Класиране Унгария Втора Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Дебрецен336921667129
2Вашаш336820855431
3Гирмот336319684828
4Печ МФК3360161254624
5Айка3352164135944
6Халадаш3350131194231
7Ниредхаза3350148113525
8Шорокшар3349147124339
9Будайорши3349154145454
10Солноки МАВ33471211103333
11Дьор3345129124837
12Дороги33411011123040
13Сегед3341118143551
14Бекешчаба 191233401010133648
15Сентлоринц3337107162947
16Чаквари3335811144956
17Шиофок3334104194254
18Капошвар3333712143152
19Казинцбарцикаи333288172952
20Дебрецени ЕАК331651272463

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Дебрецен164214024011
2Вашаш163510513115
3Солноки МАВ163511232110
4Гирмот16341042249
5Шорокшар173410432918
6Печ МФК17339622310
7Дьор17329532614
8Айка16309342819
9Халадаш1628772259
10Ниредхаза17277642313
11Будайорши16278353029
12Чаквари17236562828
13Дороги17236561416
14Сентлоринц16216371619
15Капошвар17215662127
16Шиофок16196192430
17Бекешчаба 191217184671923
18Сегед16185381525
19Дебрецени ЕАК171651111526
20Казинцбарцикаи17164491124

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Вашаш173310342316
2Гирмот17299262419
3Дебрецен17277643118
4Печ МФК16277632314
5Ниредхаза16237271212
6Сегед17236562026
7Айка17227193125
8Будайорши17227192425
9Халадаш17226471722
10Бекешчаба 191216226461725
11Дороги16184661624
12Казинцбарцикаи16164481828
13Сентлоринц17164491328
14Шиофок171543101824
15Шорокшар16154391421
16Дьор16133492223
17Чаквари16122682128
18Солноки МАВ17121971223
19Капошвар16122681025
20Дебрецени ЕАК1600016937

Унгария Втора Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 34
23.04
Вашаш Вашаш емблема - Печ МФК емблема Печ МФК
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Халадаш Халадаш емблема - Чаквари емблема Чаквари
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Айка Айка емблема - Капошвар емблема Капошвар
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Сегед Сегед емблема - Шорокшар емблема Шорокшар
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Будайорши Будайорши емблема - Бекешчаба 1912 емблема Бекешчаба 1912
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Дебрецен Дебрецен емблема - Казинцбарцикаи емблема Казинцбарцикаи
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Гирмот Гирмот емблема - Дороги емблема Дороги
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Солноки МАВ Солноки МАВ емблема - Ниредхаза емблема Ниредхаза
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Шиофок Шиофок емблема - Дьор емблема Дьор
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Сентлоринц Сентлоринц емблема - Дебрецени ЕАК емблема Дебрецени ЕАК
0.00 | 0.00 | 0.00

Унгария Втора Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 33
18.04
Дьор Дьор емблема 2:4 <strong>Дебрецен</strong> емблема Дебрецен
18.04
Будайорши <strong>Будайорши</strong> емблема 3:2 Казинцбарцикаи емблема Казинцбарцикаи
18.04
Шорокшар Шорокшар емблема 0:1 <strong>Гирмот</strong> емблема Гирмот
18.04
Печ МФК Печ МФК емблема 1:1 Сегед емблема Сегед
18.04
Капошвар Капошвар емблема 1:2 <strong>Вашаш</strong> емблема Вашаш
18.04
Дебрецени ЕАК Дебрецени ЕАК емблема 0:1 <strong>Айка</strong> емблема Айка
18.04
Дороги Дороги емблема 1:1 Солноки МАВ емблема Солноки МАВ
18.04
Ниредхаза Ниредхаза емблема 1:2 <strong>Шиофок</strong> емблема Шиофок
18.04
Бекешчаба 1912 Бекешчаба 1912 емблема 1:2 <strong>Халадаш</strong> емблема Халадаш
18.04
Чаквари Чаквари емблема 1:2 <strong>Сентлоринц</strong> емблема Сентлоринц
Кръг 32
11.04
