Класиране Унгария Втора Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Вашаш12268222411
2Кечкемети ТЕ12257412010
3Халадаш1225741134
4Сегед12206241610
5Диошдьор12205522014
6Ниредхаза12205522015
7Дороги12185341113
8Шиофок12173811511
9Сентлоринц12173811511
10Дьор12174531916
11Айка12154351616
12Печ МФК12154351112
13Солноки МАВ11154341518
14Шорокшар12154351823
15Будафоки12144261717
16Будайорши12112551521
17Чаквари11102451316
18Бекешчаба 19121281561523
19Керулети ТВЕ1271471024
20Тисакечке12202101230

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Кечкемети ТЕ819611156
2Вашаш719610124
3Диошдьор614420135
4Печ МФК814422106
5Халадаш51341083
6Ниредхаза61233094
7Айка611321105
8Шиофок711250139
9Солноки МАВ711322911
10Сегед51031183
11Будафоки610312108
12Дьор6923197
13Дороги5822133
14Сентлоринц5714074
15Шорокшар4620266
16Чаквари5512266
17Будайорши65123913
18Бекешчаба 191263033712
19Керулети ТВЕ63033512
20Тисакечке50005613

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Халадаш71233151
2Сегед71031387
3Сентлоринц71024187
4Дороги710313810
5Шорокшар892331217
6Дьор68222109
7Ниредхаза682221111
8Вашаш57212127
9Кечкемети ТЕ4613054
10Шиофок5613122
11Будайорши6613268
12Диошдьор6613279
13Чаквари65123710
14Бекешчаба 191265123811
15Солноки МАВ4411267
16Будафоки6411479
17Айка64114611
18Керулети ТВЕ64114512
19Тисакечке72025617
20Печ МФК4101316

Унгария Втора Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 6
20.10
Чаквари Чаквари емблема - Солноки МАВ емблема Солноки МАВ
0.00 | 0.00 | 0.00
Кръг 13
24.10
Керулети ТВЕ Керулети ТВЕ емблема - Шиофок емблема Шиофок
0.00 | 0.00 | 0.00
24.10
Ниредхаза Ниредхаза емблема - Солноки МАВ емблема Солноки МАВ
0.00 | 0.00 | 0.00
24.10
Дьор Дьор емблема - Печ МФК емблема Печ МФК
0.00 | 0.00 | 0.00
24.10
Тисакечке Тисакечке емблема - Диошдьор емблема Диошдьор
0.00 | 0.00 | 0.00
24.10
Дороги Дороги емблема - Чаквари емблема Чаквари
0.00 | 0.00 | 0.00
24.10
Будафоки Будафоки емблема - Будайорши емблема Будайорши
2.35 | 3.00 | 2.80
Кръг 32
24.10
Шорокшар Шорокшар емблема - Сентлоринц емблема Сентлоринц
0.00 | 0.00 | 0.00
Кръг 13
24.10
Бекешчаба 1912 Бекешчаба 1912 емблема - Кечкемети ТЕ емблема Кечкемети ТЕ
0.00 | 0.00 | 0.00
24.10
Халадаш Халадаш емблема - Айка емблема Айка
0.00 | 0.00 | 0.00

Унгария Втора Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 12
18.10
Вашаш <strong>Вашаш</strong> емблема 1:0 Керулети ТВЕ емблема Керулети ТВЕ
17.10
Печ МФК <strong>Печ МФК</strong> емблема 3:1 Будафоки емблема Будафоки
17.10
Солноки МАВ Солноки МАВ емблема 0:2 <strong>Дьор</strong> емблема Дьор
17.10
Чаквари <strong>Чаквари</strong> емблема 3:1 Сегед емблема Сегед
17.10
Диошдьор <strong>Диошдьор</strong> емблема 2:0 Дороги емблема Дороги
17.10
Айка <strong>Айка</strong> емблема 5:1 Тисакечке емблема Тисакечке
17.10
