Класиране Мексико Лига MX

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Леон174012412714
2Унам Пумас17328812917
3Клуб Америка17329533122
4Круз Азул17299262316
5Монтерей17298542621
6Тигрес УАНЛ17287732716
7Гуадалахара17267552017
8Пачука17256741814
9Сантос Лагуна17257462420
10Некакса17247371620
11Толука17216382328
12Пуебла17206292225
13Хуарез17194761619
14Масатлан ФК17164492431
15Тухиана171543101227
16Атлас17143591320
17Керетаро171334102328
18Атл Сан Луис171132121635

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Клуб Америка184213323416
2Леон184113233016
3Круз Азул173712142913
4Унам Пумас19338923013
5Сантос Лагуна163310332614
6Гуадалахара19318742320
7Толука16309342919
8Монтерей15308612314
9Керетаро16288442717
10Тигрес УАНЛ18267562623
11Тухиана16247361918
12Пуебла17236562419
13Масатлан ФК16236551920
14Некакса16226461518
15Хуарез16215651318
16Пачука17205571719
17Атлас16175291319
18Атл Сан Луис16174571828

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Круз Азул193511262317
2Леон19308652320
3Клуб Америка16288442417
4Тигрес УАНЛ17277642216
5Пуебла18278372725
6Монтерей16257452417
7Унам Пумас19246671522
8Пачука17235841714
9Гуадалахара17215662020
10Атлас16163761216
11Сантос Лагуна16143581320
12Некакса171334101426
13Масатлан ФК161132112033
14Хуарез15102491527
15Толука161024101730
16Тухиана16714111029
17Атл Сан Луис16620141532
18Керетаро16303131334

Мексико Лига MX Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 15
19.04
Сантос Лагуна Сантос Лагуна емблема - Толука емблема Толука
1.77 | 3.60 | 4.40
19.04
Монтерей Монтерей емблема - Пачука емблема Пачука
1.61 | 4.00 | 5.00
20.04
Леон Леон емблема - Хуарез емблема Хуарез
1.43 | 4.35 | 6.50
Кръг 12
22.04
Монтерей Монтерей емблема - Гуадалахара емблема Гуадалахара
1.62 | 3.80 | 4.90
Кръг 16
24.04
Пуебла Пуебла емблема - Унам Пумас емблема Унам Пумас
1.77 | 3.60 | 3.80
24.04
Тухиана Тухиана емблема - Некакса емблема Некакса
1.83 | 3.25 | 3.95
24.04
Масатлан ФК Масатлан ФК емблема - Леон емблема Леон
3.60 | 3.30 | 1.91
24.04
Круз Азул Круз Азул емблема - Атл Сан Луис емблема Атл Сан Луис
1.38 | 4.20 | 6.75
25.04
Атлас Атлас емблема - Гуадалахара емблема Гуадалахара
2.20 | 3.05 | 3.15

Мексико Лига MX Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 15
18.04
Унам Пумас Унам Пумас емблема 0:0 Тигрес УАНЛ емблема Тигрес УАНЛ
18.04
Клуб Америка Клуб Америка емблема 1:1 Круз Азул емблема Круз Азул
18.04
Атл Сан Луис Атл Сан Луис емблема 1:4 <strong>Пуебла</strong> емблема Пуебла
18.04
Гуадалахара <strong>Гуадалахара</strong> емблема 2:0 Тухиана емблема Тухиана
17.04
Масатлан ФК Масатлан ФК емблема 0:0 Атлас емблема Атлас
17.04
Некакса Некакса емблема 0:0 Керетаро емблема Керетаро
Кръг 5
15.04
Хуарез Хуарез емблема 2:3 <strong>Тигрес УАНЛ</strong> емблема Тигрес УАНЛ
Кръг 14
13.04
Пачука Пачука емблема 1:3 <strong>Пуебла</strong> емблема Пуебла
12.04
Тухиана Тухиана емблема 2:3 <strong>Масатлан ФК</strong> емблема Масатлан ФК
12.04
Керетаро <strong>Керетаро</strong> емблема 1:0 Сантос Лагуна емблема Сантос Лагуна
11.04
Толука Толука емблема 1:2 <strong>Монтерей</strong> емблема Монтерей
11.04
Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ емблема 1:3 <strong>Клуб Америка</strong> емблема Клуб Америка
11.04
