Класиране Полша 1. Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Радомяк346820864920
2Термалица Б-Б3465181155628
3Тихи346318974927
4Арка Гдиня346017985132
5ЛКС Лодз3458177105941
6Гурник Лечна3456151184730
7Легница3451131294936
8Одра Ополе34491310113541
9Видзев Лодз34461113103036
10Сандеця3445129134250
11Хробри3444128143445
12Корона Киелце3441118153146
13Пуща3437107173246
14ГКП Ястшембе3435105193248
15Стомил Олщин343598173148
16Ресовия Жешов343288182745
17Заглембие Сосновец343086203543
18ГКС Белхатов342367212451

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Гурник Лечна173610613010
2Радомяк17361133279
3Термалица Б-Б173510522911
4Тихи183510532613
5ЛКС Лодз18329543624
6Видзев Лодз17318721810
7Арка Гдиня18298552114
8Сандеця17298542522
9Одра Ополе17298541618
10Легница17256743221
11Корона Киелце17257461922
12Ресовия Жешов17246651615
13Хробри17247371817
14Пуща17237281520
15ГКП Ястшембе17216381821
16Заглембие Сосновец17206292321
17Стомил Олщин17164491324
18ГКС Белхатов171132121528

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Радомяк17329532211
2Арка Гдиня17319443019
3Термалица Б-Б17308632717
4Тихи17298542415
5ЛКС Лодз18299272418
6Легница17267551715
7Гурник Лечна19246671921
8Одра Ополе17205571923
9Хробри17205571628
10Стомил Олщин17195481824
11Сандеця17164491728
12Корона Киелце17164491224
13Видзев Лодз17153681226
14Пуща17143591726
15ГКП Ястшембе171442111427
16ГКС Белхатов1714359923
17Заглембие Сосновец171024111222
18Ресовия Жешов17822131130

Полша 1. Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Полша 1. Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 0
20.06
ЛКС Лодз ЛКС Лодз емблема 0:1 <strong>Гурник Лечна</strong> емблема Гурник Лечна
16.06
Арка Гдиня Арка Гдиня емблема 0:1 <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема ЛКС Лодз
16.06
Тихи Тихи емблема 1:1 Гурник Лечна емблема Гурник Лечна
Кръг 34
13.06
Видзев Лодз <strong>Видзев Лодз</strong> емблема 2:1 Одра Ополе емблема Одра Ополе
13.06
Тихи Тихи емблема 1:1 ЛКС Лодз емблема ЛКС Лодз
13.06
Термалица Б-Б Термалица Б-Б емблема 0:0 Стомил Олщин емблема Стомил Олщин
13.06
Легница Легница емблема 1:1 Заглембие Сосновец емблема Заглембие Сосновец
13.06
Гурник Лечна <strong>Гурник Лечна</strong> емблема 3:0 Сандеця емблема Сандеця
13.06
Пуща <strong>Пуща</strong> емблема 2:0 ГКС Белхатов емблема ГКС Белхатов
13.06
ГКП Ястшембе <strong>ГКП Ястшембе</strong> емблема 2:1 Ресовия Жешов емблема Ресовия Жешов
13.06
Хробри Хробри емблема 0:3 <strong>Арка Гдиня</strong> емблема Арка Гдиня
13.06
Радомяк <strong>Радомяк</strong> емблема 2:0 Корона Киелце емблема Корона Киелце
Кръг 33
06.06
Сандеця <strong>Сандеця</strong> емблема 2:1 Пуща емблема Пуща
06.06
Заглембие Сосновец Заглембие Сосновец емблема 0:1 <strong>Гурник Лечна</strong> емблема Гурник Лечна
06.06
Одра Ополе Одра Ополе емблема 1:5 <strong>Тихи</strong> емблема Тихи
05.06
Стомил Олщин Стомил Олщин емблема 1:1 Легница емблема Легница
05.06
Ресовия Жешов <strong>Ресовия Жешов</strong> емблема 1:0 Хробри емблема Хробри
05.06
ГКС Белхатов ГКС Белхатов емблема 0:2 <strong>ГКП Ястшембе</strong> емблема ГКП Ястшембе
05.06
Арка Гдиня Арка Гдиня емблема 0:2 <strong>Радомяк</strong> емблема Радомяк
04.06
ЛКС Лодз <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема 3:2 Термалица Б-Б емблема Термалица Б-Б
04.06
Корона Киелце Корона Киелце емблема 1:1 Видзев Лодз емблема Видзев Лодз
Кръг 32
30.05
Пуща Пуща емблема 0:4 <strong>Заглембие Сосновец</strong> емблема Заглембие Сосновец
30.05
