Класиране Полша Екстракласа

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Легия255316544524
2Погон Шчечин254714563217
3Ракув244312753724
4Пяст Гливице253810873325
5Лехия Гданск253811593529
6Варта Познан2536113112726
7Шльонск Вроцлав25359882824
8Заглембие2535105103132
9Гурник З.253396102727
10Ягелония253295113339
11Лех Познан25307993233
12Висла252877113434
13Плоцк252668112939
14Краковия252461182530
15Подбескидзе252156142452
16Стал Миелец242048122441

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Легия13268232819
2Погон Шчечин1225741144
3Ракув1324733169
4Шльонск Вроцлав1223651169
5Заглембие12216331715
6Лехия Гданск13206252216
7Пяст Гливице12185341411
8Ягелония12185341815
9Гурник З.13185351917
10Подбескидзе13185351522
11Варта Познан12175251010
12Краковия12174531617
13Лех Познан12153631414
14Плоцк13133461316
15Висла13134181822
16Стал Миелец12133451119

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Легия1227831175
2Погон Шчечин13227151813
3Пяст Гливице13205531914
4Ракув11195422115
5Варта Познан13196161716
6Лехия Гданск12185341313
7Висла12153631612
8Лех Познан13154361819
9Гурник З.1215435810
10Заглембие13144271417
11Ягелония13144271524
12Плоцк12133451623
13Шльонск Вроцлав13123371215
14Краковия1312265913
15Стал Миелец1271471322
16Подбескидзе123039930

Полша Екстракласа Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 26
20.04
Погон Шчечин Погон Шчечин емблема - Гурник З. емблема Гурник З.
1.91 | 3.10 | 4.25
20.04
Варта Познан Варта Познан емблема - Ракув емблема Ракув
4.10 | 3.20 | 1.91
20.04
Лех Познан Лех Познан емблема - Лехия Гданск емблема Лехия Гданск
1.91 | 3.30 | 3.90
20.04
Шльонск Вроцлав Шльонск Вроцлав емблема - Подбескидзе емблема Подбескидзе
2.15 | 3.25 | 3.30
21.04
Ягелония Ягелония емблема - Стал Миелец емблема Стал Миелец
2.45 | 3.15 | 2.85
21.04
Заглембие Заглембие емблема - Висла емблема Висла
1.87 | 3.65 | 3.65
21.04
Краковия Краковия емблема - Плоцк емблема Плоцк
2.00 | 3.20 | 3.75
21.04
Пяст Гливице Пяст Гливице емблема - Легия емблема Легия
3.35 | 3.10 | 2.15

Полша Екстракласа Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 25
18.04
Легия Легия емблема 0:0 Краковия емблема Краковия
18.04
Плоцк Плоцк емблема 2:2 Ягелония емблема Ягелония
18.04
Стал Миелец Стал Миелец емблема 0:2 <strong>Заглембие</strong> емблема Заглембие
17.04
Висла Висла емблема 0:1 <strong>Варта Познан</strong> емблема Варта Познан
17.04
Ракув <strong>Ракув</strong> емблема 3:1 Лех Познан емблема Лех Познан
17.04
Лехия Гданск Лехия Гданск емблема 2:2 Пяст Гливице емблема Пяст Гливице
16.04
Гурник З. Гурник З. емблема 1:1 Шльонск Вроцлав емблема Шльонск Вроцлав
16.04
Подбескидзе Подбескидзе емблема 0:2 <strong>Погон Шчечин</strong> емблема Погон Шчечин
Кръг 24
12.04
Пяст Гливице <strong>Пяст Гливице</strong> емблема 2:0 Гурник З. емблема Гурник З.