Круз Азул <strong>Круз Азул</strong> емблема 1:0 Гуадалахара емблема Гуадалахара
10.04
Атлас Атлас емблема 1:3 <strong>Леон</strong> емблема Леон
10.04
Хуарез <strong>Хуарез</strong> емблема 2:1 Атл Сан Луис емблема Атл Сан Луис
10.04
Некакса Некакса емблема 0:1 <strong>Унам Пумас</strong> емблема Унам Пумас
Кръг 13
05.04
Леон <strong>Леон</strong> емблема 2:1 Толука емблема Толука
05.04
Керетаро Керетаро емблема 0:1 <strong>Тигрес УАНЛ</strong> емблема Тигрес УАНЛ
04.04
Гуадалахара Гуадалахара емблема 1:1 Сантос Лагуна емблема Сантос Лагуна
04.04
Унам Пумас Унам Пумас емблема 2:2 Пачука емблема Пачука
04.04
Монтерей <strong>Монтерей</strong> емблема 2:0 Атл Сан Луис емблема Атл Сан Луис
04.04
Клуб Америка <strong>Клуб Америка</strong> емблема 2:1 Некакса емблема Некакса
03.04
Атлас <strong>Атлас</strong> емблема 1:0 Тухиана емблема Тухиана
03.04
Хуарез Хуарез емблема 0:1 <strong>Круз Азул</strong> емблема Круз Азул
03.04
Пуебла <strong>Пуебла</strong> емблема 3:1 Масатлан ФК емблема Масатлан ФК
Кръг 12
22.03
Сантос Лагуна Сантос Лагуна емблема 1:2 <strong>Леон</strong> емблема Леон
21.03
Толука Толука емблема 4:4 Пуебла емблема Пуебла
21.03
Тухиана <strong>Тухиана</strong> емблема 3:1 Керетаро емблема Керетаро
21.03
Круз Азул <strong>Круз Азул</strong> емблема 3:2 Атлас емблема Атлас
20.03
Атл Сан Луис Атл Сан Луис емблема 0:1 <strong>Унам Пумас</strong> емблема Унам Пумас
20.03
Масатлан ФК Масатлан ФК емблема 0:1 <strong>Клуб Америка</strong> емблема Клуб Америка
20.03
Некакса <strong>Некакса</strong> емблема 1:0 Хуарез емблема Хуарез
19.03
Пачука <strong>Пачука</strong> емблема 1:0 Тигрес УАНЛ емблема Тигрес УАНЛ
Кръг 11
16.03
Леон <strong>Леон</strong> емблема 3:1 Некакса емблема Некакса
15.03
Гуадалахара Гуадалахара емблема 0:3 <strong>Клуб Америка</strong> емблема Клуб Америка
15.03
Керетаро <strong>Керетаро</strong> емблема 2:1 Атл Сан Луис емблема Атл Сан Луис
14.03
Толука Толука емблема 0:2 <strong>Пачука</strong> емблема Пачука
14.03
Тухиана Тухиана емблема 0:1 <strong>Сантос Лагуна</strong> емблема Сантос Лагуна
14.03
Круз Азул <strong>Круз Азул</strong> емблема 1:0 Монтерей емблема Монтерей
14.03
Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ емблема 1:2 <strong>Масатлан ФК</strong> емблема Масатлан ФК
13.03
Хуарез Хуарез емблема 1:1 Унам Пумас емблема Унам Пумас
13.03
Пуебла Пуебла емблема 0:1 <strong>Атлас</strong> емблема Атлас
Кръг 3
11.03
Монтерей Монтерей емблема 1:1 Леон емблема Леон
Кръг 10
09.03
Пачука <strong>Пачука</strong> емблема 2:1 Тухиана емблема Тухиана
08.03
Унам Пумас Унам Пумас емблема 0:1 <strong>Круз Азул</strong> емблема Круз Азул
08.03
Сантос Лагуна <strong>Сантос Лагуна</strong> емблема 3:1 Некакса емблема Некакса
07.03
Масатлан ФК Масатлан ФК емблема 1:1 Гуадалахара емблема Гуадалахара
07.03
Монтерей <strong>Монтерей</strong> емблема 2:1 Керетаро емблема Керетаро
07.03
Клуб Америка <strong>Клуб Америка</strong> емблема 2:1 Леон емблема Леон
06.03
Атлас <strong>Атлас</strong> емблема 2:0 Хуарез емблема Хуарез
06.03
Пуебла Пуебла емблема 1:1 Тигрес УАНЛ емблема Тигрес УАНЛ
06.03
Атл Сан Луис Атл Сан Луис емблема 0:0 Толука емблема Толука
Кръг 9
05.03
Унам Пумас <strong>Унам Пумас</strong> емблема 1:0 Сантос Лагуна емблема Сантос Лагуна
05.03
