Класиране Нидерландия Ерсте Дивизи

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Камбуур3482264410031
2Граафшап337022476143
3НАК Бреда346720776836
4Алмере346720776844
5Г.А. Ийгълс346519875323
6НЕК Неймеген3460186106440
7Волендам3456168107249
8Рода3454141286550
9Екселсиор3442126165962
10ФК Ос3442126163752
11Телстар34401010145351
12Хелмонд34401010144862
13Маастрихт3439116174467
14Йонг ПСВ3337107165159
15Айндховен343699164657
16Йонг Аякс343699165267
17Йонг АЗ343295205085
18Йонг Утрехт3431101234671
19Дордрехт342783233590
20Ден Бош342668204780

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Камбуур174214035616
2Алмере17391232328
3НАК Бреда173712143817
4Граафшап173611332919
5НЕК Неймеген173410433216
6Г.А. Ийгълс17298542311
7Рода17287733322
8Маастрихт17268272935
9Волендам17247373827
10ФК Ос17247372727
11Хелмонд17247372429
12Екселсиор17237283230
13Йонг АЗ17216383441
14Телстар17205573427
15Айндховен17205573028
16Ден Бош17184672731
17Йонг ПСВ16174572224
18Йонг Аякс17174582432
19Йонг Утрехт171550122234
20Дордрехт171543102039

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Камбуур174012414415
2Г.А. Ийгълс173611333012
3Граафшап163411143224
4Волендам17329533422
5НАК Бреда17308633019
6Алмере17288453636
7НЕК Неймеген17268273224
8Рода17267553228
9Телстар17205571924
10Йонг ПСВ17206292935
11Екселсиор17195482732
12Йонг Аякс17195482835
13ФК Ос17185391025
14Хелмонд17163772433
15Айндховен17164491629
16Йонг Утрехт171651112437
17Маастрихт171334101532
18Дордрехт171240131551
19Йонг АЗ171132121644
20Ден Бош17822132049

Нидерландия Ерсте Дивизи Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 34
19.04
Йонг ПСВ Йонг ПСВ емблема - Граафшап емблема Граафшап
6.50 | 4.55 | 1.43
Кръг 35
23.04
Йонг Аякс Йонг Аякс емблема - НЕК Неймеген емблема НЕК Неймеген
0.00 | 0.00 | 0.00
23.04
Йонг АЗ Йонг АЗ емблема - Камбуур емблема Камбуур
0.00 | 0.00 | 0.00
23.04
Ден Бош Ден Бош емблема - Рода емблема Рода
0.00 | 0.00 | 0.00
23.04
Дордрехт Дордрехт емблема - Маастрихт емблема Маастрихт
0.00 | 0.00 | 0.00
23.04
Граафшап Граафшап емблема - Алмере емблема Алмере
0.00 | 0.00 | 0.00
23.04
Хелмонд Хелмонд емблема - Айндховен емблема Айндховен
0.00 | 0.00 | 0.00
23.04
Йонг ПСВ Йонг ПСВ емблема - ФК Ос емблема ФК Ос
0.00 | 0.00 | 0.00
23.04
Йонг Утрехт Йонг Утрехт емблема - Г.А. Ийгълс емблема Г.А. Ийгълс
0.00 | 0.00 | 0.00
23.04
НАК Бреда НАК Бреда емблема - Екселсиор емблема Екселсиор
0.00 | 0.00 | 0.00

Нидерландия Ерсте Дивизи Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 34
17.04
Г.А. Ийгълс <strong>Г.А. Ийгълс</strong> емблема 3:0 Алмере емблема Алмере
16.04
Камбуур <strong>Камбуур</strong> емблема 4:1 Хелмонд емблема Хелмонд
16.04
Дордрехт Дордрехт емблема 2:6 <strong>Ден Бош</strong> емблема Ден Бош
16.04
Айндховен <strong>Айндховен</strong> емблема 3:0 Йонг Аякс емблема Йонг Аякс
16.04
ФК Ос ФК Ос емблема 2:2 Маастрихт емблема Маастрихт
16.04
Рода Рода емблема 3:3 НАК Бреда емблема НАК Бреда
16.04
Телстар Телстар емблема 1:1 Екселсиор емблема Екселсиор
16.04
Йонг Утрехт Йонг Утрехт емблема 2:3 <strong>Волендам</strong> емблема Волендам
16.04
НЕК Неймеген <strong>НЕК Неймеген</strong> емблема 3:2 Йонг АЗ емблема Йонг АЗ
Кръг 33
12.04
Алмере Алмере емблема 1:1 Телстар емблема Телстар
12.04
Маастрихт Маастрихт емблема 2:4 <strong>Рода</strong> емблема Рода
12.04
Йонг АЗ <strong>Йонг АЗ</strong> емблема 4:0 Дордрехт емблема Дордрехт
11.04
Граафшап <strong>Граафшап</strong> емблема 1:0 Г.А. Ийгълс емблема Г.А. Ийгълс
09.04
Ден Бош Ден Бош емблема 3:5 <strong>Камбуур</strong> емблема Камбуур
09.04
Айндховен Айндховен емблема 0:2 <strong>Йонг ПСВ</strong> емблема Йонг ПСВ
