Класиране Израел Лига Леумит

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Апоел Кфар Саба816440126
2Апоел Ум ал-Фам816440127
3ФК Кафр Касим815431117
4Агудат Спорт Ашдод814350104
5Сектиза Нес Циона814422109
6Апоел Ришон Лезион8134131514
7Макаби Бней Райна811251106
8Апоел Акре8113231511
9Апоел Петах Тиква81024233
10Нир Рамат Ашарон81024277
11Макаби Ахи Назарет89233711
12Бней Йехуда86134912
13Апоел Афула86134711
14Апоел Рамат Ган861341118
15Апоел Раанана85125712
16Бейтар ТА85125715

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Апоел Ум ал-Фам513410116
2Сектиза Нес Циона41031062
3ФК Кафр Касим41031095
4Агудат Спорт Ашдод4822083
5Макаби Ахи Назарет5822155
6Апоел Петах Тиква4721132
7Нир Рамат Ашарон5613124
8Макаби Бней Райна3512041
9Апоел Акре4411255
10Апоел Ришон Лезион4411269
11Апоел Кфар Саба3303022
12Апоел Афула4202214
13Апоел Рамат Ган4202247
14Бней Йехуда3101236
15Апоел Раанана4101348
16Бейтар ТА4101338

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Апоел Кфар Саба513410104
2Апоел Ришон Лезион4930195
3Апоел Акре47211106
4Агудат Спорт Ашдод4613021
5Макаби Бней Райна5613165
6ФК Кафр Касим4512122
7Бней Йехуда5512266
8Нир Рамат Ашарон3411153
9Апоел Раанана4411234
10Апоел Афула4411267
11Бейтар ТА4411247
12Сектиза Нес Циона4411247
13Апоел Рамат Ган44112711
14Апоел Ум ал-Фам3303011
15Апоел Петах Тиква4303101
16Макаби Ахи Назарет3101226

Израел Лига Леумит Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 9
22.10
Апоел Акре Апоел Акре емблема - ФК Кафр Касим емблема ФК Кафр Касим
0.00 | 0.00 | 0.00
22.10
Апоел Петах Тиква Апоел Петах Тиква емблема - Нир Рамат Ашарон емблема Нир Рамат Ашарон
0.00 | 0.00 | 0.00
22.10
Апоел Рамат Ган Апоел Рамат Ган емблема - Макаби Ахи Назарет емблема Макаби Ахи Назарет
0.00 | 0.00 | 0.00
22.10
Бейтар ТА Бейтар ТА емблема - Апоел Ум ал-Фам емблема Апоел Ум ал-Фам
0.00 | 0.00 | 0.00
22.10
Апоел Ришон Лезион Апоел Ришон Лезион емблема - Сектиза Нес Циона емблема Сектиза Нес Циона
0.00 | 0.00 | 0.00
22.10
Макаби Бней Райна Макаби Бней Райна емблема - Апоел Раанана емблема Апоел Раанана
0.00 | 0.00 | 0.00
22.10
Бней Йехуда Бней Йехуда емблема - Апоел Афула емблема Апоел Афула
0.00 | 0.00 | 0.00
22.10
Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба емблема - Агудат Спорт Ашдод емблема Агудат Спорт Ашдод
0.00 | 0.00 | 0.00

