Класиране Норвегия OBOS-лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Хам-Кам224915434918
2Олесун224312734729
3Ерв224212643935
4Фредрикста223911654631
5КФУМ Осло22349763330
6Согндал22339673124
7Ранхайм22308684341
8Рауфос222884103836
9Осане222884102739
10Старт222675104145
11Саннес Улф222675102936
12ФК Брюне222574113136
13Стьордалс Блинк222372132338
14Ул/Киса222264122538
15Гроруд222163133146
16Стромен221721192031

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Хам-Кам11258122712
2Олесун11257402813
3Фредрикста11247312511
4КФУМ Осло11237221911
5Ерв11226411914
6Ранхайм12216332721
7Согндал12205521813
8ФК Брюне11185332014
9Рауфос11186052317
10Стьордалс Блинк1017523138
11Саннес Улф11175241918
12Осане11165151622
13Стромен1112263911
14Ул/Киса11113261215
15Гроруд10103161319
16Старт1192361927

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Хам-Кам1124731226
2Ерв11206232021
3Олесун11185331916
4Старт11175242218
5Фредрикста11154342120
6Согндал10134151311
7Осане11123351117
8КФУМ Осло11112541419
9Гроруд12113271827
10Ул/Киса11113261323
11Рауфос11102451519
12Ранхайм1092351620
13Саннес Улф1192361018
14ФК Брюне1172181122
15Стьордалс Блинк12620101030
16Стромен1150561120

Норвегия OBOS-лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 24
20.10
КФУМ Осло КФУМ Осло емблема - ФК Брюне емблема ФК Брюне
1.82 | 3.80 | 3.50
20.10
Фредрикста Фредрикста емблема - Стромен емблема Стромен
1.32 | 4.90 | 7.30
20.10
Рауфос Рауфос емблема - Стьордалс Блинк емблема Стьордалс Блинк
1.61 | 4.20 | 4.20
20.10
Саннес Улф Саннес Улф емблема - Осане емблема Осане
1.89 | 3.80 | 3.30
20.10
Согндал Согндал емблема - Хам-Кам емблема Хам-Кам
2.40 | 3.50 | 2.55
20.10
Старт Старт емблема - Гроруд емблема Гроруд
1.82 | 4.00 | 3.40
20.10
Ул/Киса Ул/Киса емблема - Ерв емблема Ерв
3.00 | 3.70 | 2.03
20.10
Ранхайм Ранхайм емблема - Олесун емблема Олесун
2.90 | 3.90 | 2.05

Норвегия OBOS-лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 22
03.10
Олесун Олесун емблема 1:1 Хам-Кам емблема Хам-Кам
02.10
Фредрикста Фредрикста емблема 1:1 Рауфос емблема Рауфос
02.10
КФУМ Осло <strong>КФУМ Осло</strong> емблема 1:0 Стьордалс Блинк емблема Стьордалс Блинк
02.10
Ранхайм <strong>Ранхайм</strong> емблема 5:2 Стромен емблема Стромен
02.10
Саннес Улф <strong>Саннес Улф</strong> емблема 2:0 ФК Брюне емблема ФК Брюне
02.10
Согндал Согндал емблема 1:1 Ерв емблема Ерв
02.10
Старт Старт емблема 1:1 Осане емблема Осане
02.10
Ул/Киса Ул/Киса емблема 1:2 <strong>Гроруд</strong> емблема Гроруд
Кръг 21
29.09
Хам-Кам <strong>Хам-Кам</strong> емблема 3:1 Саннес Улф емблема Саннес Улф
29.09
ФК Брюне <strong>ФК Брюне</strong> емблема 2:0 Ул/Киса емблема Ул/Киса
29.09
Ерв Ерв емблема 2:2 Олесун емблема Олесун
29.09
Рауфос Рауфос емблема 1:3 <strong>Старт</strong> емблема Старт
29.09
Стьордалс Блинк <strong>Стьордалс Блинк</strong> емблема 3:0 Фредрикста емблема Фредрикста
29.09
Осане <strong>Осане</strong> емблема 1:0 Согндал емблема Согндал
29.09
Гроруд <strong>Гроруд</strong> емблема 3:2 Ранхайм емблема Ранхайм
