Класиране Нидерландия Ередивизи

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Аякс3488284210223
2ПСВ347221947435
3АЗ Алкмаар347121857541
4Витес346118795238
5Фейенорд3459161176436
6Утрехт3453131475241
7Грьонинген3450148124037
8Спарта3447138134948
9Хераклес3444128144253
10Твенте34411011134850
11Ситард3441125175058
12Хееренвеен3439912134349
13Цволе3438911144453
14Вилем II343187194068
15Валвайк343079183355
16Емен343079184068
17Венло342365234391
18Ден Хааг3422410202976

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Аякс174414215314
2ПСВ174213313913
3Фейенорд193911623913
4АЗ Алкмаар173812233918
5Витес173711422612
6Хераклес17288452916
7Утрехт18287742825
8Грьонинген17277641713
9Цволе17246651918
10Хееренвеен17236562218
11Спарта17226473027
12Вилем II17206292233
13Валвайк17195482125
14Твенте17184672325
15Ситард17185392733
16Емен17164492641
17Венло171334102046
18Ден Хааг17916101738

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Аякс17441421499
2АЗ Алкмаар17339623623
3ПСВ17308633522
4Утрехт18287742518
5Фейенорд17267552923
6Спарта18257471923
7Витес17247372626
8Твенте17236562525
9Ситард17237282325
10Грьонинген18237292325
11Хееренвеен17163772131
12Хераклес17164491337
13Цволе17143592535
14Емен17143591427
15Ден Хааг171334101238
16Вилем II171125101835
17Валвайк171125101230
18Венло171031132345

Нидерландия Ередивизи Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Нидерландия Ередивизи Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 0
23.05
Фейенорд <strong>Фейенорд</strong> емблема 2:0 Утрехт емблема Утрехт
19.05
Фейенорд <strong>Фейенорд</strong> емблема 2:0 Спарта емблема Спарта
19.05
Утрехт <strong>Утрехт</strong> емблема 1:0 Грьонинген емблема Грьонинген
Кръг 34
16.05
АЗ Алкмаар <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема 5:0 Хераклес емблема Хераклес
16.05
Твенте <strong>Твенте</strong> емблема 3:2 Ден Хааг емблема Ден Хааг
16.05
Утрехт Утрехт емблема 1:1 ПСВ емблема ПСВ
16.05
Фейенорд <strong>Фейенорд</strong> емблема 3:0 Валвайк емблема Валвайк
16.05
Цволе <strong>Цволе</strong> емблема 1:0 Грьонинген емблема Грьонинген
16.05
Хееренвеен Хееренвеен емблема 1:2 <strong>Спарта</strong> емблема Спарта
16.05
Витес Витес емблема 1:3 <strong>Аякс</strong> емблема Аякс
16.05
Венло Венло емблема 0:4 <strong>Емен</strong> емблема Емен
16.05
Вилем II <strong>Вилем II</strong> емблема 2:1 Ситард емблема Ситард
Кръг 33
13.05
Ден Хааг Ден Хааг емблема 1:4 <strong>Вилем II</strong> емблема Вилем II
13.05
Аякс <strong>Аякс</strong> емблема 3:1 Венло емблема Венло
13.05
Емен <strong>Емен</strong> емблема 3:1 Хееренвеен емблема Хееренвеен
13.05
Грьонинген Грьонинген емблема 0:0 АЗ Алкмаар емблема АЗ Алкмаар
13.05
Ситард Ситард емблема 3:3 Витес емблема Витес
13.05
Хераклес Хераклес емблема 1:1 Фейенорд емблема Фейенорд
13.05
ПСВ <strong>ПСВ</strong> емблема 4:2 Цволе емблема Цволе
13.05
Валвайк <strong>Валвайк</strong> емблема 2:1 Твенте емблема Твенте
13.05
Спарта Спарта емблема 0:0 Утрехт емблема Утрехт
