Класиране Италия Серия Б

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Пиза920621177
2Бреша9175222013
3Беневенто916441157
4Лече916441138
5Кремонезе916513117
6Реджина916441108
7Перуджа91435195
8Фрозиноне914351117
9Асколи9144231413
10Тернана9134141614
11Монца91334288
12Цитадела913414911
13Козенца911324813
14СПАЛ9102431310
15Парма9102431312
16Комо9102431112
17Кротоне971441117
18УС Алесандрия 1912972161018
19Виченца93108820
20Порденоне92027623

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Пиза51341082
2Реджина51132074
3Беневенто511320114
4Монца41031062
5Козенца41031062
6Цитадела51031174
7Кремонезе51031184
8Тернана59302107
9СПАЛ59230126
10Лече4822073
11Бреша47211107
12УС Алесандрия 19124620246
13Кротоне5613179
14Фрозиноне5613166
15Перуджа4512155
16Парма4512133
17Комо4411234
18Асколи4411246
19Порденоне51014413
20Виченца4000417

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Асколи510311107
2Бреша510311106
3Перуджа5923040
4Лече5822165
5Фрозиноне4822051
6Пиза4721195
7Комо5613188
8Кремонезе4620233
9Парма55122109
10Беневенто4512143
11Реджина4512134
12Тернана4411267
13Монца5303226
14Цитадела4310327
15Виченца53104713
16СПАЛ4101314
17Порденоне41013210
18УС Алесандрия 191251014612
19Козенца51014211
20Кротоне4101348

Италия Серия Б Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 10
27.10
Козенца Козенца емблема - Тернана емблема Тернана
2.30 | 3.20 | 3.00
27.10
Виченца Виченца емблема - Монца емблема Монца
3.60 | 3.10 | 2.10
28.10
УС Алесандрия 1912 УС Алесандрия 1912 емблема - Фрозиноне емблема Фрозиноне
3.25 | 3.10 | 2.25
28.10
Асколи Асколи емблема - СПАЛ емблема СПАЛ
2.40 | 3.25 | 2.88
28.10
Бреша Бреша емблема - Лече емблема Лече
2.60 | 3.60 | 2.60
28.10
Цитадела Цитадела емблема - Парма емблема Парма
2.45 | 3.40 | 2.70
28.10
Комо Комо емблема - Порденоне емблема Порденоне
1.91 | 3.40 | 3.90
28.10
Кремонезе Кремонезе емблема - Пиза емблема Пиза
2.19 | 3.42 | 3.22
28.10
Кротоне Кротоне емблема - Беневенто емблема Беневенто
2.40 | 3.40 | 2.70
28.10
Перуджа Перуджа емблема - Реджина емблема Реджина
2.25 | 3.10 | 3.20

