Класиране Италия Примавера 2

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Пескара U19143410403511
2Лече U1917319442417
3Виртус Ентела U1916288443024
4Наполи U1915257442320
5Специя U1914236531915
6Кротоне U1915216362928
7Беневенто U1916215652929
8Фрозиноне U1914195452021
9Козенца U1914175271216
10Пиза U1917163772124
11Реджина U19171341121836
12Салернитана U1915620131736

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Пескара U19824800276
2Лече U19923720216
3Виченца U19919612259
4Бреша U19919540114
5Верона U198186022816
6Кремонезе U198165121911
7Парма U199164411610
8Киево U199154322715
9Наполи U19714421137
10Виртус Ентела U198144221511
11Удинезе U19914423129
12Кротоне U198134131914
13Специя U1981334185
14Фрозиноне U19713412109
15Монца U198124041420
16Козенца U1981132389
17Беневенто U197102411511
18Пиза U1989233109
19Порденоне U19893051114
20Реджиана U196721367
21Реджина U19872151114
22Салернитана U1966204109
23Венеция U19861341220
24Цитадела U1995126924

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Верона U19925810237
2Парма U198165121910
3Киево U199165132316
4Виртус Ентела U198144221513
5Бреша U199134141722
6Виченца U197113221212
7Наполи U198113231013
8Беневенто U199113241418
9Пескара U1961024085
10Кремонезе U1971024187
11Специя U196103121110
12Удинезе U19992341215
13Кротоне U19782231014
14Лече U1988224311
15Пиза U19971441115
16Порденоне U19772141115
17Венеция U1987215917
18Фрозиноне U19761331012
19Козенца U196620447
20Реджина U1996207722
21Реджиана U1984116819
22Монца U19104046822
23Цитадела U1991018928
24Салернитана U1990009727

Италия Примавера 2 Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 14
20.04
Виртус Ентела U19 Виртус Ентела U19 емблема - Специя U19 емблема Специя U19
2.10 | 3.40 | 2.90
Кръг 4
21.04
Верона U19 Верона U19 емблема - Кремонезе U19 емблема Кремонезе U19
0.00 | 0.00 | 0.00
Кръг 14
21.04
Венеция U19 Венеция U19 емблема - Порденоне U19 емблема Порденоне U19
0.00 | 0.00 | 0.00
21.04
Фрозиноне U19 Фрозиноне U19 емблема - Пескара U19 емблема Пескара U19
0.00 | 0.00 | 0.00
Кръг 19
24.04
Фрозиноне U19 Фрозиноне U19 емблема - Беневенто U19 емблема Беневенто U19
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Специя U19 Специя U19 емблема - Козенца U19 емблема Козенца U19
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Реджина U19 Реджина U19 емблема - Лече U19 емблема Лече U19
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Кротоне U19 Кротоне U19 емблема - Пескара U19 емблема Пескара U19
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Салернитана U19 Салернитана U19 емблема - Пиза U19 емблема Пиза U19
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Наполи U19 Наполи U19 емблема - Виртус Ентела U19 емблема Виртус Ентела U19
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Бреша U19 Бреша U19 емблема - Киево U19 емблема Киево U19
