Класиране Малта Премиър Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Хамрун235617515620
2Хибърниънс235116345320
3Гзира234413554722
4Биркиркара234413554525
5Слиема234012473931
6Моста233610674136
7Валета23339682735
8Санта Лучия23297883835
9Гудя232884113033
10Сайрънс23287792735
11Балзан23276983129
12Флориана232776102634
13Зейтун232466112840
14Тарксиен232163142548
15Лия Атлетик232055132546
16Сенглеа23202211362

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Хамрун12299213412
2Хибърниънс1226822279
3Гзира11237222611
4Балзан12195431811
5Слиема11196142317
6Санта Лучия12185342419
7Биркиркара11175242014
8Валета12175251522
9Моста11164432014
10Флориана12164441215
11Лия Атлетик12133451418
12Зейтун11123351520
13Сайрънс11102451018
14Тарксиен11103171322
15Гудя1292371018
16Сенглеа1110110525

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Хамрун1127830228
2Биркиркара12278312511
3Хибърниънс11258122611
4Гзира12216332111
5Слиема12216331614
6Моста12206242122
7Гудя11196142015
8Сайрънс12185341717
9Валета11164431213
10Зейтун12123361320
11Санта Лучия11112541416
12Флориана11113261419
13Тарксиен12113271226
14Балзан1181551318
15Лия Атлетик1172181128
16Сенглеа1210111837

Малта Премиър Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Малта Премиър Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 20
10.03
Балзан <strong>Балзан</strong> емблема 3:1 Зейтун емблема Зейтун
Кръг 23
07.03
Валета Валета емблема 2:4 <strong>Гудя</strong> емблема Гудя
07.03
Зейтун Зейтун емблема 1:1 Сайрънс емблема Сайрънс
06.03
Моста <strong>Моста</strong> емблема 5:1 Сенглеа емблема Сенглеа
06.03
Лия Атлетик <strong>Лия Атлетик</strong> емблема 3:1 Санта Лучия емблема Санта Лучия
06.03
Слиема <strong>Слиема</strong> емблема 2:0 Гзира емблема Гзира
06.03
Тарксиен Тарксиен емблема 0:3 <strong>Биркиркара</strong> емблема Биркиркара
06.03
Флориана Флориана емблема 0:0 Балзан емблема Балзан
06.03
Хамрун <strong>Хамрун</strong> емблема 1:0 Хибърниънс емблема Хибърниънс
Кръг 22
28.02
Сенглеа Сенглеа емблема 1:3 <strong>Валета</strong> емблема Валета
28.02
Балзан <strong>Балзан</strong> емблема 5:1 Слиема емблема Слиема
27.02
Гзира Гзира емблема 1:2 <strong>Хамрун</strong> емблема Хамрун
27.02
Хибърниънс <strong>Хибърниънс</strong> емблема 2:0 Зейтун емблема Зейтун
27.02
Биркиркара <strong>Биркиркара</strong> емблема 2:0 Флориана емблема Флориана
27.02
Санта Лучия Санта Лучия емблема 2:3 <strong>Моста</strong> емблема Моста
26.02
Сайрънс Сайрънс емблема 1:1 Лия Атлетик емблема Лия Атлетик
26.02
Гудя Гудя емблема 0:2 <strong>Тарксиен</strong> емблема Тарксиен
Кръг 21
21.02
Хамрун <strong>Хамрун</strong> емблема 3:2 Балзан емблема Балзан
21.02
Моста Моста емблема 0:0 Сайрънс емблема Сайрънс
21.02
Лия Атлетик Лия Атлетик емблема 0:5 <strong>Хибърниънс</strong> емблема Хибърниънс
21.02
Валета <strong>Валета</strong> емблема 1:0 Санта Лучия емблема Санта Лучия
20.02
Зейтун Зейтун емблема 0:4 <strong>Гзира</strong> емблема Гзира
20.02
Флориана <strong>Флориана</strong> емблема 1:0 Гудя емблема Гудя
