Класиране Унгария Първа Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Ференцварош296619916019
2Пушкаш295517484332
3МОЛ Фехевар294713885734
4Пакс2941118106055
5МТК Будапеща2939109103939
6Кишварда2939109102434
7Мезьокьовешд2938108113138
8Уйпещ2938115134057
9Хонвед293389124242
10Залаегерсег293086154552
11Будафоки292776163254
12Диошдьор292675173148

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Ференцварош14351121297
2Пушкаш153210232413
3Пакс15278343319
4МОЛ Фехевар15267533215
5Мезьокьовешд14268242217
6Уйпещ14237252024
7МТК Будапеща14205541916
8Залаегерсег15185372826
9Кишварда1418464912
10Диошдьор14174552021
11Будафоки15144291830
12Хонвед15122672426

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Ференцварош15318703112
2Пушкаш14237251919
3МОЛ Фехевар14216352519
4Хонвед14216351816
5Кишварда15216361522
6МТК Будапеща15195462023
7Уйпещ15154382033
8Пакс14143562736
9Будафоки14133471424
10Залаегерсег14123381726
11Мезьокьовешд1512267921
12Диошдьор15930121127

Унгария Първа Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 30
20.04
Залаегерсег Залаегерсег емблема - Будафоки емблема Будафоки
1.71 | 3.65 | 4.05
20.04
Ференцварош Ференцварош емблема - Уйпещ емблема Уйпещ
1.29 | 4.90 | 7.75
21.04
МТК Будапеща МТК Будапеща емблема - Кишварда емблема Кишварда
0.00 | 0.00 | 0.00
21.04
Диошдьор Диошдьор емблема - Пушкаш емблема Пушкаш
3.95 | 3.55 | 1.71
21.04
Мезьокьовешд Мезьокьовешд емблема - МОЛ Фехевар емблема МОЛ Фехевар
3.30 | 3.15 | 2.05
21.04
Пакс Пакс емблема - Хонвед емблема Хонвед
2.00 | 3.20 | 3.30

Унгария Първа Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 29
18.04
Хонвед Хонвед емблема 2:3 <strong>МОЛ Фехевар</strong> емблема МОЛ Фехевар
18.04
Пушкаш <strong>Пушкаш</strong> емблема 3:0 МТК Будапеща емблема МТК Будапеща
17.04
Пакс Пакс емблема 1:1 Залаегерсег емблема Залаегерсег
17.04
Кишварда Кишварда емблема 0:0 Ференцварош емблема Ференцварош
17.04
Уйпещ <strong>Уйпещ</strong> емблема 3:0 Мезьокьовешд емблема Мезьокьовешд
16.04
Будафоки Будафоки емблема 1:2 <strong>Диошдьор</strong> емблема Диошдьор
Кръг 28
11.04
Залаегерсег Залаегерсег емблема 0:1 <strong>Хонвед</strong> емблема Хонвед
11.04
Диошдьор Диошдьор емблема 1:4 <strong>Пакс</strong> емблема Пакс
10.04
Ференцварош Ференцварош емблема 1:1 Пушкаш емблема Пушкаш
10.04
МОЛ Фехевар <strong>МОЛ Фехевар</strong> емблема 4:0 Уйпещ емблема Уйпещ
10.04
МТК Будапеща МТК Будапеща емблема 0:0 Будафоки емблема Будафоки
09.04
Мезьокьовешд Мезьокьовешд емблема 0:1 <strong>Кишварда</strong> емблема Кишварда
Кръг 27
04.04
Пушкаш <strong>Пушкаш</strong> емблема 2:0 Мезьокьовешд емблема Мезьокьовешд
04.04
Будафоки Будафоки емблема 0:4 <strong>Ференцварош</strong> емблема Ференцварош
04.04
Кишварда Кишварда емблема 0:0 МОЛ Фехевар емблема МОЛ Фехевар
03.04
Хонвед Хонвед емблема 2:2 Уйпещ емблема Уйпещ
03.04
Залаегерсег <strong>Залаегерсег</strong> емблема 2:0 Диошдьор емблема Диошдьор
03.04
Пакс <strong>Пакс</strong> емблема 3:1 МТК Будапеща емблема МТК Будапеща
Кръг 26
14.03
Пушкаш <strong>Пушкаш</strong> емблема 1:0 МОЛ Фехевар емблема МОЛ Фехевар
14.03