Гурник Лечна Гурник Лечна емблема 1:1 Стомил Олщин емблема Стомил Олщин
30.05
Одра Ополе <strong>Одра Ополе</strong> емблема 1:0 Термалица Б-Б емблема Термалица Б-Б
29.05
Радомяк <strong>Радомяк</strong> емблема 3:1 Ресовия Жешов емблема Ресовия Жешов
29.05
ГКП Ястшембе ГКП Ястшембе емблема 1:1 Сандеця емблема Сандеця
29.05
Корона Киелце Корона Киелце емблема 3:3 Арка Гдиня емблема Арка Гдиня
29.05
Хробри Хробри емблема 0:1 <strong>ГКС Белхатов</strong> емблема ГКС Белхатов
29.05
Легница <strong>Легница</strong> емблема 3:0 ЛКС Лодз емблема ЛКС Лодз
28.05
Видзев Лодз Видзев Лодз емблема 0:2 <strong>Тихи</strong> емблема Тихи
Кръг 31
23.05
Сандеця Сандеця емблема 1:1 Хробри емблема Хробри
23.05
Ресовия Жешов Ресовия Жешов емблема 1:1 Корона Киелце емблема Корона Киелце
23.05
Арка Гдиня Арка Гдиня емблема 0:0 Видзев Лодз емблема Видзев Лодз
22.05
Одра Ополе <strong>Одра Ополе</strong> емблема 2:1 Легница емблема Легница
22.05
ЛКС Лодз <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема 3:1 Гурник Лечна емблема Гурник Лечна
22.05
Стомил Олщин <strong>Стомил Олщин</strong> емблема 2:1 Пуща емблема Пуща
22.05
Заглембие Сосновец <strong>Заглембие Сосновец</strong> емблема 3:0 ГКП Ястшембе емблема ГКП Ястшембе
22.05
Тихи Тихи емблема 0:2 <strong>Термалица Б-Б</strong> емблема Термалица Б-Б
21.05
ГКС Белхатов ГКС Белхатов емблема 0:1 <strong>Радомяк</strong> емблема Радомяк
Кръг 26
19.05
Пуща Пуща емблема 0:1 <strong>Легница</strong> емблема Легница
Кръг 25
19.05
Термалица Б-Б Термалица Б-Б емблема 0:0 Хробри емблема Хробри
Кръг 28
19.05
Арка Гдиня <strong>Арка Гдиня</strong> емблема 3:0 Сандеця емблема Сандеця
Кръг 30
16.05
Пуща Пуща емблема 2:3 <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема ЛКС Лодз
16.05
Радомяк <strong>Радомяк</strong> емблема 3:0 Сандеця емблема Сандеця
16.05
Видзев Лодз Видзев Лодз емблема 1:1 Термалица Б-Б емблема Термалица Б-Б
15.05
ГКП Ястшембе <strong>ГКП Ястшембе</strong> емблема 2:0 Стомил Олщин емблема Стомил Олщин
15.05
Хробри <strong>Хробри</strong> емблема 1:0 Заглембие Сосновец емблема Заглембие Сосновец
15.05
Корона Киелце <strong>Корона Киелце</strong> емблема 3:0 ГКС Белхатов емблема ГКС Белхатов
15.05
Гурник Лечна Гурник Лечна емблема 1:1 Одра Ополе емблема Одра Ополе
15.05
Легница Легница емблема 2:3 <strong>Тихи</strong> емблема Тихи
14.05
Арка Гдиня <strong>Арка Гдиня</strong> емблема 1:0 Ресовия Жешов емблема Ресовия Жешов
Кръг 24
12.05
Радомяк Радомяк емблема 0:1 <strong>Термалица Б-Б</strong> емблема Термалица Б-Б
Кръг 29
09.05
ЛКС Лодз ЛКС Лодз емблема 1:1 ГКП Ястшембе емблема ГКП Ястшембе
09.05
Ресовия Жешов <strong>Ресовия Жешов</strong> емблема 2:0 Видзев Лодз емблема Видзев Лодз
08.05
Термалица Б-Б Термалица Б-Б емблема 0:2 <strong>Легница</strong> емблема Легница
08.05
Сандеця <strong>Сандеця</strong> емблема 2:1 Корона Киелце емблема Корона Киелце
08.05
Стомил Олщин Стомил Олщин емблема 1:2 <strong>Хробри</strong> емблема Хробри
08.05
ГКС Белхатов ГКС Белхатов емблема 0:3 <strong>Арка Гдиня</strong> емблема Арка Гдиня
07.05
Тихи <strong>Тихи</strong> емблема 3:1 Гурник Лечна емблема Гурник Лечна
07.05
Заглембие Сосновец Заглембие Сосновец емблема 0:1 <strong>Радомяк</strong> емблема Радомяк
07.05
Одра Ополе <strong>Одра Ополе</strong> емблема 1:0 Пуща емблема Пуща
Кръг 23
05.05
Термалица Б-Б <strong>Термалица Б-Б</strong> емблема 6:2 Корона Киелце емблема Корона Киелце
Кръг 25
05.05
ГКП Ястшембе ГКП Ястшембе емблема 1:2 <strong>Легница</strong> емблема Легница
Кръг 28
02.05