20.02
Слиема Слиема емблема 2:2 Биркиркара емблема Биркиркара
20.02
Тарксиен <strong>Тарксиен</strong> емблема 4:2 Сенглеа емблема Сенглеа
Кръг 16
17.02
Гудя Гудя емблема 0:1 <strong>Моста</strong> емблема Моста
17.02
Биркиркара <strong>Биркиркара</strong> емблема 2:0 Валета емблема Валета
17.02
Сенглеа Сенглеа емблема 1:3 <strong>Лия Атлетик</strong> емблема Лия Атлетик
Кръг 20
14.02
Гудя Гудя емблема 1:1 Слиема емблема Слиема
14.02
Сайрънс Сайрънс емблема 0:1 <strong>Валета</strong> емблема Валета
14.02
Гзира <strong>Гзира</strong> емблема 1:0 Лия Атлетик емблема Лия Атлетик
13.02
Санта Лучия <strong>Санта Лучия</strong> емблема 7:0 Тарксиен емблема Тарксиен
13.02
Сенглеа Сенглеа емблема 0:2 <strong>Флориана</strong> емблема Флориана
13.02
Биркиркара Биркиркара емблема 0:2 <strong>Хамрун</strong> емблема Хамрун
13.02
Хибърниънс <strong>Хибърниънс</strong> емблема 2:0 Моста емблема Моста
Кръг 19
07.02
Хамрун <strong>Хамрун</strong> емблема 3:1 Гудя емблема Гудя
07.02
Валета Валета емблема 1:4 <strong>Хибърниънс</strong> емблема Хибърниънс
06.02
Моста Моста емблема 1:2 <strong>Гзира</strong> емблема Гзира
06.02
Слиема <strong>Слиема</strong> емблема 3:1 Сенглеа емблема Сенглеа
06.02
Тарксиен <strong>Тарксиен</strong> емблема 3:1 Сайрънс емблема Сайрънс
06.02
Лия Атлетик Лия Атлетик емблема 1:1 Балзан емблема Балзан
05.02
Флориана Флориана емблема 1:1 Санта Лучия емблема Санта Лучия
05.02
Зейтун Зейтун емблема 0:3 <strong>Биркиркара</strong> емблема Биркиркара
Кръг 15
03.02
Лия Атлетик <strong>Лия Атлетик</strong> емблема 2:0 Тарксиен емблема Тарксиен
03.02
Валета Валета емблема 0:0 Слиема емблема Слиема
03.02
Гудя Гудя емблема 1:1 Гзира емблема Гзира
Кръг 18
31.01
Биркиркара <strong>Биркиркара</strong> емблема 4:1 Лия Атлетик емблема Лия Атлетик
31.01
Гзира <strong>Гзира</strong> емблема 2:0 Валета емблема Валета
30.01
Сенглеа Сенглеа емблема 0:1 <strong>Хамрун</strong> емблема Хамрун
30.01
Гудя Гудя емблема 0:1 <strong>Зейтун</strong> емблема Зейтун
30.01
Сайрънс <strong>Сайрънс</strong> емблема 2:1 Флориана емблема Флориана
30.01
Хибърниънс <strong>Хибърниънс</strong> емблема 2:0 Тарксиен емблема Тарксиен
29.01
Санта Лучия Санта Лучия емблема 0:1 <strong>Слиема</strong> емблема Слиема
29.01
Балзан <strong>Балзан</strong> емблема 4:1 Моста емблема Моста
Кръг 14
27.01
Флориана Флориана емблема 1:2 <strong>Лия Атлетик</strong> емблема Лия Атлетик
27.01
Валета Валета емблема 0:3 <strong>Хамрун</strong> емблема Хамрун
27.01
Гудя Гудя емблема 1:4 <strong>Хибърниънс</strong> емблема Хибърниънс
Кръг 17
24.01
Хамрун Хамрун емблема 2:2 Санта Лучия емблема Санта Лучия
24.01
Моста Моста емблема 0:1 <strong>Биркиркара</strong> емблема Биркиркара
23.01
Зейтун <strong>Зейтун</strong> емблема 3:1 Сенглеа емблема Сенглеа
23.01
Слиема Слиема емблема 1:3 <strong>Сайрънс</strong> емблема Сайрънс
23.01
Флориана Флориана емблема 1:1 Хибърниънс емблема Хибърниънс
23.01
Лия Атлетик Лия Атлетик емблема 0:1 <strong>Гудя</strong> емблема Гудя
