Класиране Италия Серия Б

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Емполи3873191636835
2Салернитана3869191274634
3Монца3864171385133
4Лече3862161486847
5Венеция3859151495339
6Цитадела38571512114835
7Киево38561414105037
8Бреша38561511126153
9СПАЛ38561414104442
10Реджина38501214124245
11Фрозиноне38501214123842
12Кремонезе38481212144644
13Виченца38481115124853
14Пиза38481115125459
15Порденоне38451015134039
16Асколи38441111163748
17Козенца3835617152947
18Реджана383497223157
19Пескара3832711202960
20Виртус Ентела3823411233064

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Емполи194111803815
2Цитадела224011742915
3Венеция224012463322
4Салернитана193911622613
5Монца203610642916
6Киево193510542914
7Бреша19329553627
8Пиза193171022619
9СПАЛ19308652519
10Асколи19298561819
11Лече202861043729
12Реджина19288472022
13Кремонезе19277662722
14Порденоне192551042719
15Виченца19245952224
16Реджана19236581923
17Фрозиноне19214961621
18Козенца19183971520
19Пескара191745101829
20Виртус Ентела191334121735

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Лече203510553220
2Емполи19328833020
3Монца20318752420
4Венеция213061232721
5Салернитана19308652021
6Фрозиноне19298562221
7СПАЛ19266851923
8Цитадела21246692424
9Бреша20246682527
10Виченца19246672629
11Реджина192241052223
12Кремонезе19215681922
13Киево20214972326
14Порденоне19205591320
15Пиза191745102840
16Козенца19173881427
17Асколи191536101929
18Пескара191536101131
19Реджана191132141234
20Виртус Ентела191017111329

Италия Серия Б Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Италия Серия Б Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 0
27.05
Венеция Венеция емблема 1:1 Цитадела емблема Цитадела
23.05
Цитадела Цитадела емблема 0:1 <strong>Венеция</strong> емблема Венеция
20.05
Монца <strong>Монца</strong> емблема 2:0 Цитадела емблема Цитадела
20.05
Лече Лече емблема 1:1 Венеция емблема Венеция
17.05
Венеция <strong>Венеция</strong> емблема 1:0 Лече емблема Лече
17.05
Цитадела <strong>Цитадела</strong> емблема 3:0 Монца емблема Монца
13.05
Венеция <strong>Венеция</strong> емблема 3:2 Киево емблема Киево
13.05
Цитадела <strong>Цитадела</strong> емблема 1:0 Бреша емблема Бреша
Кръг 38
10.05
Киево <strong>Киево</strong> емблема 3:0 Асколи емблема Асколи
10.05
Монца Монца емблема 0:2 <strong>Бреша</strong> емблема Бреша
10.05
Порденоне <strong>Порденоне</strong> емблема 2:0 Козенца емблема Козенца
10.05
СПАЛ <strong>СПАЛ</strong> емблема 1:0 Кремонезе емблема Кремонезе
10.05
Реджина Реджина емблема 0:4 <strong>Фрозиноне</strong> емблема Фрозиноне
10.05
Емполи <strong>Емполи</strong> емблема 2:1 Лече емблема Лече
10.05
Виченца <strong>Виченца</strong> емблема 2:1 Реджана емблема Реджана
10.05
Пескара Пескара емблема 0:3 <strong>Салернитана</strong> емблема Салернитана
10.05
Цитадела Цитадела емблема 1:1 Венеция емблема Венеция
10.05
Пиза <strong>Пиза</strong> емблема 3:2 Виртус Ентела емблема Виртус Ентела
Кръг 37
07.05
Виртус Ентела Виртус Ентела емблема 1:3 <strong>Киево</strong> емблема Киево
07.05
Асколи <strong>Асколи</strong> емблема 2:0 Цитадела емблема Цитадела
07.05
Салернитана <strong>Салернитана</strong> емблема 2:0 Емполи емблема Емполи
07.05
Фрозиноне Фрозиноне емблема 1:1 Виченца емблема Виченца
07.05
Козенца Козенца емблема 0:3 <strong>Монца</strong> емблема Монца
07.05
Кремонезе <strong>Кремонезе</strong> емблема 3:0 Пескара емблема Пескара
07.05
Бреша <strong>Бреша</strong> емблема 4:3 Пиза емблема Пиза
07.05
Венеция Венеция емблема 0:0 Порденоне емблема Порденоне
07.05
Лече Лече емблема 2:2 Реджина емблема Реджина
07.05
Реджана Реджана емблема 1:2 <strong>СПАЛ</strong> емблема СПАЛ
