Класиране Япония J-Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Кавазаки338426617021
2Йокохама М.337222657031
3Кобе3361171065332
4Нагоя335817793726
5Урава335817794434
6Кашима3356175115535
7Саган Тосу3352141093931
8Ависпа Фукуока3347138123834
9ФК Токио3346137134342
10Хирошима33451112103833
11Сапоро3343127144145
12С-Осака3342119134243
13Г-Осака3337107162740
14Кашива3337114183348
15Шимизу3332711153147
16Шонан3331613143341
17Токушима333086192949
18Оита332877192449
19Вегалта Сендай3326511172652
20Йокохама332567203171

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Кавазаки174715203412
2Йокохама М.163912313710
3Урава173711422815
4Нагоя173310342013
5Саган Тосу16329522612
6Кобе16319432610
7Ависпа Фукуока16289162215
8Кашима16278353020
9С-Осака17267552323
10Сапоро17247372325
11ФК Токио16237272624
12Оита17236561518
13Хирошима17215661717
14Шонан17183951314
15Г-Осака17185391625
16Токушима17174581619
17Йокохама16174572128
18Кашива16175291826
19Вегалта Сендай16143581119
20Шимизу16143581225

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Кавазаки16371141369
2Йокохама М.173310343321
3Кобе17308632722
4Кашима17299262515
5Нагоя16257451713
6Хирошима16246642116
7ФК Токио17236561718
8Урава16216371619
9Саган Тосу17205571319
10Кашива17206291522
11Сапоро16195471820
12Ависпа Фукуока17194761619
13Г-Осака16195471115
14Шимизу17184671922
15С-Осака16164481920
16Шонан16133492027
17Токушима161341111330
18Вегалта Сендай17122691533
19Йокохама17822131043
20Оита1651213931

Япония J-Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 35
03.11
Кавазаки Кавазаки емблема - Урава емблема Урава
0.00 | 0.00 | 0.00
03.11
Йокохама М. Йокохама М. емблема - Г-Осака емблема Г-Осака
0.00 | 0.00 | 0.00
03.11
ФК Токио ФК Токио емблема - Шимизу емблема Шимизу
0.00 | 0.00 | 0.00
03.11
Йокохама Йокохама емблема - Саган Тосу емблема Саган Тосу
0.00 | 0.00 | 0.00
03.11
Токушима Токушима емблема - С-Осака емблема С-Осака
0.00 | 0.00 | 0.00
03.11
Нагоя Нагоя емблема - Кашива емблема Кашива
0.00 | 0.00 | 0.00
03.11
Хирошима Хирошима емблема - Кашима емблема Кашима
0.00 | 0.00 | 0.00
03.11
Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока емблема - Оита емблема Оита
0.00 | 0.00 | 0.00
03.11
Сапоро Сапоро емблема - Шонан емблема Шонан
0.00 | 0.00 | 0.00
03.11
Кобе Кобе емблема - Вегалта Сендай емблема Вегалта Сендай
0.00 | 0.00 | 0.00

Япония J-Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 33
24.10
С-Осака <strong>С-Осака</strong> емблема 2:1 Йокохама М. емблема Йокохама М.
24.10
Кавазаки <strong>Кавазаки</strong> емблема 1:0 Шимизу емблема Шимизу
24.10
Нагоя Нагоя емблема 2:2 Кобе емблема Кобе
24.10
Сапоро Сапоро емблема 0:0 Ависпа Фукуока емблема Ависпа Фукуока
23.10
Г-Осака <strong>Г-Осака</strong> емблема 1:0 Саган Тосу емблема Саган Тосу
23.10
Шонан <strong>Шонан</strong> емблема 2:1 Йокохама емблема Йокохама
23.10
Вегалта Сендай <strong>Вегалта Сендай</strong> емблема 2:0 Хирошима емблема Хирошима
23.10
ФК Токио ФК Токио емблема 1:2 <strong>Кашима</strong> емблема Кашима
23.10
Токушима Токушима емблема 1:1 Оита емблема Оита
22.10
Урава <strong>Урава</strong> емблема 5:1 Кашива емблема Кашива
Кръг 32
17.10
Оита <strong>Оита</strong> емблема 2:0 Вегалта Сендай емблема Вегалта Сендай
16.10
Йокохама М. <strong>Йокохама М.</strong> емблема 2:1 Сапоро емблема Сапоро
16.10
Йокохама <strong>Йокохама</strong> емблема 5:3 Токушима емблема Токушима
16.10
Кобе <strong>Кобе</strong> емблема 1:0 Ависпа Фукуока емблема Ависпа Фукуока
16.10
Урава Урава емблема 1:1 Г-Осака емблема Г-Осака
16.10
Шимизу Шимизу емблема 0:1 <strong>Кашива</strong> емблема Кашива
16.10
Саган Тосу Саган Тосу емблема 1:1 Шонан емблема Шонан
Кръг 31
03.10
Оита <strong>Оита</strong> емблема 1:0 С-Осака емблема С-Осака
03.10
Хирошима <strong>Хирошима</strong> емблема 1:0 Нагоя емблема Нагоя
03.10
Токушима <strong>Токушима</strong> емблема 3:0 Саган Тосу емблема Саган Тосу
02.10
Г-Осака Г-Осака емблема 1:5 <strong>Сапоро</strong> емблема Сапоро
02.10
Кавазаки <strong>Кавазаки</strong> емблема 1:0 ФК Токио емблема ФК Токио
02.10
Кашима Кашима емблема 1:2 <strong>Йокохама</strong> емблема Йокохама
02.10
Кашива Кашива емблема 1:1 Вегалта Сендай емблема Вегалта Сендай
02.10
Кобе <strong>Кобе</strong> емблема 5:1 Урава емблема Урава
02.10
Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока емблема 1:2 <strong>Шимизу</strong> емблема Шимизу
01.10
Шонан Шонан емблема 0:1 <strong>Йокохама М.</strong> емблема Йокохама М.
