Класиране Мароко Ботола Про

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Видад306720735826
2Раджа Казабланка305917854826
3ФАР Рабат305114973929
4РСБ Беркан3045136113736
5Мулудия3040117123735
6Хасания3037910112324
7МАС Фес303671583034
8ИР Танжер3036106142936
9Мохамедия303571492625
10ФУС Рабат3035811113236
11Дифаа303598133240
12Олимпик Сафи3035811113041
13Рапид Уед Зем3033712112836
14Юсуфиа3033712112333
15Могреб3032614103643
16Хемис Земамра3031710133139

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Видад153611313513
2Раджа Казабланка153210232511
3ФАР Рабат15277622015
4РСБ Беркан15236542014
5Хасания15236541713
6Дифаа15215641714
7Хемис Земамра15215641916
8МАС Фес15215641918
9Олимпик Сафи15214921717
10Рапид Уед Зем15216361719
11Мулудия15206272017
12ФУС Рабат15205551717
13Мохамедия15184651210
14Юсуфиа1518465912
15Могреб15163751820
16ИР Танжер15154381318

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Видад15319422313
2Раджа Казабланка15277622315
3ФАР Рабат15247351914
4РСБ Беркан15227171722
5ИР Танжер15216361618
6Мулудия15205551718
7Мохамедия15173841415
8Могреб15163751823
9ФУС Рабат15153661519
10МАС Фес15152941116
11Юсуфиа15153661421
12Хасания1514357611
13Олимпик Сафи15144291324
14Дифаа15144291526
15Рапид Уед Зем15121951117
16Хемис Земамра15102491223

Мароко Ботола Про Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Мароко Ботола Про Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 30
28.07
Олимпик Сафи Олимпик Сафи емблема 0:0 Мулудия емблема Мулудия
28.07
Хасания <strong>Хасания</strong> емблема 2:0 Дифаа емблема Дифаа
28.07
МАС Фес МАС Фес емблема 2:3 <strong>Раджа Казабланка</strong> емблема Раджа Казабланка
28.07
Видад <strong>Видад</strong> емблема 2:0 ФАР Рабат емблема ФАР Рабат
27.07
Хемис Земамра Хемис Земамра емблема 1:1 Рапид Уед Зем емблема Рапид Уед Зем
27.07
Могреб Могреб емблема 2:3 <strong>РСБ Беркан</strong> емблема РСБ Беркан
27.07
ФУС Рабат <strong>ФУС Рабат</strong> емблема 2:0 Мохамедия емблема Мохамедия
27.07
Юсуфиа <strong>Юсуфиа</strong> емблема 1:0 ИР Танжер емблема ИР Танжер
Кръг 29
24.07
Мулудия <strong>Мулудия</strong> емблема 1:0 Хасания емблема Хасания
24.07
ИР Танжер ИР Танжер емблема 0:0 МАС Фес емблема МАС Фес
24.07
Мохамедия Мохамедия емблема 1:1 Видад емблема Видад
24.07
ФАР Рабат ФАР Рабат емблема 0:0 Олимпик Сафи емблема Олимпик Сафи
23.07
Дифаа Дифаа емблема 2:3 <strong>Юсуфиа</strong> емблема Юсуфиа
23.07
Рапид Уед Зем <strong>Рапид Уед Зем</strong> емблема 2:1 Могреб емблема Могреб
23.07
