Класиране Мексико Лига де Асенсо

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Селая15329512110
2Атланте15289152514
3Симаронес15289152516
4Морелия15267532418
5Канкун15247351914
6Тепатитлан15236542015
7Сакатекас15236542419
8Тампико Мадеро15236541412
9Тапатио15215642014
10Тлакскала15185371322
11Венадос15164471421
12Дорадос15143571827
13Пумас Табаско15143572030
14Леонес Негрос15133481721
15Сакатепек151341101525
16Корекаминос15133481728

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Морелия183711433319
2Симаронес163611323014
3Сакатекас173410432614
4Селая1632880239
5Атланте18329542412
6Тепатитлан15309332312
7Тампико Мадеро1930793199
8Канкун16299252312
9Тапатио15278342215
10Тлакскала16247361821
11Сакатепек15216362423
12Корекаминос15195462020
13Венадос15184651820
14Леонес Негрос15142851518
15Дорадос15142851620
16Пумас Табаско1691691325

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Морелия17298542419
2Селая16267541915
3Пумас Табаско17257462527
4Атланте18236572420
5Тампико Мадеро18215671722
6Сакатекас16195472230
7Симаронес15184651716
8Дорадос15184651723
9Тапатио16173851213
10Канкун15164471221
11Тлакскала17164491224
12Венадос16153671118
13Тепатитлан16153671023
14Сакатепек15112581526
15Леонес Негрос151031111322
16Корекаминос15714101328

Мексико Лига де Асенсо Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 0
21.04
Сакатекас Сакатекас емблема - Сакатепек емблема Сакатепек
0.00 | 0.00 | 0.00
21.04
Симаронес Симаронес емблема - Венадос емблема Венадос
0.00 | 0.00 | 0.00
21.04
Тепатитлан Тепатитлан емблема - Дорадос емблема Дорадос
0.00 | 0.00 | 0.00
22.04
Атланте Атланте емблема - Канкун емблема Канкун
0.00 | 0.00 | 0.00
23.04
Тапатио Тапатио емблема - Тлакскала емблема Тлакскала
0.00 | 0.00 | 0.00

Мексико Лига де Асенсо Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 15
16.04
Морелия Морелия емблема 2:2 Тепатитлан емблема Тепатитлан
16.04
Селая Селая емблема 0:0 Тапатио емблема Тапатио
15.04
Пумас Табаско Пумас Табаско емблема 1:2 <strong>Канкун</strong> емблема Канкун
15.04
Венадос Венадос емблема 0:1 <strong>Атланте</strong> емблема Атланте
14.04
Леонес Негрос Леонес Негрос емблема 1:1 Сакатепек емблема Сакатепек
14.04
Симаронес <strong>Симаронес</strong> емблема 2:0 Корекаминос емблема Корекаминос
14.04
Тампико Мадеро Тампико Мадеро емблема 0:0 Дорадос емблема Дорадос
13.04
Тлакскала <strong>Тлакскала</strong> емблема 2:1 Сакатекас емблема Сакатекас
Кръг 14
11.04
Атланте <strong>Атланте</strong> емблема 1:0 Пумас Табаско емблема Пумас Табаско
09.04
Тапатио Тапатио емблема 1:1 Венадос емблема Венадос
08.04
Дорадос Дорадос емблема 2:3 <strong>Морелия</strong> емблема Морелия
08.04
Канкун <strong>Канкун</strong> емблема 2:0 Леонес Негрос емблема Леонес Негрос
07.04
Сакатекас Сакатекас емблема 2:2 Симаронес емблема Симаронес
