Класиране Литва А Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Судува306319655324
2Жалгирис296218836221
3Кауно Жалгирис315516784736
4ФК Паневежис305114974532
5Хегелман3248139104833
6Ритеряй324191494235
7Джюгас3235811134147
8Дайнава3231810143751
9Банга322884203569
10Невезис321024261476

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Судува15341113299
2Жалгирис13288413110
3ФК Паневежис15277622615
4Кауно Жалгирис15278342214
5Джюгас17267552625
6Ритеряй16256732616
7Хегелман16236552014
8Дайнава17174582227
9Банга16175292133
10Невезис1661312731

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Жалгирис163410423111
2Судува15298522415
3Кауно Жалгирис16288442522
4Хегелман16257452819
5ФК Паневежис15247351917
6Дайнава15174561524
7Ритеряй16163761619
8Банга161132111436
9Джюгас1591681522
10Невезис1641114745

Литва А Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 20
27.10
Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис емблема - ФК Паневежис емблема ФК Паневежис
2.20 | 3.20 | 2.80
27.10
Жалгирис Жалгирис емблема - Судува емблема Судува
0.00 | 0.00 | 0.00
Кръг 33
29.10
Ритеряй Ритеряй емблема - Банга емблема Банга
0.00 | 0.00 | 0.00
30.10
Невезис Невезис емблема - Судува емблема Судува
0.00 | 0.00 | 0.00
30.10
Жалгирис Жалгирис емблема - Хегелман емблема Хегелман
0.00 | 0.00 | 0.00

Литва А Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 23
24.10
Дайнава <strong>Дайнава</strong> емблема 3:2 Джюгас емблема Джюгас
Кръг 25
20.10
Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис емблема 0:1 <strong>Джюгас</strong> емблема Джюгас
Кръг 32
18.10
Невезис Невезис емблема 1:3 <strong>Жалгирис</strong> емблема Жалгирис
17.10
Банга <strong>Банга</strong> емблема 2:1 ФК Паневежис емблема ФК Паневежис
16.10
Джюгас Джюгас емблема 1:1 Дайнава емблема Дайнава
16.10
Хегелман Хегелман емблема 1:2 <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема Кауно Жалгирис
15.10
Судува Судува емблема 1:1 Ритеряй емблема Ритеряй
Кръг 23
14.10
Жалгирис <strong>Жалгирис</strong> емблема 6:0 Невезис емблема Невезис
Кръг 31
03.10
Банга Банга емблема 0:3 <strong>Жалгирис</strong> емблема Жалгирис
03.10
ФК Паневежис ФК Паневежис емблема 1:1 Судува емблема Судува
02.10
Дайнава Дайнава емблема 1:1 Хегелман емблема Хегелман
02.10
Невезис Невезис емблема 1:1 Джюгас емблема Джюгас
01.10
Ритеряй Ритеряй емблема 0:0 Кауно Жалгирис емблема Кауно Жалгирис
Кръг 30
26.09
Судува <strong>Судува</strong> емблема 4:0 Банга емблема Банга
26.09
Хегелман Хегелман емблема 1:1 Джюгас емблема Джюгас
25.09
Жалгирис Жалгирис емблема 1:1 Ритеряй емблема Ритеряй
25.09
Кауно Жалгирис <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема 2:0 Невезис емблема Невезис
24.09
ФК Паневежис ФК Паневежис емблема 0:0 Дайнава емблема Дайнава
Кръг 27
19.09
Ритеряй <strong>Ритеряй</strong> емблема 4:0 Невезис емблема Невезис
19.09
Хегелман <strong>Хегелман</strong> емблема 1:0 ФК Паневежис емблема ФК Паневежис
18.09
Банга Банга емблема 2:3 <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема Кауно Жалгирис
18.09
Джюгас <strong>Джюгас</strong> емблема 2:1 Жалгирис емблема Жалгирис
17.09
Дайнава Дайнава емблема 1:2 <strong>Судува</strong> емблема Судува
Кръг 28
15.09
ФК Паневежис ФК Паневежис емблема 1:1 Жалгирис емблема Жалгирис
Кръг 26
12.09
Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис емблема 0:2 <strong>Жалгирис</strong> емблема Жалгирис
12.09
Дайнава <strong>Дайнава</strong> емблема 3:1 Банга емблема Банга
11.09
