Класиране Израел Висша Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Макаби Хайфа265919255220
2Макаби ТА265817724821
3МС Ашдод264313493725
4Ирони Шмона2638115102628
5Беер Шева263791073129
6Макаби Петах Тиква2637114112423
7Макаби Нетаня263497103530
8Бейтар Йерусалим263288103132
9Апоел Хадера263288102628
10Апоел Хайфа263079103037
11Бней Сахин262985131536
12Апоел ТА262769111728
13Апоел Кфар Саба262365151933
14Бней Йехуда262257141536

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Макаби Хайфа163912313410
2Макаби ТА163510513115
3МС Ашдод15309332311
4Макаби Нетаня16237272214
5Макаби Петах Тиква1522645129
6Апоел Хадера15205551916
7Ирони Шмона14195451419
8Беер Шева14174551618
9Бейтар Йерусалим14164462020
10Апоел Хайфа14164461419
11Бней Йехуда1315436917
12Апоел Кфар Саба14144281214
13Бней Сахин1514429817
14Апоел ТА1410176719

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Макаби ТА14319412410
2Макаби Хайфа14289142712
3Апоел ТА15237261211
4Беер Шева16225741816
5Ирони Шмона16216371417
6Макаби Петах Тиква15206271618
7Бней Сахин14205541120
8Бейтар Йерусалим14195451414
9Апоел Хадера14185361214
10МС Ашдод15185371820
11Апоел Хайфа15174561924
12Макаби Нетаня13153641417
13Бней Йехуда15112581021
14Апоел Кфар Саба1592310927

Израел Висша Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 3
19.04
Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим емблема - Бней Йехуда емблема Бней Йехуда
1.95 | 3.40 | 3.35
Кръг 4
24.04
Апоел Хайфа Апоел Хайфа емблема - Бней Сахин емблема Бней Сахин
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба емблема - Макаби Нетаня емблема Макаби Нетаня
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Апоел ТА Апоел ТА емблема - Бейтар Йерусалим емблема Бейтар Йерусалим
0.00 | 0.00 | 0.00
Кръг 5
25.04
МС Ашдод МС Ашдод емблема - Макаби Петах Тиква емблема Макаби Петах Тиква
0.00 | 0.00 | 0.00
Кръг 4
25.04
Бней Йехуда Бней Йехуда емблема - Апоел Хадера емблема Апоел Хадера
0.00 | 0.00 | 0.00
Кръг 5
25.04
Ирони Шмона Ирони Шмона емблема - Макаби ТА емблема Макаби ТА
0.00 | 0.00 | 0.00

Израел Висша Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 4
18.04
Макаби ТА Макаби ТА емблема 1:1 МС Ашдод емблема МС Ашдод
Кръг 3
18.04
Апоел Хадера <strong>Апоел Хадера</strong> емблема 3:0 Апоел Хайфа емблема Апоел Хайфа
Кръг 4
17.04
Макаби Хайфа <strong>Макаби Хайфа</strong> емблема 4:0 Ирони Шмона емблема Ирони Шмона
17.04
Макаби Петах Тиква Макаби Петах Тиква емблема 0:0 Беер Шева емблема Беер Шева
Кръг 3
17.04
Бней Сахин <strong>Бней Сахин</strong> емблема 3:0 Апоел Кфар Саба емблема Апоел Кфар Саба
17.04
Макаби Нетаня Макаби Нетаня емблема 0:1 <strong>Апоел ТА</strong> емблема Апоел ТА