Кръг 32
09.05
Вилем II Вилем II емблема 0:2 <strong>ПСВ</strong> емблема ПСВ
09.05
Фейенорд Фейенорд емблема 0:3 <strong>Аякс</strong> емблема Аякс
09.05
Цволе Цволе емблема 0:1 <strong>Ден Хааг</strong> емблема Ден Хааг
09.05
Емен Емен емблема 0:4 <strong>Грьонинген</strong> емблема Грьонинген
08.05
Венло Венло емблема 3:3 Валвайк емблема Валвайк
08.05
АЗ Алкмаар <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема 1:0 Ситард емблема Ситард
08.05
Хееренвеен Хееренвеен емблема 0:0 Утрехт емблема Утрехт
08.05
Твенте Твенте емблема 1:1 Хераклес емблема Хераклес
07.05
Спарта <strong>Спарта</strong> емблема 3:0 Витес емблема Витес
Кръг 31
02.05
ПСВ ПСВ емблема 2:2 Хееренвеен емблема Хееренвеен
02.05
Аякс <strong>Аякс</strong> емблема 4:0 Емен емблема Емен
02.05
Грьонинген Грьонинген емблема 1:2 <strong>Спарта</strong> емблема Спарта
02.05
Ден Хааг <strong>Ден Хааг</strong> емблема 3:2 Фейенорд емблема Фейенорд
01.05
Утрехт <strong>Утрехт</strong> емблема 3:2 Вилем II емблема Вилем II
01.05
Валвайк Валвайк емблема 1:3 <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема АЗ Алкмаар
01.05
Витес <strong>Витес</strong> емблема 2:1 Цволе емблема Цволе
01.05
Ситард <strong>Ситард</strong> емблема 3:0 Твенте емблема Твенте
01.05
Хераклес <strong>Хераклес</strong> емблема 4:0 Венло емблема Венло
Кръг 30
25.04
Твенте Твенте емблема 1:2 <strong>Утрехт</strong> емблема Утрехт
25.04
Фейенорд Фейенорд емблема 0:0 Витес емблема Витес
25.04
Ден Хааг Ден Хааг емблема 0:3 <strong>Ситард</strong> емблема Ситард
25.04
Аякс <strong>Аякс</strong> емблема 2:0 АЗ Алкмаар емблема АЗ Алкмаар
25.04
Емен <strong>Емен</strong> емблема 3:1 Хераклес емблема Хераклес
24.04
ПСВ <strong>ПСВ</strong> емблема 1:0 Грьонинген емблема Грьонинген
24.04
Спарта <strong>Спарта</strong> емблема 2:0 Венло емблема Венло
24.04
Хееренвеен Хееренвеен емблема 0:2 <strong>Цволе</strong> емблема Цволе
23.04
Вилем II <strong>Вилем II</strong> емблема 1:0 Валвайк емблема Валвайк
Кръг 21
22.04
Аякс Аякс емблема 1:1 Утрехт емблема Утрехт
Кръг 29
11.04
Валвайк Валвайк емблема 0:1 <strong>Аякс</strong> емблема Аякс
11.04
Грьонинген Грьонинген емблема 0:2 <strong>Хееренвеен</strong> емблема Хееренвеен
11.04
Венло Венло емблема 0:2 <strong>ПСВ</strong> емблема ПСВ
11.04
Утрехт Утрехт емблема 1:2 <strong>Фейенорд</strong> емблема Фейенорд
10.04
Цволе <strong>Цволе</strong> емблема 1:0 Твенте емблема Твенте
10.04
АЗ Алкмаар <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема 2:0 Спарта емблема Спарта
10.04
Ситард Ситард емблема 1:3 <strong>Емен</strong> емблема Емен
10.04
Хераклес <strong>Хераклес</strong> емблема 4:0 Вилем II емблема Вилем II
09.04
Витес Витес емблема 0:0 Ден Хааг емблема Ден Хааг
Кръг 28
04.04
Емен <strong>Емен</strong> емблема 3:1 Валвайк емблема Валвайк
04.04
Хееренвеен Хееренвеен емблема 1:2 <strong>Аякс</strong> емблема Аякс
04.04
Ден Хааг Ден Хааг емблема 1:4 <strong>Утрехт</strong> емблема Утрехт
04.04