Кръг 28
29.09
Кавазаки <strong>Кавазаки</strong> емблема 3:1 Кобе емблема Кобе
Кръг 30
26.09
Г-Осака <strong>Г-Осака</strong> емблема 2:1 Кашива емблема Кашива
26.09
Кавазаки <strong>Кавазаки</strong> емблема 2:1 Шонан емблема Шонан
26.09
Нагоя <strong>Нагоя</strong> емблема 1:0 Оита емблема Оита
26.09
С-Осака С-Осака емблема 1:2 <strong>Кашима</strong> емблема Кашима
26.09
Сапоро Сапоро емблема 0:2 <strong>Хирошима</strong> емблема Хирошима
25.09
Ависпа Фукуока <strong>Ависпа Фукуока</strong> емблема 3:0 Саган Тосу емблема Саган Тосу
25.09
Йокохама Йокохама емблема 2:2 Йокохама М. емблема Йокохама М.
25.09
ФК Токио ФК Токио емблема 1:2 <strong>Урава</strong> емблема Урава
25.09
Вегалта Сендай Вегалта Сендай емблема 0:1 <strong>Токушима</strong> емблема Токушима
24.09
Шимизу Шимизу емблема 0:2 <strong>Кобе</strong> емблема Кобе
Кръг 32
22.09
Кашима Кашима емблема 1:2 <strong>Кавазаки</strong> емблема Кавазаки
22.09
ФК Токио ФК Токио емблема 1:1 Нагоя емблема Нагоя
22.09
Хирошима Хирошима емблема 0:1 <strong>С-Осака</strong> емблема С-Осака
Кръг 29
18.09
Нагоя <strong>Нагоя</strong> емблема 2:1 Йокохама М. емблема Йокохама М.
18.09
Саган Тосу Саган Тосу емблема 0:0 Оита емблема Оита
18.09
Урава <strong>Урава</strong> емблема 2:0 С-Осака емблема С-Осака
18.09
ФК Токио <strong>ФК Токио</strong> емблема 4:0 Йокохама емблема Йокохама
18.09
Шимизу <strong>Шимизу</strong> емблема 2:1 Вегалта Сендай емблема Вегалта Сендай
18.09
Токушима Токушима емблема 1:3 <strong>Кавазаки</strong> емблема Кавазаки
18.09
Кашима <strong>Кашима</strong> емблема 3:1 Г-Осака емблема Г-Осака
18.09
Кашива Кашива емблема 0:3 <strong>Хирошима</strong> емблема Хирошима
18.09
Шонан Шонан емблема 1:1 Ависпа Фукуока емблема Ависпа Фукуока
18.09
Кобе <strong>Кобе</strong> емблема 1:0 Сапоро емблема Сапоро
Кръг 28
12.09
ФК Токио ФК Токио емблема 0:1 <strong>Кашива</strong> емблема Кашива
12.09
Г-Осака Г-Осака емблема 2:3 <strong>Вегалта Сендай</strong> емблема Вегалта Сендай
11.09
Хирошима Хирошима емблема 1:3 <strong>Йокохама М.</strong> емблема Йокохама М.