29.09
Стромен Стромен емблема 1:1 КФУМ Осло емблема КФУМ Осло
Кръг 20
26.09
Хам-Кам <strong>Хам-Кам</strong> емблема 3:1 Ерв емблема Ерв
26.09
Старт Старт емблема 2:6 <strong>Фредрикста</strong> емблема Фредрикста
25.09
Олесун <strong>Олесун</strong> емблема 3:2 Стромен емблема Стромен
25.09
КФУМ Осло <strong>КФУМ Осло</strong> емблема 2:0 Гроруд емблема Гроруд
25.09
Ранхайм Ранхайм емблема 2:2 Осане емблема Осане
25.09
Саннес Улф <strong>Саннес Улф</strong> емблема 2:1 Стьордалс Блинк емблема Стьордалс Блинк
25.09
Согндал Согндал емблема 0:0 ФК Брюне емблема ФК Брюне
25.09
Ул/Киса Ул/Киса емблема 0:2 <strong>Рауфос</strong> емблема Рауфос
Кръг 19
19.09
Фредрикста <strong>Фредрикста</strong> емблема 2:0 Ул/Киса емблема Ул/Киса
18.09
Ранхайм <strong>Ранхайм</strong> емблема 1:0 Стьордалс Блинк емблема Стьордалс Блинк
18.09
ФК Брюне <strong>ФК Брюне</strong> емблема 4:2 Старт емблема Старт
18.09
Гроруд Гроруд емблема 1:2 <strong>Согндал</strong> емблема Согндал
18.09
Ерв <strong>Ерв</strong> емблема 1:0 Саннес Улф емблема Саннес Улф
18.09
Рауфос <strong>Рауфос</strong> емблема 5:1 КФУМ Осло емблема КФУМ Осло
18.09
Стромен Стромен емблема 0:0 Хам-Кам емблема Хам-Кам
18.09
Осане Осане емблема 1:6 <strong>Олесун</strong> емблема Олесун
Кръг 18
15.09
Ул/Киса Ул/Киса емблема 1:3 <strong>Старт</strong> емблема Старт
15.09
Олесун <strong>Олесун</strong> емблема 6:2 Гроруд емблема Гроруд
15.09
Хам-Кам <strong>Хам-Кам</strong> емблема 3:0 ФК Брюне емблема ФК Брюне
15.09
Ерв <strong>Ерв</strong> емблема 3:1 Осане емблема Осане
15.09
Саннес Улф <strong>Саннес Улф</strong> емблема 5:4 Ранхайм емблема Ранхайм
15.09
Согндал <strong>Согндал</strong> емблема 2:1 Рауфос емблема Рауфос
15.09
Стьордалс Блинк Стьордалс Блинк емблема 1:1 Стромен емблема Стромен
15.09
КФУМ Осло <strong>КФУМ Осло</strong> емблема 2:1 Фредрикста емблема Фредрикста
Кръг 17
12.09
Фредрикста <strong>Фредрикста</strong> емблема 2:1 Согндал емблема Согндал
11.09
ФК Брюне ФК Брюне емблема 2:3 <strong>Олесун</strong> емблема Олесун
11.09
Гроруд Гроруд емблема 1:2 <strong>Стьордалс Блинк</strong> емблема Стьордалс Блинк
11.09
Ранхайм <strong>Ранхайм</strong> емблема 5:1 Ул/Киса емблема Ул/Киса
11.09
Рауфос <strong>Рауфос</strong> емблема 1:0 Саннес Улф емблема Саннес Улф
11.09
Старт Старт емблема 2:3 <strong>КФУМ Осло</strong> емблема КФУМ Осло
11.09
Стромен Стромен емблема 2:3 <strong>Ерв</strong> емблема Ерв
11.09
Осане Осане емблема 0:4 <strong>Хам-Кам</strong> емблема Хам-Кам
Кръг 16
29.08
Хам-Кам <strong>Хам-Кам</strong> емблема 3:2 Старт емблема Старт
29.08
Стьордалс Блинк <strong>Стьордалс Блинк</strong> емблема 2:1 ФК Брюне емблема ФК Брюне
29.08
Ул/Киса Ул/Киса емблема 0:1 <strong>КФУМ Осло</strong> емблема КФУМ Осло
28.08
Олесун <strong>Олесун</strong> емблема 4:2 Рауфос емблема Рауфос
28.08
Ерв <strong>Ерв</strong> емблема 3:2 Фредрикста емблема Фредрикста
28.08
Саннес Улф Саннес Улф емблема 2:3 <strong>Гроруд</strong> емблема Гроруд
28.08