Кечкемети ТЕ Кечкемети ТЕ емблема 0:0 Ниредхаза емблема Ниредхаза
17.10
Шиофок Шиофок емблема 2:2 Бекешчаба 1912 емблема Бекешчаба 1912
17.10
Шорокшар <strong>Шорокшар</strong> емблема 1:0 Халадаш емблема Халадаш
17.10
Будайорши Будайорши емблема 1:1 Сентлоринц емблема Сентлоринц
Кръг 11
04.10
Ниредхаза Ниредхаза емблема 0:0 Шиофок емблема Шиофок
03.10
Бекешчаба 1912 Бекешчаба 1912 емблема 0:3 <strong>Вашаш</strong> емблема Вашаш
03.10
Дьор Дьор емблема 0:1 <strong>Кечкемети ТЕ</strong> емблема Кечкемети ТЕ
03.10
Печ МФК <strong>Печ МФК</strong> емблема 1:0 Солноки МАВ емблема Солноки МАВ
03.10
Халадаш <strong>Халадаш</strong> емблема 2:1 Будайорши емблема Будайорши
03.10
Тисакечке Тисакечке емблема 2:3 <strong>Шорокшар</strong> емблема Шорокшар
03.10
Сегед <strong>Сегед</strong> емблема 2:1 Диошдьор емблема Диошдьор
03.10
Керулети ТВЕ Керулети ТВЕ емблема 2:2 Чаквари емблема Чаквари
03.10
Дороги Дороги емблема 0:0 Айка емблема Айка
03.10
Будафоки <strong>Будафоки</strong> емблема 2:1 Сентлоринц емблема Сентлоринц
Кръг 10
29.09
Солноки МАВ <strong>Солноки МАВ</strong> емблема 1:0 Будафоки емблема Будафоки
29.09
Кечкемети ТЕ <strong>Кечкемети ТЕ</strong> емблема 1:0 Печ МФК емблема Печ МФК
29.09
Шиофок <strong>Шиофок</strong> емблема 4:1 Дьор емблема Дьор
29.09
Чаквари Чаквари емблема 1:2 <strong>Бекешчаба 1912</strong> емблема Бекешчаба 1912
29.09
Диошдьор Диошдьор емблема 1:1 Керулети ТВЕ емблема Керулети ТВЕ
29.09
Айка Айка емблема 0:1 <strong>Сегед</strong> емблема Сегед
29.09
Вашаш <strong>Вашаш</strong> емблема 2:0 Ниредхаза емблема Ниредхаза
29.09
Шорокшар Шорокшар емблема 1:2 <strong>Дороги</strong> емблема Дороги
29.09
Будайорши <strong>Будайорши</strong> емблема 3:0 Тисакечке емблема Тисакечке
29.09
Сентлоринц Сентлоринц емблема 0:0 Халадаш емблема Халадаш
Кръг 9
26.09
Дьор <strong>Дьор</strong> емблема 3:1 Вашаш емблема Вашаш
26.09
Бекешчаба 1912 Бекешчаба 1912 емблема 2:2 Диошдьор емблема Диошдьор
26.09
Печ МФК Печ МФК емблема 0:1 <strong>Шиофок</strong> емблема Шиофок
26.09
Солноки МАВ Солноки МАВ емблема 2:2 Кечкемети ТЕ емблема Кечкемети ТЕ
26.09
Тисакечке Тисакечке емблема 1:2 <strong>Сентлоринц</strong> емблема Сентлоринц
26.09
Сегед <strong>Сегед</strong> емблема 2:0 Шорокшар емблема Шорокшар
26.09
Будафоки Будафоки емблема 0:2 <strong>Халадаш</strong> емблема Халадаш
26.09
Керулети ТВЕ Керулети ТВЕ емблема 2:4 <strong>Айка</strong> емблема Айка
26.09
Ниредхаза Ниредхаза емблема 1:1 Чаквари емблема Чаквари
26.09
Дороги Дороги емблема 0:0 Будайорши емблема Будайорши
Кръг 8
15.09
Кечкемети ТЕ <strong>Кечкемети ТЕ</strong> емблема 1:0 Будафоки емблема Будафоки
15.09
Шиофок <strong>Шиофок</strong> емблема 3:2 Солноки МАВ емблема Солноки МАВ
15.09
Чаквари Чаквари емблема 2:2 Дьор емблема Дьор
15.09
Диошдьор <strong>Диошдьор</strong> емблема 4:2 Ниредхаза емблема Ниредхаза
