Класиране Черна гора Първа Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Будучност307223345021
2Сутиеска3047121174630
3Дечич3046111363323
4Младост3042126123229
5ФК Рудар3041125133540
6ФК Зета3040126122626
7ФК Искра303881482425
8Йезеро Плав293396141928
9ОФК Титоград292358161743
10ОФК Петровац3022410162239

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Будучност153511222311
2Дечич15267531611
3Младост15247351915
4Сутиеска15236542519
5ФК Искра1523582139
6ФК Рудар15237262120
7ОФК Титоград1518465817
8ФК Зета1516519917
9Йезеро Плав1415437714
10ОФК Петровац15122671020

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Будучност153712122710
2ФК Зета1526753179
3Сутиеска15246632111
4Дечич15204831712
5Младост15185371314
6Йезеро Плав15185371214
7ФК Рудар15185371420
8ФК Искра15153661116
9ОФК Петровац15102491219
10ОФК Титоград1451211926

Черна гора Първа Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 31
25.04
ОФК Петровац ОФК Петровац емблема - ФК Рудар емблема ФК Рудар
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
ОФК Титоград ОФК Титоград емблема - Будучност емблема Будучност
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Младост Младост емблема - ФК Искра емблема ФК Искра
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Сутиеска Сутиеска емблема - Йезеро Плав емблема Йезеро Плав
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Дечич Дечич емблема - ФК Зета емблема ФК Зета
0.00 | 0.00 | 0.00

Черна гора Първа Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 30
17.04
Будучност Будучност емблема 1:2 <strong>Младост</strong> емблема Младост
17.04
ФК Искра ФК Искра емблема 0:0 Сутиеска емблема Сутиеска
17.04
ОФК Петровац ОФК Петровац емблема 0:0 ОФК Титоград емблема ОФК Титоград
17.04
ФК Рудар ФК Рудар емблема 0:1 <strong>ФК Зета</strong> емблема ФК Зета
17.04
Йезеро Плав <strong>Йезеро Плав</strong> емблема 1:0 Дечич емблема Дечич
Кръг 29
11.04
Дечич Дечич емблема 0:0 ФК Искра емблема ФК Искра
11.04
Сутиеска Сутиеска емблема 0:1 <strong>Будучност</strong> емблема Будучност
11.04
Младост Младост емблема 0:1 <strong>ОФК Петровац</strong> емблема ОФК Петровац
11.04
ОФК Титоград ОФК Титоград емблема 0:0 ФК Рудар емблема ФК Рудар
11.04
ФК Зета ФК Зета емблема 0:1 <strong>Йезеро Плав</strong> емблема Йезеро Плав
Кръг 28
07.04
ФК Искра ФК Искра емблема 1:1 ФК Зета емблема ФК Зета
07.04
Будучност <strong>Будучност</strong> емблема 2:0 Дечич емблема Дечич
07.04
ОФК Титоград ОФК Титоград емблема 0:1 <strong>Младост</strong> емблема Младост
07.04
ФК Рудар <strong>ФК Рудар</strong> емблема 4:2 Йезеро Плав емблема Йезеро Плав
07.04
ОФК Петровац ОФК Петровац емблема 1:3 <strong>Сутиеска</strong> емблема Сутиеска
Кръг 27
03.04
Будучност Будучност емблема 0:1 <strong>ФК Зета</strong> емблема ФК Зета
03.04
ФК Искра ФК Искра емблема 1:1 Йезеро Плав емблема Йезеро Плав
03.04
ОФК Титоград ОФК Титоград емблема 0:4 <strong>Сутиеска</strong> емблема Сутиеска
03.04
ОФК Петровац ОФК Петровац емблема 0:0 Дечич емблема Дечич
03.04
Младост <strong>Младост</strong> емблема 2:1 ФК Рудар емблема ФК Рудар
Кръг 26
20.03
Дечич <strong>Дечич</strong> емблема 1:0 ОФК Титоград емблема ОФК Титоград
20.03
Сутиеска Сутиеска емблема 1:1 Младост емблема Младост
20.03
ФК Рудар ФК Рудар емблема 0:0 ФК Искра емблема ФК Искра
20.03
Йезеро Плав Йезеро Плав емблема 1:2 <strong>Будучност</strong> емблема Будучност