11.04
Лех Познан Лех Познан емблема 0:0 Легия емблема Легия
11.04
Заглембие <strong>Заглембие</strong> емблема 2:1 Подбескидзе емблема Подбескидзе
10.04
Шльонск Вроцлав Шльонск Вроцлав емблема 1:1 Лехия Гданск емблема Лехия Гданск
10.04
Варта Познан Варта Познан емблема 0:0 Стал Миелец емблема Стал Миелец
10.04
Погон Шчечин <strong>Погон Шчечин</strong> емблема 2:0 Плоцк емблема Плоцк
09.04
Висла Висла емблема 1:2 <strong>Ракув</strong> емблема Ракув
09.04
Ягелония <strong>Ягелония</strong> емблема 2:1 Краковия емблема Краковия
Кръг 23
05.04
Лехия Гданск <strong>Лехия Гданск</strong> емблема 3:1 Заглембие емблема Заглембие
05.04
Ягелония Ягелония емблема 0:1 <strong>Шльонск Вроцлав</strong> емблема Шльонск Вроцлав
05.04
Подбескидзе <strong>Подбескидзе</strong> емблема 2:0 Висла емблема Висла
05.04
Гурник З. Гурник З. емблема 1:2 <strong>Варта Познан</strong> емблема Варта Познан
03.04
Краковия <strong>Краковия</strong> емблема 2:1 Лех Познан емблема Лех Познан
03.04
Легия <strong>Легия</strong> емблема 4:2 Погон Шчечин емблема Погон Шчечин
03.04
Плоцк Плоцк емблема 0:1 <strong>Пяст Гливице</strong> емблема Пяст Гливице
Кръг 22
21.03
Заглембие Заглембие емблема 0:4 <strong>Легия</strong> емблема Легия
21.03
Висла <strong>Висла</strong> емблема 3:1 Стал Миелец емблема Стал Миелец
21.03
Варта Познан <strong>Варта Познан</strong> емблема 2:0 Подбескидзе емблема Подбескидзе
20.03
Лех Познан Лех Познан емблема 2:3 <strong>Ягелония</strong> емблема Ягелония
20.03
Ракув Ракув емблема 0:0 Гурник З. емблема Гурник З.
20.03
Шльонск Вроцлав Шльонск Вроцлав емблема 0:0 Плоцк емблема Плоцк
19.03
Погон Шчечин <strong>Погон Шчечин</strong> емблема 1:0 Лехия Гданск емблема Лехия Гданск
19.03
Пяст Гливице <strong>Пяст Гливице</strong> емблема 2:0 Краковия емблема Краковия
Кръг 21
15.03
Стал Миелец <strong>Стал Миелец</strong> емблема 2:1 Подбескидзе емблема Подбескидзе
14.03
Лех Познан Лех Познан емблема 0:0 Пяст Гливице емблема Пяст Гливице
14.03
Гурник З. <strong>Гурник З.</strong> емблема 2:0 Заглембие емблема Заглембие
13.03
Легия <strong>Легия</strong> емблема 3:2 Варта Познан емблема Варта Познан
13.03
Лехия Гданск <strong>Лехия Гданск</strong> емблема 2:0 Висла емблема Висла
13.03
Плоцк Плоцк емблема 2:2 Ракув емблема Ракув
12.03
Ягелония Ягелония емблема 0:1 <strong>Погон Шчечин</strong> емблема Погон Шчечин
12.03
Краковия Краковия емблема 1:1 Шльонск Вроцлав емблема Шльонск Вроцлав
Кръг 20
08.03
Варта Познан <strong>Варта Познан</strong> емблема 2:0 Плоцк емблема Плоцк
07.03
Шльонск Вроцлав Шльонск Вроцлав емблема 0:1 <strong>Легия</strong> емблема Легия
07.03
Погон Шчечин Погон Шчечин емблема 0:1 <strong>Лех Познан</strong> емблема Лех Познан
07.03
Пяст Гливице <strong>Пяст Гливице</strong> емблема 2:1 Стал Миелец емблема Стал Миелец
06.03
Ракув Ракув емблема 0:0 Краковия емблема Краковия
06.03
Заглембие <strong>Заглембие</strong> емблема 3:0 Ягелония емблема Ягелония
06.03
Подбескидзе Подбескидзе емблема 2:2 Лехия Гданск емблема Лехия Гданск
05.03
Висла Висла емблема 0:0 Гурник З. емблема Гурник З.