Вашаш <strong>Вашаш</strong> емблема 2:1 Айка емблема Айка
11.04
Сегед <strong>Сегед</strong> емблема 2:0 Капошвар емблема Капошвар
11.04
Солноки МАВ <strong>Солноки МАВ</strong> емблема 3:0 Шорокшар емблема Шорокшар
11.04
Халадаш Халадаш емблема 2:2 Казинцбарцикаи емблема Казинцбарцикаи
11.04
Шиофок Шиофок емблема 0:1 <strong>Дороги</strong> емблема Дороги
11.04
Чаквари <strong>Чаквари</strong> емблема 1:0 Дебрецени ЕАК емблема Дебрецени ЕАК
11.04
Гирмот Гирмот емблема 3:3 Печ МФК емблема Печ МФК
11.04
Сентлоринц <strong>Сентлоринц</strong> емблема 3:0 Бекешчаба 1912 емблема Бекешчаба 1912
11.04
Будайорши Будайорши емблема 2:2 Дьор емблема Дьор
11.04
Дебрецен <strong>Дебрецен</strong> емблема 1:0 Ниредхаза емблема Ниредхаза
Кръг 31
07.04
Печ МФК <strong>Печ МФК</strong> емблема 2:1 Солноки МАВ емблема Солноки МАВ
07.04
Капошвар Капошвар емблема 1:5 <strong>Гирмот</strong> емблема Гирмот
07.04
Айка Айка емблема 2:2 Сегед емблема Сегед
07.04
Дьор <strong>Дьор</strong> емблема 3:0 Халадаш емблема Халадаш
07.04
Ниредхаза <strong>Ниредхаза</strong> емблема 5:0 Будайорши емблема Будайорши
07.04
Бекешчаба 1912 Бекешчаба 1912 емблема 1:1 Чаквари емблема Чаквари
07.04
Дебрецени ЕАК Дебрецени ЕАК емблема 0:1 <strong>Вашаш</strong> емблема Вашаш
07.04
Шорокшар Шорокшар емблема 0:0 Шиофок емблема Шиофок
07.04
Дороги <strong>Дороги</strong> емблема 2:0 Дебрецен емблема Дебрецен
07.04
Казинцбарцикаи Казинцбарцикаи емблема 1:1 Сентлоринц емблема Сентлоринц
Кръг 30
04.04
Солноки МАВ Солноки МАВ емблема 0:0 Капошвар емблема Капошвар
04.04
Шиофок Шиофок емблема 1:4 <strong>Печ МФК</strong> емблема Печ МФК
04.04
Дебрецен <strong>Дебрецен</strong> емблема 2:0 Шорокшар емблема Шорокшар
04.04
Чаквари <strong>Чаквари</strong> емблема 4:1 Казинцбарцикаи емблема Казинцбарцикаи
04.04
Бекешчаба 1912 <strong>Бекешчаба 1912</strong> емблема 3:0 Дебрецени ЕАК емблема Дебрецени ЕАК
04.04
Гирмот <strong>Гирмот</strong> емблема 1:0 Айка емблема Айка
04.04
Будайорши <strong>Будайорши</strong> емблема 1:0 Дороги емблема Дороги
04.04
Сентлоринц Сентлоринц емблема 0:0 Дьор емблема Дьор
04.04
Халадаш Халадаш емблема 0:0 Ниредхаза емблема Ниредхаза
02.04
Сегед Сегед емблема 0:1 <strong>Вашаш</strong> емблема Вашаш
Кръг 29
14.03
Капошвар Капошвар емблема 1:1 Шиофок емблема Шиофок
14.03
Айка <strong>Айка</strong> емблема 2:0 Солноки МАВ емблема Солноки МАВ
14.03
Вашаш Вашаш емблема 1:1 Гирмот емблема Гирмот
14.03
Дьор Дьор емблема 1:1 Чаквари емблема Чаквари
14.03
Дебрецени ЕАК Дебрецени ЕАК емблема 1:2 <strong>Сегед</strong> емблема Сегед
14.03
Шорокшар <strong>Шорокшар</strong> емблема 5:4 Будайорши емблема Будайорши
14.03
Ниредхаза Ниредхаза емблема 0:0 Сентлоринц емблема Сентлоринц
14.03
Дороги Дороги емблема 0:0 Халадаш емблема Халадаш
14.03
Казинцбарцикаи <strong>Казинцбарцикаи</strong> емблема 1:0 Бекешчаба 1912 емблема Бекешчаба 1912
14.03
Печ МФК Печ МФК емблема 0:2 <strong>Дебрецен</strong> емблема Дебрецен
Кръг 24
10.03
Сентлоринц Сентлоринц емблема 0:1 <strong>Айка</strong> емблема Айка
10.03
Казинцбарцикаи Казинцбарцикаи емблема 0:2 <strong>Шорокшар</strong> емблема Шорокшар
Кръг 28
07.03
Халадаш <strong>Халадаш</strong> емблема 1:0 Шорокшар емблема Шорокшар
07.03
Шиофок Шиофок емблема 1:3 <strong>Айка</strong> емблема Айка
07.03
Будайорши Будайорши емблема 0:1 <strong>Печ МФК</strong> емблема Печ МФК
07.03
Солноки МАВ <strong>Солноки МАВ</strong> емблема 1:0 Вашаш емблема Вашаш
07.03
Гирмот Гирмот емблема 0:0 Сегед емблема Сегед
07.03