09.04
Екселсиор <strong>Екселсиор</strong> емблема 2:1 НЕК Неймеген емблема НЕК Неймеген
09.04
Волендам <strong>Волендам</strong> емблема 5:1 Хелмонд емблема Хелмонд
09.04
Йонг Аякс Йонг Аякс емблема 0:1 <strong>ФК Ос</strong> емблема ФК Ос
09.04
НАК Бреда <strong>НАК Бреда</strong> емблема 3:1 Йонг Утрехт емблема Йонг Утрехт
Кръг 32
09.04
Рода Рода емблема 0:0 Алмере емблема Алмере
05.04
Йонг АЗ <strong>Йонг АЗ</strong> емблема 2:1 Ден Бош емблема Ден Бош
05.04
Камбуур <strong>Камбуур</strong> емблема 7:2 Екселсиор емблема Екселсиор
05.04
Дордрехт Дордрехт емблема 1:5 <strong>Айндховен</strong> емблема Айндховен
05.04
Хелмонд Хелмонд емблема 1:1 Йонг Аякс емблема Йонг Аякс
05.04
НАК Бреда НАК Бреда емблема 0:1 <strong>Г.А. Ийгълс</strong> емблема Г.А. Ийгълс
05.04
ФК Ос <strong>ФК Ос</strong> емблема 2:0 Волендам емблема Волендам
05.04
Йонг ПСВ <strong>Йонг ПСВ</strong> емблема 3:1 Маастрихт емблема Маастрихт
05.04
Йонг Утрехт Йонг Утрехт емблема 0:1 <strong>Граафшап</strong> емблема Граафшап
05.04
НЕК Неймеген НЕК Неймеген емблема 1:1 Телстар емблема Телстар
Кръг 31
02.04
Йонг Аякс Йонг Аякс емблема 1:1 НАК Бреда емблема НАК Бреда
02.04
Алмере <strong>Алмере</strong> емблема 2:0 НЕК Неймеген емблема НЕК Неймеген
02.04
Ден Бош <strong>Ден Бош</strong> емблема 1:0 ФК Ос емблема ФК Ос
02.04
Екселсиор Екселсиор емблема 0:0 Йонг ПСВ емблема Йонг ПСВ
02.04
Граафшап Граафшап емблема 0:3 <strong>Дордрехт</strong> емблема Дордрехт
02.04
Хелмонд <strong>Хелмонд</strong> емблема 2:0 Йонг АЗ емблема Йонг АЗ
02.04
Маастрихт <strong>Маастрихт</strong> емблема 2:0 Айндховен емблема Айндховен
02.04
Телстар Телстар емблема 2:3 <strong>Йонг Утрехт</strong> емблема Йонг Утрехт
02.04
Волендам Волендам емблема 0:3 <strong>Камбуур</strong> емблема Камбуур
02.04
Г.А. Ийгълс Г.А. Ийгълс емблема 0:0 Рода емблема Рода
Кръг 30
29.03
Ден Бош Ден Бош емблема 3:3 Г.А. Ийгълс емблема Г.А. Ийгълс
29.03
Дордрехт <strong>Дордрехт</strong> емблема 1:0 Телстар емблема Телстар
28.03
НАК Бреда <strong>НАК Бреда</strong> емблема 3:1 Граафшап емблема Граафшап
28.03
Рода <strong>Рода</strong> емблема 3:1 Камбуур емблема Камбуур
28.03
Екселсиор Екселсиор емблема 0:3 <strong>Хелмонд</strong> емблема Хелмонд
26.03
Айндховен Айндховен емблема 0:0 ФК Ос емблема ФК Ос
26.03
Маастрихт <strong>Маастрихт</strong> емблема 2:0 Алмере емблема Алмере
Кръг 29
22.03
Камбуур <strong>Камбуур</strong> емблема 3:0 Айндховен емблема Айндховен
19.03
Йонг Аякс <strong>Йонг Аякс</strong> емблема 4:3 Маастрихт емблема Маастрихт
19.03
Алмере <strong>Алмере</strong> емблема 2:0 Ден Бош емблема Ден Бош
19.03
Г.А. Ийгълс <strong>Г.А. Ийгълс</strong> емблема 5:1 Дордрехт емблема Дордрехт
19.03
Граафшап Граафшап емблема 1:1 Екселсиор емблема Екселсиор
19.03
Хелмонд <strong>Хелмонд</strong> емблема 2:1 Йонг Утрехт емблема Йонг Утрехт
19.03
ФК Ос <strong>ФК Ос</strong> емблема 2:1 НЕК Неймеген емблема НЕК Неймеген
19.03
Йонг ПСВ <strong>Йонг ПСВ</strong> емблема 3:0 Йонг АЗ емблема Йонг АЗ
19.03
Телстар <strong>Телстар</strong> емблема 3:1 Рода емблема Рода
19.03
Волендам <strong>Волендам</strong> емблема 2:1 НАК Бреда емблема НАК Бреда
Кръг 30
15.03
Йонг АЗ <strong>Йонг АЗ</strong> емблема 2:1 Йонг Аякс емблема Йонг Аякс
15.03
Йонг Утрехт Йонг Утрехт емблема 1:6 <strong>Йонг ПСВ</strong> емблема Йонг ПСВ
15.03
НЕК Неймеген <strong>НЕК Неймеген</strong> емблема 1:0 Волендам емблема Волендам
Кръг 28
12.03
Г.А. Ийгълс Г.А. Ийгълс емблема 0:0 Камбуур емблема Камбуур
12.03
НАК Бреда <strong>НАК Бреда</strong> емблема 3:2 Хелмонд емблема Хелмонд
12.03