07.04
Сакатепек <strong>Сакатепек</strong> емблема 4:1 Тампико Мадеро емблема Тампико Мадеро
07.04
Корекаминос Корекаминос емблема 1:2 <strong>Селая</strong> емблема Селая
06.04
Тепатитлан <strong>Тепатитлан</strong> емблема 2:1 Тлакскала емблема Тлакскала
Кръг 13
05.04
Морелия <strong>Морелия</strong> емблема 2:0 Тапатио емблема Тапатио
02.04
Тепатитлан <strong>Тепатитлан</strong> емблема 1:0 Симаронес емблема Симаронес
02.04
Леонес Негрос <strong>Леонес Негрос</strong> емблема 3:1 Селая емблема Селая
01.04
Тампико Мадеро Тампико Мадеро емблема 0:0 Атланте емблема Атланте
01.04
Венадос Венадос емблема 2:3 <strong>Сакатекас</strong> емблема Сакатекас
31.03
Тлакскала <strong>Тлакскала</strong> емблема 1:0 Канкун емблема Канкун
31.03
Дорадос Дорадос емблема 1:1 Сакатепек емблема Сакатепек
31.03
Пумас Табаско Пумас Табаско емблема 1:2 <strong>Корекаминос</strong> емблема Корекаминос
Кръг 12
29.03
Симаронес <strong>Симаронес</strong> емблема 2:0 Тлакскала емблема Тлакскала
29.03
Сакатекас <strong>Сакатекас</strong> емблема 1:0 Леонес Негрос емблема Леонес Негрос
28.03
Атланте Атланте емблема 0:2 <strong>Морелия</strong> емблема Морелия
28.03
Корекаминос Корекаминос емблема 2:2 Тампико Мадеро емблема Тампико Мадеро
28.03
Канкун <strong>Канкун</strong> емблема 5:1 Тепатитлан емблема Тепатитлан
27.03
Тапатио Тапатио емблема 1:2 <strong>Дорадос</strong> емблема Дорадос
27.03
Пумас Табаско Пумас Табаско емблема 0:2 <strong>Венадос</strong> емблема Венадос
27.03
Селая Селая емблема 0:0 Сакатепек емблема Сакатепек
Кръг 11
26.03
Морелия <strong>Морелия</strong> емблема 2:1 Леонес Негрос емблема Леонес Негрос
25.03
Дорадос <strong>Дорадос</strong> емблема 3:2 Атланте емблема Атланте
25.03
Тампико Мадеро Тампико Мадеро емблема 0:1 <strong>Симаронес</strong> емблема Симаронес
24.03
Тепатитлан Тепатитлан емблема 1:2 <strong>Сакатекас</strong> емблема Сакатекас
24.03
Сакатепек Сакатепек емблема 0:0 Канкун емблема Канкун
24.03
Тапатио <strong>Тапатио</strong> емблема 2:1 Корекаминос емблема Корекаминос
24.03
Венадос Венадос емблема 0:1 <strong>Селая</strong> емблема Селая
23.03
Тлакскала Тлакскала емблема 2:3 <strong>Пумас Табаско</strong> емблема Пумас Табаско
Кръг 10
18.03
Атланте Атланте емблема 1:1 Сакатепек емблема Сакатепек
18.03
Симаронес Симаронес емблема 1:1 Тапатио емблема Тапатио
18.03
Корекаминос Корекаминос емблема 0:1 <strong>Тлакскала</strong> емблема Тлакскала
17.03
Селая Селая емблема 2:2 Дорадос емблема Дорадос
17.03
Пумас Табаско Пумас Табаско емблема 0:0 Тампико Мадеро емблема Тампико Мадеро
17.03
Венадос <strong>Венадос</strong> емблема 2:1 Канкун емблема Канкун
16.03
Сакатекас <strong>Сакатекас</strong> емблема 2:0 Морелия емблема Морелия
15.03
Леонес Негрос Леонес Негрос емблема 0:1 <strong>Тепатитлан</strong> емблема Тепатитлан