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Виченца U19 Виченца U19 емблема - Цитадела U19 емблема Цитадела U19
0.00 | 0.00 | 0.00

Италия Примавера 2 Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 18
17.04
Лече U19 <strong>Лече U19</strong> емблема 2:0 Козенца U19 емблема Козенца U19
17.04
Пескара U19 <strong>Пескара U19</strong> емблема 4:0 Реджина U19 емблема Реджина U19
17.04
Пиза U19 Пиза U19 емблема 1:2 <strong>Специя U19</strong> емблема Специя U19
17.04
Верона U19 <strong>Верона U19</strong> емблема 4:3 Бреша U19 емблема Бреша U19
17.04
Цитадела U19 Цитадела U19 емблема 0:3 <strong>Венеция U19</strong> емблема Венеция U19
17.04
Киево U19 Киево U19 емблема 2:2 Монца U19 емблема Монца U19
17.04
Кремонезе U19 Кремонезе U19 емблема 2:3 <strong>Удинезе U19</strong> емблема Удинезе U19
17.04
Виртус Ентела U19 <strong>Виртус Ентела U19</strong> емблема 3:2 Фрозиноне U19 емблема Фрозиноне U19
Кръг 4
14.04
Кротоне U19 Кротоне U19 емблема 0:2 <strong>Козенца U19</strong> емблема Козенца U19
Кръг 10
14.04
Кремонезе U19 <strong>Кремонезе U19</strong> емблема 2:1 Порденоне U19 емблема Порденоне U19
Кръг 11
14.04
Наполи U19 Наполи U19 емблема 2:2 Специя U19 емблема Специя U19
Кръг 8
14.04
Беневенто U19 Беневенто U19 емблема 2:2 Фрозиноне U19 емблема Фрозиноне U19
Кръг 13
13.04
Киево U19 <strong>Киево U19</strong> емблема 3:1 Реджиана U19 емблема Реджиана U19
Кръг 17
10.04
Реджина U19 Реджина U19 емблема 0:1 <strong>Виртус Ентела U19</strong> емблема Виртус Ентела U19
10.04
Удинезе U19 Удинезе U19 емблема 1:3 <strong>Киево U19</strong> емблема Киево U19
10.04
Цитадела U19 <strong>Цитадела U19</strong> емблема 2:0 Кремонезе U19 емблема Кремонезе U19
10.04
Монца U19 Монца U19 емблема 2:4 <strong>Верона U19</strong> емблема Верона U19
10.04
Виченца U19 <strong>Виченца U19</strong> емблема 4:1 Парма U19 емблема Парма U19
10.04
Бреша U19 <strong>Бреша U19</strong> емблема 3:1 Порденоне U19 емблема Порденоне U19
10.04
Венеция U19 Венеция U19 емблема 2:3 <strong>Реджиана U19</strong> емблема Реджиана U19
10.04
Специя U19 <strong>Специя U19</strong> емблема 1:0 Беневенто U19 емблема Беневенто U19
10.04
Фрозиноне U19 <strong>Фрозиноне U19</strong> емблема 2:0 Кротоне U19 емблема Кротоне U19
10.04
Козенца U19 Козенца U19 емблема 0:1 <strong>Наполи U19</strong> емблема Наполи U19
10.04
Лече U19 <strong>Лече U19</strong> емблема 2:1 Пиза U19 емблема Пиза U19
Кръг 9
07.04
Парма U19 Парма U19 емблема 2:3 <strong>Верона U19</strong> емблема Верона U19
Кръг 11
07.04
Бреша U19 Бреша U19 емблема 1:1 Венеция U19 емблема Венеция U19
06.04
Киево U19 Киево U19 емблема 3:3 Кремонезе U19 емблема Кремонезе U19
Кръг 16
03.04
Реджиана U19 Реджиана U19 емблема 2:3 <strong>Бреша U19</strong> емблема Бреша U19
03.04
Киево U19 <strong>Киево U19</strong> емблема 5:1 Цитадела U19 емблема Цитадела U19
03.04
Парма U19 Парма U19 емблема 1:1 Кремонезе U19 емблема Кремонезе U19
03.04
