маритимо емблема 0:4 <strong>Фамаликао</strong> емблема Фамаликао
21.03
Боавища Боавища емблема 0:1 <strong>Фарензе</strong> емблема Фарензе
21.03
Рио Аве Рио Аве емблема 0:0 Белененсеш емблема Белененсеш
20.03
Спортинг <strong>Спортинг </strong> емблема 1:0 Гимараеш емблема Гимараеш
20.03
Портимонензе Портимонензе емблема 1:2 <strong>Порто</strong> емблема Порто
20.03
Ферейра <strong>Ферейра</strong> емблема 3:0 Морейрензе емблема Морейрензе
20.03
Санта Клара Санта Клара емблема 1:1 Тондела емблема Тондела
19.03
Жил Висенте <strong>Жил Висенте</strong> емблема 2:0 Насионал емблема Насионал
Кръг 23
15.03
Фамаликао Фамаликао емблема 2:2 Брага емблема Брага
14.03
Порто <strong>Порто</strong> емблема 2:0 Ферейра емблема Ферейра
14.03
Гимараеш Гимараеш емблема 2:4 <strong>Жил Висенте</strong> емблема Жил Висенте
14.03
Морейрензе Морейрензе емблема 1:1 Рио Аве емблема Рио Аве
13.03
Тондела Тондела емблема 0:1 <strong>Спортинг </strong> емблема Спортинг
13.03
Бенфика <strong>Бенфика</strong> емблема 2:0 Боавища емблема Боавища
13.03
Санта Клара <strong>Санта Клара</strong> емблема 2:0 Портимонензе емблема Портимонензе
13.03
Фарензе Фарензе емблема 0:1 <strong>Белененсеш</strong> емблема Белененсеш
12.03
Насионал Насионал емблема 1:2 <strong>Маритимо</strong> емблема Маритимо
Кръг 22
09.03
Брага <strong>Брага</strong> емблема 3:0 Гимараеш емблема Гимараеш
08.03
Белененсеш Белененсеш емблема 0:3 <strong>Бенфика</strong> емблема Бенфика
07.03
Рио Аве <strong>Рио Аве</strong> емблема 2:0 Фарензе емблема Фарензе
07.03
Маритимо Маритимо емблема 0:2 <strong>Морейрензе</strong> емблема Морейрензе
06.03
Боавища <strong>Боавища</strong> емблема 3:0 Фамаликао емблема Фамаликао
06.03
Жил Висенте Жил Висенте емблема 0:2 <strong>Порто</strong> емблема Порто
06.03
Портимонензе <strong>Портимонензе</strong> емблема 3:0 Тондела емблема Тондела
05.03
Спортинг <strong>Спортинг </strong> емблема 2:1 Санта Клара емблема Санта Клара
05.03
Ферейра <strong>Ферейра</strong> емблема 2:1 Насионал емблема Насионал
Кръг 21
01.03
Морейрензе Морейрензе емблема 2:2 Белененсеш емблема Белененсеш
01.03
Бенфика <strong>Бенфика</strong> емблема 2:0 Рио Аве емблема Рио Аве
28.02
Насионал Насионал емблема 1:2 <strong>Брага</strong> емблема Брага
28.02
Тондела <strong>Тондела</strong> емблема 1:0 Жил Висенте емблема Жил Висенте
28.02
Портимонензе Портимонензе емблема 0:0 Маритимо емблема Маритимо
27.02
Порто Порто емблема 0:0 Спортинг  емблема Спортинг
27.02
Санта Клара <strong>Санта Клара</strong> емблема 3:0 Ферейра емблема Ферейра
27.02
Фамаликао Фамаликао емблема 0:0 Фарензе емблема Фарензе
26.02
Гимараеш <strong>Гимараеш</strong> емблема 2:1 Боавища емблема Боавища
Кръг 20
22.02
Маритимо Маритимо емблема 1:2 <strong>Порто</strong> емблема Порто
