Класиране Литва А Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Жалгирис194112523713
2Судува204012443116
3Кауно Жалгирис203811543622
4ФК Паневежис193811533018
5Хегелман233711483924
6Ритеряй23297883128
7Джюгас232257112735
8Дайнава232166112538
9Банга232163142548
10Невезис23923181150

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Жалгирис1021631219
2Судува921702166
3Кауно Жалгирис1020622179
4Ритеряй12205522113
5ФК Паневежис9185311710
6Джюгас12185341718
7Хегелман1117524159
8Банга12134171625
9Дайнава11102451216
10Невезис125129421

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Жалгирис920621164
2Хегелман12206242415
3ФК Паневежис1020622138
4Судува11195421510
5Кауно Жалгирис10185321913
6Дайнава12144261322
7Ритеряй1192361015
8Банга118227923
9Джюгас1140471017
10Невезис114119729

Литва А Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 22
06.08
Джюгас Джюгас емблема - Невезис емблема Невезис
0.00 | 0.00 | 0.00
06.08
Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис емблема - Ритеряй емблема Ритеряй
0.00 | 0.00 | 0.00
07.08
Хегелман Хегелман емблема - Дайнава емблема Дайнава
0.00 | 0.00 | 0.00
07.08
Судува Судува емблема - ФК Паневежис емблема ФК Паневежис
0.00 | 0.00 | 0.00
08.08
Жалгирис Жалгирис емблема - Банга емблема Банга
0.00 | 0.00 | 0.00

Литва А Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 19
02.08
Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис емблема 3:3 Судува емблема Судува
01.08
Ритеряй <strong>Ритеряй</strong> емблема 2:1 Дайнава емблема Дайнава
31.07
Невезис Невезис емблема 0:6 <strong>Хегелман</strong> емблема Хегелман
30.07
Банга <strong>Банга</strong> емблема 2:1 Джюгас емблема Джюгас
Кръг 29
25.07
Невезис Невезис емблема 0:1 <strong>Дайнава</strong> емблема Дайнава
23.07
Банга Банга емблема 1:4 <strong>Хегелман</strong> емблема Хегелман
23.07
Ритеряй <strong>Ритеряй</strong> емблема 3:2 Джюгас емблема Джюгас
Кръг 28
19.07
Дайнава <strong>Дайнава</strong> емблема 2:1 Ритеряй емблема Ритеряй
17.07
Хегелман <strong>Хегелман</strong> емблема 2:0 Невезис емблема Невезис
16.07
Джюгас Джюгас емблема 1:1 Банга емблема Банга
Кръг 20
11.07
Хегелман <strong>Хегелман</strong> емблема 4:1 Банга емблема Банга
10.07
Джюгас <strong>Джюгас</strong> емблема 2:0 Ритеряй емблема Ритеряй
09.07
Дайнава Дайнава емблема 1:1 Невезис емблема Невезис
Кръг 21
03.07
Джюгас <strong>Джюгас</strong> емблема 2:1 Хегелман емблема Хегелман
02.07
Банга Банга емблема 0:2 <strong>Судува</strong> емблема Судува
02.07
Невезис Невезис емблема 1:1 Кауно Жалгирис емблема Кауно Жалгирис
02.07
Ритеряй Ритеряй емблема 0:0 Жалгирис емблема Жалгирис
01.07
Дайнава Дайнава емблема 1:2 <strong>ФК Паневежис</strong> емблема ФК Паневежис
Кръг 3
27.06
Банга <strong>Банга</strong> емблема 1:0 Джюгас емблема Джюгас
27.06
Жалгирис <strong>Жалгирис</strong> емблема 2:0 Невезис емблема Невезис
26.06
Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис емблема 1:2 <strong>ФК Паневежис</strong> емблема ФК Паневежис
26.06
Дайнава Дайнава емблема 1:2 <strong>Хегелман</strong> емблема Хегелман
25.06
Ритеряй Ритеряй емблема 1:1 Судува емблема Судува
Кръг 9
20.06
Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис емблема 2:2 Хегелман емблема Хегелман
Кръг 18
20.06
ФК Паневежис ФК Паневежис емблема 1:1 Ритеряй емблема Ритеряй
19.06
Дайнава Дайнава емблема 1:1 Судува емблема Судува