Кръг 9
12.03
Морелия Морелия емблема 1:1 Венадос емблема Венадос
12.03
Леонес Негрос Леонес Негрос емблема 1:1 Симаронес емблема Симаронес
11.03
Тампико Мадеро <strong>Тампико Мадеро</strong> емблема 1:0 Селая емблема Селая
11.03
Канкун <strong>Канкун</strong> емблема 1:0 Атланте емблема Атланте
10.03
Тепатитлан <strong>Тепатитлан</strong> емблема 1:0 Корекаминос емблема Корекаминос
10.03
Дорадос Дорадос емблема 1:1 Пумас Табаско емблема Пумас Табаско
10.03
Тлакскала Тлакскала емблема 1:2 <strong>Тапатио</strong> емблема Тапатио
09.03
Сакатепек <strong>Сакатепек</strong> емблема 4:3 Сакатекас емблема Сакатекас
Кръг 8
07.03
Атланте <strong>Атланте</strong> емблема 5:0 Тепатитлан емблема Тепатитлан
05.03
Селая Селая емблема 0:0 Тлакскала емблема Тлакскала
04.03
Тапатио <strong>Тапатио</strong> емблема 2:1 Леонес Негрос емблема Леонес Негрос
04.03
Симаронес <strong>Симаронес</strong> емблема 2:0 Сакатепек емблема Сакатепек
04.03
Пумас Табаско Пумас Табаско емблема 0:1 <strong>Морелия</strong> емблема Морелия
03.03
Сакатекас <strong>Сакатекас</strong> емблема 2:0 Канкун емблема Канкун
03.03
Венадос Венадос емблема 1:1 Тампико Мадеро емблема Тампико Мадеро
02.03
Корекаминос Корекаминос емблема 1:1 Дорадос емблема Дорадос
Кръг 7
28.02
Морелия Морелия емблема 0:2 <strong>Селая</strong> емблема Селая
26.02
Тепатитлан Тепатитлан емблема 1:2 <strong>Пумас Табаско</strong> емблема Пумас Табаско
25.02
Леонес Негрос Леонес Негрос емблема 0:3 <strong>Атланте</strong> емблема Атланте
25.02
Канкун <strong>Канкун</strong> емблема 1:0 Тапатио емблема Тапатио
24.02
Сакатепек Сакатепек емблема 2:2 Корекаминос емблема Корекаминос
24.02
Симаронес <strong>Симаронес</strong> емблема 2:0 Дорадос емблема Дорадос
24.02
Тампико Мадеро <strong>Тампико Мадеро</strong> емблема 4:0 Сакатекас емблема Сакатекас
23.02
Тлакскала Тлакскала емблема 0:0 Венадос емблема Венадос
Кръг 2
21.02
Дорадос Дорадос емблема 0:0 Венадос емблема Венадос
Кръг 6
20.02
Морелия <strong>Морелия</strong> емблема 6:3 Сакатепек емблема Сакатепек
19.02
Сакатекас <strong>Сакатекас</strong> емблема 1:0 Атланте емблема Атланте
19.02
Тапатио <strong>Тапатио</strong> емблема 1:0 Тампико Мадеро емблема Тампико Мадеро
18.02
Дорадос Дорадос емблема 1:1 Тлакскала емблема Тлакскала
18.02
Венадос <strong>Венадос</strong> емблема 1:0 Тепатитлан емблема Тепатитлан
17.02
Селая <strong>Селая</strong> емблема 4:0 Канкун емблема Канкун
17.02
Корекаминос Корекаминос емблема 0:2 <strong>Леонес Негрос</strong> емблема Леонес Негрос
17.02
Пумас Табаско Пумас Табаско емблема 0:0 Симаронес емблема Симаронес
Кръг 5
15.02
Атланте Атланте емблема 0:0 Селая емблема Селая
12.02
Леонес Негрос Леонес Негрос емблема 1:1 Венадос емблема Венадос
11.02
