Класиране Полша 1. Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Видзев Лодз143310312911
2Легница14288422411
3Корона Киелце14267521710
4Арка Гдиня14237252313
5Тихи14236531413
6Подбескидзе14226442319
7Сандеця12227141411
8ЛКС Лодз13216341814
9Одра Ополе14216351819
10Хробри13164451413
11Ресовия Жешов14154371417
12ГКС Катовице14153651826
13СКРА1314355713
14Пуща14144281320
15Заглембие Сосновец14112571421
16ГКП Ястшембе14112571426
17Стомил Олщин13103191523
18Полковице14101761423

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Видзев Лодз822710236
2Одра Ополе9175221310
3Арка Гдиня814422115
4Корона Киелце814422106
5ГКС Катовице8133411413
6Тихи81233289
7Легница611321116
8Подбескидзе71031397
9Полковице12101741116
10ГКП Ястшембе88224714
11Хробри4721161
12Ресовия Жешов7721456
13ЛКС Лодз67213710
14Стомил Олщин762051013
15СКРА2411021
16Пуща6411468
17Заглембие Сосновец7303459
18Сандеця2000214

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Сандеця1022712137
2Легница817521135
3ЛКС Лодз714421114
4Корона Киелце61233074
5Подбескидзе7123311412
6Тихи61132164
7Видзев Лодз61132165
8Пуща810314712
9СКРА1110245512
10Арка Гдиня69303128
11Хробри99234812
12Ресовия Жешов78223911
13Заглембие Сосновец78223912
14Одра Ополе5411359
15Стомил Олщин64114510
16ГКП Ястшембе63033712
17ГКС Катовице62024413
18Полковице2000237

Полша 1. Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 14
25.10
Стомил Олщин Стомил Олщин емблема - Сандеця емблема Сандеця
2.90 | 3.25 | 2.30
Кръг 32
29.10
Стомил Олщин Стомил Олщин емблема - СКРА емблема СКРА
0.00 | 0.00 | 0.00
Кръг 15
29.10
Корона Киелце Корона Киелце емблема - Одра Ополе емблема Одра Ополе
0.00 | 0.00 | 0.00
30.10
ГКП Ястшембе ГКП Ястшембе емблема - ГКС Катовице емблема ГКС Катовице
0.00 | 0.00 | 0.00
30.10
Ресовия Жешов Ресовия Жешов емблема - Видзев Лодз емблема Видзев Лодз
0.00 | 0.00 | 0.00
30.10
ЛКС Лодз ЛКС Лодз емблема - Полковице емблема Полковице
0.00 | 0.00 | 0.00
31.10
Легница Легница емблема - Арка Гдиня емблема Арка Гдиня
0.00 | 0.00 | 0.00
31.10
Сандеця Сандеця емблема - Заглембие Сосновец емблема Заглембие Сосновец
0.00 | 0.00 | 0.00
31.10
Подбескидзе Подбескидзе емблема - Хробри емблема Хробри
0.00 | 0.00 | 0.00

Полша 1. Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 14
24.10
Видзев Лодз Видзев Лодз емблема 2:2 ЛКС Лодз емблема ЛКС Лодз
24.10
Одра Ополе Одра Ополе емблема 2:2 ГКП Ястшембе емблема ГКП Ястшембе
24.10
Заглембие Сосновец Заглембие Сосновец емблема 2:2 Подбескидзе емблема Подбескидзе
23.10
Тихи Тихи емблема 0:0 СКРА емблема СКРА
23.10
ГКС Катовице <strong>ГКС Катовице</strong> емблема 1:0 Пуща емблема Пуща
23.10
Арка Гдиня <strong>Арка Гдиня</strong> емблема 2:0 Ресовия Жешов емблема Ресовия Жешов
23.10
Полковице Полковице емблема 2:2 Корона Киелце емблема Корона Киелце
22.10
Хробри Хробри емблема 0:0 Легница емблема Легница
Кръг 12
21.10
Стомил Олщин Стомил Олщин емблема 2:4 <strong>Подбескидзе</strong> емблема Подбескидзе
20.10
Одра Ополе <strong>Одра Ополе</strong> емблема 1:0 СКРА емблема СКРА
20.10
Полковице Полковице емблема 0:1 <strong>Пуща</strong> емблема Пуща
Кръг 9
19.10