Кръг 36
04.05
Реджина Реджина емблема 2:2 Асколи емблема Асколи
04.05
Виченца Виченца емблема 0:3 <strong>Бреша</strong> емблема Бреша
04.05
Емполи <strong>Емполи</strong> емблема 4:0 Козенца емблема Козенца
04.05
Киево Киево емблема 1:1 Кремонезе емблема Кремонезе
04.05
СПАЛ СПАЛ емблема 0:1 <strong>Фрозиноне</strong> емблема Фрозиноне
04.05
Монца <strong>Монца</strong> емблема 1:0 Лече емблема Лече
04.05
Пескара <strong>Пескара</strong> емблема 1:0 Реджана емблема Реджана
04.05
Порденоне Порденоне емблема 1:2 <strong>Салернитана</strong> емблема Салернитана
04.05
Пиза Пиза емблема 2:2 Венеция емблема Венеция
04.05
Цитадела <strong>Цитадела</strong> емблема 1:0 Виртус Ентела емблема Виртус Ентела
Кръг 35
01.05
Венеция <strong>Венеция</strong> емблема 3:1 Киево емблема Киево
01.05
Лече Лече емблема 1:3 <strong>Цитадела</strong> емблема Цитадела
01.05
Асколи <strong>Асколи</strong> емблема 2:0 Емполи емблема Емполи
01.05
Виртус Ентела Виртус Ентела емблема 1:2 <strong>Виченца</strong> емблема Виченца
01.05
Салернитана Салернитана емблема 1:3 <strong>Монца</strong> емблема Монца
01.05
Козенца <strong>Козенца</strong> емблема 3:0 Пескара емблема Пескара
01.05
Фрозиноне <strong>Фрозиноне</strong> емблема 3:1 Пиза емблема Пиза
01.05
Реджана <strong>Реджана</strong> емблема 1:0 Порденоне емблема Порденоне
01.05
Кремонезе Кремонезе емблема 1:1 Реджина емблема Реджина
01.05
Бреша <strong>Бреша</strong> емблема 3:1 СПАЛ емблема СПАЛ
Кръг 32
27.04
Емполи Емполи емблема 2:2 Киево емблема Киево
Кръг 34
27.04
Пескара Пескара емблема 1:1 Виртус Ентела емблема Виртус Ентела
Кръг 30
24.04
Порденоне Порденоне емблема 2:2 Пиза емблема Пиза
Кръг 34
17.04
Порденоне <strong>Порденоне</strong> емблема 2:0 Фрозиноне емблема Фрозиноне
17.04
Цитадела <strong>Цитадела</strong> емблема 1:0 Киево емблема Киево
17.04
Емполи <strong>Емполи</strong> емблема 4:2 Бреша емблема Бреша
17.04
Пиза <strong>Пиза</strong> емблема 3:0 Козенца емблема Козенца
17.04
Монца <strong>Монца</strong> емблема 2:1 Кремонезе емблема Кремонезе
17.04
Виченца Виченца емблема 1:2 <strong>Лече</strong> емблема Лече
17.04
Реджина <strong>Реджина</strong> емблема 2:1 Реджана емблема Реджана
17.04
Салернитана <strong>Салернитана</strong> емблема 2:1 Венеция емблема Венеция
16.04
СПАЛ СПАЛ емблема 1:2 <strong>Асколи</strong> емблема Асколи
Кръг 31
13.04
Кремонезе Кремонезе емблема 2:2 Емполи емблема Емполи
Кръг 33
12.04
Киево <strong>Киево</strong> емблема 2:0 Пиза емблема Пиза
11.04
Венеция <strong>Венеция</strong> емблема 3:0 Козенца емблема Козенца
11.04
Реджина <strong>Реджина</strong> емблема 3:0 Виченца емблема Виченца
10.04
Фрозиноне Фрозиноне емблема 1:1 Цитадела емблема Цитадела
10.04
Асколи <strong>Асколи</strong> емблема 1:0 Монца емблема Монца
10.04
Бреша Бреша емблема 1:1 Пескара емблема Пескара
10.04
Кремонезе <strong>Кремонезе</strong> емблема 2:1 Порденоне емблема Порденоне
10.04
Виртус Ентела Виртус Ентела емблема 0:3 <strong>Салернитана</strong> емблема Салернитана
10.04
Лече Лече емблема 1:2 <strong>СПАЛ</strong> емблема СПАЛ
09.04
Реджана Реджана емблема 0:1 <strong>Емполи</strong> емблема Емполи
Кръг 32
05.04
Салернитана <strong>Салернитана</strong> емблема 1:0 Фрозиноне емблема Фрозиноне
05.04
СПАЛ СПАЛ емблема 1:1 Венеция емблема Венеция
05.04
Реджана Реджана емблема 2:2 Бреша емблема Бреша
05.04
Козенца Козенца емблема 0:1 <strong>Кремонезе</strong> емблема Кремонезе
05.04
Асколи <strong>Асколи</strong> емблема 2:1 Виченца емблема Виченца
05.04
Пиза Пиза емблема 0:1 <strong>Лече</strong> емблема Лече
05.04
Монца Монца емблема 1:1 Пескара емблема Пескара
05.04
