Класиране Норвегия Елитесериен

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Молде14309323413
2Будьо/Глимт14257432915
3Лилестрьом13247332016
4Кристиансунд13237241312
5Розенборг14226442619
6Хаугесунд13226431812
7Волеренга14215632520
8Стрьомгодсет14195452123
9Сандефьорд13196161821
10Одд Гренлан14195452024
11Викинг13185352427
12Сарпсборг14143561119
13Мьондален13122651515
14Тромсьо13102471224
15Стабек1392381628
16Бран1471491327

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Хаугесунд719610164
2Молде718601225
3Будьо/Глимт817521229
4Стрьомгодсет717520165
5Кристиансунд716511105
6Лилестрьом716511116
7Розенборг713412158
8Викинг611321138
9Одд Гренлан611321128
10Волеренга710241139
11Сандефьорд71031399
12Сарпсборг7714256
13Мьондален6613276
14Бран76133811
15Стабек64114612
16Тромсьо62024613

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Молде712331128
2Волеренга7113221211
3Розенборг792321111
4Сандефьорд69303912
5Будьо/Глимт6822276
6Лилестрьом68222910
7Тромсьо78223611
8Одд Гренлан88224816
9Кристиансунд6721337
10Сарпсборг77214613
11Викинг772141119
12Мьондален7613389
13Стабек751241016
14Хаугесунд6303328
15Стрьомгодсет72025518
16Бран71016516

Норвегия Елитесериен Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 14
08.08
Мьондален Мьондален емблема - Тромсьо емблема Тромсьо
2.25 | 3.25 | 2.90
08.08
Молде Молде емблема - Хаугесунд емблема Хаугесунд
1.35 | 4.75 | 6.75
08.08
Сандефьорд Сандефьорд емблема - Лилестрьом емблема Лилестрьом
2.65 | 3.30 | 2.40
08.08
Викинг Викинг емблема - Кристиансунд емблема Кристиансунд
1.80 | 3.55 | 3.90
08.08
Стабек Стабек емблема - Сарпсборг емблема Сарпсборг
2.40 | 3.20 | 2.80
Кръг 15
14.08
Кристиансунд Кристиансунд емблема - Стабек емблема Стабек
0.00 | 0.00 | 0.00
14.08
Лилестрьом Лилестрьом емблема - Будьо/Глимт емблема Будьо/Глимт
0.00 | 0.00 | 0.00
15.08
Бран Бран емблема - Сандефьорд емблема Сандефьорд
0.00 | 0.00 | 0.00