21.02
Фарензе Фарензе емблема 0:0 Бенфика емблема Бенфика
21.02
Брага <strong>Брага</strong> емблема 4:2 Тондела емблема Тондела
21.02
Рио Аве Рио Аве емблема 0:1 <strong>Фамаликао</strong> емблема Фамаликао
21.02
Ферейра <strong>Ферейра</strong> емблема 2:1 Гимараеш емблема Гимараеш
20.02
Спортинг <strong>Спортинг </strong> емблема 2:0 Портимонензе емблема Портимонензе
20.02
Жил Висенте <strong>Жил Висенте</strong> емблема 1:0 Санта Клара емблема Санта Клара
20.02
Белененсеш <strong>Белененсеш</strong> емблема 2:1 Насионал емблема Насионал
19.02
Боавища <strong>Боавища</strong> емблема 1:0 Морейрензе емблема Морейрензе
Кръг 14
17.02
Гимараеш Гимараеш емблема 2:2 Фарензе емблема Фарензе
Кръг 19
16.02
Тондела <strong>Тондела</strong> емблема 2:1 Маритимо емблема Маритимо
15.02
Спортинг <strong>Спортинг </strong> емблема 2:0 Ферейра емблема Ферейра
14.02
Морейрензе Морейрензе емблема 1:1 Бенфика емблема Бенфика
14.02
Санта Клара Санта Клара емблема 0:1 <strong>Брага</strong> емблема Брага
14.02
Портимонензе <strong>Портимонензе</strong> емблема 4:1 Жил Висенте емблема Жил Висенте
13.02
Порто Порто емблема 2:2 Боавища емблема Боавища
13.02
Гимараеш Гимараеш емблема 1:3 <strong>Рио Аве</strong> емблема Рио Аве
13.02
Насионал Насионал емблема 2:3 <strong>Фарензе</strong> емблема Фарензе
12.02
Фамаликао Фамаликао емблема 0:0 Белененсеш емблема Белененсеш
Кръг 18
09.02
Жил Висенте Жил Висенте емблема 1:2 <strong>Спортинг </strong> емблема Спортинг
09.02
Боавища Боавища емблема 0:1 <strong>Насионал</strong> емблема Насионал
09.02
Рио Аве <strong>Рио Аве</strong> емблема 2:1 Тондела емблема Тондела
09.02
Ферейра Ферейра емблема 0:0 Портимонензе емблема Портимонензе
08.02
Белененсеш Белененсеш емблема 1:1 Гимараеш емблема Гимараеш
08.02
Бенфика <strong>Бенфика</strong> емблема 2:0 Фамаликао емблема Фамаликао
08.02
Маритимо Маритимо емблема 1:2 <strong>Санта Клара</strong> емблема Санта Клара
08.02
Фарензе Фарензе емблема 1:2 <strong>Морейрензе</strong> емблема Морейрензе
07.02
Брага Брага емблема 2:2 Порто емблема Порто
Кръг 17
05.02
Ферейра <strong>Ферейра</strong> емблема 2:1 Тондела емблема Тондела
05.02
Боавища Боавища емблема 1:2 <strong>Жил Висенте</strong> емблема Жил Висенте
05.02
Бенфика Бенфика емблема 0:0 Гимараеш емблема Гимараеш
05.02
Маритимо Маритимо емблема 0:2 <strong>Спортинг </strong> емблема Спортинг
05.02
Рио Аве Рио Аве емблема 0:0 Насионал емблема Насионал
04.02
Фамаликао Фамаликао емблема 0:2 <strong>Морейрензе</strong> емблема Морейрензе
04.02
Брага <strong>Брага</strong> емблема 2:1 Портимонензе емблема Портимонензе
04.02
Белененсеш Белененсеш емблема 0:0 Порто емблема Порто
04.02
Фарензе Фарензе емблема 1:1 Санта Клара емблема Санта Клара
Кръг 16
02.02