12.04
МС Ашдод МС Ашдод емблема 0:3 <strong>Макаби Хайфа</strong> емблема Макаби Хайфа
11.04
Макаби ТА <strong>Макаби ТА</strong> емблема 3:1 Макаби Петах Тиква емблема Макаби Петах Тиква
Кръг 2
11.04
Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба емблема 1:2 <strong>Апоел Хадера</strong> емблема Апоел Хадера
10.04
Макаби Нетаня <strong>Макаби Нетаня</strong> емблема 1:0 Бейтар Йерусалим емблема Бейтар Йерусалим
Кръг 3
10.04
Ирони Шмона Ирони Шмона емблема 1:1 Беер Шева емблема Беер Шева
Кръг 2
10.04
Бней Сахин Бней Сахин емблема 1:1 Бней Йехуда емблема Бней Йехуда
10.04
Апоел ТА Апоел ТА емблема 0:2 <strong>Апоел Хайфа</strong> емблема Апоел Хайфа
06.04
Макаби Хайфа Макаби Хайфа емблема 1:1 Макаби ТА емблема Макаби ТА
06.04
Беер Шева Беер Шева емблема 1:2 <strong>МС Ашдод</strong> емблема МС Ашдод
06.04
Макаби Петах Тиква <strong>Макаби Петах Тиква</strong> емблема 2:0 Ирони Шмона емблема Ирони Шмона
Кръг 1
05.04
Бейтар Йерусалим <strong>Бейтар Йерусалим</strong> емблема 3:1 Апоел Кфар Саба емблема Апоел Кфар Саба
04.04
Апоел Хайфа Апоел Хайфа емблема 1:3 <strong>Бней Йехуда</strong> емблема Бней Йехуда
04.04
Макаби Нетаня Макаби Нетаня емблема 0:0 Бней Сахин емблема Бней Сахин
03.04
Макаби ТА <strong>Макаби ТА</strong> емблема 2:1 Беер Шева емблема Беер Шева
03.04
Макаби Хайфа Макаби Хайфа емблема 1:1 Макаби Петах Тиква емблема Макаби Петах Тиква
03.04
МС Ашдод МС Ашдод емблема 1:1 Ирони Шмона емблема Ирони Шмона
03.04
Апоел Хадера Апоел Хадера емблема 0:1 <strong>Апоел ТА</strong> емблема Апоел ТА
Кръг 26
22.03
Апоел Хадера <strong>Апоел Хадера</strong> емблема 3:1 Апоел Хайфа емблема Апоел Хайфа
20.03
Макаби ТА Макаби ТА емблема 1:1 Апоел ТА емблема Апоел ТА
20.03
МС Ашдод <strong>МС Ашдод</strong> емблема 2:0 Бейтар Йерусалим емблема Бейтар Йерусалим
20.03
Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба емблема 0:1 <strong>Ирони Шмона</strong> емблема Ирони Шмона
20.03
Бней Сахин <strong>Бней Сахин</strong> емблема 1:0 Макаби Петах Тиква емблема Макаби Петах Тиква
20.03
Беер Шева <strong>Беер Шева</strong> емблема 2:0 Бней Йехуда емблема Бней Йехуда
20.03
Макаби Хайфа <strong>Макаби Хайфа</strong> емблема 2:0 Макаби Нетаня емблема Макаби Нетаня
Кръг 25
14.03
Бней Йехуда Бней Йехуда емблема 0:2 <strong>Макаби Хайфа</strong> емблема Макаби Хайфа
14.03
Бейтар Йерусалим <strong>Бейтар Йерусалим</strong> емблема 2:1 Апоел Кфар Саба емблема Апоел Кфар Саба
14.03
Макаби Петах Тиква Макаби Петах Тиква емблема 0:0 Беер Шева емблема Беер Шева
13.03
Ирони Шмона Ирони Шмона емблема 0:2 <strong>Макаби ТА</strong> емблема Макаби ТА
13.03
Апоел Хайфа Апоел Хайфа емблема 2:2 МС Ашдод емблема МС Ашдод