22.01
Валета <strong>Валета</strong> емблема 1:0 Балзан емблема Балзан
22.01
Тарксиен Тарксиен емблема 0:2 <strong>Гзира</strong> емблема Гзира
Кръг 16
17.01
Санта Лучия Санта Лучия емблема 1:1 Зейтун емблема Зейтун
16.01
Балзан Балзан емблема 0:1 <strong>Тарксиен</strong> емблема Тарксиен
16.01
Гзира <strong>Гзира</strong> емблема 4:1 Флориана емблема Флориана
16.01
Хибърниънс <strong>Хибърниънс</strong> емблема 1:0 Слиема емблема Слиема
15.01
Сайрънс Сайрънс емблема 0:1 <strong>Хамрун</strong> емблема Хамрун
Кръг 11
13.01
Тарксиен Тарксиен емблема 2:2 Флориана емблема Флориана
Кръг 13
12.01
Сенглеа Сенглеа емблема 0:1 <strong>Сайрънс</strong> емблема Сайрънс
Кръг 15
10.01
Хамрун <strong>Хамрун</strong> емблема 3:1 Моста емблема Моста
10.01
Флориана Флориана емблема 0:0 Зейтун емблема Зейтун
10.01
Санта Лучия Санта Лучия емблема 0:0 Биркиркара емблема Биркиркара
09.01
Балзан <strong>Балзан</strong> емблема 1:0 Сайрънс емблема Сайрънс
09.01
Хибърниънс <strong>Хибърниънс</strong> емблема 3:0 Сенглеа емблема Сенглеа
Кръг 14
07.01
Зейтун <strong>Зейтун</strong> емблема 3:1 Тарксиен емблема Тарксиен
06.01
Слиема Слиема емблема 1:3 <strong>Моста</strong> емблема Моста
06.01
Гзира <strong>Гзира</strong> емблема 4:0 Сенглеа емблема Сенглеа
05.01
Балзан Балзан емблема 1:1 Санта Лучия емблема Санта Лучия
05.01
Сайрънс Сайрънс емблема 2:4 <strong>Биркиркара</strong> емблема Биркиркара
Кръг 12
23.12
Хамрун <strong>Хамрун</strong> емблема 5:0 Тарксиен емблема Тарксиен
Кръг 6
22.12
Сайрънс Сайрънс емблема 2:2 Моста емблема Моста
Кръг 7
22.12
Флориана Флориана емблема 2:5 <strong>Биркиркара</strong> емблема Биркиркара
Кръг 13
20.12
Санта Лучия <strong>Санта Лучия</strong> емблема 3:2 Гудя емблема Гудя
20.12
Хибърниънс <strong>Хибърниънс</strong> емблема 2:1 Балзан емблема Балзан
19.12
Моста <strong>Моста</strong> емблема 3:0 Зейтун емблема Зейтун
19.12
Хамрун <strong>Хамрун</strong> емблема 3:1 Флориана емблема Флориана
19.12
Биркиркара Биркиркара емблема 1:1 Гзира емблема Гзира
18.12
Тарксиен Тарксиен емблема 1:2 <strong>Слиема</strong> емблема Слиема
18.12
Лия Атлетик Лия Атлетик емблема 1:2 <strong>Валета</strong> емблема Валета
Кръг 12
14.12
Санта Лучия <strong>Санта Лучия</strong> емблема 4:1 Сенглеа емблема Сенглеа
14.12
Валета <strong>Валета</strong> емблема 2:1 Зейтун емблема Зейтун
13.12
Флориана Флориана емблема 0:1 <strong>Слиема</strong> емблема Слиема
13.12
Хибърниънс Хибърниънс емблема 0:1 <strong>Биркиркара</strong> емблема Биркиркара
12.12
Лия Атлетик Лия Атлетик емблема 1:1 Моста емблема Моста
12.12
Гудя Гудя емблема 1:3 <strong>Сайрънс</strong> емблема Сайрънс
12.12
Балзан Балзан емблема 0:2 <strong>Гзира</strong> емблема Гзира
Кръг 11
09.12
Моста Моста емблема 2:2 Валета емблема Валета
09.12
Сенглеа Сенглеа емблема 0:2 <strong>Гудя</strong> емблема Гудя
09.12
Биркиркара Биркиркара емблема 2:2 Балзан емблема Балзан
08.12
Гзира Гзира емблема 0:1 <strong>Хибърниънс</strong> емблема Хибърниънс
08.12