Жил Висенте Жил Висенте емблема 1:2 <strong>Ферейра</strong> емблема Ферейра
01.02
Спортинг <strong>Спортинг </strong> емблема 1:0 Бенфика емблема Бенфика
01.02
Морейрензе Морейрензе емблема 0:4 <strong>Брага</strong> емблема Брага
01.02
Порто <strong>Порто</strong> емблема 2:0 Рио Аве емблема Рио Аве
01.02
Санта Клара <strong>Санта Клара</strong> емблема 2:0 Белененсеш емблема Белененсеш
31.01
Гимараеш <strong>Гимараеш</strong> емблема 1:0 Маритимо емблема Маритимо
30.01
Портимонензе Портимонензе емблема 1:2 <strong>Боавища</strong> емблема Боавища
30.01
Тондела <strong>Тондела</strong> емблема 2:0 Фарензе емблема Фарензе
30.01
Насионал <strong>Насионал</strong> емблема 2:1 Фамаликао емблема Фамаликао
Кръг 15
26.01
Боавища Боавища емблема 0:2 <strong>Спортинг </strong> емблема Спортинг
26.01
Брага <strong>Брага</strong> емблема 1:0 Жил Висенте емблема Жил Висенте
25.01
Фарензе Фарензе емблема 0:1 <strong>Порто</strong> емблема Порто
25.01
Бенфика Бенфика емблема 1:1 Насионал емблема Насионал
25.01
Рио Аве Рио Аве емблема 1:2 <strong>Санта Клара</strong> емблема Санта Клара
25.01
Белененсеш <strong>Белененсеш</strong> емблема 2:0 Тондела емблема Тондела
24.01
Фамаликао Фамаликао емблема 0:1 <strong>Гимараеш</strong> емблема Гимараеш
24.01
Морейрензе Морейрензе емблема 2:2 Портимонензе емблема Портимонензе
24.01
Маритимо Маритимо емблема 0:3 <strong>Ферейра</strong> емблема Ферейра
Кръг 12
21.01
Гимараеш <strong>Гимараеш</strong> емблема 3:1 Насионал емблема Насионал
Кръг 14
18.01
Портимонензе <strong>Портимонензе</strong> емблема 1:0 Белененсеш емблема Белененсеш
17.01
Жил Висенте Жил Висенте емблема 0:1 <strong>Маритимо</strong> емблема Маритимо
17.01
Санта Клара Санта Клара емблема 1:2 <strong>Фамаликао</strong> емблема Фамаликао
17.01
Насионал Насионал емблема 0:1 <strong>Морейрензе</strong> емблема Морейрензе
16.01
Тондела <strong>Тондела</strong> емблема 3:1 Боавища емблема Боавища
16.01
Ферейра <strong>Ферейра</strong> емблема 2:0 Брага емблема Брага
15.01
Порто Порто емблема 1:1 Бенфика емблема Бенфика
15.01
Спортинг Спортинг  емблема 1:1 Рио Аве емблема Рио Аве
Кръг 13
10.01
Белененсеш Белененсеш емблема 0:2 <strong>Ферейра</strong> емблема Ферейра
10.01
Фарензе <strong>Фарензе</strong> емблема 3:1 Жил Висенте емблема Жил Висенте
09.01
Боавища Боавища емблема 1:1 Санта Клара емблема Санта Клара
09.01
Морейрензе Морейрензе емблема 2:2 Гимараеш емблема Гимараеш
08.01
Фамаликао Фамаликао емблема 1:4 <strong>Порто</strong> емблема Порто
08.01
Бенфика <strong>Бенфика</strong> емблема 2:0 Тондела емблема Тондела
08.01
Рио Аве <strong>Рио Аве</strong> емблема 3:0 Портимонензе емблема Портимонензе
08.01
Насионал Насионал емблема 0:2 <strong>Спортинг </strong> емблема Спортинг
07.01
Брага <strong>Брага</strong> емблема 2:1 Маритимо емблема Маритимо