ПСВ <strong>ПСВ</strong> емблема 3:0 Хераклес емблема Хераклес
04.04
Фейенорд <strong>Фейенорд</strong> емблема 2:0 Ситард емблема Ситард
03.04
Спарта <strong>Спарта</strong> емблема 3:2 Цволе емблема Цволе
03.04
Твенте Твенте емблема 1:2 <strong>Витес</strong> емблема Витес
03.04
Вилем II Вилем II емблема 0:1 <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема АЗ Алкмаар
03.04
Венло Венло емблема 0:1 <strong>Грьонинген</strong> емблема Грьонинген
Кръг 27
21.03
Аякс <strong>Аякс</strong> емблема 5:0 Ден Хааг емблема Ден Хааг
21.03
Хераклес Хераклес емблема 1:1 Спарта емблема Спарта
21.03
АЗ Алкмаар <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема 2:0 ПСВ емблема ПСВ
21.03
Витес Витес емблема 0:0 Вилем II емблема Вилем II
21.03
Цволе <strong>Цволе</strong> емблема 2:1 Венло емблема Венло
20.03
Валвайк <strong>Валвайк</strong> емблема 3:1 Грьонинген емблема Грьонинген
20.03
Фейенорд Фейенорд емблема 1:1 Емен емблема Емен
20.03
Ситард Ситард емблема 0:1 <strong>Утрехт</strong> емблема Утрехт
19.03
Хееренвеен Хееренвеен емблема 0:0 Твенте емблема Твенте
Кръг 26
14.03
Цволе Цволе емблема 0:2 <strong>Аякс</strong> емблема Аякс
14.03
Утрехт Утрехт емблема 1:3 <strong>Витес</strong> емблема Витес
14.03
ПСВ ПСВ емблема 1:1 Фейенорд емблема Фейенорд
14.03
Венло Венло емблема 1:3 <strong>Ситард</strong> емблема Ситард
13.03
Спарта <strong>Спарта</strong> емблема 2:0 Валвайк емблема Валвайк
13.03
АЗ Алкмаар <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема 4:1 Твенте емблема Твенте
13.03
Грьонинген Грьонинген емблема 1:1 Емен емблема Емен
13.03
Ден Хааг Ден Хааг емблема 1:2 <strong>Хераклес</strong> емблема Хераклес
13.03
Вилем II <strong>Вилем II</strong> емблема 3:1 Хееренвеен емблема Хееренвеен
Кръг 21
09.03
Венло Венло емблема 0:1 <strong>Спарта</strong> емблема Спарта
Кръг 25
07.03
Витес <strong>Витес</strong> емблема 2:1 АЗ Алкмаар емблема АЗ Алкмаар
07.03
Ситард Ситард емблема 1:3 <strong>ПСВ</strong> емблема ПСВ
07.03
Хераклес <strong>Хераклес</strong> емблема 2:1 Цволе емблема Цволе
07.03
Аякс <strong>Аякс</strong> емблема 3:1 Грьонинген емблема Грьонинген
06.03
Валвайк Валвайк емблема 1:2 <strong>Утрехт</strong> емблема Утрехт
06.03
Хееренвеен <strong>Хееренвеен</strong> емблема 3:0 Ден Хааг емблема Ден Хааг
06.03
Твенте Твенте емблема 1:1 Вилем II емблема Вилем II
06.03
Фейенорд <strong>Фейенорд</strong> емблема 6:0 Венло емблема Венло
05.03
Емен Емен емблема 1:1 Спарта емблема Спарта
Кръг 24
28.02
АЗ Алкмаар <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема 4:2 Фейенорд емблема Фейенорд
28.02
Грьонинген <strong>Грьонинген</strong> емблема 1:0 Ситард емблема Ситард
28.02
ПСВ ПСВ емблема 1:1 Аякс емблема Аякс
28.02
Спарта Спарта емблема 0:2 <strong>Вилем II</strong> емблема Вилем II
27.02
Хераклес Хераклес емблема 2:2 Твенте емблема Твенте
27.02
Витес <strong>Витес</strong> емблема 4:1 Венло емблема Венло
27.02
Ден Хааг Ден Хааг емблема 0:0 Валвайк емблема Валвайк
27.02