11.09
Саган Тосу <strong>Саган Тосу</strong> емблема 2:1 Шимизу емблема Шимизу
11.09
Оита <strong>Оита</strong> емблема 2:0 Шонан емблема Шонан
11.09
Йокохама Йокохама емблема 0:2 <strong>Урава</strong> емблема Урава
11.09
Кашима Кашима емблема 0:3 <strong>Ависпа Фукуока</strong> емблема Ависпа Фукуока
11.09
С-Осака С-Осака емблема 0:2 <strong>Сапоро</strong> емблема Сапоро
10.09
Нагоя <strong>Нагоя</strong> емблема 3:0 Токушима емблема Токушима
Кръг 19
08.09
Сапоро Сапоро емблема 0:3 <strong>С-Осака</strong> емблема С-Осака
Кръг 24
05.09
Хирошима Хирошима емблема 1:1 Кобе емблема Кобе
Кръг 27
29.08
Вегалта Сендай Вегалта Сендай емблема 0:1 <strong>Саган Тосу</strong> емблема Саган Тосу
29.08
Кашива <strong>Кашива</strong> емблема 2:1 Йокохама емблема Йокохама
29.08
Шонан Шонан емблема 0:0 Урава емблема Урава
29.08
Ависпа Фукуока <strong>Ависпа Фукуока</strong> емблема 3:0 Токушима емблема Токушима
29.08
Нагоя Нагоя емблема 1:1 Шимизу емблема Шимизу
28.08
Йокохама М. Йокохама М. емблема 0:2 <strong>Кашима</strong> емблема Кашима
28.08
Г-Осака Г-Осака емблема 0:1 <strong>С-Осака</strong> емблема С-Осака
28.08
Хирошима <strong>Хирошима</strong> емблема 4:1 Оита емблема Оита
28.08
Кобе Кобе емблема 0:1 <strong>ФК Токио</strong> емблема ФК Токио
28.08
Сапоро Сапоро емблема 0:2 <strong>Кавазаки</strong> емблема Кавазаки
Кръг 26
25.08
Сапоро Сапоро емблема 0:2 <strong>Нагоя</strong> емблема Нагоя
25.08
Вегалта Сендай Вегалта Сендай емблема 1:2 <strong>ФК Токио</strong> емблема ФК Токио
25.08
Урава <strong>Урава</strong> емблема 1:0 Хирошима емблема Хирошима
25.08
Йокохама <strong>Йокохама</strong> емблема 3:1 Г-Осака емблема Г-Осака
25.08
Шимизу Шимизу емблема 0:4 <strong>Кашима</strong> емблема Кашима
25.08
Токушима Токушима емблема 0:1 <strong>Кашива</strong> емблема Кашива
25.08
Ависпа Фукуока <strong>Ависпа Фукуока</strong> емблема 1:0 Кавазаки емблема Кавазаки
25.08
Саган Тосу Саган Тосу емблема 0:4 <strong>Йокохама М.</strong> емблема Йокохама М.
25.08
Оита Оита емблема 1:3 <strong>Кобе</strong> емблема Кобе
25.08
С-Осака С-Осака емблема 1:5 <strong>Шонан</strong> емблема Шонан
Кръг 25
22.08
Нагоя <strong>Нагоя</strong> емблема 1:0 Ависпа Фукуока емблема Ависпа Фукуока
21.08
Кашива Кашива емблема 1:3 <strong>Саган Тосу</strong> емблема Саган Тосу
21.08
Шонан Шонан емблема 1:1 Шимизу емблема Шимизу
21.08
Г-Осака Г-Осака емблема 0:0 ФК Токио емблема ФК Токио
21.08
Хирошима Хирошима емблема 1:1 Кавазаки емблема Кавазаки
21.08
Токушима Токушима емблема 0:1 <strong>Урава</strong> емблема Урава
21.08
Оита Оита емблема 1:1 Сапоро емблема Сапоро
21.08
С-Осака <strong>С-Осака</strong> емблема 3:1 Йокохама емблема Йокохама
21.08
Йокохама М. <strong>Йокохама М.</strong> емблема 5:0 Вегалта Сендай емблема Вегалта Сендай
21.08
Кобе <strong>Кобе</strong> емблема 1:0 Кашима емблема Кашима
Кръг 24
15.08
Ависпа Фукуока <strong>Ависпа Фукуока</strong> емблема 2:1 С-Осака емблема С-Осака
15.08
Кашима <strong>Кашима</strong> емблема 3:0 Токушима емблема Токушима
15.08
Йокохама М. <strong>Йокохама М.</strong> емблема 5:1 Оита емблема Оита
15.08
Нагоя <strong>Нагоя</strong> емблема 1:0 Шонан емблема Шонан
14.08
Вегалта Сендай Вегалта Сендай емблема 0:0 Йокохама емблема Йокохама
14.08
Урава <strong>Урава</strong> емблема 2:1 Саган Тосу емблема Саган Тосу
14.08
Кашива Кашива емблема 0:0 Кавазаки емблема Кавазаки
14.08
Сапоро <strong>Сапоро</strong> емблема 3:2 ФК Токио емблема ФК Токио
13.08
Шимизу Шимизу емблема 0:1 <strong>Г-Осака</strong> емблема Г-Осака
Кръг 29
12.08
Йокохама М. <strong>Йокохама М.</strong> емблема 2:0 Нагоя емблема Нагоя
Кръг 23
09.08
Шонан Шонан емблема 1:2 <strong>Кашима</strong> емблема Кашима
09.08
С-Осака С-Осака емблема 0:0 Вегалта Сендай емблема Вегалта Сендай
09.08
Токушима <strong>Токушима</strong> емблема 2:1 Г-Осака емблема Г-Осака
09.08
Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока емблема 1:1 Хирошима емблема Хирошима
09.08
Саган Тосу <strong>Саган Тосу</strong> емблема 1:0 ФК Токио емблема ФК Токио
09.08
Оита Оита емблема 0:2 <strong>Кавазаки</strong> емблема Кавазаки
09.08
Йокохама <strong>Йокохама</strong> емблема 2:0 Нагоя емблема Нагоя
09.08
Шимизу Шимизу емблема 2:2 Йокохама М. емблема Йокохама М.