Сентлоринц Сентлоринц емблема 0:2 <strong>Дороги</strong> емблема Дороги
07.03
Чаквари Чаквари емблема 0:1 <strong>Ниредхаза</strong> емблема Ниредхаза
07.03
Бекешчаба 1912 <strong>Бекешчаба 1912</strong> емблема 1:0 Дьор емблема Дьор
07.03
Казинцбарцикаи <strong>Казинцбарцикаи</strong> емблема 3:1 Дебрецени ЕАК емблема Дебрецени ЕАК
06.03
Дебрецен <strong>Дебрецен</strong> емблема 2:0 Капошвар емблема Капошвар
Кръг 27
03.03
Айка <strong>Айка</strong> емблема 2:1 Дебрецен емблема Дебрецен
03.03
Вашаш <strong>Вашаш</strong> емблема 1:0 Шиофок емблема Шиофок
03.03
Сегед <strong>Сегед</strong> емблема 3:2 Солноки МАВ емблема Солноки МАВ
03.03
Капошвар Капошвар емблема 1:1 Будайорши емблема Будайорши
03.03
Дебрецени ЕАК Дебрецени ЕАК емблема 1:1 Гирмот емблема Гирмот
03.03
Печ МФК Печ МФК емблема 0:0 Халадаш емблема Халадаш
03.03
Ниредхаза <strong>Ниредхаза</strong> емблема 4:1 Бекешчаба 1912 емблема Бекешчаба 1912
03.03
Дороги Дороги емблема 1:1 Чаквари емблема Чаквари
03.03
Шорокшар <strong>Шорокшар</strong> емблема 2:1 Сентлоринц емблема Сентлоринц
03.03
Дьор <strong>Дьор</strong> емблема 3:0 Казинцбарцикаи емблема Казинцбарцикаи
Кръг 26
28.02
Дебрецен Дебрецен емблема 1:2 <strong>Вашаш</strong> емблема Вашаш
28.02
Халадаш <strong>Халадаш</strong> емблема 4:0 Капошвар емблема Капошвар
28.02
Будайорши Будайорши емблема 2:7 <strong>Айка</strong> емблема Айка
28.02
Сентлоринц Сентлоринц емблема 0:0 Печ МФК емблема Печ МФК
28.02
Чаквари <strong>Чаквари</strong> емблема 3:0 Шорокшар емблема Шорокшар
28.02
Шиофок Шиофок емблема 2:3 <strong>Сегед</strong> емблема Сегед
28.02
Бекешчаба 1912 Бекешчаба 1912 емблема 1:1 Дороги емблема Дороги
28.02
Казинцбарцикаи Казинцбарцикаи емблема 0:2 <strong>Ниредхаза</strong> емблема Ниредхаза
28.02
Солноки МАВ Солноки МАВ емблема 1:2 <strong>Гирмот</strong> емблема Гирмот
28.02
Дьор <strong>Дьор</strong> емблема 1:0 Дебрецени ЕАК емблема Дебрецени ЕАК
Кръг 25
21.02
Вашаш <strong>Вашаш</strong> емблема 3:1 Будайорши емблема Будайорши
21.02
Сегед Сегед емблема 0:5 <strong>Дебрецен</strong> емблема Дебрецен
21.02
Капошвар <strong>Капошвар</strong> емблема 3:1 Сентлоринц емблема Сентлоринц
21.02
Гирмот <strong>Гирмот</strong> емблема 2:0 Шиофок емблема Шиофок
21.02
Дебрецени ЕАК <strong>Дебрецени ЕАК</strong> емблема 2:0 Солноки МАВ емблема Солноки МАВ
21.02
Айка <strong>Айка</strong> емблема 1:0 Халадаш емблема Халадаш
21.02
Дороги Дороги емблема 0:0 Казинцбарцикаи емблема Казинцбарцикаи
21.02
Шорокшар <strong>Шорокшар</strong> емблема 2:0 Бекешчаба 1912 емблема Бекешчаба 1912
21.02
Печ МФК <strong>Печ МФК</strong> емблема 1:0 Чаквари емблема Чаквари
21.02
Ниредхаза <strong>Ниредхаза</strong> емблема 1:0 Дьор емблема Дьор
Кръг 24
15.02
Дебрецен Дебрецен емблема 0:2 <strong>Гирмот</strong> емблема Гирмот
14.02
Халадаш Халадаш емблема 0:0 Вашаш емблема Вашаш
14.02
Чаквари <strong>Чаквари</strong> емблема 2:0 Капошвар емблема Капошвар
14.02
Бекешчаба 1912 Бекешчаба 1912 емблема 1:1 Печ МФК емблема Печ МФК
14.02
Будайорши Будайорши емблема 1:1 Сегед емблема Сегед
14.02
Дьор Дьор емблема 1:1 Дороги емблема Дороги
14.02
Шиофок Шиофок емблема 0:1 <strong>Солноки МАВ</strong> емблема Солноки МАВ
14.02
Ниредхаза <strong>Ниредхаза</strong> емблема 2:0 Дебрецени ЕАК емблема Дебрецени ЕАК
Кръг 23
07.02
Сегед Сегед емблема 1:2 <strong>Халадаш</strong> емблема Халадаш
07.02
Вашаш <strong>Вашаш</strong> емблема 3:0 Сентлоринц емблема Сентлоринц
07.02
Гирмот <strong>Гирмот</strong> емблема 2:0 Будайорши емблема Будайорши