РСБ Беркан <strong>РСБ Беркан</strong> емблема 3:2 ФУС Рабат емблема ФУС Рабат
23.07
Раджа Казабланка <strong>Раджа Казабланка</strong> емблема 1:0 Хемис Земамра емблема Хемис Земамра
Кръг 28
18.07
ФУС Рабат ФУС Рабат емблема 0:0 Рапид Уед Зем емблема Рапид Уед Зем
18.07
Дифаа <strong>Дифаа</strong> емблема 3:1 РСБ Беркан емблема РСБ Беркан
18.07
Юсуфиа Юсуфиа емблема 0:1 <strong>Мохамедия</strong> емблема Мохамедия
18.07
МАС Фес МАС Фес емблема 2:2 Хемис Земамра емблема Хемис Земамра
18.07
Видад Видад емблема 2:4 <strong>ИР Танжер</strong> емблема ИР Танжер
17.07
Могреб Могреб емблема 0:1 <strong>Мулудия</strong> емблема Мулудия
17.07
Хасания Хасания емблема 0:1 <strong>ФАР Рабат</strong> емблема ФАР Рабат
17.07
Олимпик Сафи Олимпик Сафи емблема 2:2 Раджа Казабланка емблема Раджа Казабланка
Кръг 27
14.07
Мохамедия Мохамедия емблема 1:1 МАС Фес емблема МАС Фес
14.07
Мулудия Мулудия емблема 0:2 <strong>Видад</strong> емблема Видад
14.07
ИР Танжер ИР Танжер емблема 0:1 <strong>Дифаа</strong> емблема Дифаа
14.07
Раджа Казабланка <strong>Раджа Казабланка</strong> емблема 4:1 Могреб емблема Могреб
13.07
Рапид Уед Зем <strong>Рапид Уед Зем</strong> емблема 2:1 Олимпик Сафи емблема Олимпик Сафи
13.07
РСБ Беркан <strong>РСБ Беркан</strong> емблема 1:0 Хасания емблема Хасания
13.07
ФАР Рабат <strong>ФАР Рабат</strong> емблема 3:2 Юсуфиа емблема Юсуфиа
13.07
Хемис Земамра <strong>Хемис Земамра</strong> емблема 1:0 ФУС Рабат емблема ФУС Рабат
Кръг 26
08.07
ИР Танжер ИР Танжер емблема 0:2 <strong>РСБ Беркан</strong> емблема РСБ Беркан
08.07
Дифаа <strong>Дифаа</strong> емблема 1:0 ФАР Рабат емблема ФАР Рабат
08.07
Могреб Могреб емблема 2:2 ФУС Рабат емблема ФУС Рабат
07.07
Видад <strong>Видад</strong> емблема 2:0 Рапид Уед Зем емблема Рапид Уед Зем
07.07
Олимпик Сафи Олимпик Сафи емблема 1:1 Мохамедия емблема Мохамедия
07.07
Юсуфиа Юсуфиа емблема 1:1 Хемис Земамра емблема Хемис Земамра
06.07
МАС Фес <strong>МАС Фес</strong> емблема 2:1 Мулудия емблема Мулудия
06.07
Хасания Хасания емблема 0:0 Раджа Казабланка емблема Раджа Казабланка
Кръг 25
04.07
РСБ Беркан <strong>РСБ Беркан</strong> емблема 3:0 Олимпик Сафи емблема Олимпик Сафи
04.07
Мохамедия <strong>Мохамедия</strong> емблема 2:0 Дифаа емблема Дифаа
04.07
Хемис Земамра <strong>Хемис Земамра</strong> емблема 3:0 Могреб емблема Могреб
04.07
ФАР Рабат <strong>ФАР Рабат</strong> емблема 2:1 ИР Танжер емблема ИР Танжер
03.07
Раджа Казабланка Раджа Казабланка емблема 1:2 <strong>Видад</strong> емблема Видад
03.07
Мулудия <strong>Мулудия</strong> емблема 3:1 Юсуфиа емблема Юсуфиа
03.07
