Класиране Исландия Първа Дивизия

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Фрам225818405817
2Вестманаеяр224715254322
3Фьолнир224213363821
4Кордренгир223911653928
5Вестри223611383839
6Грота223511295240
7Гриндавик222675103845
8Селфос222473123544
9Тор Акурейри222365113337
10Афтурелдинг222365113754
11Тротур221442163953
12Олафсвик22822182878

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Фрам11299203613
2Грота11258123215
3Фьолнир11258121710
4Вестманаеяр11227132013
5Кордренгир11206231914
6Вестри11196142120
7Афтурелдинг11164432221
8Тор Акурейри11144251714
9Гриндавик11144251820
10Селфос11113261625
11Тротур1172181826
12Олафсвик112029942

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Фрам1129920224
2Вестманаеяр1125812239
3Кордренгир11195422014
4Фьолнир11175242111
5Вестри11175241719
6Селфос11134161919
7Гриндавик11123352025
8Грота11103172025
9Тор Акурейри1192361623
10Тротур1172182127
11Афтурелдинг1172181533
12Олафсвик1162091936

Исландия Първа Дивизия Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Исландия Първа Дивизия Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 22
24.09
Вестри Вестри емблема 3:3 Кордренгир емблема Кордренгир
23.09
Грота Грота емблема 2:3 <strong>Вестманаеяр</strong> емблема Вестманаеяр
Кръг 19
19.09
Вестманаеяр Вестманаеяр емблема 1:2 <strong>Вестри</strong> емблема Вестри
Кръг 22
18.09
Селфос Селфос емблема 0:1 <strong>Фьолнир</strong> емблема Фьолнир
18.09
Фрам <strong>Фрам</strong> емблема 6:1 Афтурелдинг емблема Афтурелдинг
18.09
Гриндавик Гриндавик емблема 2:4 <strong>Олафсвик</strong> емблема Олафсвик
18.09
Тротур Тротур емблема 2:3 <strong>Тор Акурейри</strong> емблема Тор Акурейри
Кръг 20
15.09
Грота <strong>Грота</strong> емблема 8:0 Афтурелдинг емблема Афтурелдинг
Кръг 21
11.09
Кордренгир Кордренгир емблема 2:2 Фрам емблема Фрам
11.09
Вестманаеяр <strong>Вестманаеяр</strong> емблема 3:2 Тротур емблема Тротур
11.09
Тор Акурейри Тор Акурейри емблема 1:2 <strong>Селфос</strong> емблема Селфос
11.09
Афтурелдинг Афтурелдинг емблема 1:3 <strong>Гриндавик</strong> емблема Гриндавик
11.09
Олафсвик Олафсвик емблема 3:5 <strong>Грота</strong> емблема Грота
11.09
Фьолнир <strong>Фьолнир</strong> емблема 2:1 Вестри емблема Вестри
Кръг 18
07.09
Фьолнир <strong>Фьолнир</strong> емблема 2:1 Вестманаеяр емблема Вестманаеяр
Кръг 20
05.09
Тротур <strong>Тротур</strong> емблема 5:2 Олафсвик емблема Олафсвик
04.09
Вестри <strong>Вестри</strong> емблема 2:0 Тор Акурейри емблема Тор Акурейри
04.09
Кордренгир Кордренгир емблема 1:4 <strong>Фьолнир</strong> емблема Фьолнир
04.09
Гриндавик Гриндавик емблема 0:2 <strong>Фрам</strong> емблема Фрам
03.09
Селфос Селфос емблема 1:4 <strong>Вестманаеяр</strong> емблема Вестманаеяр
Кръг 14
31.08
Кордренгир <strong>Кордренгир</strong> емблема 4:0 Олафсвик емблема Олафсвик
Кръг 17
31.08
Афтурелдинг Афтурелдинг емблема 2:2 Вестри емблема Вестри
