Класиране Парагвай Примера

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Гуарани11226412710
2Серо Портеньо1119542115
3Сп. Лукеньо12185341318
4Сол де Америка11164431314
5Насионал12153631212
6Ривър Плейт11154341314
712 де Октубре11133441418
8Гуайреня ФК11123351013
9Либертад11112541415
10Олимпия1193081220
ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Либертад183812243615
2Олимпия183310353423
3Насионал18308642619
4Серо Портеньо18288462422
5Гуайреня ФК18266842014
6Гуарани18257472427
712 де Октубре18225762025
8Сп. Лукеньо181853101929
9Сол де Америка181435101828
10Ривър Плейт181226101332

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Гуарани15278342721
2Либертад15236542318
3Насионал15236541414
4Серо Портеньо14226441613
5Сп. Лукеньо15205552326
6Гуайреня ФК14174551312
7Олимпия15154382226
812 де Октубре14122661425
9Сол де Америка14113291023
10Ривър Плейт1510249924

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Олимпия14279052417
2Либертад14268242712
3Серо Портеньо15257441914
412 де Октубре15236542018
5Насионал15225732417
6Гуайреня ФК15215641715
7Гуарани14205542416
8Сол де Америка15194742119
9Ривър Плейт14174551722
10Сп. Лукеньо1516519921

Парагвай Примера Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 12
18.10
12 де Октубре 12 де Октубре емблема - Гуарани емблема Гуарани
4.00 | 3.30 | 1.91
18.10
Серо Портеньо Серо Портеньо емблема - Ривър Плейт емблема Ривър Плейт
1.65 | 3.70 | 5.00

Парагвай Примера Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 12
16.10
Насионал Насионал емблема 0:0 Сп. Лукеньо емблема Сп. Лукеньо
Кръг 11
03.10
Либертад Либертад емблема 0:2 <strong>Серо Портеньо</strong> емблема Серо Портеньо
03.10
Гуарани Гуарани емблема 1:1 Насионал емблема Насионал
03.10
Ривър Плейт Ривър Плейт емблема 1:1 Гуайреня ФК емблема Гуайреня ФК
02.10
Сп. Лукеньо Сп. Лукеньо емблема 3:3 Сол де Америка емблема Сол де Америка
01.10
Олимпия Олимпия емблема 1:2 <strong>12 де Октубре</strong> емблема 12 де Октубре
Кръг 10
27.09
Сол де Америка <strong>Сол де Америка</strong> емблема 2:1 Гуарани емблема Гуарани
27.09
Гуайреня ФК <strong>Гуайреня ФК</strong> емблема 2:1 Либертад емблема Либертад
26.09
Ривър Плейт Ривър Плейт емблема 1:2 <strong>Олимпия</strong> емблема Олимпия
26.09
Серо Портеньо Серо Портеньо емблема 0:1 <strong>Сп. Лукеньо</strong> емблема Сп. Лукеньо
25.09
Насионал Насионал емблема 1:1 12 де Октубре емблема 12 де Октубре
Кръг 9
21.09
Олимпия Олимпия емблема 1:2 <strong>Насионал</strong> емблема Насионал
20.09
Гуайреня ФК Гуайреня ФК емблема 1:2 <strong>Сп. Лукеньо</strong> емблема Сп. Лукеньо
19.09
Сол де Америка Сол де Америка емблема 0:1 <strong>12 де Октубре</strong> емблема 12 де Октубре
19.09
Серо Портеньо Серо Портеньо емблема 0:0 Гуарани емблема Гуарани
18.09