Невезис Невезис емблема 1:3 <strong>ФК Паневежис</strong> емблема ФК Паневежис
11.09
Джюгас Джюгас емблема 2:3 <strong>Судува</strong> емблема Судува
10.09
Ритеряй Ритеряй емблема 0:0 Хегелман емблема Хегелман
Кръг 25
29.08
Дайнава Дайнава емблема 2:4 <strong>Жалгирис</strong> емблема Жалгирис
29.08
ФК Паневежис ФК Паневежис емблема 0:2 <strong>Ритеряй</strong> емблема Ритеряй
28.08
Невезис Невезис емблема 0:3 <strong>Банга</strong> емблема Банга
27.08
Судува Судува емблема 1:2 <strong>Хегелман</strong> емблема Хегелман
Кръг 29
25.08
ФК Паневежис <strong>ФК Паневежис</strong> емблема 4:0 Кауно Жалгирис емблема Кауно Жалгирис
Кръг 24
22.08
Судува <strong>Судува</strong> емблема 2:0 Невезис емблема Невезис
22.08
Хегелман Хегелман емблема 1:1 Жалгирис емблема Жалгирис
21.08
Банга Банга емблема 1:1 Ритеряй емблема Ритеряй
21.08
Джюгас Джюгас емблема 2:2 ФК Паневежис емблема ФК Паневежис
20.08
Дайнава Дайнава емблема 0:1 <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема Кауно Жалгирис
Кръг 23
15.08
Кауно Жалгирис <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема 2:1 Хегелман емблема Хегелман
15.08
Ритеряй Ритеряй емблема 1:3 <strong>Судува</strong> емблема Судува
13.08
ФК Паневежис <strong>ФК Паневежис</strong> емблема 3:1 Банга емблема Банга
Кръг 28
11.08
Судува <strong>Судува</strong> емблема 2:0 Кауно Жалгирис емблема Кауно Жалгирис
Кръг 22
09.08
Жалгирис <strong>Жалгирис</strong> емблема 3:0 Банга емблема Банга
07.08
Судува <strong>Судува</strong> емблема 3:0 ФК Паневежис емблема ФК Паневежис
07.08
Хегелман Хегелман емблема 1:1 Дайнава емблема Дайнава
06.08
Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис емблема 1:1 Ритеряй емблема Ритеряй
06.08
Джюгас <strong>Джюгас</strong> емблема 2:0 Невезис емблема Невезис
Кръг 19
02.08
Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис емблема 3:3 Судува емблема Судува
01.08
Ритеряй <strong>Ритеряй</strong> емблема 2:1 Дайнава емблема Дайнава
31.07
Невезис Невезис емблема 0:6 <strong>Хегелман</strong> емблема Хегелман
30.07
Банга <strong>Банга</strong> емблема 2:1 Джюгас емблема Джюгас
Кръг 29
25.07
Невезис Невезис емблема 0:1 <strong>Дайнава</strong> емблема Дайнава
23.07
Банга Банга емблема 1:4 <strong>Хегелман</strong> емблема Хегелман
23.07
Ритеряй <strong>Ритеряй</strong> емблема 3:2 Джюгас емблема Джюгас
Кръг 28
19.07
Дайнава <strong>Дайнава</strong> емблема 2:1 Ритеряй емблема Ритеряй
17.07
Хегелман <strong>Хегелман</strong> емблема 2:0 Невезис емблема Невезис
16.07
Джюгас Джюгас емблема 1:1 Банга емблема Банга
Кръг 20
11.07
Хегелман <strong>Хегелман</strong> емблема 4:1 Банга емблема Банга
10.07
Джюгас <strong>Джюгас</strong> емблема 2:0 Ритеряй емблема Ритеряй
09.07
Дайнава Дайнава емблема 1:1 Невезис емблема Невезис
Кръг 21
03.07
Джюгас <strong>Джюгас</strong> емблема 2:1 Хегелман емблема Хегелман
02.07
Банга Банга емблема 0:2 <strong>Судува</strong> емблема Судува
02.07
Невезис Невезис емблема 1:1 Кауно Жалгирис емблема Кауно Жалгирис
02.07
Ритеряй Ритеряй емблема 0:0 Жалгирис емблема Жалгирис
01.07
Дайнава Дайнава емблема 1:2 <strong>ФК Паневежис</strong> емблема ФК Паневежис
Кръг 3
27.06
Банга <strong>Банга</strong> емблема 1:0 Джюгас емблема Джюгас
27.06
Жалгирис <strong>Жалгирис</strong> емблема 2:0 Невезис емблема Невезис
26.06
Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис емблема 1:2 <strong>ФК Паневежис</strong> емблема ФК Паневежис
26.06
Дайнава Дайнава емблема 1:2 <strong>Хегелман</strong> емблема Хегелман
25.06