Симаронес <strong>Симаронес</strong> емблема 2:1 Морелия емблема Морелия
11.02
Корекаминос Корекаминос емблема 1:1 Сакатекас емблема Сакатекас
10.02
Тепатитлан Тепатитлан емблема 0:0 Тапатио емблема Тапатио
10.02
Тампико Мадеро <strong>Тампико Мадеро</strong> емблема 1:0 Тлакскала емблема Тлакскала
10.02
Канкун <strong>Канкун</strong> емблема 1:0 Дорадос емблема Дорадос
09.02
Сакатепек <strong>Сакатепек</strong> емблема 3:1 Пумас Табаско емблема Пумас Табаско
Кръг 4
06.02
Морелия <strong>Морелия</strong> емблема 2:1 Корекаминос емблема Корекаминос
Кръг 1
06.02
Венадос Венадос емблема 2:2 Сакатепек емблема Сакатепек
Кръг 4
04.02
Тапатио <strong>Тапатио</strong> емблема 2:1 Атланте емблема Атланте
04.02
Тампико Мадеро Тампико Мадеро емблема 1:1 Канкун емблема Канкун
04.02
Дорадос Дорадос емблема 0:0 Тепатитлан емблема Тепатитлан
04.02
Селая <strong>Селая</strong> емблема 2:0 Сакатекас емблема Сакатекас
03.02
Пумас Табаско <strong>Пумас Табаско</strong> емблема 2:0 Леонес Негрос емблема Леонес Негрос
03.02
Венадос Венадос емблема 2:2 Симаронес емблема Симаронес
02.02
Тлакскала <strong>Тлакскала</strong> емблема 2:1 Сакатепек емблема Сакатепек
Кръг 3
31.01
Тепатитлан <strong>Тепатитлан</strong> емблема 1:0 Тампико Мадеро емблема Тампико Мадеро
29.01
Атланте <strong>Атланте</strong> емблема 2:1 Тлакскала емблема Тлакскала
29.01
Леонес Негрос Леонес Негрос емблема 0:1 <strong>Дорадос</strong> емблема Дорадос
28.01
Сакатепек <strong>Сакатепек</strong> емблема 2:1 Тапатио емблема Тапатио
28.01
Канкун Канкун емблема 1:2 <strong>Морелия</strong> емблема Морелия
27.01
Сакатекас Сакатекас емблема 1:2 <strong>Пумас Табаско</strong> емблема Пумас Табаско
27.01
Симаронес Симаронес емблема 2:2 Селая емблема Селая
27.01
Корекаминос <strong>Корекаминос</strong> емблема 2:0 Венадос емблема Венадос
Кръг 2
24.01
Тапатио Тапатио емблема 0:1 <strong>Сакатекас</strong> емблема Сакатекас
Кръг 1
23.01
Морелия <strong>Морелия</strong> емблема 1:0 Тампико Мадеро емблема Тампико Мадеро
Кръг 2
22.01
Атланте <strong>Атланте</strong> емблема 1:0 Корекаминос емблема Корекаминос
21.01
Тампико Мадеро Тампико Мадеро емблема 0:0 Леонес Негрос емблема Леонес Негрос
21.01
Селая <strong>Селая</strong> емблема 2:1 Пумас Табаско емблема Пумас Табаско
20.01
Тлакскала <strong>Тлакскала</strong> емблема 2:1 Морелия емблема Морелия
20.01
Сакатепек Сакатепек емблема 0:1 <strong>Тепатитлан</strong> емблема Тепатитлан
20.01
Канкун Канкун емблема 0:0 Симаронес емблема Симаронес
Кръг 1
17.01
Леонес Негрос Леонес Негрос емблема 1:1 Тлакскала емблема Тлакскала
14.01
Симаронес Симаронес емблема 1:1 Атланте емблема Атланте
14.01
Корекаминос <strong>Корекаминос</strong> емблема 3:0 Канкун емблема Канкун
13.01
Сакатекас Сакатекас емблема 1:1 Дорадос емблема Дорадос
13.01
Пумас Табаско Пумас Табаско емблема 0:1 <strong>Тапатио</strong> емблема Тапатио
