Класиране Латвия Вирслига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1РФС245617525520
2Валмиера245417344817
3Рига ФК244714555322
4Лиепая243912393725
5Спартакс2532102133636
6БФК Даугавпилс242985113345
7Метта/ЛУ251745162849
8Ной Юрмала2431023884
9Вентспилс0000000

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1РФС133110123412
2Рига ФК13299223211
3Валмиера1229921226
4Спартакс12227142111
5Лиепая11175241611
6БФК Даугавпилс11175241916
7Метта/ЛУ12102461622
8Вентспилс0000000
9Ной Юрмала1300013148

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Валмиера12258132611
2РФС1125740218
3Лиепая13227152114
4Рига ФК11185332111
5БФК Даугавпилс13123371429
6Спартакс13103191525
7Метта/ЛУ13721101227
8Ной Юрмала1131010736
9Вентспилс0000000

Латвия Вирслига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 26
20.10
Метта/ЛУ Метта/ЛУ емблема - РФС емблема РФС
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Спартакс Спартакс емблема - Валмиера емблема Валмиера
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
БФК Даугавпилс БФК Даугавпилс емблема - Рига ФК емблема Рига ФК
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Лиепая Лиепая емблема - Ной Юрмала емблема Ной Юрмала
0.00 | 0.00 | 0.00

Латвия Вирслига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 25
17.10
Рига ФК Рига ФК емблема 1:1 Метта/ЛУ емблема Метта/ЛУ
17.10
БФК Даугавпилс <strong>БФК Даугавпилс</strong> емблема 3:0 Ной Юрмала емблема Ной Юрмала
16.10
РФС РФС емблема 1:1 Спартакс емблема Спартакс
16.10
Валмиера <strong>Валмиера</strong> емблема 1:0 Лиепая емблема Лиепая
Кръг 24
02.10
Метта/ЛУ Метта/ЛУ емблема 2:2 БФК Даугавпилс емблема БФК Даугавпилс
02.10
Лиепая Лиепая емблема 1:1 РФС емблема РФС
02.10
Ной Юрмала Ной Юрмала емблема 0:3 <strong>Валмиера</strong> емблема Валмиера
02.10
Спартакс Спартакс емблема 1:1 Рига ФК емблема Рига ФК
Кръг 20
29.09
Рига ФК Рига ФК емблема 1:1 РФС емблема РФС
Кръг 23
26.09
Спартакс <strong>Спартакс</strong> емблема 1:0 Метта/ЛУ емблема Метта/ЛУ
26.09
БФК Даугавпилс БФК Даугавпилс емблема 1:5 <strong>Валмиера</strong> емблема Валмиера
26.09
Ной Юрмала Ной Юрмала емблема 0:3 <strong>РФС</strong> емблема РФС
25.09
Рига ФК Рига ФК емблема 0:1 <strong>Лиепая</strong> емблема Лиепая
Кръг 17
22.09
РФС <strong>РФС</strong> емблема 2:1 Лиепая емблема Лиепая
Кръг 19
15.09
Рига ФК <strong>Рига ФК</strong> емблема 7:1 БФК Даугавпилс емблема БФК Даугавпилс
Кръг 16
15.09
Ной Юрмала Ной Юрмала емблема 0:3 <strong>РФС</strong> емблема РФС
Кръг 22
12.09
Валмиера Валмиера емблема 1:1 РФС емблема РФС
12.09
Метта/ЛУ Метта/ЛУ емблема 0:3 <strong>Лиепая</strong> емблема Лиепая
11.09
Спартакс <strong>Спартакс</strong> емблема 3:0 БФК Даугавпилс емблема БФК Даугавпилс
11.09
Ной Юрмала Ной Юрмала емблема 0:3 <strong>Рига ФК</strong> емблема Рига ФК
Кръг 21
28.08
Лиепая <strong>Лиепая</strong> емблема 3:0 Спартакс емблема Спартакс
28.08
Ной Юрмала Ной Юрмала емблема 0:3 <strong>Метта/ЛУ</strong> емблема Метта/ЛУ
27.08
РФС <strong>РФС</strong> емблема 2:0 БФК Даугавпилс емблема БФК Даугавпилс