Венеция U19 Венеция U19 емблема 2:2 Виченца U19 емблема Виченца U19
03.04
Верона U19 <strong>Верона U19</strong> емблема 3:1 Удинезе U19 емблема Удинезе U19
03.04
Порденоне U19 <strong>Порденоне U19</strong> емблема 2:1 Монца U19 емблема Монца U19
03.04
Беневенто U19 Беневенто U19 емблема 1:2 <strong>Реджина U19</strong> емблема Реджина U19
03.04
Виртус Ентела U19 Виртус Ентела U19 емблема 0:0 Лече U19 емблема Лече U19
02.04
Кротоне U19 <strong>Кротоне U19</strong> емблема 3:2 Салернитана U19 емблема Салернитана U19
Кръг 3
31.03
Реджина U19 Реджина U19 емблема 1:2 <strong>Наполи U19</strong> емблема Наполи U19
Кръг 12
31.03
Удинезе U19 <strong>Удинезе U19</strong> емблема 2:0 Цитадела U19 емблема Цитадела U19
31.03
Бреша U19 <strong>Бреша U19</strong> емблема 3:2 Виченца U19 емблема Виченца U19
Кръг 15
27.03
Удинезе U19 <strong>Удинезе U19</strong> емблема 2:1 Бреша U19 емблема Бреша U19
27.03
Виченца U19 <strong>Виченца U19</strong> емблема 4:1 Киево U19 емблема Киево U19
27.03
Кремонезе U19 Кремонезе U19 емблема 1:2 <strong>Верона U19</strong> емблема Верона U19
27.03
Цитадела U19 Цитадела U19 емблема 0:5 <strong>Парма U19</strong> емблема Парма U19
27.03
Монца U19 <strong>Монца U19</strong> емблема 1:0 Венеция U19 емблема Венеция U19
27.03
Наполи U19 Наполи U19 емблема 1:1 Пиза U19 емблема Пиза U19
27.03
Лече U19 Лече U19 емблема 2:2 Беневенто U19 емблема Беневенто U19
27.03
Специя U19 <strong>Специя U19</strong> емблема 3:1 Салернитана U19 емблема Салернитана U19
Кръг 10
24.03
Салернитана U19 Салернитана U19 емблема 0:1 <strong>Наполи U19</strong> емблема Наполи U19
Кръг 11
24.03
Парма U19 <strong>Парма U19</strong> емблема 1:0 Удинезе U19 емблема Удинезе U19
Кръг 14
21.03
Кротоне U19 <strong>Кротоне U19</strong> емблема 3:1 Пиза U19 емблема Пиза U19
20.03
Наполи U19 <strong>Наполи U19</strong> емблема 2:0 Реджина U19 емблема Реджина U19
20.03
Парма U19 <strong>Парма U19</strong> емблема 2:0 Киево U19 емблема Киево U19
20.03
Верона U19 <strong>Верона U19</strong> емблема 5:2 Цитадела U19 емблема Цитадела U19
20.03
Бреша U19 Бреша U19 емблема 0:0 Кремонезе U19 емблема Кремонезе U19
20.03
Удинезе U19 <strong>Удинезе U19</strong> емблема 1:0 Монца U19 емблема Монца U19
20.03
Салернитана U19 <strong>Салернитана U19</strong> емблема 4:0 Лече U19 емблема Лече U19
Кръг 7
17.03
Салернитана U19 Салернитана U19 емблема 1:2 <strong>Беневенто U19</strong> емблема Беневенто U19
Кръг 3
16.03
Кремонезе U19 <strong>Кремонезе U19</strong> емблема 5:3 Бреша U19 емблема Бреша U19
Кръг 13
14.03
Цитадела U19 Цитадела U19 емблема 2:2 Монца U19 емблема Монца U19
13.03
Парма U19 Парма U19 емблема 1:1 Бреша U19 емблема Бреша U19
13.03
Виченца U19 Виченца U19 емблема 0:3 <strong>Верона U19</strong> емблема Верона U19
13.03
Порденоне U19 Порденоне U19 емблема 0:1 <strong>Удинезе U19</strong> емблема Удинезе U19
13.03
Пескара U19 <strong>Пескара U19</strong> емблема 4:3 Наполи U19 емблема Наполи U19