Рапид Уед Зем Рапид Уед Зем емблема 0:1 <strong>Хасания</strong> емблема Хасания
03.07
ФУС Рабат ФУС Рабат емблема 0:1 <strong>МАС Фес</strong> емблема МАС Фес
Кръг 24
01.07
Олимпик Сафи Олимпик Сафи емблема 2:2 Хемис Земамра емблема Хемис Земамра
01.07
ИР Танжер ИР Танжер емблема 0:1 <strong>Мохамедия</strong> емблема Мохамедия
01.07
ФАР Рабат <strong>ФАР Рабат</strong> емблема 3:1 РСБ Беркан емблема РСБ Беркан
30.06
Юсуфиа <strong>Юсуфиа</strong> емблема 1:0 Раджа Казабланка емблема Раджа Казабланка
30.06
Видад <strong>Видад</strong> емблема 4:2 Могреб емблема Могреб
30.06
Хасания Хасания емблема 0:0 ФУС Рабат емблема ФУС Рабат
29.06
МАС Фес <strong>МАС Фес</strong> емблема 2:1 Рапид Уед Зем емблема Рапид Уед Зем
29.06
Дифаа Дифаа емблема 2:2 Мулудия емблема Мулудия
Кръг 23
27.06
ФУС Рабат <strong>ФУС Рабат</strong> емблема 2:1 Олимпик Сафи емблема Олимпик Сафи
27.06
Мохамедия Мохамедия емблема 0:2 <strong>ФАР Рабат</strong> емблема ФАР Рабат
27.06
Хемис Земамра <strong>Хемис Земамра</strong> емблема 1:0 Хасания емблема Хасания
26.06
Рапид Уед Зем <strong>Рапид Уед Зем</strong> емблема 2:0 Юсуфиа емблема Юсуфиа
26.06
Мулудия Мулудия емблема 0:0 ИР Танжер емблема ИР Танжер
26.06
Могреб Могреб емблема 0:0 МАС Фес емблема МАС Фес
24.06
Раджа Казабланка <strong>Раджа Казабланка</strong> емблема 2:0 Дифаа емблема Дифаа
22.06
РСБ Беркан РСБ Беркан емблема 0:2 <strong>Видад</strong> емблема Видад
Кръг 22
20.06
Хасания Хасания емблема 1:1 МАС Фес емблема МАС Фес
20.06
Юсуфиа <strong>Юсуфиа</strong> емблема 2:1 ФУС Рабат емблема ФУС Рабат
20.06
Дифаа Дифаа емблема 1:1 Рапид Уед Зем емблема Рапид Уед Зем
19.06
Мохамедия <strong>Мохамедия</strong> емблема 2:0 РСБ Беркан емблема РСБ Беркан
19.06
Олимпик Сафи Олимпик Сафи емблема 0:0 Могреб емблема Могреб
19.06
ФАР Рабат <strong>ФАР Рабат</strong> емблема 1:0 Мулудия емблема Мулудия
16.06
ИР Танжер ИР Танжер емблема 0:3 <strong>Раджа Казабланка</strong> емблема Раджа Казабланка
16.06
Видад Видад емблема 0:0 Хемис Земамра емблема Хемис Земамра
Кръг 19
13.06
Раджа Казабланка Раджа Казабланка емблема 0:1 <strong>РСБ Беркан</strong> емблема РСБ Беркан
13.06
Хасания Хасания емблема 3:5 <strong>Видад</strong> емблема Видад
Кръг 21
09.06
РСБ Беркан РСБ Беркан емблема 1:1 Юсуфиа емблема Юсуфиа
Кръг 17
09.06
Видад <strong>Видад</strong> емблема 4:2 Дифаа емблема Дифаа
Кръг 16
03.06
Юсуфиа Юсуфиа емблема 0:1 <strong>Видад</strong> емблема Видад
Кръг 20
03.06
РСБ Беркан <strong>РСБ Беркан</strong> емблема 3:1 Мулудия емблема Мулудия
Кръг 17
03.06