Италия Серия Б Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 9
24.10
СПАЛ СПАЛ емблема 1:1 Комо емблема Комо
24.10
Реджина <strong>Реджина</strong> емблема 2:1 Парма емблема Парма
24.10
Пиза Пиза емблема 1:1 Порденоне емблема Порденоне
23.10
Бреша <strong>Бреша</strong> емблема 1:0 Кремонезе емблема Кремонезе
23.10
Фрозиноне <strong>Фрозиноне</strong> емблема 2:1 Асколи емблема Асколи
23.10
Лече Лече емблема 0:0 Перуджа емблема Перуджа
23.10
Монца <strong>Монца</strong> емблема 1:0 Цитадела емблема Цитадела
23.10
Тернана <strong>Тернана</strong> емблема 5:0 Виченца емблема Виченца
23.10
Беневенто <strong>Беневенто</strong> емблема 3:0 Козенца емблема Козенца
22.10
УС Алесандрия 1912 <strong>УС Алесандрия 1912</strong> емблема 1:0 Кротоне емблема Кротоне
Кръг 8
17.10
Цитадела Цитадела емблема 0:0 СПАЛ емблема СПАЛ
17.10
Парма Парма емблема 0:0 Монца емблема Монца
17.10
Кремонезе Кремонезе емблема 1:1 Беневенто емблема Беневенто
16.10
Комо <strong>Комо</strong> емблема 2:0 УС Алесандрия 1912 емблема УС Алесандрия 1912
16.10
Перуджа <strong>Перуджа</strong> емблема 1:0 Бреша емблема Бреша
16.10
Козенца Козенца емблема 1:1 Фрозиноне емблема Фрозиноне
16.10
Асколи Асколи емблема 1:1 Лече емблема Лече
16.10
Кротоне <strong>Кротоне</strong> емблема 2:1 Пиза емблема Пиза
16.10
Виченца Виченца емблема 0:1 <strong>Реджина</strong> емблема Реджина
16.10
Порденоне Порденоне емблема 1:3 <strong>Тернана</strong> емблема Тернана
Кръг 7
03.10
Беневенто Беневенто емблема 0:0 Перуджа емблема Перуджа
03.10
Порденоне Порденоне емблема 2:4 <strong>Виченца</strong> емблема Виченца
03.10
Бреша Бреша емблема 2:4 <strong>Комо</strong> емблема Комо
02.10
СПАЛ СПАЛ емблема 2:2 Парма емблема Парма
02.10
Пиза <strong>Пиза</strong> емблема 2:0 Реджина емблема Реджина
02.10
Кремонезе <strong>Кремонезе</strong> емблема 2:0 Тернана емблема Тернана
02.10
Кротоне Кротоне емблема 2:2 Асколи емблема Асколи
02.10
Фрозиноне Фрозиноне емблема 0:1 <strong>Цитадела</strong> емблема Цитадела
02.10
УС Алесандрия 1912 <strong>УС Алесандрия 1912</strong> емблема 1:0 Козенца емблема Козенца
01.10
Лече <strong>Лече</strong> емблема 3:0 Монца емблема Монца
Кръг 6
26.09
Виченца Виченца емблема 0:1 <strong>Кремонезе</strong> емблема Кремонезе
26.09
Тернана <strong>Тернана</strong> емблема 1:0 СПАЛ емблема СПАЛ
26.09
Парма Парма емблема 1:1 Пиза емблема Пиза
26.09
Перуджа Перуджа емблема 1:1 УС Алесандрия 1912 емблема УС Алесандрия 1912
25.09
Козенца <strong>Козенца</strong> емблема 1:0 Кротоне емблема Кротоне
25.09
Реджина Реджина емблема 0:0 Фрозиноне емблема Фрозиноне
25.09
Асколи Асколи емблема 2:3 <strong>Бреша</strong> емблема Бреша
25.09
Цитадела Цитадела емблема 1:2 <strong>Лече</strong> емблема Лече
25.09
Комо Комо емблема 1:1 Беневенто емблема Беневенто
25.09
Монца <strong>Монца</strong> емблема 3:1 Порденоне емблема Порденоне
Кръг 5
22.09
Кремонезе Кремонезе емблема 0:3 <strong>Перуджа</strong> емблема Перуджа
22.09
Тернана <strong>Тернана</strong> емблема 3:1 Парма емблема Парма
21.09
Кротоне Кротоне емблема 0:3 <strong>Лече</strong> емблема Лече
21.09
Пиза <strong>Пиза</strong> емблема 2:1 Монца емблема Монца
21.09
Порденоне Порденоне емблема 1:1 Реджина емблема Реджина
21.09
СПАЛ <strong>СПАЛ</strong> емблема 3:2 Виченца емблема Виченца