Некакса Некакса емблема 2:2 Пачука емблема Пачука
04.03
Тухиана Тухиана емблема 0:2 <strong>Клуб Америка</strong> емблема Клуб Америка
04.03
Круз Азул <strong>Круз Азул</strong> емблема 1:0 Масатлан ФК емблема Масатлан ФК
04.03
Керетаро Керетаро емблема 2:2 Гуадалахара емблема Гуадалахара
04.03
Хуарез Хуарез емблема 1:6 <strong>Монтерей</strong> емблема Монтерей
03.03
Леон Леон емблема 1:2 <strong>Пуебла</strong> емблема Пуебла
03.03
Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ емблема 0:1 <strong>Толука</strong> емблема Толука
02.03
Атлас <strong>Атлас</strong> емблема 3:1 Атл Сан Луис емблема Атл Сан Луис
Кръг 8
01.03
Гуадалахара <strong>Гуадалахара</strong> емблема 2:1 Унам Пумас емблема Унам Пумас
01.03
Сантос Лагуна <strong>Сантос Лагуна</strong> емблема 3:2 Хуарез емблема Хуарез
28.02
Монтерей Монтерей емблема 1:1 Тухиана емблема Тухиана
28.02
Леон Леон емблема 0:1 <strong>Круз Азул</strong> емблема Круз Азул
28.02
Клуб Америка <strong>Клуб Америка</strong> емблема 2:0 Пачука емблема Пачука
27.02
Толука Толука емблема 0:0 Атлас емблема Атлас
27.02
Масатлан ФК <strong>Масатлан ФК</strong> емблема 3:0 Керетаро емблема Керетаро
27.02
Пуебла <strong>Пуебла</strong> емблема 1:0 Некакса емблема Некакса
26.02
Атл Сан Луис Атл Сан Луис емблема 2:2 Тигрес УАНЛ емблема Тигрес УАНЛ
Кръг 7
23.02
Пачука Пачука емблема 1:1 Гуадалахара емблема Гуадалахара
22.02
Тигрес УАНЛ <strong>Тигрес УАНЛ</strong> емблема 3:2 Тухиана емблема Тухиана
21.02
Керетаро Керетаро емблема 1:1 Пуебла емблема Пуебла
21.02
Унам Пумас Унам Пумас емблема 0:1 <strong>Леон</strong> емблема Леон
21.02
Атлас Атлас емблема 0:2 <strong>Клуб Америка</strong> емблема Клуб Америка
21.02
Круз Азул <strong>Круз Азул</strong> емблема 3:2 Толука емблема Толука
20.02
Хуарез <strong>Хуарез</strong> емблема 1:0 Масатлан ФК емблема Масатлан ФК
20.02
Некакса Некакса емблема 1:1 Монтерей емблема Монтерей
19.02
Атл Сан Луис <strong>Атл Сан Луис</strong> емблема 1:0 Сантос Лагуна емблема Сантос Лагуна
Кръг 6
18.02
Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ емблема 0:2 <strong>Круз Азул</strong> емблема Круз Азул
16.02
Пачука Пачука емблема 0:1 <strong>Атлас</strong> емблема Атлас
15.02
Сантос Лагуна <strong>Сантос Лагуна</strong> емблема 1:0 Монтерей емблема Монтерей
14.02
Толука <strong>Толука</strong> емблема 1:0 Унам Пумас емблема Унам Пумас
14.02
Клуб Америка <strong>Клуб Америка</strong> емблема 2:1 Керетаро емблема Керетаро
14.02
Гуадалахара Гуадалахара емблема 2:2 Некакса емблема Некакса
13.02
Масатлан ФК Масатлан ФК емблема 0:3 <strong>Атл Сан Луис</strong> емблема Атл Сан Луис
13.02
Тухиана <strong>Тухиана</strong> емблема 2:0 Леон емблема Леон
13.02
Пуебла <strong>Пуебла</strong> емблема 4:0 Хуарез емблема Хуарез
Кръг 5
09.02
Леон Леон емблема 1:3 <strong>Гуадалахара</strong> емблема Гуадалахара
07.02
Толука <strong>Толука</strong> емблема 4:1 Масатлан ФК емблема Масатлан ФК
07.02
Монтерей <strong>Монтерей</strong> емблема 1:0 Унам Пумас емблема Унам Пумас
07.02
Клуб Америка <strong>Клуб Америка</strong> емблема 1:0 Пуебла емблема Пуебла
06.02
Атлас Атлас емблема 1:1 Сантос Лагуна емблема Сантос Лагуна
06.02
Некакса Некакса емблема 0:2 <strong>Круз Азул</strong> емблема Круз Азул
05.02
Керетаро <strong>Керетаро</strong> емблема 3:1 Пачука емблема Пачука