07.02
Дебрецени ЕАК Дебрецени ЕАК емблема 1:5 <strong>Шиофок</strong> емблема Шиофок
07.02
Айка Айка емблема 2:2 Чаквари емблема Чаквари
07.02
Шорокшар <strong>Шорокшар</strong> емблема 1:0 Дьор емблема Дьор
07.02
Печ МФК <strong>Печ МФК</strong> емблема 4:2 Казинцбарцикаи емблема Казинцбарцикаи
07.02
Капошвар Капошвар емблема 1:1 Бекешчаба 1912 емблема Бекешчаба 1912
07.02
Дороги <strong>Дороги</strong> емблема 1:0 Ниредхаза емблема Ниредхаза
06.02
Солноки МАВ <strong>Солноки МАВ</strong> емблема 2:1 Дебрецен емблема Дебрецен
Кръг 22
31.01
Дьор <strong>Дьор</strong> емблема 2:1 Печ МФК емблема Печ МФК
31.01
Казинцбарцикаи Казинцбарцикаи емблема 0:0 Капошвар емблема Капошвар
31.01
Дебрецен <strong>Дебрецен</strong> емблема 2:1 Шиофок емблема Шиофок
31.01
Халадаш Халадаш емблема 1:3 <strong>Гирмот</strong> емблема Гирмот
31.01
Бекешчаба 1912 Бекешчаба 1912 емблема 0:3 <strong>Айка</strong> емблема Айка
31.01
Ниредхаза Ниредхаза емблема 0:0 Шорокшар емблема Шорокшар
31.01
Чаквари Чаквари емблема 2:3 <strong>Вашаш</strong> емблема Вашаш
31.01
Сентлоринц <strong>Сентлоринц</strong> емблема 2:1 Сегед емблема Сегед
31.01
Будайорши Будайорши емблема 0:0 Солноки МАВ емблема Солноки МАВ
31.01
Дороги <strong>Дороги</strong> емблема 2:1 Дебрецени ЕАК емблема Дебрецени ЕАК
Кръг 21
14.12
Печ МФК Печ МФК емблема 0:0 Ниредхаза емблема Ниредхаза
13.12
Вашаш Вашаш емблема 2:3 <strong>Бекешчаба 1912</strong> емблема Бекешчаба 1912
13.12
Сегед Сегед емблема 0:0 Чаквари емблема Чаквари
13.12
Казинцбарцикаи <strong>Казинцбарцикаи</strong> емблема 1:0 Айка емблема Айка
13.12
Гирмот Гирмот емблема 1:2 <strong>Сентлоринц</strong> емблема Сентлоринц
13.12
Солноки МАВ <strong>Солноки МАВ</strong> емблема 2:0 Халадаш емблема Халадаш
13.12
Шиофок <strong>Шиофок</strong> емблема 2:1 Будайорши емблема Будайорши
13.12
Шорокшар <strong>Шорокшар</strong> емблема 2:0 Дороги емблема Дороги
13.12
Капошвар <strong>Капошвар</strong> емблема 2:1 Дьор емблема Дьор
13.12
Дебрецен <strong>Дебрецен</strong> емблема 4:1 Дебрецени ЕАК емблема Дебрецени ЕАК
Кръг 20
07.12
Халадаш <strong>Халадаш</strong> емблема 2:0 Шиофок емблема Шиофок
06.12
Будайорши Будайорши емблема 3:4 <strong>Дебрецен</strong> емблема Дебрецен
06.12
Казинцбарцикаи Казинцбарцикаи емблема 1:2 <strong>Вашаш</strong> емблема Вашаш
06.12
Дьор <strong>Дьор</strong> емблема 3:1 Айка емблема Айка
06.12
Ниредхаза Ниредхаза емблема 1:1 Капошвар емблема Капошвар
06.12
Дороги Дороги емблема 0:4 <strong>Печ МФК</strong> емблема Печ МФК
06.12
Дебрецени ЕАК <strong>Дебрецени ЕАК</strong> емблема 1:0 Шорокшар емблема Шорокшар
06.12
Бекешчаба 1912 <strong>Бекешчаба 1912</strong> емблема 4:1 Сегед емблема Сегед
06.12
Сентлоринц Сентлоринц емблема 0:0 Солноки МАВ емблема Солноки МАВ
06.12
Чаквари <strong>Чаквари</strong> емблема 2:1 Гирмот емблема Гирмот
Кръг 19
29.11
Чаквари Чаквари емблема 2:2 Солноки МАВ емблема Солноки МАВ
29.11
Казинцбарцикаи Казинцбарцикаи емблема 0:1 <strong>Сегед</strong> емблема Сегед
29.11
Ниредхаза Ниредхаза емблема 1:2 <strong>Айка</strong> емблема Айка
29.11
Халадаш Халадаш емблема 0:0 Дебрецен емблема Дебрецен
29.11
Сентлоринц <strong>Сентлоринц</strong> емблема 1:0 Шиофок емблема Шиофок
29.11
Шорокшар Шорокшар емблема 2:2 Печ МФК емблема Печ МФК
29.11
Бекешчаба 1912 Бекешчаба 1912 емблема 0:1 <strong>Гирмот</strong> емблема Гирмот
29.11
Дороги <strong>Дороги</strong> емблема 3:0 Капошвар емблема Капошвар
29.11
Дьор Дьор емблема 0:1 <strong>Вашаш</strong> емблема Вашаш
29.11