Радомяк <strong>Радомяк</strong> емблема 1:0 Стомил Олщин емблема Стомил Олщин
02.05
Пуща Пуща емблема 0:1 <strong>Тихи</strong> емблема Тихи
02.05
Гурник Лечна Гурник Лечна емблема 3:3 Термалица Б-Б емблема Термалица Б-Б
02.05
ГКП Ястшембе <strong>ГКП Ястшембе</strong> емблема 3:0 Одра Ополе емблема Одра Ополе
02.05
Ресовия Жешов Ресовия Жешов емблема 1:3 <strong>ГКС Белхатов</strong> емблема ГКС Белхатов
01.05
Корона Киелце <strong>Корона Киелце</strong> емблема 1:0 Заглембие Сосновец емблема Заглембие Сосновец
01.05
Хробри <strong>Хробри</strong> емблема 1:0 ЛКС Лодз емблема ЛКС Лодз
30.04
Видзев Лодз Видзев Лодз емблема 0:0 Легница емблема Легница
Кръг 27
29.04
ГКП Ястшембе ГКП Ястшембе емблема 0:1 <strong>Тихи</strong> емблема Тихи
28.04
Термалица Б-Б <strong>Термалица Б-Б</strong> емблема 4:0 Пуща емблема Пуща
28.04
ЛКС Лодз ЛКС Лодз емблема 1:1 Радомяк емблема Радомяк
28.04
Заглембие Сосновец Заглембие Сосновец емблема 2:3 <strong>Арка Гдиня</strong> емблема Арка Гдиня
28.04
Одра Ополе <strong>Одра Ополе</strong> емблема 3:1 Хробри емблема Хробри
28.04
Сандеця Сандеця емблема 1:1 Ресовия Жешов емблема Ресовия Жешов
28.04
Стомил Олщин <strong>Стомил Олщин</strong> емблема 2:0 Корона Киелце емблема Корона Киелце
27.04
ГКС Белхатов ГКС Белхатов емблема 2:3 <strong>Видзев Лодз</strong> емблема Видзев Лодз
27.04
Легница <strong>Легница</strong> емблема 1:0 Гурник Лечна емблема Гурник Лечна
Кръг 26
25.04
Арка Гдиня <strong>Арка Гдиня</strong> емблема 2:0 Стомил Олщин емблема Стомил Олщин
24.04
Радомяк <strong>Радомяк</strong> емблема 1:0 Одра Ополе емблема Одра Ополе
24.04
ГКП Ястшембе ГКП Ястшембе емблема 0:0 Термалица Б-Б емблема Термалица Б-Б
24.04
Хробри <strong>Хробри</strong> емблема 1:0 Тихи емблема Тихи
24.04
Ресовия Жешов Ресовия Жешов емблема 1:2 <strong>Заглембие Сосновец</strong> емблема Заглембие Сосновец
24.04
Корона Киелце Корона Киелце емблема 1:2 <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема ЛКС Лодз
23.04
Видзев Лодз Видзев Лодз емблема 0:0 Гурник Лечна емблема Гурник Лечна
23.04
ГКС Белхатов ГКС Белхатов емблема 0:2 <strong>Сандеця</strong> емблема Сандеця
Кръг 22
21.04
Арка Гдиня Арка Гдиня емблема 1:1 Термалица Б-Б емблема Термалица Б-Б
Кръг 25
20.04
Тихи <strong>Тихи</strong> емблема 1:0 Радомяк емблема Радомяк
18.04
Заглембие Сосновец Заглембие Сосновец емблема 1:1 ГКС Белхатов емблема ГКС Белхатов
18.04
Одра Ополе <strong>Одра Ополе</strong> емблема 1:0 Корона Киелце емблема Корона Киелце
17.04
Сандеця <strong>Сандеця</strong> емблема 3:1 Видзев Лодз емблема Видзев Лодз
17.04
Ресовия Жешов <strong>Ресовия Жешов</strong> емблема 1:0 Стомил Олщин емблема Стомил Олщин
17.04
Гурник Лечна Гурник Лечна емблема 0:0 Пуща емблема Пуща
16.04
ЛКС Лодз ЛКС Лодз емблема 1:2 <strong>Арка Гдиня</strong> емблема Арка Гдиня
Кръг 21
14.04
Пуща Пуща емблема 0:4 <strong>Радомяк</strong> емблема Радомяк
Кръг 24
11.04
Хробри Хробри емблема 0:0 Легница емблема Легница
11.04
Арка Гдиня Арка Гдиня емблема 1:1 Одра Ополе емблема Одра Ополе
10.04
ГКП Ястшембе ГКП Ястшембе емблема 1:1 Гурник Лечна емблема Гурник Лечна
10.04
ГКС Белхатов ГКС Белхатов емблема 2:3 <strong>Стомил Олщин</strong> емблема Стомил Олщин
10.04
Сандеця <strong>Сандеця</strong> емблема 2:1 Заглембие Сосновец емблема Заглембие Сосновец
10.04
Ресовия Жешов <strong>Ресовия Жешов</strong> емблема 1:0 ЛКС Лодз емблема ЛКС Лодз
10.04
Корона Киелце <strong>Корона Киелце</strong> емблема 1:0 Тихи емблема Тихи
09.04
Видзев Лодз Видзев Лодз емблема 0:0 Пуща емблема Пуща
Кръг 23