05.02
Атл Сан Луис Атл Сан Луис емблема 2:2 Тухиана емблема Тухиана
Кръг 4
03.02
Пуебла Пуебла емблема 0:0 Монтерей емблема Монтерей
02.02
Леон <strong>Леон</strong> емблема 3:1 Атл Сан Луис емблема Атл Сан Луис
01.02
Сантос Лагуна Сантос Лагуна емблема 1:1 Клуб Америка емблема Клуб Америка
31.01
Унам Пумас Унам Пумас емблема 0:0 Атлас емблема Атлас
31.01
Тухиана <strong>Тухиана</strong> емблема 3:2 Толука емблема Толука
31.01
Круз Азул <strong>Круз Азул</strong> емблема 4:1 Керетаро емблема Керетаро
31.01
Гуадалахара Гуадалахара емблема 1:2 <strong>Хуарез</strong> емблема Хуарез
30.01
Масатлан ФК <strong>Масатлан ФК</strong> емблема 1:0 Пачука емблема Пачука
29.01
Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ емблема 1:1 Некакса емблема Некакса
Кръг 3
27.01
Клуб Америка <strong>Клуб Америка</strong> емблема 2:0 Хуарез емблема Хуарез
26.01
Пачука Пачука емблема 0:1 <strong>Круз Азул</strong> емблема Круз Азул
25.01
Керетаро <strong>Керетаро</strong> емблема 2:0 Унам Пумас емблема Унам Пумас
24.01
Толука <strong>Толука</strong> емблема 2:0 Некакса емблема Некакса
24.01
Атлас Атлас емблема 0:2 <strong>Тигрес УАНЛ</strong> емблема Тигрес УАНЛ
23.01
Масатлан ФК Масатлан ФК емблема 0:0 Сантос Лагуна емблема Сантос Лагуна
23.01
Пуебла Пуебла емблема 0:1 <strong>Тухиана</strong> емблема Тухиана
22.01
Атл Сан Луис <strong>Атл Сан Луис</strong> емблема 3:1 Гуадалахара емблема Гуадалахара
Кръг 2
19.01
Леон Леон емблема 0:0 Пачука емблема Пачука
18.01
Керетаро <strong>Керетаро</strong> емблема 1:0 Атлас емблема Атлас
18.01
Сантос Лагуна <strong>Сантос Лагуна</strong> емблема 2:0 Тигрес УАНЛ емблема Тигрес УАНЛ
17.01
Унам Пумас <strong>Унам Пумас</strong> емблема 3:0 Масатлан ФК емблема Масатлан ФК
17.01
Монтерей <strong>Монтерей</strong> емблема 1:0 Клуб Америка емблема Клуб Америка
17.01
Круз Азул Круз Азул емблема 0:1 <strong>Пуебла</strong> емблема Пуебла
16.01
Гуадалахара Гуадалахара емблема 1:1 Толука емблема Толука
16.01
Хуарез Хуарез емблема 0:0 Тухиана емблема Тухиана
16.01
Некакса <strong>Некакса</strong> емблема 1:0 Атл Сан Луис емблема Атл Сан Луис
Кръг 1
12.01
Пачука Пачука емблема 1:1 Хуарез емблема Хуарез
11.01
Сантос Лагуна <strong>Сантос Лагуна</strong> емблема 1:0 Круз Азул емблема Круз Азул
10.01
Толука <strong>Толука</strong> емблема 3:1 Керетаро емблема Керетаро
10.01
Клуб Америка <strong>Клуб Америка</strong> емблема 2:1 Атл Сан Луис емблема Атл Сан Луис
10.01
Тигрес УАНЛ <strong>Тигрес УАНЛ</strong> емблема 2:0 Леон емблема Леон
09.01
Атлас Атлас емблема 0:2 <strong>Монтерей</strong> емблема Монтерей
09.01
Масатлан ФК <strong>Масатлан ФК</strong> емблема 3:2 Некакса емблема Некакса
09.01
Тухиана Тухиана емблема 0:0 Унам Пумас емблема Унам Пумас
09.01
Пуебла Пуебла емблема 1:1 Гуадалахара емблема Гуадалахара
Кръг 0
14.12
Леон <strong>Леон</strong> емблема 2:0 Унам Пумас емблема Унам Пумас
11.12
Унам Пумас Унам Пумас емблема 1:1 Леон емблема Леон
07.12
Унам Пумас <strong>Унам Пумас</strong> емблема 4:0 Круз Азул емблема Круз Азул
06.12
Леон <strong>Леон</strong> емблема 1:0 Гуадалахара емблема Гуадалахара
04.12
Круз Азул <strong>Круз Азул</strong> емблема 4:0 Унам Пумас емблема Унам Пумас
03.12
Гуадалахара Гуадалахара емблема 1:1 Леон емблема Леон
30.11