09.08
Кобе Кобе емблема 1:2 <strong>Кашива</strong> емблема Кашива
09.08
Сапоро <strong>Сапоро</strong> емблема 2:1 Урава емблема Урава
Кръг 6
06.08
Г-Осака Г-Осака емблема 2:3 <strong>Йокохама М.</strong> емблема Йокохама М.
Кръг 5
03.08
Вегалта Сендай Вегалта Сендай емблема 0:1 <strong>Г-Осака</strong> емблема Г-Осака
Кръг 4
30.07
Сапоро Сапоро емблема 0:2 <strong>Г-Осака</strong> емблема Г-Осака
Кръг 3
27.07
Г-Осака <strong>Г-Осака</strong> емблема 2:1 Оита емблема Оита
Кръг 2
24.07
Г-Осака Г-Осака емблема 0:1 <strong>Кашима</strong> емблема Кашима
Кръг 22
24.07
Саган Тосу Саган Тосу емблема 3:3 С-Осака емблема С-Осака
Кръг 21
21.07
С-Осака С-Осака емблема 3:3 ФК Токио емблема ФК Токио
Кръг 22
21.07
Г-Осака Г-Осака емблема 1:2 <strong>Кобе</strong> емблема Кобе
Кръг 20
17.07
С-Осака С-Осака емблема 1:1 Кобе емблема Кобе
17.07
Саган Тосу <strong>Саган Тосу</strong> емблема 3:1 Нагоя емблема Нагоя
Кръг 18
17.07
Шимизу Шимизу емблема 0:2 <strong>Кавазаки</strong> емблема Кавазаки
Кръг 21
17.07
Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока емблема 0:1 <strong>Г-Осака</strong> емблема Г-Осака
Кръг 22
11.07
Кашива <strong>Кашива</strong> емблема 2:1 Кашима емблема Кашима
11.07
Шонан Шонан емблема 0:1 <strong>ФК Токио</strong> емблема ФК Токио
11.07
Хирошима Хирошима емблема 0:1 <strong>Йокохама</strong> емблема Йокохама
11.07
Токушима Токушима емблема 2:2 Шимизу емблема Шимизу
10.07
Вегалта Сендай Вегалта Сендай емблема 1:1 Сапоро емблема Сапоро
10.07
Оита <strong>Оита</strong> емблема 1:0 Урава емблема Урава
10.07
Йокохама М. <strong>Йокохама М.</strong> емблема 2:0 Ависпа Фукуока емблема Ависпа Фукуока
Кръг 21
04.07
Шимизу <strong>Шимизу</strong> емблема 1:0 Оита емблема Оита
04.07
Сапоро <strong>Сапоро</strong> емблема 1:0 Токушима емблема Токушима
03.07
Вегалта Сендай Вегалта Сендай емблема 0:0 Урава емблема Урава
03.07
Кашива Кашива емблема 1:2 <strong>Йокохама М.</strong> емблема Йокохама М.
03.07
Хирошима Хирошима емблема 1:1 Саган Тосу емблема Саган Тосу
03.07
Кобе <strong>Кобе</strong> емблема 3:1 Шонан емблема Шонан
Кръг 20
27.06
Урава <strong>Урава</strong> емблема 2:0 Ависпа Фукуока емблема Ависпа Фукуока
27.06
ФК Токио <strong>ФК Токио</strong> емблема 3:0 Оита емблема Оита
27.06
Шонан Шонан емблема 2:4 <strong>Кашива</strong> емблема Кашива
27.06
Кашима <strong>Кашима</strong> емблема 4:0 Сапоро емблема Сапоро
27.06
Йокохама Йокохама емблема 1:1 Шимизу емблема Шимизу
27.06
Токушима Токушима емблема 0:1 <strong>Йокохама М.</strong> емблема Йокохама М.