Цитадела Цитадела емблема 1:1 Реджина емблема Реджина
05.04
Порденоне <strong>Порденоне</strong> емблема 3:0 Виртус Ентела емблема Виртус Ентела
Кръг 31
02.04
Виченца <strong>Виченца</strong> емблема 1:0 Цитадела емблема Цитадела
02.04
Виртус Ентела Виртус Ентела емблема 1:1 Монца емблема Монца
02.04
Бреша <strong>Бреша</strong> емблема 4:1 Порденоне емблема Порденоне
02.04
Венеция Венеция емблема 0:2 <strong>Реджина</strong> емблема Реджина
02.04
Лече <strong>Лече</strong> емблема 2:0 Салернитана емблема Салернитана
02.04
Киево Киево емблема 1:1 СПАЛ емблема СПАЛ
02.04
Пескара <strong>Пескара</strong> емблема 3:1 Пиза емблема Пиза
02.04
Фрозиноне Фрозиноне емблема 0:0 Реджана емблема Реджана
02.04
Козенца <strong>Козенца</strong> емблема 2:1 Асколи емблема Асколи
Кръг 30
21.03
Салернитана <strong>Салернитана</strong> емблема 1:0 Бреша емблема Бреша
21.03
Реджина Реджина емблема 1:1 Киево емблема Киево
20.03
СПАЛ <strong>СПАЛ</strong> емблема 1:0 Цитадела емблема Цитадела
20.03
Монца Монца емблема 1:4 <strong>Венеция</strong> емблема Венеция
20.03
Реджана Реджана емблема 1:1 Козенца емблема Козенца
20.03
Фрозиноне Фрозиноне емблема 0:3 <strong>Лече</strong> емблема Лече
20.03
Виченца <strong>Виченца</strong> емблема 1:0 Пескара емблема Пескара
20.03
Емполи <strong>Емполи</strong> емблема 1:0 Виртус Ентела емблема Виртус Ентела
19.03
Асколи Асколи емблема 0:0 Кремонезе емблема Кремонезе
Кръг 29
16.03
Пескара Пескара емблема 2:3 <strong>Асколи</strong> емблема Асколи
16.03
Киево Киево емблема 0:0 Фрозиноне емблема Фрозиноне
16.03
Емполи <strong>Емполи</strong> емблема 1:0 Порденоне емблема Порденоне
16.03
Монца <strong>Монца</strong> емблема 2:0 Реджана емблема Реджана
16.03
Бреша <strong>Бреша</strong> емблема 1:0 Реджина емблема Реджина
16.03
Цитадела Цитадела емблема 0:0 Салернитана емблема Салернитана
16.03
Козенца Козенца емблема 1:1 Виченца емблема Виченца
16.03
Венеция Венеция емблема 2:3 <strong>Лече</strong> емблема Лече
16.03
Виртус Ентела Виртус Ентела емблема 0:2 <strong>Кремонезе</strong> емблема Кремонезе
15.03
Пиза <strong>Пиза</strong> емблема 3:0 СПАЛ емблема СПАЛ
Кръг 28
13.03
Виченца Виченца емблема 0:2 <strong>Емполи</strong> емблема Емполи
13.03
Салернитана Салернитана емблема 0:0 Козенца емблема Козенца
13.03
Фрозиноне Фрозиноне емблема 0:1 <strong>Бреша</strong> емблема Бреша
13.03
Лече <strong>Лече</strong> емблема 4:2 Киево емблема Киево
13.03
Реджина <strong>Реджина</strong> емблема 1:0 Монца емблема Монца
13.03
Порденоне Порденоне емблема 0:0 Пескара емблема Пескара
13.03
Кремонезе <strong>Кремонезе</strong> емблема 3:0 Реджана емблема Реджана
13.03
Асколи Асколи емблема 1:1 Венеция емблема Венеция
12.03
СПАЛ СПАЛ емблема 0:0 Виртус Ентела емблема Виртус Ентела
12.03
Цитадела <strong>Цитадела</strong> емблема 2:0 Пиза емблема Пиза
Кръг 27
08.03
Киево Киево емблема 1:2 <strong>Виченца</strong> емблема Виченца
07.03
Реджана Реджана емблема 0:4 <strong>Лече</strong> емблема Лече
07.03
Емполи Емполи емблема 1:1 Цитадела емблема Цитадела
06.03
Монца <strong>Монца</strong> емблема 2:0 Порденоне емблема Порденоне
06.03
Венеция Венеция емблема 0:1 <strong>Бреша</strong> емблема Бреша
06.03
Виртус Ентела Виртус Ентела емблема 0:0 Асколи емблема Асколи
06.03
Козенца Козенца емблема 1:2 <strong>Фрозиноне</strong> емблема Фрозиноне
06.03
Пиза Пиза емблема 0:0 Реджина емблема Реджина
06.03
Кремонезе Кремонезе емблема 0:1 <strong>Салернитана</strong> емблема Салернитана
06.03
Пескара Пескара емблема 0:1 <strong>СПАЛ</strong> емблема СПАЛ
Кръг 26
02.03
Виченца <strong>Виченца</strong> емблема 3:1 Кремонезе емблема Кремонезе
02.03