03.04
ЛКС Лодз <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема 1:0 ГКС Белхатов емблема ГКС Белхатов
03.04
Заглембие Сосновец <strong>Заглембие Сосновец</strong> емблема 3:0 Видзев Лодз емблема Видзев Лодз
03.04
Стомил Олщин Стомил Олщин емблема 0:5 <strong>Сандеця</strong> емблема Сандеця
03.04
Ресовия Жешов Ресовия Жешов емблема 1:1 Одра Ополе емблема Одра Ополе
03.04
Легница Легница емблема 0:1 <strong>Радомяк</strong> емблема Радомяк
03.04
ГКП Ястшембе ГКП Ястшембе емблема 1:2 <strong>Пуща</strong> емблема Пуща
01.04
Тихи <strong>Тихи</strong> емблема 1:0 Арка Гдиня емблема Арка Гдиня
01.04
Гурник Лечна <strong>Гурник Лечна</strong> емблема 3:0 Хробри емблема Хробри
Кръг 22
28.03
Видзев Лодз <strong>Видзев Лодз</strong> емблема 2:0 ГКП Ястшембе емблема ГКП Ястшембе
27.03
Хробри Хробри емблема 0:2 <strong>Пуща</strong> емблема Пуща
27.03
ГКС Белхатов ГКС Белхатов емблема 1:1 Одра Ополе емблема Одра Ополе
27.03
Заглембие Сосновец <strong>Заглембие Сосновец</strong> емблема 2:1 Стомил Олщин емблема Стомил Олщин
27.03
Ресовия Жешов Ресовия Жешов емблема 0:0 Тихи емблема Тихи
27.03
Сандеця <strong>Сандеця</strong> емблема 2:1 ЛКС Лодз емблема ЛКС Лодз
27.03
Радомяк <strong>Радомяк</strong> емблема 3:0 Гурник Лечна емблема Гурник Лечна
26.03
Корона Киелце Корона Киелце емблема 0:0 Легница емблема Легница
Кръг 21
21.03
Стомил Олщин Стомил Олщин емблема 0:1 <strong>Видзев Лодз</strong> емблема Видзев Лодз
20.03
ЛКС Лодз ЛКС Лодз емблема 0:0 Заглембие Сосновец емблема Заглембие Сосновец
20.03
Тихи Тихи емблема 0:0 ГКС Белхатов емблема ГКС Белхатов
20.03
Ресовия Жешов <strong>Ресовия Жешов</strong> емблема 3:1 Термалица Б-Б емблема Термалица Б-Б
20.03
ГКП Ястшембе ГКП Ястшембе емблема 0:1 <strong>Хробри</strong> емблема Хробри
20.03
Легница Легница емблема 1:2 <strong>Арка Гдиня</strong> емблема Арка Гдиня
19.03
Гурник Лечна Гурник Лечна емблема 0:1 <strong>Корона Киелце</strong> емблема Корона Киелце
19.03
Одра Ополе Одра Ополе емблема 1:1 Сандеця емблема Сандеця
Кръг 20
14.03
Видзев Лодз <strong>Видзев Лодз</strong> емблема 1:0 Хробри емблема Хробри
13.03
Радомяк <strong>Радомяк</strong> емблема 2:0 ГКП Ястшембе емблема ГКП Ястшембе
13.03
Корона Киелце <strong>Корона Киелце</strong> емблема 1:0 Пуща емблема Пуща
13.03
Заглембие Сосновец Заглембие Сосновец емблема 0:2 <strong>Одра Ополе</strong> емблема Одра Ополе
13.03
Ресовия Жешов Ресовия Жешов емблема 0:0 Легница емблема Легница
13.03
Сандеця <strong>Сандеця</strong> емблема 2:1 Тихи емблема Тихи
13.03
Стомил Олщин Стомил Олщин емблема 0:2 <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема ЛКС Лодз
13.03
Арка Гдиня Арка Гдиня емблема 0:2 <strong>Гурник Лечна</strong> емблема Гурник Лечна
12.03
ГКС Белхатов ГКС Белхатов емблема 1:2 <strong>Термалица Б-Б</strong> емблема Термалица Б-Б
Кръг 17
10.03
Одра Ополе Одра Ополе емблема 0:0 Видзев Лодз емблема Видзев Лодз
Кръг 19
07.03
Пуща <strong>Пуща</strong> емблема 4:0 Арка Гдиня емблема Арка Гдиня
07.03
Тихи <strong>Тихи</strong> емблема 3:1 Заглембие Сосновец емблема Заглембие Сосновец
06.03
Радомяк Радомяк емблема 1:2 <strong>Хробри</strong> емблема Хробри
06.03
ГКП Ястшембе <strong>ГКП Ястшембе</strong> емблема 2:0 Корона Киелце емблема Корона Киелце
06.03
Ресовия Жешов Ресовия Жешов емблема 0:2 <strong>Гурник Лечна</strong> емблема Гурник Лечна
06.03
ЛКС Лодз ЛКС Лодз емблема 2:2 Видзев Лодз емблема Видзев Лодз
05.03
Термалица Б-Б Термалица Б-Б емблема 2:2 Сандеця емблема Сандеця
05.03