18.06
Невезис Невезис емблема 0:2 <strong>Банга</strong> емблема Банга
18.06
Джюгас Джюгас емблема 0:3 <strong>Жалгирис</strong> емблема Жалгирис
Кръг 2
15.06
Ритеряй <strong>Ритеряй</strong> емблема 3:0 Банга емблема Банга
Кръг 17
12.06
Ритеряй Ритеряй емблема 1:1 Джюгас емблема Джюгас
12.06
Невезис Невезис емблема 0:1 <strong>ФК Паневежис</strong> емблема ФК Паневежис
12.06
Кауно Жалгирис <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема 1:0 Дайнава емблема Дайнава
11.06
Банга Банга емблема 0:2 <strong>Хегелман</strong> емблема Хегелман
11.06
Судува Судува емблема 0:2 <strong>Жалгирис</strong> емблема Жалгирис
Кръг 16
29.05
Дайнава <strong>Дайнава</strong> емблема 3:1 Банга емблема Банга
28.05
Хегелман Хегелман емблема 0:0 ФК Паневежис емблема ФК Паневежис
28.05
Жалгирис Жалгирис емблема 2:2 Кауно Жалгирис емблема Кауно Жалгирис
27.05
Невезис Невезис емблема 0:0 Ритеряй емблема Ритеряй
27.05
Джюгас <strong>Джюгас</strong> емблема 2:1 Судува емблема Судува
Кръг 15
20.05
Банга Банга емблема 1:3 <strong>Жалгирис</strong> емблема Жалгирис
20.05
Кауно Жалгирис <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема 1:0 Судува емблема Судува
19.05
ФК Паневежис <strong>ФК Паневежис</strong> емблема 3:0 Дайнава емблема Дайнава
19.05
Невезис <strong>Невезис</strong> емблема 2:1 Джюгас емблема Джюгас
19.05
Ритеряй Ритеряй емблема 1:3 <strong>Хегелман</strong> емблема Хегелман
Кръг 14
16.05
Судува <strong>Судува</strong> емблема 4:0 Банга емблема Банга
15.05
Кауно Жалгирис <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема 1:0 Джюгас емблема Джюгас
14.05
Дайнава Дайнава емблема 1:1 Ритеряй емблема Ритеряй
14.05
Невезис Невезис емблема 0:1 <strong>Хегелман</strong> емблема Хегелман
14.05
Жалгирис <strong>Жалгирис</strong> емблема 1:0 ФК Паневежис емблема ФК Паневежис
Кръг 5
11.05
ФК Паневежис ФК Паневежис емблема 0:2 <strong>Жалгирис</strong> емблема Жалгирис
Кръг 13
09.05
Невезис Невезис емблема 0:2 <strong>Судува</strong> емблема Судува
09.05
Ритеряй Ритеряй емблема 1:2 <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема Кауно Жалгирис
08.05
Джюгас Джюгас емблема 2:3 <strong>Дайнава</strong> емблема Дайнава
08.05
Хегелман <strong>Хегелман</strong> емблема 2:1 Жалгирис емблема Жалгирис
07.05
Банга Банга емблема 2:2 ФК Паневежис емблема ФК Паневежис
Кръг 12
05.05
Судува <strong>Судува</strong> емблема 2:0 Ритеряй емблема Ритеряй
04.05
Невезис Невезис емблема 0:3 <strong>Жалгирис</strong> емблема Жалгирис
04.05
Хегелман Хегелман емблема 0:1 <strong>Дайнава</strong> емблема Дайнава
03.05
ФК Паневежис <strong>ФК Паневежис</strong> емблема 2:1 Кауно Жалгирис емблема Кауно Жалгирис
03.05
Джюгас Джюгас емблема 1:1 Банга емблема Банга
Кръг 11
30.04
Жалгирис <strong>Жалгирис</strong> емблема 5:1 Дайнава емблема Дайнава
Кръг 2
30.04
Хегелман Хегелман емблема 0:1 <strong>Судува</strong> емблема Судува
Кръг 11
29.04
Банга Банга емблема 0:2 <strong>Ритеряй</strong> емблема Ритеряй
29.04
Невезис Невезис емблема 1:2 <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема Кауно Жалгирис
29.04
Джюгас Джюгас емблема 0:2 <strong>ФК Паневежис</strong> емблема ФК Паневежис
Кръг 10
25.04
ФК Паневежис ФК Паневежис емблема 0:0 Судува емблема Судува
25.04
Банга Банга емблема 1:5 <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема Кауно Жалгирис
24.04