Ресовия Жешов Ресовия Жешов емблема 0:2 <strong>Легница</strong> емблема Легница
Кръг 13
18.10
Тихи Тихи емблема 1:2 <strong>Стомил Олщин</strong> емблема Стомил Олщин
17.10
ЛКС Лодз <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема 1:0 Арка Гдиня емблема Арка Гдиня
16.10
СКРА СКРА емблема 0:0 ГКС Катовице емблема ГКС Катовице
16.10
Легница <strong>Легница</strong> емблема 4:0 Заглембие Сосновец емблема Заглембие Сосновец
16.10
Подбескидзе Подбескидзе емблема 0:1 <strong>Сандеця</strong> емблема Сандеця
16.10
ГКП Ястшембе <strong>ГКП Ястшембе</strong> емблема 3:1 Полковице емблема Полковице
16.10
Ресовия Жешов <strong>Ресовия Жешов</strong> емблема 3:0 Хробри емблема Хробри
15.10
Корона Киелце Корона Киелце емблема 0:1 <strong>Видзев Лодз</strong> емблема Видзев Лодз
15.10
Пуща <strong>Пуща</strong> емблема 3:0 Одра Ополе емблема Одра Ополе
Кръг 12
10.10
Видзев Лодз <strong>Видзев Лодз</strong> емблема 3:1 ГКП Ястшембе емблема ГКП Ястшембе
10.10
Сандеця Сандеця емблема 1:3 <strong>Легница</strong> емблема Легница
10.10
Заглембие Сосновец Заглембие Сосновец емблема 0:1 <strong>Ресовия Жешов</strong> емблема Ресовия Жешов
09.10
ГКС Катовице ГКС Катовице емблема 2:2 Тихи емблема Тихи
08.10
Арка Гдиня Арка Гдиня емблема 0:0 Корона Киелце емблема Корона Киелце
Кръг 11
04.10
ГКП Ястшембе ГКП Ястшембе емблема 1:5 <strong>Арка Гдиня</strong> емблема Арка Гдиня
03.10
ГКС Катовице <strong>ГКС Катовице</strong> емблема 2:1 Стомил Олщин емблема Стомил Олщин
03.10
Полковице Полковице емблема 0:0 СКРА емблема СКРА
03.10
Тихи <strong>Тихи</strong> емблема 2:1 Одра Ополе емблема Одра Ополе
02.10
Ресовия Жешов Ресовия Жешов емблема 0:1 <strong>Сандеця</strong> емблема Сандеця
02.10
Корона Киелце Корона Киелце емблема 2:2 Хробри емблема Хробри
02.10
Пуща Пуща емблема 0:1 <strong>Видзев Лодз</strong> емблема Видзев Лодз
01.10
ЛКС Лодз ЛКС Лодз емблема 0:1 <strong>Заглембие Сосновец</strong> емблема Заглембие Сосновец
01.10
Легница <strong>Легница</strong> емблема 4:2 Подбескидзе емблема Подбескидзе
Кръг 10
27.09
Заглембие Сосновец Заглембие Сосновец емблема 0:0 Корона Киелце емблема Корона Киелце
26.09
Сандеця Сандеця емблема 0:1 <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема ЛКС Лодз
26.09
Стомил Олщин <strong>Стомил Олщин</strong> емблема 3:0 Легница емблема Легница
26.09
Подбескидзе <strong>Подбескидзе</strong> емблема 2:0 Ресовия Жешов емблема Ресовия Жешов
25.09
Хробри <strong>Хробри</strong> емблема 2:0 ГКП Ястшембе емблема ГКП Ястшембе
25.09
Арка Гдиня <strong>Арка Гдиня</strong> емблема 2:0 Пуща емблема Пуща
25.09
Одра Ополе <strong>Одра Ополе</strong> емблема 4:2 ГКС Катовице емблема ГКС Катовице
24.09
Полковице Полковице емблема 0:1 <strong>Тихи</strong> емблема Тихи
24.09
Видзев Лодз <strong>Видзев Лодз</strong> емблема 4:0 СКРА емблема СКРА
Кръг 9
20.09
Полковице Полковице емблема 1:1 ГКС Катовице емблема ГКС Катовице
20.09
СКРА <strong>СКРА</strong> емблема 2:1 Арка Гдиня емблема Арка Гдиня
19.09
Пуща Пуща емблема 2:2 Хробри емблема Хробри
19.09
Одра Ополе <strong>Одра Ополе</strong> емблема 2:0 Стомил Олщин емблема Стомил Олщин
19.09
Тихи Тихи емблема 1:1 Видзев Лодз емблема Видзев Лодз