Кръг 16
04.03
Стал Миелец Стал Миелец емблема 2:2 Плоцк емблема Плоцк
Кръг 19
28.02
Шльонск Вроцлав <strong>Шльонск Вроцлав</strong> емблема 2:1 Погон Шчечин емблема Погон Шчечин
28.02
Краковия Краковия емблема 2:4 <strong>Заглембие</strong> емблема Заглембие
28.02
Плоцк Плоцк емблема 1:3 <strong>Висла</strong> емблема Висла
27.02
Гурник З. Гурник З. емблема 1:2 <strong>Легия</strong> емблема Легия
27.02
Ягелония Ягелония емблема 0:1 <strong>Пяст Гливице</strong> емблема Пяст Гливице
27.02
Стал Миелец Стал Миелец емблема 0:1 <strong>Лехия Гданск</strong> емблема Лехия Гданск
26.02
Варта Познан Варта Познан емблема 1:2 <strong>Лех Познан</strong> емблема Лех Познан
26.02
Ракув <strong>Ракув</strong> емблема 1:0 Подбескидзе емблема Подбескидзе
Кръг 18
22.02
Пяст Гливице Пяст Гливице емблема 0:1 <strong>Варта Познан</strong> емблема Варта Познан
21.02
Лех Познан <strong>Лех Познан</strong> емблема 1:0 Шльонск Вроцлав емблема Шльонск Вроцлав
21.02
Заглембие Заглембие емблема 1:2 <strong>Ракув</strong> емблема Ракув
20.02
Лехия Гданск <strong>Лехия Гданск</strong> емблема 2:0 Гурник З. емблема Гурник З.
20.02
Подбескидзе Подбескидзе емблема 1:1 Ягелония емблема Ягелония
20.02
Легия <strong>Легия</strong> емблема 5:2 Плоцк емблема Плоцк
19.02
Висла <strong>Висла</strong> емблема 2:1 Погон Шчечин емблема Погон Шчечин
19.02
Стал Миелец Стал Миелец емблема 0:0 Краковия емблема Краковия
Кръг 17
15.02
Гурник З. <strong>Гурник З.</strong> емблема 2:1 Стал Миелец емблема Стал Миелец
15.02
Варта Познан <strong>Варта Познан</strong> емблема 1:0 Заглембие емблема Заглембие
14.02
Ягелония Ягелония емблема 1:1 Легия емблема Легия
14.02
Плоцк <strong>Плоцк</strong> емблема 1:0 Лех Познан емблема Лех Познан
13.02
Ракув Ракув емблема 0:1 <strong>Лехия Гданск</strong> емблема Лехия Гданск
13.02
Погон Шчечин Погон Шчечин емблема 0:0 Пяст Гливице емблема Пяст Гливице
13.02
Краковия Краковия емблема 1:1 Подбескидзе емблема Подбескидзе
12.02
Шльонск Вроцлав Шльонск Вроцлав емблема 1:1 Висла емблема Висла
Кръг 16
07.02
Висла <strong>Висла</strong> емблема 2:0 Ягелония емблема Ягелония
07.02
Подбескидзе <strong>Подбескидзе</strong> емблема 2:1 Гурник З. емблема Гурник З.
06.02
Легия <strong>Легия</strong> емблема 2:0 Ракув емблема Ракув
06.02
Погон Шчечин <strong>Погон Шчечин</strong> емблема 1:0 Краковия емблема Краковия
06.02
Пяст Гливице <strong>Пяст Гливице</strong> емблема 2:0 Шльонск Вроцлав емблема Шльонск Вроцлав
05.02
Лех Познан Лех Познан емблема 0:0 Заглембие емблема Заглембие
05.02
Лехия Гданск Лехия Гданск емблема 1:1 Варта Познан емблема Варта Познан
Кръг 15
01.02
Стал Миелец Стал Миелец емблема 0:0 Шльонск Вроцлав емблема Шльонск Вроцлав
31.01
Подбескидзе <strong>Подбескидзе</strong> емблема 1:0 Легия емблема Легия
31.01
Висла Висла емблема 3:4 <strong>Пяст Гливице</strong> емблема Пяст Гливице
30.01
Гурник З. Гурник З. емблема 1:1 Лех Познан емблема Лех Познан
30.01
Лехия Гданск Лехия Гданск емблема 0:2 <strong>Ягелония</strong> емблема Ягелония
30.01
Варта Познан <strong>Варта Познан</strong> емблема 1:0 Краковия емблема Краковия
29.01
Ракув Ракув емблема 0:1 <strong>Погон Шчечин</strong> емблема Погон Шчечин
29.01
Заглембие Заглембие емблема 0:2 <strong>Плоцк</strong> емблема Плоцк
Кръг 14
20.12
Ягелония <strong>Ягелония</strong> емблема 1:0 Гурник З. емблема Гурник З.