Дебрецени ЕАК Дебрецени ЕАК емблема 2:3 <strong>Будайорши</strong> емблема Будайорши
Кръг 18
25.11
Вашаш <strong>Вашаш</strong> емблема 1:0 Ниредхаза емблема Ниредхаза
25.11
Айка <strong>Айка</strong> емблема 2:0 Дороги емблема Дороги
25.11
Печ МФК <strong>Печ МФК</strong> емблема 2:1 Дебрецени ЕАК емблема Дебрецени ЕАК
25.11
Сегед Сегед емблема 0:4 <strong>Дьор</strong> емблема Дьор
25.11
Гирмот <strong>Гирмот</strong> емблема 2:1 Казинцбарцикаи емблема Казинцбарцикаи
25.11
Дебрецен <strong>Дебрецен</strong> емблема 4:1 Сентлоринц емблема Сентлоринц
25.11
Капошвар Капошвар емблема 0:4 <strong>Шорокшар</strong> емблема Шорокшар
25.11
Шиофок <strong>Шиофок</strong> емблема 2:1 Чаквари емблема Чаквари
25.11
Солноки МАВ Солноки МАВ емблема 0:0 Бекешчаба 1912 емблема Бекешчаба 1912
25.11
Будайорши <strong>Будайорши</strong> емблема 4:0 Халадаш емблема Халадаш
Кръг 17
22.11
Дьор <strong>Дьор</strong> емблема 4:1 Гирмот емблема Гирмот
22.11
Чаквари Чаквари емблема 1:1 Дебрецен емблема Дебрецен
22.11
Печ МФК <strong>Печ МФК</strong> емблема 3:0 Капошвар емблема Капошвар
22.11
Казинцбарцикаи Казинцбарцикаи емблема 1:1 Солноки МАВ емблема Солноки МАВ
22.11
Ниредхаза Ниредхаза емблема 0:2 <strong>Сегед</strong> емблема Сегед
22.11
Сентлоринц <strong>Сентлоринц</strong> емблема 1:0 Будайорши емблема Будайорши
22.11
Шорокшар Шорокшар емблема 2:2 Айка емблема Айка
22.11
Бекешчаба 1912 Бекешчаба 1912 емблема 0:1 <strong>Шиофок</strong> емблема Шиофок
22.11
Дороги Дороги емблема 0:2 <strong>Вашаш</strong> емблема Вашаш
22.11
Дебрецени ЕАК Дебрецени ЕАК емблема 0:1 <strong>Халадаш</strong> емблема Халадаш
Кръг 13
13.11
Дьор <strong>Дьор</strong> емблема 1:0 Будайорши емблема Будайорши
Кръг 16
08.11
Гирмот Гирмот емблема 0:1 <strong>Ниредхаза</strong> емблема Ниредхаза
08.11
Сегед Сегед емблема 1:1 Дороги емблема Дороги
08.11
Вашаш <strong>Вашаш</strong> емблема 3:1 Шорокшар емблема Шорокшар
08.11
Айка Айка емблема 0:3 <strong>Печ МФК</strong> емблема Печ МФК
08.11
Капошвар <strong>Капошвар</strong> емблема 2:1 Дебрецени ЕАК емблема Дебрецени ЕАК
08.11
Дебрецен <strong>Дебрецен</strong> емблема 3:0 Бекешчаба 1912 емблема Бекешчаба 1912
08.11
Халадаш <strong>Халадаш</strong> емблема 4:0 Сентлоринц емблема Сентлоринц
08.11
Солноки МАВ <strong>Солноки МАВ</strong> емблема 2:1 Дьор емблема Дьор
08.11
Будайорши <strong>Будайорши</strong> емблема 3:1 Чаквари емблема Чаквари
08.11
Шиофок <strong>Шиофок</strong> емблема 3:0 Казинцбарцикаи емблема Казинцбарцикаи
Кръг 15
04.11
Чаквари <strong>Чаквари</strong> емблема 3:1 Халадаш емблема Халадаш
04.11
Капошвар <strong>Капошвар</strong> емблема 3:1 Айка емблема Айка
04.11
Печ МФК Печ МФК емблема 0:0 Вашаш емблема Вашаш
04.11
Бекешчаба 1912 Бекешчаба 1912 емблема 0:2 <strong>Будайорши</strong> емблема Будайорши
04.11
Казинцбарцикаи Казинцбарцикаи емблема 0:3 <strong>Дебрецен</strong> емблема Дебрецен
04.11
Ниредхаза Ниредхаза емблема 1:1 Солноки МАВ емблема Солноки МАВ
04.11
Дьор <strong>Дьор</strong> емблема 2:1 Шиофок емблема Шиофок
04.11
Шорокшар <strong>Шорокшар</strong> емблема 3:0 Сегед емблема Сегед
04.11
Дороги Дороги емблема 0:1 <strong>Гирмот</strong> емблема Гирмот
04.11
Дебрецени ЕАК <strong>Дебрецени ЕАК</strong> емблема 1:0 Сентлоринц емблема Сентлоринц
Кръг 14
01.11
Дебрецен <strong>Дебрецен</strong> емблема 3:0 Дьор емблема Дьор
01.11
Сегед Сегед емблема 0:1 <strong>Печ МФК</strong> емблема Печ МФК
01.11
Вашаш <strong>Вашаш</strong> емблема 1:0 Капошвар емблема Капошвар
01.11