18.09
Корона Киелце Корона Киелце емблема 0:1 <strong>Сандеця</strong> емблема Сандеця
18.09
ЛКС Лодз ЛКС Лодз емблема 1:2 <strong>Подбескидзе</strong> емблема Подбескидзе
17.09
ГКП Ястшембе ГКП Ястшембе емблема 1:1 Заглембие Сосновец емблема Заглембие Сосновец
Кръг 7
16.09
Полковице Полковице емблема 2:2 Стомил Олщин емблема Стомил Олщин
16.09
Тихи <strong>Тихи</strong> емблема 1:0 Хробри емблема Хробри
16.09
ГКС Катовице ГКС Катовице емблема 2:4 <strong>Арка Гдиня</strong> емблема Арка Гдиня
15.09
Пуща Пуща емблема 1:2 <strong>Сандеця</strong> емблема Сандеця
Кръг 8
13.09
Стомил Олщин <strong>Стомил Олщин</strong> емблема 4:2 Ресовия Жешов емблема Ресовия Жешов
12.09
Полковице Полковице емблема 1:1 Одра Ополе емблема Одра Ополе
12.09
Заглембие Сосновец Заглембие Сосновец емблема 1:2 <strong>Пуща</strong> емблема Пуща
12.09
Арка Гдиня Арка Гдиня емблема 0:1 <strong>Тихи</strong> емблема Тихи
11.09
Легница Легница емблема 0:2 <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема ЛКС Лодз
11.09
ГКП Ястшембе ГКП Ястшембе емблема 0:3 <strong>Сандеця</strong> емблема Сандеця
11.09
Подбескидзе Подбескидзе емблема 2:3 <strong>Корона Киелце</strong> емблема Корона Киелце
10.09
Видзев Лодз <strong>Видзев Лодз</strong> емблема 3:1 ГКС Катовице емблема ГКС Катовице
10.09
Хробри Хробри емблема 0:1 <strong>СКРА</strong> емблема СКРА
Кръг 7
05.09
Одра Ополе Одра Ополе емблема 0:0 Видзев Лодз емблема Видзев Лодз
05.09
ГКП Ястшембе ГКП Ястшембе емблема 0:1 <strong>Подбескидзе</strong> емблема Подбескидзе
05.09
ЛКС Лодз ЛКС Лодз емблема 0:3 <strong>Ресовия Жешов</strong> емблема Ресовия Жешов
04.09
Заглембие Сосновец Заглембие Сосновец емблема 0:0 СКРА емблема СКРА
03.09
Корона Киелце Корона Киелце емблема 0:0 Легница емблема Легница
Кръг 6
29.08
Заглембие Сосновец Заглембие Сосновец емблема 1:2 <strong>Тихи</strong> емблема Тихи
29.08
Подбескидзе <strong>Подбескидзе</strong> емблема 4:0 Пуща емблема Пуща
29.08
Хробри <strong>Хробри</strong> емблема 4:0 ГКС Катовице емблема ГКС Катовице
28.08
Легница Легница емблема 1:1 ГКП Ястшембе емблема ГКП Ястшембе
28.08
Видзев Лодз <strong>Видзев Лодз</strong> емблема 4:2 Полковице емблема Полковице
28.08
Арка Гдиня <strong>Арка Гдиня</strong> емблема 3:0 Одра Ополе емблема Одра Ополе
27.08
Стомил Олщин Стомил Олщин емблема 0:3 <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема ЛКС Лодз
27.08
Ресовия Жешов Ресовия Жешов емблема 0:1 <strong>Корона Киелце</strong> емблема Корона Киелце
Кръг 5
23.08
Подбескидзе <strong>Подбескидзе</strong> емблема 1:0 СКРА емблема СКРА
23.08
Одра Ополе <strong>Одра Ополе</strong> емблема 1:0 Хробри емблема Хробри
22.08
Тихи <strong>Тихи</strong> емблема 2:1 Сандеця емблема Сандеця
22.08
Полковице <strong>Полковице</strong> емблема 2:1 Арка Гдиня емблема Арка Гдиня
22.08
ГКС Катовице <strong>ГКС Катовице</strong> емблема 3:2 Заглембие Сосновец емблема Заглембие Сосновец
21.08
Видзев Лодз <strong>Видзев Лодз</strong> емблема 2:0 Стомил Олщин емблема Стомил Олщин
21.08
Корона Киелце <strong>Корона Киелце</strong> емблема 1:0 ЛКС Лодз емблема ЛКС Лодз
21.08