Легница <strong>Легница</strong> емблема 3:0 ГКС Белхатов емблема ГКС Белхатов
05.03
Одра Ополе Одра Ополе емблема 1:2 <strong>Стомил Олщин</strong> емблема Стомил Олщин
Кръг 18
28.02
Корона Киелце Корона Киелце емблема 2:2 Хробри емблема Хробри
27.02
ГКС Белхатов ГКС Белхатов емблема 1:2 <strong>Гурник Лечна</strong> емблема Гурник Лечна
27.02
Заглембие Сосновец Заглембие Сосновец емблема 1:1 Термалица Б-Б емблема Термалица Б-Б
27.02
Сандеця <strong>Сандеця</strong> емблема 2:0 Легница емблема Легница
27.02
Стомил Олщин Стомил Олщин емблема 1:2 <strong>Тихи</strong> емблема Тихи
27.02
ЛКС Лодз <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема 2:1 Одра Ополе емблема Одра Ополе
26.02
Видзев Лодз Видзев Лодз емблема 1:1 Радомяк емблема Радомяк
26.02
Арка Гдиня <strong>Арка Гдиня</strong> емблема 1:0 ГКП Ястшембе емблема ГКП Ястшембе
26.02
Ресовия Жешов <strong>Ресовия Жешов</strong> емблема 2:1 Пуща емблема Пуща
Кръг 16
20.02
Видзев Лодз <strong>Видзев Лодз</strong> емблема 2:0 Корона Киелце емблема Корона Киелце
Кръг 17
20.02
ЛКС Лодз ЛКС Лодз емблема 0:3 <strong>Тихи</strong> емблема Тихи
13.12
Сандеця Сандеця емблема 1:1 Гурник Лечна емблема Гурник Лечна
13.12
Корона Киелце Корона Киелце емблема 0:2 <strong>Радомяк</strong> емблема Радомяк
12.12
Заглембие Сосновец Заглембие Сосновец емблема 0:2 <strong>Легница</strong> емблема Легница
12.12
Арка Гдиня Арка Гдиня емблема 1:1 Хробри емблема Хробри
12.12
ГКС Белхатов ГКС Белхатов емблема 0:2 <strong>Пуща</strong> емблема Пуща
12.12
Стомил Олщин Стомил Олщин емблема 1:4 <strong>Термалица Б-Б</strong> емблема Термалица Б-Б
12.12
Ресовия Жешов Ресовия Жешов емблема 1:2 <strong>ГКП Ястшембе</strong> емблема ГКП Ястшембе
Кръг 15
09.12
Термалица Б-Б Термалица Б-Б емблема 1:1 Одра Ополе емблема Одра Ополе
09.12
Сандеця <strong>Сандеця</strong> емблема 3:0 ГКП Ястшембе емблема ГКП Ястшембе
09.12
Ресовия Жешов Ресовия Жешов емблема 0:0 Радомяк емблема Радомяк
Кръг 16
06.12
Тихи <strong>Тихи</strong> емблема 2:0 Одра Ополе емблема Одра Ополе
06.12
Гурник Лечна <strong>Гурник Лечна</strong> емблема 4:1 Заглембие Сосновец емблема Заглембие Сосновец
06.12
Радомяк Радомяк емблема 0:0 Арка Гдиня емблема Арка Гдиня
06.12
Пуща Пуща емблема 0:1 <strong>Сандеця</strong> емблема Сандеця
05.12
Хробри <strong>Хробри</strong> емблема 3:0 Ресовия Жешов емблема Ресовия Жешов
05.12
Термалица Б-Б <strong>Термалица Б-Б</strong> емблема 2:0 ЛКС Лодз емблема ЛКС Лодз
05.12
ГКП Ястшембе <strong>ГКП Ястшембе</strong> емблема 3:2 ГКС Белхатов емблема ГКС Белхатов
04.12
Легница Легница емблема 2:2 Стомил Олщин емблема Стомил Олщин
Кръг 15
03.12
Тихи <strong>Тихи</strong> емблема 2:1 Видзев Лодз емблема Видзев Лодз
03.12
Арка Гдиня <strong>Арка Гдиня</strong> емблема 1:0 Корона Киелце емблема Корона Киелце
02.12
ГКС Белхатов ГКС Белхатов емблема 1:2 <strong>Хробри</strong> емблема Хробри
02.12
Заглембие Сосновец <strong>Заглембие Сосновец</strong> емблема 2:0 Пуща емблема Пуща
01.12
ЛКС Лодз ЛКС Лодз емблема 3:4 <strong>Легница</strong> емблема Легница
01.12
Стомил Олщин <strong>Стомил Олщин</strong> емблема 2:1 Гурник Лечна емблема Гурник Лечна
Кръг 14
29.11
Видзев Лодз <strong>Видзев Лодз</strong> емблема 2:1 Арка Гдиня емблема Арка Гдиня
28.11
Радомяк <strong>Радомяк</strong> емблема 2:0 ГКС Белхатов емблема ГКС Белхатов
28.11
Корона Киелце <strong>Корона Киелце</strong> емблема 1:0 Ресовия Жешов емблема Ресовия Жешов
28.11
Хробри Хробри емблема 0:2 <strong>Сандеця</strong> емблема Сандеця
28.11
Термалица Б-Б Термалица Б-Б емблема 0:0 Тихи емблема Тихи