13.03
Реджина U19 <strong>Реджина U19</strong> емблема 2:0 Салернитана U19 емблема Салернитана U19
13.03
Пиза U19 Пиза U19 емблема 1:1 Беневенто U19 емблема Беневенто U19
13.03
Лече U19 <strong>Лече U19</strong> емблема 2:0 Фрозиноне U19 емблема Фрозиноне U19
13.03
Козенца U19 <strong>Козенца U19</strong> емблема 3:1 Виртус Ентела U19 емблема Виртус Ентела U19
Кръг 9
10.03
Реджиана U19 <strong>Реджиана U19</strong> емблема 1:0 Цитадела U19 емблема Цитадела U19
Кръг 11
10.03
Виченца U19 <strong>Виченца U19</strong> емблема 4:1 Монца U19 емблема Монца U19
Кръг 12
06.03
Беневенто U19 Беневенто U19 емблема 0:0 Пескара U19 емблема Пескара U19
06.03
Венеция U19 Венеция U19 емблема 0:5 <strong>Киево U19</strong> емблема Киево U19
06.03
Монца U19 Монца U19 емблема 1:4 <strong>Парма U19</strong> емблема Парма U19
06.03
Верона U19 <strong>Верона U19</strong> емблема 4:2 Порденоне U19 емблема Порденоне U19
06.03
Виртус Ентела U19 <strong>Виртус Ентела U19</strong> емблема 4:3 Пиза U19 емблема Пиза U19
06.03
Кротоне U19 <strong>Кротоне U19</strong> емблема 4:1 Реджина U19 емблема Реджина U19
Кръг 11
27.02
Порденоне U19 <strong>Порденоне U19</strong> емблема 2:1 Цитадела U19 емблема Цитадела U19
27.02
Реджиана U19 Реджиана U19 емблема 0:1 <strong>Верона U19</strong> емблема Верона U19
27.02
Пескара U19 <strong>Пескара U19</strong> емблема 1:0 Лече U19 емблема Лече U19
27.02
Реджина U19 <strong>Реджина U19</strong> емблема 2:0 Козенца U19 емблема Козенца U19
27.02
Виртус Ентела U19 <strong>Виртус Ентела U19</strong> емблема 4:1 Салернитана U19 емблема Салернитана U19
27.02
Кротоне U19 Кротоне U19 емблема 0:2 <strong>Беневенто U19</strong> емблема Беневенто U19
27.02
Фрозиноне U19 <strong>Фрозиноне U19</strong> емблема 1:0 Пиза U19 емблема Пиза U19
Кръг 2
24.02
Наполи U19 Наполи U19 емблема 0:2 <strong>Пескара U19</strong> емблема Пескара U19
Кръг 3
24.02
Козенца U19 <strong>Козенца U19</strong> емблема 2:0 Беневенто U19 емблема Беневенто U19
Кръг 10
21.02
Специя U19 <strong>Специя U19</strong> емблема 2:1 Реджина U19 емблема Реджина U19
20.02
Цитадела U19 Цитадела U19 емблема 0:1 <strong>Бреша U19</strong> емблема Бреша U19
20.02
Монца U19 <strong>Монца U19</strong> емблема 2:0 Реджиана U19 емблема Реджиана U19
20.02
Венеция U19 Венеция U19 емблема 1:4 <strong>Парма U19</strong> емблема Парма U19
20.02
Пиза U19 Пиза U19 емблема 0:0 Пескара U19 емблема Пескара U19
20.02
Козенца U19 Козенца U19 емблема 2:4 <strong>Фрозиноне U19</strong> емблема Фрозиноне U19
20.02
Удинезе U19 Удинезе U19 емблема 1:2 <strong>Виченца U19</strong> емблема Виченца U19
20.02
Верона U19 <strong>Верона U19</strong> емблема 4:3 Киево U19 емблема Киево U19
20.02
Беневенто U19 Беневенто U19 емблема 3:3 Виртус Ентела U19 емблема Виртус Ентела U19
20.02
Лече U19 Лече U19 емблема 1:1 Кротоне U19 емблема Кротоне U19
Кръг 4
17.02