Согндал Согндал емблема 1:2 <strong>Ранхайм</strong> емблема Ранхайм
28.08
Осане <strong>Осане</strong> емблема 2:1 Стромен емблема Стромен
Кръг 14
26.08
Ул/Киса <strong>Ул/Киса</strong> емблема 2:1 ФК Брюне емблема ФК Брюне
Кръг 15
23.08
Ранхайм Ранхайм емблема 0:4 <strong>Хам-Кам</strong> емблема Хам-Кам
23.08
ФК Брюне ФК Брюне емблема 1:1 Осане емблема Осане
23.08
Фредрикста <strong>Фредрикста</strong> емблема 5:1 Стьордалс Блинк емблема Стьордалс Блинк
23.08
Гроруд Гроруд емблема 2:3 <strong>Ерв</strong> емблема Ерв
23.08
КФУМ Осло КФУМ Осло емблема 1:1 Саннес Улф емблема Саннес Улф
23.08
Стромен Стромен емблема 0:0 Олесун емблема Олесун
22.08
Рауфос Рауфос емблема 0:2 <strong>Ул/Киса</strong> емблема Ул/Киса
22.08
Старт Старт емблема 1:1 Согндал емблема Согндал
Кръг 14
18.08
Фредрикста Фредрикста емблема 2:2 Старт емблема Старт
18.08
Олесун Олесун емблема 1:1 Ранхайм емблема Ранхайм
18.08
Ерв Ерв емблема 0:2 <strong>Хам-Кам</strong> емблема Хам-Кам
18.08
Саннес Улф <strong>Саннес Улф</strong> емблема 3:2 Стромен емблема Стромен
18.08
Согндал <strong>Согндал</strong> емблема 3:2 КФУМ Осло емблема КФУМ Осло
18.08
Стьордалс Блинк Стьордалс Блинк емблема 0:1 <strong>Рауфос</strong> емблема Рауфос
18.08
Осане <strong>Осане</strong> емблема 3:1 Гроруд емблема Гроруд
Кръг 13
21.07
Хам-Кам Хам-Кам емблема 2:3 <strong>Олесун</strong> емблема Олесун
21.07
ФК Брюне ФК Брюне емблема 0:1 <strong>Саннес Улф</strong> емблема Саннес Улф
21.07
Гроруд Гроруд емблема 0:2 <strong>Ул/Киса</strong> емблема Ул/Киса
21.07
КФУМ Осло <strong>КФУМ Осло</strong> емблема 3:1 Осане емблема Осане
21.07
Ранхайм Ранхайм емблема 3:4 <strong>Ерв</strong> емблема Ерв
21.07
Рауфос Рауфос емблема 1:2 <strong>Согндал</strong> емблема Согндал
21.07
Старт <strong>Старт</strong> емблема 4:1 Стьордалс Блинк емблема Стьордалс Блинк
21.07
Стромен Стромен емблема 1:1 Фредрикста емблема Фредрикста
Кръг 12
18.07
Фредрикста <strong>Фредрикста</strong> емблема 3:1 ФК Брюне емблема ФК Брюне
17.07
Олесун Олесун емблема 1:1 Ерв емблема Ерв
17.07
Саннес Улф Саннес Улф емблема 1:2 <strong>Хам-Кам</strong> емблема Хам-Кам
17.07
Согндал <strong>Согндал</strong> емблема 1:0 Гроруд емблема Гроруд
17.07
Старт Старт емблема 1:1 Рауфос емблема Рауфос
17.07
Стьордалс Блинк Стьордалс Блинк емблема 1:1 КФУМ Осло емблема КФУМ Осло
17.07
Ул/Киса Ул/Киса емблема 0:0 Стромен емблема Стромен
17.07
Осане Осане емблема 1:3 <strong>Ранхайм</strong> емблема Ранхайм
Кръг 11
12.07
КФУМ Осло КФУМ Осло емблема 0:2 <strong>Старт</strong> емблема Старт
12.07
ФК Брюне ФК Брюне емблема 0:1 <strong>Согндал</strong> емблема Согндал
12.07
Гроруд Гроруд емблема 1:2 <strong>Олесун</strong> емблема Олесун
12.07
Ерв Ерв емблема 3:3 Ул/Киса емблема Ул/Киса
12.07
Ранхайм <strong>Ранхайм</strong> емблема 4:0 Саннес Улф емблема Саннес Улф
12.07
Рауфос Рауфос емблема 0:1 <strong>Фредрикста</strong> емблема Фредрикста
12.07
Стромен Стромен емблема 1:2 <strong>Стьордалс Блинк</strong> емблема Стьордалс Блинк
11.07