Круз Азул Круз Азул емблема 0:1 <strong>Тигрес УАНЛ</strong> емблема Тигрес УАНЛ
29.11
Унам Пумас Унам Пумас емблема 0:0 Пачука емблема Пачука
29.11
Клуб Америка Клуб Америка емблема 1:2 <strong>Гуадалахара</strong> емблема Гуадалахара
29.11
Леон <strong>Леон</strong> емблема 2:0 Пуебла емблема Пуебла
27.11
Пачука Пачука емблема 0:1 <strong>Унам Пумас</strong> емблема Унам Пумас
27.11
Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ емблема 1:3 <strong>Круз Азул</strong> емблема Круз Азул
26.11
Гуадалахара <strong>Гуадалахара</strong> емблема 1:0 Клуб Америка емблема Клуб Америка
26.11
Пуебла <strong>Пуебла</strong> емблема 2:1 Леон емблема Леон
23.11
Монтерей Монтерей емблема 2:2 Пуебла емблема Пуебла
23.11
Тигрес УАНЛ <strong>Тигрес УАНЛ</strong> емблема 2:1 Толука емблема Толука
22.11
Гуадалахара <strong>Гуадалахара</strong> емблема 1:0 Некакса емблема Некакса
22.11
Сантос Лагуна Сантос Лагуна емблема 0:3 <strong>Пачука</strong> емблема Пачука
Кръг 17
09.11
Керетаро Керетаро емблема 2:2 Тухиана емблема Тухиана
09.11
Сантос Лагуна <strong>Сантос Лагуна</strong> емблема 4:0 Масатлан ФК емблема Масатлан ФК
08.11
Толука Толука емблема 2:2 Леон емблема Леон
08.11
Круз Азул Круз Азул емблема 1:2 <strong>Унам Пумас</strong> емблема Унам Пумас
08.11
Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ емблема 1:1 Атлас емблема Атлас
07.11
Гуадалахара <strong>Гуадалахара</strong> емблема 3:1 Монтерей емблема Монтерей
07.11
Пачука Пачука емблема 0:1 <strong>Некакса</strong> емблема Некакса
07.11
Хуарез Хуарез емблема 1:1 Клуб Америка емблема Клуб Америка
07.11
Пуебла <strong>Пуебла</strong> емблема 1:0 Атл Сан Луис емблема Атл Сан Луис
Кръг 16
03.11
Леон <strong>Леон</strong> емблема 2:1 Сантос Лагуна емблема Сантос Лагуна
01.11
Клуб Америка <strong>Клуб Америка</strong> емблема 3:1 Тигрес УАНЛ емблема Тигрес УАНЛ
01.11
Монтерей <strong>Монтерей</strong> емблема 1:0 Круз Азул емблема Круз Азул
01.11
Унам Пумас Унам Пумас емблема 2:2 Гуадалахара емблема Гуадалахара
31.10
Атлас Атлас емблема 0:1 <strong>Пуебла</strong> емблема Пуебла
31.10
Хуарез <strong>Хуарез</strong> емблема 1:0 Керетаро емблема Керетаро
31.10
Тухиана Тухиана емблема 0:2 <strong>Пачука</strong> емблема Пачука
31.10
Некакса <strong>Некакса</strong> емблема 3:2 Толука емблема Толука
30.10
Атл Сан Луис Атл Сан Луис емблема 0:5 <strong>Масатлан ФК</strong> емблема Масатлан ФК
Кръг 15
27.10
Пачука Пачука емблема 1:1 Унам Пумас емблема Унам Пумас
26.10
Сантос Лагуна <strong>Сантос Лагуна</strong> емблема 2:1 Атл Сан Луис емблема Атл Сан Луис
25.10
Гуадалахара Гуадалахара емблема 0:2 <strong>Круз Азул</strong> емблема Круз Азул
25.10
Толука <strong>Толука</strong> емблема 2:0 Тухиана емблема Тухиана
25.10
Масатлан ФК Масатлан ФК емблема 1:2 <strong>Монтерей</strong> емблема Монтерей
25.10
Клуб Америка <strong>Клуб Америка</strong> емблема 1:0 Атлас емблема Атлас
25.10
Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ емблема 1:1 Хуарез емблема Хуарез
24.10
Керетаро Керетаро емблема 0:1 <strong>Некакса</strong> емблема Некакса
24.10
Пуебла Пуебла емблема 1:2 <strong>Леон</strong> емблема Леон
Кръг 14
20.10
Леон <strong>Леон</strong> емблема 3:2 Клуб Америка емблема Клуб Америка
19.10
Сантос Лагуна Сантос Лагуна емблема 1:1 Пачука емблема Пачука