Утрехт Утрехт емблема 0:1 <strong>Емен</strong> емблема Емен
26.02
Цволе <strong>Цволе</strong> емблема 4:1 Хееренвеен емблема Хееренвеен
Кръг 21
24.02
Грьонинген Грьонинген емблема 0:0 Фейенорд емблема Фейенорд
24.02
Вилем II Вилем II емблема 1:1 Ден Хааг емблема Ден Хааг
Кръг 23
21.02
Аякс <strong>Аякс</strong> емблема 4:2 Спарта емблема Спарта
21.02
ПСВ <strong>ПСВ</strong> емблема 3:1 Витес емблема Витес
21.02
Валвайк <strong>Валвайк</strong> емблема 3:0 Хераклес емблема Хераклес
21.02
Хееренвеен Хееренвеен емблема 1:1 Грьонинген емблема Грьонинген
21.02
Твенте Твенте емблема 2:2 Фейенорд емблема Фейенорд
20.02
Ситард <strong>Ситард</strong> емблема 2:0 Ден Хааг емблема Ден Хааг
20.02
Венло Венло емблема 1:4 <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема АЗ Алкмаар
20.02
Емен <strong>Емен</strong> емблема 3:2 Цволе емблема Цволе
19.02
Вилем II Вилем II емблема 0:6 <strong>Утрехт</strong> емблема Утрехт
Кръг 22
14.02
Витес Витес емблема 0:2 <strong>Твенте</strong> емблема Твенте
14.02
Утрехт <strong>Утрехт</strong> емблема 3:1 Венло емблема Венло
14.02
Фейенорд <strong>Фейенорд</strong> емблема 5:0 Вилем II емблема Вилем II
14.02
АЗ Алкмаар <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема 3:1 Хееренвеен емблема Хееренвеен
13.02
Хераклес Хераклес емблема 0:2 <strong>Аякс</strong> емблема Аякс
13.02
Ден Хааг Ден Хааг емблема 2:2 ПСВ емблема ПСВ
13.02
Спарта Спарта емблема 1:2 <strong>Ситард</strong> емблема Ситард
13.02
Грьонинген <strong>Грьонинген</strong> емблема 1:0 Цволе емблема Цволе
12.02
Валвайк <strong>Валвайк</strong> емблема 1:0 Емен емблема Емен
Кръг 21
06.02
ПСВ <strong>ПСВ</strong> емблема 3:0 Твенте емблема Твенте
06.02
Хееренвеен <strong>Хееренвеен</strong> емблема 1:0 Витес емблема Витес
06.02
Цволе Цволе емблема 1:1 Валвайк емблема Валвайк
06.02
Емен Емен емблема 0:1 <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема АЗ Алкмаар
05.02
Ситард Ситард емблема 0:1 <strong>Хераклес</strong> емблема Хераклес
Кръг 20
31.01
АЗ Алкмаар АЗ Алкмаар емблема 0:3 <strong>Аякс</strong> емблема Аякс
31.01
Ден Хааг Ден Хааг емблема 1:1 Спарта емблема Спарта
31.01
Фейенорд <strong>Фейенорд</strong> емблема 3:1 ПСВ емблема ПСВ
31.01
Вилем II <strong>Вилем II</strong> емблема 2:0 Емен емблема Емен
31.01
Твенте Твенте емблема 0:0 Хееренвеен емблема Хееренвеен
30.01
Витес Витес емблема 1:1 Валвайк емблема Валвайк
30.01
Ситард <strong>Ситард</strong> емблема 3:2 Венло емблема Венло
30.01
Утрехт Утрехт емблема 3:3 Цволе емблема Цволе
30.01
Хераклес <strong>Хераклес</strong> емблема 1:0 Грьонинген емблема Грьонинген
Кръг 19
28.01
Аякс <strong>Аякс</strong> емблема 3:1 Вилем II емблема Вилем II
28.01
Спарта Спарта емблема 0:0 Твенте емблема Твенте
27.01
Хееренвеен <strong>Хееренвеен</strong> емблема 3:0 Фейенорд емблема Фейенорд
27.01
Валвайк Валвайк емблема 1:2 <strong>Ситард</strong> емблема Ситард
27.01
Венло <strong>Венло</strong> емблема 4:1 Витес емблема Витес
27.01