Хам-Кам Хам-Кам емблема 1:2 <strong>Осане</strong> емблема Осане
Кръг 10
05.07
Саннес Улф Саннес Улф емблема 0:0 Олесун емблема Олесун
05.07
Старт Старт емблема 1:4 <strong>Хам-Кам</strong> емблема Хам-Кам
05.07
Рауфос <strong>Рауфос</strong> емблема 4:1 ФК Брюне емблема ФК Брюне
05.07
Осане Осане емблема 0:1 <strong>Ерв</strong> емблема Ерв
05.07
Согндал Согндал емблема 1:1 Стромен емблема Стромен
05.07
Фредрикста <strong>Фредрикста</strong> емблема 2:1 КФУМ Осло емблема КФУМ Осло
05.07
Стьордалс Блинк <strong>Стьордалс Блинк</strong> емблема 2:0 Гроруд емблема Гроруд
05.07
Ул/Киса Ул/Киса емблема 1:1 Ранхайм емблема Ранхайм
Кръг 9
02.07
Ранхайм Ранхайм емблема 1:1 Фредрикста емблема Фредрикста
02.07
Олесун <strong>Олесун</strong> емблема 2:0 Осане емблема Осане
02.07
ФК Брюне <strong>ФК Брюне</strong> емблема 1:0 Стьордалс Блинк емблема Стьордалс Блинк
02.07
Гроруд <strong>Гроруд</strong> емблема 1:0 Саннес Улф емблема Саннес Улф
02.07
Хам-Кам <strong>Хам-Кам</strong> емблема 3:0 Ул/Киса емблема Ул/Киса
02.07
Ерв <strong>Ерв</strong> емблема 1:0 Согндал емблема Согндал
02.07
КФУМ Осло <strong>КФУМ Осло</strong> емблема 3:2 Рауфос емблема Рауфос
02.07
Стромен <strong>Стромен</strong> емблема 2:1 Старт емблема Старт
Кръг 8
27.06
Старт Старт емблема 2:3 <strong>ФК Брюне</strong> емблема ФК Брюне
27.06
КФУМ Осло КФУМ Осло емблема 1:1 Стромен емблема Стромен
27.06
Фредрикста Фредрикста емблема 2:2 Гроруд емблема Гроруд
27.06
Саннес Улф Саннес Улф емблема 0:2 <strong>Ерв</strong> емблема Ерв
27.06
Согндал <strong>Согндал</strong> емблема 3:1 Осане емблема Осане
27.06
Ул/Киса Ул/Киса емблема 0:1 <strong>Олесун</strong> емблема Олесун
27.06
Стьордалс Блинк <strong>Стьордалс Блинк</strong> емблема 1:0 Ранхайм емблема Ранхайм
26.06
Рауфос <strong>Рауфос</strong> емблема 2:1 Хам-Кам емблема Хам-Кам
Кръг 7
22.06
Хам-Кам <strong>Хам-Кам</strong> емблема 2:1 Согндал емблема Согндал
22.06
Ул/Киса <strong>Ул/Киса</strong> емблема 3:2 Фредрикста емблема Фредрикста
22.06
ФК Брюне ФК Брюне емблема 1:1 КФУМ Осло емблема КФУМ Осло
22.06
Гроруд Гроруд емблема 1:4 <strong>Старт</strong> емблема Старт
22.06
Осане Осане емблема 2:2 Саннес Улф емблема Саннес Улф
22.06
Ерв Ерв емблема 1:1 Стромен емблема Стромен
22.06
Ранхайм <strong>Ранхайм</strong> емблема 4:2 Рауфос емблема Рауфос
22.06
Олесун <strong>Олесун</strong> емблема 5:1 Стьордалс Блинк емблема Стьордалс Блинк
Кръг 6
18.06
Фредрикста Фредрикста емблема 0:1 <strong>Хам-Кам</strong> емблема Хам-Кам
18.06
ФК Брюне <strong>ФК Брюне</strong> емблема 3:2 Гроруд емблема Гроруд
18.06
Стромен <strong>Стромен</strong> емблема 1:0 Осане емблема Осане
18.06
КФУМ Осло <strong>КФУМ Осло</strong> емблема 2:1 Ранхайм емблема Ранхайм
18.06
Рауфос <strong>Рауфос</strong> емблема 3:0 Ерв емблема Ерв
18.06
Согндал <strong>Согндал</strong> емблема 2:0 Олесун емблема Олесун
18.06
Старт Старт емблема 1:3 <strong>Ул/Киса</strong> емблема Ул/Киса
18.06
Стьордалс Блинк Стьордалс Блинк емблема 1:2 <strong>Саннес Улф</strong> емблема Саннес Улф