20.03
ФК Зета ФК Зета емблема 1:1 ОФК Петровац емблема ОФК Петровац
Кръг 25
14.03
Младост Младост емблема 0:3 <strong>Дечич</strong> емблема Дечич
14.03
ОФК Титоград ОФК Титоград емблема 0:2 <strong>ФК Зета</strong> емблема ФК Зета
14.03
Сутиеска Сутиеска емблема 1:1 ФК Рудар емблема ФК Рудар
14.03
ОФК Петровац ОФК Петровац емблема 0:2 <strong>Йезеро Плав</strong> емблема Йезеро Плав
14.03
Будучност <strong>Будучност</strong> емблема 1:0 ФК Искра емблема ФК Искра
Кръг 24
10.03
ФК Зета ФК Зета емблема 1:3 <strong>Младост</strong> емблема Младост
10.03
Дечич <strong>Дечич</strong> емблема 2:1 Сутиеска емблема Сутиеска
10.03
ФК Искра ФК Искра емблема 0:0 ОФК Петровац емблема ОФК Петровац
10.03
ФК Рудар ФК Рудар емблема 1:1 Будучност емблема Будучност
Кръг 23
06.03
ОФК Петровац ОФК Петровац емблема 1:4 <strong>Будучност</strong> емблема Будучност
06.03
ОФК Титоград ОФК Титоград емблема 0:0 ФК Искра емблема ФК Искра
06.03
Младост <strong>Младост</strong> емблема 2:1 Йезеро Плав емблема Йезеро Плав
06.03
Дечич Дечич емблема 0:1 <strong>ФК Рудар</strong> емблема ФК Рудар
06.03
Сутиеска <strong>Сутиеска</strong> емблема 4:3 ФК Зета емблема ФК Зета
Кръг 22
28.02
Будучност <strong>Будучност</strong> емблема 1:0 ОФК Титоград емблема ОФК Титоград
28.02
ФК Зета ФК Зета емблема 1:2 <strong>Дечич</strong> емблема Дечич
28.02
ФК Искра <strong>ФК Искра</strong> емблема 1:0 Младост емблема Младост
28.02
Йезеро Плав Йезеро Плав емблема 0:2 <strong>Сутиеска</strong> емблема Сутиеска
28.02
ФК Рудар <strong>ФК Рудар</strong> емблема 2:0 ОФК Петровац емблема ОФК Петровац
Кръг 21
23.02
ОФК Титоград <strong>ОФК Титоград</strong> емблема 1:0 ОФК Петровац емблема ОФК Петровац
23.02
Младост Младост емблема 0:1 <strong>Будучност</strong> емблема Будучност
23.02
Сутиеска Сутиеска емблема 2:2 ФК Искра емблема ФК Искра
23.02
Дечич Дечич емблема 0:0 Йезеро Плав емблема Йезеро Плав
23.02
ФК Зета ФК Зета емблема 0:1 <strong>ФК Рудар</strong> емблема ФК Рудар
Кръг 20
19.02
Будучност Будучност емблема 1:1 Сутиеска емблема Сутиеска
19.02
ФК Искра <strong>ФК Искра</strong> емблема 2:1 Дечич емблема Дечич
19.02
ОФК Петровац <strong>ОФК Петровац</strong> емблема 2:1 Младост емблема Младост
19.02
Йезеро Плав Йезеро Плав емблема 0:1 <strong>ФК Зета</strong> емблема ФК Зета
19.02
ФК Рудар <strong>ФК Рудар</strong> емблема 4:2 ОФК Титоград емблема ОФК Титоград
Кръг 5
17.12
ОФК Петровац ОФК Петровац емблема 0:1 <strong>Будучност</strong> емблема Будучност
Кръг 19
13.12
Младост <strong>Младост</strong> емблема 2:1 ОФК Титоград емблема ОФК Титоград
13.12
ФК Зета ФК Зета емблема 0:2 <strong>ФК Искра</strong> емблема ФК Искра
13.12
Дечич Дечич емблема 0:4 <strong>Будучност</strong> емблема Будучност
13.12
Сутиеска <strong>Сутиеска</strong> емблема 2:1 ОФК Петровац емблема ОФК Петровац
13.12
Йезеро Плав Йезеро Плав емблема 1:2 <strong>ФК Рудар</strong> емблема ФК Рудар
Кръг 18
09.12
ФК Зета ФК Зета емблема 0:2 <strong>Будучност</strong> емблема Будучност
09.12
Сутиеска <strong>Сутиеска</strong> емблема 3:0 ОФК Титоград емблема ОФК Титоград
09.12
Дечич <strong>Дечич</strong> емблема 1:0 ОФК Петровац емблема ОФК Петровац
09.12
ФК Рудар <strong>ФК Рудар</strong> емблема 1:0 Младост емблема Младост
09.12
Йезеро Плав Йезеро Плав емблема 0:2 <strong>ФК Искра</strong> емблема ФК Искра