13.03
Макаби Нетаня Макаби Нетаня емблема 0:1 <strong>Апоел Хадера</strong> емблема Апоел Хадера
13.03
Апоел ТА Апоел ТА емблема 0:1 <strong>Бней Сахин</strong> емблема Бней Сахин
Кръг 19
11.03
Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим емблема 1:1 Бней Йехуда емблема Бней Йехуда
10.03
Ирони Шмона <strong>Ирони Шмона</strong> емблема 2:1 Макаби Петах Тиква емблема Макаби Петах Тиква
Кръг 24
08.03
Макаби ТА <strong>Макаби ТА</strong> емблема 4:1 Бейтар Йерусалим емблема Бейтар Йерусалим
08.03
МС Ашдод МС Ашдод емблема 1:1 Апоел Хадера емблема Апоел Хадера
07.03
Беер Шева Беер Шева емблема 0:1 <strong>Апоел ТА</strong> емблема Апоел ТА
07.03
Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба емблема 0:0 Апоел Хайфа емблема Апоел Хайфа
07.03
Бней Сахин Бней Сахин емблема 0:2 <strong>Ирони Шмона</strong> емблема Ирони Шмона
06.03
Макаби Хайфа Макаби Хайфа емблема 0:2 <strong>Макаби Петах Тиква</strong> емблема Макаби Петах Тиква
06.03
Макаби Нетаня <strong>Макаби Нетаня</strong> емблема 1:0 Бней Йехуда емблема Бней Йехуда
Кръг 23
04.03
Апоел Хайфа Апоел Хайфа емблема 0:2 <strong>Макаби ТА</strong> емблема Макаби ТА
04.03
Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим емблема 2:3 <strong>Бней Сахин</strong> емблема Бней Сахин
04.03
МС Ашдод <strong>МС Ашдод</strong> емблема 2:0 Апоел Кфар Саба емблема Апоел Кфар Саба
03.03
Апоел ТА Апоел ТА емблема 1:2 <strong>Макаби Хайфа</strong> емблема Макаби Хайфа
03.03
Ирони Шмона Ирони Шмона емблема 2:2 Беер Шева емблема Беер Шева
03.03
Макаби Петах Тиква Макаби Петах Тиква емблема 1:1 Макаби Нетаня емблема Макаби Нетаня
02.03
Апоел Хадера Апоел Хадера емблема 0:0 Бней Йехуда емблема Бней Йехуда
Кръг 22
01.03
Макаби ТА <strong>Макаби ТА</strong> емблема 3:1 МС Ашдод емблема МС Ашдод
28.02
Беер Шева Беер Шева емблема 1:1 Бейтар Йерусалим емблема Бейтар Йерусалим
27.02
Макаби Хайфа <strong>Макаби Хайфа</strong> емблема 4:2 Ирони Шмона емблема Ирони Шмона
27.02
Макаби Нетаня Макаби Нетаня емблема 0:1 <strong>Апоел ТА</strong> емблема Апоел ТА
27.02
Бней Йехуда Бней Йехуда емблема 0:1 <strong>Макаби Петах Тиква</strong> емблема Макаби Петах Тиква
27.02
Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба емблема 0:1 <strong>Апоел Хадера</strong> емблема Апоел Хадера
27.02
Бней Сахин Бней Сахин емблема 0:1 <strong>Апоел Хайфа</strong> емблема Апоел Хайфа
Кръг 18
24.02
Макаби Петах Тиква Макаби Петах Тиква емблема 0:1 <strong>Бейтар Йерусалим</strong> емблема Бейтар Йерусалим
Кръг 20
24.02
Бней Йехуда <strong>Бней Йехуда</strong> емблема 1:0 Ирони Шмона емблема Ирони Шмона
Кръг 10
18.02
Бней Сахин Бней Сахин емблема 0:0 Бейтар Йерусалим емблема Бейтар Йерусалим