Рода Рода емблема 2:2 Йонг Аякс емблема Йонг Аякс
12.03
Телстар Телстар емблема 1:2 <strong>Граафшап</strong> емблема Граафшап
12.03
Ден Бош Ден Бош емблема 1:5 <strong>Волендам</strong> емблема Волендам
12.03
Дордрехт Дордрехт емблема 1:3 <strong>ФК Ос</strong> емблема ФК Ос
12.03
Екселсиор <strong>Екселсиор</strong> емблема 2:0 Йонг Утрехт емблема Йонг Утрехт
12.03
НЕК Неймеген <strong>НЕК Неймеген</strong> емблема 2:0 Йонг ПСВ емблема Йонг ПСВ
12.03
Айндховен Айндховен емблема 1:3 <strong>Алмере</strong> емблема Алмере
12.03
Маастрихт <strong>Маастрихт</strong> емблема 3:2 Йонг АЗ емблема Йонг АЗ
Кръг 27
09.03
Йонг ПСВ Йонг ПСВ емблема 0:1 <strong>Дордрехт</strong> емблема Дордрехт
08.03
Йонг АЗ Йонг АЗ емблема 2:3 <strong>НАК Бреда</strong> емблема НАК Бреда
08.03
Йонг Аякс Йонг Аякс емблема 1:2 <strong>Ден Бош</strong> емблема Ден Бош
07.03
Граафшап <strong>Граафшап</strong> емблема 1:0 Айндховен емблема Айндховен
06.03
Волендам Волендам емблема 3:4 <strong>Рода</strong> емблема Рода
06.03
Алмере <strong>Алмере</strong> емблема 4:1 Екселсиор емблема Екселсиор
05.03
Камбуур <strong>Камбуур</strong> емблема 3:1 Телстар емблема Телстар
05.03
ФК Ос ФК Ос емблема 0:4 <strong>Г.А. Ийгълс</strong> емблема Г.А. Ийгълс
05.03
Хелмонд Хелмонд емблема 0:7 <strong>НЕК Неймеген</strong> емблема НЕК Неймеген
05.03
Йонг Утрехт Йонг Утрехт емблема 0:1 <strong>Маастрихт</strong> емблема Маастрихт
Кръг 24
03.03
Алмере Алмере емблема 1:2 <strong>Волендам</strong> емблема Волендам
Кръг 23
02.03
Йонг Утрехт <strong>Йонг Утрехт</strong> емблема 3:1 Дордрехт емблема Дордрехт
Кръг 24
02.03
НЕК Неймеген <strong>НЕК Неймеген</strong> емблема 4:1 Ден Бош емблема Ден Бош
Кръг 26
01.03
НАК Бреда <strong>НАК Бреда</strong> емблема 3:0 ФК Ос емблема ФК Ос
01.03
Екселсиор <strong>Екселсиор</strong> емблема 5:1 Йонг Аякс емблема Йонг Аякс
28.02
Алмере Алмере емблема 0:2 <strong>Камбуур</strong> емблема Камбуур
27.02
Дордрехт <strong>Дордрехт</strong> емблема 2:1 Хелмонд емблема Хелмонд
27.02
Айндховен Айндховен емблема 1:1 Волендам емблема Волендам
26.02
Ден Бош <strong>Ден Бош</strong> емблема 3:0 Йонг Утрехт емблема Йонг Утрехт
26.02
Граафшап Граафшап емблема 1:1 Йонг АЗ емблема Йонг АЗ
26.02
Рода Рода емблема 1:3 <strong>НЕК Неймеген</strong> емблема НЕК Неймеген
26.02
Г.А. Ийгълс <strong>Г.А. Ийгълс</strong> емблема 1:0 Йонг ПСВ емблема Йонг ПСВ
26.02
Маастрихт <strong>Маастрихт</strong> емблема 2:0 Телстар емблема Телстар
Кръг 24
23.02
Йонг ПСВ Йонг ПСВ емблема 2:2 Хелмонд емблема Хелмонд
Кръг 25
23.02
Волендам <strong>Волендам</strong> емблема 3:2 Йонг Аякс емблема Йонг Аякс
22.02
Йонг Утрехт Йонг Утрехт емблема 1:3 <strong>Камбуур</strong> емблема Камбуур
22.02
Йонг АЗ Йонг АЗ емблема 0:3 <strong>Г.А. Ийгълс</strong> емблема Г.А. Ийгълс
21.02
НЕК Неймеген НЕК Неймеген емблема 1:2 <strong>Граафшап</strong> емблема Граафшап
20.02
Маастрихт <strong>Маастрихт</strong> емблема 1:0 Екселсиор емблема Екселсиор
20.02
ФК Ос ФК Ос емблема 2:4 <strong>Алмере</strong> емблема Алмере
19.02
Хелмонд Хелмонд емблема 1:2 <strong>Рода</strong> емблема Рода
19.02
Телстар Телстар емблема 1:1 Айндховен емблема Айндховен
19.02
Дордрехт Дордрехт емблема 2:3 <strong>НАК Бреда</strong> емблема НАК Бреда
19.02
Йонг ПСВ <strong>Йонг ПСВ</strong> емблема 1:0 Ден Бош емблема Ден Бош
Кръг 23
19.02
Йонг Аякс Йонг Аякс емблема 1:1 Камбуур емблема Камбуур
16.02
Телстар Телстар емблема 1:2 <strong>НАК Бреда</strong> емблема НАК Бреда
Кръг 24
16.02
Камбуур <strong>Камбуур</strong> емблема 3:0 ФК Ос емблема ФК Ос
Кръг 23
16.02
Хелмонд <strong>Хелмонд</strong> емблема 2:1 Алмере емблема Алмере