Кръг 20
16.08
Метта/ЛУ Метта/ЛУ емблема 0:4 <strong>Валмиера</strong> емблема Валмиера
16.08
Спартакс <strong>Спартакс</strong> емблема 3:0 Ной Юрмала емблема Ной Юрмала
15.08
БФК Даугавпилс БФК Даугавпилс емблема 1:1 Лиепая емблема Лиепая
Кръг 7
11.08
Лиепая Лиепая емблема 1:2 <strong>Спартакс</strong> емблема Спартакс
Кръг 3
11.08
Ной Юрмала Ной Юрмала емблема 0:3 <strong>Валмиера</strong> емблема Валмиера
Кръг 18
04.08
Лиепая <strong>Лиепая</strong> емблема 2:1 Валмиера емблема Валмиера
Кръг 19
01.08
РФС <strong>РФС</strong> емблема 4:1 Метта/ЛУ емблема Метта/ЛУ
01.08
Ной Юрмала Ной Юрмала емблема 0:3 <strong>Лиепая</strong> емблема Лиепая
31.07
Валмиера <strong>Валмиера</strong> емблема 2:1 Спартакс емблема Спартакс
Кръг 18
25.07
Метта/ЛУ Метта/ЛУ емблема 0:1 <strong>Рига ФК</strong> емблема Рига ФК
25.07
Спартакс Спартакс емблема 1:2 <strong>РФС</strong> емблема РФС
24.07
Ной Юрмала Ной Юрмала емблема 0:3 <strong>БФК Даугавпилс</strong> емблема БФК Даугавпилс
Кръг 17
18.07
Валмиера <strong>Валмиера</strong> емблема 3:0 Ной Юрмала емблема Ной Юрмала
17.07
БФК Даугавпилс <strong>БФК Даугавпилс</strong> емблема 3:1 Метта/ЛУ емблема Метта/ЛУ
17.07
Спартакс Спартакс емблема 2:3 <strong>Рига ФК</strong> емблема Рига ФК
Кръг 7
13.07
Метта/ЛУ <strong>Метта/ЛУ</strong> емблема 7:0 Ной Юрмала емблема Ной Юрмала
Кръг 4
09.07
Ной Юрмала Ной Юрмала емблема 1:4 <strong>БФК Даугавпилс</strong> емблема БФК Даугавпилс
Кръг 29
04.07
Метта/ЛУ Метта/ЛУ емблема 0:3 <strong>Спартакс</strong> емблема Спартакс
Кръг 25
02.07
Валмиера <strong>Валмиера</strong> емблема 4:0 БФК Даугавпилс емблема БФК Даугавпилс
Кръг 20
01.07
Лиепая <strong>Лиепая</strong> емблема 1:0 Рига ФК емблема Рига ФК
Кръг 19
26.06
Лиепая <strong>Лиепая</strong> емблема 2:0 Метта/ЛУ емблема Метта/ЛУ
25.06
РФС РФС емблема 1:2 <strong>Валмиера</strong> емблема Валмиера
Кръг 34
25.06
Рига ФК <strong>Рига ФК</strong> емблема 2:1 Ной Юрмала емблема Ной Юрмала
Кръг 19
25.06
Спартакс <strong>Спартакс</strong> емблема 2:0 БФК Даугавпилс емблема БФК Даугавпилс
Кръг 18
21.06
Рига ФК <strong>Рига ФК</strong> емблема 1:0 Валмиера емблема Валмиера
21.06
РФС <strong>РФС</strong> емблема 5:0 Ной Юрмала емблема Ной Юрмала
21.06
Лиепая Лиепая емблема 0:0 БФК Даугавпилс емблема БФК Даугавпилс
Кръг 17
17.06
РФС <strong>РФС</strong> емблема 3:1 Рига ФК емблема Рига ФК
17.06
Спартакс <strong>Спартакс</strong> емблема 5:2 Ной Юрмала емблема Ной Юрмала
17.06
Валмиера <strong>Валмиера</strong> емблема 2:0 Метта/ЛУ емблема Метта/ЛУ
Кръг 16
13.06
РФС <strong>РФС</strong> емблема 3:0 Метта/ЛУ емблема Метта/ЛУ
13.06
Спартакс Спартакс емблема 1:2 <strong>Лиепая</strong> емблема Лиепая
13.06
Рига ФК <strong>Рига ФК</strong> емблема 1:0 Ной Юрмала емблема Ной Юрмала
13.06
БФК Даугавпилс БФК Даугавпилс емблема 1:2 <strong>Валмиера</strong> емблема Валмиера
Кръг 15
29.05
РФС <strong>РФС</strong> емблема 2:1 БФК Даугавпилс емблема БФК Даугавпилс
29.05
Ной Юрмала Ной Юрмала емблема 0:5 <strong>Лиепая</strong> емблема Лиепая
28.05