Невезис Невезис емблема 0:1 <strong>Дайнава</strong> емблема Дайнава
24.04
Хегелман Хегелман емблема 1:1 Джюгас емблема Джюгас
23.04
Ритеряй Ритеряй емблема 1:1 Жалгирис емблема Жалгирис
Кръг 9
21.04
Банга <strong>Банга</strong> емблема 5:2 Невезис емблема Невезис
Кръг 18
21.04
Хегелман Хегелман емблема 2:3 <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема Кауно Жалгирис
Кръг 9
20.04
Ритеряй <strong>Ритеряй</strong> емблема 2:0 ФК Паневежис емблема ФК Паневежис
20.04
Судува <strong>Судува</strong> емблема 3:1 Дайнава емблема Дайнава
20.04
Жалгирис Жалгирис емблема 2:2 Джюгас емблема Джюгас
Кръг 8
17.04
Хегелман Хегелман емблема 0:1 <strong>Банга</strong> емблема Банга
17.04
ФК Паневежис <strong>ФК Паневежис</strong> емблема 4:2 Невезис емблема Невезис
16.04
Дайнава Дайнава емблема 0:1 <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема Кауно Жалгирис
16.04
Жалгирис Жалгирис емблема 1:2 <strong>Судува</strong> емблема Судува
16.04
Джюгас Джюгас емблема 1:4 <strong>Ритеряй</strong> емблема Ритеряй
Кръг 7
13.04
Банга <strong>Банга</strong> емблема 2:0 Дайнава емблема Дайнава
13.04
ФК Паневежис ФК Паневежис емблема 2:2 Хегелман емблема Хегелман
12.04
Ритеряй <strong>Ритеряй</strong> емблема 4:0 Невезис емблема Невезис
12.04
Судува <strong>Судува</strong> емблема 2:1 Джюгас емблема Джюгас
11.04
Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис емблема 0:1 <strong>Жалгирис</strong> емблема Жалгирис
Кръг 6
09.04
Дайнава Дайнава емблема 1:3 <strong>ФК Паневежис</strong> емблема ФК Паневежис
08.04
Хегелман <strong>Хегелман</strong> емблема 2:0 Ритеряй емблема Ритеряй
08.04
Джюгас <strong>Джюгас</strong> емблема 3:0 Невезис емблема Невезис
07.04
Жалгирис <strong>Жалгирис</strong> емблема 2:0 Банга емблема Банга
07.04
Судува <strong>Судува</strong> емблема 2:1 Кауно Жалгирис емблема Кауно Жалгирис
Кръг 5
03.04
Джюгас Джюгас емблема 1:1 Кауно Жалгирис емблема Кауно Жалгирис
02.04
Банга Банга емблема 1:2 <strong>Судува</strong> емблема Судува
02.04
Ритеряй Ритеряй емблема 2:2 Дайнава емблема Дайнава
02.04
Хегелман <strong>Хегелман</strong> емблема 2:0 Невезис емблема Невезис
Кръг 4
21.03
Дайнава Дайнава емблема 1:1 Джюгас емблема Джюгас
20.03
Жалгирис <strong>Жалгирис</strong> емблема 2:0 Хегелман емблема Хегелман
20.03
ФК Паневежис <strong>ФК Паневежис</strong> емблема 4:2 Банга емблема Банга
20.03
Кауно Жалгирис <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема 2:1 Ритеряй емблема Ритеряй
19.03
Судува <strong>Судува</strong> емблема 1:0 Невезис емблема Невезис
Кръг 1
16.03
Жалгирис <strong>Жалгирис</strong> емблема 2:0 Ритеряй емблема Ритеряй
Кръг 2
14.03
ФК Паневежис <strong>ФК Паневежис</strong> емблема 1:0 Джюгас емблема Джюгас
14.03
Кауно Жалгирис <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема 5:0 Невезис емблема Невезис
13.03
Жалгирис Жалгирис емблема 2:2 Дайнава емблема Дайнава
Кръг 11
12.03
Судува <strong>Судува</strong> емблема 2:0 Хегелман емблема Хегелман
Кръг 1
07.03
Судува Судува емблема 0:1 <strong>ФК Паневежис</strong> емблема ФК Паневежис
06.03
Дайнава Дайнава емблема 0:2 <strong>Невезис</strong> емблема Невезис
06.03
Джюгас <strong>Джюгас</strong> емблема 2:1 Хегелман емблема Хегелман
05.03
Кауно Жалгирис <strong>Кауно Жалгирис</strong> емблема 1:0 Банга емблема Банга
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света