20.12
Пяст Гливице Пяст Гливице емблема 0:0 Ракув емблема Ракув
19.12
Лех Познан Лех Познан емблема 0:1 <strong>Висла</strong> емблема Висла
19.12
Краковия Краковия емблема 0:3 <strong>Лехия Гданск</strong> емблема Лехия Гданск
19.12
Погон Шчечин <strong>Погон Шчечин</strong> емблема 1:0 Заглембие емблема Заглембие
18.12
Легия Легия емблема 2:3 <strong>Стал Миелец</strong> емблема Стал Миелец
18.12
Плоцк <strong>Плоцк</strong> емблема 4:1 Подбескидзе емблема Подбескидзе
17.12
Шльонск Вроцлав <strong>Шльонск Вроцлав</strong> емблема 2:1 Варта Познан емблема Варта Познан
Кръг 5
16.12
Лех Познан Лех Познан емблема 0:4 <strong>Погон Шчечин</strong> емблема Погон Шчечин
Кръг 13
14.12
Лехия Гданск Лехия Гданск емблема 0:1 <strong>Плоцк</strong> емблема Плоцк
13.12
Ракув <strong>Ракув</strong> емблема 3:2 Ягелония емблема Ягелония
13.12
Стал Миелец Стал Миелец емблема 1:1 Лех Познан емблема Лех Познан
12.12
Висла Висла емблема 1:2 <strong>Легия</strong> емблема Легия
12.12
Гурник З. Гурник З. емблема 0:2 <strong>Краковия</strong> емблема Краковия
12.12
Варта Познан Варта Познан емблема 1:2 <strong>Погон Шчечин</strong> емблема Погон Шчечин
11.12
Заглембие <strong>Заглембие</strong> емблема 2:1 Шльонск Вроцлав емблема Шльонск Вроцлав
11.12
Подбескидзе Подбескидзе емблема 0:5 <strong>Пяст Гливице</strong> емблема Пяст Гливице
Кръг 12
07.12
Плоцк Плоцк емблема 0:1 <strong>Гурник З.</strong> емблема Гурник З.
07.12
Погон Шчечин <strong>Погон Шчечин</strong> емблема 2:0 Стал Миелец емблема Стал Миелец
06.12
Лех Познан <strong>Лех Познан</strong> емблема 4:0 Подбескидзе емблема Подбескидзе
06.12
Пяст Гливице Пяст Гливице емблема 1:1 Заглембие емблема Заглембие
05.12
Легия <strong>Легия</strong> емблема 2:0 Лехия Гданск емблема Лехия Гданск
05.12
Шльонск Вроцлав <strong>Шльонск Вроцлав</strong> емблема 1:0 Ракув емблема Ракув
05.12
Ягелония <strong>Ягелония</strong> емблема 4:3 Варта Познан емблема Варта Познан
04.12
Краковия Краковия емблема 1:1 Висла емблема Висла
Кръг 9
02.12
Плоцк Плоцк емблема 0:0 Погон Шчечин емблема Погон Шчечин
Кръг 11
30.11
Лехия Гданск Лехия Гданск емблема 0:1 <strong>Лех Познан</strong> емблема Лех Познан
29.11
Легия Легия емблема 2:2 Пяст Гливице емблема Пяст Гливице
29.11
Ракув <strong>Ракув</strong> емблема 1:0 Варта Познан емблема Варта Познан
28.11
Висла Висла емблема 1:2 <strong>Заглембие</strong> емблема Заглембие
28.11
Подбескидзе Подбескидзе емблема 0:2 <strong>Шльонск Вроцлав</strong> емблема Шльонск Вроцлав
28.11
Стал Миелец <strong>Стал Миелец</strong> емблема 3:1 Ягелония емблема Ягелония
27.11
Гурник З. <strong>Гурник З.</strong> емблема 2:1 Погон Шчечин емблема Погон Шчечин
27.11
Плоцк Плоцк емблема 0:1 <strong>Краковия</strong> емблема Краковия
Кръг 9
24.11
Подбескидзе <strong>Подбескидзе</strong> емблема 2:1 Заглембие емблема Заглембие
Кръг 10
23.11
Ягелония <strong>Ягелония</strong> емблема 5:2 Плоцк емблема Плоцк
23.11
Пяст Гливице <strong>Пяст Гливице</strong> емблема 2:0 Лехия Гданск емблема Лехия Гданск
22.11
Краковия Краковия емблема 0:1 <strong>Легия</strong> емблема Легия
22.11
Лех Познан Лех Познан емблема 3:3 Ракув емблема Ракув
21.11
Варта Познан <strong>Варта Познан</strong> емблема 2:1 Висла емблема Висла
21.11
Заглембие Заглембие емблема 2:2 Стал Миелец емблема Стал Миелец
Кръг 9
20.11
Гурник З. Гурник З. емблема 1:2 <strong>Пяст Гливице</strong> емблема Пяст Гливице
20.11
Лехия Гданск <strong>Лехия Гданск</strong> емблема 3:2 Шльонск Вроцлав емблема Шльонск Вроцлав
Кръг 10
09.11
Погон Шчечин Погон Шчечин емблема 1:1 Подбескидзе емблема Подбескидзе
Кръг 9
08.11
Ракув Ракув емблема 0:0 Висла емблема Висла
08.11
Легия <strong>Легия</strong> емблема 2:1 Лех Познан емблема Лех Познан
Кръг 10
07.11
Шльонск Вроцлав Шльонск Вроцлав емблема 0:0 Гурник З. емблема Гурник З.