Ривър Плейт Ривър Плейт емблема 0:1 <strong>Либертад</strong> емблема Либертад
Кръг 8
12.09
Либертад Либертад емблема 0:3 <strong>Олимпия</strong> емблема Олимпия
12.09
12 де Октубре 12 де Октубре емблема 0:1 <strong>Серо Портеньо</strong> емблема Серо Портеньо
12.09
Гуарани <strong>Гуарани</strong> емблема 3:0 Гуайреня ФК емблема Гуайреня ФК
11.09
Сп. Лукеньо Сп. Лукеньо емблема 0:2 <strong>Ривър Плейт</strong> емблема Ривър Плейт
10.09
Насионал Насионал емблема 1:1 Сол де Америка емблема Сол де Америка
Кръг 7
30.08
Гуайреня ФК Гуайреня ФК емблема 0:1 <strong>12 де Октубре</strong> емблема 12 де Октубре
29.08
Ривър Плейт Ривър Плейт емблема 1:5 <strong>Гуарани</strong> емблема Гуарани
29.08
Либертад <strong>Либертад</strong> емблема 5:0 Сп. Лукеньо емблема Сп. Лукеньо
29.08
Серо Портеньо Серо Портеньо емблема 0:2 <strong>Насионал</strong> емблема Насионал
28.08
Олимпия Олимпия емблема 0:1 <strong>Сол де Америка</strong> емблема Сол де Америка
Кръг 6
23.08
Гуарани Гуарани емблема 2:2 Либертад емблема Либертад
22.08
Сп. Лукеньо <strong>Сп. Лукеньо</strong> емблема 2:0 Олимпия емблема Олимпия
22.08
12 де Октубре 12 де Октубре емблема 2:2 Ривър Плейт емблема Ривър Плейт
21.08
Сол де Америка Сол де Америка емблема 1:2 <strong>Серо Портеньо</strong> емблема Серо Портеньо
20.08
Насионал Насионал емблема 0:2 <strong>Гуайреня ФК</strong> емблема Гуайреня ФК
Кръг 5
15.08
Либертад Либертад емблема 3:3 12 де Октубре емблема 12 де Октубре
15.08
Сп. Лукеньо Сп. Лукеньо емблема 1:4 <strong>Гуарани</strong> емблема Гуарани
14.08
Олимпия Олимпия емблема 0:3 <strong>Серо Портеньо</strong> емблема Серо Портеньо
13.08
Ривър Плейт <strong>Ривър Плейт</strong> емблема 1:0 Насионал емблема Насионал
13.08
Гуайреня ФК Гуайреня ФК емблема 1:1 Сол де Америка емблема Сол де Америка
Кръг 4
08.08
Сол де Америка <strong>Сол де Америка</strong> емблема 1:0 Ривър Плейт емблема Ривър Плейт
08.08
12 де Октубре 12 де Октубре емблема 0:1 <strong>Сп. Лукеньо</strong> емблема Сп. Лукеньо
07.08
Серо Портеньо <strong>Серо Портеньо</strong> емблема 2:0 Гуайреня ФК емблема Гуайреня ФК
07.08
Насионал <strong>Насионал</strong> емблема 1:0 Либертад емблема Либертад
06.08
Гуарани <strong>Гуарани</strong> емблема 3:1 Олимпия емблема Олимпия
Кръг 3
01.08
Олимпия Олимпия емблема 0:2 <strong>Гуайреня ФК</strong> емблема Гуайреня ФК
01.08
Гуарани <strong>Гуарани</strong> емблема 4:1 12 де Октубре емблема 12 де Октубре
31.07
Либертад Либертад емблема 1:1 Сол де Америка емблема Сол де Америка
31.07
Сп. Лукеньо <strong>Сп. Лукеньо</strong> емблема 2:1 Насионал емблема Насионал
30.07
Ривър Плейт Ривър Плейт емблема 0:0 Серо Портеньо емблема Серо Портеньо
Кръг 2
26.07
12 де Октубре 12 де Октубре емблема 1:3 <strong>Олимпия</strong> емблема Олимпия
25.07
Серо Портеньо Серо Портеньо емблема 1:1 Либертад емблема Либертад
25.07