Кръг 12
04.01
Портимонензе <strong>Портимонензе</strong> емблема 2:0 Фарензе емблема Фарензе
04.01
Жил Висенте Жил Висенте емблема 0:0 Белененсеш емблема Белененсеш
04.01
Санта Клара Санта Клара емблема 1:1 Бенфика емблема Бенфика
03.01
Порто <strong>Порто</strong> емблема 3:0 Морейрензе емблема Морейрензе
03.01
Ферейра <strong>Ферейра</strong> емблема 2:0 Рио Аве емблема Рио Аве
03.01
Маритимо Маритимо емблема 0:0 Боавища емблема Боавища
03.01
Тондела <strong>Тондела</strong> емблема 1:0 Фамаликао емблема Фамаликао
02.01
Спортинг <strong>Спортинг </strong> емблема 2:0 Брага емблема Брага
Кръг 11
29.12
Гимараеш Гимараеш емблема 2:3 <strong>Порто</strong> емблема Порто
29.12
Морейрензе <strong>Морейрензе</strong> емблема 1:0 Санта Клара емблема Санта Клара
29.12
Бенфика <strong>Бенфика</strong> емблема 2:1 Портимонензе емблема Портимонензе
28.12
Боавища Боавища емблема 1:4 <strong>Брага</strong> емблема Брага
28.12
Рио Аве Рио Аве емблема 1:3 <strong>Маритимо</strong> емблема Маритимо
27.12
Белененсеш Белененсеш емблема 1:2 <strong>Спортинг </strong> емблема Спортинг
27.12
Фарензе Фарензе емблема 1:1 Ферейра емблема Ферейра
27.12
Фамаликао Фамаликао емблема 0:1 <strong>Жил Висенте</strong> емблема Жил Висенте
27.12
Насионал <strong>Насионал</strong> емблема 2:0 Тондела емблема Тондела
Кръг 10
22.12
Брага <strong>Брага</strong> емблема 3:0 Рио Аве емблема Рио Аве
21.12
Санта Клара Санта Клара емблема 0:4 <strong>Гимараеш</strong> емблема Гимараеш
20.12
Порто <strong>Порто</strong> емблема 2:0 Насионал емблема Насионал
20.12
Жил Висенте Жил Висенте емблема 0:2 <strong>Бенфика</strong> емблема Бенфика
20.12
Ферейра Ферейра емблема 1:1 Боавища емблема Боавища
19.12
Спортинг <strong>Спортинг </strong> емблема 1:0 Фарензе емблема Фарензе
19.12
Тондела Тондела емблема 0:0 Морейрензе емблема Морейрензе
19.12
Маритимо <strong>Маритимо</strong> емблема 1:0 Белененсеш емблема Белененсеш
18.12
Портимонензе Портимонензе емблема 0:0 Фамаликао емблема Фамаликао
Кръг 9
07.12
Фарензе <strong>Фарензе</strong> емблема 2:1 Маритимо емблема Маритимо
06.12
Белененсеш <strong>Белененсеш</strong> емблема 2:1 Брага емблема Брага
06.12
Бенфика <strong>Бенфика</strong> емблема 2:1 Ферейра емблема Ферейра
06.12
Рио Аве Рио Аве емблема 0:0 Боавища емблема Боавища
06.12
Насионал Насионал емблема 1:3 <strong>Санта Клара</strong> емблема Санта Клара
05.12
Порто <strong>Порто</strong> емблема 4:3 Тондела емблема Тондела
05.12
Фамаликао Фамаликао емблема 2:2 Спортинг  емблема Спортинг
05.12
Гимараеш <strong>Гимараеш</strong> емблема 1:0 Портимонензе емблема Портимонензе
05.12
Морейрензе Морейрензе емблема 1:1 Жил Висенте емблема Жил Висенте
Кръг 7
01.12
Морейрензе Морейрензе емблема 0:1 <strong>Ферейра</strong> емблема Ферейра