Рига ФК <strong>Рига ФК</strong> емблема 3:0 Метта/ЛУ емблема Метта/ЛУ
Кръг 14
24.05
БФК Даугавпилс БФК Даугавпилс емблема 1:1 Рига ФК емблема Рига ФК
24.05
Ной Юрмала Ной Юрмала емблема 0:3 <strong>Метта/ЛУ</strong> емблема Метта/ЛУ
23.05
Спартакс <strong>Спартакс</strong> емблема 1:0 Валмиера емблема Валмиера
Кръг 7
20.05
Ной Юрмала Ной Юрмала емблема 0:7 <strong>Рига ФК</strong> емблема Рига ФК
Кръг 13
19.05
Валмиера <strong>Валмиера</strong> емблема 1:0 Лиепая емблема Лиепая
19.05
Метта/ЛУ Метта/ЛУ емблема 0:1 <strong>БФК Даугавпилс</strong> емблема БФК Даугавпилс
18.05
РФС <strong>РФС</strong> емблема 1:0 Спартакс емблема Спартакс
Кръг 12
14.05
Лиепая Лиепая емблема 1:2 <strong>РФС</strong> емблема РФС
14.05
БФК Даугавпилс БФК Даугавпилс емблема 1:2 <strong>Ной Юрмала</strong> емблема Ной Юрмала
13.05
Рига ФК <strong>Рига ФК</strong> емблема 2:1 Спартакс емблема Спартакс
Кръг 11
09.05
Метта/ЛУ <strong>Метта/ЛУ</strong> емблема 2:0 Спартакс емблема Спартакс
09.05
Валмиера <strong>Валмиера</strong> емблема 2:0 Ной Юрмала емблема Ной Юрмала
09.05
Рига ФК <strong>Рига ФК</strong> емблема 4:1 Лиепая емблема Лиепая
Кръг 10
05.05
Метта/ЛУ Метта/ЛУ емблема 0:3 <strong>Лиепая</strong> емблема Лиепая
05.05
БФК Даугавпилс <strong>БФК Даугавпилс</strong> емблема 3:0 Спартакс емблема Спартакс
04.05
Валмиера Валмиера емблема 0:1 <strong>РФС</strong> емблема РФС
Кръг 6
01.05
БФК Даугавпилс БФК Даугавпилс емблема 0:1 <strong>Лиепая</strong> емблема Лиепая
Кръг 9
30.04
Валмиера <strong>Валмиера</strong> емблема 2:1 Рига ФК емблема Рига ФК
29.04
РФС <strong>РФС</strong> емблема 4:2 Ной Юрмала емблема Ной Юрмала
Кръг 8
25.04
Рига ФК Рига ФК емблема 0:3 <strong>РФС</strong> емблема РФС
24.04
Метта/ЛУ Метта/ЛУ емблема 1:1 Валмиера емблема Валмиера
24.04
Ной Юрмала Ной Юрмала емблема 0:5 <strong>Спартакс</strong> емблема Спартакс
Кръг 5
19.04
Валмиера <strong>Валмиера</strong> емблема 2:0 Спартакс емблема Спартакс
18.04
Метта/ЛУ Метта/ЛУ емблема 3:3 РФС емблема РФС
17.04
Рига ФК <strong>Рига ФК</strong> емблема 4:0 БФК Даугавпилс емблема БФК Даугавпилс
Кръг 4
11.04
Спартакс Спартакс емблема 0:1 <strong>РФС</strong> емблема РФС
10.04
Метта/ЛУ Метта/ЛУ емблема 1:1 Рига ФК емблема Рига ФК
10.04
Лиепая Лиепая емблема 1:2 <strong>Валмиера</strong> емблема Валмиера
Кръг 3
04.04
РФС <strong>РФС</strong> емблема 4:0 Лиепая емблема Лиепая
03.04
БФК Даугавпилс <strong>БФК Даугавпилс</strong> емблема 3:2 Метта/ЛУ емблема Метта/ЛУ
03.04
Рига ФК <strong>Рига ФК</strong> емблема 6:1 Спартакс емблема Спартакс
Кръг 2
20.03
Спартакс <strong>Спартакс</strong> емблема 1:0 Метта/ЛУ емблема Метта/ЛУ
19.03
Лиепая Лиепая емблема 0:2 <strong>Рига ФК</strong> емблема Рига ФК
19.03
Валмиера Валмиера емблема 2:2 БФК Даугавпилс емблема БФК Даугавпилс
Кръг 1
14.03
РФС РФС емблема 2:3 <strong>Валмиера</strong> емблема Валмиера
13.03
Лиепая <strong>Лиепая</strong> емблема 4:1 Метта/ЛУ емблема Метта/ЛУ
13.03
БФК Даугавпилс <strong>БФК Даугавпилс</strong> емблема 2:1 Спартакс емблема Спартакс
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света