15.09
Айка <strong>Айка</strong> емблема 2:1 Бекешчаба 1912 емблема Бекешчаба 1912
15.09
Халадаш <strong>Халадаш</strong> емблема 1:0 Тисакечке емблема Тисакечке
15.09
Вашаш <strong>Вашаш</strong> емблема 1:0 Печ МФК емблема Печ МФК
15.09
Шорокшар <strong>Шорокшар</strong> емблема 2:1 Керулети ТВЕ емблема Керулети ТВЕ
15.09
Будайорши Будайорши емблема 1:4 <strong>Сегед</strong> емблема Сегед
15.09
Сентлоринц Сентлоринц емблема 0:0 Дороги емблема Дороги
Кръг 7
12.09
Дьор Дьор емблема 2:2 Диошдьор емблема Диошдьор
12.09
Бекешчаба 1912 Бекешчаба 1912 емблема 2:3 <strong>Шорокшар</strong> емблема Шорокшар
12.09
Печ МФК <strong>Печ МФК</strong> емблема 2:1 Чаквари емблема Чаквари
12.09
Солноки МАВ Солноки МАВ емблема 0:5 <strong>Вашаш</strong> емблема Вашаш
12.09
Кечкемети ТЕ <strong>Кечкемети ТЕ</strong> емблема 1:0 Шиофок емблема Шиофок
12.09
Сегед Сегед емблема 0:1 <strong>Сентлоринц</strong> емблема Сентлоринц
12.09
Керулети ТВЕ Керулети ТВЕ емблема 0:0 Будайорши емблема Будайорши
12.09
Ниредхаза <strong>Ниредхаза</strong> емблема 2:0 Айка емблема Айка
12.09
Дороги Дороги емблема 0:2 <strong>Халадаш</strong> емблема Халадаш
12.09
Будафоки <strong>Будафоки</strong> емблема 4:2 Тисакечке емблема Тисакечке
Кръг 6
29.08
Шиофок Шиофок емблема 1:1 Будафоки емблема Будафоки
29.08
Вашаш Вашаш емблема 1:1 Кечкемети ТЕ емблема Кечкемети ТЕ
29.08
Айка <strong>Айка</strong> емблема 1:0 Дьор емблема Дьор
29.08
Халадаш <strong>Халадаш</strong> емблема 1:0 Сегед емблема Сегед
29.08
Тисакечке Тисакечке емблема 1:2 <strong>Дороги</strong> емблема Дороги
29.08
Шорокшар Шорокшар емблема 2:3 <strong>Ниредхаза</strong> емблема Ниредхаза
29.08
Будайорши Будайорши емблема 1:1 Бекешчаба 1912 емблема Бекешчаба 1912
29.08
Сентлоринц <strong>Сентлоринц</strong> емблема 4:1 Керулети ТВЕ емблема Керулети ТВЕ
29.08
Диошдьор <strong>Диошдьор</strong> емблема 3:0 Печ МФК емблема Печ МФК
Кръг 5
23.08
Солноки МАВ <strong>Солноки МАВ</strong> емблема 2:0 Диошдьор емблема Диошдьор
22.08
Бекешчаба 1912 Бекешчаба 1912 емблема 1:1 Сентлоринц емблема Сентлоринц
22.08
Дьор Дьор емблема 2:2 Шорокшар емблема Шорокшар
22.08
Печ МФК <strong>Печ МФК</strong> емблема 2:0 Айка емблема Айка
22.08
Кечкемети ТЕ <strong>Кечкемети ТЕ</strong> емблема 2:0 Чаквари емблема Чаквари
22.08
Шиофок Шиофок емблема 2:2 Вашаш емблема Вашаш
22.08
Сегед Сегед емблема 1:1 Тисакечке емблема Тисакечке
22.08
Керулети ТВЕ Керулети ТВЕ емблема 0:0 Халадаш емблема Халадаш
22.08
Ниредхаза <strong>Ниредхаза</strong> емблема 3:1 Будайорши емблема Будайорши
22.08
Будафоки <strong>Будафоки</strong> емблема 2:0 Дороги емблема Дороги
Кръг 4
18.08
Чаквари Чаквари емблема 0:0 Шиофок емблема Шиофок
18.08
Диошдьор Диошдьор емблема 1:1 Кечкемети ТЕ емблема Кечкемети ТЕ
18.08
Айка Айка емблема 1:1 Солноки МАВ емблема Солноки МАВ
18.08