АЗ Алкмаар АЗ Алкмаар емблема 0:1 <strong>Утрехт</strong> емблема Утрехт
26.01
Грьонинген <strong>Грьонинген</strong> емблема 3:0 Ден Хааг емблема Ден Хааг
26.01
Емен Емен емблема 0:2 <strong>ПСВ</strong> емблема ПСВ
26.01
Цволе Цволе емблема 2:2 Хераклес емблема Хераклес
Кръг 18
24.01
Фейенорд Фейенорд емблема 2:3 <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема АЗ Алкмаар
24.01
Твенте Твенте емблема 0:1 <strong>Венло</strong> емблема Венло
24.01
Утрехт <strong>Утрехт</strong> емблема 1:0 Спарта емблема Спарта
24.01
Ситард Ситард емблема 1:2 <strong>Аякс</strong> емблема Аякс
23.01
Хераклес <strong>Хераклес</strong> емблема 1:0 Хееренвеен емблема Хееренвеен
23.01
ПСВ <strong>ПСВ</strong> емблема 2:0 Валвайк емблема Валвайк
23.01
Витес <strong>Витес</strong> емблема 1:0 Грьонинген емблема Грьонинген
23.01
Ден Хааг Ден Хааг емблема 0:0 Емен емблема Емен
22.01
Вилем II Вилем II емблема 1:3 <strong>Цволе</strong> емблема Цволе
Кръг 17
17.01
Аякс <strong>Аякс</strong> емблема 1:0 Фейенорд емблема Фейенорд
17.01
Грьонинген Грьонинген емблема 2:2 Твенте емблема Твенте
17.01
Венло Венло емблема 1:1 Хееренвеен емблема Хееренвеен
17.01
Валвайк Валвайк емблема 1:1 Вилем II емблема Вилем II
16.01
АЗ Алкмаар <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема 2:1 Ден Хааг емблема Ден Хааг
16.01
Утрехт <strong>Утрехт</strong> емблема 2:0 Хераклес емблема Хераклес
16.01
Цволе Цволе емблема 0:2 <strong>Ситард</strong> емблема Ситард
16.01
Спарта Спарта емблема 3:5 <strong>ПСВ</strong> емблема ПСВ
16.01
Емен Емен емблема 1:4 <strong>Витес</strong> емблема Витес
Кръг 16
14.01
Вилем II Вилем II емблема 2:3 <strong>Грьонинген</strong> емблема Грьонинген
14.01
Твенте Твенте емблема 1:3 <strong>Аякс</strong> емблема Аякс
14.01
Хееренвеен Хееренвеен емблема 1:1 Валвайк емблема Валвайк
13.01
Фейенорд <strong>Фейенорд</strong> емблема 1:0 Цволе емблема Цволе
13.01
Ситард Ситард емблема 0:1 <strong>Спарта</strong> емблема Спарта
13.01
Ден Хааг Ден Хааг емблема 1:4 <strong>Венло</strong> емблема Венло
13.01
ПСВ ПСВ емблема 1:3 <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема АЗ Алкмаар
12.01
Хераклес <strong>Хераклес</strong> емблема 4:0 Емен емблема Емен
12.01
Витес <strong>Витес</strong> емблема 1:0 Утрехт емблема Утрехт
Кръг 15
10.01
Аякс Аякс емблема 2:2 ПСВ емблема ПСВ
10.01
Хееренвеен Хееренвеен емблема 1:3 <strong>Ситард</strong> емблема Ситард
10.01
Венло <strong>Венло</strong> емблема 2:1 Вилем II емблема Вилем II
10.01
Спарта Спарта емблема 0:2 <strong>Фейенорд</strong> емблема Фейенорд
09.01
Утрехт Утрехт емблема 2:2 Грьонинген емблема Грьонинген
09.01
Хераклес Хераклес емблема 0:2 <strong>Витес</strong> емблема Витес
09.01
Цволе Цволе емблема 1:1 АЗ Алкмаар емблема АЗ Алкмаар
09.01
Емен Емен емблема 1:4 <strong>Твенте</strong> емблема Твенте
09.01
Валвайк Валвайк емблема 0:1 <strong>Ден Хааг</strong> емблема Ден Хааг
Кръг 1
27.12
Утрехт Утрехт емблема 2:2 АЗ Алкмаар емблема АЗ Алкмаар
Кръг 14
23.12