28.11
ГКП Ястшембе <strong>ГКП Ястшембе</strong> емблема 2:1 Заглембие Сосновец емблема Заглембие Сосновец
28.11
Пуща Пуща емблема 0:2 <strong>Стомил Олщин</strong> емблема Стомил Олщин
27.11
Гурник Лечна <strong>Гурник Лечна</strong> емблема 2:0 ЛКС Лодз емблема ЛКС Лодз
27.11
Легница <strong>Легница</strong> емблема 4:2 Одра Ополе емблема Одра Ополе
Кръг 10
25.11
Пуща Пуща емблема 0:0 Термалица Б-Б емблема Термалица Б-Б
Кръг 13
22.11
Одра Ополе Одра Ополе емблема 1:1 Гурник Лечна емблема Гурник Лечна
22.11
ЛКС Лодз ЛКС Лодз емблема 4:4 Пуща емблема Пуща
22.11
Сандеця Сандеця емблема 1:1 Радомяк емблема Радомяк
21.11
Тихи Тихи емблема 0:2 <strong>Легница</strong> емблема Легница
21.11
Заглембие Сосновец Заглембие Сосновец емблема 1:2 <strong>Хробри</strong> емблема Хробри
21.11
ГКС Белхатов ГКС Белхатов емблема 0:1 <strong>Корона Киелце</strong> емблема Корона Киелце
21.11
Стомил Олщин Стомил Олщин емблема 0:1 <strong>ГКП Ястшембе</strong> емблема ГКП Ястшембе
21.11
Ресовия Жешов Ресовия Жешов емблема 1:2 <strong>Арка Гдиня</strong> емблема Арка Гдиня
20.11
Термалица Б-Б <strong>Термалица Б-Б</strong> емблема 2:0 Видзев Лодз емблема Видзев Лодз
Кръг 10
18.11
Радомяк <strong>Радомяк</strong> емблема 1:0 ЛКС Лодз емблема ЛКС Лодз
18.11
Корона Киелце Корона Киелце емблема 1:3 <strong>Стомил Олщин</strong> емблема Стомил Олщин
18.11
Арка Гдиня <strong>Арка Гдиня</strong> емблема 2:0 Заглембие Сосновец емблема Заглембие Сосновец
18.11
Хробри Хробри емблема 2:3 <strong>Одра Ополе</strong> емблема Одра Ополе
Кръг 8
18.11
Пуща <strong>Пуща</strong> емблема 1:0 Гурник Лечна емблема Гурник Лечна
Кръг 10
18.11
Ресовия Жешов Ресовия Жешов емблема 0:0 Сандеця емблема Сандеця
Кръг 12
15.11
Гурник Лечна Гурник Лечна емблема 1:1 Тихи емблема Тихи
15.11
Легница Легница емблема 2:3 <strong>Термалица Б-Б</strong> емблема Термалица Б-Б
14.11
Корона Киелце <strong>Корона Киелце</strong> емблема 1:0 Сандеця емблема Сандеця
14.11
Радомяк Радомяк емблема 0:0 Заглембие Сосновец емблема Заглембие Сосновец
14.11
Видзев Лодз <strong>Видзев Лодз</strong> емблема 2:0 Ресовия Жешов емблема Ресовия Жешов
14.11
ГКП Ястшембе ГКП Ястшембе емблема 0:3 <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема ЛКС Лодз
14.11
Пуща <strong>Пуща</strong> емблема 1:0 Одра Ополе емблема Одра Ополе
13.11
Хробри <strong>Хробри</strong> емблема 3:0 Стомил Олщин емблема Стомил Олщин
13.11
Арка Гдиня Арка Гдиня емблема 1:2 <strong>ГКС Белхатов</strong> емблема ГКС Белхатов
Кръг 9
11.11
ЛКС Лодз <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема 2:0 Корона Киелце емблема Корона Киелце
Кръг 7
11.11
Гурник Лечна <strong>Гурник Лечна</strong> емблема 2:1 ГКП Ястшембе емблема ГКП Ястшембе
Кръг 10
10.11
Видзев Лодз Видзев Лодз емблема 0:0 ГКС Белхатов емблема ГКС Белхатов
Кръг 11
08.11
Сандеця Сандеця емблема 1:5 <strong>Арка Гдиня</strong> емблема Арка Гдиня
08.11
Тихи Тихи емблема 1:1 Пуща емблема Пуща
07.11
Заглембие Сосновец Заглембие Сосновец емблема 1:3 <strong>Корона Киелце</strong> емблема Корона Киелце
07.11
ГКС Белхатов <strong>ГКС Белхатов</strong> емблема 3:0 Ресовия Жешов емблема Ресовия Жешов
07.11
Термалица Б-Б <strong>Термалица Б-Б</strong> емблема 2:1 Гурник Лечна емблема Гурник Лечна
07.11
Одра Ополе Одра Ополе емблема 0:2 <strong>ГКП Ястшембе</strong> емблема ГКП Ястшембе
07.11
ЛКС Лодз <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема 4:0 Хробри емблема Хробри
06.11
Легница Легница емблема 1:1 Видзев Лодз емблема Видзев Лодз
06.11