Бреша <strong>Бреша</strong> емблема 2:0 Козенца емблема Козенца
02.03
Реджина Реджина емблема 0:3 <strong>Емполи</strong> емблема Емполи
02.03
Цитадела Цитадела емблема 0:1 <strong>Пескара</strong> емблема Пескара
02.03
Асколи Асколи емблема 0:2 <strong>Пиза</strong> емблема Пиза
02.03
Киево <strong>Киево</strong> емблема 3:0 Порденоне емблема Порденоне
02.03
Салернитана Салернитана емблема 0:0 СПАЛ емблема СПАЛ
02.03
Лече Лече емблема 0:0 Виртус Ентела емблема Виртус Ентела
02.03
Фрозиноне Фрозиноне емблема 2:2 Монца емблема Монца
01.03
Венеция <strong>Венеция</strong> емблема 2:1 Реджана емблема Реджана
Кръг 25
27.02
Виртус Ентела Виртус Ентела емблема 1:1 Бреша емблема Бреша
27.02
Монца Монца емблема 0:0 Цитадела емблема Цитадела
27.02
Порденоне Порденоне емблема 1:1 Асколи емблема Асколи
27.02
Козенца <strong>Козенца</strong> емблема 1:0 Киево емблема Киево
27.02
Кремонезе <strong>Кремонезе</strong> емблема 4:0 Фрозиноне емблема Фрозиноне
27.02
Пиза Пиза емблема 2:2 Виченца емблема Виченца
27.02
Пескара Пескара емблема 1:1 Лече емблема Лече
27.02
СПАЛ СПАЛ емблема 1:4 <strong>Реджина</strong> емблема Реджина
26.02
Емполи Емполи емблема 1:1 Венеция емблема Венеция
26.02
Реджана Реджана емблема 0:0 Салернитана емблема Салернитана
Кръг 24
21.02
Лече <strong>Лече</strong> емблема 3:1 Козенца емблема Козенца
21.02
Реджина <strong>Реджина</strong> емблема 1:0 Порденоне емблема Порденоне
20.02
Пиза Пиза емблема 1:1 Емполи емблема Емполи
20.02
Киево Киево емблема 0:1 <strong>Монца</strong> емблема Монца
20.02
Бреша Бреша емблема 1:2 <strong>Кремонезе</strong> емблема Кремонезе
20.02
Цитадела Цитадела емблема 0:3 <strong>Реджана</strong> емблема Реджана
20.02
Асколи Асколи емблема 0:2 <strong>Салернитана</strong> емблема Салернитана
20.02
Виченца Виченца емблема 2:2 СПАЛ емблема СПАЛ
20.02
Венеция <strong>Венеция</strong> емблема 3:2 Виртус Ентела емблема Виртус Ентела
19.02
Фрозиноне Фрозиноне емблема 0:0 Пескара емблема Пескара
Кръг 23
15.02
Козенца Козенца емблема 2:2 Реджина емблема Реджина
14.02
Бреша <strong>Бреша</strong> емблема 1:0 Киево емблема Киево
14.02
Реджана <strong>Реджана</strong> емблема 1:0 Асколи емблема Асколи
14.02
Виртус Ентела Виртус Ентела емблема 2:3 <strong>Фрозиноне</strong> емблема Фрозиноне
13.02
СПАЛ СПАЛ емблема 1:1 Емполи емблема Емполи
13.02
Порденоне Порденоне емблема 0:1 <strong>Цитадела</strong> емблема Цитадела
13.02
Кремонезе Кремонезе емблема 1:2 <strong>Лече</strong> емблема Лече
13.02
Пескара Пескара емблема 0:2 <strong>Венеция</strong> емблема Венеция
13.02
Салернитана Салернитана емблема 1:1 Виченца емблема Виченца
12.02
Монца Монца емблема 0:2 <strong>Пиза</strong> емблема Пиза
Кръг 22
10.02
Киево <strong>Киево</strong> емблема 1:0 Реджана емблема Реджана
10.02
Реджина <strong>Реджина</strong> емблема 1:0 Виртус Ентела емблема Виртус Ентела
09.02
Асколи Асколи емблема 1:1 Фрозиноне емблема Фрозиноне
09.02
Лече Лече емблема 2:2 Бреша емблема Бреша
09.02
Цитадела Цитадела емблема 1:1 Козенца емблема Козенца
09.02
Венеция <strong>Венеция</strong> емблема 3:1 Кремонезе емблема Кремонезе
09.02
Виченца Виченца емблема 1:2 <strong>Монца</strong> емблема Монца
09.02
Емполи Емполи емблема 2:2 Пескара емблема Пескара
09.02
СПАЛ СПАЛ емблема 1:3 <strong>Порденоне</strong> емблема Порденоне
09.02
Пиза Пиза емблема 2:2 Салернитана емблема Салернитана
Кръг 21
07.02
Реджана <strong>Реджана</strong> емблема 2:1 Виртус Ентела емблема Виртус Ентела
06.02
Порденоне Порденоне емблема 1:2 <strong>Виченца</strong> емблема Виченца
06.02
Монца Монца емблема 1:1 Емполи емблема Емполи
06.02
Салернитана Салернитана емблема 1:1 Киево емблема Киево