13.01
Селая Селая емблема 1:1 Тепатитлан емблема Тепатитлан
Кръг 0
21.12
Атланте Атланте емблема 2:3 <strong>Тампико Мадеро</strong> емблема Тампико Мадеро
18.12
Тампико Мадеро Тампико Мадеро емблема 1:1 Атланте емблема Атланте
13.12
Атланте Атланте емблема 0:0 Морелия емблема Морелия
13.12
Селая Селая емблема 2:2 Тампико Мадеро емблема Тампико Мадеро
10.12
Морелия Морелия емблема 1:1 Атланте емблема Атланте
10.12
Тампико Мадеро <strong>Тампико Мадеро</strong> емблема 1:0 Селая емблема Селая
07.12
Атланте Атланте емблема 0:0 Пумас Табаско емблема Пумас Табаско
06.12
Тампико Мадеро <strong>Тампико Мадеро</strong> емблема 3:0 Сакатекас емблема Сакатекас
05.12
Морелия <strong>Морелия</strong> емблема 3:0 Тлакскала емблема Тлакскала
04.12
Пумас Табаско Пумас Табаско емблема 1:1 Атланте емблема Атланте
03.12
Сакатекас <strong>Сакатекас</strong> емблема 2:1 Тампико Мадеро емблема Тампико Мадеро
02.12
Тлакскала Тлакскала емблема 0:2 <strong>Морелия</strong> емблема Морелия
26.11
Канкун Канкун емблема 1:2 <strong>Тлакскала</strong> емблема Тлакскала
25.11
Морелия <strong>Морелия</strong> емблема 1:0 Венадос емблема Венадос
25.11
Симаронес Симаронес емблема 2:3 <strong>Пумас Табаско</strong> емблема Пумас Табаско
25.11
Тампико Мадеро Тампико Мадеро емблема 0:0 Тапатио емблема Тапатио
24.11
Сакатекас <strong>Сакатекас</strong> емблема 1:0 Тепатитлан емблема Тепатитлан
Кръг 15
20.11
Дорадос Дорадос емблема 0:1 <strong>Тампико Мадеро</strong> емблема Тампико Мадеро
20.11
Морелия <strong>Морелия</strong> емблема 3:0 Тлакскала емблема Тлакскала
19.11
Корекаминос Корекаминос емблема 1:2 <strong>Атланте</strong> емблема Атланте
19.11
Канкун Канкун емблема 0:2 <strong>Селая</strong> емблема Селая
18.11
Тапатио <strong>Тапатио</strong> емблема 4:2 Пумас Табаско емблема Пумас Табаско
18.11
Сакатекас Сакатекас емблема 1:2 <strong>Венадос</strong> емблема Венадос
18.11
Сакатепек Сакатепек емблема 2:4 <strong>Симаронес</strong> емблема Симаронес
17.11
Тепатитлан <strong>Тепатитлан</strong> емблема 3:2 Леонес Негрос емблема Леонес Негрос
Кръг 10
16.11
Пумас Табаско Пумас Табаско емблема 0:1 <strong>Тлакскала</strong> емблема Тлакскала
Кръг 14
16.11
Атланте <strong>Атланте</strong> емблема 2:1 Сакатекас емблема Сакатекас
Кръг 8
15.11
Корекаминос Корекаминос емблема 2:3 <strong>Морелия</strong> емблема Морелия
Кръг 14
13.11
Симаронес <strong>Симаронес</strong> емблема 1:0 Венадос емблема Венадос
12.11
Тампико Мадеро <strong>Тампико Мадеро</strong> емблема 2:1 Тапатио емблема Тапатио
12.11
Канкун Канкун емблема 0:2 <strong>Сакатепек</strong> емблема Сакатепек
11.11
Тлакскала <strong>Тлакскала</strong> емблема 2:1 Дорадос емблема Дорадос
11.11
Пумас Табаско Пумас Табаско емблема 2:2 Тепатитлан емблема Тепатитлан
11.11