Кръг 6
31.08
Тор Акурейри Тор Акурейри емблема 0:1 <strong>Вестманаеяр</strong> емблема Вестманаеяр
Кръг 19
28.08
Тор Акурейри Тор Акурейри емблема 0:0 Фьолнир емблема Фьолнир
28.08
Афтурелдинг <strong>Афтурелдинг</strong> емблема 3:1 Тротур емблема Тротур
28.08
Гриндавик Гриндавик емблема 1:2 <strong>Кордренгир</strong> емблема Кордренгир
28.08
Фрам <strong>Фрам</strong> емблема 2:1 Грота емблема Грота
28.08
Олафсвик Олафсвик емблема 0:3 <strong>Селфос</strong> емблема Селфос
Кръг 18
24.08
Грота <strong>Грота</strong> емблема 2:1 Гриндавик емблема Гриндавик
24.08
Тротур Тротур емблема 2:2 Фрам емблема Фрам
24.08
Селфос <strong>Селфос</strong> емблема 3:0 Афтурелдинг емблема Афтурелдинг
24.08
Кордренгир <strong>Кордренгир</strong> емблема 2:0 Тор Акурейри емблема Тор Акурейри
24.08
Вестри <strong>Вестри</strong> емблема 3:2 Олафсвик емблема Олафсвик
Кръг 17
20.08
Олафсвик Олафсвик емблема 0:7 <strong>Фьолнир</strong> емблема Фьолнир
19.08
Грота <strong>Грота</strong> емблема 2:1 Кордренгир емблема Кордренгир
19.08
Фрам <strong>Фрам</strong> емблема 2:1 Селфос емблема Селфос
19.08
Гриндавик <strong>Гриндавик</strong> емблема 2:1 Тротур емблема Тротур
Кръг 16
14.08
Кордренгир Кордренгир емблема 0:1 <strong>Вестманаеяр</strong> емблема Вестманаеяр
14.08
Тор Акурейри Тор Акурейри емблема 0:2 <strong>Олафсвик</strong> емблема Олафсвик
14.08
Фьолнир <strong>Фьолнир</strong> емблема 3:0 Афтурелдинг емблема Афтурелдинг
14.08
Вестри Вестри емблема 0:1 <strong>Фрам</strong> емблема Фрам
13.08
Тротур Тротур емблема 1:2 <strong>Грота</strong> емблема Грота
13.08
Селфос <strong>Селфос</strong> емблема 3:2 Гриндавик емблема Гриндавик
Кръг 13
10.08
Кордренгир <strong>Кордренгир</strong> емблема 2:1 Афтурелдинг емблема Афтурелдинг
10.08
Олафсвик Олафсвик емблема 0:3 <strong>Фрам</strong> емблема Фрам
Кръг 15
07.08
Олафсвик Олафсвик емблема 0:2 <strong>Вестманаеяр</strong> емблема Вестманаеяр
06.08
Тротур Тротур емблема 0:3 <strong>Кордренгир</strong> емблема Кордренгир
06.08
Афтурелдинг <strong>Афтурелдинг</strong> емблема 2:0 Тор Акурейри емблема Тор Акурейри
06.08
Гриндавик Гриндавик емблема 1:2 <strong>Вестри</strong> емблема Вестри
05.08
Грота <strong>Грота</strong> емблема 2:1 Селфос емблема Селфос
05.08
Фрам <strong>Фрам</strong> емблема 2:0 Фьолнир емблема Фьолнир
Кръг 14
31.07
Вестманаеяр <strong>Вестманаеяр</strong> емблема 2:0 Афтурелдинг емблема Афтурелдинг
29.07
Селфос Селфос емблема 0:3 <strong>Тротур</strong> емблема Тротур
28.07
Вестри <strong>Вестри</strong> емблема 4:3 Грота емблема Грота
28.07
Фьолнир <strong>Фьолнир</strong> емблема 2:1 Гриндавик емблема Гриндавик
27.07
Тор Акурейри Тор Акурейри емблема 0:2 <strong>Фрам</strong> емблема Фрам
Кръг 13
24.07
Вестри Вестри емблема 1:2 <strong>Селфос</strong> емблема Селфос
23.07
Вестманаеяр <strong>Вестманаеяр</strong> емблема 4:1 Гриндавик емблема Гриндавик