06.02
Бреша Бреша емблема 3:3 Цитадела емблема Цитадела
06.02
Кремонезе <strong>Кремонезе</strong> емблема 2:1 Пиза емблема Пиза
06.02
Пескара Пескара емблема 0:2 <strong>Реджина</strong> емблема Реджина
06.02
Козенца Козенца емблема 1:1 СПАЛ емблема СПАЛ
06.02
Фрозиноне Фрозиноне емблема 1:2 <strong>Венеция</strong> емблема Венеция
05.02
Лече Лече емблема 1:2 <strong>Асколи</strong> емблема Асколи
Кръг 16
02.02
Пиза Пиза емблема 0:0 Фрозиноне емблема Фрозиноне
Кръг 20
01.02
Реджина Реджина емблема 0:0 Салернитана емблема Салернитана
31.01
Цитадела Цитадела емблема 1:1 Кремонезе емблема Кремонезе
31.01
СПАЛ СПАЛ емблема 1:1 Монца емблема Монца
31.01
Киево <strong>Киево</strong> емблема 3:1 Пескара емблема Пескара
30.01
Пиза <strong>Пиза</strong> емблема 1:0 Реджана емблема Реджана
30.01
Асколи <strong>Асколи</strong> емблема 2:1 Бреша емблема Бреша
30.01
Виртус Ентела Виртус Ентела емблема 1:2 <strong>Козенца</strong> емблема Козенца
30.01
Емполи <strong>Емполи</strong> емблема 3:1 Фрозиноне емблема Фрозиноне
30.01
Порденоне Порденоне емблема 1:1 Лече емблема Лече
29.01
Виченца Виченца емблема 0:0 Венеция емблема Венеция
Кръг 15
27.01
Киево <strong>Киево</strong> емблема 2:1 Цитадела емблема Цитадела
Кръг 19
25.01
Бреша Бреша емблема 0:1 <strong>Монца</strong> емблема Монца
24.01
Кремонезе Кремонезе емблема 1:1 СПАЛ емблема СПАЛ
24.01
Лече Лече емблема 2:2 Емполи емблема Емполи
23.01
Салернитана <strong>Салернитана</strong> емблема 2:0 Пескара емблема Пескара
23.01
Асколи Асколи емблема 0:0 Киево емблема Киево
23.01
Козенца Козенца емблема 0:0 Порденоне емблема Порденоне
23.01
Фрозиноне Фрозиноне емблема 1:1 Реджина емблема Реджина
23.01
Реджана <strong>Реджана</strong> емблема 2:1 Виченца емблема Виченца
23.01
Венеция <strong>Венеция</strong> емблема 1:0 Цитадела емблема Цитадела
22.01
Виртус Ентела <strong>Виртус Ентела</strong> емблема 2:1 Пиза емблема Пиза
Кръг 8
19.01
Виченца Виченца емблема 1:1 Киево емблема Киево
Кръг 18
18.01
СПАЛ <strong>СПАЛ</strong> емблема 2:0 Реджана емблема Реджана
17.01
Емполи <strong>Емполи</strong> емблема 5:0 Салернитана емблема Салернитана
17.01
Пескара Пескара емблема 0:2 <strong>Кремонезе</strong> емблема Кремонезе
16.01
Реджина Реджина емблема 0:1 <strong>Лече</strong> емблема Лече
16.01
Цитадела <strong>Цитадела</strong> емблема 1:0 Асколи емблема Асколи
16.01
Монца Монца емблема 2:2 Козенца емблема Козенца
16.01
Пиза <strong>Пиза</strong> емблема 1:0 Бреша емблема Бреша
16.01
Порденоне <strong>Порденоне</strong> емблема 2:0 Венеция емблема Венеция
15.01
Виченца Виченца емблема 0:0 Фрозиноне емблема Фрозиноне
15.01
Киево <strong>Киево</strong> емблема 2:1 Виртус Ентела емблема Виртус Ентела
Кръг 5
09.01
Реджана Реджана емблема 0:2 <strong>Цитадела</strong> емблема Цитадела
Кръг 17
04.01
Бреша Бреша емблема 0:3 <strong>Виченца</strong> емблема Виченца
04.01
Кремонезе Кремонезе емблема 0:2 <strong>Киево</strong> емблема Киево
04.01
Фрозиноне Фрозиноне емблема 1:2 <strong>СПАЛ</strong> емблема СПАЛ
04.01
Реджана Реджана емблема 0:1 <strong>Пескара</strong> емблема Пескара
04.01
Салернитана Салернитана емблема 0:2 <strong>Порденоне</strong> емблема Порденоне
04.01
Виртус Ентела <strong>Виртус Ентела</strong> емблема 1:0 Цитадела емблема Цитадела
04.01
Асколи <strong>Асколи</strong> емблема 2:1 Реджина емблема Реджина
04.01
Лече Лече емблема 0:0 Монца емблема Монца
04.01
Козенца Козенца емблема 0:2 <strong>Емполи</strong> емблема Емполи
04.01
Венеция Венеция емблема 1:1 Пиза емблема Пиза
Кръг 16
30.12
Киево Киево емблема 1:1 Венеция емблема Венеция
30.12
Емполи Емполи емблема 1:1 Асколи емблема Асколи
30.12