Айка <strong>Айка</strong> емблема 3:0 Дебрецени ЕАК емблема Дебрецени ЕАК
01.11
Солноки МАВ <strong>Солноки МАВ</strong> емблема 3:2 Дороги емблема Дороги
01.11
Халадаш <strong>Халадаш</strong> емблема 5:0 Бекешчаба 1912 емблема Бекешчаба 1912
Кръг 33
01.11
Казинцбарцикаи Казинцбарцикаи емблема 0:2 <strong>Будайорши</strong> емблема Будайорши
Кръг 14
01.11
Гирмот <strong>Гирмот</strong> емблема 1:0 Шорокшар емблема Шорокшар
01.11
Шиофок Шиофок емблема 1:2 <strong>Ниредхаза</strong> емблема Ниредхаза
01.11
Сентлоринц Сентлоринц емблема 1:4 <strong>Чаквари</strong> емблема Чаквари
Кръг 13
25.10
Ниредхаза Ниредхаза емблема 1:1 Дебрецен емблема Дебрецен
25.10
Айка Айка емблема 1:2 <strong>Вашаш</strong> емблема Вашаш
25.10
Капошвар Капошвар емблема 1:2 <strong>Сегед</strong> емблема Сегед
25.10
Печ МФК <strong>Печ МФК</strong> емблема 1:0 Гирмот емблема Гирмот
25.10
Бекешчаба 1912 Бекешчаба 1912 емблема 0:3 <strong>Сентлоринц</strong> емблема Сентлоринц
25.10
Казинцбарцикаи Казинцбарцикаи емблема 0:1 <strong>Халадаш</strong> емблема Халадаш
25.10
Шорокшар <strong>Шорокшар</strong> емблема 2:0 Солноки МАВ емблема Солноки МАВ
25.10
Дороги Дороги емблема 1:2 <strong>Шиофок</strong> емблема Шиофок
25.10
Дебрецени ЕАК Дебрецени ЕАК емблема 1:2 <strong>Чаквари</strong> емблема Чаквари
Кръг 9
21.10
Сегед Сегед емблема 0:1 <strong>Гирмот</strong> емблема Гирмот
Кръг 12
19.10
Халадаш Халадаш емблема 1:1 Дьор емблема Дьор
18.10
Дебрецен <strong>Дебрецен</strong> емблема 3:0 Дороги емблема Дороги
18.10
Солноки МАВ Солноки МАВ емблема 0:1 <strong>Печ МФК</strong> емблема Печ МФК
18.10
Гирмот Гирмот емблема 0:0 Капошвар емблема Капошвар
18.10
Сегед <strong>Сегед</strong> емблема 2:1 Айка емблема Айка
18.10
Вашаш <strong>Вашаш</strong> емблема 4:1 Дебрецени ЕАК емблема Дебрецени ЕАК
18.10
Чаквари Чаквари емблема 3:5 <strong>Бекешчаба 1912</strong> емблема Бекешчаба 1912
18.10
Шиофок Шиофок емблема 2:3 <strong>Шорокшар</strong> емблема Шорокшар
18.10
Сентлоринц Сентлоринц емблема 0:1 <strong>Казинцбарцикаи</strong> емблема Казинцбарцикаи
18.10
Будайорши <strong>Будайорши</strong> емблема 3:2 Ниредхаза емблема Ниредхаза
Кръг 8
09.10
Чаквари Чаквари емблема 2:2 Дороги емблема Дороги
Кръг 11
04.10
Айка <strong>Айка</strong> емблема 2:0 Гирмот емблема Гирмот
04.10
Капошвар <strong>Капошвар</strong> емблема 1:0 Солноки МАВ емблема Солноки МАВ
04.10
Печ МФК <strong>Печ МФК</strong> емблема 1:0 Шиофок емблема Шиофок
04.10
Вашаш <strong>Вашаш</strong> емблема 3:1 Сегед емблема Сегед
04.10
Казинцбарцикаи <strong>Казинцбарцикаи</strong> емблема 2:1 Чаквари емблема Чаквари
04.10
Ниредхаза Ниредхаза емблема 0:1 <strong>Халадаш</strong> емблема Халадаш
04.10
Дьор Дьор емблема 0:1 <strong>Сентлоринц</strong> емблема Сентлоринц
04.10
Шорокшар Шорокшар емблема 1:1 Дебрецен емблема Дебрецен
04.10
Дороги Дороги емблема 0:2 <strong>Будайорши</strong> емблема Будайорши
04.10
Дебрецени ЕАК Дебрецени ЕАК емблема 0:2 <strong>Бекешчаба 1912</strong> емблема Бекешчаба 1912
Кръг 10
28.09
Дебрецен <strong>Дебрецен</strong> емблема 3:1 Печ МФК емблема Печ МФК
27.09
Шиофок Шиофок емблема 1:2 <strong>Капошвар</strong> емблема Капошвар
27.09
Солноки МАВ <strong>Солноки МАВ</strong> емблема 1:0 Айка емблема Айка
27.09
Сегед <strong>Сегед</strong> емблема 2:1 Дебрецени ЕАК емблема Дебрецени ЕАК
27.09
Чаквари Чаквари емблема 1:3 <strong>Дьор</strong> емблема Дьор
27.09
Халадаш Халадаш емблема 1:2 <strong>Дороги</strong> емблема Дороги
27.09