Кръг 24
15.02
Екселсиор Екселсиор емблема 1:3 <strong>Рода</strong> емблема Рода
15.02
Йонг Аякс Йонг Аякс емблема 1:2 <strong>Дордрехт</strong> емблема Дордрехт
13.02
Граафшап <strong>Граафшап</strong> емблема 1:0 Маастрихт емблема Маастрихт
13.02
Г.А. Ийгълс <strong>Г.А. Ийгълс</strong> емблема 1:0 Телстар емблема Телстар
12.02
НАК Бреда <strong>НАК Бреда</strong> емблема 2:1 Айндховен емблема Айндховен
12.02
Йонг АЗ <strong>Йонг АЗ</strong> емблема 3:2 Йонг Утрехт емблема Йонг Утрехт
Кръг 23
06.02
Маастрихт <strong>Маастрихт</strong> емблема 2:1 НЕК Неймеген емблема НЕК Неймеген
06.02
Ден Бош Ден Бош емблема 2:3 <strong>Граафшап</strong> емблема Граафшап
05.02
Рода <strong>Рода</strong> емблема 5:1 Йонг ПСВ емблема Йонг ПСВ
05.02
Волендам Волендам емблема 0:2 <strong>Екселсиор</strong> емблема Екселсиор
05.02
Айндховен Айндховен емблема 0:2 <strong>Г.А. Ийгълс</strong> емблема Г.А. Ийгълс
05.02
ФК Ос <strong>ФК Ос</strong> емблема 6:0 Йонг АЗ емблема Йонг АЗ
Кръг 22
02.02
Г.А. Ийгълс Г.А. Ийгълс емблема 1:3 <strong>Волендам</strong> емблема Волендам
01.02
НАК Бреда <strong>НАК Бреда</strong> емблема 4:0 Алмере емблема Алмере
01.02
Йонг АЗ <strong>Йонг АЗ</strong> емблема 3:2 Айндховен емблема Айндховен
31.01
Камбуур <strong>Камбуур</strong> емблема 2:0 Маастрихт емблема Маастрихт
30.01
Дордрехт Дордрехт емблема 0:5 <strong>Рода</strong> емблема Рода
30.01
Екселсиор Екселсиор емблема 4:4 Ден Бош емблема Ден Бош
29.01
Граафшап <strong>Граафшап</strong> емблема 2:1 ФК Ос емблема ФК Ос
29.01
НЕК Неймеген <strong>НЕК Неймеген</strong> емблема 2:0 Йонг Утрехт емблема Йонг Утрехт
29.01
Хелмонд Хелмонд емблема 1:1 Телстар емблема Телстар
29.01
Йонг ПСВ Йонг ПСВ емблема 1:2 <strong>Йонг Аякс</strong> емблема Йонг Аякс
Кръг 21
25.01
Айндховен Айндховен емблема 0:1 <strong>НЕК Неймеген</strong> емблема НЕК Неймеген
25.01
Йонг Аякс Йонг Аякс емблема 0:2 <strong>Г.А. Ийгълс</strong> емблема Г.А. Ийгълс
24.01
Рода <strong>Рода</strong> емблема 2:1 Йонг Утрехт емблема Йонг Утрехт
24.01
Волендам Волендам емблема 1:4 <strong>Граафшап</strong> емблема Граафшап
23.01
ФК Ос ФК Ос емблема 1:3 <strong>Екселсиор</strong> емблема Екселсиор
23.01
Ден Бош Ден Бош емблема 1:1 НАК Бреда емблема НАК Бреда
22.01
Алмере <strong>Алмере</strong> емблема 3:0 Дордрехт емблема Дордрехт
22.01
Телстар Телстар емблема 2:2 Йонг АЗ емблема Йонг АЗ
22.01
Камбуур <strong>Камбуур</strong> емблема 5:1 Йонг ПСВ емблема Йонг ПСВ
22.01
Маастрихт Маастрихт емблема 1:1 Хелмонд емблема Хелмонд
Кръг 20
18.01
Йонг ПСВ Йонг ПСВ емблема 1:1 НАК Бреда емблема НАК Бреда
18.01
Йонг Утрехт Йонг Утрехт емблема 1:2 <strong>Йонг Аякс</strong> емблема Йонг Аякс
17.01
НЕК Неймеген НЕК Неймеген емблема 0:0 Камбуур емблема Камбуур
16.01
ФК Ос ФК Ос емблема 1:4 <strong>Телстар</strong> емблема Телстар
15.01
Г.А. Ийгълс <strong>Г.А. Ийгълс</strong> емблема 3:0 Маастрихт емблема Маастрихт
15.01
Хелмонд <strong>Хелмонд</strong> емблема 4:0 Ден Бош емблема Ден Бош
15.01
Йонг АЗ Йонг АЗ емблема 2:5 <strong>Алмере</strong> емблема Алмере
15.01
Дордрехт Дордрехт емблема 0:0 Волендам емблема Волендам
15.01
Екселсиор <strong>Екселсиор</strong> емблема 1:0 Айндховен емблема Айндховен
15.01
Рода Рода емблема 1:3 <strong>Граафшап</strong> емблема Граафшап
Кръг 19
11.01
Дордрехт Дордрехт емблема 2:3 <strong>Йонг ПСВ</strong> емблема Йонг ПСВ
11.01
Ден Бош Ден Бош емблема 1:2 <strong>Йонг АЗ</strong> емблема Йонг АЗ
10.01
Г.А. Ийгълс <strong>Г.А. Ийгълс</strong> емблема 1:0 ФК Ос емблема ФК Ос
09.01
Йонг Аякс Йонг Аякс емблема 2:2 Хелмонд емблема Хелмонд
08.01
Алмере Алмере емблема 0:0 Айндховен емблема Айндховен