Виченца Виченца емблема 0:1 <strong>Виртус Ентела</strong> емблема Виртус Ентела
30.12
СПАЛ СПАЛ емблема 2:3 <strong>Бреша</strong> емблема Бреша
30.12
Монца <strong>Монца</strong> емблема 3:0 Салернитана емблема Салернитана
30.12
Цитадела Цитадела емблема 2:2 Лече емблема Лече
30.12
Пескара Пескара емблема 0:0 Козенца емблема Козенца
30.12
Порденоне <strong>Порденоне</strong> емблема 3:0 Реджана емблема Реджана
30.12
Реджина <strong>Реджина</strong> емблема 1:0 Кремонезе емблема Кремонезе
Кръг 15
27.12
Кремонезе Кремонезе емблема 0:2 <strong>Монца</strong> емблема Монца
27.12
Бреша Бреша емблема 1:3 <strong>Емполи</strong> емблема Емполи
27.12
Асколи <strong>Асколи</strong> емблема 2:0 СПАЛ емблема СПАЛ
27.12
Козенца Козенца емблема 1:1 Пиза емблема Пиза
27.12
Фрозиноне Фрозиноне емблема 1:1 Порденоне емблема Порденоне
27.12
Лече <strong>Лече</strong> емблема 2:1 Виченца емблема Виченца
27.12
Венеция Венеция емблема 1:2 <strong>Салернитана</strong> емблема Салернитана
27.12
Виртус Ентела <strong>Виртус Ентела</strong> емблема 3:0 Пескара емблема Пескара
27.12
Реджана Реджана емблема 0:1 <strong>Реджина</strong> емблема Реджина
Кръг 14
22.12
Емполи Емполи емблема 0:0 Реджана емблема Реджана
22.12
Цитадела <strong>Цитадела</strong> емблема 1:0 Фрозиноне емблема Фрозиноне
22.12
Козенца Козенца емблема 0:0 Венеция емблема Венеция
22.12
Виченца Виченца емблема 1:1 Реджина емблема Реджина
22.12
Монца <strong>Монца</strong> емблема 2:0 Асколи емблема Асколи
22.12
Пескара Пескара емблема 1:1 Бреша емблема Бреша
22.12
Пиза Пиза емблема 2:2 Киево емблема Киево
22.12
Порденоне Порденоне емблема 1:2 <strong>Кремонезе</strong> емблема Кремонезе
22.12
СПАЛ <strong>СПАЛ</strong> емблема 1:0 Лече емблема Лече
21.12
Салернитана <strong>Салернитана</strong> емблема 2:1 Виртус Ентела емблема Виртус Ентела
Кръг 13
19.12
Реджина Реджина емблема 1:3 <strong>Цитадела</strong> емблема Цитадела
19.12
Венеция Венеция емблема 0:0 СПАЛ емблема СПАЛ
19.12
Пескара <strong>Пескара</strong> емблема 3:2 Монца емблема Монца
19.12
Бреша <strong>Бреша</strong> емблема 3:1 Реджана емблема Реджана
19.12
Киево Киево емблема 1:1 Емполи емблема Емполи
19.12
Кремонезе <strong>Кремонезе</strong> емблема 1:0 Козенца емблема Козенца
19.12
Виченца <strong>Виченца</strong> емблема 2:1 Асколи емблема Асколи
19.12
Лече Лече емблема 0:3 <strong>Пиза</strong> емблема Пиза
18.12
Фрозиноне Фрозиноне емблема 0:0 Салернитана емблема Салернитана
18.12
Виртус Ентела Виртус Ентела емблема 0:1 <strong>Порденоне</strong> емблема Порденоне
Кръг 12
15.12
Асколи Асколи емблема 0:3 <strong>Козенца</strong> емблема Козенца
15.12
Цитадела <strong>Цитадела</strong> емблема 3:0 Виченца емблема Виченца
15.12
Емполи <strong>Емполи</strong> емблема 1:0 Кремонезе емблема Кремонезе
15.12
Монца <strong>Монца</strong> емблема 5:0 Виртус Ентела емблема Виртус Ентела
15.12
Пиза Пиза емблема 0:0 Пескара емблема Пескара
15.12
Порденоне Порденоне емблема 1:1 Бреша емблема Бреша
15.12
Салернитана Салернитана емблема 1:1 Лече емблема Лече
15.12
СПАЛ СПАЛ емблема 0:0 Киево емблема Киево
15.12
Реджана Реджана емблема 1:2 <strong>Фрозиноне</strong> емблема Фрозиноне
14.12
Реджина Реджина емблема 1:2 <strong>Венеция</strong> емблема Венеция
Кръг 11
12.12
Цитадела <strong>Цитадела</strong> емблема 2:0 СПАЛ емблема СПАЛ
12.12
Пескара Пескара емблема 2:3 <strong>Виченца</strong> емблема Виченца
12.12
Бреша <strong>Бреша</strong> емблема 3:1 Салернитана емблема Салернитана
12.12
Козенца Козенца емблема 0:1 <strong>Реджана</strong> емблема Реджана
12.12
Кремонезе Кремонезе емблема 3:3 Асколи емблема Асколи
12.12