Леонес Негрос <strong>Леонес Негрос</strong> емблема 3:1 Корекаминос емблема Корекаминос
10.11
Селая <strong>Селая</strong> емблема 1:0 Морелия емблема Морелия
Кръг 13
09.11
Сакатепек Сакатепек емблема 1:2 <strong>Атланте</strong> емблема Атланте
Кръг 9
08.11
Тлакскала Тлакскала емблема 1:1 Тепатитлан емблема Тепатитлан
Кръг 13
06.11
Дорадос <strong>Дорадос</strong> емблема 3:2 Леонес Негрос емблема Леонес Негрос
05.11
Сакатекас <strong>Сакатекас</strong> емблема 5:1 Корекаминос емблема Корекаминос
05.11
Тепатитлан Тепатитлан емблема 0:1 <strong>Канкун</strong> емблема Канкун
04.11
Тлакскала Тлакскала емблема 0:1 <strong>Тампико Мадеро</strong> емблема Тампико Мадеро
04.11
Венадос Венадос емблема 1:3 <strong>Пумас Табаско</strong> емблема Пумас Табаско
04.11
Морелия <strong>Морелия</strong> емблема 2:0 Симаронес емблема Симаронес
03.11
Тапатио <strong>Тапатио</strong> емблема 1:0 Селая емблема Селая
Кръг 12
02.11
Канкун <strong>Канкун</strong> емблема 2:0 Тлакскала емблема Тлакскала
Кръг 8
01.11
Венадос <strong>Венадос</strong> емблема 2:1 Леонес Негрос емблема Леонес Негрос
Кръг 12
30.10
Атланте <strong>Атланте</strong> емблема 4:1 Дорадос емблема Дорадос
29.10
Леонес Негрос Леонес Негрос емблема 0:0 Морелия емблема Морелия
29.10
Корекаминос Корекаминос емблема 0:3 <strong>Тапатио</strong> емблема Тапатио
28.10
Селая <strong>Селая</strong> емблема 2:1 Венадос емблема Венадос
28.10
Симаронес <strong>Симаронес</strong> емблема 2:0 Тепатитлан емблема Тепатитлан
28.10
Пумас Табаско Пумас Табаско емблема 0:2 <strong>Сакатепек</strong> емблема Сакатепек
27.10
Сакатекас Сакатекас емблема 1:1 Тампико Мадеро емблема Тампико Мадеро
Кръг 8
24.10
Тапатио <strong>Тапатио</strong> емблема 2:0 Тлакскала емблема Тлакскала
Кръг 11
23.10
Венадос Венадос емблема 2:2 Корекаминос емблема Корекаминос
23.10
Сакатепек Сакатепек емблема 1:2 <strong>Селая</strong> емблема Селая
22.10
Дорадос Дорадос емблема 1:1 Тапатио емблема Тапатио
22.10
Леонес Негрос Леонес Негрос емблема 0:1 <strong>Канкун</strong> емблема Канкун
21.10
Тлакскала <strong>Тлакскала</strong> емблема 2:1 Симаронес емблема Симаронес
21.10
Тампико Мадеро Тампико Мадеро емблема 1:2 <strong>Пумас Табаско</strong> емблема Пумас Табаско
21.10
Морелия <strong>Морелия</strong> емблема 2:1 Сакатекас емблема Сакатекас
20.10
Тепатитлан <strong>Тепатитлан</strong> емблема 2:1 Атланте емблема Атланте
Кръг 7
19.10
Тлакскала <strong>Тлакскала</strong> емблема 1:0 Корекаминос емблема Корекаминос
Кръг 10
19.10
Симаронес <strong>Симаронес</strong> емблема 2:0 Леонес Негрос емблема Леонес Негрос
Кръг 9
18.10
Канкун <strong>Канкун</strong> емблема 4:0 Пумас Табаско емблема Пумас Табаско
Кръг 10
16.10
Корекаминос <strong>Корекаминос</strong> емблема 3:2 Сакатепек емблема Сакатепек
15.10