08.01
Камбуур Камбуур емблема 0:1 <strong>Волендам</strong> емблема Волендам
08.01
НАК Бреда НАК Бреда емблема 2:2 Рода емблема Рода
08.01
Граафшап <strong>Граафшап</strong> емблема 2:0 Телстар емблема Телстар
08.01
Маастрихт Маастрихт емблема 0:2 <strong>Йонг Утрехт</strong> емблема Йонг Утрехт
08.01
НЕК Неймеген <strong>НЕК Неймеген</strong> емблема 3:2 Екселсиор емблема Екселсиор
Кръг 18
05.01
ФК Ос <strong>ФК Ос</strong> емблема 1:0 Йонг Аякс емблема Йонг Аякс
05.01
Йонг ПСВ Йонг ПСВ емблема 2:3 <strong>Г.А. Ийгълс</strong> емблема Г.А. Ийгълс
04.01
Йонг Утрехт <strong>Йонг Утрехт</strong> емблема 3:1 Ден Бош емблема Ден Бош
04.01
Йонг АЗ Йонг АЗ емблема 0:1 <strong>Рода</strong> емблема Рода
03.01
Волендам Волендам емблема 0:1 <strong>Маастрихт</strong> емблема Маастрихт
03.01
Телстар <strong>Телстар</strong> емблема 5:2 НЕК Неймеген емблема НЕК Неймеген
03.01
Айндховен Айндховен емблема 2:5 <strong>Камбуур</strong> емблема Камбуур
03.01
Екселсиор Екселсиор емблема 0:3 <strong>НАК Бреда</strong> емблема НАК Бреда
02.01
Алмере <strong>Алмере</strong> емблема 1:0 Граафшап емблема Граафшап
02.01
Хелмонд <strong>Хелмонд</strong> емблема 5:2 Дордрехт емблема Дордрехт
Кръг 17
21.12
Йонг Аякс Йонг Аякс емблема 1:2 <strong>Телстар</strong> емблема Телстар
21.12
Йонг ПСВ Йонг ПСВ емблема 1:2 <strong>Алмере</strong> емблема Алмере
20.12
Рода Рода емблема 0:3 <strong>Г.А. Ийгълс</strong> емблема Г.А. Ийгълс
20.12
Екселсиор Екселсиор емблема 0:1 <strong>Камбуур</strong> емблема Камбуур
19.12
НЕК Неймеген НЕК Неймеген емблема 0:1 <strong>ФК Ос</strong> емблема ФК Ос
19.12
Граафшап <strong>Граафшап</strong> емблема 3:1 Йонг Утрехт емблема Йонг Утрехт
18.12
Маастрихт <strong>Маастрихт</strong> емблема 3:1 Дордрехт емблема Дордрехт
18.12
Йонг АЗ Йонг АЗ емблема 2:2 Хелмонд емблема Хелмонд
18.12
Ден Бош Ден Бош емблема 1:1 Айндховен емблема Айндховен
18.12
НАК Бреда <strong>НАК Бреда</strong> емблема 3:0 Волендам емблема Волендам
Кръг 16
14.12
Рода Рода емблема 2:2 Хелмонд емблема Хелмонд
Кръг 9
14.12
Йонг Утрехт Йонг Утрехт емблема 0:1 <strong>ФК Ос</strong> емблема ФК Ос
Кръг 16
12.12
Айндховен <strong>Айндховен</strong> емблема 4:0 Маастрихт емблема Маастрихт
12.12
Камбуур <strong>Камбуур</strong> емблема 2:0 Йонг АЗ емблема Йонг АЗ
12.12
Дордрехт Дордрехт емблема 1:2 <strong>НЕК Неймеген</strong> емблема НЕК Неймеген
11.12
Г.А. Ийгълс Г.А. Ийгълс емблема 0:0 НАК Бреда емблема НАК Бреда
11.12
Граафшап Граафшап емблема 2:2 Йонг Аякс емблема Йонг Аякс
11.12
Телстар Телстар емблема 2:3 <strong>Алмере</strong> емблема Алмере
11.12
ФК Ос <strong>ФК Ос</strong> емблема 3:2 Йонг ПСВ емблема Йонг ПСВ
11.12
Йонг Утрехт <strong>Йонг Утрехт</strong> емблема 3:2 Екселсиор емблема Екселсиор
11.12
Волендам <strong>Волендам</strong> емблема 6:0 Ден Бош емблема Ден Бош
Кръг 15
07.12
Екселсиор Екселсиор емблема 2:3 <strong>Волендам</strong> емблема Волендам
07.12
Йонг Аякс Йонг Аякс емблема 1:1 Айндховен емблема Айндховен
06.12
НАК Бреда НАК Бреда емблема 0:1 <strong>Дордрехт</strong> емблема Дордрехт
06.12
Ден Бош Ден Бош емблема 2:2 НЕК Неймеген емблема НЕК Неймеген
05.12
Йонг ПСВ Йонг ПСВ емблема 1:1 Рода емблема Рода
05.12
Йонг АЗ Йонг АЗ емблема 0:1 <strong>ФК Ос</strong> емблема ФК Ос
04.12
Алмере <strong>Алмере</strong> емблема 4:1 Йонг Утрехт емблема Йонг Утрехт
04.12
Хелмонд Хелмонд емблема 0:2 <strong>Г.А. Ийгълс</strong> емблема Г.А. Ийгълс
04.12
Маастрихт Маастрихт емблема 2:3 <strong>Граафшап</strong> емблема Граафшап
04.12
Телстар Телстар емблема 1:2 <strong>Камбуур</strong> емблема Камбуур
Кръг 14
01.12