Гуайреня ФК Гуайреня ФК емблема 1:2 <strong>Ривър Плейт</strong> емблема Ривър Плейт
24.07
Насионал Насионал емблема 1:1 Гуарани емблема Гуарани
23.07
Сол де Америка <strong>Сол де Америка</strong> емблема 2:1 Сп. Лукеньо емблема Сп. Лукеньо
Кръг 1
18.07
Либертад Либертад емблема 0:0 Гуайреня ФК емблема Гуайреня ФК
18.07
Олимпия Олимпия емблема 1:3 <strong>Ривър Плейт</strong> емблема Ривър Плейт
17.07
Гуарани <strong>Гуарани</strong> емблема 3:0 Сол де Америка емблема Сол де Америка
17.07
12 де Октубре 12 де Октубре емблема 2:2 Насионал емблема Насионал
16.07
Сп. Лукеньо Сп. Лукеньо емблема 0:0 Серо Портеньо емблема Серо Портеньо
Кръг 18
31.05
12 де Октубре 12 де Октубре емблема 2:2 Насионал емблема Насионал
30.05
Ривър Плейт Ривър Плейт емблема 1:2 <strong>Олимпия</strong> емблема Олимпия
29.05
Сп. Лукеньо Сп. Лукеньо емблема 1:3 <strong>Либертад</strong> емблема Либертад
29.05
Гуарани <strong>Гуарани</strong> емблема 2:0 Серо Портеньо емблема Серо Портеньо
28.05
Сол де Америка Сол де Америка емблема 0:0 Гуайреня ФК емблема Гуайреня ФК
Кръг 17
24.05
Насионал Насионал емблема 0:1 <strong>Ривър Плейт</strong> емблема Ривър Плейт
23.05
Олимпия <strong>Олимпия</strong> емблема 4:1 Сп. Лукеньо емблема Сп. Лукеньо
23.05
Серо Портеньо Серо Портеньо емблема 0:1 <strong>12 де Октубре</strong> емблема 12 де Октубре
22.05
Либертад Либертад емблема 1:2 <strong>Сол де Америка</strong> емблема Сол де Америка
21.05
Гуайреня ФК Гуайреня ФК емблема 0:0 Гуарани емблема Гуарани
Кръг 16
17.05
Насионал <strong>Насионал</strong> емблема 2:1 Олимпия емблема Олимпия
17.05
Гуарани Гуарани емблема 1:6 <strong>Либертад</strong> емблема Либертад
16.05
Ривър Плейт Ривър Плейт емблема 1:1 Серо Портеньо емблема Серо Портеньо
16.05
12 де Октубре 12 де Октубре емблема 1:1 Гуайреня ФК емблема Гуайреня ФК
15.05
Сол де Америка Сол де Америка емблема 0:2 <strong>Сп. Лукеньо</strong> емблема Сп. Лукеньо
Кръг 15
10.05
Гуайреня ФК Гуайреня ФК емблема 0:0 Ривър Плейт емблема Ривър Плейт
09.05
Олимпия Олимпия емблема 3:3 Сол де Америка емблема Сол де Америка
09.05
Либертад <strong>Либертад</strong> емблема 3:1 12 де Октубре емблема 12 де Октубре
09.05
Серо Портеньо Серо Портеньо емблема 2:2 Насионал емблема Насионал
08.05
Сп. Лукеньо Сп. Лукеньо емблема 1:2 <strong>Гуарани</strong> емблема Гуарани
Кръг 14
03.05
Ривър Плейт Ривър Плейт емблема 1:3 <strong>Либертад</strong> емблема Либертад
02.05
Гуарани <strong>Гуарани</strong> емблема 2:0 Сол де Америка емблема Сол де Америка
02.05
Серо Портеньо <strong>Серо Портеньо</strong> емблема 2:0 Олимпия емблема Олимпия
01.05
12 де Октубре <strong>12 де Октубре</strong> емблема 1:0 Сп. Лукеньо емблема Сп. Лукеньо
30.04
Насионал Насионал емблема 1:3 <strong>Гуайреня ФК</strong> емблема Гуайреня ФК
Кръг 13
26.04