Венадос Венадос емблема 1:1 Морелия емблема Морелия
15.10
Сакатекас Сакатекас емблема 1:1 Селая емблема Селая
14.10
Тепатитлан <strong>Тепатитлан</strong> емблема 4:0 Дорадос емблема Дорадос
14.10
Тапатио Тапатио емблема 0:0 Канкун емблема Канкун
13.10
Атланте Атланте емблема 0:1 <strong>Тампико Мадеро</strong> емблема Тампико Мадеро
Кръг 9
12.10
Дорадос Дорадос емблема 0:1 <strong>Сакатекас</strong> емблема Сакатекас
11.10
Леонес Негрос Леонес Негрос емблема 1:1 Тапатио емблема Тапатио
11.10
Сакатепек <strong>Сакатепек</strong> емблема 1:0 Венадос емблема Венадос
11.10
Селая Селая емблема 1:1 Симаронес емблема Симаронес
11.10
Тампико Мадеро Тампико Мадеро емблема 0:0 Корекаминос емблема Корекаминос
10.10
Морелия <strong>Морелия</strong> емблема 2:1 Атланте емблема Атланте
Кръг 8
09.10
Сакатекас <strong>Сакатекас</strong> емблема 1:0 Сакатепек емблема Сакатепек
08.10
Симаронес <strong>Симаронес</strong> емблема 3:1 Тампико Мадеро емблема Тампико Мадеро
07.10
Тепатитлан Тепатитлан емблема 1:1 Селая емблема Селая
07.10
Пумас Табаско Пумас Табаско емблема 2:2 Дорадос емблема Дорадос
06.10
Атланте <strong>Атланте</strong> емблема 2:1 Канкун емблема Канкун
Кръг 7
02.10
Тампико Мадеро <strong>Тампико Мадеро</strong> емблема 2:0 Сакатепек емблема Сакатепек
02.10
Селая <strong>Селая</strong> емблема 1:0 Леонес Негрос емблема Леонес Негрос
01.10
Морелия Морелия емблема 1:1 Дорадос емблема Дорадос
01.10
Пумас Табаско Пумас Табаско емблема 0:4 <strong>Атланте</strong> емблема Атланте
30.09
Тапатио Тапатио емблема 0:1 <strong>Тепатитлан</strong> емблема Тепатитлан
30.09
Симаронес Симаронес емблема 2:3 <strong>Сакатекас</strong> емблема Сакатекас
30.09
Канкун Канкун емблема 1:2 <strong>Венадос</strong> емблема Венадос
Кръг 6
27.09
Леонес Негрос Леонес Негрос емблема 2:2 Пумас Табаско емблема Пумас Табаско
Кръг 2
26.09
Тлакскала Тлакскала емблема 0:3 <strong>Атланте</strong> емблема Атланте
Кръг 6
24.09
Сакатепек Сакатепек емблема 0:1 <strong>Морелия</strong> емблема Морелия
24.09
Селая Селая емблема 0:0 Тампико Мадеро емблема Тампико Мадеро
24.09
Венадос <strong>Венадос</strong> емблема 1:0 Тлакскала емблема Тлакскала
23.09
Атланте Атланте емблема 0:0 Тапатио емблема Тапатио
23.09
Дорадос Дорадос емблема 1:1 Канкун емблема Канкун
23.09
Корекаминос <strong>Корекаминос</strong> емблема 2:1 Симаронес емблема Симаронес
22.09
Сакатекас <strong>Сакатекас</strong> емблема 1:0 Тепатитлан емблема Тепатитлан
Кръг 5
21.09
Тапатио <strong>Тапатио</strong> емблема 3:0 Сакатепек емблема Сакатепек
Кръг 1
19.09
Атланте <strong>Атланте</strong> емблема 3:0 Венадос емблема Венадос
Кръг 5
18.09
Тампико Мадеро Тампико Мадеро емблема 1:2 <strong>Морелия</strong> емблема Морелия
17.09
Дорадос Дорадос емблема 2:2 Корекаминос емблема Корекаминос
17.09