Зейтун <strong>Зейтун</strong> емблема 2:0 Лия Атлетик емблема Лия Атлетик
08.12
Сайрънс Сайрънс емблема 0:2 <strong>Санта Лучия</strong> емблема Санта Лучия
08.12
Слиема Слиема емблема 0:2 <strong>Хамрун</strong> емблема Хамрун
Кръг 10
06.12
Сенглеа Сенглеа емблема 1:2 <strong>Биркиркара</strong> емблема Биркиркара
06.12
Валета Валета емблема 0:3 <strong>Флориана</strong> емблема Флориана
05.12
Сайрънс <strong>Сайрънс</strong> емблема 1:0 Гзира емблема Гзира
05.12
Зейтун Зейтун емблема 2:4 <strong>Слиема</strong> емблема Слиема
05.12
Моста <strong>Моста</strong> емблема 1:0 Тарксиен емблема Тарксиен
05.12
Санта Лучия Санта Лучия емблема 0:3 <strong>Хибърниънс</strong> емблема Хибърниънс
04.12
Гудя <strong>Гудя</strong> емблема 3:2 Балзан емблема Балзан
04.12
Лия Атлетик Лия Атлетик емблема 2:2 Хамрун емблема Хамрун
Кръг 8
02.12
Биркиркара <strong>Биркиркара</strong> емблема 3:0 Тарксиен емблема Тарксиен
Кръг 9
29.11
Тарксиен <strong>Тарксиен</strong> емблема 3:1 Валета емблема Валета
29.11
Флориана Флориана емблема 0:2 <strong>Моста</strong> емблема Моста
29.11
Балзан Балзан емблема 1:1 Сенглеа емблема Сенглеа
29.11
Хамрун <strong>Хамрун</strong> емблема 4:0 Зейтун емблема Зейтун
28.11
Слиема <strong>Слиема</strong> емблема 4:1 Лия Атлетик емблема Лия Атлетик
28.11
Гзира Гзира емблема 2:2 Санта Лучия емблема Санта Лучия
28.11
Хибърниънс Хибърниънс емблема 1:2 <strong>Сайрънс</strong> емблема Сайрънс
28.11
Биркиркара <strong>Биркиркара</strong> емблема 3:0 Гудя емблема Гудя
Кръг 5
24.11
Валета Валета емблема 1:1 Сайрънс емблема Сайрънс
Кръг 8
22.11
Сенглеа Сенглеа емблема 1:3 <strong>Моста</strong> емблема Моста
22.11
Балзан Балзан емблема 0:0 Флориана емблема Флориана
21.11
Хибърниънс Хибърниънс емблема 2:2 Хамрун емблема Хамрун
21.11
Гудя Гудя емблема 0:0 Валета емблема Валета
21.11
Гзира <strong>Гзира</strong> емблема 3:2 Слиема емблема Слиема
20.11
Сайрънс Сайрънс емблема 0:4 <strong>Зейтун</strong> емблема Зейтун
20.11
Санта Лучия <strong>Санта Лучия</strong> емблема 3:2 Лия Атлетик емблема Лия Атлетик
Кръг 7
15.11
Лия Атлетик Лия Атлетик емблема 0:2 <strong>Сайрънс</strong> емблема Сайрънс
Кръг 4
07.11
Сайрънс Сайрънс емблема 2:2 Тарксиен емблема Тарксиен
Кръг 7
01.11
Валета <strong>Валета</strong> емблема 2:1 Сенглеа емблема Сенглеа
01.11
Слиема <strong>Слиема</strong> емблема 3:1 Балзан емблема Балзан
31.10
Тарксиен Тарксиен емблема 0:5 <strong>Гудя</strong> емблема Гудя
31.10
Хамрун Хамрун емблема 2:2 Гзира емблема Гзира
30.10
Зейтун Зейтун емблема 2:3 <strong>Хибърниънс</strong> емблема Хибърниънс
30.10
Моста <strong>Моста</strong> емблема 1:0 Санта Лучия емблема Санта Лучия
Кръг 6
26.10
Биркиркара Биркиркара емблема 1:2 <strong>Слиема</strong> емблема Слиема
26.10
Балзан Балзан емблема 2:2 Хамрун емблема Хамрун
25.10
Гудя Гудя емблема 1:2 <strong>Флориана</strong> емблема Флориана
25.10
Санта Лучия Санта Лучия емблема 1:1 Валета емблема Валета
25.10
Хибърниънс <strong>Хибърниънс</strong> емблема 8:1 Лия Атлетик емблема Лия Атлетик