Лече Лече емблема 2:2 Фрозиноне емблема Фрозиноне
12.12
Пиза <strong>Пиза</strong> емблема 1:0 Порденоне емблема Порденоне
12.12
Виртус Ентела Виртус Ентела емблема 2:5 <strong>Емполи</strong> емблема Емполи
11.12
Киево <strong>Киево</strong> емблема 3:0 Реджина емблема Реджина
11.12
Венеция Венеция емблема 0:2 <strong>Монца</strong> емблема Монца
Кръг 7
08.12
Пиза <strong>Пиза</strong> емблема 2:1 Асколи емблема Асколи
Кръг 5
08.12
Кремонезе Кремонезе емблема 2:2 Бреша емблема Бреша
Кръг 10
07.12
Порденоне Порденоне емблема 0:0 Емполи емблема Емполи
06.12
Виченца Виченца емблема 1:1 Козенца емблема Козенца
06.12
Реджана <strong>Реджана</strong> емблема 3:0 Монца емблема Монца
05.12
Реджина <strong>Реджина</strong> емблема 2:1 Бреша емблема Бреша
05.12
Кремонезе <strong>Кремонезе</strong> емблема 2:1 Виртус Ентела емблема Виртус Ентела
05.12
Фрозиноне <strong>Фрозиноне</strong> емблема 3:2 Киево емблема Киево
05.12
Лече Лече емблема 2:2 Венеция емблема Венеция
05.12
Салернитана <strong>Салернитана</strong> емблема 1:0 Цитадела емблема Цитадела
05.12
СПАЛ <strong>СПАЛ</strong> емблема 4:0 Пиза емблема Пиза
04.12
Асколи Асколи емблема 0:2 <strong>Пескара</strong> емблема Пескара
Кръг 3
02.12
Монца Монца емблема 1:1 Виченца емблема Виченца
Кръг 9
30.11
Виртус Ентела Виртус Ентела емблема 0:1 <strong>СПАЛ</strong> емблема СПАЛ
29.11
Козенца Козенца емблема 0:1 <strong>Салернитана</strong> емблема Салернитана
29.11
Реджана Реджана емблема 1:1 Кремонезе емблема Кремонезе
28.11
Монца <strong>Монца</strong> емблема 1:0 Реджина емблема Реджина
28.11
Бреша Бреша емблема 1:2 <strong>Фрозиноне</strong> емблема Фрозиноне
28.11
Емполи Емполи емблема 2:2 Виченца емблема Виченца
28.11
Пескара Пескара емблема 0:2 <strong>Порденоне</strong> емблема Порденоне
28.11
Пиза Пиза емблема 1:4 <strong>Цитадела</strong> емблема Цитадела
28.11
Венеция <strong>Венеция</strong> емблема 2:1 Асколи емблема Асколи
27.11
Киево Киево емблема 1:2 <strong>Лече</strong> емблема Лече
Кръг 8
23.11
Салернитана <strong>Салернитана</strong> емблема 2:1 Кремонезе емблема Кремонезе
22.11
Реджина Реджина емблема 1:2 <strong>Пиза</strong> емблема Пиза
22.11
Асколи Асколи емблема 1:1 Виртус Ентела емблема Виртус Ентела
21.11
Бреша Бреша емблема 2:2 Венеция емблема Венеция
21.11
Цитадела Цитадела емблема 2:2 Емполи емблема Емполи
21.11
Лече <strong>Лече</strong> емблема 7:1 Реджана емблема Реджана
21.11
Порденоне Порденоне емблема 1:1 Монца емблема Монца
21.11
СПАЛ <strong>СПАЛ</strong> емблема 2:0 Пескара емблема Пескара
20.11
Фрозиноне Фрозиноне емблема 0:2 <strong>Козенца</strong> емблема Козенца
Кръг 5
14.11
Виртус Ентела Виртус Ентела емблема 0:2 <strong>Венеция</strong> емблема Венеция
Кръг 7
08.11
Виртус Ентела Виртус Ентела емблема 1:5 <strong>Лече</strong> емблема Лече
08.11
Реджана <strong>Реджана</strong> емблема 2:1 Венеция емблема Венеция
08.11
Пескара <strong>Пескара</strong> емблема 3:1 Цитадела емблема Цитадела
07.11
Кремонезе Кремонезе емблема 0:1 <strong>Виченца</strong> емблема Виченца
07.11
Емполи <strong>Емполи</strong> емблема 3:0 Реджина емблема Реджина
07.11
Козенца Козенца емблема 1:2 <strong>Бреша</strong> емблема Бреша
07.11
Монца <strong>Монца</strong> емблема 2:0 Фрозиноне емблема Фрозиноне
07.11
Порденоне Порденоне емблема 1:1 Киево емблема Киево
06.11
СПАЛ <strong>СПАЛ</strong> емблема 2:0 Салернитана емблема Салернитана
Кръг 6
02.11
Лече <strong>Лече</strong> емблема 3:1 Пескара емблема Пескара
01.11
Фрозиноне <strong>Фрозиноне</strong> емблема 1:0 Кремонезе емблема Кремонезе
01.11
Реджина Реджина емблема 0:1 <strong>СПАЛ</strong> емблема СПАЛ
01.11
Венеция <strong>Венеция</strong> емблема 2:0 Емполи емблема Емполи