Рапид Уед Зем Рапид Уед Зем емблема 0:2 <strong>Раджа Казабланка</strong> емблема Раджа Казабланка
Кръг 21
30.05
Могреб <strong>Могреб</strong> емблема 2:1 Хасания емблема Хасания
30.05
Раджа Казабланка <strong>Раджа Казабланка</strong> емблема 3:2 ФАР Рабат емблема ФАР Рабат
30.05
ФУС Рабат ФУС Рабат емблема 0:0 Видад емблема Видад
30.05
Мулудия <strong>Мулудия</strong> емблема 3:2 Мохамедия емблема Мохамедия
29.05
Рапид Уед Зем Рапид Уед Зем емблема 1:2 <strong>ИР Танжер</strong> емблема ИР Танжер
29.05
МАС Фес МАС Фес емблема 1:2 <strong>Олимпик Сафи</strong> емблема Олимпик Сафи
29.05
Хемис Земамра <strong>Хемис Земамра</strong> емблема 1:0 Дифаа емблема Дифаа
Кръг 20
27.05
Мохамедия Мохамедия емблема 1:2 <strong>Раджа Казабланка</strong> емблема Раджа Казабланка
27.05
Юсуфиа Юсуфиа емблема 0:3 <strong>Могреб</strong> емблема Могреб
26.05
ФАР Рабат ФАР Рабат емблема 1:1 Рапид Уед Зем емблема Рапид Уед Зем
26.05
Дифаа <strong>Дифаа</strong> емблема 3:1 ФУС Рабат емблема ФУС Рабат
26.05
ИР Танжер <strong>ИР Танжер</strong> емблема 2:0 Хемис Земамра емблема Хемис Земамра
26.05
Видад <strong>Видад</strong> емблема 2:0 МАС Фес емблема МАС Фес
25.05
Олимпик Сафи <strong>Олимпик Сафи</strong> емблема 1:0 Хасания емблема Хасания
Кръг 19
23.05
Могреб <strong>Могреб</strong> емблема 1:0 ИР Танжер емблема ИР Танжер
23.05
Хемис Земамра Хемис Земамра емблема 3:3 Мулудия емблема Мулудия
23.05
ФУС Рабат <strong>ФУС Рабат</strong> емблема 2:1 ФАР Рабат емблема ФАР Рабат
22.05
Олимпик Сафи Олимпик Сафи емблема 1:1 Юсуфиа емблема Юсуфиа
22.05
Рапид Уед Зем <strong>Рапид Уед Зем</strong> емблема 3:2 Мохамедия емблема Мохамедия
22.05
МАС Фес МАС Фес емблема 1:3 <strong>Дифаа</strong> емблема Дифаа
Кръг 18
20.05
ФАР Рабат <strong>ФАР Рабат</strong> емблема 2:1 Хемис Земамра емблема Хемис Земамра
20.05
Мулудия Мулудия емблема 0:2 <strong>Раджа Казабланка</strong> емблема Раджа Казабланка
20.05
ИР Танжер ИР Танжер емблема 1:2 <strong>ФУС Рабат</strong> емблема ФУС Рабат
19.05
РСБ Беркан РСБ Беркан емблема 0:0 Рапид Уед Зем емблема Рапид Уед Зем
19.05
Мохамедия Мохамедия емблема 0:0 Хасания емблема Хасания
19.05
Юсуфиа Юсуфиа емблема 1:1 МАС Фес емблема МАС Фес
18.05
Видад <strong>Видад</strong> емблема 3:1 Олимпик Сафи емблема Олимпик Сафи
18.05
Дифаа Дифаа емблема 2:2 Могреб емблема Могреб
Кръг 17
16.05
Хасания <strong>Хасания</strong> емблема 2:1 Юсуфиа емблема Юсуфиа
16.05
МАС Фес <strong>МАС Фес</strong> емблема 2:0 РСБ Беркан емблема РСБ Беркан
16.05
ФУС Рабат ФУС Рабат емблема 0:3 <strong>Мулудия</strong> емблема Мулудия