Г.А. Ийгълс Г.А. Ийгълс емблема 0:1 <strong>Йонг АЗ</strong> емблема Йонг АЗ
30.11
НЕК Неймеген <strong>НЕК Неймеген</strong> емблема 2:1 Маастрихт емблема Маастрихт
30.11
Йонг Утрехт Йонг Утрехт емблема 1:2 <strong>Телстар</strong> емблема Телстар
Кръг 10
30.11
Йонг ПСВ Йонг ПСВ емблема 0:1 <strong>Камбуур</strong> емблема Камбуур
Кръг 14
29.11
Айндховен <strong>Айндховен</strong> емблема 3:2 Граафшап емблема Граафшап
28.11
Дордрехт <strong>Дордрехт</strong> емблема 3:1 Йонг Аякс емблема Йонг Аякс
28.11
Рода <strong>Рода</strong> емблема 3:1 Екселсиор емблема Екселсиор
27.11
Волендам Волендам емблема 2:2 Алмере емблема Алмере
27.11
Хелмонд <strong>Хелмонд</strong> емблема 1:0 Йонг ПСВ емблема Йонг ПСВ
27.11
Камбуур <strong>Камбуур</strong> емблема 3:1 Ден Бош емблема Ден Бош
27.11
ФК Ос ФК Ос емблема 0:0 НАК Бреда емблема НАК Бреда
Кръг 12
24.11
Йонг ПСВ Йонг ПСВ емблема 1:1 Йонг Утрехт емблема Йонг Утрехт
23.11
Йонг Аякс Йонг Аякс емблема 1:1 Волендам емблема Волендам
23.11
Йонг АЗ Йонг АЗ емблема 0:3 <strong>НЕК Неймеген</strong> емблема НЕК Неймеген
Кръг 13
21.11
Алмере <strong>Алмере</strong> емблема 3:0 Г.А. Ийгълс емблема Г.А. Ийгълс
21.11
Айндховен Айндховен емблема 2:4 <strong>НАК Бреда</strong> емблема НАК Бреда
20.11
Ден Бош Ден Бош емблема 2:2 Йонг Аякс емблема Йонг Аякс
20.11
Маастрихт Маастрихт емблема 3:3 Йонг ПСВ емблема Йонг ПСВ
20.11
Йонг Утрехт <strong>Йонг Утрехт</strong> емблема 2:1 Хелмонд емблема Хелмонд
20.11
Екселсиор <strong>Екселсиор</strong> емблема 4:1 Йонг АЗ емблема Йонг АЗ
20.11
НЕК Неймеген НЕК Неймеген емблема 1:1 Рода емблема Рода
20.11
Волендам Волендам емблема 1:1 ФК Ос емблема ФК Ос
19.11
Граафшап Граафшап емблема 0:2 <strong>Камбуур</strong> емблема Камбуур
19.11
Телстар <strong>Телстар</strong> емблема 2:0 Дордрехт емблема Дордрехт
Кръг 12
15.11
Камбуур <strong>Камбуур</strong> емблема 7:2 Алмере емблема Алмере
15.11
Г.А. Ийгълс <strong>Г.А. Ийгълс</strong> емблема 3:0 Ден Бош емблема Ден Бош
14.11
Рода <strong>Рода</strong> емблема 2:0 Маастрихт емблема Маастрихт
14.11
НАК Бреда <strong>НАК Бреда</strong> емблема 1:0 Телстар емблема Телстар
14.11
Дордрехт Дордрехт емблема 0:2 <strong>Граафшап</strong> емблема Граафшап
13.11
ФК Ос ФК Ос емблема 0:1 <strong>Айндховен</strong> емблема Айндховен
13.11
Хелмонд <strong>Хелмонд</strong> емблема 2:1 Екселсиор емблема Екселсиор
Кръг 7
11.11
Граафшап <strong>Граафшап</strong> емблема 1:0 НАК Бреда емблема НАК Бреда
Кръг 11
10.11
Телстар Телстар емблема 1:2 <strong>Г.А. Ийгълс</strong> емблема Г.А. Ийгълс
10.11
Екселсиор <strong>Екселсиор</strong> емблема 3:0 ФК Ос емблема ФК Ос
09.11
Йонг Утрехт <strong>Йонг Утрехт</strong> емблема 2:0 Рода емблема Рода
09.11
Айндховен <strong>Айндховен</strong> емблема 5:1 Дордрехт емблема Дордрехт
07.11
Камбуур Камбуур емблема 2:3 <strong>Йонг Аякс</strong> емблема Йонг Аякс
07.11
Граафшап Граафшап емблема 2:5 <strong>Волендам</strong> емблема Волендам
06.11
Алмере <strong>Алмере</strong> емблема 2:0 Йонг АЗ емблема Йонг АЗ
06.11
НЕК Неймеген НЕК Неймеген емблема 2:2 Хелмонд емблема Хелмонд
06.11
Ден Бош Ден Бош емблема 1:2 <strong>Йонг ПСВ</strong> емблема Йонг ПСВ
06.11
Маастрихт Маастрихт емблема 1:4 <strong>НАК Бреда</strong> емблема НАК Бреда
Кръг 10
03.11
Дордрехт Дордрехт емблема 0:3 <strong>Йонг Утрехт</strong> емблема Йонг Утрехт
02.11
Йонг АЗ Йонг АЗ емблема 1:1 Телстар емблема Телстар
01.11
Волендам <strong>Волендам</strong> емблема 2:0 Айндховен емблема Айндховен
31.10
Рода Рода емблема 0:0 Ден Бош емблема Ден Бош
31.10
Г.А. Ийгълс Г.А. Ийгълс емблема 0:0 Екселсиор емблема Екселсиор
30.10