Норвегия Елитесериен Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 2
28.07
Хаугесунд <strong>Хаугесунд</strong> емблема 2:1 Стрьомгодсет емблема Стрьомгодсет
28.07
Лилестрьом <strong>Лилестрьом</strong> емблема 2:0 Сарпсборг емблема Сарпсборг
28.07
Мьондален Мьондален емблема 1:2 <strong>Стабек</strong> емблема Стабек
28.07
Одд Гренлан Одд Гренлан емблема 2:3 <strong>Сандефьорд</strong> емблема Сандефьорд
Кръг 1
21.07
Стрьомгодсет <strong>Стрьомгодсет</strong> емблема 3:0 Одд Гренлан емблема Одд Гренлан
21.07
Сандефьорд Сандефьорд емблема 1:1 Хаугесунд емблема Хаугесунд
21.07
Сарпсборг Сарпсборг емблема 1:1 Мьондален емблема Мьондален
21.07
Стабек Стабек емблема 2:3 <strong>Лилестрьом</strong> емблема Лилестрьом
Кръг 13
18.07
Стрьомгодсет <strong>Стрьомгодсет</strong> емблема 2:1 Стабек емблема Стабек
18.07
Бран Бран емблема 1:1 Мьондален емблема Мьондален
18.07
Хаугесунд <strong>Хаугесунд</strong> емблема 3:1 Волеренга емблема Волеренга
18.07
Кристиансунд <strong>Кристиансунд</strong> емблема 2:0 Сандефьорд емблема Сандефьорд
18.07
Лилестрьом Лилестрьом емблема 1:1 Молде емблема Молде
18.07
Тромсьо Тромсьо емблема 1:3 <strong>Розенборг</strong> емблема Розенборг
17.07
Сарпсборг Сарпсборг емблема 2:2 Будьо/Глимт емблема Будьо/Глимт
17.07
Одд Гренлан <strong>Одд Гренлан</strong> емблема 3:2 Викинг емблема Викинг
Кръг 12
11.07
Молде <strong>Молде</strong> емблема 5:0 Одд Гренлан емблема Одд Гренлан
11.07
Волеренга Волеренга емблема 2:2 Лилестрьом емблема Лилестрьом
10.07
Бран Бран емблема 1:1 Тромсьо емблема Тромсьо
10.07
Мьондален <strong>Мьондален</strong> емблема 3:0 Хаугесунд емблема Хаугесунд
10.07
Розенборг <strong>Розенборг</strong> емблема 1:0 Кристиансунд емблема Кристиансунд
10.07
Сандефьорд <strong>Сандефьорд</strong> емблема 2:0 Сарпсборг емблема Сарпсборг
10.07
Викинг Викинг емблема 1:1 Стрьомгодсет емблема Стрьомгодсет
Кръг 11
05.07
Кристиансунд <strong>Кристиансунд</strong> емблема 3:2 Бран емблема Бран
04.07
Стрьомгодсет Стрьомгодсет емблема 1:1 Волеренга емблема Волеренга
04.07
Хаугесунд <strong>Хаугесунд</strong> емблема 3:0 Тромсьо емблема Тромсьо
04.07
Лилестрьом <strong>Лилестрьом</strong> емблема 2:1 Мьондален емблема Мьондален
04.07
Одд Гренлан Одд Гренлан емблема 2:2 Розенборг емблема Розенборг
04.07
Сарпсборг <strong>Сарпсборг</strong> емблема 1:0 Молде емблема Молде
04.07
Стабек Стабек емблема 0:2 <strong>Сандефьорд</strong> емблема Сандефьорд
03.07
Будьо/Глимт Будьо/Глимт емблема 2:2 Викинг емблема Викинг
Кръг 10
01.07
Волеренга <strong>Волеренга</strong> емблема 4:1 Сарпсборг емблема Сарпсборг
01.07
Мьондален Мьондален емблема 1:2 <strong>Одд Гренлан</strong> емблема Одд Гренлан
30.06
Бран Бран емблема 1:1 Лилестрьом емблема Лилестрьом
30.06
Молде <strong>Молде</strong> емблема 3:0 Стрьомгодсет емблема Стрьомгодсет
30.06
Розенборг Розенборг емблема 0:0 Хаугесунд емблема Хаугесунд
30.06
Сандефьорд <strong>Сандефьорд</strong> емблема 1:0 Будьо/Глимт емблема Будьо/Глимт
30.06
Тромсьо Тромсьо емблема 0:0 Кристиансунд емблема Кристиансунд
30.06
Викинг Викинг емблема 3:3 Стабек емблема Стабек
Кръг 12
27.06
Будьо/Глимт <strong>Будьо/Глимт</strong> емблема 4:1 Стабек емблема Стабек
Кръг 9
25.06
Лилестрьом <strong>Лилестрьом</strong> емблема 2:0 Розенборг емблема Розенборг
25.06
Сарпсборг Сарпсборг емблема 1:2 <strong>Викинг</strong> емблема Викинг
24.06
Стабек Стабек емблема 0:2 <strong>Волеренга</strong> емблема Волеренга
24.06
Будьо/Глимт Будьо/Глимт емблема 0:2 <strong>Молде</strong> емблема Молде
24.06
Хаугесунд <strong>Хаугесунд</strong> емблема 1:0 Бран емблема Бран
24.06
Кристиансунд Кристиансунд емблема 1:1 Мьондален емблема Мьондален
24.06
Стрьомгодсет <strong>Стрьомгодсет</strong> емблема 4:0 Сандефьорд емблема Сандефьорд
24.06
Одд Гренлан <strong>Одд Гренлан</strong> емблема 3:0 Тромсьо емблема Тромсьо
Кръг 8
20.06
Волеренга Волеренга емблема 1:1 Будьо/Глимт емблема Будьо/Глимт
20.06
Бран Бран емблема 1:3 <strong>Одд Гренлан</strong> емблема Одд Гренлан
20.06
Хаугесунд <strong>Хаугесунд</strong> емблема 3:0 Кристиансунд емблема Кристиансунд
20.06
Молде <strong>Молде</strong> емблема 2:1 Стабек емблема Стабек
20.06
Розенборг Розенборг емблема 0:1 <strong>Сарпсборг</strong> емблема Сарпсборг
20.06
Тромсьо Тромсьо емблема 1:2 <strong>Лилестрьом</strong> емблема Лилестрьом
20.06