Кръг 19
23.06
Вегалта Сендай Вегалта Сендай емблема 2:3 <strong>Шимизу</strong> емблема Шимизу
23.06
Кашива Кашива емблема 0:2 <strong>Урава</strong> емблема Урава
23.06
Йокохама М. <strong>Йокохама М.</strong> емблема 2:0 Саган Тосу емблема Саган Тосу
23.06
Токушима Токушима емблема 0:1 <strong>ФК Токио</strong> емблема ФК Токио
23.06
Оита Оита емблема 0:0 Кашима емблема Кашима
23.06
Кобе <strong>Кобе</strong> емблема 5:0 Йокохама емблема Йокохама
Кръг 18
20.06
Урава Урава емблема 2:3 <strong>Шонан</strong> емблема Шонан
20.06
Кашима Кашима емблема 1:1 Вегалта Сендай емблема Вегалта Сендай
19.06
Хирошима <strong>Хирошима</strong> емблема 1:0 Кашива емблема Кашива
19.06
Йокохама Йокохама емблема 0:1 <strong>ФК Токио</strong> емблема ФК Токио
19.06
Сапоро <strong>Сапоро</strong> емблема 2:0 Оита емблема Оита
19.06
Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока емблема 1:2 <strong>Кобе</strong> емблема Кобе
Кръг 19
02.06
Шонан Шонан емблема 0:0 Г-Осака емблема Г-Осака
Кръг 21
02.06
Йокохама Йокохама емблема 0:2 <strong>Кавазаки</strong> емблема Кавазаки
Кръг 17
30.05
Кавазаки <strong>Кавазаки</strong> емблема 2:1 Кашима емблема Кашима
30.05
Урава Урава емблема 0:0 Нагоя емблема Нагоя
30.05
Г-Осака <strong>Г-Осака</strong> емблема 2:0 Йокохама емблема Йокохама
30.05
Вегалта Сендай Вегалта Сендай емблема 1:1 С-Осака емблема С-Осака
30.05
Токушима Токушима емблема 1:1 Шонан емблема Шонан
30.05
Оита <strong>Оита</strong> емблема 2:1 Ависпа Фукуока емблема Ависпа Фукуока
30.05
ФК Токио ФК Токио емблема 0:0 Хирошима емблема Хирошима
30.05
Кобе Кобе емблема 1:1 Саган Тосу емблема Саган Тосу
30.05
Йокохама М. <strong>Йокохама М.</strong> емблема 2:1 Шимизу емблема Шимизу
29.05
Кашива Кашива емблема 1:2 <strong>Сапоро</strong> емблема Сапоро
Кръг 16
27.05
Г-Осака <strong>Г-Осака</strong> емблема 2:1 Токушима емблема Токушима
26.05
Сапоро Сапоро емблема 0:0 Саган Тосу емблема Саган Тосу
26.05
Кашима <strong>Кашима</strong> емблема 1:0 С-Осака емблема С-Осака
26.05
Кашива Кашива емблема 1:2 <strong>Кобе</strong> емблема Кобе
26.05
Йокохама Йокохама емблема 1:1 Ависпа Фукуока емблема Ависпа Фукуока
26.05
Шонан Шонан емблема 1:1 Кавазаки емблема Кавазаки
26.05
Шимизу <strong>Шимизу</strong> емблема 3:0 ФК Токио емблема ФК Токио
26.05
Хирошима Хирошима емблема 2:2 Урава емблема Урава
26.05
Оита Оита емблема 0:1 <strong>Йокохама М.</strong> емблема Йокохама М.
26.05
Нагоя Нагоя емблема 0:1 <strong>Вегалта Сендай</strong> емблема Вегалта Сендай
Кръг 15
23.05
С-Осака С-Осака емблема 1:2 <strong>Хирошима</strong> емблема Хирошима
22.05
ФК Токио <strong>ФК Токио</strong> емблема 1:0 Г-Осака емблема Г-Осака
22.05
Токушима Токушима емблема 0:0 Нагоя емблема Нагоя
22.05
Йокохама М. Йокохама М. емблема 1:1 Кашива емблема Кашива
22.05
Ависпа Фукуока <strong>Ависпа Фукуока</strong> емблема 2:1 Шонан емблема Шонан
22.05
Урава <strong>Урава</strong> емблема 2:0 Кобе емблема Кобе
22.05
Кавазаки <strong>Кавазаки</strong> емблема 3:1 Йокохама емблема Йокохама
22.05
Сапоро <strong>Сапоро</strong> емблема 2:0 Шимизу емблема Шимизу
22.05
Вегалта Сендай <strong>Вегалта Сендай</strong> емблема 2:1 Оита емблема Оита
22.05
Саган Тосу <strong>Саган Тосу</strong> емблема 2:1 Кашима емблема Кашима
Кръг 14
16.05
Г-Осака Г-Осака емблема 0:3 <strong>Урава</strong> емблема Урава
16.05
Кавазаки <strong>Кавазаки</strong> емблема 2:0 Сапоро емблема Сапоро
15.05
Йокохама <strong>Йокохама</strong> емблема 2:0 Шонан емблема Шонан
15.05
Кашива Кашива емблема 0:4 <strong>ФК Токио</strong> емблема ФК Токио
15.05
Хирошима Хирошима емблема 0:1 <strong>Токушима</strong> емблема Токушима
15.05
Оита Оита емблема 1:1 Саган Тосу емблема Саган Тосу
15.05
Кобе Кобе емблема 1:1 С-Осака емблема С-Осака
15.05
Кашима <strong>Кашима</strong> емблема 5:3 Йокохама М. емблема Йокохама М.
