Класиране Черна гора Първа Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Сутиеска1129920193
2ФК Искра11206231610
3Будучност11185332112
4ОФК Петровац11185331918
5Дечич1117452159
6Морнар1117524910
7ФК Рудар11144251316
8Йезеро Плав1110317816
9Младост1151281020
10ФК Зета114047622

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Сутиеска61651091
2ФК Искра615501135
3Дечич611321104
4Будучност510311114
5ОФК Петровац6103121312
6ФК Рудар5822153
7Морнар6721347
8Йезеро Плав5411358
9Младост5202337
10ФК Зета5202339

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Сутиеска513410102
2Морнар51031153
3Будучност68222108
4ОФК Петровац5822166
5Дечич5613155
6Йезеро Плав6620438
7ФК Рудар66204813
8ФК Искра5512235
9Младост63105713
10ФК Зета62024313

Черна гора Първа Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 12
23.10
Будучност Будучност емблема - ФК Искра емблема ФК Искра
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
ФК Рудар ФК Рудар емблема - Дечич емблема Дечич
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Йезеро Плав Йезеро Плав емблема - Сутиеска емблема Сутиеска
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
ФК Зета ФК Зета емблема - ОФК Петровац емблема ОФК Петровац
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Младост Младост емблема - Морнар емблема Морнар
0.00 | 0.00 | 0.00