31.10
Асколи Асколи емблема 0:1 <strong>Порденоне</strong> емблема Порденоне
31.10
Бреша Бреша емблема 2:2 Виртус Ентела емблема Виртус Ентела
31.10
Киево <strong>Киево</strong> емблема 2:0 Козенца емблема Козенца
31.10
Виченца Виченца емблема 4:4 Пиза емблема Пиза
31.10
Салернитана <strong>Салернитана</strong> емблема 3:0 Реджана емблема Реджана
31.10
Цитадела Цитадела емблема 1:2 <strong>Монца</strong> емблема Монца
Кръг 5
25.10
Козенца Козенца емблема 1:1 Лече емблема Лече
24.10
Пескара Пескара емблема 0:2 <strong>Фрозиноне</strong> емблема Фрозиноне
24.10
Монца Монца емблема 1:2 <strong>Киево</strong> емблема Киево
24.10
Порденоне Порденоне емблема 2:2 Реджина емблема Реджина
24.10
Салернитана <strong>Салернитана</strong> емблема 1:0 Асколи емблема Асколи
24.10
СПАЛ <strong>СПАЛ</strong> емблема 3:2 Виченца емблема Виченца
23.10
Емполи <strong>Емполи</strong> емблема 3:1 Пиза емблема Пиза
Кръг 4
21.10
Лече Лече емблема 2:2 Кремонезе емблема Кремонезе
20.10
Асколи <strong>Асколи</strong> емблема 2:1 Реджана емблема Реджана
20.10
Киево <strong>Киево</strong> емблема 1:0 Бреша емблема Бреша
20.10
Цитадела <strong>Цитадела</strong> емблема 2:0 Порденоне емблема Порденоне
20.10
Емполи <strong>Емполи</strong> емблема 2:1 СПАЛ емблема СПАЛ
20.10
Фрозиноне Фрозиноне емблема 0:0 Виртус Ентела емблема Виртус Ентела
20.10
Виченца Виченца емблема 1:1 Салернитана емблема Салернитана
20.10
Пиза Пиза емблема 1:1 Монца емблема Монца
20.10
Реджина Реджина емблема 0:0 Козенца емблема Козенца
20.10
Венеция <strong>Венеция</strong> емблема 4:0 Пескара емблема Пескара
Кръг 3
17.10
Фрозиноне <strong>Фрозиноне</strong> емблема 1:0 Асколи емблема Асколи
17.10
Пескара Пескара емблема 1:2 <strong>Емполи</strong> емблема Емполи
17.10
Виртус Ентела Виртус Ентела емблема 1:1 Реджина емблема Реджина
17.10
Козенца Козенца емблема 1:1 Цитадела емблема Цитадела
17.10
Кремонезе Кремонезе емблема 0:0 Венеция емблема Венеция
17.10
Порденоне Порденоне емблема 3:3 СПАЛ емблема СПАЛ
17.10
Реджана Реджана емблема 0:1 <strong>Киево</strong> емблема Киево
17.10
Салернитана <strong>Салернитана</strong> емблема 4:1 Пиза емблема Пиза
16.10
Бреша <strong>Бреша</strong> емблема 3:0 Лече емблема Лече
Кръг 2
04.10
Цитадела <strong>Цитадела</strong> емблема 3:0 Бреша емблема Бреша
04.10
Пиза Пиза емблема 1:1 Кремонезе емблема Кремонезе
03.10
Виченца Виченца емблема 1:1 Порденоне емблема Порденоне
03.10
Асколи Асколи емблема 0:2 <strong>Лече</strong> емблема Лече
03.10
Емполи Емполи емблема 0:0 Монца емблема Монца
03.10
Реджина <strong>Реджина</strong> емблема 3:1 Пескара емблема Пескара
03.10
СПАЛ СПАЛ емблема 1:1 Козенца емблема Козенца
03.10
Венеция Венеция емблема 0:2 <strong>Фрозиноне</strong> емблема Фрозиноне
03.10
Виртус Ентела Виртус Ентела емблема 0:2 <strong>Реджана</strong> емблема Реджана
03.10
Киево Киево емблема 1:2 <strong>Салернитана</strong> емблема Салернитана
Кръг 1
27.09
Реджана Реджана емблема 2:2 Пиза емблема Пиза
27.09
Кремонезе Кремонезе емблема 0:2 <strong>Цитадела</strong> емблема Цитадела
26.09
Венеция <strong>Венеция</strong> емблема 1:0 Виченца емблема Виченца
26.09
Бреша Бреша емблема 1:1 Асколи емблема Асколи
26.09
Козенца Козенца емблема 0:0 Виртус Ентела емблема Виртус Ентела
26.09
Фрозиноне Фрозиноне емблема 0:2 <strong>Емполи</strong> емблема Емполи
26.09
Лече Лече емблема 0:0 Порденоне емблема Порденоне
26.09
Пескара Пескара емблема 0:0 Киево емблема Киево
26.09
Салернитана Салернитана емблема 1:1 Реджина емблема Реджина
25.09
Монца Монца емблема 0:0 СПАЛ емблема СПАЛ
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света