15.05
Могреб Могреб емблема 0:0 ФАР Рабат емблема ФАР Рабат
15.05
Олимпик Сафи Олимпик Сафи емблема 1:1 ИР Танжер емблема ИР Танжер
15.05
Хемис Земамра Хемис Земамра емблема 1:1 Мохамедия емблема Мохамедия
Кръг 16
12.05
ФАР Рабат <strong>ФАР Рабат</strong> емблема 3:2 МАС Фес емблема МАС Фес
12.05
Мохамедия Мохамедия емблема 0:0 Могреб емблема Могреб
12.05
Раджа Казабланка Раджа Казабланка емблема 1:1 ФУС Рабат емблема ФУС Рабат
12.05
РСБ Беркан <strong>РСБ Беркан</strong> емблема 2:0 Хемис Земамра емблема Хемис Земамра
11.05
Мулудия Мулудия емблема 0:0 Рапид Уед Зем емблема Рапид Уед Зем
11.05
Дифаа Дифаа емблема 0:1 <strong>Олимпик Сафи</strong> емблема Олимпик Сафи
11.05
ИР Танжер ИР Танжер емблема 1:1 Хасания емблема Хасания
Кръг 15
09.05
ФАР Рабат ФАР Рабат емблема 0:0 Видад емблема Видад
09.05
Раджа Казабланка <strong>Раджа Казабланка</strong> емблема 1:0 МАС Фес емблема МАС Фес
09.05
РСБ Беркан РСБ Беркан емблема 1:1 Могреб емблема Могреб
08.05
Рапид Уед Зем <strong>Рапид Уед Зем</strong> емблема 3:2 Хемис Земамра емблема Хемис Земамра
08.05
Мулудия <strong>Мулудия</strong> емблема 3:2 Олимпик Сафи емблема Олимпик Сафи
08.05
Мохамедия Мохамедия емблема 0:0 ФУС Рабат емблема ФУС Рабат
08.05
Дифаа <strong>Дифаа</strong> емблема 1:0 Хасания емблема Хасания
07.05
ИР Танжер <strong>ИР Танжер</strong> емблема 2:0 Юсуфиа емблема Юсуфиа
Кръг 14
05.05
ФУС Рабат <strong>ФУС Рабат</strong> емблема 3:1 РСБ Беркан емблема РСБ Беркан
Кръг 8
02.05
Видад <strong>Видад</strong> емблема 4:0 РСБ Беркан емблема РСБ Беркан
Кръг 14
02.05
Хемис Земамра Хемис Земамра емблема 1:1 Раджа Казабланка емблема Раджа Казабланка
02.05
Могреб Могреб емблема 1:1 Рапид Уед Зем емблема Рапид Уед Зем
01.05
Юсуфиа Юсуфиа емблема 0:1 <strong>Дифаа</strong> емблема Дифаа
01.05
Олимпик Сафи Олимпик Сафи емблема 0:3 <strong>ФАР Рабат</strong> емблема ФАР Рабат
01.05
МАС Фес <strong>МАС Фес</strong> емблема 2:1 ИР Танжер емблема ИР Танжер
30.04
Хасания <strong>Хасания</strong> емблема 1:0 Мулудия емблема Мулудия
29.04
Видад Видад емблема 1:1 Мохамедия емблема Мохамедия
Кръг 13
25.04
ИР Танжер <strong>ИР Танжер</strong> емблема 3:2 Видад емблема Видад
25.04
Раджа Казабланка <strong>Раджа Казабланка</strong> емблема 2:0 Олимпик Сафи емблема Олимпик Сафи
25.04
РСБ Беркан <strong>РСБ Беркан</strong> емблема 2:0 Дифаа емблема Дифаа
24.04
Рапид Уед Зем <strong>Рапид Уед Зем</strong> емблема 2:1 ФУС Рабат емблема ФУС Рабат
24.04
Мулудия Мулудия емблема 1:2 <strong>Могреб</strong> емблема Могреб
24.04