Фейенорд <strong>Фейенорд</strong> емблема 3:0 Хееренвеен емблема Хееренвеен
23.12
Грьонинген Грьонинген емблема 0:1 <strong>Хераклес</strong> емблема Хераклес
23.12
Ден Хааг Ден Хааг емблема 0:2 <strong>Цволе</strong> емблема Цволе
23.12
Вилем II Вилем II емблема 1:1 Аякс емблема Аякс
23.12
АЗ Алкмаар <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема 3:1 Витес емблема Витес
22.12
Твенте Твенте емблема 0:2 <strong>Спарта</strong> емблема Спарта
22.12
ПСВ <strong>ПСВ</strong> емблема 4:1 Венло емблема Венло
22.12
Емен Емен емблема 2:3 <strong>Утрехт</strong> емблема Утрехт
22.12
Ситард <strong>Ситард</strong> емблема 2:1 Валвайк емблема Валвайк
Кръг 13
20.12
АЗ Алкмаар <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема 5:3 Вилем II емблема Вилем II
20.12
Ден Хааг Ден Хааг емблема 2:4 <strong>Аякс</strong> емблема Аякс
20.12
Хееренвеен Хееренвеен емблема 1:2 <strong>Хераклес</strong> емблема Хераклес
20.12
Витес <strong>Витес</strong> емблема 1:0 Фейенорд емблема Фейенорд
19.12
Утрехт Утрехт емблема 1:1 Ситард емблема Ситард
19.12
Валвайк Валвайк емблема 1:4 <strong>ПСВ</strong> емблема ПСВ
19.12
Венло Венло емблема 1:2 <strong>Твенте</strong> емблема Твенте
19.12
Спарта Спарта емблема 2:3 <strong>Грьонинген</strong> емблема Грьонинген
18.12
Цволе Цволе емблема 0:0 Емен емблема Емен
Кръг 12
13.12
Твенте Твенте емблема 1:3 <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема АЗ Алкмаар
13.12
ПСВ <strong>ПСВ</strong> емблема 2:1 Утрехт емблема Утрехт
13.12
Венло Венло емблема 0:3 <strong>Фейенорд</strong> емблема Фейенорд
13.12
Вилем II Вилем II емблема 1:3 <strong>Спарта</strong> емблема Спарта
13.12
Витес Витес емблема 1:1 Хееренвеен емблема Хееренвеен
12.12
Аякс <strong>Аякс</strong> емблема 4:0 Цволе емблема Цволе
12.12
Емен Емен емблема 1:1 Ден Хааг емблема Ден Хааг
12.12
Грьонинген <strong>Грьонинген</strong> емблема 2:0 Валвайк емблема Валвайк
11.12
Хераклес Хераклес емблема 1:2 <strong>Ситард</strong> емблема Ситард
Кръг 11
06.12
Хееренвеен Хееренвеен емблема 2:2 ПСВ емблема ПСВ
06.12
АЗ Алкмаар АЗ Алкмаар емблема 1:2 <strong>Грьонинген</strong> емблема Грьонинген
06.12
Утрехт Утрехт емблема 1:1 Ден Хааг емблема Ден Хааг
06.12
Фейенорд Фейенорд емблема 0:0 Хераклес емблема Хераклес
05.12
Цволе <strong>Цволе</strong> емблема 2:1 Витес емблема Витес
05.12
Аякс Аякс емблема 1:2 <strong>Твенте</strong> емблема Твенте
05.12
Ситард <strong>Ситард</strong> емблема 3:2 Вилем II емблема Вилем II
05.12
Валвайк <strong>Валвайк</strong> емблема 3:2 Венло емблема Венло
04.12
Спарта <strong>Спарта</strong> емблема 2:1 Емен емблема Емен
Кръг 10
29.11
ПСВ <strong>ПСВ</strong> емблема 1:0 Спарта емблема Спарта
29.11
Хераклес Хераклес емблема 1:2 <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема АЗ Алкмаар
29.11
Грьонинген <strong>Грьонинген</strong> емблема 1:0 Вилем II емблема Вилем II
29.11
Фейенорд Фейенорд емблема 1:1 Утрехт емблема Утрехт
29.11
Витес <strong>Витес</strong> емблема 2:0 Ситард емблема Ситард
28.11