Пиза U19 <strong>Пиза U19</strong> емблема 3:1 Наполи U19 емблема Наполи U19
17.02
Салернитана U19 Салернитана U19 емблема 0:2 <strong>Специя U19</strong> емблема Специя U19
Кръг 9
14.02
Пескара U19 <strong>Пескара U19</strong> емблема 2:1 Козенца U19 емблема Козенца U19
14.02
Кротоне U19 Кротоне U19 емблема 3:4 <strong>Виртус Ентела U19</strong> емблема Виртус Ентела U19
14.02
Специя U19 Специя U19 емблема 0:1 <strong>Лече U19</strong> емблема Лече U19
13.02
Бреша U19 <strong>Бреша U19</strong> емблема 1:0 Монца U19 емблема Монца U19
13.02
Виченца U19 Виченца U19 емблема 0:1 <strong>Кремонезе U19</strong> емблема Кремонезе U19
13.02
Порденоне U19 Порденоне U19 емблема 1:2 <strong>Киево U19</strong> емблема Киево U19
13.02
Венеция U19 Венеция U19 емблема 1:1 Удинезе U19 емблема Удинезе U19
13.02
Наполи U19 <strong>Наполи U19</strong> емблема 3:2 Беневенто U19 емблема Беневенто U19
13.02
Фрозиноне U19 <strong>Фрозиноне U19</strong> емблема 2:1 Салернитана U19 емблема Салернитана U19
13.02
Реджина U19 Реджина U19 емблема 1:2 <strong>Пиза U19</strong> емблема Пиза U19
Кръг 2
10.02
Венеция U19 Венеция U19 емблема 1:3 <strong>Кремонезе U19</strong> емблема Кремонезе U19
10.02
Монца U19 <strong>Монца U19</strong> емблема 3:1 Цитадела U19 емблема Цитадела U19
Кръг 4
10.02
Бреша U19 <strong>Бреша U19</strong> емблема 1:0 Удинезе U19 емблема Удинезе U19
10.02
Реджиана U19 Реджиана U19 емблема 0:1 <strong>Порденоне U19</strong> емблема Порденоне U19
10.02
Виртус Ентела U19 Виртус Ентела U19 емблема 2:3 <strong>Пескара U19</strong> емблема Пескара U19
10.02
Фрозиноне U19 Фрозиноне U19 емблема 2:3 <strong>Реджина U19</strong> емблема Реджина U19
Кръг 8
06.02
Удинезе U19 Удинезе U19 емблема 1:1 Реджиана U19 емблема Реджиана U19
06.02
Кремонезе U19 Кремонезе U19 емблема 0:0 Монца U19 емблема Монца U19
06.02
Киево U19 Киево U19 емблема 2:3 <strong>Бреша U19</strong> емблема Бреша U19
06.02
Цитадела U19 Цитадела U19 емблема 1:4 <strong>Виченца U19</strong> емблема Виченца U19
06.02
Верона U19 Верона U19 емблема 2:3 <strong>Венеция U19</strong> емблема Венеция U19
06.02
Порденоне U19 Порденоне U19 емблема 1:2 <strong>Парма U19</strong> емблема Парма U19
06.02
Виртус Ентела U19 Виртус Ентела U19 емблема 1:1 Наполи U19 емблема Наполи U19
06.02
Пескара U19 <strong>Пескара U19</strong> емблема 3:0 Кротоне U19 емблема Кротоне U19
06.02
Козенца U19 Козенца U19 емблема 0:3 <strong>Специя U19</strong> емблема Специя U19
06.02
Лече U19 <strong>Лече U19</strong> емблема 3:0 Реджина U19 емблема Реджина U19
06.02
Пиза U19 <strong>Пиза U19</strong> емблема 3:1 Салернитана U19 емблема Салернитана U19
Кръг 3
02.02
Виченца U19 <strong>Виченца U19</strong> емблема 3:0 Реджиана U19 емблема Реджиана U19
02.02
Лече U19 <strong>Лече U19</strong> емблема 3:1 Салернитана U19 емблема Салернитана U19
Кръг 7
30.01
Монца U19 Монца U19 емблема 1:4 <strong>Киево U19</strong> емблема Киево U19
30.01