Израел Лига Леумит Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 8
18.10
Апоел Раанана Апоел Раанана емблема 0:1 <strong>Апоел Ришон Лезион</strong> емблема Апоел Ришон Лезион
18.10
Сектиза Нес Циона <strong>Сектиза Нес Циона</strong> емблема 2:1 Бейтар ТА емблема Бейтар ТА
18.10
Апоел Ум ал-Фам <strong>Апоел Ум ал-Фам</strong> емблема 2:1 Апоел Рамат Ган емблема Апоел Рамат Ган
15.10
ФК Кафр Касим ФК Кафр Касим емблема 2:2 Апоел Кфар Саба емблема Апоел Кфар Саба
15.10
Агудат Спорт Ашдод Агудат Спорт Ашдод емблема 0:0 Бней Йехуда емблема Бней Йехуда
15.10
Апоел Афула Апоел Афула емблема 0:2 <strong>Макаби Бней Райна</strong> емблема Макаби Бней Райна
15.10
Макаби Ахи Назарет Макаби Ахи Назарет емблема 0:0 Апоел Петах Тиква емблема Апоел Петах Тиква
15.10
Нир Рамат Ашарон Нир Рамат Ашарон емблема 0:3 <strong>Апоел Акре</strong> емблема Апоел Акре
Кръг 7
13.10
Бейтар ТА Бейтар ТА емблема 1:2 <strong>Апоел Раанана</strong> емблема Апоел Раанана
11.10
Макаби Бней Райна Макаби Бней Райна емблема 0:0 Агудат Спорт Ашдод емблема Агудат Спорт Ашдод
11.10
Бней Йехуда Бней Йехуда емблема 0:1 <strong>Апоел Кфар Саба</strong> емблема Апоел Кфар Саба
08.10
Нир Рамат Ашарон <strong>Нир Рамат Ашарон</strong> емблема 1:0 ФК Кафр Касим емблема ФК Кафр Касим
08.10
Апоел Акре <strong>Апоел Акре</strong> емблема 3:1 Макаби Ахи Назарет емблема Макаби Ахи Назарет
08.10
Апоел Петах Тиква Апоел Петах Тиква емблема 0:0 Апоел Ум ал-Фам емблема Апоел Ум ал-Фам
08.10
Апоел Рамат Ган Апоел Рамат Ган емблема 1:3 <strong>Сектиза Нес Циона</strong> емблема Сектиза Нес Циона
08.10
Апоел Ришон Лезион <strong>Апоел Ришон Лезион</strong> емблема 3:2 Апоел Афула емблема Апоел Афула
Кръг 6
04.10
Апоел Раанана Апоел Раанана емблема 3:4 <strong>Апоел Рамат Ган</strong> емблема Апоел Рамат Ган
04.10
Сектиза Нес Циона <strong>Сектиза Нес Циона</strong> емблема 1:0 Апоел Петах Тиква емблема Апоел Петах Тиква
04.10
Макаби Ахи Назарет Макаби Ахи Назарет емблема 0:4 <strong>Нир Рамат Ашарон</strong> емблема Нир Рамат Ашарон
01.10
ФК Кафр Касим <strong>ФК Кафр Касим</strong> емблема 3:2 Бней Йехуда емблема Бней Йехуда
01.10
Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба емблема 1:1 Макаби Бней Райна емблема Макаби Бней Райна
01.10
Агудат Спорт Ашдод <strong>Агудат Спорт Ашдод</strong> емблема 2:1 Апоел Ришон Лезион емблема Апоел Ришон Лезион
01.10
Апоел Афула Апоел Афула емблема 0:1 <strong>Бейтар ТА</strong> емблема Бейтар ТА
01.10
Апоел Ум ал-Фам <strong>Апоел Ум ал-Фам</strong> емблема 4:3 Апоел Акре емблема Апоел Акре
Кръг 5
26.09
Апоел Акре Апоел Акре емблема 1:1 Сектиза Нес Циона емблема Сектиза Нес Циона
26.09
Бейтар ТА Бейтар ТА емблема 0:0 Агудат Спорт Ашдод емблема Агудат Спорт Ашдод
26.09
Апоел Ришон Лезион Апоел Ришон Лезион емблема 1:4 <strong>Апоел Кфар Саба</strong> емблема Апоел Кфар Саба
23.09
Макаби Ахи Назарет Макаби Ахи Назарет емблема 0:0 ФК Кафр Касим емблема ФК Кафр Касим
23.09
Нир Рамат Ашарон Нир Рамат Ашарон емблема 0:0 Апоел Ум ал-Фам емблема Апоел Ум ал-Фам
23.09
Апоел Петах Тиква <strong>Апоел Петах Тиква</strong> емблема 1:0 Апоел Раанана емблема Апоел Раанана
23.09
Апоел Рамат Ган Апоел Рамат Ган емблема 1:1 Апоел Афула емблема Апоел Афула
23.09
Макаби Бней Райна Макаби Бней Райна емблема 0:0 Бней Йехуда емблема Бней Йехуда
