Класиране Исландия Пепсидейлд

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Викингур Олафсвик224814623821
2Брейдаблик224715255521
3КР Рейкявик224112553519
4КА Акурейри224012463620
5Валур223912373726
6Хафнарфьордур22339673926
7Стярнан222264122436
8Лейкнир Р222264121832
9Кефлавик222163132338
10Акранес222163132944
11Копавогур222055122139
12Филкир221637121851

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Брейдаблик11301001323
2Викингур Олафсвик1127830228
3Валур11237221812
4Лейкнир Р1120623159
5КА Акурейри11196141710
6Хафнарфьордур11164431812
7КР Рейкявик11154341815
8Акранес11154341916
9Стярнан11134161518
10Кефлавик11134161319
11Копавогур11123351016
12Филкир11123351226

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1КР Рейкявик1126821174
2КА Акурейри11216321910
3Викингур Олафсвик11216321613
4Хафнарфьордур11175242114
5Брейдаблик11175242318
6Валур11165151914
7Стярнан119236918
8Кефлавик1182271019
9Копавогур1182271123
10Акранес1162091028
11Филкир114047625
12Лейкнир Р112029323

Исландия Пепсидейлд Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Исландия Пепсидейлд Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 22
25.09
Стярнан Стярнан емблема 0:2 <strong>КР Рейкявик</strong> емблема КР Рейкявик
25.09
Кефлавик Кефлавик емблема 2:3 <strong>Акранес</strong> емблема Акранес
25.09
Филкир Филкир емблема 0:6 <strong>Валур</strong> емблема Валур
25.09
Брейдаблик <strong>Брейдаблик</strong> емблема 3:0 Копавогур емблема Копавогур
25.09
КА Акурейри КА Акурейри емблема 2:2 Хафнарфьордур емблема Хафнарфьордур
25.09
Викингур Олафсвик <strong>Викингур Олафсвик</strong> емблема 2:0 Лейкнир Р емблема Лейкнир Р
Кръг 21
20.09
Копавогур <strong>Копавогур</strong> емблема 1:0 Стярнан емблема Стярнан
19.09
Валур Валур емблема 1:4 <strong>КА Акурейри</strong> емблема КА Акурейри
19.09
Хафнарфьордур <strong>Хафнарфьордур</strong> емблема 1:0 Брейдаблик емблема Брейдаблик
19.09
КР Рейкявик КР Рейкявик емблема 1:2 <strong>Викингур Олафсвик</strong> емблема Викингур Олафсвик
19.09
Лейкнир Р Лейкнир Р емблема 0:1 <strong>Кефлавик</strong> емблема Кефлавик
19.09
Акранес <strong>Акранес</strong> емблема 5:0 Филкир емблема Филкир
Кръг 20
13.09
Стярнан Стярнан емблема 0:4 <strong>Хафнарфьордур</strong> емблема Хафнарфьордур
11.09
Брейдаблик <strong>Брейдаблик</strong> емблема 3:0 Валур емблема Валур
11.09
Викингур Олафсвик <strong>Викингур Олафсвик</strong> емблема 3:0 Копавогур емблема Копавогур
11.09
Акранес <strong>Акранес</strong> емблема 3:1 Лейкнир Р емблема Лейкнир Р
11.09
КА Акурейри <strong>КА Акурейри</strong> емблема 2:0 Филкир емблема Филкир
11.09
Кефлавик Кефлавик емблема 0:2 <strong>КР Рейкявик</strong> емблема КР Рейкявик
Кръг 19
29.08
Филкир Филкир емблема 0:7 <strong>Брейдаблик</strong> емблема Брейдаблик
29.08
Копавогур <strong>Копавогур</strong> емблема 1:0 Кефлавик емблема Кефлавик
29.08
КР Рейкявик <strong>КР Рейкявик</strong> емблема 2:1 Лейкнир Р емблема Лейкнир Р
29.08
Хафнарфьордур Хафнарфьордур емблема 1:2 <strong>Викингур Олафсвик</strong> емблема Викингур Олафсвик