23.07
Тор Акурейри <strong>Тор Акурейри</strong> емблема 4:2 Грота емблема Грота
22.07
Фьолнир <strong>Фьолнир</strong> емблема 3:1 Тротур емблема Тротур
Кръг 2
17.07
Вестри <strong>Вестри</strong> емблема 2:1 Тротур емблема Тротур
Кръг 12
16.07
Гриндавик Гриндавик емблема 2:2 Тор Акурейри емблема Тор Акурейри
15.07
Афтурелдинг <strong>Афтурелдинг</strong> емблема 6:1 Олафсвик емблема Олафсвик
15.07
Селфос Селфос емблема 0:1 <strong>Кордренгир</strong> емблема Кордренгир
15.07
Грота <strong>Грота</strong> емблема 2:1 Фьолнир емблема Фьолнир
15.07
Фрам Фрам емблема 1:1 Вестманаеяр емблема Вестманаеяр
Кръг 11
10.07
Кордренгир <strong>Кордренгир</strong> емблема 2:0 Вестри емблема Вестри
09.07
Олафсвик Олафсвик емблема 2:2 Гриндавик емблема Гриндавик
09.07
Афтурелдинг Афтурелдинг емблема 0:2 <strong>Фрам</strong> емблема Фрам
09.07
Фьолнир <strong>Фьолнир</strong> емблема 2:1 Селфос емблема Селфос
09.07
Вестманаеяр Вестманаеяр емблема 0:1 <strong>Грота</strong> емблема Грота
09.07
Тор Акурейри <strong>Тор Акурейри</strong> емблема 5:1 Тротур емблема Тротур
Кръг 10
05.07
Фрам <strong>Фрам</strong> емблема 4:3 Кордренгир емблема Кордренгир
05.07
Гриндавик Гриндавик емблема 3:3 Афтурелдинг емблема Афтурелдинг
05.07
Грота <strong>Грота</strong> емблема 3:2 Олафсвик емблема Олафсвик
05.07
Селфос Селфос емблема 1:1 Тор Акурейри емблема Тор Акурейри
05.07
Тротур Тротур емблема 0:1 <strong>Вестманаеяр</strong> емблема Вестманаеяр
04.07
Вестри <strong>Вестри</strong> емблема 2:1 Фьолнир емблема Фьолнир
Кръг 9
01.07
Олафсвик Олафсвик емблема 0:7 <strong>Тротур</strong> емблема Тротур
01.07
Фьолнир Фьолнир емблема 0:0 Кордренгир емблема Кордренгир
01.07
Фрам Фрам емблема 2:2 Гриндавик емблема Гриндавик
01.07
Афтурелдинг <strong>Афтурелдинг</strong> емблема 2:1 Грота емблема Грота
01.07
Тор Акурейри Тор Акурейри емблема 1:1 Вестри емблема Вестри
01.07
Вестманаеяр <strong>Вестманаеяр</strong> емблема 3:2 Селфос емблема Селфос
Кръг 8
27.06
Вестри Вестри емблема 0:3 <strong>Вестманаеяр</strong> емблема Вестманаеяр
27.06
Грота Грота емблема 0:1 <strong>Фрам</strong> емблема Фрам
26.06
Фьолнир Фьолнир емблема 0:3 <strong>Тор Акурейри</strong> емблема Тор Акурейри
26.06
Селфос <strong>Селфос</strong> емблема 5:3 Олафсвик емблема Олафсвик
26.06
Тротур Тротур емблема 1:3 <strong>Афтурелдинг</strong> емблема Афтурелдинг
25.06
Кордренгир Кордренгир емблема 1:1 Гриндавик емблема Гриндавик
Кръг 7
19.06
Олафсвик Олафсвик емблема 0:3 <strong>Вестри</strong> емблема Вестри
18.06
Гриндавик <strong>Гриндавик</strong> емблема 3:1 Грота емблема Грота
18.06
Афтурелдинг Афтурелдинг емблема 3:3 Селфос емблема Селфос
18.06
Тор Акурейри Тор Акурейри емблема 0:1 <strong>Кордренгир</strong> емблема Кордренгир
18.06
Вестманаеяр <strong>Вестманаеяр</strong> емблема 1:0 Фьолнир емблема Фьолнир
16.06
Фрам <strong>Фрам</strong> емблема 5:1 Тротур емблема Тротур