15.05
Вегалта Сендай Вегалта Сендай емблема 0:1 <strong>Ависпа Фукуока</strong> емблема Ависпа Фукуока
15.05
Шимизу Шимизу емблема 0:3 <strong>Нагоя</strong> емблема Нагоя
Кръг 20
12.05
Кавазаки Кавазаки емблема 2:2 Вегалта Сендай емблема Вегалта Сендай
Кръг 21
12.05
Нагоя Нагоя емблема 0:2 <strong>Кашима</strong> емблема Кашима
Кръг 20
12.05
Г-Осака Г-Осака емблема 1:2 <strong>Хирошима</strong> емблема Хирошима
Кръг 13
09.05
Кашима <strong>Кашима</strong> емблема 3:0 ФК Токио емблема ФК Токио
09.05
Урава <strong>Урава</strong> емблема 2:0 Вегалта Сендай емблема Вегалта Сендай
09.05
Шонан <strong>Шонан</strong> емблема 2:0 Оита емблема Оита
09.05
Токушима Токушима емблема 1:2 <strong>Сапоро</strong> емблема Сапоро
09.05
Шимизу Шимизу емблема 1:1 Йокохама емблема Йокохама
09.05
Ависпа Фукуока <strong>Ависпа Фукуока</strong> емблема 1:0 Кашива емблема Кашива
09.05
Йокохама М. <strong>Йокохама М.</strong> емблема 2:0 Кобе емблема Кобе
08.05
Г-Осака Г-Осака емблема 0:2 <strong>Кавазаки</strong> емблема Кавазаки
08.05
Нагоя <strong>Нагоя</strong> емблема 1:0 С-Осака емблема С-Осака
08.05
Саган Тосу Саган Тосу емблема 0:0 Хирошима емблема Хирошима
Кръг 12
04.05
Кавазаки <strong>Кавазаки</strong> емблема 3:2 Нагоя емблема Нагоя
02.05
Шонан Шонан емблема 0:0 Сапоро емблема Сапоро
02.05
С-Осака С-Осака емблема 1:1 Г-Осака емблема Г-Осака
02.05
Оита <strong>Оита</strong> емблема 1:0 Шимизу емблема Шимизу
01.05
Йокохама Йокохама емблема 0:3 <strong>Кашима</strong> емблема Кашима
01.05
Саган Тосу <strong>Саган Тосу</strong> емблема 2:0 Токушима емблема Токушима
01.05
Кобе <strong>Кобе</strong> емблема 3:0 Хирошима емблема Хирошима
01.05
Вегалта Сендай <strong>Вегалта Сендай</strong> емблема 1:0 Кашива емблема Кашива
01.05
ФК Токио ФК Токио емблема 0:3 <strong>Йокохама М.</strong> емблема Йокохама М.
01.05
Ависпа Фукуока <strong>Ависпа Фукуока</strong> емблема 2:0 Урава емблема Урава
Кръг 22
29.04
Нагоя Нагоя емблема 0:4 <strong>Кавазаки</strong> емблема Кавазаки
Кръг 11
25.04
Урава <strong>Урава</strong> емблема 3:2 Оита емблема Оита
25.04
Шимизу Шимизу емблема 1:1 Шонан емблема Шонан
24.04
Кашима Кашима емблема 1:1 Кобе емблема Кобе
24.04
Кашива <strong>Кашива</strong> емблема 5:1 Токушима емблема Токушима
24.04
ФК Токио ФК Токио емблема 1:2 <strong>Саган Тосу</strong> емблема Саган Тосу
24.04
Йокохама М. <strong>Йокохама М.</strong> емблема 5:0 Йокохама емблема Йокохама
24.04
Хирошима Хирошима емблема 1:2 <strong>Ависпа Фукуока</strong> емблема Ависпа Фукуока
24.04
Сапоро <strong>Сапоро</strong> емблема 2:1 Вегалта Сендай емблема Вегалта Сендай
22.04
Нагоя <strong>Нагоя</strong> емблема 2:0 Г-Осака емблема Г-Осака
Кръг 10
18.04
Г-Осака Г-Осака емблема 0:0 Шимизу емблема Шимизу
18.04
Нагоя Нагоя емблема 1:2 <strong>Саган Тосу</strong> емблема Саган Тосу
18.04
С-Осака <strong>С-Осака</strong> емблема 1:0 Урава емблема Урава
18.04
Кавазаки Кавазаки емблема 1:1 Хирошима емблема Хирошима
17.04
Шонан Шонан емблема 0:0 Кобе емблема Кобе
17.04
Йокохама Йокохама емблема 2:2 Вегалта Сендай емблема Вегалта Сендай
17.04
Токушима Токушима емблема 0:1 <strong>Кашима</strong> емблема Кашима
17.04
Ависпа Фукуока <strong>Ависпа Фукуока</strong> емблема 1:0 ФК Токио емблема ФК Токио
17.04
Оита Оита емблема 0:1 <strong>Кашива</strong> емблема Кашива
16.04
Сапоро Сапоро емблема 1:3 <strong>Йокохама М.</strong> емблема Йокохама М.