Кръг 14
18.02
Ирони Шмона <strong>Ирони Шмона</strong> емблема 2:1 МС Ашдод емблема МС Ашдод
Кръг 21
15.02
Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим емблема 0:3 <strong>Макаби Хайфа</strong> емблема Макаби Хайфа
15.02
Апоел ТА Апоел ТА емблема 0:0 Бней Йехуда емблема Бней Йехуда
15.02
Ирони Шмона Ирони Шмона емблема 1:4 <strong>Макаби Нетаня</strong> емблема Макаби Нетаня
14.02
Апоел Хадера <strong>Апоел Хадера</strong> емблема 1:0 Макаби Петах Тиква емблема Макаби Петах Тиква
13.02
Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба емблема 0:1 <strong>Макаби ТА</strong> емблема Макаби ТА
13.02
МС Ашдод МС Ашдод емблема 0:0 Бней Сахин емблема Бней Сахин
13.02
Апоел Хайфа Апоел Хайфа емблема 2:2 Беер Шева емблема Беер Шева
Кръг 20
11.02
Макаби Нетаня Макаби Нетаня емблема 1:2 <strong>Бейтар Йерусалим</strong> емблема Бейтар Йерусалим
10.02
Макаби Хайфа <strong>Макаби Хайфа</strong> емблема 2:0 Апоел Хайфа емблема Апоел Хайфа
10.02
Макаби ТА <strong>Макаби ТА</strong> емблема 3:1 Апоел Хадера емблема Апоел Хадера
10.02
Макаби Петах Тиква Макаби Петах Тиква емблема 0:2 <strong>Апоел ТА</strong> емблема Апоел ТА
09.02
Беер Шева Беер Шева емблема 0:3 <strong>МС Ашдод</strong> емблема МС Ашдод
09.02
Бней Сахин Бней Сахин емблема 0:1 <strong>Апоел Кфар Саба</strong> емблема Апоел Кфар Саба
Кръг 19
07.02
Апоел Хадера Апоел Хадера емблема 1:1 Апоел ТА емблема Апоел ТА
06.02
МС Ашдод <strong>МС Ашдод</strong> емблема 1:0 Макаби Хайфа емблема Макаби Хайфа
06.02
Макаби ТА <strong>Макаби ТА</strong> емблема 1:0 Бней Сахин емблема Бней Сахин
06.02
Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба емблема 0:1 <strong>Беер Шева</strong> емблема Беер Шева
06.02
Апоел Хайфа Апоел Хайфа емблема 0:0 Макаби Нетаня емблема Макаби Нетаня
Кръг 18
01.02
Беер Шева Беер Шева емблема 0:1 <strong>Макаби ТА</strong> емблема Макаби ТА
01.02
Бней Сахин Бней Сахин емблема 0:2 <strong>Апоел Хадера</strong> емблема Апоел Хадера
01.02
Бней Йехуда Бней Йехуда емблема 0:2 <strong>Апоел Хайфа</strong> емблема Апоел Хайфа
31.01
Макаби Хайфа <strong>Макаби Хайфа</strong> емблема 3:0 Апоел Кфар Саба емблема Апоел Кфар Саба
31.01
Апоел ТА Апоел ТА емблема 1:1 Ирони Шмона емблема Ирони Шмона
30.01
Макаби Нетаня <strong>Макаби Нетаня</strong> емблема 3:0 МС Ашдод емблема МС Ашдод
Кръг 17
28.01
Бней Сахин <strong>Бней Сахин</strong> емблема 1:0 Беер Шева емблема Беер Шева
28.01
Апоел Хадера Апоел Хадера емблема 0:1 <strong>Ирони Шмона</strong> емблема Ирони Шмона
27.01
Макаби ТА <strong>Макаби ТА</strong> емблема 2:1 Макаби Хайфа емблема Макаби Хайфа
27.01
Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба емблема 0:1 <strong>Макаби Нетаня</strong> емблема Макаби Нетаня
27.01
МС Ашдод <strong>МС Ашдод</strong> емблема 4:0 Бней Йехуда емблема Бней Йехуда
26.01
Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим емблема 0:1 <strong>Апоел ТА</strong> емблема Апоел ТА
26.01
Апоел Хайфа Апоел Хайфа емблема 1:2 <strong>Макаби Петах Тиква</strong> емблема Макаби Петах Тиква
Кръг 16
25.01
Беер Шева <strong>Беер Шева</strong> емблема 1:0 Апоел Хадера емблема Апоел Хадера
24.01
Бней Йехуда Бней Йехуда емблема 1:3 <strong>Апоел Кфар Саба</strong> емблема Апоел Кфар Саба
23.01
Макаби Нетаня Макаби Нетаня емблема 1:3 <strong>Макаби ТА</strong> емблема Макаби ТА
23.01
Макаби Хайфа <strong>Макаби Хайфа</strong> емблема 3:0 Бней Сахин емблема Бней Сахин
23.01
Ирони Шмона Ирони Шмона емблема 0:2 <strong>Бейтар Йерусалим</strong> емблема Бейтар Йерусалим
23.01
Макаби Петах Тиква <strong>Макаби Петах Тиква</strong> емблема 2:1 МС Ашдод емблема МС Ашдод
23.01
Апоел ТА Апоел ТА емблема 2:2 Апоел Хайфа емблема Апоел Хайфа
Кръг 15
07.01
Макаби ТА Макаби ТА емблема 0:0 Бней Йехуда емблема Бней Йехуда
07.01
МС Ашдод <strong>МС Ашдод</strong> емблема 2:1 Апоел ТА емблема Апоел ТА
07.01
Апоел Кфар Саба <strong>Апоел Кфар Саба</strong> емблема 2:0 Макаби Петах Тиква емблема Макаби Петах Тиква
06.01
Апоел Хадера Апоел Хадера емблема 0:4 <strong>Бейтар Йерусалим</strong> емблема Бейтар Йерусалим
06.01
Бней Сахин Бней Сахин емблема 0:1 <strong>Макаби Нетаня</strong> емблема Макаби Нетаня
05.01
Беер Шева Беер Шева емблема 1:1 Макаби Хайфа емблема Макаби Хайфа
05.01
Апоел Хайфа Апоел Хайфа емблема 0:2 <strong>Ирони Шмона</strong> емблема Ирони Шмона
Кръг 14
04.01
Макаби Петах Тиква Макаби Петах Тиква емблема 0:1 <strong>Макаби ТА</strong> емблема Макаби ТА
03.01
Бней Йехуда Бней Йехуда емблема 1:1 Бней Сахин емблема Бней Сахин
02.01
Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим емблема 3:3 Апоел Хайфа емблема Апоел Хайфа
02.01
Макаби Нетаня Макаби Нетаня емблема 0:1 <strong>Беер Шева</strong> емблема Беер Шева
02.01
Макаби Хайфа <strong>Макаби Хайфа</strong> емблема 1:0 Апоел Хадера емблема Апоел Хадера
02.01
Апоел ТА Апоел ТА емблема 1:1 Апоел Кфар Саба емблема Апоел Кфар Саба
Кръг 13
28.12
Апоел ТА Апоел ТА емблема 0:4 <strong>Макаби ТА</strong> емблема Макаби ТА
28.12
Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим емблема 1:2 <strong>МС Ашдод</strong> емблема МС Ашдод
27.12
Бней Йехуда Бней Йехуда емблема 0:2 <strong>Беер Шева</strong> емблема Беер Шева
27.12
Ирони Шмона <strong>Ирони Шмона</strong> емблема 1:0 Апоел Кфар Саба емблема Апоел Кфар Саба
27.12
Макаби Петах Тиква Макаби Петах Тиква емблема 0:0 Бней Сахин емблема Бней Сахин