ГКП Ястшембе ГКП Ястшембе емблема 1:1 Ресовия Жешов емблема Ресовия Жешов
20.08
Пуща Пуща емблема 0:1 <strong>Легница</strong> емблема Легница
Кръг 4
19.08
ГКС Катовице ГКС Катовице емблема 0:0 Сандеця емблема Сандеця
19.08
Одра Ополе <strong>Одра Ополе</strong> емблема 1:0 Заглембие Сосновец емблема Заглембие Сосновец
19.08
Полковице Полковице емблема 0:0 Хробри емблема Хробри
18.08
Арка Гдиня <strong>Арка Гдиня</strong> емблема 3:1 Видзев Лодз емблема Видзев Лодз
18.08
Стомил Олщин Стомил Олщин емблема 0:1 <strong>Корона Киелце</strong> емблема Корона Киелце
18.08
ЛКС Лодз ЛКС Лодз емблема 2:2 ГКП Ястшембе емблема ГКП Ястшембе
17.08
Подбескидзе Подбескидзе емблема 0:0 Тихи емблема Тихи
17.08
Ресовия Жешов Ресовия Жешов емблема 1:1 Пуща емблема Пуща
17.08
Легница Легница емблема 1:1 СКРА емблема СКРА
Кръг 3
15.08
Одра Ополе Одра Ополе емблема 1:2 <strong>Сандеця</strong> емблема Сандеця
15.08
Полковице Полковице емблема 2:4 <strong>Заглембие Сосновец</strong> емблема Заглембие Сосновец
15.08
Видзев Лодз <strong>Видзев Лодз</strong> емблема 2:0 Хробри емблема Хробри
14.08
ГКС Катовице ГКС Катовице емблема 2:2 Подбескидзе емблема Подбескидзе
14.08
Стомил Олщин Стомил Олщин емблема 0:1 <strong>Арка Гдиня</strong> емблема Арка Гдиня
14.08
Корона Киелце <strong>Корона Киелце</strong> емблема 2:1 ГКП Ястшембе емблема ГКП Ястшембе
13.08
Тихи Тихи емблема 0:3 <strong>Легница</strong> емблема Легница
13.08
Пуща Пуща емблема 0:2 <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема ЛКС Лодз
12.08
Ресовия Жешов Ресовия Жешов емблема 0:1 <strong>СКРА</strong> емблема СКРА
Кръг 2
09.08
Корона Киелце <strong>Корона Киелце</strong> емблема 3:1 Пуща емблема Пуща
08.08
ЛКС Лодз <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема 3:2 СКРА емблема СКРА
08.08
ГКП Ястшембе <strong>ГКП Ястшембе</strong> емблема 1:0 Стомил Олщин емблема Стомил Олщин
08.08
Заглембие Сосновец Заглембие Сосновец емблема 1:2 <strong>Видзев Лодз</strong> емблема Видзев Лодз
07.08
Арка Гдиня Арка Гдиня емблема 0:2 <strong>Хробри</strong> емблема Хробри
07.08
Полковице Полковице емблема 0:2 <strong>Сандеця</strong> емблема Сандеця
07.08
Легница <strong>Легница</strong> емблема 1:0 ГКС Катовице емблема ГКС Катовице
06.08
Подбескидзе Подбескидзе емблема 0:3 <strong>Одра Ополе</strong> емблема Одра Ополе
06.08
Ресовия Жешов <strong>Ресовия Жешов</strong> емблема 1:0 Тихи емблема Тихи
Кръг 1
01.08
Стомил Олщин Стомил Олщин емблема 1:2 <strong>Хробри</strong> емблема Хробри
01.08
Полковице Полковице емблема 1:1 Подбескидзе емблема Подбескидзе
01.08
Видзев Лодз <strong>Видзев Лодз</strong> емблема 3:0 Сандеця емблема Сандеця
31.07
Арка Гдиня Арка Гдиня емблема 1:1 Заглембие Сосновец емблема Заглембие Сосновец
31.07
ГКП Ястшембе ГКП Ястшембе емблема 0:2 <strong>Пуща</strong> емблема Пуща
31.07
ГКС Катовице ГКС Катовице емблема 2:2 Ресовия Жешов емблема Ресовия Жешов
30.07
Тихи Тихи емблема 1:1 ЛКС Лодз емблема ЛКС Лодз
30.07
Корона Киелце <strong>Корона Киелце</strong> емблема 2:0 СКРА емблема СКРА
30.07
Одра Ополе Одра Ополе емблема 1:4 <strong>Легница</strong> емблема Легница
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света