29.08
КА Акурейри <strong>КА Акурейри</strong> емблема 3:0 Акранес емблема Акранес
28.08
Валур Валур емблема 1:2 <strong>Стярнан</strong> емблема Стярнан
Кръг 7
25.08
КА Акурейри КА Акурейри емблема 0:2 <strong>Брейдаблик</strong> емблема Брейдаблик
25.08
Хафнарфьордур Хафнарфьордур емблема 0:0 Кефлавик емблема Кефлавик
Кръг 18
25.08
Акранес Акранес емблема 0:2 <strong>КР Рейкявик</strong> емблема КР Рейкявик
23.08
Стярнан <strong>Стярнан</strong> емблема 2:0 Филкир емблема Филкир
23.08
Лейкнир Р Лейкнир Р емблема 0:0 Копавогур емблема Копавогур
22.08
Викингур Олафсвик <strong>Викингур Олафсвик</strong> емблема 2:1 Валур емблема Валур
21.08
Брейдаблик <strong>Брейдаблик</strong> емблема 2:0 КА Акурейри емблема КА Акурейри
21.08
Кефлавик Кефлавик емблема 0:5 <strong>Хафнарфьордур</strong> емблема Хафнарфьордур
Кръг 17
16.08
Брейдаблик <strong>Брейдаблик</strong> емблема 2:1 Акранес емблема Акранес
16.08
Копавогур Копавогур емблема 0:1 <strong>КР Рейкявик</strong> емблема КР Рейкявик
16.08
Филкир Филкир емблема 0:3 <strong>Викингур Олафсвик</strong> емблема Викингур Олафсвик
15.08
Валур <strong>Валур</strong> емблема 2:1 Кефлавик емблема Кефлавик
15.08
Хафнарфьордур <strong>Хафнарфьордур</strong> емблема 5:0 Лейкнир Р емблема Лейкнир Р
15.08
КА Акурейри <strong>КА Акурейри</strong> емблема 2:1 Стярнан емблема Стярнан
Кръг 16
09.08
Стярнан Стярнан емблема 1:3 <strong>Брейдаблик</strong> емблема Брейдаблик
08.08
КР Рейкявик КР Рейкявик емблема 1:1 Хафнарфьордур емблема Хафнарфьордур
08.08
Кефлавик Кефлавик емблема 1:1 Филкир емблема Филкир
08.08
Акранес <strong>Акранес</strong> емблема 4:1 Копавогур емблема Копавогур
08.08
Лейкнир Р <strong>Лейкнир Р</strong> емблема 1:0 Валур емблема Валур
08.08
Викингур Олафсвик Викингур Олафсвик емблема 2:2 КА Акурейри емблема КА Акурейри
Кръг 15
04.08
Хафнарфьордур Хафнарфьордур емблема 2:4 <strong>Копавогур</strong> емблема Копавогур
04.08
Стярнан <strong>Стярнан</strong> емблема 4:0 Акранес емблема Акранес
04.08
Валур <strong>Валур</strong> емблема 1:0 КР Рейкявик емблема КР Рейкявик
03.08
Филкир Филкир емблема 0:0 Лейкнир Р емблема Лейкнир Р
03.08
КА Акурейри <strong>КА Акурейри</strong> емблема 2:1 Кефлавик емблема Кефлавик
02.08
Брейдаблик <strong>Брейдаблик</strong> емблема 4:0 Викингур Олафсвик емблема Викингур Олафсвик
Кръг 14
26.07
КР Рейкявик <strong>КР Рейкявик</strong> емблема 4:0 Филкир емблема Филкир
25.07
Копавогур Копавогур емблема 0:3 <strong>Валур</strong> емблема Валур
25.07
Викингур Олафсвик <strong>Викингур Олафсвик</strong> емблема 3:2 Стярнан емблема Стярнан
25.07
Кефлавик <strong>Кефлавик</strong> емблема 2:0 Брейдаблик емблема Брейдаблик
25.07
Лейкнир Р Лейкнир Р емблема 0:1 <strong>КА Акурейри</strong> емблема КА Акурейри
25.07
Акранес Акранес емблема 0:3 <strong>Хафнарфьордур</strong> емблема Хафнарфьордур
Кръг 13
19.07
Лейкнир Р <strong>Лейкнир Р</strong> емблема 2:0 Стярнан емблема Стярнан
19.07
Кефлавик Кефлавик емблема 1:2 <strong>Викингур Олафсвик</strong> емблема Викингур Олафсвик
18.07