Ритеряй Ритеряй емблема 1:1 Судува емблема Судува
Кръг 9
20.06
Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис емблема 2:2 Хегелман емблема Хегелман
Кръг 18
20.06
ФК Паневежис ФК Паневежис емблема 1:1 Ритеряй емблема Ритеряй
19.06
Дайнава Дайнава емблема 1:1 Судува емблема Судува
18.06
Невезис Невезис емблема 0:2 <strong>Банга</strong> емблема Банга
18.06
Джюгас Джюгас емблема 0:3 <strong>Жалгирис</strong> емблема Жалгирис
Кръг 2
15.06
Ритеряй <strong>Ритеряй</strong> емблема 3:0 Банга емблема Банга
Кръг 17
12.06
Ритеряй Ритеряй емблема 1:1 Джюгас емблема Джюгас
12.06
Невезис Невезис емблема 0:1 <strong>ФК Паневежис</strong> емблема ФК Паневежис
12.06
Кауно Жалгирис <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема 1:0 Дайнава емблема Дайнава
11.06
Банга Банга емблема 0:2 <strong>Хегелман</strong> емблема Хегелман
11.06
Судува Судува емблема 0:2 <strong>Жалгирис</strong> емблема Жалгирис
Кръг 16
29.05
Дайнава <strong>Дайнава</strong> емблема 3:1 Банга емблема Банга
28.05
Хегелман Хегелман емблема 0:0 ФК Паневежис емблема ФК Паневежис
28.05
Жалгирис Жалгирис емблема 2:2 Кауно Жалгирис емблема Кауно Жалгирис
27.05
Невезис Невезис емблема 0:0 Ритеряй емблема Ритеряй
27.05
Джюгас <strong>Джюгас</strong> емблема 2:1 Судува емблема Судува
Кръг 15
20.05
Банга Банга емблема 1:3 <strong>Жалгирис</strong> емблема Жалгирис
20.05
Кауно Жалгирис <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема 1:0 Судува емблема Судува
19.05
ФК Паневежис <strong>ФК Паневежис</strong> емблема 3:0 Дайнава емблема Дайнава
19.05
Невезис <strong>Невезис</strong> емблема 2:1 Джюгас емблема Джюгас
19.05
Ритеряй Ритеряй емблема 1:3 <strong>Хегелман</strong> емблема Хегелман
Кръг 14
16.05
Судува <strong>Судува</strong> емблема 4:0 Банга емблема Банга
15.05
Кауно Жалгирис <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема 1:0 Джюгас емблема Джюгас
14.05
Дайнава Дайнава емблема 1:1 Ритеряй емблема Ритеряй
14.05
Невезис Невезис емблема 0:1 <strong>Хегелман</strong> емблема Хегелман
14.05
Жалгирис <strong>Жалгирис</strong> емблема 1:0 ФК Паневежис емблема ФК Паневежис
Кръг 5
11.05
ФК Паневежис ФК Паневежис емблема 0:2 <strong>Жалгирис</strong> емблема Жалгирис
Кръг 13
09.05
Невезис Невезис емблема 0:2 <strong>Судува</strong> емблема Судува
09.05
Ритеряй Ритеряй емблема 1:2 <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема Кауно Жалгирис
08.05
Джюгас Джюгас емблема 2:3 <strong>Дайнава</strong> емблема Дайнава
08.05
Хегелман <strong>Хегелман</strong> емблема 2:1 Жалгирис емблема Жалгирис
07.05
Банга Банга емблема 2:2 ФК Паневежис емблема ФК Паневежис
Кръг 12
05.05
Судува <strong>Судува</strong> емблема 2:0 Ритеряй емблема Ритеряй
04.05
Невезис Невезис емблема 0:3 <strong>Жалгирис</strong> емблема Жалгирис
04.05
Хегелман Хегелман емблема 0:1 <strong>Дайнава</strong> емблема Дайнава
03.05
ФК Паневежис <strong>ФК Паневежис</strong> емблема 2:1 Кауно Жалгирис емблема Кауно Жалгирис
03.05
Джюгас Джюгас емблема 1:1 Банга емблема Банга
Кръг 11
30.04
Жалгирис <strong>Жалгирис</strong> емблема 5:1 Дайнава емблема Дайнава
Кръг 2
30.04
Хегелман Хегелман емблема 0:1 <strong>Судува</strong> емблема Судува
Кръг 11
29.04
Банга Банга емблема 0:2 <strong>Ритеряй</strong> емблема Ритеряй
29.04
Невезис Невезис емблема 1:2 <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема Кауно Жалгирис
29.04
Джюгас Джюгас емблема 0:2 <strong>ФК Паневежис</strong> емблема ФК Паневежис
Кръг 10
25.04
ФК Паневежис ФК Паневежис емблема 0:0 Судува емблема Судува