Сп. Лукеньо Сп. Лукеньо емблема 2:2 Ривър Плейт емблема Ривър Плейт
26.04
Либертад Либертад емблема 1:1 Насионал емблема Насионал
25.04
Гуайреня ФК Гуайреня ФК емблема 0:1 <strong>Серо Портеньо</strong> емблема Серо Портеньо
25.04
Олимпия <strong>Олимпия</strong> емблема 2:1 Гуарани емблема Гуарани
23.04
Сол де Америка Сол де Америка емблема 0:3 <strong>12 де Октубре</strong> емблема 12 де Октубре
Кръг 12
18.04
Серо Портеньо Серо Портеньо емблема 0:3 <strong>Либертад</strong> емблема Либертад
18.04
Ривър Плейт Ривър Плейт емблема 0:2 <strong>Сол де Америка</strong> емблема Сол де Америка
17.04
Насионал <strong>Насионал</strong> емблема 1:0 Сп. Лукеньо емблема Сп. Лукеньо
17.04
12 де Октубре 12 де Октубре емблема 1:1 Гуарани емблема Гуарани
16.04
Гуайреня ФК Гуайреня ФК емблема 1:2 <strong>Олимпия</strong> емблема Олимпия
Кръг 11
12.04
Гуарани <strong>Гуарани</strong> емблема 2:0 Ривър Плейт емблема Ривър Плейт
12.04
Либертад <strong>Либертад</strong> емблема 2:1 Гуайреня ФК емблема Гуайреня ФК
11.04
Сп. Лукеньо Сп. Лукеньо емблема 3:3 Серо Портеньо емблема Серо Портеньо
11.04
Олимпия Олимпия емблема 2:2 12 де Октубре емблема 12 де Октубре
10.04
Сол де Америка Сол де Америка емблема 1:2 <strong>Насионал</strong> емблема Насионал
Кръг 10
04.04
Серо Портеньо <strong>Серо Портеньо</strong> емблема 1:0 Сол де Америка емблема Сол де Америка
04.04
Либертад Либертад емблема 0:1 <strong>Олимпия</strong> емблема Олимпия
03.04
Гуайреня ФК <strong>Гуайреня ФК</strong> емблема 3:0 Сп. Лукеньо емблема Сп. Лукеньо
02.04
Насионал <strong>Насионал</strong> емблема 2:0 Гуарани емблема Гуарани
01.04
Ривър Плейт Ривър Плейт емблема 0:2 <strong>12 де Октубре</strong> емблема 12 де Октубре
Кръг 7
28.03
Либертад Либертад емблема 1:1 Гуарани емблема Гуарани
Кръг 9
22.03
Либертад <strong>Либертад</strong> емблема 2:0 Сп. Лукеньо емблема Сп. Лукеньо
22.03
Гуайреня ФК Гуайреня ФК емблема 2:2 Сол де Америка емблема Сол де Америка
21.03
Олимпия <strong>Олимпия</strong> емблема 5:1 Ривър Плейт емблема Ривър Плейт
21.03
Серо Портеньо <strong>Серо Портеньо</strong> емблема 2:1 Гуарани емблема Гуарани
20.03
Насионал Насионал емблема 1:1 12 де Октубре емблема 12 де Октубре
Кръг 8
14.03
Сп. Лукеньо <strong>Сп. Лукеньо</strong> емблема 4:2 Олимпия емблема Олимпия
14.03
Гуарани Гуарани емблема 0:3 <strong>Гуайреня ФК</strong> емблема Гуайреня ФК
13.03
Сол де Америка Сол де Америка емблема 0:2 <strong>Либертад</strong> емблема Либертад
13.03
12 де Октубре 12 де Октубре емблема 0:2 <strong>Серо Портеньо</strong> емблема Серо Портеньо
13.03
Ривър Плейт Ривър Плейт емблема 0:0 Насионал емблема Насионал
Кръг 7
10.03
Сп. Лукеньо Сп. Лукеньо емблема 0:0 Сол де Америка емблема Сол де Америка
10.03
Олимпия Олимпия емблема 1:4 <strong>Насионал</strong> емблема Насионал
09.03
Серо Портеньо <strong>Серо Портеньо</strong> емблема 3:0 Ривър Плейт емблема Ривър Плейт