18.10
Унам Пумас <strong>Унам Пумас</strong> емблема 1:0 Толука емблема Толука
18.10
Круз Азул Круз Азул емблема 0:2 <strong>Тигрес УАНЛ</strong> емблема Тигрес УАНЛ
18.10
Гуадалахара <strong>Гуадалахара</strong> емблема 3:2 Атлас емблема Атлас
17.10
Монтерей <strong>Монтерей</strong> емблема 3:1 Пуебла емблема Пуебла
17.10
Масатлан ФК <strong>Масатлан ФК</strong> емблема 3:2 Хуарез емблема Хуарез
17.10
Некакса <strong>Некакса</strong> емблема 2:0 Тухиана емблема Тухиана
16.10
Атл Сан Луис <strong>Атл Сан Луис</strong> емблема 2:1 Керетаро емблема Керетаро
Кръг 12
12.10
Сантос Лагуна <strong>Сантос Лагуна</strong> емблема 2:0 Тухиана емблема Тухиана
Кръг 13
05.10
Тухиана Тухиана емблема 0:0 Гуадалахара емблема Гуадалахара
05.10
Керетаро Керетаро емблема 1:2 <strong>Монтерей</strong> емблема Монтерей
04.10
Хуарез Хуарез емблема 1:1 Пачука емблема Пачука
04.10
Толука <strong>Толука</strong> емблема 2:0 Круз Азул емблема Круз Азул
04.10
Клуб Америка Клуб Америка емблема 2:2 Унам Пумас емблема Унам Пумас
04.10
Тигрес УАНЛ <strong>Тигрес УАНЛ</strong> емблема 3:0 Атл Сан Луис емблема Атл Сан Луис
03.10
Атлас Атлас емблема 0:1 <strong>Некакса</strong> емблема Некакса
03.10
Леон <strong>Леон</strong> емблема 2:1 Масатлан ФК емблема Масатлан ФК
03.10
Пуебла Пуебла емблема 0:2 <strong>Сантос Лагуна</strong> емблема Сантос Лагуна
Кръг 11
01.10
Тухиана <strong>Тухиана</strong> емблема 2:1 Хуарез емблема Хуарез
Кръг 12
28.09
Круз Азул Круз Азул емблема 0:0 Клуб Америка емблема Клуб Америка
27.09
Атл Сан Луис Атл Сан Луис емблема 0:2 <strong>Леон</strong> емблема Леон
27.09
Монтерей Монтерей емблема 0:2 <strong>Тигрес УАНЛ</strong> емблема Тигрес УАНЛ
27.09
Унам Пумас Унам Пумас емблема 1:1 Некакса емблема Некакса
26.09
Гуадалахара <strong>Гуадалахара</strong> емблема 2:1 Масатлан ФК емблема Масатлан ФК
26.09
Хуарез Хуарез емблема 0:1 <strong>Атлас</strong> емблема Атлас
26.09
Пуебла Пуебла емблема 3:3 Керетаро емблема Керетаро
25.09
Пачука Пачука емблема 0:0 Толука емблема Толука
Кръг 11
22.09
Леон <strong>Леон</strong> емблема 2:0 Унам Пумас емблема Унам Пумас
21.09
Атл Сан Луис Атл Сан Луис емблема 1:2 <strong>Монтерей</strong> емблема Монтерей
20.09
Толука Толука емблема 1:2 <strong>Сантос Лагуна</strong> емблема Сантос Лагуна
20.09
Клуб Америка <strong>Клуб Америка</strong> емблема 1:0 Гуадалахара емблема Гуадалахара
20.09
Тигрес УАНЛ <strong>Тигрес УАНЛ</strong> емблема 3:0 Керетаро емблема Керетаро
19.09
Атлас Атлас емблема 0:1 <strong>Пачука</strong> емблема Пачука
19.09
Масатлан ФК Масатлан ФК емблема 2:3 <strong>Круз Азул</strong> емблема Круз Азул
19.09
Некакса Некакса емблема 0:1 <strong>Пуебла</strong> емблема Пуебла
Кръг 10
15.09
Пачука Пачука емблема 1:1 Монтерей емблема Монтерей
14.09
Тухиана Тухиана емблема 1:2 <strong>Круз Азул</strong> емблема Круз Азул
14.09
Керетаро Керетаро емблема 2:3 <strong>Леон</strong> емблема Леон
13.09
Унам Пумас <strong>Унам Пумас</strong> емблема 3:0 Атл Сан Луис емблема Атл Сан Луис
13.09
Клуб Америка Клуб Америка емблема 1:1 Толука емблема Толука
13.09
Тигрес УАНЛ <strong>Тигрес УАНЛ</strong> емблема 2:0 Сантос Лагуна емблема Сантос Лагуна
12.09
Атлас Атлас емблема 1:1 Масатлан ФК емблема Масатлан ФК
12.09