Ференцварош <strong>Ференцварош</strong> емблема 5:2 Пакс емблема Пакс
14.03
Мезьокьовешд <strong>Мезьокьовешд</strong> емблема 2:1 Будафоки емблема Будафоки
13.03
Диошдьор Диошдьор емблема 0:0 Хонвед емблема Хонвед
13.03
МТК Будапеща <strong>МТК Будапеща</strong> емблема 3:0 Залаегерсег емблема Залаегерсег
13.03
Уйпещ <strong>Уйпещ</strong> емблема 3:0 Кишварда емблема Кишварда
Кръг 25
07.03
Будафоки Будафоки емблема 1:2 <strong>МОЛ Фехевар</strong> емблема МОЛ Фехевар
07.03
Залаегерсег Залаегерсег емблема 2:2 Ференцварош емблема Ференцварош
07.03
Хонвед Хонвед емблема 0:1 <strong>Кишварда</strong> емблема Кишварда
06.03
Пушкаш <strong>Пушкаш</strong> емблема 2:1 Уйпещ емблема Уйпещ
06.03
Пакс Пакс емблема 2:2 Мезьокьовешд емблема Мезьокьовешд
05.03
Диошдьор Диошдьор емблема 0:0 МТК Будапеща емблема МТК Будапеща
Кръг 24
03.03
МОЛ Фехевар МОЛ Фехевар емблема 2:2 Пакс емблема Пакс
03.03
Уйпещ <strong>Уйпещ</strong> емблема 2:0 Будафоки емблема Будафоки
03.03
Мезьокьовешд <strong>Мезьокьовешд</strong> емблема 2:0 Залаегерсег емблема Залаегерсег
02.03
Ференцварош <strong>Ференцварош</strong> емблема 1:0 Диошдьор емблема Диошдьор
02.03
Хонвед <strong>Хонвед</strong> емблема 3:2 МТК Будапеща емблема МТК Будапеща
02.03
Кишварда Кишварда емблема 0:1 <strong>Пушкаш</strong> емблема Пушкаш
Кръг 23
28.02
Залаегерсег Залаегерсег емблема 0:2 <strong>МОЛ Фехевар</strong> емблема МОЛ Фехевар
28.02
Пакс Пакс емблема 1:3 <strong>Уйпещ</strong> емблема Уйпещ
27.02
МТК Будапеща МТК Будапеща емблема 2:2 Ференцварош емблема Ференцварош
27.02
Пушкаш Пушкаш емблема 1:2 <strong>Хонвед</strong> емблема Хонвед
27.02
Будафоки <strong>Будафоки</strong> емблема 2:0 Кишварда емблема Кишварда
26.02
Диошдьор Диошдьор емблема 2:2 Мезьокьовешд емблема Мезьокьовешд
Кръг 22
21.02
Пакс <strong>Пакс</strong> емблема 3:0 Кишварда емблема Кишварда
21.02
Будафоки Будафоки емблема 0:3 <strong>Пушкаш</strong> емблема Пушкаш
20.02
Ференцварош <strong>Ференцварош</strong> емблема 1:0 Хонвед емблема Хонвед
20.02
МОЛ Фехевар МОЛ Фехевар емблема 1:3 <strong>Диошдьор</strong> емблема Диошдьор
20.02
Залаегерсег <strong>Залаегерсег</strong> емблема 3:0 Уйпещ емблема Уйпещ
19.02
МТК Будапеща МТК Будапеща емблема 0:0 Мезьокьовешд емблема Мезьокьовешд
Кръг 21
14.02
МОЛ Фехевар МОЛ Фехевар емблема 1:2 <strong>МТК Будапеща</strong> емблема МТК Будапеща
14.02
Мезьокьовешд Мезьокьовешд емблема 2:2 Ференцварош емблема Ференцварош
13.02
Хонвед Хонвед емблема 2:3 <strong>Будафоки</strong> емблема Будафоки
13.02
Кишварда <strong>Кишварда</strong> емблема 2:1 Залаегерсег емблема Залаегерсег
13.02
Пушкаш <strong>Пушкаш</strong> емблема 3:2 Пакс емблема Пакс
12.02
Уйпещ <strong>Уйпещ</strong> емблема 1:0 Диошдьор емблема Диошдьор
Кръг 20
07.02
Ференцварош <strong>Ференцварош</strong> емблема 2:0 МОЛ Фехевар емблема МОЛ Фехевар
07.02
Залаегерсег Залаегерсег емблема 1:2 <strong>Пушкаш</strong> емблема Пушкаш
07.02
Пакс <strong>Пакс</strong> емблема 4:1 Будафоки емблема Будафоки
06.02
МТК Будапеща МТК Будапеща емблема 1:3 <strong>Уйпещ</strong> емблема Уйпещ
06.02