Кръг 9
07.11
Краковия <strong>Краковия</strong> емблема 3:1 Ягелония емблема Ягелония
07.11
Стал Миелец Стал Миелец емблема 0:1 <strong>Варта Познан</strong> емблема Варта Познан
Кръг 6
02.11
Варта Познан Варта Познан емблема 0:3 <strong>Легия</strong> емблема Легия
30.10
Погон Шчечин <strong>Погон Шчечин</strong> емблема 3:0 Ягелония емблема Ягелония
28.10
Висла Висла емблема 1:3 <strong>Лехия Гданск</strong> емблема Лехия Гданск
Кръг 8
26.10
Варта Познан Варта Познан емблема 0:1 <strong>Гурник З.</strong> емблема Гурник З.
25.10
Лех Познан Лех Познан емблема 1:1 Краковия емблема Краковия
25.10
Ракув <strong>Ракув</strong> емблема 2:1 Стал Миелец емблема Стал Миелец
24.10
Погон Шчечин Погон Шчечин емблема 0:0 Легия емблема Легия
24.10
Шльонск Вроцлав <strong>Шльонск Вроцлав</strong> емблема 1:0 Ягелония емблема Ягелония
24.10
Висла <strong>Висла</strong> емблема 3:0 Подбескидзе емблема Подбескидзе
23.10
Заглембие Заглембие емблема 1:1 Лехия Гданск емблема Лехия Гданск
23.10
Пяст Гливице Пяст Гливице емблема 2:2 Плоцк емблема Плоцк
Кръг 5
21.10
Легия <strong>Легия</strong> емблема 2:1 Шльонск Вроцлав емблема Шльонск Вроцлав
Кръг 7
19.10
Лехия Гданск Лехия Гданск емблема 0:1 <strong>Погон Шчечин</strong> емблема Погон Шчечин
19.10
Подбескидзе Подбескидзе емблема 1:2 <strong>Варта Познан</strong> емблема Варта Познан
18.10
Легия <strong>Легия</strong> емблема 2:1 Заглембие емблема Заглембие
18.10
Стал Миелец Стал Миелец емблема 0:6 <strong>Висла</strong> емблема Висла
18.10
Плоцк <strong>Плоцк</strong> емблема 1:0 Шльонск Вроцлав емблема Шльонск Вроцлав
17.10
Ягелония <strong>Ягелония</strong> емблема 2:1 Лех Познан емблема Лех Познан
17.10
Гурник З. Гурник З. емблема 1:3 <strong>Ракув</strong> емблема Ракув
17.10
Краковия <strong>Краковия</strong> емблема 1:0 Пяст Гливице емблема Пяст Гливице
Кръг 6
04.10
Пяст Гливице Пяст Гливице емблема 1:4 <strong>Лех Познан</strong> емблема Лех Познан
03.10
Заглембие <strong>Заглембие</strong> емблема 2:0 Гурник З. емблема Гурник З.