Хуарез <strong>Хуарез</strong> емблема 1:0 Пуебла емблема Пуебла
12.09
Некакса Некакса емблема 1:2 <strong>Гуадалахара</strong> емблема Гуадалахара
Кръг 9
10.09
Сантос Лагуна Сантос Лагуна емблема 1:2 <strong>Унам Пумас</strong> емблема Унам Пумас
10.09
Масатлан ФК <strong>Масатлан ФК</strong> емблема 1:0 Тухиана емблема Тухиана
10.09
Круз Азул <strong>Круз Азул</strong> емблема 1:0 Пачука емблема Пачука
09.09
Леон Леон емблема 1:1 Тигрес УАНЛ емблема Тигрес УАНЛ
09.09
Гуадалахара Гуадалахара емблема 1:1 Керетаро емблема Керетаро
09.09
Пуебла Пуебла емблема 2:3 <strong>Клуб Америка</strong> емблема Клуб Америка
09.09
Монтерей Монтерей емблема 1:1 Атлас емблема Атлас
09.09
Толука Толука емблема 0:1 <strong>Хуарез</strong> емблема Хуарез
08.09
Атл Сан Луис <strong>Атл Сан Луис</strong> емблема 2:1 Некакса емблема Некакса
Кръг 8
06.09
Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ емблема 1:3 <strong>Гуадалахара</strong> емблема Гуадалахара
06.09
Атлас <strong>Атлас</strong> емблема 1:0 Круз Азул емблема Круз Азул
05.09
Унам Пумас <strong>Унам Пумас</strong> емблема 4:1 Пуебла емблема Пуебла
05.09
Хуарез Хуарез емблема 1:1 Сантос Лагуна емблема Сантос Лагуна
05.09
Тухиана <strong>Тухиана</strong> емблема 2:1 Монтерей емблема Монтерей
05.09
Некакса Некакса емблема 0:2 <strong>Леон</strong> емблема Леон
04.09
Пачука <strong>Пачука</strong> емблема 3:1 Атл Сан Луис емблема Атл Сан Луис
04.09
Керетаро <strong>Керетаро</strong> емблема 4:1 Толука емблема Толука
03.09
Клуб Америка <strong>Клуб Америка</strong> емблема 3:1 Масатлан ФК емблема Масатлан ФК
Кръг 7
01.09
Леон <strong>Леон</strong> емблема 2:1 Атлас емблема Атлас
31.08
Монтерей <strong>Монтерей</strong> емблема 2:1 Хуарез емблема Хуарез
31.08
Сантос Лагуна <strong>Сантос Лагуна</strong> емблема 2:1 Керетаро емблема Керетаро
30.08
Унам Пумас <strong>Унам Пумас</strong> емблема 3:0 Тухиана емблема Тухиана
30.08
Круз Азул <strong>Круз Азул</strong> емблема 3:0 Некакса емблема Некакса
30.08
Атл Сан Луис Атл Сан Луис емблема 1:2 <strong>Клуб Америка</strong> емблема Клуб Америка
30.08
Гуадалахара Гуадалахара емблема 0:0 Пачука емблема Пачука
29.08
Масатлан ФК Масатлан ФК емблема 1:1 Тигрес УАНЛ емблема Тигрес УАНЛ
29.08
Пуебла <strong>Пуебла</strong> емблема 4:1 Толука емблема Толука
Кръг 6
25.08
Пачука <strong>Пачука</strong> емблема 4:3 Масатлан ФК емблема Масатлан ФК
24.08
Тухиана <strong>Тухиана</strong> емблема 1:0 Пуебла емблема Пуебла
24.08
Атл Сан Луис Атл Сан Луис емблема 1:3 <strong>Круз Азул</strong> емблема Круз Азул
23.08
Толука <strong>Толука</strong> емблема 1:0 Гуадалахара емблема Гуадалахара
23.08
Клуб Америка Клуб Америка емблема 1:3 <strong>Монтерей</strong> емблема Монтерей
23.08
Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ емблема 1:1 Унам Пумас емблема Унам Пумас
22.08
Атлас <strong>Атлас</strong> емблема 1:0 Керетаро емблема Керетаро
22.08
Хуарез Хуарез емблема 0:0 Леон емблема Леон
22.08
Некакса <strong>Некакса</strong> емблема 2:1 Сантос Лагуна емблема Сантос Лагуна
Кръг 5
18.08
Леон <strong>Леон</strong> емблема 2:1 Тухиана емблема Тухиана
17.08
Керетаро <strong>Керетаро</strong> емблема 4:1 Клуб Америка емблема Клуб Америка
17.08
Сантос Лагуна Сантос Лагуна емблема 0:0 Атлас емблема Атлас
16.08