Кръг 8
30.11
Маритимо Маритимо емблема 1:2 <strong>Бенфика</strong> емблема Бенфика
29.11
Брага <strong>Брага</strong> емблема 1:0 Фарензе емблема Фарензе
29.11
Боавища Боавища емблема 0:0 Белененсеш емблема Белененсеш
29.11
Жил Висенте <strong>Жил Висенте</strong> емблема 2:0 Рио Аве емблема Рио Аве
29.11
Портимонензе <strong>Портимонензе</strong> емблема 1:0 Насионал емблема Насионал
28.11
Спортинг <strong>Спортинг </strong> емблема 2:1 Морейрензе емблема Морейрензе
28.11
Санта Клара Санта Клара емблема 0:1 <strong>Порто</strong> емблема Порто
27.11
Тондела Тондела емблема 0:2 <strong>Гимараеш</strong> емблема Гимараеш
27.11
Ферейра <strong>Ферейра</strong> емблема 2:0 Фамаликао емблема Фамаликао
Кръг 7
08.11
Бенфика Бенфика емблема 2:3 <strong>Брага</strong> емблема Брага
08.11
Порто <strong>Порто</strong> емблема 3:1 Портимонензе емблема Портимонензе
08.11
Насионал <strong>Насионал</strong> емблема 2:1 Жил Висенте емблема Жил Висенте
08.11
Фарензе <strong>Фарензе</strong> емблема 3:1 Боавища емблема Боавища
07.11
Гимараеш Гимараеш емблема 0:4 <strong>Спортинг </strong> емблема Спортинг
07.11
Фамаликао <strong>Фамаликао</strong> емблема 2:1 Маритимо емблема Маритимо
07.11
Тондела <strong>Тондела</strong> емблема 2:0 Санта Клара емблема Санта Клара
06.11
Белененсеш Белененсеш емблема 0:0 Рио Аве емблема Рио Аве
Кръг 6
02.11
Боавища <strong>Боавища</strong> емблема 3:0 Бенфика емблема Бенфика
02.11
Брага <strong>Брага</strong> емблема 1:0 Фамаликао емблема Фамаликао
01.11
Спортинг <strong>Спортинг </strong> емблема 4:0 Тондела емблема Тондела
01.11
Жил Висенте Жил Висенте емблема 1:2 <strong>Гимараеш</strong> емблема Гимараеш
01.11
Портимонензе Портимонензе емблема 1:2 <strong>Санта Клара</strong> емблема Санта Клара
31.10
Маритимо Маритимо емблема 0:0 Насионал емблема Насионал
31.10
Рио Аве <strong>Рио Аве</strong> емблема 2:0 Морейрензе емблема Морейрензе
31.10
Белененсеш Белененсеш емблема 1:1 Фарензе емблема Фарензе
30.10
Ферейра <strong>Ферейра</strong> емблема 3:2 Порто емблема Порто
Кръг 1
28.10
Спортинг <strong>Спортинг </strong> емблема 3:1 Жил Висенте емблема Жил Висенте
Кръг 5
26.10
Бенфика <strong>Бенфика</strong> емблема 2:0 Белененсеш емблема Белененсеш
25.10
Гимараеш Гимараеш емблема 0:1 <strong>Брага</strong> емблема Брага
25.10
Фамаликао Фамаликао емблема 2:2 Боавища емблема Боавища
25.10
Морейрензе <strong>Морейрензе</strong> емблема 2:1 Маритимо емблема Маритимо
25.10
Фарензе Фарензе емблема 0:1 <strong>Рио Аве</strong> емблема Рио Аве
24.10
Порто <strong>Порто</strong> емблема 1:0 Жил Висенте емблема Жил Висенте
24.10
Санта Клара Санта Клара емблема 1:2 <strong>Спортинг </strong> емблема Спортинг
24.10
Насионал Насионал емблема 1:1 Ферейра емблема Ферейра
23.10