Бекешчаба 1912 Бекешчаба 1912 емблема 1:3 <strong>Казинцбарцикаи</strong> емблема Казинцбарцикаи
27.09
Будайорши <strong>Будайорши</strong> емблема 1:0 Шорокшар емблема Шорокшар
27.09
Сентлоринц Сентлоринц емблема 1:2 <strong>Ниредхаза</strong> емблема Ниредхаза
27.09
Гирмот <strong>Гирмот</strong> емблема 2:0 Вашаш емблема Вашаш
Кръг 9
16.09
Айка Айка емблема 1:1 Шиофок емблема Шиофок
16.09
Печ МФК Печ МФК емблема 0:1 <strong>Будайорши</strong> емблема Будайорши
16.09
Вашаш Вашаш емблема 1:1 Солноки МАВ емблема Солноки МАВ
16.09
Ниредхаза <strong>Ниредхаза</strong> емблема 2:1 Чаквари емблема Чаквари
16.09
Дьор Дьор емблема 0:0 Бекешчаба 1912 емблема Бекешчаба 1912
16.09
Капошвар Капошвар емблема 1:3 <strong>Дебрецен</strong> емблема Дебрецен
16.09
Шорокшар <strong>Шорокшар</strong> емблема 2:1 Халадаш емблема Халадаш
16.09
Дороги Дороги емблема 0:0 Сентлоринц емблема Сентлоринц
16.09
Дебрецени ЕАК Дебрецени ЕАК емблема 0:1 <strong>Казинцбарцикаи</strong> емблема Казинцбарцикаи
Кръг 8
13.09
Шиофок <strong>Шиофок</strong> емблема 2:0 Вашаш емблема Вашаш
13.09
Дебрецен <strong>Дебрецен</strong> емблема 5:3 Айка емблема Айка
13.09
Солноки МАВ Солноки МАВ емблема 0:2 <strong>Сегед</strong> емблема Сегед
13.09
Гирмот <strong>Гирмот</strong> емблема 3:0 Дебрецени ЕАК емблема Дебрецени ЕАК
13.09
Халадаш Халадаш емблема 0:0 Печ МФК емблема Печ МФК
13.09
Бекешчаба 1912 <strong>Бекешчаба 1912</strong> емблема 2:0 Ниредхаза емблема Ниредхаза
13.09
Казинцбарцикаи Казинцбарцикаи емблема 0:5 <strong>Дьор</strong> емблема Дьор
13.09
Будайорши Будайорши емблема 0:3 <strong>Капошвар</strong> емблема Капошвар
13.09
Сентлоринц Сентлоринц емблема 1:2 <strong>Шорокшар</strong> емблема Шорокшар
Кръг 7
30.08
Айка Айка емблема 1:5 <strong>Будайорши</strong> емблема Будайорши
30.08
Капошвар Капошвар емблема 0:0 Халадаш емблема Халадаш
30.08
Печ МФК <strong>Печ МФК</strong> емблема 2:0 Сентлоринц емблема Сентлоринц
30.08
Сегед <strong>Сегед</strong> емблема 2:1 Шиофок емблема Шиофок
30.08
Ниредхаза <strong>Ниредхаза</strong> емблема 1:0 Казинцбарцикаи емблема Казинцбарцикаи
30.08
Шорокшар <strong>Шорокшар</strong> емблема 4:3 Чаквари емблема Чаквари
30.08
Дороги Дороги емблема 0:2 <strong>Бекешчаба 1912</strong> емблема Бекешчаба 1912
30.08
Гирмот Гирмот емблема 1:1 Солноки МАВ емблема Солноки МАВ
30.08
Дебрецени ЕАК <strong>Дебрецени ЕАК</strong> емблема 3:2 Дьор емблема Дьор
29.08
Вашаш Вашаш емблема 1:1 Дебрецен емблема Дебрецен
Кръг 6
26.08
Шиофок <strong>Шиофок</strong> емблема 2:1 Гирмот емблема Гирмот
26.08
Солноки МАВ <strong>Солноки МАВ</strong> емблема 1:0 Дебрецени ЕАК емблема Дебрецени ЕАК
26.08
Халадаш <strong>Халадаш</strong> емблема 1:0 Айка емблема Айка
26.08
Казинцбарцикаи Казинцбарцикаи емблема 1:1 Дороги емблема Дороги
26.08
Бекешчаба 1912 Бекешчаба 1912 емблема 1:1 Шорокшар емблема Шорокшар
26.08
Чаквари Чаквари емблема 0:0 Печ МФК емблема Печ МФК
26.08
Дьор <strong>Дьор</strong> емблема 1:0 Ниредхаза емблема Ниредхаза
26.08
Дебрецен <strong>Дебрецен</strong> емблема 3:0 Сегед емблема Сегед
26.08
Будайорши <strong>Будайорши</strong> емблема 3:1 Вашаш емблема Вашаш
26.08
Сентлоринц <strong>Сентлоринц</strong> емблема 3:1 Капошвар емблема Капошвар
Кръг 5
23.08
Айка <strong>Айка</strong> емблема 4:0 Сентлоринц емблема Сентлоринц
23.08
Капошвар Капошвар емблема 2:2 Чаквари емблема Чаквари
23.08
Печ МФК Печ МФК емблема 0:0 Бекешчаба 1912 емблема Бекешчаба 1912
23.08
Сегед Сегед емблема 0:2 <strong>Будайорши</strong> емблема Будайорши
23.08