Кръг 17
14.06
Вестманаеяр <strong>Вестманаеяр</strong> емблема 2:1 Тор Акурейри емблема Тор Акурейри
Кръг 6
12.06
Вестри <strong>Вестри</strong> емблема 2:1 Афтурелдинг емблема Афтурелдинг
10.06
Фьолнир <strong>Фьолнир</strong> емблема 2:1 Олафсвик емблема Олафсвик
10.06
Селфос Селфос емблема 0:4 <strong>Фрам</strong> емблема Фрам
10.06
Кордренгир <strong>Кордренгир</strong> емблема 2:1 Грота емблема Грота
10.06
Тротур Тротур емблема 2:3 <strong>Гриндавик</strong> емблема Гриндавик
Кръг 5
05.06
Олафсвик Олафсвик емблема 2:2 Тор Акурейри емблема Тор Акурейри
05.06
Фрам <strong>Фрам</strong> емблема 4:0 Вестри емблема Вестри
04.06
Вестманаеяр Вестманаеяр емблема 2:2 Кордренгир емблема Кордренгир
03.06
Грота Грота емблема 2:2 Тротур емблема Тротур
03.06
Гриндавик <strong>Гриндавик</strong> емблема 1:0 Селфос емблема Селфос
03.06
Афтурелдинг Афтурелдинг емблема 2:2 Фьолнир емблема Фьолнир
Кръг 4
30.05
Вестманаеяр <strong>Вестманаеяр</strong> емблема 2:0 Олафсвик емблема Олафсвик
30.05
Вестри Вестри емблема 2:3 <strong>Гриндавик</strong> емблема Гриндавик
29.05
Кордренгир <strong>Кордренгир</strong> емблема 2:1 Тротур емблема Тротур
28.05
Фьолнир Фьолнир емблема 0:1 <strong>Фрам</strong> емблема Фрам
28.05
Селфос Селфос емблема 3:3 Грота емблема Грота
28.05
Тор Акурейри <strong>Тор Акурейри</strong> емблема 2:1 Афтурелдинг емблема Афтурелдинг
Кръг 3
22.05
Грота <strong>Грота</strong> емблема 5:0 Вестри емблема Вестри
21.05
Тротур <strong>Тротур</strong> емблема 3:1 Селфос емблема Селфос
21.05
Олафсвик Олафсвик емблема 1:3 <strong>Кордренгир</strong> емблема Кордренгир
21.05
Гриндавик Гриндавик емблема 0:2 <strong>Фьолнир</strong> емблема Фьолнир
21.05
Афтурелдинг Афтурелдинг емблема 0:5 <strong>Вестманаеяр</strong> емблема Вестманаеяр
21.05
Фрам <strong>Фрам</strong> емблема 4:1 Тор Акурейри емблема Тор Акурейри
Кръг 12
15.05
Тротур Тротур емблема 1:3 <strong>Вестри</strong> емблема Вестри
Кръг 2
14.05
Кордренгир Кордренгир емблема 1:3 <strong>Селфос</strong> емблема Селфос
14.05
Олафсвик Олафсвик емблема 1:5 <strong>Афтурелдинг</strong> емблема Афтурелдинг
14.05
Фьолнир <strong>Фьолнир</strong> емблема 1:0 Грота емблема Грота
14.05
Вестманаеяр Вестманаеяр емблема 0:2 <strong>Фрам</strong> емблема Фрам
13.05
Тор Акурейри <strong>Тор Акурейри</strong> емблема 4:1 Гриндавик емблема Гриндавик
Кръг 1
08.05
Афтурелдинг Афтурелдинг емблема 1:1 Кордренгир емблема Кордренгир
08.05
Селфос Селфос емблема 0:3 <strong>Вестри</strong> емблема Вестри
07.05
Грота <strong>Грота</strong> емблема 4:3 Тор Акурейри емблема Тор Акурейри
07.05
Гриндавик <strong>Гриндавик</strong> емблема 3:1 Вестманаеяр емблема Вестманаеяр
06.05
Тротур Тротур емблема 1:3 <strong>Фьолнир</strong> емблема Фьолнир
06.05
Фрам <strong>Фрам</strong> емблема 4:2 Олафсвик емблема Олафсвик
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света