Стомил Олщин Стомил Олщин емблема 0:1 <strong>Радомяк</strong> емблема Радомяк
Кръг 9
04.11
Заглембие Сосновец Заглембие Сосновец емблема 0:2 <strong>Ресовия Жешов</strong> емблема Ресовия Жешов
Кръг 8
04.11
Хробри Хробри емблема 0:2 <strong>Термалица Б-Б</strong> емблема Термалица Б-Б
28.10
Радомяк Радомяк емблема 2:2 Тихи емблема Тихи
Кръг 10
25.10
Гурник Лечна <strong>Гурник Лечна</strong> емблема 1:0 Легница емблема Легница
23.10
Тихи <strong>Тихи</strong> емблема 3:1 ГКП Ястшембе емблема ГКП Ястшембе
Кръг 3
21.10
Гурник Лечна <strong>Гурник Лечна</strong> емблема 2:0 Арка Гдиня емблема Арка Гдиня
Кръг 4
21.10
Радомяк <strong>Радомяк</strong> емблема 2:0 Пуща емблема Пуща
Кръг 9
18.10
Сандеця Сандеця емблема 0:0 ГКС Белхатов емблема ГКС Белхатов
17.10
Стомил Олщин Стомил Олщин емблема 1:1 Арка Гдиня емблема Арка Гдиня
17.10
Гурник Лечна Гурник Лечна емблема 0:0 Видзев Лодз емблема Видзев Лодз
16.10
Тихи <strong>Тихи</strong> емблема 4:0 Хробри емблема Хробри
16.10
Одра Ополе Одра Ополе емблема 1:1 Радомяк емблема Радомяк
16.10
Легница Легница емблема 1:1 Пуща емблема Пуща
16.10
Термалица Б-Б <strong>Термалица Б-Б</strong> емблема 2:0 ГКП Ястшембе емблема ГКП Ястшембе
Кръг 8
11.10
Корона Киелце Корона Киелце емблема 0:2 <strong>Одра Ополе</strong> емблема Одра Ополе
10.10
ГКС Белхатов <strong>ГКС Белхатов</strong> емблема 1:0 Заглембие Сосновец емблема Заглембие Сосновец
10.10
Стомил Олщин Стомил Олщин емблема 1:1 Ресовия Жешов емблема Ресовия Жешов
10.10
Арка Гдиня Арка Гдиня емблема 0:0 ЛКС Лодз емблема ЛКС Лодз
09.10
Легница Легница емблема 1:1 ГКП Ястшембе емблема ГКП Ястшембе
09.10
Видзев Лодз <strong>Видзев Лодз</strong> емблема 2:1 Сандеця емблема Сандеця
Кръг 7
04.10
Термалица Б-Б <strong>Термалица Б-Б</strong> емблема 3:2 Радомяк емблема Радомяк
04.10
Стомил Олщин Стомил Олщин емблема 0:0 ГКС Белхатов емблема ГКС Белхатов
04.10
Одра Ополе Одра Ополе емблема 0:0 Арка Гдиня емблема Арка Гдиня
04.10
Пуща <strong>Пуща</strong> емблема 1:0 Видзев Лодз емблема Видзев Лодз
04.10
ЛКС Лодз <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема 2:1 Ресовия Жешов емблема Ресовия Жешов
03.10
Легница Легница емблема 2:2 Хробри емблема Хробри
03.10
Тихи Тихи емблема 0:1 <strong>Корона Киелце</strong> емблема Корона Киелце
03.10
Заглембие Сосновец <strong>Заглембие Сосновец</strong> емблема 3:0 Сандеця емблема Сандеця
Кръг 6
30.09
ГКС Белхатов ГКС Белхатов емблема 1:3 <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема ЛКС Лодз
30.09
Радомяк Радомяк емблема 0:2 <strong>Легница</strong> емблема Легница
30.09
Пуща <strong>Пуща</strong> емблема 2:1 ГКП Ястшембе емблема ГКП Ястшембе
30.09
Одра Ополе <strong>Одра Ополе</strong> емблема 1:0 Ресовия Жешов емблема Ресовия Жешов
30.09
Корона Киелце Корона Киелце емблема 0:3 <strong>Термалица Б-Б</strong> емблема Термалица Б-Б
30.09
Хробри Хробри емблема 1:1 Гурник Лечна емблема Гурник Лечна
30.09
Сандеця Сандеця емблема 1:4 <strong>Стомил Олщин</strong> емблема Стомил Олщин
29.09
Арка Гдиня Арка Гдиня емблема 0:2 <strong>Тихи</strong> емблема Тихи
29.09
Видзев Лодз Видзев Лодз емблема 1:1 Заглембие Сосновец емблема Заглембие Сосновец
Кръг 5
27.09
Пуща <strong>Пуща</strong> емблема 2:0 Хробри емблема Хробри
27.09
ЛКС Лодз <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема 4:1 Сандеця емблема Сандеця
26.09
Гурник Лечна <strong>Гурник Лечна</strong> емблема 2:1 Радомяк емблема Радомяк
26.09
Легница Легница емблема 1:1 Корона Киелце емблема Корона Киелце
25.09