Кръг 17
06.12
ОФК Титоград ОФК Титоград емблема 1:1 Дечич емблема Дечич
06.12
ОФК Петровац ОФК Петровац емблема 1:1 ФК Зета емблема ФК Зета
06.12
Младост Младост емблема 1:1 Сутиеска емблема Сутиеска
06.12
ФК Искра ФК Искра емблема 0:1 <strong>ФК Рудар</strong> емблема ФК Рудар
06.12
Будучност <strong>Будучност</strong> емблема 2:1 Йезеро Плав емблема Йезеро Плав
Кръг 16
02.12
Дечич Дечич емблема 0:3 <strong>Младост</strong> емблема Младост
02.12
ФК Зета <strong>ФК Зета</strong> емблема 1:0 ОФК Титоград емблема ОФК Титоград
02.12
ФК Искра ФК Искра емблема 0:2 <strong>Будучност</strong> емблема Будучност
02.12
ФК Рудар ФК Рудар емблема 0:4 <strong>Сутиеска</strong> емблема Сутиеска
02.12
Йезеро Плав <strong>Йезеро Плав</strong> емблема 1:0 ОФК Петровац емблема ОФК Петровац
Кръг 15
29.11
ОФК Петровац <strong>ОФК Петровац</strong> емблема 1:0 ФК Искра емблема ФК Искра
29.11
Младост Младост емблема 0:1 <strong>ФК Зета</strong> емблема ФК Зета
29.11
Будучност <strong>Будучност</strong> емблема 4:2 ФК Рудар емблема ФК Рудар
29.11
ОФК Титоград <strong>ОФК Титоград</strong> емблема 1:0 Йезеро Плав емблема Йезеро Плав
29.11
Сутиеска Сутиеска емблема 1:1 Дечич емблема Дечич
Кръг 14
21.11
Будучност <strong>Будучност</strong> емблема 2:1 ОФК Петровац емблема ОФК Петровац
21.11
ФК Зета ФК Зета емблема 0:1 <strong>Сутиеска</strong> емблема Сутиеска
21.11
ФК Искра ФК Искра емблема 1:1 ОФК Титоград емблема ОФК Титоград
21.11
Йезеро Плав Йезеро Плав емблема 0:0 Младост емблема Младост
21.11
ФК Рудар ФК Рудар емблема 0:3 <strong>Дечич</strong> емблема Дечич
Кръг 13
08.11
Дечич Дечич емблема 0:0 ФК Зета емблема ФК Зета
08.11
Младост Младост емблема 1:1 ФК Искра емблема ФК Искра
08.11
ОФК Титоград ОФК Титоград емблема 0:4 <strong>Будучност</strong> емблема Будучност
08.11
ОФК Петровац ОФК Петровац емблема 1:1 ФК Рудар емблема ФК Рудар
08.11
Сутиеска Сутиеска емблема 0:1 <strong>Йезеро Плав</strong> емблема Йезеро Плав
Кръг 12
04.11
ФК Искра <strong>ФК Искра</strong> емблема 3:0 Сутиеска емблема Сутиеска
04.11
Будучност <strong>Будучност</strong> емблема 1:0 Младост емблема Младост
04.11
ОФК Петровац ОФК Петровац емблема 1:3 <strong>ОФК Титоград</strong> емблема ОФК Титоград
04.11
ФК Рудар ФК Рудар емблема 0:3 <strong>ФК Зета</strong> емблема ФК Зета
04.11
Йезеро Плав Йезеро Плав емблема 0:0 Дечич емблема Дечич
Кръг 11
31.10
Дечич <strong>Дечич</strong> емблема 2:0 ФК Искра емблема ФК Искра
31.10
ОФК Титоград ОФК Титоград емблема 0:2 <strong>ФК Рудар</strong> емблема ФК Рудар
31.10
Сутиеска Сутиеска емблема 0:1 <strong>Будучност</strong> емблема Будучност
31.10
ФК Зета <strong>ФК Зета</strong> емблема 1:0 Йезеро Плав емблема Йезеро Плав
31.10
Младост Младост емблема 1:3 <strong>ОФК Петровац</strong> емблема ОФК Петровац
Кръг 10
25.10
Будучност Будучност емблема 2:2 Дечич емблема Дечич
25.10
ФК Искра ФК Искра емблема 0:0 ФК Зета емблема ФК Зета
25.10
ОФК Титоград <strong>ОФК Титоград</strong> емблема 1:0 Младост емблема Младост
25.10
ФК Рудар ФК Рудар емблема 0:1 <strong>Йезеро Плав</strong> емблема Йезеро Плав
25.10
ОФК Петровац ОФК Петровац емблема 1:1 Сутиеска емблема Сутиеска
Кръг 9
17.10
ОФК Титоград ОФК Титоград емблема 0:0 Сутиеска емблема Сутиеска
17.10
ФК Искра <strong>ФК Искра</strong> емблема 2:1 Йезеро Плав емблема Йезеро Плав
17.10
Младост <strong>Младост</strong> емблема 2:0 ФК Рудар емблема ФК Рудар