Мохамедия Мохамедия емблема 0:1 <strong>Юсуфиа</strong> емблема Юсуфиа
23.04
ФАР Рабат ФАР Рабат емблема 0:2 <strong>Хасания</strong> емблема Хасания
23.04
Хемис Земамра Хемис Земамра емблема 1:1 МАС Фес емблема МАС Фес
Кръг 12
18.04
Юсуфиа Юсуфиа емблема 1:1 ФАР Рабат емблема ФАР Рабат
18.04
МАС Фес МАС Фес емблема 1:1 Мохамедия емблема Мохамедия
18.04
Дифаа Дифаа емблема 0:0 ИР Танжер емблема ИР Танжер
17.04
Олимпик Сафи <strong>Олимпик Сафи</strong> емблема 2:1 Рапид Уед Зем емблема Рапид Уед Зем
17.04
ФУС Рабат ФУС Рабат емблема 1:2 <strong>Хемис Земамра</strong> емблема Хемис Земамра
16.04
Могреб Могреб емблема 2:3 <strong>Раджа Казабланка</strong> емблема Раджа Казабланка
16.04
Хасания Хасания емблема 1:2 <strong>РСБ Беркан</strong> емблема РСБ Беркан
15.04
Видад Видад емблема 1:1 Мулудия емблема Мулудия
Кръг 11
11.04
ФУС Рабат <strong>ФУС Рабат</strong> емблема 2:1 Могреб емблема Могреб
11.04
Мохамедия <strong>Мохамедия</strong> емблема 3:0 Олимпик Сафи емблема Олимпик Сафи
11.04
Хемис Земамра Хемис Земамра емблема 0:0 Юсуфиа емблема Юсуфиа
10.04
Мулудия <strong>Мулудия</strong> емблема 3:0 МАС Фес емблема МАС Фес
09.04
ФАР Рабат <strong>ФАР Рабат</strong> емблема 1:0 Дифаа емблема Дифаа
07.04
Рапид Уед Зем Рапид Уед Зем емблема 0:1 <strong>Видад</strong> емблема Видад
07.04
Раджа Казабланка Раджа Казабланка емблема 0:1 <strong>Хасания</strong> емблема Хасания
07.04
РСБ Беркан РСБ Беркан емблема 1:2 <strong>ИР Танжер</strong> емблема ИР Танжер
Кръг 10
04.04
МАС Фес МАС Фес емблема 1:1 ФУС Рабат емблема ФУС Рабат
03.04
Юсуфиа Юсуфиа емблема 0:1 <strong>Мулудия</strong> емблема Мулудия
03.04
Дифаа Дифаа емблема 0:0 Мохамедия емблема Мохамедия
03.04
Могреб <strong>Могреб</strong> емблема 3:0 Хемис Земамра емблема Хемис Земамра
02.04
Хасания <strong>Хасания</strong> емблема 3:1 Рапид Уед Зем емблема Рапид Уед Зем
02.04
ИР Танжер ИР Танжер емблема 1:2 <strong>ФАР Рабат</strong> емблема ФАР Рабат
21.03
Видад <strong>Видад</strong> емблема 2:0 Раджа Казабланка емблема Раджа Казабланка
21.03
Олимпик Сафи Олимпик Сафи емблема 0:0 РСБ Беркан емблема РСБ Беркан
Кръг 9
14.03
Рапид Уед Зем Рапид Уед Зем емблема 0:0 МАС Фес емблема МАС Фес
14.03
Мохамедия Мохамедия емблема 1:2 <strong>ИР Танжер</strong> емблема ИР Танжер
14.03
Мулудия <strong>Мулудия</strong> емблема 4:0 Дифаа емблема Дифаа
13.03
ФУС Рабат ФУС Рабат емблема 0:0 Хасания емблема Хасания
13.03
Хемис Земамра Хемис Земамра емблема 1:2 <strong>Олимпик Сафи</strong> емблема Олимпик Сафи
11.03
Могреб Могреб емблема 2:2 Видад емблема Видад
07.03