Кръг 19
14.04
Нагоя <strong>Нагоя</strong> емблема 1:0 Хирошима емблема Хирошима
Кръг 18
14.04
Саган Тосу Саган Тосу емблема 0:1 <strong>Г-Осака</strong> емблема Г-Осака
Кръг 19
14.04
Кавазаки <strong>Кавазаки</strong> емблема 3:1 Ависпа Фукуока емблема Ависпа Фукуока
Кръг 18
14.04
С-Осака С-Осака емблема 1:2 <strong>Токушима</strong> емблема Токушима
Кръг 9
11.04
Кашива <strong>Кашива</strong> емблема 1:0 Г-Осака емблема Г-Осака
11.04
Кобе Кобе емблема 1:1 Шимизу емблема Шимизу
11.04
Урава <strong>Урава</strong> емблема 1:0 Токушима емблема Токушима
11.04
Саган Тосу <strong>Саган Тосу</strong> емблема 3:0 Йокохама емблема Йокохама
11.04
Оита Оита емблема 0:3 <strong>Нагоя</strong> емблема Нагоя
11.04
Вегалта Сендай Вегалта Сендай емблема 0:0 Йокохама М. емблема Йокохама М.
11.04
ФК Токио ФК Токио емблема 2:4 <strong>Кавазаки</strong> емблема Кавазаки
11.04
Сапоро Сапоро емблема 2:2 Кашима емблема Кашима
10.04
С-Осака С-Осака емблема 2:2 Ависпа Фукуока емблема Ависпа Фукуока
10.04
Хирошима Хирошима емблема 0:1 <strong>Шонан</strong> емблема Шонан
Кръг 8
07.04
Кашима <strong>Кашима</strong> емблема 2:1 Кашива емблема Кашива
07.04
ФК Токио <strong>ФК Токио</strong> емблема 2:1 Сапоро емблема Сапоро
07.04
Кавазаки <strong>Кавазаки</strong> емблема 1:0 Саган Тосу емблема Саган Тосу
07.04
Йокохама Йокохама емблема 0:3 <strong>Хирошима</strong> емблема Хирошима
07.04
Шонан Шонан емблема 0:0 Нагоя емблема Нагоя
07.04
Шимизу Шимизу емблема 0:2 <strong>Урава</strong> емблема Урава
07.04
Г-Осака Г-Осака емблема 0:0 Ависпа Фукуока емблема Ависпа Фукуока
07.04
Кобе <strong>Кобе</strong> емблема 1:0 Оита емблема Оита
07.04
Токушима <strong>Токушима</strong> емблема 1:0 Вегалта Сендай емблема Вегалта Сендай
06.04
Йокохама М. <strong>Йокохама М.</strong> емблема 1:0 С-Осака емблема С-Осака
Кръг 7
04.04
Шимизу Шимизу емблема 0:3 <strong>Токушима</strong> емблема Токушима
03.04
Кавазаки <strong>Кавазаки</strong> емблема 2:0 Оита емблема Оита
03.04
Йокохама Йокохама емблема 1:1 Кашива емблема Кашива
03.04
Урава <strong>Урава</strong> емблема 2:1 Кашима емблема Кашима
03.04
Вегалта Сендай Вегалта Сендай емблема 0:2 <strong>Кобе</strong> емблема Кобе
03.04
Нагоя Нагоя емблема 0:0 ФК Токио емблема ФК Токио
03.04
Хирошима Хирошима емблема 0:0 Г-Осака емблема Г-Осака
03.04
Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока емблема 1:2 <strong>Сапоро</strong> емблема Сапоро
03.04
Йокохама М. Йокохама М. емблема 1:1 Шонан емблема Шонан
02.04
С-Осака <strong>С-Осака</strong> емблема 1:0 Саган Тосу емблема Саган Тосу
Кръг 6
21.03
Кашима Кашима емблема 0:1 <strong>Нагоя</strong> емблема Нагоя
21.03
Кашива Кашива емблема 1:2 <strong>Шимизу</strong> емблема Шимизу
21.03
Урава Урава емблема 0:5 <strong>Кавазаки</strong> емблема Кавазаки
21.03
Шонан Шонан емблема 0:0 С-Осака емблема С-Осака
21.03
Токушима <strong>Токушима</strong> емблема 2:1 Йокохама емблема Йокохама
21.03
Саган Тосу Саган Тосу емблема 0:0 Ависпа Фукуока емблема Ависпа Фукуока
21.03
Оита Оита емблема 1:3 <strong>Хирошима</strong> емблема Хирошима
21.03
ФК Токио <strong>ФК Токио</strong> емблема 2:1 Вегалта Сендай емблема Вегалта Сендай
20.03
Сапоро Сапоро емблема 3:4 <strong>Кобе</strong> емблема Кобе
Кръг 5
17.03
Йокохама М. <strong>Йокохама М.</strong> емблема 1:0 Токушима емблема Токушима
17.03
С-Осака <strong>С-Осака</strong> емблема 1:0 Оита емблема Оита
17.03
Кобе Кобе емблема 1:1 Кавазаки емблема Кавазаки