Бреша U19 Бреша U19 емблема 0:0 Верона U19 емблема Верона U19
30.01
Виченца U19 Виченца U19 емблема 1:1 Порденоне U19 емблема Порденоне U19
30.01
Парма U19 <strong>Парма U19</strong> емблема 2:1 Реджиана U19 емблема Реджиана U19
30.01
Удинезе U19 Удинезе U19 емблема 0:0 Кремонезе U19 емблема Кремонезе U19
30.01
Венеция U19 <strong>Венеция U19</strong> емблема 4:1 Цитадела U19 емблема Цитадела U19
30.01
Наполи U19 <strong>Наполи U19</strong> емблема 4:0 Кротоне U19 емблема Кротоне U19
30.01
Реджина U19 Реджина U19 емблема 3:3 Пескара U19 емблема Пескара U19
30.01
Специя U19 Специя U19 емблема 0:0 Пиза U19 емблема Пиза U19
30.01
Фрозиноне U19 Фрозиноне U19 емблема 1:4 <strong>Виртус Ентела U19</strong> емблема Виртус Ентела U19
30.01
Козенца U19 Козенца U19 емблема 0:0 Лече U19 емблема Лече U19
Кръг 3
27.01
Специя U19 Специя U19 емблема 1:1 Виртус Ентела U19 емблема Виртус Ентела U19
Кръг 6
23.01
Пескара U19 <strong>Пескара U19</strong> емблема 6:0 Салернитана U19 емблема Салернитана U19
23.01
Кремонезе U19 <strong>Кремонезе U19</strong> емблема 3:0 Цитадела U19 емблема Цитадела U19
23.01
Верона U19 <strong>Верона U19</strong> емблема 6:1 Монца U19 емблема Монца U19
23.01
Парма U19 Парма U19 емблема 1:1 Виченца U19 емблема Виченца U19
23.01
Порденоне U19 Порденоне U19 емблема 1:2 <strong>Бреша U19</strong> емблема Бреша U19
23.01
Реджиана U19 <strong>Реджиана U19</strong> емблема 1:0 Венеция U19 емблема Венеция U19
23.01
Наполи U19 <strong>Наполи U19</strong> емблема 1:0 Козенца U19 емблема Козенца U19
23.01
Виртус Ентела U19 <strong>Виртус Ентела U19</strong> емблема 1:0 Реджина U19 емблема Реджина U19
23.01
Киево U19 Киево U19 емблема 1:1 Удинезе U19 емблема Удинезе U19
23.01
Беневенто U19 <strong>Беневенто U19</strong> емблема 2:1 Специя U19 емблема Специя U19
23.01
Кротоне U19 Кротоне U19 емблема 1:1 Фрозиноне U19 емблема Фрозиноне U19
23.01
Пиза U19 Пиза U19 емблема 0:1 <strong>Лече U19</strong> емблема Лече U19
Кръг 5
17.01
Лече U19 <strong>Лече U19</strong> емблема 2:0 Виртус Ентела U19 емблема Виртус Ентела U19
16.01
Монца U19 Монца U19 емблема 1:5 <strong>Порденоне U19</strong> емблема Порденоне U19
16.01
Бреша U19 <strong>Бреша U19</strong> емблема 2:0 Реджиана U19 емблема Реджиана U19
16.01
Цитадела U19 Цитадела U19 емблема 1:3 <strong>Киево U19</strong> емблема Киево U19
16.01
Кремонезе U19 <strong>Кремонезе U19</strong> емблема 2:0 Парма U19 емблема Парма U19
16.01
Виченца U19 <strong>Виченца U19</strong> емблема 4:1 Венеция U19 емблема Венеция U19
16.01
Удинезе U19 Удинезе U19 емблема 0:2 <strong>Верона U19</strong> емблема Верона U19
16.01
Специя U19 Специя U19 емблема 0:0 Пескара U19 емблема Пескара U19
16.01
Фрозиноне U19 Фрозиноне U19 емблема 0:0 Наполи U19 емблема Наполи U19
16.01
Козенца U19 Козенца U19 емблема 0:0 Пиза U19 емблема Пиза U19
16.01
Реджина U19 Реджина U19 емблема 2:3 <strong>Беневенто U19</strong> емблема Беневенто U19