26.12
Макаби Нетаня Макаби Нетаня емблема 0:2 <strong>Макаби Хайфа</strong> емблема Макаби Хайфа
26.12
Апоел Хайфа Апоел Хайфа емблема 0:0 Апоел Хадера емблема Апоел Хадера
Кръг 12
24.12
Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба емблема 1:1 Бейтар Йерусалим емблема Бейтар Йерусалим
24.12
Макаби ТА <strong>Макаби ТА</strong> емблема 1:0 Ирони Шмона емблема Ирони Шмона
23.12
Беер Шева Беер Шева емблема 1:2 <strong>Макаби Петах Тиква</strong> емблема Макаби Петах Тиква
23.12
Бней Сахин Бней Сахин емблема 0:1 <strong>Апоел ТА</strong> емблема Апоел ТА
22.12
Макаби Хайфа <strong>Макаби Хайфа</strong> емблема 3:0 Бней Йехуда емблема Бней Йехуда
22.12
Апоел Хадера <strong>Апоел Хадера</strong> емблема 2:1 Макаби Нетаня емблема Макаби Нетаня
22.12
МС Ашдод МС Ашдод емблема 0:1 <strong>Апоел Хайфа</strong> емблема Апоел Хайфа
Кръг 11
21.12
Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим емблема 0:0 Макаби ТА емблема Макаби ТА
20.12
Апоел ТА Апоел ТА емблема 0:3 <strong>Беер Шева</strong> емблема Беер Шева
20.12
Ирони Шмона Ирони Шмона емблема 0:1 <strong>Бней Сахин</strong> емблема Бней Сахин
19.12
Макаби Петах Тиква Макаби Петах Тиква емблема 1:2 <strong>Макаби Хайфа</strong> емблема Макаби Хайфа
19.12
Бней Йехуда Бней Йехуда емблема 1:1 Макаби Нетаня емблема Макаби Нетаня
19.12
Апоел Хадера Апоел Хадера емблема 1:1 МС Ашдод емблема МС Ашдод
19.12
Апоел Хайфа <strong>Апоел Хайфа</strong> емблема 2:1 Апоел Кфар Саба емблема Апоел Кфар Саба
Кръг 3
17.12
Бейтар Йерусалим <strong>Бейтар Йерусалим</strong> емблема 1:0 Ирони Шмона емблема Ирони Шмона
16.12
Макаби ТА Макаби ТА емблема 2:2 Макаби Нетаня емблема Макаби Нетаня
16.12
Апоел Хадера Апоел Хадера емблема 2:2 Беер Шева емблема Беер Шева
Кръг 10
14.12
Макаби Хайфа <strong>Макаби Хайфа</strong> емблема 1:0 Апоел ТА емблема Апоел ТА
13.12
Макаби ТА <strong>Макаби ТА</strong> емблема 4:3 Апоел Хайфа емблема Апоел Хайфа
13.12
Беер Шева <strong>Беер Шева</strong> емблема 2:1 Ирони Шмона емблема Ирони Шмона
12.12
Макаби Нетаня <strong>Макаби Нетаня</strong> емблема 3:2 Макаби Петах Тиква емблема Макаби Петах Тиква
12.12
Бней Йехуда Бней Йехуда емблема 0:3 <strong>Апоел Хадера</strong> емблема Апоел Хадера
12.12
Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба емблема 0:1 <strong>МС Ашдод</strong> емблема МС Ашдод
Кръг 3
09.12
Апоел Хайфа <strong>Апоел Хайфа</strong> емблема 2:0 Апоел ТА емблема Апоел ТА
08.12
Бней Сахин Бней Сахин емблема 0:3 <strong>Макаби Хайфа</strong> емблема Макаби Хайфа
Кръг 9
07.12
Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим емблема 1:2 <strong>Беер Шева</strong> емблема Беер Шева