Хафнарфьордур <strong>Хафнарфьордур</strong> емблема 1:0 Филкир емблема Филкир
18.07
КР Рейкявик КР Рейкявик емблема 1:1 Брейдаблик емблема Брейдаблик
18.07
КА Акурейри <strong>КА Акурейри</strong> емблема 2:0 Копавогур емблема Копавогур
17.07
Акранес <strong>Акранес</strong> емблема 2:1 Валур емблема Валур
Кръг 12
13.07
Копавогур Копавогур емблема 0:0 Викингур Олафсвик емблема Викингур Олафсвик
13.07
Филкир <strong>Филкир</strong> емблема 2:1 КА Акурейри емблема КА Акурейри
12.07
КР Рейкявик <strong>КР Рейкявик</strong> емблема 1:0 Кефлавик емблема Кефлавик
12.07
Лейкнир Р <strong>Лейкнир Р</strong> емблема 2:0 Акранес емблема Акранес
Кръг 11
09.07
Филкир Филкир емблема 1:2 <strong>Копавогур</strong> емблема Копавогур
05.07
КА Акурейри КА Акурейри емблема 1:2 <strong>КР Рейкявик</strong> емблема КР Рейкявик
05.07
Викингур Олафсвик <strong>Викингур Олафсвик</strong> емблема 1:0 Акранес емблема Акранес
03.07
Брейдаблик <strong>Брейдаблик</strong> емблема 4:0 Лейкнир Р емблема Лейкнир Р
03.07
Стярнан Стярнан емблема 2:3 <strong>Кефлавик</strong> емблема Кефлавик
01.07
Валур <strong>Валур</strong> емблема 2:0 Хафнарфьордур емблема Хафнарфьордур
Кръг 10
28.06
Акранес Акранес емблема 2:2 Кефлавик емблема Кефлавик
28.06
Лейкнир Р <strong>Лейкнир Р</strong> емблема 2:1 Викингур Олафсвик емблема Викингур Олафсвик
28.06
КР Рейкявик КР Рейкявик емблема 1:2 <strong>Стярнан</strong> емблема Стярнан
27.06
Копавогур Копавогур емблема 2:3 <strong>Брейдаблик</strong> емблема Брейдаблик
27.06
Валур Валур емблема 1:1 Филкир емблема Филкир
27.06
Хафнарфьордур Хафнарфьордур емблема 1:1 КА Акурейри емблема КА Акурейри
Кръг 9
21.06
Викингур Олафсвик Викингур Олафсвик емблема 1:1 КР Рейкявик емблема КР Рейкявик
20.06
Кефлавик <strong>Кефлавик</strong> емблема 1:0 Лейкнир Р емблема Лейкнир Р
20.06
Брейдаблик <strong>Брейдаблик</strong> емблема 4:0 Хафнарфьордур емблема Хафнарфьордур
20.06
Филкир <strong>Филкир</strong> емблема 3:1 Акранес емблема Акранес
20.06
Стярнан <strong>Стярнан</strong> емблема 2:1 Копавогур емблема Копавогур
20.06
КА Акурейри КА Акурейри емблема 0:1 <strong>Валур</strong> емблема Валур
Кръг 12
16.06
Хафнарфьордур Хафнарфьордур емблема 1:1 Стярнан емблема Стярнан
16.06
Валур <strong>Валур</strong> емблема 3:1 Брейдаблик емблема Брейдаблик
Кръг 8
16.06
Акранес Акранес емблема 0:2 <strong>КА Акурейри</strong> емблема КА Акурейри
16.06
Кефлавик <strong>Кефлавик</strong> емблема 2:0 Копавогур емблема Копавогур
14.06
Лейкнир Р Лейкнир Р емблема 0:2 <strong>КР Рейкявик</strong> емблема КР Рейкявик
12.06
Викингур Олафсвик <strong>Викингур Олафсвик</strong> емблема 2:0 Хафнарфьордур емблема Хафнарфьордур
12.06
Стярнан <strong>Стярнан</strong> емблема 2:1 Валур емблема Валур
12.06
Брейдаблик <strong>Брейдаблик</strong> емблема 2:0 Филкир емблема Филкир
Кръг 7
07.06
Валур Валур емблема 1:1 Викингур Олафсвик емблема Викингур Олафсвик
30.05
Филкир Филкир емблема 1:1 Стярнан емблема Стярнан
30.05
КР Рейкявик <strong>КР Рейкявик</strong> емблема 3:1 Акранес емблема Акранес
30.05