Одра Ополе <strong>Одра Ополе</strong> емблема 1:0 ГКС Белхатов емблема ГКС Белхатов
25.09
Стомил Олщин <strong>Стомил Олщин</strong> емблема 1:0 Заглембие Сосновец емблема Заглембие Сосновец
25.09
Тихи <strong>Тихи</strong> емблема 2:1 Ресовия Жешов емблема Ресовия Жешов
25.09
Термалица Б-Б Термалица Б-Б емблема 0:1 <strong>Арка Гдиня</strong> емблема Арка Гдиня
25.09
ГКП Ястшембе ГКП Ястшембе емблема 0:1 <strong>Видзев Лодз</strong> емблема Видзев Лодз
Кръг 4
20.09
Корона Киелце Корона Киелце емблема 0:2 <strong>Гурник Лечна</strong> емблема Гурник Лечна
19.09
Термалица Б-Б <strong>Термалица Б-Б</strong> емблема 2:0 Ресовия Жешов емблема Ресовия Жешов
19.09
ГКС Белхатов ГКС Белхатов емблема 1:1 Тихи емблема Тихи
19.09
Хробри <strong>Хробри</strong> емблема 1:0 ГКП Ястшембе емблема ГКП Ястшембе
19.09
Заглембие Сосновец Заглембие Сосновец емблема 1:2 <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема ЛКС Лодз
19.09
Сандеця Сандеця емблема 1:2 <strong>Одра Ополе</strong> емблема Одра Ополе
19.09
Видзев Лодз <strong>Видзев Лодз</strong> емблема 2:0 Стомил Олщин емблема Стомил Олщин
18.09
Арка Гдиня <strong>Арка Гдиня</strong> емблема 4:0 Легница емблема Легница
Кръг 2
16.09
Стомил Олщин Стомил Олщин емблема 0:1 <strong>Одра Ополе</strong> емблема Одра Ополе
16.09
Видзев Лодз Видзев Лодз емблема 0:2 <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема ЛКС Лодз
16.09
Хробри Хробри емблема 1:2 <strong>Радомяк</strong> емблема Радомяк
Кръг 3
12.09
Термалица Б-Б <strong>Термалица Б-Б</strong> емблема 2:0 ГКС Белхатов емблема ГКС Белхатов
12.09
Тихи <strong>Тихи</strong> емблема 2:0 Сандеця емблема Сандеця
12.09
ЛКС Лодз <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема 3:0 Стомил Олщин емблема Стомил Олщин
11.09
Одра Ополе <strong>Одра Ополе</strong> емблема 1:0 Заглембие Сосновец емблема Заглембие Сосновец
11.09
Пуща Пуща емблема 0:0 Корона Киелце емблема Корона Киелце
11.09
Легница <strong>Легница</strong> емблема 4:0 Ресовия Жешов емблема Ресовия Жешов
11.09
ГКП Ястшембе ГКП Ястшембе емблема 0:1 <strong>Радомяк</strong> емблема Радомяк
10.09
Хробри <strong>Хробри</strong> емблема 3:0 Видзев Лодз емблема Видзев Лодз
Кръг 2
06.09
Гурник Лечна <strong>Гурник Лечна</strong> емблема 2:0 Ресовия Жешов емблема Ресовия Жешов
06.09
Заглембие Сосновец <strong>Заглембие Сосновец</strong> емблема 3:0 Тихи емблема Тихи
05.09
ГКС Белхатов <strong>ГКС Белхатов</strong> емблема 1:0 Легница емблема Легница
05.09
Сандеця Сандеця емблема 0:1 <strong>Термалица Б-Б</strong> емблема Термалица Б-Б
05.09
Корона Киелце <strong>Корона Киелце</strong> емблема 3:2 ГКП Ястшембе емблема ГКП Ястшембе
04.09
Арка Гдиня <strong>Арка Гдиня</strong> емблема 3:2 Пуща емблема Пуща
Кръг 1
30.08
Хробри Хробри емблема 1:1 Корона Киелце емблема Корона Киелце
29.08
Термалица Б-Б <strong>Термалица Б-Б</strong> емблема 1:0 Заглембие Сосновец емблема Заглембие Сосновец
29.08
Пуща Пуща емблема 0:3 <strong>Ресовия Жешов</strong> емблема Ресовия Жешов
29.08
Тихи Тихи емблема 0:0 Стомил Олщин емблема Стомил Олщин
29.08
Гурник Лечна <strong>Гурник Лечна</strong> емблема 3:0 ГКС Белхатов емблема ГКС Белхатов
29.08
Легница <strong>Легница</strong> емблема 3:1 Сандеця емблема Сандеця
29.08
Радомяк <strong>Радомяк</strong> емблема 4:1 Видзев Лодз емблема Видзев Лодз
28.08
Одра Ополе Одра Ополе емблема 0:4 <strong>ЛКС Лодз</strong> емблема ЛКС Лодз
28.08
ГКП Ястшембе ГКП Ястшембе емблема 0:4 <strong>Арка Гдиня</strong> емблема Арка Гдиня
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света