Солноки МАВ <strong>Солноки МАВ</strong> емблема 3:1 Шиофок емблема Шиофок
23.08
Гирмот <strong>Гирмот</strong> емблема 1:0 Дебрецен емблема Дебрецен
23.08
Шорокшар Шорокшар емблема 0:2 <strong>Казинцбарцикаи</strong> емблема Казинцбарцикаи
23.08
Дороги <strong>Дороги</strong> емблема 2:0 Дьор емблема Дьор
23.08
Дебрецени ЕАК <strong>Дебрецени ЕАК</strong> емблема 1:0 Ниредхаза емблема Ниредхаза
23.08
Вашаш Вашаш емблема 2:2 Халадаш емблема Халадаш
Кръг 4
16.08
Казинцбарцикаи Казинцбарцикаи емблема 0:1 <strong>Печ МФК</strong> емблема Печ МФК
16.08
Халадаш <strong>Халадаш</strong> емблема 2:0 Сегед емблема Сегед
16.08
Шиофок <strong>Шиофок</strong> емблема 3:2 Дебрецени ЕАК емблема Дебрецени ЕАК
16.08
Чаквари Чаквари емблема 0:5 <strong>Айка</strong> емблема Айка
16.08
Дьор Дьор емблема 1:1 Шорокшар емблема Шорокшар
16.08
Бекешчаба 1912 Бекешчаба 1912 емблема 2:2 Капошвар емблема Капошвар
16.08
Ниредхаза Ниредхаза емблема 1:1 Дороги емблема Дороги
16.08
Будайорши Будайорши емблема 1:3 <strong>Гирмот</strong> емблема Гирмот
16.08
Дебрецен <strong>Дебрецен</strong> емблема 3:0 Солноки МАВ емблема Солноки МАВ
16.08
Сентлоринц Сентлоринц емблема 1:5 <strong>Вашаш</strong> емблема Вашаш
Кръг 3
09.08
Айка Айка емблема 0:1 <strong>Бекешчаба 1912</strong> емблема Бекешчаба 1912
09.08
Капошвар Капошвар емблема 1:1 Казинцбарцикаи емблема Казинцбарцикаи
09.08
Вашаш <strong>Вашаш</strong> емблема 2:1 Чаквари емблема Чаквари
09.08
Сегед Сегед емблема 1:1 Сентлоринц емблема Сентлоринц
09.08
Солноки МАВ <strong>Солноки МАВ</strong> емблема 1:0 Будайорши емблема Будайорши
09.08
Гирмот <strong>Гирмот</strong> емблема 2:1 Халадаш емблема Халадаш
09.08
Шиофок Шиофок емблема 1:1 Дебрецен емблема Дебрецен
09.08
Шорокшар Шорокшар емблема 0:1 <strong>Ниредхаза</strong> емблема Ниредхаза
09.08
Дебрецени ЕАК Дебрецени ЕАК емблема 1:2 <strong>Дороги</strong> емблема Дороги
08.08
Печ МФК Печ МФК емблема 2:2 Дьор емблема Дьор
Кръг 2
05.08
Чаквари Чаквари емблема 1:1 Сегед емблема Сегед
05.08
Халадаш Халадаш емблема 1:1 Солноки МАВ емблема Солноки МАВ
05.08
Айка <strong>Айка</strong> емблема 3:1 Казинцбарцикаи емблема Казинцбарцикаи
05.08
Ниредхаза <strong>Ниредхаза</strong> емблема 2:0 Печ МФК емблема Печ МФК
05.08
Дьор Дьор емблема 1:1 Капошвар емблема Капошвар
05.08
Сентлоринц <strong>Сентлоринц</strong> емблема 2:0 Гирмот емблема Гирмот
05.08
Будайорши <strong>Будайорши</strong> емблема 3:2 Шиофок емблема Шиофок
05.08
Дороги <strong>Дороги</strong> емблема 1:0 Шорокшар емблема Шорокшар
05.08
Дебрецени ЕАК Дебрецени ЕАК емблема 0:3 <strong>Дебрецен</strong> емблема Дебрецен
05.08
Бекешчаба 1912 Бекешчаба 1912 емблема 1:1 Вашаш емблема Вашаш
Кръг 1
02.08
Вашаш Вашаш емблема 1:1 Казинцбарцикаи емблема Казинцбарцикаи
02.08
Айка <strong>Айка</strong> емблема 2:1 Дьор емблема Дьор
02.08
Печ МФК <strong>Печ МФК</strong> емблема 4:0 Дороги емблема Дороги
02.08
Сегед Сегед емблема 1:2 <strong>Бекешчаба 1912</strong> емблема Бекешчаба 1912
02.08
Шиофок Шиофок емблема 1:5 <strong>Халадаш</strong> емблема Халадаш
02.08
Солноки МАВ <strong>Солноки МАВ</strong> емблема 1:0 Сентлоринц емблема Сентлоринц
02.08
Гирмот <strong>Гирмот</strong> емблема 3:0 Чаквари емблема Чаквари
02.08
Дебрецен <strong>Дебрецен</strong> емблема 1:0 Будайорши емблема Будайорши
02.08
Шорокшар <strong>Шорокшар</strong> емблема 1:0 Дебрецени ЕАК емблема Дебрецени ЕАК
01.08
Капошвар Капошвар емблема 0:1 <strong>Ниредхаза</strong> емблема Ниредхаза
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света