Тондела <strong>Тондела</strong> емблема 1:0 Портимонензе емблема Портимонензе
Кръг 4
19.10
Боавища Боавища емблема 0:1 <strong>Гимараеш</strong> емблема Гимараеш
18.10
Рио Аве Рио Аве емблема 0:3 <strong>Бенфика</strong> емблема Бенфика
18.10
Фарензе Фарензе емблема 3:3 Фамаликао емблема Фамаликао
18.10
Ферейра <strong>Ферейра</strong> емблема 2:1 Санта Клара емблема Санта Клара
18.10
Белененсеш Белененсеш емблема 0:0 Морейрензе емблема Морейрензе
17.10
Спортинг Спортинг  емблема 2:2 Порто емблема Порто
17.10
Брага <strong>Брага</strong> емблема 2:1 Насионал емблема Насионал
17.10
Жил Висенте Жил Висенте емблема 1:1 Тондела емблема Тондела
17.10
Маритимо Маритимо емблема 1:2 <strong>Портимонензе</strong> емблема Портимонензе
Кръг 3
04.10
Портимонензе Портимонензе емблема 0:2 <strong>Спортинг </strong> емблема Спортинг
04.10
Фамаликао Фамаликао емблема 1:1 Рио Аве емблема Рио Аве
04.10
Бенфика <strong>Бенфика</strong> емблема 3:2 Фарензе емблема Фарензе
04.10
Насионал Насионал емблема 0:0 Белененсеш емблема Белененсеш
03.10
Тондела Тондела емблема 0:4 <strong>Брага</strong> емблема Брага
03.10
Порто Порто емблема 2:3 <strong>Маритимо</strong> емблема Маритимо
03.10
Санта Клара Санта Клара емблема 0:0 Жил Висенте емблема Жил Висенте
02.10
Гимараеш <strong>Гимараеш</strong> емблема 1:0 Ферейра емблема Ферейра
02.10
Морейрензе Морейрензе емблема 1:1 Боавища емблема Боавища
Кръг 2
28.09
Белененсеш Белененсеш емблема 1:2 <strong>Фамаликао</strong> емблема Фамаликао
27.09
Рио Аве Рио Аве емблема 0:0 Гимараеш емблема Гимараеш
27.09
Ферейра Ферейра емблема 0:2 <strong>Спортинг </strong> емблема Спортинг
27.09
Жил Висенте <strong>Жил Висенте</strong> емблема 1:0 Портимонензе емблема Портимонензе
27.09
Фарензе Фарензе емблема 0:1 <strong>Насионал</strong> емблема Насионал
26.09
Боавища Боавища емблема 0:5 <strong>Порто</strong> емблема Порто
26.09
Бенфика <strong>Бенфика</strong> емблема 2:0 Морейрензе емблема Морейрензе
26.09
Маритимо <strong>Маритимо</strong> емблема 2:1 Тондела емблема Тондела
25.09
Брага Брага емблема 0:1 <strong>Санта Клара</strong> емблема Санта Клара
Кръг 1
21.09
Портимонензе Портимонензе емблема 1:1 Ферейра емблема Ферейра
20.09
Тондела Тондела емблема 1:1 Рио Аве емблема Рио Аве
20.09
Морейрензе <strong>Морейрензе</strong> емблема 2:0 Фарензе емблема Фарензе
20.09
Санта Клара <strong>Санта Клара</strong> емблема 2:0 Маритимо емблема Маритимо
19.09
Порто <strong>Порто</strong> емблема 3:1 Брага емблема Брага
19.09
Насионал Насионал емблема 3:3 Боавища емблема Боавища
18.09
Гимараеш Гимараеш емблема 0:1 <strong>Белененсеш</strong> емблема Белененсеш
18.09
Фамаликао Фамаликао емблема 1:5 <strong>Бенфика</strong> емблема Бенфика
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света