09.03
Гуайреня ФК Гуайреня ФК емблема 0:0 12 де Октубре емблема 12 де Октубре
Кръг 6
07.03
Гуарани Гуарани емблема 0:1 <strong>Сп. Лукеньо</strong> емблема Сп. Лукеньо
06.03
Сол де Америка Сол де Америка емблема 0:2 <strong>Олимпия</strong> емблема Олимпия
06.03
Насионал <strong>Насионал</strong> емблема 2:0 Серо Портеньо емблема Серо Портеньо
05.03
12 де Октубре <strong>12 де Октубре</strong> емблема 2:1 Либертад емблема Либертад
05.03
Ривър Плейт Ривър Плейт емблема 0:1 <strong>Гуайреня ФК</strong> емблема Гуайреня ФК
Кръг 5
01.03
Либертад <strong>Либертад</strong> емблема 2:1 Ривър Плейт емблема Ривър Плейт
01.03
Гуайреня ФК <strong>Гуайреня ФК</strong> емблема 1:0 Насионал емблема Насионал
28.02
Олимпия <strong>Олимпия</strong> емблема 2:0 Серо Портеньо емблема Серо Портеньо
27.02
Сол де Америка Сол де Америка емблема 1:3 <strong>Гуарани</strong> емблема Гуарани
26.02
Сп. Лукеньо <strong>Сп. Лукеньо</strong> емблема 1:0 12 де Октубре емблема 12 де Октубре
Кръг 2
24.02
Гуайреня ФК <strong>Гуайреня ФК</strong> емблема 1:0 Либертад емблема Либертад
Кръг 4
21.02
Насионал Насионал емблема 0:3 <strong>Либертад</strong> емблема Либертад
21.02
Серо Портеньо Серо Портеньо емблема 2:2 Гуайреня ФК емблема Гуайреня ФК
20.02
Гуарани Гуарани емблема 0:3 <strong>Олимпия</strong> емблема Олимпия
20.02
12 де Октубре 12 де Октубре емблема 0:5 <strong>Сол де Америка</strong> емблема Сол де Америка
19.02
Ривър Плейт <strong>Ривър Плейт</strong> емблема 1:0 Сп. Лукеньо емблема Сп. Лукеньо
Кръг 3
15.02
Либертад <strong>Либертад</strong> емблема 2:1 Серо Портеньо емблема Серо Портеньо
15.02
Сол де Америка Сол де Америка емблема 1:1 Ривър Плейт емблема Ривър Плейт
14.02
Олимпия Олимпия емблема 0:0 Гуайреня ФК емблема Гуайреня ФК
14.02
Сп. Лукеньо Сп. Лукеньо емблема 0:3 <strong>Насионал</strong> емблема Насионал
13.02
Гуарани <strong>Гуарани</strong> емблема 2:1 12 де Октубре емблема 12 де Октубре
Кръг 2
10.02
12 де Октубре 12 де Октубре емблема 0:2 <strong>Олимпия</strong> емблема Олимпия
10.02
Серо Портеньо <strong>Серо Портеньо</strong> емблема 1:0 Сп. Лукеньо емблема Сп. Лукеньо
09.02
Насионал <strong>Насионал</strong> емблема 1:0 Сол де Америка емблема Сол де Америка
09.02
Ривър Плейт Ривър Плейт емблема 1:4 <strong>Гуарани</strong> емблема Гуарани
Кръг 1
07.02
Олимпия Олимпия емблема 0:1 <strong>Либертад</strong> емблема Либертад
06.02
Сол де Америка Сол де Америка емблема 1:3 <strong>Серо Портеньо</strong> емблема Серо Портеньо
06.02
12 де Октубре 12 де Октубре емблема 2:2 Ривър Плейт емблема Ривър Плейт
05.02
Гуарани Гуарани емблема 2:2 Насионал емблема Насионал
05.02
Сп. Лукеньо <strong>Сп. Лукеньо</strong> емблема 3:1 Гуайреня ФК емблема Гуайреня ФК
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света