Венло Венло емблема 2:2 Цволе емблема Цволе
28.11
Ден Хааг Ден Хааг емблема 1:1 Хееренвеен емблема Хееренвеен
28.11
Емен Емен емблема 0:5 <strong>Аякс</strong> емблема Аякс
27.11
Твенте Твенте емблема 0:2 <strong>Валвайк</strong> емблема Валвайк
Кръг 9
22.11
АЗ Алкмаар <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема 1:0 Емен емблема Емен
22.11
Твенте Твенте емблема 1:1 ПСВ емблема ПСВ
22.11
Валвайк Валвайк емблема 1:1 Хееренвеен емблема Хееренвеен
22.11
Спарта <strong>Спарта</strong> емблема 6:0 Ден Хааг емблема Ден Хааг
22.11
Ситард Ситард емблема 1:3 <strong>Фейенорд</strong> емблема Фейенорд
22.11
Аякс <strong>Аякс</strong> емблема 5:0 Хераклес емблема Хераклес
21.11
Цволе Цволе емблема 1:1 Утрехт емблема Утрехт
21.11
Грьонинген Грьонинген емблема 1:1 Витес емблема Витес
21.11
Вилем II <strong>Вилем II</strong> емблема 2:1 Венло емблема Венло
Кръг 8
08.11
ПСВ <strong>ПСВ</strong> емблема 3:0 Вилем II емблема Вилем II
08.11
Хееренвеен Хееренвеен емблема 0:3 <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема АЗ Алкмаар
08.11
Витес <strong>Витес</strong> емблема 3:1 Емен емблема Емен
08.11
Фейенорд <strong>Фейенорд</strong> емблема 2:0 Грьонинген емблема Грьонинген
08.11
Утрехт Утрехт емблема 0:3 <strong>Аякс</strong> емблема Аякс
07.11
Валвайк Валвайк емблема 0:2 <strong>Спарта</strong> емблема Спарта
07.11
Венло <strong>Венло</strong> емблема 3:2 Хераклес емблема Хераклес
07.11
Ден Хааг Ден Хааг емблема 2:4 <strong>Твенте</strong> емблема Твенте
06.11
Ситард Ситард емблема 2:2 Цволе емблема Цволе
Кръг 7
01.11
АЗ Алкмаар <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема 3:0 Валвайк емблема Валвайк
01.11
ПСВ <strong>ПСВ</strong> емблема 4:0 Ден Хааг емблема Ден Хааг
01.11
Спарта Спарта емблема 1:4 <strong>Хееренвеен</strong> емблема Хееренвеен
01.11
Емен Емен емблема 2:3 <strong>Фейенорд</strong> емблема Фейенорд
01.11
Хераклес <strong>Хераклес</strong> емблема 4:1 Утрехт емблема Утрехт
31.10
Вилем II Вилем II емблема 1:3 <strong>Витес</strong> емблема Витес
31.10
Аякс <strong>Аякс</strong> емблема 5:2 Ситард емблема Ситард
31.10
Грьонинген <strong>Грьонинген</strong> емблема 2:1 Венло емблема Венло
31.10
Твенте <strong>Твенте</strong> емблема 5:1 Цволе емблема Цволе
Кръг 6
25.10
Ден Хааг Ден Хааг емблема 2:2 АЗ Алкмаар емблема АЗ Алкмаар
25.10
Валвайк Валвайк емблема 2:2 Фейенорд емблема Фейенорд
25.10
Витес <strong>Витес</strong> емблема 2:1 ПСВ емблема ПСВ
25.10
Спарта Спарта емблема 1:1 Хераклес емблема Хераклес
25.10
Ситард Ситард емблема 1:3 <strong>Грьонинген</strong> емблема Грьонинген
24.10
Хееренвеен <strong>Хееренвеен</strong> емблема 4:0 Емен емблема Емен
24.10
Цволе Цволе емблема 0:0 Вилем II емблема Вилем II
24.10
Утрехт <strong>Утрехт</strong> емблема 2:1 Твенте емблема Твенте
24.10
Венло Венло емблема 0:13 <strong>Аякс</strong> емблема Аякс
Кръг 4
21.10
Валвайк Валвайк емблема 1:1 Цволе емблема Цволе
Кръг 5
18.10
Емен Емен емблема 2:2 Ситард емблема Ситард
18.10