Раджа Казабланка Раджа Казабланка емблема 1:1 Юсуфиа емблема Юсуфиа
06.03
РСБ Беркан РСБ Беркан емблема 1:2 <strong>ФАР Рабат</strong> емблема ФАР Рабат
Кръг 8
28.02
Дифаа Дифаа емблема 0:0 Раджа Казабланка емблема Раджа Казабланка
28.02
ИР Танжер ИР Танжер емблема 1:2 <strong>Мулудия</strong> емблема Мулудия
28.02
Олимпик Сафи Олимпик Сафи емблема 0:1 <strong>ФУС Рабат</strong> емблема ФУС Рабат
27.02
Юсуфиа Юсуфиа емблема 1:1 Рапид Уед Зем емблема Рапид Уед Зем
27.02
Хасания <strong>Хасания</strong> емблема 1:0 Хемис Земамра емблема Хемис Земамра
26.02
МАС Фес МАС Фес емблема 0:0 Могреб емблема Могреб
26.02
ФАР Рабат ФАР Рабат емблема 1:1 Мохамедия емблема Мохамедия
Кръг 7
25.02
Раджа Казабланка <strong>Раджа Казабланка</strong> емблема 2:0 ИР Танжер емблема ИР Танжер
21.02
МАС Фес МАС Фес емблема 0:0 Хасания емблема Хасания
21.02
Рапид Уед Зем Рапид Уед Зем емблема 0:2 <strong>Дифаа</strong> емблема Дифаа
21.02
РСБ Беркан РСБ Беркан емблема 1:1 Мохамедия емблема Мохамедия
20.02
Мулудия Мулудия емблема 1:2 <strong>ФАР Рабат</strong> емблема ФАР Рабат
20.02
ФУС Рабат ФУС Рабат емблема 1:2 <strong>Юсуфиа</strong> емблема Юсуфиа
20.02
Могреб Могреб емблема 1:3 <strong>Олимпик Сафи</strong> емблема Олимпик Сафи
19.02
Хемис Земамра Хемис Земамра емблема 1:2 <strong>Видад</strong> емблема Видад
Кръг 6
17.02
ФАР Рабат ФАР Рабат емблема 1:1 Раджа Казабланка емблема Раджа Казабланка
16.02
Видад <strong>Видад</strong> емблема 3:2 ФУС Рабат емблема ФУС Рабат
14.02
Юсуфиа <strong>Юсуфиа</strong> емблема 1:0 РСБ Беркан емблема РСБ Беркан
14.02
Олимпик Сафи Олимпик Сафи емблема 1:1 МАС Фес емблема МАС Фес
14.02
Мохамедия Мохамедия емблема 0:1 <strong>Мулудия</strong> емблема Мулудия
13.02
Дифаа <strong>Дифаа</strong> емблема 1:0 Хемис Земамра емблема Хемис Земамра
13.02
ИР Танжер ИР Танжер емблема 0:1 <strong>Рапид Уед Зем</strong> емблема Рапид Уед Зем
13.02
Хасания Хасания емблема 1:1 Могреб емблема Могреб
Кръг 5
27.12
Мулудия Мулудия емблема 0:1 <strong>РСБ Беркан</strong> емблема РСБ Беркан
27.12
Хасания <strong>Хасания</strong> емблема 2:0 Олимпик Сафи емблема Олимпик Сафи
27.12
Хемис Земамра <strong>Хемис Земамра</strong> емблема 4:1 ИР Танжер емблема ИР Танжер
26.12
МАС Фес МАС Фес емблема 0:1 <strong>Видад</strong> емблема Видад
26.12
Раджа Казабланка <strong>Раджа Казабланка</strong> емблема 1:0 Мохамедия емблема Мохамедия
26.12
Рапид Уед Зем Рапид Уед Зем емблема 0:0 ФАР Рабат емблема ФАР Рабат
25.12
ФУС Рабат ФУС Рабат емблема 1:1 Дифаа емблема Дифаа
25.12
Могреб Могреб емблема 0:0 Юсуфиа емблема Юсуфиа
Кръг 4
20.12