Черна гора Първа Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 11
17.10
Морнар Морнар емблема 0:3 <strong>Будучност</strong> емблема Будучност
17.10
ФК Искра <strong>ФК Искра</strong> емблема 1:0 ФК Рудар емблема ФК Рудар
16.10
Дечич <strong>Дечич</strong> емблема 2:0 Йезеро Плав емблема Йезеро Плав
16.10
Сутиеска <strong>Сутиеска</strong> емблема 2:0 ФК Зета емблема ФК Зета
15.10
ОФК Петровац <strong>ОФК Петровац</strong> емблема 2:1 Младост емблема Младост
Кръг 10
03.10
Будучност <strong>Будучност</strong> емблема 3:0 ФК Рудар емблема ФК Рудар
03.10
ФК Зета ФК Зета емблема 1:1 Дечич емблема Дечич
02.10
Морнар Морнар емблема 0:0 ОФК Петровац емблема ОФК Петровац
02.10
Младост Младост емблема 1:2 <strong>Сутиеска</strong> емблема Сутиеска
01.10
Йезеро Плав <strong>Йезеро Плав</strong> емблема 1:0 ФК Искра емблема ФК Искра
Кръг 9
26.09
ОФК Петровац ОФК Петровац емблема 2:3 <strong>Будучност</strong> емблема Будучност
26.09
Морнар Морнар емблема 0:2 <strong>Сутиеска</strong> емблема Сутиеска
25.09
Младост Младост емблема 1:1 Дечич емблема Дечич
25.09
Йезеро Плав Йезеро Плав емблема 2:4 <strong>ФК Рудар</strong> емблема ФК Рудар
24.09
ФК Зета ФК Зета емблема 1:1 ФК Искра емблема ФК Искра
Кръг 8
19.09
Дечич Дечич емблема 0:1 <strong>Морнар</strong> емблема Морнар
19.09
Сутиеска Сутиеска емблема 0:0 ОФК Петровац емблема ОФК Петровац
18.09
ФК Искра <strong>ФК Искра</strong> емблема 4:2 Младост емблема Младост
18.09
ФК Рудар <strong>ФК Рудар</strong> емблема 2:0 ФК Зета емблема ФК Зета
17.09
Будучност Будучност емблема 0:1 <strong>Йезеро Плав</strong> емблема Йезеро Плав
Кръг 7
11.09
Морнар Морнар емблема 0:1 <strong>ФК Искра</strong> емблема ФК Искра
11.09
Младост Младост емблема 0:1 <strong>ФК Рудар</strong> емблема ФК Рудар
11.09
ОФК Петровац <strong>ОФК Петровац</strong> емблема 3:2 Дечич емблема Дечич
11.09
ФК Зета ФК Зета емблема 1:2 <strong>Йезеро Плав</strong> емблема Йезеро Плав
11.09
Сутиеска <strong>Сутиеска</strong> емблема 1:0 Будучност емблема Будучност
Кръг 6
29.08
Дечич Дечич емблема 1:1 Сутиеска емблема Сутиеска
29.08
Будучност <strong>Будучност</strong> емблема 5:1 ФК Зета емблема ФК Зета
29.08
ФК Рудар <strong>ФК Рудар</strong> емблема 2:1 Морнар емблема Морнар
28.08
ФК Искра <strong>ФК Искра</strong> емблема 4:1 ОФК Петровац емблема ОФК Петровац
28.08
Йезеро Плав Йезеро Плав емблема 1:2 <strong>Младост</strong> емблема Младост
Кръг 1
25.08
ФК Рудар ФК Рудар емблема 1:1 Будучност емблема Будучност
Кръг 5
21.08
Дечич Дечич емблема 2:2 Будучност емблема Будучност
21.08
Морнар <strong>Морнар</strong> емблема 1:0 Йезеро Плав емблема Йезеро Плав
21.08
ОФК Петровац <strong>ОФК Петровац</strong> емблема 4:3 ФК Рудар емблема ФК Рудар
21.08
Младост Младост емблема 0:0 ФК Зета емблема ФК Зета
21.08
Сутиеска <strong>Сутиеска</strong> емблема 3:1 ФК Искра емблема ФК Искра
Кръг 4
15.08
ФК Рудар ФК Рудар емблема 0:1 <strong>Сутиеска</strong> емблема Сутиеска
14.08
Будучност <strong>Будучност</strong> емблема 2:1 Младост емблема Младост
14.08
ФК Искра ФК Искра емблема 0:1 <strong>Дечич</strong> емблема Дечич
14.08
ФК Зета ФК Зета емблема 0:1 <strong>Морнар</strong> емблема Морнар
14.08
Йезеро Плав Йезеро Плав емблема 1:2 <strong>ОФК Петровац</strong> емблема ОФК Петровац
Кръг 3
08.08
Сутиеска <strong>Сутиеска</strong> емблема 2:0 Йезеро Плав емблема Йезеро Плав
07.08
Морнар <strong>Морнар</strong> емблема 3:1 Младост емблема Младост
07.08
ФК Искра <strong>ФК Искра</strong> емблема 2:1 Будучност емблема Будучност
07.08
Дечич <strong>Дечич</strong> емблема 3:0 ФК Рудар емблема ФК Рудар
07.08
ОФК Петровац ОФК Петровац емблема 2:2 ФК Зета емблема ФК Зета
Кръг 2
02.08
ФК Зета ФК Зета емблема 0:4 <strong>Сутиеска</strong> емблема Сутиеска
31.07
Младост Младост емблема 1:3 <strong>ОФК Петровац</strong> емблема ОФК Петровац
31.07
Будучност Будучност емблема 1:1 Морнар емблема Морнар
31.07
Йезеро Плав Йезеро Плав емблема 0:0 Дечич емблема Дечич
31.07
ФК Рудар ФК Рудар емблема 0:0 ФК Искра емблема ФК Искра
Кръг 1
25.07
Сутиеска <strong>Сутиеска</strong> емблема 1:0 Младост емблема Младост
24.07
ФК Искра <strong>ФК Искра</strong> емблема 2:0 Йезеро Плав емблема Йезеро Плав
24.07
Дечич <strong>Дечич</strong> емблема 2:0 ФК Зета емблема ФК Зета
24.07
ОФК Петровац ОФК Петровац емблема 0:1 <strong>Морнар</strong> емблема Морнар
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света