Кръг 5
12.06
Олесун Олесун емблема 2:2 Фредрикста емблема Фредрикста
12.06
Осане <strong>Осане</strong> емблема 2:0 Старт емблема Старт
12.06
Гроруд Гроруд емблема 2:2 КФУМ Осло емблема КФУМ Осло
12.06
Хам-Кам <strong>Хам-Кам</strong> емблема 2:0 Стромен емблема Стромен
12.06
Ерв <strong>Ерв</strong> емблема 2:1 ФК Брюне емблема ФК Брюне
12.06
Ранхайм Ранхайм емблема 0:4 <strong>Согндал</strong> емблема Согндал
12.06
Саннес Улф Саннес Улф емблема 1:1 Рауфос емблема Рауфос
12.06
Ул/Киса <strong>Ул/Киса</strong> емблема 4:1 Стьордалс Блинк емблема Стьордалс Блинк
Кръг 3
02.06
Ранхайм Ранхайм емблема 1:1 Старт емблема Старт
Кръг 4
31.05
КФУМ Осло <strong>КФУМ Осло</strong> емблема 4:0 Ул/Киса емблема Ул/Киса
30.05
Стромен Стромен емблема 0:0 Ранхайм емблема Ранхайм
30.05
Фредрикста <strong>Фредрикста</strong> емблема 4:0 Ерв емблема Ерв
30.05
Старт <strong>Старт</strong> емблема 2:0 Олесун емблема Олесун
29.05
ФК Брюне ФК Брюне емблема 1:1 Хам-Кам емблема Хам-Кам
29.05
Рауфос Рауфос емблема 2:4 <strong>Гроруд</strong> емблема Гроруд
29.05
Согндал Согндал емблема 2:2 Саннес Улф емблема Саннес Улф
29.05
Стьордалс Блинк Стьордалс Блинк емблема 0:1 <strong>Осане</strong> емблема Осане
Кръг 3
26.05
Согндал Согндал емблема 1:2 <strong>Фредрикста</strong> емблема Фредрикста
26.05
Саннес Улф <strong>Саннес Улф</strong> емблема 2:1 Ул/Киса емблема Ул/Киса
25.05
Стромен Стромен емблема 0:2 <strong>ФК Брюне</strong> емблема ФК Брюне
25.05
Осане <strong>Осане</strong> емблема 2:1 Рауфос емблема Рауфос
25.05
Ерв <strong>Ерв</strong> емблема 2:1 Стьордалс Блинк емблема Стьордалс Блинк
25.05
Хам-Кам Хам-Кам емблема 2:2 Гроруд емблема Гроруд
23.05
Олесун <strong>Олесун</strong> емблема 1:0 КФУМ Осло емблема КФУМ Осло
Кръг 2
20.05
Ул/Киса Ул/Киса емблема 0:1 <strong>Осане</strong> емблема Осане
20.05
Гроруд <strong>Гроруд</strong> емблема 1:0 Стромен емблема Стромен
20.05
Фредрикста <strong>Фредрикста</strong> емблема 2:1 Саннес Улф емблема Саннес Улф
19.05
Старт Старт емблема 2:4 <strong>Ерв</strong> емблема Ерв
19.05
КФУМ Осло КФУМ Осло емблема 0:2 <strong>Хам-Кам</strong> емблема Хам-Кам
19.05
Рауфос <strong>Рауфос</strong> емблема 4:2 Олесун емблема Олесун
19.05
ФК Брюне <strong>ФК Брюне</strong> емблема 5:2 Ранхайм емблема Ранхайм
19.05
Стьордалс Блинк <strong>Стьордалс Блинк</strong> емблема 2:1 Согндал емблема Согндал
Кръг 1
15.05
Саннес Улф Саннес Улф емблема 1:2 <strong>Старт</strong> емблема Старт
15.05
Хам-Кам <strong>Хам-Кам</strong> емблема 3:0 Стьордалс Блинк емблема Стьордалс Блинк
15.05
Ерв Ерв емблема 1:1 КФУМ Осло емблема КФУМ Осло
15.05
Ранхайм <strong>Ранхайм</strong> емблема 1:0 Гроруд емблема Гроруд
15.05
Осане Осане емблема 2:3 <strong>Фредрикста</strong> емблема Фредрикста
15.05
Согндал Согндал емблема 1:1 Ул/Киса емблема Ул/Киса
15.05
Стромен Стромен емблема 1:1 Рауфос емблема Рауфос
15.05
Олесун <strong>Олесун</strong> емблема 2:1 ФК Брюне емблема ФК Брюне
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света