Копавогур <strong>Копавогур</strong> емблема 2:1 Лейкнир Р емблема Лейкнир Р
Кръг 6
25.05
Лейкнир Р <strong>Лейкнир Р</strong> емблема 2:1 Хафнарфьордур емблема Хафнарфьордур
25.05
КР Рейкявик КР Рейкявик емблема 1:1 Копавогур емблема Копавогур
25.05
Викингур Олафсвик Викингур Олафсвик емблема 2:2 Филкир емблема Филкир
24.05
Стярнан Стярнан емблема 0:1 <strong>КА Акурейри</strong> емблема КА Акурейри
24.05
Кефлавик Кефлавик емблема 1:2 <strong>Валур</strong> емблема Валур
24.05
Акранес Акранес емблема 2:3 <strong>Брейдаблик</strong> емблема Брейдаблик
Кръг 5
22.05
Хафнарфьордур Хафнарфьордур емблема 0:2 <strong>КР Рейкявик</strong> емблема КР Рейкявик
21.05
Валур <strong>Валур</strong> емблема 1:0 Лейкнир Р емблема Лейкнир Р
21.05
Филкир <strong>Филкир</strong> емблема 4:2 Кефлавик емблема Кефлавик
21.05
Брейдаблик <strong>Брейдаблик</strong> емблема 4:0 Стярнан емблема Стярнан
21.05
КА Акурейри КА Акурейри емблема 0:1 <strong>Викингур Олафсвик</strong> емблема Викингур Олафсвик
21.05
Копавогур Копавогур емблема 1:3 <strong>Акранес</strong> емблема Акранес
Кръг 4
17.05
КР Рейкявик КР Рейкявик емблема 2:3 <strong>Валур</strong> емблема Валур
17.05
Копавогур Копавогур емблема 1:3 <strong>Хафнарфьордур</strong> емблема Хафнарфьордур
17.05
Акранес Акранес емблема 0:0 Стярнан емблема Стярнан
17.05
Кефлавик Кефлавик емблема 1:4 <strong>КА Акурейри</strong> емблема КА Акурейри
16.05
Лейкнир Р <strong>Лейкнир Р</strong> емблема 3:0 Филкир емблема Филкир
16.05
Викингур Олафсвик <strong>Викингур Олафсвик</strong> емблема 3:0 Брейдаблик емблема Брейдаблик
Кръг 3
13.05
Валур <strong>Валур</strong> емблема 3:2 Копавогур емблема Копавогур
13.05
Стярнан Стярнан емблема 2:3 <strong>Викингур Олафсвик</strong> емблема Викингур Олафсвик
13.05
Хафнарфьордур <strong>Хафнарфьордур</strong> емблема 5:1 Акранес емблема Акранес
13.05
Брейдаблик <strong>Брейдаблик</strong> емблема 4:0 Кефлавик емблема Кефлавик
12.05
Филкир Филкир емблема 1:1 КР Рейкявик емблема КР Рейкявик
12.05
КА Акурейри <strong>КА Акурейри</strong> емблема 3:0 Лейкнир Р емблема Лейкнир Р
Кръг 2
09.05
Хафнарфьордур Хафнарфьордур емблема 1:1 Валур емблема Валур
09.05
Кефлавик <strong>Кефлавик</strong> емблема 2:0 Стярнан емблема Стярнан
08.05
Акранес Акранес емблема 1:1 Викингур Олафсвик емблема Викингур Олафсвик
08.05
Лейкнир Р Лейкнир Р емблема 3:3 Брейдаблик емблема Брейдаблик
08.05
Копавогур Копавогур емблема 2:2 Филкир емблема Филкир
07.05
КР Рейкявик КР Рейкявик емблема 1:3 <strong>КА Акурейри</strong> емблема КА Акурейри
Кръг 1
02.05
Викингур Олафсвик <strong>Викингур Олафсвик</strong> емблема 1:0 Кефлавик емблема Кефлавик
02.05
Брейдаблик Брейдаблик емблема 0:2 <strong>КР Рейкявик</strong> емблема КР Рейкявик
01.05
Стярнан Стярнан емблема 0:0 Лейкнир Р емблема Лейкнир Р
01.05
Филкир Филкир емблема 0:2 <strong>Хафнарфьордур</strong> емблема Хафнарфьордур
01.05
Копавогур Копавогур емблема 0:0 КА Акурейри емблема КА Акурейри
30.04
Валур <strong>Валур</strong> емблема 2:0 Акранес емблема Акранес
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света