17.10
ОФК Петровац ОФК Петровац емблема 1:1 Дечич емблема Дечич
17.10
Будучност <strong>Будучност</strong> емблема 1:0 ФК Зета емблема ФК Зета
Кръг 8
04.10
Дечич <strong>Дечич</strong> емблема 3:0 ОФК Титоград емблема ОФК Титоград
04.10
ФК Зета <strong>ФК Зета</strong> емблема 1:0 ОФК Петровац емблема ОФК Петровац
04.10
ФК Рудар <strong>ФК Рудар</strong> емблема 4:0 ФК Искра емблема ФК Искра
04.10
Сутиеска <strong>Сутиеска</strong> емблема 3:0 Младост емблема Младост
04.10
Йезеро Плав Йезеро Плав емблема 0:2 <strong>Будучност</strong> емблема Будучност
Кръг 7
30.09
Будучност <strong>Будучност</strong> емблема 1:0 ФК Искра емблема ФК Искра
30.09
Младост Младост емблема 1:1 Дечич емблема Дечич
30.09
ОФК Титоград <strong>ОФК Титоград</strong> емблема 1:0 ФК Зета емблема ФК Зета
30.09
Сутиеска <strong>Сутиеска</strong> емблема 2:0 ФК Рудар емблема ФК Рудар
30.09
ОФК Петровац ОФК Петровац емблема 0:1 <strong>Йезеро Плав</strong> емблема Йезеро Плав
Кръг 6
27.09
ФК Зета <strong>ФК Зета</strong> емблема 1:0 Младост емблема Младост
27.09
ФК Искра <strong>ФК Искра</strong> емблема 1:0 ОФК Петровац емблема ОФК Петровац
27.09
Дечич Дечич емблема 1:1 Сутиеска емблема Сутиеска
27.09
ФК Рудар ФК Рудар емблема 1:2 <strong>Будучност</strong> емблема Будучност
26.09
Йезеро Плав <strong>Йезеро Плав</strong> емблема 1:0 ОФК Титоград емблема ОФК Титоград
Кръг 5
20.09
Дечич <strong>Дечич</strong> емблема 4:1 ФК Рудар емблема ФК Рудар
20.09
ОФК Титоград ОФК Титоград емблема 1:1 ФК Искра емблема ФК Искра
20.09
Младост <strong>Младост</strong> емблема 1:0 Йезеро Плав емблема Йезеро Плав
20.09
Сутиеска Сутиеска емблема 0:2 <strong>ФК Зета</strong> емблема ФК Зета
Кръг 3
16.09
ФК Зета <strong>ФК Зета</strong> емблема 2:1 ФК Рудар емблема ФК Рудар
16.09
Сутиеска <strong>Сутиеска</strong> емблема 3:2 ФК Искра емблема ФК Искра
Кръг 4
12.09
Будучност <strong>Будучност</strong> емблема 3:1 ОФК Титоград емблема ОФК Титоград
12.09
ФК Зета ФК Зета емблема 0:2 <strong>Дечич</strong> емблема Дечич
12.09
ФК Рудар <strong>ФК Рудар</strong> емблема 1:0 ОФК Петровац емблема ОФК Петровац
12.09
ФК Искра ФК Искра емблема 1:1 Младост емблема Младост
12.09
Йезеро Плав Йезеро Плав емблема 0:2 <strong>Сутиеска</strong> емблема Сутиеска
Кръг 3
29.08
Дечич Дечич емблема 0:0 Йезеро Плав емблема Йезеро Плав
29.08
Младост <strong>Младост</strong> емблема 4:0 Будучност емблема Будучност
29.08
ОФК Титоград ОФК Титоград емблема 2:2 ОФК Петровац емблема ОФК Петровац
Кръг 2
23.08
ФК Рудар <strong>ФК Рудар</strong> емблема 3:1 ОФК Титоград емблема ОФК Титоград
23.08
ОФК Петровац ОФК Петровац емблема 0:1 <strong>Младост</strong> емблема Младост
23.08
ФК Искра ФК Искра емблема 0:0 Дечич емблема Дечич
23.08
Будучност <strong>Будучност</strong> емблема 1:0 Сутиеска емблема Сутиеска
22.08
Йезеро Плав Йезеро Плав емблема 1:1 ФК Зета емблема ФК Зета
Кръг 1
15.08
Младост <strong>Младост</strong> емблема 2:0 ОФК Титоград емблема ОФК Титоград
15.08
ФК Зета ФК Зета емблема 0:1 <strong>ФК Искра</strong> емблема ФК Искра
15.08
Сутиеска Сутиеска емблема 3:3 ОФК Петровац емблема ОФК Петровац
15.08
Йезеро Плав <strong>Йезеро Плав</strong> емблема 1:0 ФК Рудар емблема ФК Рудар
14.08
Дечич <strong>Дечич</strong> емблема 2:0 Будучност емблема Будучност
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света