НАК Бреда НАК Бреда емблема 0:1 <strong>НЕК Неймеген</strong> емблема НЕК Неймеген
30.10
ФК Ос ФК Ос емблема 0:2 <strong>Граафшап</strong> емблема Граафшап
30.10
Хелмонд Хелмонд емблема 1:1 Маастрихт емблема Маастрихт
30.10
Йонг Аякс Йонг Аякс емблема 1:4 <strong>Алмере</strong> емблема Алмере
Кръг 9
23.10
Алмере <strong>Алмере</strong> емблема 2:0 НАК Бреда емблема НАК Бреда
23.10
Камбуур <strong>Камбуур</strong> емблема 3:0 Рода емблема Рода
23.10
Ден Бош Ден Бош емблема 0:1 <strong>Екселсиор</strong> емблема Екселсиор
23.10
Айндховен <strong>Айндховен</strong> емблема 3:0 Йонг АЗ емблема Йонг АЗ
23.10
Граафшап <strong>Граафшап</strong> емблема 2:1 Йонг ПСВ емблема Йонг ПСВ
23.10
Маастрихт Маастрихт емблема 1:5 <strong>Йонг Аякс</strong> емблема Йонг Аякс
23.10
НЕК Неймеген <strong>НЕК Неймеген</strong> емблема 2:1 Г.А. Ийгълс емблема Г.А. Ийгълс
23.10
Телстар <strong>Телстар</strong> емблема 2:0 Хелмонд емблема Хелмонд
23.10
Волендам <strong>Волендам</strong> емблема 7:1 Дордрехт емблема Дордрехт
Кръг 8
20.10
ФК Ос <strong>ФК Ос</strong> емблема 2:0 Ден Бош емблема Ден Бош
20.10
НАК Бреда НАК Бреда емблема 0:4 <strong>Камбуур</strong> емблема Камбуур
Кръг 7
20.10
Йонг ПСВ Йонг ПСВ емблема 1:1 НЕК Неймеген емблема НЕК Неймеген
19.10
Йонг АЗ Йонг АЗ емблема 2:6 <strong>Волендам</strong> емблема Волендам
Кръг 8
19.10
Рода Рода емблема 1:1 Телстар емблема Телстар
Кръг 7
19.10
Йонг Аякс <strong>Йонг Аякс</strong> емблема 3:2 Йонг Утрехт емблема Йонг Утрехт
Кръг 8
19.10
Хелмонд Хелмонд емблема 1:2 <strong>Граафшап</strong> емблема Граафшап
18.10
Дордрехт Дордрехт емблема 2:2 Алмере емблема Алмере
17.10
Г.А. Ийгълс <strong>Г.А. Ийгълс</strong> емблема 3:0 Айндховен емблема Айндховен
16.10
Волендам <strong>Волендам</strong> емблема 5:1 Йонг ПСВ емблема Йонг ПСВ
16.10
Екселсиор <strong>Екселсиор</strong> емблема 2:0 Маастрихт емблема Маастрихт
16.10
Йонг Утрехт Йонг Утрехт емблема 1:4 <strong>НЕК Неймеген</strong> емблема НЕК Неймеген
16.10
Йонг Аякс <strong>Йонг Аякс</strong> емблема 3:2 Йонг АЗ емблема Йонг АЗ
Кръг 6
15.10
Ден Бош Ден Бош емблема 1:1 Алмере емблема Алмере
Кръг 2
13.10
Г.А. Ийгълс Г.А. Ийгълс емблема 0:0 Граафшап емблема Граафшап
Кръг 7
12.10
Ден Бош Ден Бош емблема 1:2 <strong>Хелмонд</strong> емблема Хелмонд
11.10
Камбуур <strong>Камбуур</strong> емблема 5:0 Дордрехт емблема Дордрехт
10.10
Телстар Телстар емблема 1:1 ФК Ос емблема ФК Ос
10.10
Алмере <strong>Алмере</strong> емблема 2:1 Рода емблема Рода
10.10
Маастрихт Маастрихт емблема 0:2 <strong>Г.А. Ийгълс</strong> емблема Г.А. Ийгълс
09.10
Айндховен Айндховен емблема 1:1 Екселсиор емблема Екселсиор
Кръг 6
06.10
Хелмонд Хелмонд емблема 1:5 <strong>Камбуур</strong> емблема Камбуур
05.10
ФК Ос <strong>ФК Ос</strong> емблема 2:0 Дордрехт емблема Дордрехт
05.10
Екселсиор Екселсиор емблема 1:2 <strong>Граафшап</strong> емблема Граафшап
04.10
Рода Рода емблема 1:1 Волендам емблема Волендам
03.10
НЕК Неймеген <strong>НЕК Неймеген</strong> емблема 6:0 Айндховен емблема Айндховен
02.10
Йонг АЗ Йонг АЗ емблема 3:3 Маастрихт емблема Маастрихт
02.10
НАК Бреда <strong>НАК Бреда</strong> емблема 4:0 Йонг Аякс емблема Йонг Аякс
02.10
Г.А. Ийгълс Г.А. Ийгълс емблема 2:3 <strong>Йонг Утрехт</strong> емблема Йонг Утрехт
02.10
Йонг ПСВ <strong>Йонг ПСВ</strong> емблема 3:0 Телстар емблема Телстар
Кръг 5
29.09
Айндховен Айндховен емблема 3:3 Рода емблема Рода
28.09
Телстар <strong>Телстар</strong> емблема 6:1 Ден Бош емблема Ден Бош
28.09
Йонг Аякс <strong>Йонг Аякс</strong> емблема 3:0 Екселсиор емблема Екселсиор
27.09
Волендам Волендам емблема 0:0 Г.А. Ийгълс емблема Г.А. Ийгълс
27.09