Пумас Табаско Пумас Табаско емблема 1:2 <strong>Селая</strong> емблема Селая
16.09
Атланте <strong>Атланте</strong> емблема 1:0 Симаронес емблема Симаронес
16.09
Канкун Канкун емблема 1:1 Сакатекас емблема Сакатекас
16.09
Тепатитлан <strong>Тепатитлан</strong> емблема 2:0 Венадос емблема Венадос
15.09
Тлакскала Тлакскала емблема 1:3 <strong>Леонес Негрос</strong> емблема Леонес Негрос
Кръг 4
14.09
Симаронес <strong>Симаронес</strong> емблема 2:1 Пумас Табаско емблема Пумас Табаско
13.09
Селая <strong>Селая</strong> емблема 3:0 Атланте емблема Атланте
11.09
Сакатепек Сакатепек емблема 2:2 Тлакскала емблема Тлакскала
11.09
Леонес Негрос Леонес Негрос емблема 1:2 <strong>Тампико Мадеро</strong> емблема Тампико Мадеро
11.09
Морелия Морелия емблема 2:3 <strong>Канкун</strong> емблема Канкун
10.09
Сакатекас <strong>Сакатекас</strong> емблема 2:1 Тапатио емблема Тапатио
10.09
Корекаминос <strong>Корекаминос</strong> емблема 2:0 Тепатитлан емблема Тепатитлан
10.09
Венадос Венадос емблема 1:2 <strong>Дорадос</strong> емблема Дорадос
Кръг 3
07.09
Дорадос Дорадос емблема 0:2 <strong>Симаронес</strong> емблема Симаронес
06.09
Атланте Атланте емблема 0:1 <strong>Леонес Негрос</strong> емблема Леонес Негрос
03.09
Тепатитлан <strong>Тепатитлан</strong> емблема 2:0 Сакатепек емблема Сакатепек
02.09
Пумас Табаско Пумас Табаско емблема 3:3 Сакатекас емблема Сакатекас
02.09
Тлакскала Тлакскала емблема 1:1 Селая емблема Селая
02.09
Тампико Мадеро Тампико Мадеро емблема 1:1 Венадос емблема Венадос
02.09
Канкун <strong>Канкун</strong> емблема 2:0 Корекаминос емблема Корекаминос
01.09
Тапатио Тапатио емблема 3:3 Морелия емблема Морелия
Кръг 2
31.08
Тампико Мадеро Тампико Мадеро емблема 0:0 Тепатитлан емблема Тепатитлан
30.08
Леонес Негрос Леонес Негрос емблема 1:1 Сакатекас емблема Сакатекас
28.08
Симаронес <strong>Симаронес</strong> емблема 2:1 Канкун емблема Канкун
27.08
Венадос Венадос емблема 0:0 Тапатио емблема Тапатио
26.08
Сакатепек Сакатепек емблема 1:3 <strong>Дорадос</strong> емблема Дорадос
26.08
Морелия Морелия емблема 0:2 <strong>Пумас Табаско</strong> емблема Пумас Табаско
25.08
Селая <strong>Селая</strong> емблема 2:1 Корекаминос емблема Корекаминос
Кръг 1
21.08
Канкун <strong>Канкун</strong> емблема 1:0 Тампико Мадеро емблема Тампико Мадеро
20.08
Корекаминос Корекаминос емблема 0:0 Пумас Табаско емблема Пумас Табаско
20.08
Сакатекас Сакатекас емблема 1:2 <strong>Тлакскала</strong> емблема Тлакскала
19.08
Тепатитлан Тепатитлан емблема 2:2 Морелия емблема Морелия
19.08
Дорадос Дорадос емблема 1:2 <strong>Селая</strong> емблема Селая
19.08
Сакатепек <strong>Сакатепек</strong> емблема 1:0 Леонес Негрос емблема Леонес Негрос
18.08
Тапатио Тапатио емблема 0:2 <strong>Симаронес</strong> емблема Симаронес
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света