Мьондален Мьондален емблема 1:1 Стрьомгодсет емблема Стрьомгодсет
19.06
Сандефьорд <strong>Сандефьорд</strong> емблема 3:0 Викинг емблема Викинг
Кръг 14
16.06
Волеренга Волеренга емблема 1:1 Одд Гренлан емблема Одд Гренлан
16.06
Будьо/Глимт <strong>Будьо/Глимт</strong> емблема 7:2 Стрьомгодсет емблема Стрьомгодсет
Кръг 16
16.06
Молде <strong>Молде</strong> емблема 4:1 Сарпсборг емблема Сарпсборг
Кръг 7
14.06
Стабек Стабек емблема 0:3 <strong>Тромсьо</strong> емблема Тромсьо
13.06
Викинг <strong>Викинг</strong> емблема 4:1 Волеренга емблема Волеренга
13.06
Сарпсборг Сарпсборг емблема 0:0 Бран емблема Бран
13.06
Будьо/Глимт <strong>Будьо/Глимт</strong> емблема 2:0 Мьондален емблема Мьондален
13.06
Лилестрьом <strong>Лилестрьом</strong> емблема 2:1 Хаугесунд емблема Хаугесунд
13.06
Стрьомгодсет <strong>Стрьомгодсет</strong> емблема 2:1 Розенборг емблема Розенборг
12.06
Сандефьорд Сандефьорд емблема 1:3 <strong>Молде</strong> емблема Молде
12.06
Кристиансунд <strong>Кристиансунд</strong> емблема 2:0 Одд Гренлан емблема Одд Гренлан
Кръг 6
30.05
Хаугесунд <strong>Хаугесунд</strong> емблема 4:2 Викинг емблема Викинг
30.05
Кристиансунд <strong>Кристиансунд</strong> емблема 1:0 Лилестрьом емблема Лилестрьом
30.05
Одд Гренлан <strong>Одд Гренлан</strong> емблема 1:0 Будьо/Глимт емблема Будьо/Глимт
30.05
Розенборг <strong>Розенборг</strong> емблема 4:2 Стабек емблема Стабек
30.05
Тромсьо Тромсьо емблема 0:2 <strong>Сарпсборг</strong> емблема Сарпсборг
30.05
Волеренга <strong>Волеренга</strong> емблема 3:1 Сандефьорд емблема Сандефьорд
30.05
Бран <strong>Бран</strong> емблема 3:0 Стрьомгодсет емблема Стрьомгодсет
30.05
Мьондален Мьондален емблема 0:0 Молде емблема Молде
Кръг 5
27.05
Молде Молде емблема 2:3 <strong>Волеренга</strong> емблема Волеренга
27.05
Будьо/Глимт <strong>Будьо/Глимт</strong> емблема 2:0 Хаугесунд емблема Хаугесунд
27.05
Лилестрьом <strong>Лилестрьом</strong> емблема 1:0 Одд Гренлан емблема Одд Гренлан
27.05
Сандефьорд Сандефьорд емблема 1:2 <strong>Розенборг</strong> емблема Розенборг
27.05
Сарпсборг Сарпсборг емблема 0:1 <strong>Кристиансунд</strong> емблема Кристиансунд
27.05
Стабек <strong>Стабек</strong> емблема 2:0 Бран емблема Бран
27.05
Стрьомгодсет Стрьомгодсет емблема 1:1 Тромсьо емблема Тромсьо
27.05
Викинг <strong>Викинг</strong> емблема 2:1 Мьондален емблема Мьондален
Кръг 4
24.05
Розенборг Розенборг емблема 2:3 <strong>Молде</strong> емблема Молде
24.05
Бран Бран емблема 1:2 <strong>Будьо/Глимт</strong> емблема Будьо/Глимт
24.05
Хаугесунд Хаугесунд емблема 0:0 Стабек емблема Стабек
24.05
Кристиансунд <strong>Кристиансунд</strong> емблема 1:0 Стрьомгодсет емблема Стрьомгодсет
24.05
Лилестрьом Лилестрьом емблема 1:3 <strong>Викинг</strong> емблема Викинг
24.05
Мьондален Мьондален емблема 1:1 Волеренга емблема Волеренга
24.05
Тромсьо Тромсьо емблема 1:3 <strong>Сандефьорд</strong> емблема Сандефьорд
24.05
Одд Гренлан Одд Гренлан емблема 1:1 Сарпсборг емблема Сарпсборг
Кръг 14
20.05
Розенборг <strong>Розенборг</strong> емблема 3:2 Бран емблема Бран
Кръг 3
19.05
Стабек Стабек емблема 2:2 Одд Гренлан емблема Одд Гренлан
16.05
Молде <strong>Молде</strong> емблема 4:0 Бран емблема Бран
16.05
Будьо/Глимт Будьо/Глимт емблема 2:2 Розенборг емблема Розенборг
16.05
Сандефьорд Сандефьорд емблема 0:3 <strong>Мьондален</strong> емблема Мьондален
16.05
Стрьомгодсет <strong>Стрьомгодсет</strong> емблема 3:1 Лилестрьом емблема Лилестрьом
16.05
Волеренга Волеренга емблема 1:2 <strong>Кристиансунд</strong> емблема Кристиансунд
16.05
Сарпсборг Сарпсборг емблема 0:0 Хаугесунд емблема Хаугесунд
16.05
Викинг Викинг емблема 0:1 <strong>Тромсьо</strong> емблема Тромсьо
Кръг 2
13.05
Розенборг <strong>Розенборг</strong> емблема 5:0 Викинг емблема Викинг
13.05
Тромсьо Тромсьо емблема 3:3 Молде емблема Молде
12.05
Бран Бран емблема 0:3 <strong>Волеренга</strong> емблема Волеренга
12.05
Кристиансунд Кристиансунд емблема 0:2 <strong>Будьо/Глимт</strong> емблема Будьо/Глимт
Кръг 1
09.05
Волеренга Волеренга емблема 1:1 Розенборг емблема Розенборг
09.05
Будьо/Глимт <strong>Будьо/Глимт</strong> емблема 3:0 Тромсьо емблема Тромсьо
09.05
Молде <strong>Молде</strong> емблема 2:0 Кристиансунд емблема Кристиансунд
09.05
Викинг <strong>Викинг</strong> емблема 3:1 Бран емблема Бран
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света