Граафшап <strong>Граафшап</strong> емблема 2:0 НЕК Неймеген емблема НЕК Неймеген
26.09
НАК Бреда <strong>НАК Бреда</strong> емблема 2:1 Йонг ПСВ емблема Йонг ПСВ
25.09
Маастрихт <strong>Маастрихт</strong> емблема 3:0 ФК Ос емблема ФК Ос
25.09
Камбуур <strong>Камбуур</strong> емблема 5:2 Йонг Утрехт емблема Йонг Утрехт
25.09
Алмере <strong>Алмере</strong> емблема 2:0 Хелмонд емблема Хелмонд
25.09
Дордрехт <strong>Дордрехт</strong> емблема 2:0 Йонг АЗ емблема Йонг АЗ
Кръг 4
22.09
Ден Бош <strong>Ден Бош</strong> емблема 2:0 Маастрихт емблема Маастрихт
22.09
Екселсиор Екселсиор емблема 1:2 <strong>Телстар</strong> емблема Телстар
21.09
Йонг Утрехт Йонг Утрехт емблема 0:2 <strong>НАК Бреда</strong> емблема НАК Бреда
21.09
Йонг АЗ <strong>Йонг АЗ</strong> емблема 7:3 Граафшап емблема Граафшап
20.09
НЕК Неймеген НЕК Неймеген емблема 0:1 <strong>Алмере</strong> емблема Алмере
19.09
ФК Ос ФК Ос емблема 2:2 Камбуур емблема Камбуур
18.09
Г.А. Ийгълс Г.А. Ийгълс емблема 0:3 <strong>Йонг Аякс</strong> емблема Йонг Аякс
18.09
Рода <strong>Рода</strong> емблема 4:0 Дордрехт емблема Дордрехт
18.09
Йонг ПСВ Йонг ПСВ емблема 1:2 <strong>Айндховен</strong> емблема Айндховен
18.09
Хелмонд Хелмонд емблема 0:1 <strong>Волендам</strong> емблема Волендам
Кръг 2
15.09
Волендам Волендам емблема 1:3 <strong>НЕК Неймеген</strong> емблема НЕК Неймеген
Кръг 3
15.09
Алмере <strong>Алмере</strong> емблема 3:0 ФК Ос емблема ФК Ос
Кръг 2
14.09
Йонг Утрехт Йонг Утрехт емблема 1:2 <strong>Йонг АЗ</strong> емблема Йонг АЗ
Кръг 3
14.09
НАК Бреда <strong>НАК Бреда</strong> емблема 2:1 Ден Бош емблема Ден Бош
Кръг 2
14.09
Йонг Аякс Йонг Аякс емблема 1:2 <strong>Йонг ПСВ</strong> емблема Йонг ПСВ
Кръг 3
13.09
Телстар Телстар емблема 1:2 <strong>Маастрихт</strong> емблема Маастрихт
12.09
Граафшап <strong>Граафшап</strong> емблема 4:0 Рода емблема Рода
11.09
Йонг АЗ Йонг АЗ емблема 1:4 <strong>Йонг ПСВ</strong> емблема Йонг ПСВ
11.09
НЕК Неймеген <strong>НЕК Неймеген</strong> емблема 2:1 Йонг Аякс емблема Йонг Аякс
11.09
Камбуур Камбуур емблема 0:2 <strong>Г.А. Ийгълс</strong> емблема Г.А. Ийгълс
11.09
Волендам Волендам емблема 0:1 <strong>Йонг Утрехт</strong> емблема Йонг Утрехт
11.09
Дордрехт Дордрехт емблема 1:3 <strong>Екселсиор</strong> емблема Екселсиор
11.09
Айндховен Айндховен емблема 0:0 Хелмонд емблема Хелмонд
Кръг 2
06.09
Хелмонд Хелмонд емблема 0:2 <strong>НАК Бреда</strong> емблема НАК Бреда
06.09
Ден Бош <strong>Ден Бош</strong> емблема 2:1 Дордрехт емблема Дордрехт
06.09
Екселсиор Екселсиор емблема 4:6 <strong>Алмере</strong> емблема Алмере
05.09
Рода <strong>Рода</strong> емблема 3:0 ФК Ос емблема ФК Ос
05.09
Маастрихт Маастрихт емблема 1:7 <strong>Камбуур</strong> емблема Камбуур
05.09
Айндховен Айндховен емблема 2:3 <strong>Телстар</strong> емблема Телстар
Кръг 1
31.08
Граафшап <strong>Граафшап</strong> емблема 4:2 Ден Бош емблема Ден Бош
30.08
Алмере Алмере емблема 0:0 Маастрихт емблема Маастрихт
30.08
Дордрехт Дордрехт емблема 0:0 Г.А. Ийгълс емблема Г.А. Ийгълс
30.08
Йонг Аякс Йонг Аякс емблема 0:4 <strong>Рода</strong> емблема Рода
30.08
Телстар Телстар емблема 2:2 Волендам емблема Волендам
29.08
НАК Бреда <strong>НАК Бреда</strong> емблема 6:1 Йонг АЗ емблема Йонг АЗ
29.08
ФК Ос ФК Ос емблема 1:2 <strong>Хелмонд</strong> емблема Хелмонд
29.08
Йонг ПСВ Йонг ПСВ емблема 1:6 <strong>Екселсиор</strong> емблема Екселсиор
28.08
Камбуур <strong>Камбуур</strong> емблема 2:0 НЕК Неймеген емблема НЕК Неймеген
28.08
Йонг Утрехт Йонг Утрехт емблема 1:2 <strong>Айндховен</strong> емблема Айндховен
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света