07.12
МС Ашдод <strong>МС Ашдод</strong> емблема 3:2 Макаби ТА емблема Макаби ТА
06.12
Апоел Хадера Апоел Хадера емблема 1:1 Апоел Кфар Саба емблема Апоел Кфар Саба
05.12
Апоел ТА Апоел ТА емблема 0:0 Макаби Нетаня емблема Макаби Нетаня
05.12
Апоел Хайфа Апоел Хайфа емблема 0:2 <strong>Бней Сахин</strong> емблема Бней Сахин
05.12
Макаби Петах Тиква <strong>Макаби Петах Тиква</strong> емблема 1:0 Бней Йехуда емблема Бней Йехуда
05.12
Ирони Шмона Ирони Шмона емблема 0:3 <strong>Макаби Хайфа</strong> емблема Макаби Хайфа
Кръг 8
30.11
Макаби Хайфа <strong>Макаби Хайфа</strong> емблема 2:0 Бейтар Йерусалим емблема Бейтар Йерусалим
30.11
Беер Шева Беер Шева емблема 2:2 Апоел Хайфа емблема Апоел Хайфа
29.11
Макаби ТА <strong>Макаби ТА</strong> емблема 3:0 Апоел Кфар Саба емблема Апоел Кфар Саба
29.11
Макаби Нетаня Макаби Нетаня емблема 0:0 Ирони Шмона емблема Ирони Шмона
28.11
Бней Йехуда <strong>Бней Йехуда</strong> емблема 1:0 Апоел ТА емблема Апоел ТА
28.11
Бней Сахин <strong>Бней Сахин</strong> емблема 1:0 МС Ашдод емблема МС Ашдод
28.11
Макаби Петах Тиква <strong>Макаби Петах Тиква</strong> емблема 1:0 Апоел Хадера емблема Апоел Хадера
Кръг 5
25.11
Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим емблема 1:2 <strong>Макаби Петах Тиква</strong> емблема Макаби Петах Тиква
25.11
МС Ашдод <strong>МС Ашдод</strong> емблема 4:0 Макаби Нетаня емблема Макаби Нетаня
25.11
Апоел Хадера <strong>Апоел Хадера</strong> емблема 4:0 Бней Сахин емблема Бней Сахин
24.11
Апоел Кфар Саба <strong>Апоел Кфар Саба</strong> емблема 3:2 Макаби Хайфа емблема Макаби Хайфа
24.11
Ирони Шмона <strong>Ирони Шмона</strong> емблема 1:0 Апоел ТА емблема Апоел ТА
24.11
Апоел Хайфа <strong>Апоел Хайфа</strong> емблема 2:1 Бней Йехуда емблема Бней Йехуда
Кръг 7
22.11
Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим емблема 1:1 Макаби Нетаня емблема Макаби Нетаня
22.11
Апоел Хадера Апоел Хадера емблема 0:1 <strong>Макаби ТА</strong> емблема Макаби ТА
21.11
Апоел Хайфа <strong>Апоел Хайфа</strong> емблема 2:1 Макаби Хайфа емблема Макаби Хайфа
21.11
Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба емблема 0:1 <strong>Бней Сахин</strong> емблема Бней Сахин
21.11
МС Ашдод <strong>МС Ашдод</strong> емблема 2:0 Беер Шева емблема Беер Шева
21.11
Ирони Шмона <strong>Ирони Шмона</strong> емблема 2:0 Бней Йехуда емблема Бней Йехуда
21.11
Апоел ТА Апоел ТА емблема 0:0 Макаби Петах Тиква емблема Макаби Петах Тиква
Кръг 6
09.11
Апоел ТА <strong>Апоел ТА</strong> емблема 1:0 Апоел Хадера емблема Апоел Хадера
08.11
Беер Шева Беер Шева емблема 0:0 Апоел Кфар Саба емблема Апоел Кфар Саба
08.11
Бней Сахин Бней Сахин емблема 1:2 <strong>Макаби ТА</strong> емблема Макаби ТА