ИР Танжер ИР Танжер емблема 1:1 Могреб емблема Могреб
20.12
Дифаа Дифаа емблема 1:2 <strong>МАС Фес</strong> емблема МАС Фес
20.12
Мулудия Мулудия емблема 1:2 <strong>Хемис Земамра</strong> емблема Хемис Земамра
20.12
ФАР Рабат ФАР Рабат емблема 0:0 ФУС Рабат емблема ФУС Рабат
19.12
Мохамедия Мохамедия емблема 0:0 Рапид Уед Зем емблема Рапид Уед Зем
19.12
РСБ Беркан РСБ Беркан емблема 0:1 <strong>Раджа Казабланка</strong> емблема Раджа Казабланка
19.12
Видад <strong>Видад</strong> емблема 3:0 Хасания емблема Хасания
19.12
Юсуфиа Юсуфиа емблема 0:0 Олимпик Сафи емблема Олимпик Сафи
Кръг 3
13.12
ФУС Рабат ФУС Рабат емблема 0:1 <strong>ИР Танжер</strong> емблема ИР Танжер
13.12
Раджа Казабланка <strong>Раджа Казабланка</strong> емблема 3:0 Мулудия емблема Мулудия
13.12
Могреб Могреб емблема 2:2 Дифаа емблема Дифаа
13.12
Рапид Уед Зем Рапид Уед Зем емблема 1:3 <strong>РСБ Беркан</strong> емблема РСБ Беркан
12.12
Хасания Хасания емблема 0:0 Мохамедия емблема Мохамедия
12.12
Олимпик Сафи <strong>Олимпик Сафи</strong> емблема 2:1 Видад емблема Видад
12.12
МАС Фес МАС Фес емблема 1:1 Юсуфиа емблема Юсуфиа
11.12
Хемис Земамра Хемис Земамра емблема 0:2 <strong>ФАР Рабат</strong> емблема ФАР Рабат
Кръг 2
10.12
Раджа Казабланка <strong>Раджа Казабланка</strong> емблема 3:2 Рапид Уед Зем емблема Рапид Уед Зем
10.12
Мулудия Мулудия емблема 0:1 <strong>ФУС Рабат</strong> емблема ФУС Рабат
09.12
ИР Танжер <strong>ИР Танжер</strong> емблема 1:0 Олимпик Сафи емблема Олимпик Сафи
09.12
Юсуфиа Юсуфиа емблема 0:0 Хасания емблема Хасания
09.12
Дифаа Дифаа емблема 0:1 <strong>Видад</strong> емблема Видад
08.12
Мохамедия <strong>Мохамедия</strong> емблема 1:0 Хемис Земамра емблема Хемис Земамра
08.12
ФАР Рабат ФАР Рабат емблема 2:3 <strong>Могреб</strong> емблема Могреб
08.12
РСБ Беркан РСБ Беркан емблема 1:1 МАС Фес емблема МАС Фес
Кръг 1
06.12
ФУС Рабат ФУС Рабат емблема 3:3 Раджа Казабланка емблема Раджа Казабланка
06.12
Видад <strong>Видад</strong> емблема 2:0 Юсуфиа емблема Юсуфиа
06.12
Хасания Хасания емблема 0:1 <strong>ИР Танжер</strong> емблема ИР Танжер
05.12
Олимпик Сафи <strong>Олимпик Сафи</strong> емблема 4:3 Дифаа емблема Дифаа
05.12
Рапид Уед Зем Рапид Уед Зем емблема 1:1 Мулудия емблема Мулудия
05.12
Хемис Земамра Хемис Земамра емблема 0:2 <strong>РСБ Беркан</strong> емблема РСБ Беркан
04.12
МАС Фес <strong>МАС Фес</strong> емблема 2:1 ФАР Рабат емблема ФАР Рабат
04.12
Могреб Могреб емблема 0:2 <strong>Мохамедия</strong> емблема Мохамедия
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света