Кръг 4
19.09
ФК Кафр Касим <strong>ФК Кафр Касим</strong> емблема 2:1 Макаби Бней Райна емблема Макаби Бней Райна
19.09
Бней Йехуда Бней Йехуда емблема 2:4 <strong>Апоел Ришон Лезион</strong> емблема Апоел Ришон Лезион
19.09
Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба емблема 1:1 Бейтар ТА емблема Бейтар ТА
19.09
Агудат Спорт Ашдод <strong>Агудат Спорт Ашдод</strong> емблема 5:1 Апоел Рамат Ган емблема Апоел Рамат Ган
19.09
Апоел Афула Апоел Афула емблема 0:0 Апоел Петах Тиква емблема Апоел Петах Тиква
19.09
Апоел Раанана Апоел Раанана емблема 1:3 <strong>Апоел Акре</strong> емблема Апоел Акре
19.09
Сектиза Нес Циона <strong>Сектиза Нес Циона</strong> емблема 2:0 Нир Рамат Ашарон емблема Нир Рамат Ашарон
19.09
Апоел Ум ал-Фам <strong>Апоел Ум ал-Фам</strong> емблема 3:1 Макаби Ахи Назарет емблема Макаби Ахи Назарет
Кръг 3
13.09
Апоел Акре Апоел Акре емблема 1:2 <strong>Апоел Афула</strong> емблема Апоел Афула
13.09
Апоел Рамат Ган Апоел Рамат Ган емблема 1:2 <strong>Апоел Кфар Саба</strong> емблема Апоел Кфар Саба
13.09
Бейтар ТА Бейтар ТА емблема 1:3 <strong>Бней Йехуда</strong> емблема Бней Йехуда
09.09
Апоел Ум ал-Фам Апоел Ум ал-Фам емблема 0:0 ФК Кафр Касим емблема ФК Кафр Касим
09.09
Макаби Ахи Назарет <strong>Макаби Ахи Назарет</strong> емблема 3:0 Сектиза Нес Циона емблема Сектиза Нес Циона
09.09
Нир Рамат Ашарон Нир Рамат Ашарон емблема 0:0 Апоел Раанана емблема Апоел Раанана
09.09
Апоел Петах Тиква Апоел Петах Тиква емблема 0:1 <strong>Агудат Спорт Ашдод</strong> емблема Агудат Спорт Ашдод
09.09
Апоел Ришон Лезион Апоел Ришон Лезион емблема 1:1 Макаби Бней Райна емблема Макаби Бней Райна
Кръг 2
02.09
Апоел Ришон Лезион Апоел Ришон Лезион емблема 1:2 <strong>ФК Кафр Касим</strong> емблема ФК Кафр Касим
02.09
Макаби Бней Райна <strong>Макаби Бней Райна</strong> емблема 4:1 Бейтар ТА емблема Бейтар ТА
02.09
Бней Йехуда Бней Йехуда емблема 1:1 Апоел Рамат Ган емблема Апоел Рамат Ган
02.09
Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба емблема 0:0 Апоел Петах Тиква емблема Апоел Петах Тиква
02.09
Агудат Спорт Ашдод Агудат Спорт Ашдод емблема 1:1 Апоел Акре емблема Апоел Акре
02.09
Апоел Афула Апоел Афула емблема 1:1 Нир Рамат Ашарон емблема Нир Рамат Ашарон
02.09
Апоел Раанана Апоел Раанана емблема 0:0 Макаби Ахи Назарет емблема Макаби Ахи Назарет
02.09
Сектиза Нес Циона Сектиза Нес Циона емблема 1:1 Апоел Ум ал-Фам емблема Апоел Ум ал-Фам
Кръг 1
30.08
ФК Кафр Касим <strong>ФК Кафр Касим</strong> емблема 2:0 Сектиза Нес Циона емблема Сектиза Нес Циона
30.08
Макаби Ахи Назарет <strong>Макаби Ахи Назарет</strong> емблема 2:1 Апоел Афула емблема Апоел Афула
30.08
Апоел Акре Апоел Акре емблема 0:1 <strong>Апоел Кфар Саба</strong> емблема Апоел Кфар Саба
26.08
Апоел Ум ал-Фам <strong>Апоел Ум ал-Фам</strong> емблема 2:1 Апоел Раанана емблема Апоел Раанана
26.08
Нир Рамат Ашарон Нир Рамат Ашарон емблема 1:1 Агудат Спорт Ашдод емблема Агудат Спорт Ашдод
26.08
Апоел Петах Тиква <strong>Апоел Петах Тиква</strong> емблема 2:1 Бней Йехуда емблема Бней Йехуда
26.08
Апоел Рамат Ган Апоел Рамат Ган емблема 1:1 Макаби Бней Райна емблема Макаби Бней Райна
26.08
Бейтар ТА Бейтар ТА емблема 1:3 <strong>Апоел Ришон Лезион</strong> емблема Апоел Ришон Лезион
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света