16.01
Салернитана U19 Салернитана U19 емблема 2:4 <strong>Кротоне U19</strong> емблема Кротоне U19
Кръг 4
31.10
Парма U19 Парма U19 емблема 3:3 Цитадела U19 емблема Цитадела U19
31.10
Венеция U19 Венеция U19 емблема 1:1 Монца U19 емблема Монца U19
31.10
Киево U19 <strong>Киево U19</strong> емблема 4:0 Виченца U19 емблема Виченца U19
31.10
Беневенто U19 <strong>Беневенто U19</strong> емблема 4:0 Лече U19 емблема Лече U19
Кръг 3
24.10
Киево U19 Киево U19 емблема 1:3 <strong>Парма U19</strong> емблема Парма U19
24.10
Цитадела U19 Цитадела U19 емблема 0:3 <strong>Верона U19</strong> емблема Верона U19
24.10
Порденоне U19 <strong>Порденоне U19</strong> емблема 2:0 Венеция U19 емблема Венеция U19
24.10
Пескара U19 <strong>Пескара U19</strong> емблема 1:0 Фрозиноне U19 емблема Фрозиноне U19
24.10
Монца U19 <strong>Монца U19</strong> емблема 3:2 Удинезе U19 емблема Удинезе U19
24.10
Пиза U19 Пиза U19 емблема 2:2 Кротоне U19 емблема Кротоне U19
Кръг 1
21.10
Киево U19 <strong>Киево U19</strong> емблема 6:1 Венеция U19 емблема Венеция U19
21.10
Специя U19 Специя U19 емблема 1:1 Фрозиноне U19 емблема Фрозиноне U19
Кръг 2
17.10
Бреша U19 Бреша U19 емблема 0:0 Парма U19 емблема Парма U19
17.10
Верона U19 Верона U19 емблема 0:1 <strong>Виченца U19</strong> емблема Виченца U19
17.10
Реджиана U19 Реджиана U19 емблема 2:2 Киево U19 емблема Киево U19
17.10
Удинезе U19 <strong>Удинезе U19</strong> емблема 4:0 Порденоне U19 емблема Порденоне U19
17.10
Беневенто U19 Беневенто U19 емблема 3:3 Пиза U19 емблема Пиза U19
17.10
Кротоне U19 <strong>Кротоне U19</strong> емблема 5:1 Специя U19 емблема Специя U19
17.10
Фрозиноне U19 <strong>Фрозиноне U19</strong> емблема 2:1 Лече U19 емблема Лече U19
17.10
Виртус Ентела U19 Виртус Ентела U19 емблема 0:1 <strong>Козенца U19</strong> емблема Козенца U19
17.10
Салернитана U19 <strong>Салернитана U19</strong> емблема 3:0 Реджина U19 емблема Реджина U19
Кръг 1
10.10
Кремонезе U19 <strong>Кремонезе U19</strong> емблема 4:2 Реджиана U19 емблема Реджиана U19
03.10
Цитадела U19 Цитадела U19 емблема 3:3 Удинезе U19 емблема Удинезе U19
03.10
Виченца U19 <strong>Виченца U19</strong> емблема 5:0 Бреша U19 емблема Бреша U19
03.10
Парма U19 <strong>Парма U19</strong> емблема 3:0 Монца U19 емблема Монца U19
03.10
Порденоне U19 Порденоне U19 емблема 2:5 <strong>Верона U19</strong> емблема Верона U19
03.10
Козенца U19 <strong>Козенца U19</strong> емблема 1:0 Салернитана U19 емблема Салернитана U19
03.10
Пескара U19 <strong>Пескара U19</strong> емблема 6:2 Беневенто U19 емблема Беневенто U19
03.10
Пиза U19 Пиза U19 емблема 0:1 <strong>Виртус Ентела U19</strong> емблема Виртус Ентела U19
03.10
Реджина U19 Реджина U19 емблема 0:3 <strong>Кротоне U19</strong> емблема Кротоне U19
03.10
Лече U19 <strong>Лече U19</strong> емблема 4:1 Наполи U19 емблема Наполи U19
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света