03.10
Подбескидзе <strong>Подбескидзе</strong> емблема 1:0 Стал Миелец емблема Стал Миелец
02.10
Шльонск Вроцлав <strong>Шльонск Вроцлав</strong> емблема 3:1 Краковия емблема Краковия
02.10
Ракув <strong>Ракув</strong> емблема 3:0 Плоцк емблема Плоцк
Кръг 5
28.09
Стал Миелец <strong>Стал Миелец</strong> емблема 3:2 Пяст Гливице емблема Пяст Гливице
26.09
Ягелония Ягелония емблема 0:1 <strong>Заглембие</strong> емблема Заглембие
26.09
Лехия Гданск <strong>Лехия Гданск</strong> емблема 4:0 Подбескидзе емблема Подбескидзе
26.09
Краковия Краковия емблема 2:2 Ракув емблема Ракув
25.09
Гурник З. Гурник З. емблема 0:0 Висла емблема Висла
25.09
Плоцк Плоцк емблема 1:3 <strong>Варта Познан</strong> емблема Варта Познан
Кръг 4
21.09
Пяст Гливице Пяст Гливице емблема 0:1 <strong>Ягелония</strong> емблема Ягелония
20.09
Лех Познан <strong>Лех Познан</strong> емблема 1:0 Варта Познан емблема Варта Познан
20.09
Заглембие Заглембие емблема 1:1 Краковия емблема Краковия
19.09
Легия Легия емблема 1:3 <strong>Гурник З.</strong> емблема Гурник З.
19.09
Погон Шчечин <strong>Погон Шчечин</strong> емблема 1:0 Шльонск Вроцлав емблема Шльонск Вроцлав
19.09
Лехия Гданск <strong>Лехия Гданск</strong> емблема 4:2 Стал Миелец емблема Стал Миелец
18.09
Висла Висла емблема 0:3 <strong>Плоцк</strong> емблема Плоцк
18.09
Подбескидзе Подбескидзе емблема 1:4 <strong>Ракув</strong> емблема Ракув
Кръг 3
14.09
Ракув <strong>Ракув</strong> емблема 2:1 Заглембие емблема Заглембие
13.09
Гурник З. <strong>Гурник З.</strong> емблема 3:0 Лехия Гданск емблема Лехия Гданск
13.09
Погон Шчечин Погон Шчечин емблема 2:2 Висла емблема Висла
12.09
Шльонск Вроцлав Шльонск Вроцлав емблема 3:3 Лех Познан емблема Лех Познан
12.09
Варта Познан Варта Познан емблема 0:0 Пяст Гливице емблема Пяст Гливице
12.09
Краковия Краковия емблема 1:1 Стал Миелец емблема Стал Миелец
11.09
Плоцк Плоцк емблема 0:1 <strong>Легия</strong> емблема Легия
11.09
Ягелония Ягелония емблема 2:2 Подбескидзе емблема Подбескидзе
Кръг 2
30.08
Лех Познан Лех Познан емблема 2:2 Плоцк емблема Плоцк
30.08
Подбескидзе Подбескидзе емблема 2:2 Краковия емблема Краковия
30.08
Пяст Гливице Пяст Гливице емблема 0:1 <strong>Погон Шчечин</strong> емблема Погон Шчечин
29.08
Легия Легия емблема 1:2 <strong>Ягелония</strong> емблема Ягелония
29.08
Висла Висла емблема 1:3 <strong>Шльонск Вроцлав</strong> емблема Шльонск Вроцлав
29.08
Лехия Гданск Лехия Гданск емблема 1:3 <strong>Ракув</strong> емблема Ракув
28.08
Стал Миелец Стал Миелец емблема 0:2 <strong>Гурник З.</strong> емблема Гурник З.
28.08
Заглембие <strong>Заглембие</strong> емблема 1:0 Варта Познан емблема Варта Познан
Кръг 1
24.08
Ягелония Ягелония емблема 1:1 Висла емблема Висла
23.08
Гурник З. <strong>Гурник З.</strong> емблема 4:2 Подбескидзе емблема Подбескидзе
23.08
Варта Познан Варта Познан емблема 0:1 <strong>Лехия Гданск</strong> емблема Лехия Гданск
23.08
Плоцк Плоцк емблема 1:1 Стал Миелец емблема Стал Миелец
22.08
Ракув Ракув емблема 1:2 <strong>Легия</strong> емблема Легия
22.08
Шльонск Вроцлав <strong>Шльонск Вроцлав</strong> емблема 2:0 Пяст Гливице емблема Пяст Гливице
22.08
Краковия <strong>Краковия</strong> емблема 2:1 Погон Шчечин емблема Погон Шчечин
21.08
Заглембие <strong>Заглембие</strong> емблема 2:1 Лех Познан емблема Лех Познан
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света