Грьонинген Грьонинген емблема 0:0 Утрехт емблема Утрехт
18.10
Цволе Цволе емблема 0:3 <strong>ПСВ</strong> емблема ПСВ
18.10
Аякс <strong>Аякс</strong> емблема 5:1 Хееренвеен емблема Хееренвеен
18.10
Ден Хааг Ден Хааг емблема 0:2 <strong>Витес</strong> емблема Витес
18.10
Фейенорд Фейенорд емблема 1:1 Спарта емблема Спарта
17.10
Вилем II Вилем II емблема 0:3 <strong>Твенте</strong> емблема Твенте
17.10
АЗ Алкмаар АЗ Алкмаар емблема 2:2 Венло емблема Венло
17.10
Хераклес Хераклес емблема 0:1 <strong>Валвайк</strong> емблема Валвайк
Кръг 4
04.10
ПСВ <strong>ПСВ</strong> емблема 2:0 Ситард емблема Ситард
04.10
Спарта Спарта емблема 4:4 АЗ Алкмаар емблема АЗ Алкмаар
04.10
Вилем II Вилем II емблема 1:4 <strong>Фейенорд</strong> емблема Фейенорд
04.10
Грьонинген <strong>Грьонинген</strong> емблема 1:0 Аякс емблема Аякс
03.10
Твенте Твенте емблема 1:1 Емен емблема Емен
03.10
Венло Венло емблема 1:2 <strong>Ден Хааг</strong> емблема Ден Хааг
03.10
Витес <strong>Витес</strong> емблема 3:0 Хераклес емблема Хераклес
02.10
Утрехт Утрехт емблема 1:1 Хееренвеен емблема Хееренвеен
Кръг 3
27.09
Хераклес Хераклес емблема 1:1 ПСВ емблема ПСВ
27.09
Емен Емен емблема 1:1 Вилем II емблема Вилем II
27.09
Утрехт <strong>Утрехт</strong> емблема 3:1 Валвайк емблема Валвайк
27.09
Фейенорд <strong>Фейенорд</strong> емблема 4:2 Ден Хааг емблема Ден Хааг
26.09
Аякс <strong>Аякс</strong> емблема 2:1 Витес емблема Витес
26.09
Хееренвеен <strong>Хееренвеен</strong> емблема 1:0 Венло емблема Венло
26.09
Ситард Ситард емблема 3:3 АЗ Алкмаар емблема АЗ Алкмаар
26.09
Цволе <strong>Цволе</strong> емблема 4:0 Спарта емблема Спарта
25.09
Твенте <strong>Твенте</strong> емблема 3:1 Грьонинген емблема Грьонинген
Кръг 2
20.09
Аякс <strong>Аякс</strong> емблема 3:0 Валвайк емблема Валвайк
20.09
Фейенорд Фейенорд емблема 1:1 Твенте емблема Твенте
20.09
Вилем II <strong>Вилем II</strong> емблема 4:0 Хераклес емблема Хераклес
20.09
Ден Хааг Ден Хааг емблема 0:1 <strong>Грьонинген</strong> емблема Грьонинген
19.09
Ситард Ситард емблема 1:3 <strong>Хееренвеен</strong> емблема Хееренвеен
19.09
ПСВ <strong>ПСВ</strong> емблема 2:1 Емен емблема Емен
19.09
Витес <strong>Витес</strong> емблема 2:0 Спарта емблема Спарта
19.09
АЗ Алкмаар АЗ Алкмаар емблема 1:1 Цволе емблема Цволе
18.09
Венло Венло емблема 1:1 Утрехт емблема Утрехт
Кръг 1
13.09
Грьонинген Грьонинген емблема 1:3 <strong>ПСВ</strong> емблема ПСВ
13.09
Валвайк Валвайк емблема 0:1 <strong>Витес</strong> емблема Витес
13.09
Хераклес <strong>Хераклес</strong> емблема 2:0 Ден Хааг емблема Ден Хааг
13.09
Спарта Спарта емблема 0:1 <strong>Аякс</strong> емблема Аякс
13.09
Емен Емен емблема 3:5 <strong>Венло</strong> емблема Венло
12.09
Твенте <strong>Твенте</strong> емблема 2:0 Ситард емблема Ситард
12.09
Цволе Цволе емблема 0:2 <strong>Фейенорд</strong> емблема Фейенорд
12.09
Хееренвеен <strong>Хееренвеен</strong> емблема 2:0 Вилем II емблема Вилем II
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света