21.09
Козенца <strong>Козенца</strong> емблема 2:0 Комо емблема Комо
21.09
УС Алесандрия 1912 УС Алесандрия 1912 емблема 1:3 <strong>Асколи</strong> емблема Асколи
21.09
Беневенто <strong>Беневенто</strong> емблема 4:1 Цитадела емблема Цитадела
20.09
Фрозиноне Фрозиноне емблема 2:2 Бреша емблема Бреша
Кръг 4
19.09
Парма Парма емблема 1:2 <strong>Кремонезе</strong> емблема Кремонезе
18.09
Цитадела <strong>Цитадела</strong> емблема 1:0 Порденоне емблема Порденоне
18.09
Виченца Виченца емблема 1:3 <strong>Пиза</strong> емблема Пиза
18.09
Асколи Асколи емблема 0:2 <strong>Беневенто</strong> емблема Беневенто
18.09
Лече <strong>Лече</strong> емблема 3:2 УС Алесандрия 1912 емблема УС Алесандрия 1912
18.09
Монца Монца емблема 1:1 Тернана емблема Тернана
18.09
Реджина <strong>Реджина</strong> емблема 2:1 СПАЛ емблема СПАЛ
18.09
Перуджа Перуджа емблема 1:1 Козенца емблема Козенца
17.09
Бреша Бреша емблема 2:2 Кротоне емблема Кротоне
17.09
Комо Комо емблема 0:2 <strong>Фрозиноне</strong> емблема Фрозиноне
Кръг 3
12.09
Порденоне Порденоне емблема 0:4 <strong>Парма</strong> емблема Парма
12.09
Кремонезе <strong>Кремонезе</strong> емблема 2:0 Цитадела емблема Цитадела
12.09
Козенца <strong>Козенца</strong> емблема 2:1 Виченца емблема Виченца
11.09
Кротоне Кротоне емблема 1:1 Реджина емблема Реджина
11.09
Тернана Тернана емблема 1:4 <strong>Пиза</strong> емблема Пиза
11.09
УС Алесандрия 1912 УС Алесандрия 1912 емблема 1:3 <strong>Бреша</strong> емблема Бреша
11.09
Комо Комо емблема 0:1 <strong>Асколи</strong> емблема Асколи
11.09
Фрозиноне Фрозиноне емблема 0:0 Перуджа емблема Перуджа
11.09
СПАЛ СПАЛ емблема 1:1 Монца емблема Монца
10.09
Беневенто Беневенто емблема 0:0 Лече емблема Лече
Кръг 2
29.08
Лече Лече емблема 1:1 Комо емблема Комо
29.08
Монца <strong>Монца</strong> емблема 1:0 Кремонезе емблема Кремонезе
29.08
Парма <strong>Парма</strong> емблема 1:0 Беневенто емблема Беневенто
29.08
Реджина <strong>Реджина</strong> емблема 3:2 Тернана емблема Тернана
29.08
СПАЛ <strong>СПАЛ</strong> емблема 5:0 Порденоне емблема Порденоне
29.08
Цитадела <strong>Цитадела</strong> емблема 4:2 Кротоне емблема Кротоне
28.08
Перуджа Перуджа емблема 2:3 <strong>Асколи</strong> емблема Асколи
28.08
Виченца Виченца емблема 0:2 <strong>Фрозиноне</strong> емблема Фрозиноне
27.08
Бреша <strong>Бреша</strong> емблема 5:1 Козенца емблема Козенца
27.08
Пиза <strong>Пиза</strong> емблема 2:0 УС Алесандрия 1912 емблема УС Алесандрия 1912
Кръг 1
22.08
Беневенто <strong>Беневенто</strong> емблема 4:3 УС Алесандрия 1912 емблема УС Алесандрия 1912
22.08
Кремонезе <strong>Кремонезе</strong> емблема 3:0 Лече емблема Лече
22.08
Кротоне Кротоне емблема 2:2 Комо емблема Комо
22.08
Пиза <strong>Пиза</strong> емблема 1:0 СПАЛ емблема СПАЛ
22.08
Асколи <strong>Асколи</strong> емблема 1:0 Козенца емблема Козенца
22.08
Реджина Реджина емблема 0:0 Монца емблема Монца
22.08
Тернана Тернана емблема 0:2 <strong>Бреша</strong> емблема Бреша
21.08
Цитадела <strong>Цитадела</strong> емблема 1:0 Виченца емблема Виченца
21.08
Порденоне Порденоне емблема 0:1 <strong>Перуджа</strong> емблема Перуджа
20.08
Фрозиноне Фрозиноне емблема 2:2 Парма емблема Парма
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света