Халадаш <strong>Халадаш</strong> емблема 3:1 Бекешчаба 1912 емблема Бекешчаба 1912
18.08
Тисакечке Тисакечке емблема 1:2 <strong>Керулети ТВЕ</strong> емблема Керулети ТВЕ
Кръг 23
18.08
Печ МФК Печ МФК емблема 1:1 Шорокшар емблема Шорокшар
Кръг 4
18.08
Вашаш <strong>Вашаш</strong> емблема 3:1 Будафоки емблема Будафоки
18.08
Будайорши Будайорши емблема 1:4 <strong>Дьор</strong> емблема Дьор
18.08
Сентлоринц Сентлоринц емблема 2:2 Ниредхаза емблема Ниредхаза
18.08
Дороги <strong>Дороги</strong> емблема 1:0 Сегед емблема Сегед
Кръг 3
15.08
Бекешчаба 1912 Бекешчаба 1912 емблема 2:2 Тисакечке емблема Тисакечке
15.08
Дьор Дьор емблема 1:1 Сентлоринц емблема Сентлоринц
15.08
Печ МФК Печ МФК емблема 1:1 Будайорши емблема Будайорши
15.08
Солноки МАВ <strong>Солноки МАВ</strong> емблема 3:1 Шорокшар емблема Шорокшар
15.08
Кечкемети ТЕ <strong>Кечкемети ТЕ</strong> емблема 3:1 Айка емблема Айка
15.08
Шиофок Шиофок емблема 1:1 Диошдьор емблема Диошдьор
15.08
Вашаш <strong>Вашаш</strong> емблема 2:1 Чаквари емблема Чаквари
15.08
Керулети ТВЕ Керулети ТВЕ емблема 1:2 <strong>Дороги</strong> емблема Дороги
15.08
Ниредхаза Ниредхаза емблема 0:0 Халадаш емблема Халадаш
15.08
Будафоки Будафоки емблема 1:1 Сегед емблема Сегед
Кръг 2
09.08
Диошдьор <strong>Диошдьор</strong> емблема 2:1 Вашаш емблема Вашаш
08.08
Айка Айка емблема 1:1 Шиофок емблема Шиофок
08.08
Халадаш Халадаш емблема 1:1 Дьор емблема Дьор
08.08
Тисакечке Тисакечке емблема 1:4 <strong>Ниредхаза</strong> емблема Ниредхаза
08.08
Сегед <strong>Сегед</strong> емблема 3:0 Керулети ТВЕ емблема Керулети ТВЕ
08.08
Будафоки Будафоки емблема 1:2 <strong>Чаквари</strong> емблема Чаквари
Кръг 21
08.08
Кечкемети ТЕ <strong>Кечкемети ТЕ</strong> емблема 5:2 Шорокшар емблема Шорокшар
Кръг 2
08.08
Будайорши Будайорши емблема 2:3 <strong>Солноки МАВ</strong> емблема Солноки МАВ
08.08
Сентлоринц Сентлоринц емблема 1:1 Печ МФК емблема Печ МФК
08.08
Дороги <strong>Дороги</strong> емблема 2:1 Бекешчаба 1912 емблема Бекешчаба 1912
Кръг 1
02.08
Печ МФК Печ МФК емблема 0:1 <strong>Халадаш</strong> емблема Халадаш
01.08
Бекешчаба 1912 Бекешчаба 1912 емблема 0:1 <strong>Сегед</strong> емблема Сегед
01.08
Дьор <strong>Дьор</strong> емблема 1:0 Тисакечке емблема Тисакечке
01.08
Солноки МАВ Солноки МАВ емблема 1:1 Сентлоринц емблема Сентлоринц
01.08
Кечкемети ТЕ Кечкемети ТЕ емблема 2:3 <strong>Будайорши</strong> емблема Будайорши
01.08
Шиофок Шиофок емблема 0:0 Шорокшар емблема Шорокшар
01.08
Вашаш <strong>Вашаш</strong> емблема 2:1 Айка емблема Айка
01.08
Чаквари Чаквари емблема 0:1 <strong>Диошдьор</strong> емблема Диошдьор
01.08
Керулети ТВЕ Керулети ТВЕ емблема 0:4 <strong>Будафоки</strong> емблема Будафоки
01.08
Ниредхаза <strong>Ниредхаза</strong> емблема 3:2 Дороги емблема Дороги
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света