24.10
Гзира <strong>Гзира</strong> емблема 2:1 Зейтун емблема Зейтун
24.10
Сенглеа Сенглеа емблема 0:5 <strong>Тарксиен</strong> емблема Тарксиен
Кръг 5
21.10
Слиема Слиема емблема 1:2 <strong>Гудя</strong> емблема Гудя
21.10
Флориана <strong>Флориана</strong> емблема 1:0 Сенглеа емблема Сенглеа
21.10
Моста Моста емблема 2:3 <strong>Хибърниънс</strong> емблема Хибърниънс
20.10
Зейтун Зейтун емблема 0:0 Балзан емблема Балзан
20.10
Хамрун Хамрун емблема 0:2 <strong>Биркиркара</strong> емблема Биркиркара
20.10
Тарксиен Тарксиен емблема 0:2 <strong>Санта Лучия</strong> емблема Санта Лучия
20.10
Лия Атлетик Лия Атлетик емблема 0:3 <strong>Гзира</strong> емблема Гзира
Кръг 4
18.10
Сенглеа Сенглеа емблема 0:2 <strong>Слиема</strong> емблема Слиема
18.10
Хибърниънс Хибърниънс емблема 1:1 Валета емблема Валета
17.10
Гудя Гудя емблема 0:1 <strong>Хамрун</strong> емблема Хамрун
17.10
Биркиркара Биркиркара емблема 2:3 <strong>Зейтун</strong> емблема Зейтун
17.10
Балзан <strong>Балзан</strong> емблема 1:0 Лия Атлетик емблема Лия Атлетик
16.10
Санта Лучия <strong>Санта Лучия</strong> емблема 2:1 Флориана емблема Флориана
16.10
Гзира <strong>Гзира</strong> емблема 6:1 Моста емблема Моста
Кръг 3
01.10
Зейтун Зейтун емблема 0:1 <strong>Гудя</strong> емблема Гудя
01.10
Слиема <strong>Слиема</strong> емблема 3:1 Санта Лучия емблема Санта Лучия
01.10
Моста Моста емблема 3:3 Балзан емблема Балзан
01.10
Флориана <strong>Флориана</strong> емблема 3:2 Сайрънс емблема Сайрънс
30.09
Хамрун <strong>Хамрун</strong> емблема 3:0 Сенглеа емблема Сенглеа
30.09
Валета Валета емблема 1:3 <strong>Гзира</strong> емблема Гзира
30.09
Тарксиен Тарксиен емблема 0:1 <strong>Хибърниънс</strong> емблема Хибърниънс
30.09
Лия Атлетик Лия Атлетик емблема 0:0 Биркиркара емблема Биркиркара
Кръг 2
27.09
Хибърниънс <strong>Хибърниънс</strong> емблема 3:1 Флориана емблема Флориана
27.09
Санта Лучия Санта Лучия емблема 1:4 <strong>Хамрун</strong> емблема Хамрун
26.09
Балзан Балзан емблема 0:1 <strong>Валета</strong> емблема Валета
26.09
Гзира Гзира емблема 1:1 Тарксиен емблема Тарксиен
26.09
Биркиркара Биркиркара емблема 0:3 <strong>Моста</strong> емблема Моста
26.09
Гудя <strong>Гудя</strong> емблема 2:0 Лия Атлетик емблема Лия Атлетик
25.09
Сайрънс Сайрънс емблема 0:0 Слиема емблема Слиема
25.09
Сенглеа Сенглеа емблема 1:1 Зейтун емблема Зейтун
Кръг 1
21.09
Валета <strong>Валета</strong> емблема 4:2 Биркиркара емблема Биркиркара
21.09
Хамрун <strong>Хамрун</strong> емблема 5:1 Сайрънс емблема Сайрънс
20.09
Слиема <strong>Слиема</strong> емблема 3:1 Хибърниънс емблема Хибърниънс
20.09
Флориана <strong>Флориана</strong> емблема 2:1 Гзира емблема Гзира
20.09
Лия Атлетик <strong>Лия Атлетик</strong> емблема 4:0 Сенглеа емблема Сенглеа
20.09
Тарксиен Тарксиен емблема 0:1 <strong>Балзан</strong> емблема Балзан
19.09
Моста Моста емблема 2:2 Гудя емблема Гудя
19.09
Зейтун Зейтун емблема 2:2 Санта Лучия емблема Санта Лучия
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света