Толука <strong>Толука</strong> емблема 3:2 Тигрес УАНЛ емблема Тигрес УАНЛ
16.08
Монтерей Монтерей емблема 1:1 Некакса емблема Некакса
16.08
Масатлан ФК Масатлан ФК емблема 0:0 Унам Пумас емблема Унам Пумас
16.08
Круз Азул <strong>Круз Азул</strong> емблема 3:2 Хуарез емблема Хуарез
15.08
Гуадалахара <strong>Гуадалахара</strong> емблема 2:1 Атл Сан Луис емблема Атл Сан Луис
15.08
Пуебла Пуебла емблема 0:1 <strong>Пачука</strong> емблема Пачука
Кръг 4
14.08
Клуб Америка <strong>Клуб Америка</strong> емблема 3:1 Сантос Лагуна емблема Сантос Лагуна
14.08
Атлас Атлас емблема 1:2 <strong>Толука</strong> емблема Толука
13.08
Тухиана Тухиана емблема 0:2 <strong>Атл Сан Луис</strong> емблема Атл Сан Луис
13.08
Унам Пумас Унам Пумас емблема 1:1 Монтерей емблема Монтерей
13.08
Хуарез Хуарез емблема 0:2 <strong>Гуадалахара</strong> емблема Гуадалахара
12.08
Керетаро <strong>Керетаро</strong> емблема 1:0 Круз Азул емблема Круз Азул
12.08
Тигрес УАНЛ <strong>Тигрес УАНЛ</strong> емблема 2:1 Пуебла емблема Пуебла
12.08
Пачука Пачука емблема 0:1 <strong>Леон</strong> емблема Леон
11.08
Некакса <strong>Некакса</strong> емблема 1:0 Масатлан ФК емблема Масатлан ФК
Кръг 3
10.08
Атл Сан Луис Атл Сан Луис емблема 1:1 Атлас емблема Атлас
09.08
Унам Пумас Унам Пумас емблема 1:1 Хуарез емблема Хуарез
09.08
Гуадалахара Гуадалахара емблема 0:1 <strong>Пуебла</strong> емблема Пуебла
09.08
Монтерей Монтерей емблема 2:2 Сантос Лагуна емблема Сантос Лагуна
09.08
Круз Азул <strong>Круз Азул</strong> емблема 2:0 Леон емблема Леон
08.08
Масатлан ФК <strong>Масатлан ФК</strong> емблема 2:1 Толука емблема Толука
08.08
Некакса Некакса емблема 1:1 Клуб Америка емблема Клуб Америка
07.08
Тухиана Тухиана емблема 0:0 Тигрес УАНЛ емблема Тигрес УАНЛ
07.08
Пачука <strong>Пачука</strong> емблема 1:0 Керетаро емблема Керетаро
Кръг 2
04.08
Леон <strong>Леон</strong> емблема 1:0 Монтерей емблема Монтерей
04.08
Атлас Атлас емблема 1:2 <strong>Унам Пумас</strong> емблема Унам Пумас
03.08
Сантос Лагуна <strong>Сантос Лагуна</strong> емблема 2:0 Гуадалахара емблема Гуадалахара
02.08
Керетаро Керетаро емблема 1:1 Масатлан ФК емблема Масатлан ФК
02.08
Толука <strong>Толука</strong> емблема 3:2 Атл Сан Луис емблема Атл Сан Луис
02.08
Клуб Америка <strong>Клуб Америка</strong> емблема 4:0 Тухиана емблема Тухиана
02.08
Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ емблема 1:1 Пачука емблема Пачука
01.08
Хуарез <strong>Хуарез</strong> емблема 1:0 Некакса емблема Некакса
01.08
Пуебла Пуебла емблема 1:1 Круз Азул емблема Круз Азул
Кръг 1
29.07
Монтерей <strong>Монтерей</strong> емблема 3:1 Толука емблема Толука
28.07
Масатлан ФК Масатлан ФК емблема 1:4 <strong>Пуебла</strong> емблема Пуебла
28.07
Пачука Пачука емблема 1:2 <strong>Клуб Америка</strong> емблема Клуб Америка
27.07
Атл Сан Луис Атл Сан Луис емблема 1:1 Хуарез емблема Хуарез
26.07
Унам Пумас <strong>Унам Пумас</strong> емблема 3:2 Керетаро емблема Керетаро
26.07
Круз Азул <strong>Круз Азул</strong> емблема 2:0 Сантос Лагуна емблема Сантос Лагуна
26.07
Тухиана <strong>Тухиана</strong> емблема 3:1 Атлас емблема Атлас
26.07
Гуадалахара Гуадалахара емблема 0:0 Леон емблема Леон
25.07
Некакса Некакса емблема 0:3 <strong>Тигрес УАНЛ</strong> емблема Тигрес УАНЛ
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света