25.04
Банга Банга емблема 1:5 <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема Кауно Жалгирис
24.04
Невезис Невезис емблема 0:1 <strong>Дайнава</strong> емблема Дайнава
24.04
Хегелман Хегелман емблема 1:1 Джюгас емблема Джюгас
23.04
Ритеряй Ритеряй емблема 1:1 Жалгирис емблема Жалгирис
Кръг 9
21.04
Банга <strong>Банга</strong> емблема 5:2 Невезис емблема Невезис
Кръг 18
21.04
Хегелман Хегелман емблема 2:3 <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема Кауно Жалгирис
Кръг 9
20.04
Ритеряй <strong>Ритеряй</strong> емблема 2:0 ФК Паневежис емблема ФК Паневежис
20.04
Судува <strong>Судува</strong> емблема 3:1 Дайнава емблема Дайнава
20.04
Жалгирис Жалгирис емблема 2:2 Джюгас емблема Джюгас
Кръг 8
17.04
Хегелман Хегелман емблема 0:1 <strong>Банга</strong> емблема Банга
17.04
ФК Паневежис <strong>ФК Паневежис</strong> емблема 4:2 Невезис емблема Невезис
16.04
Дайнава Дайнава емблема 0:1 <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема Кауно Жалгирис
16.04
Жалгирис Жалгирис емблема 1:2 <strong>Судува</strong> емблема Судува
16.04
Джюгас Джюгас емблема 1:4 <strong>Ритеряй</strong> емблема Ритеряй
Кръг 7
13.04
Банга <strong>Банга</strong> емблема 2:0 Дайнава емблема Дайнава
13.04
ФК Паневежис ФК Паневежис емблема 2:2 Хегелман емблема Хегелман
12.04
Ритеряй <strong>Ритеряй</strong> емблема 4:0 Невезис емблема Невезис
12.04
Судува <strong>Судува</strong> емблема 2:1 Джюгас емблема Джюгас
11.04
Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис емблема 0:1 <strong>Жалгирис</strong> емблема Жалгирис
Кръг 6
09.04
Дайнава Дайнава емблема 1:3 <strong>ФК Паневежис</strong> емблема ФК Паневежис
08.04
Хегелман <strong>Хегелман</strong> емблема 2:0 Ритеряй емблема Ритеряй
08.04
Джюгас <strong>Джюгас</strong> емблема 3:0 Невезис емблема Невезис
07.04
Жалгирис <strong>Жалгирис</strong> емблема 2:0 Банга емблема Банга
07.04
Судува <strong>Судува</strong> емблема 2:1 Кауно Жалгирис емблема Кауно Жалгирис
Кръг 5
03.04
Джюгас Джюгас емблема 1:1 Кауно Жалгирис емблема Кауно Жалгирис
02.04
Банга Банга емблема 1:2 <strong>Судува</strong> емблема Судува
02.04
Ритеряй Ритеряй емблема 2:2 Дайнава емблема Дайнава
02.04
Хегелман <strong>Хегелман</strong> емблема 2:0 Невезис емблема Невезис
Кръг 4
21.03
Дайнава Дайнава емблема 1:1 Джюгас емблема Джюгас
20.03
Жалгирис <strong>Жалгирис</strong> емблема 2:0 Хегелман емблема Хегелман
20.03
ФК Паневежис <strong>ФК Паневежис</strong> емблема 4:2 Банга емблема Банга
20.03
Кауно Жалгирис <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема 2:1 Ритеряй емблема Ритеряй
19.03
Судува <strong>Судува</strong> емблема 1:0 Невезис емблема Невезис
Кръг 1
16.03
Жалгирис <strong>Жалгирис</strong> емблема 2:0 Ритеряй емблема Ритеряй
Кръг 2
14.03
ФК Паневежис <strong>ФК Паневежис</strong> емблема 1:0 Джюгас емблема Джюгас
14.03
Кауно Жалгирис <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема 5:0 Невезис емблема Невезис
13.03
Жалгирис Жалгирис емблема 2:2 Дайнава емблема Дайнава
Кръг 11
12.03
Судува <strong>Судува</strong> емблема 2:0 Хегелман емблема Хегелман
Кръг 1
07.03
Судува Судува емблема 0:1 <strong>ФК Паневежис</strong> емблема ФК Паневежис
06.03
Дайнава Дайнава емблема 0:2 <strong>Невезис</strong> емблема Невезис
06.03
Джюгас <strong>Джюгас</strong> емблема 2:1 Хегелман емблема Хегелман
05.03
Кауно Жалгирис <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема 1:0 Банга емблема Банга
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света