08.11
Макаби Петах Тиква Макаби Петах Тиква емблема 0:1 <strong>Ирони Шмона</strong> емблема Ирони Шмона
07.11
Бней Йехуда <strong>Бней Йехуда</strong> емблема 1:0 Бейтар Йерусалим емблема Бейтар Йерусалим
07.11
Макаби Хайфа <strong>Макаби Хайфа</strong> емблема 2:1 МС Ашдод емблема МС Ашдод
07.11
Макаби Нетаня <strong>Макаби Нетаня</strong> емблема 2:1 Апоел Хайфа емблема Апоел Хайфа
Кръг 2
04.11
Бейтар Йерусалим <strong>Бейтар Йерусалим</strong> емблема 4:0 Апоел Хадера емблема Апоел Хадера
Кръг 4
02.11
Макаби Хайфа Макаби Хайфа емблема 2:2 Макаби ТА емблема Макаби ТА
02.11
Беер Шева Беер Шева емблема 2:2 Бней Сахин емблема Бней Сахин
01.11
Бней Йехуда <strong>Бней Йехуда</strong> емблема 1:0 МС Ашдод емблема МС Ашдод
31.10
Апоел ТА Апоел ТА емблема 1:1 Бейтар Йерусалим емблема Бейтар Йерусалим
31.10
Ирони Шмона Ирони Шмона емблема 1:1 Апоел Хадера емблема Апоел Хадера
31.10
Макаби Нетаня <strong>Макаби Нетаня</strong> емблема 3:0 Апоел Кфар Саба емблема Апоел Кфар Саба
31.10
Макаби Петах Тиква <strong>Макаби Петах Тиква</strong> емблема 2:0 Апоел Хайфа емблема Апоел Хайфа
Кръг 5
25.10
Макаби ТА Макаби ТА емблема 0:0 Беер Шева емблема Беер Шева
Кръг 3
21.09
Апоел Кфар Саба <strong>Апоел Кфар Саба</strong> емблема 3:1 Бней Йехуда емблема Бней Йехуда
21.09
МС Ашдод <strong>МС Ашдод</strong> емблема 1:0 Макаби Петах Тиква емблема Макаби Петах Тиква
Кръг 2
14.09
Макаби Нетаня <strong>Макаби Нетаня</strong> емблема 7:0 Бней Сахин емблема Бней Сахин
13.09
Макаби Хайфа <strong>Макаби Хайфа</strong> емблема 3:1 Беер Шева емблема Беер Шева
13.09
Апоел ТА Апоел ТА емблема 0:2 <strong>МС Ашдод</strong> емблема МС Ашдод
12.09
Бней Йехуда Бней Йехуда емблема 2:2 Макаби ТА емблема Макаби ТА
12.09
Макаби Петах Тиква <strong>Макаби Петах Тиква</strong> емблема 2:0 Апоел Кфар Саба емблема Апоел Кфар Саба
12.09
Ирони Шмона Ирони Шмона емблема 1:1 Апоел Хайфа емблема Апоел Хайфа
Кръг 1
30.08
Макаби ТА Макаби ТА емблема 1:2 <strong>Макаби Петах Тиква</strong> емблема Макаби Петах Тиква
30.08
Апоел Хадера Апоел Хадера емблема 1:2 <strong>Макаби Хайфа</strong> емблема Макаби Хайфа
30.08
Апоел Хайфа Апоел Хайфа емблема 0:1 <strong>Бейтар Йерусалим</strong> емблема Бейтар Йерусалим
30.08
Беер Шева <strong>Беер Шева</strong> емблема 3:2 Макаби Нетаня емблема Макаби Нетаня
29.08
Апоел Кфар Саба <strong>Апоел Кфар Саба</strong> емблема 2:1 Апоел ТА емблема Апоел ТА
29.08
Бней Сахин Бней Сахин емблема 0:3 <strong>Бней Йехуда</strong> емблема Бней Йехуда
29.08
МС Ашдод МС Ашдод емблема 0:2 <strong>Ирони Шмона</strong> емблема Ирони Шмона
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света