17.03
Хирошима <strong>Хирошима</strong> емблема 1:0 Шимизу емблема Шимизу
17.03
Саган Тосу <strong>Саган Тосу</strong> емблема 2:0 Кашива емблема Кашива
17.03
Нагоя <strong>Нагоя</strong> емблема 3:0 Йокохама емблема Йокохама
17.03
Ависпа Фукуока <strong>Ависпа Фукуока</strong> емблема 1:0 Кашима емблема Кашима
17.03
ФК Токио <strong>ФК Токио</strong> емблема 3:2 Шонан емблема Шонан
17.03
Урава Урава емблема 0:0 Сапоро емблема Сапоро
Кръг 4
14.03
Оита Оита емблема 1:1 ФК Токио емблема ФК Токио
14.03
Шимизу Шимизу емблема 0:0 Саган Тосу емблема Саган Тосу
14.03
Йокохама М. <strong>Йокохама М.</strong> емблема 3:0 Урава емблема Урава
13.03
Кобе Кобе емблема 0:1 <strong>Нагоя</strong> емблема Нагоя
13.03
Кавазаки <strong>Кавазаки</strong> емблема 1:0 Кашива емблема Кашива
13.03
Йокохама Йокохама емблема 1:4 <strong>С-Осака</strong> емблема С-Осака
13.03
Шонан <strong>Шонан</strong> емблема 3:1 Вегалта Сендай емблема Вегалта Сендай
13.03
Кашима Кашима емблема 1:1 Хирошима емблема Хирошима
13.03
Токушима Токушима емблема 1:2 <strong>Ависпа Фукуока</strong> емблема Ависпа Фукуока
Кръг 3
10.03
Кашима <strong>Кашима</strong> емблема 3:1 Шонан емблема Шонан
10.03
Кавазаки <strong>Кавазаки</strong> емблема 2:0 Токушима емблема Токушима
10.03
С-Осака <strong>С-Осака</strong> емблема 2:1 Шимизу емблема Шимизу
10.03
Хирошима <strong>Хирошима</strong> емблема 2:1 Сапоро емблема Сапоро
10.03
Саган Тосу <strong>Саган Тосу</strong> емблема 5:0 Вегалта Сендай емблема Вегалта Сендай
10.03
Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока емблема 1:3 <strong>Йокохама М.</strong> емблема Йокохама М.
10.03
Кашива Кашива емблема 0:1 <strong>Нагоя</strong> емблема Нагоя
10.03
ФК Токио ФК Токио емблема 2:3 <strong>Кобе</strong> емблема Кобе
10.03
Урава <strong>Урава</strong> емблема 2:0 Йокохама емблема Йокохама
Кръг 2
07.03
Йокохама М. Йокохама М. емблема 3:3 Хирошима емблема Хирошима
06.03
Нагоя <strong>Нагоя</strong> емблема 1:0 Сапоро емблема Сапоро
06.03
Кашива <strong>Кашива</strong> емблема 2:1 Шонан емблема Шонан
06.03
Йокохама Йокохама емблема 1:2 <strong>Оита</strong> емблема Оита
06.03
Саган Тосу <strong>Саган Тосу</strong> емблема 2:0 Урава емблема Урава
06.03
Вегалта Сендай Вегалта Сендай емблема 1:5 <strong>Кавазаки</strong> емблема Кавазаки
06.03
ФК Токио <strong>ФК Токио</strong> емблема 3:2 С-Осака емблема С-Осака
06.03
Шимизу Шимизу емблема 2:2 Ависпа Фукуока емблема Ависпа Фукуока
06.03
Токушима Токушима емблема 1:1 Кобе емблема Кобе
Кръг 11
03.03
Кавазаки <strong>Кавазаки</strong> емблема 3:2 С-Осака емблема С-Осака
Кръг 1
28.02
Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока емблема 1:2 <strong>Нагоя</strong> емблема Нагоя
27.02
Кобе <strong>Кобе</strong> емблема 1:0 Г-Осака емблема Г-Осака
27.02
С-Осака <strong>С-Осака</strong> емблема 2:0 Кашива емблема Кашива
27.02
Кашима Кашима емблема 1:3 <strong>Шимизу</strong> емблема Шимизу
27.02
Шонан Шонан емблема 0:1 <strong>Саган Тосу</strong> емблема Саган Тосу
27.02
Сапоро <strong>Сапоро</strong> емблема 5:1 Йокохама емблема Йокохама
27.02
Урава Урава емблема 1:1 ФК Токио емблема ФК Токио
27.02
Хирошима Хирошима емблема 1:1 Вегалта Сендай емблема Вегалта Сендай
27.02
Оита Оита емблема 1:1 Токушима емблема Токушима
26.02
Кавазаки <strong>Кавазаки</strong> емблема 2:0 Йокохама М. емблема Йокохама М.
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света