Мезьокьовешд <strong>Мезьокьовешд</strong> емблема 2:1 Хонвед емблема Хонвед
06.02
Диошдьор <strong>Диошдьор</strong> емблема 2:0 Кишварда емблема Кишварда
Кръг 19
03.02
Будафоки <strong>Будафоки</strong> емблема 3:1 Залаегерсег емблема Залаегерсег
03.02
Уйпещ Уйпещ емблема 0:4 <strong>Ференцварош</strong> емблема Ференцварош
03.02
Хонвед Хонвед емблема 1:1 Пакс емблема Пакс
03.02
Пушкаш <strong>Пушкаш</strong> емблема 2:0 Диошдьор емблема Диошдьор
02.02
МОЛ Фехевар МОЛ Фехевар емблема 0:0 Мезьокьовешд емблема Мезьокьовешд
02.02
Кишварда Кишварда емблема 0:2 <strong>МТК Будапеща</strong> емблема МТК Будапеща
Кръг 18
31.01
Диошдьор Диошдьор емблема 1:1 Будафоки емблема Будафоки
31.01
Залаегерсег Залаегерсег емблема 4:4 Пакс емблема Пакс
30.01
МОЛ Фехевар МОЛ Фехевар емблема 1:2 <strong>Хонвед</strong> емблема Хонвед
30.01
Ференцварош Ференцварош емблема 1:1 Кишварда емблема Кишварда
30.01
Мезьокьовешд <strong>Мезьокьовешд</strong> емблема 3:2 Уйпещ емблема Уйпещ
30.01
МТК Будапеща МТК Будапеща емблема 0:1 <strong>Пушкаш</strong> емблема Пушкаш
Кръг 5
27.01
Будафоки Будафоки емблема 0:3 <strong>Ференцварош</strong> емблема Ференцварош
27.01
Кишварда <strong>Кишварда</strong> емблема 2:1 МОЛ Фехевар емблема МОЛ Фехевар
Кръг 17
24.01
Хонвед Хонвед емблема 2:2 Залаегерсег емблема Залаегерсег
24.01
Пакс <strong>Пакс</strong> емблема 2:1 Диошдьор емблема Диошдьор
24.01
Будафоки Будафоки емблема 2:2 МТК Будапеща емблема МТК Будапеща
23.01
Уйпещ Уйпещ емблема 0:5 <strong>МОЛ Фехевар</strong> емблема МОЛ Фехевар
23.01
Пушкаш Пушкаш емблема 1:1 Ференцварош емблема Ференцварош
23.01
Кишварда Кишварда емблема 0:0 Мезьокьовешд емблема Мезьокьовешд
Кръг 2
20.01
Ференцварош Ференцварош емблема 0:1 <strong>Диошдьор</strong> емблема Диошдьор
Кръг 10
23.12
Будафоки Будафоки емблема 1:2 <strong>Хонвед</strong> емблема Хонвед
Кръг 11
23.12
Уйпещ <strong>Уйпещ</strong> емблема 3:2 Залаегерсег емблема Залаегерсег
Кръг 16
20.12
Уйпещ <strong>Уйпещ</strong> емблема 2:1 Хонвед емблема Хонвед
20.12
Мезьокьовешд <strong>Мезьокьовешд</strong> емблема 1:0 Пушкаш емблема Пушкаш
19.12
Ференцварош <strong>Ференцварош</strong> емблема 2:1 Будафоки емблема Будафоки
19.12
Диошдьор Диошдьор емблема 1:3 <strong>Залаегерсег</strong> емблема Залаегерсег
19.12
МТК Будапеща <strong>МТК Будапеща</strong> емблема 3:1 Пакс емблема Пакс
18.12
МОЛ Фехевар <strong>МОЛ Фехевар</strong> емблема 3:0 Кишварда емблема Кишварда
Кръг 15
16.12
Пакс Пакс емблема 1:3 <strong>Ференцварош</strong> емблема Ференцварош
16.12
Будафоки Будафоки емблема 0:1 <strong>Мезьокьовешд</strong> емблема Мезьокьовешд
16.12
Хонвед <strong>Хонвед</strong> емблема 5:1 Диошдьор емблема Диошдьор
16.12
Залаегерсег <strong>Залаегерсег</strong> емблема 2:0 МТК Будапеща емблема МТК Будапеща
15.12
МОЛ Фехевар МОЛ Фехевар емблема 1:1 Пушкаш емблема Пушкаш
15.12
Кишварда Кишварда емблема 1:1 Уйпещ емблема Уйпещ
Кръг 14
13.12
МТК Будапеща <strong>МТК Будапеща</strong> емблема 1:0 Диошдьор емблема Диошдьор
13.12
Мезьокьовешд <strong>Мезьокьовешд</strong> емблема 4:3 Пакс емблема Пакс
12.12
МОЛ Фехевар <strong>МОЛ Фехевар</strong> емблема 4:1 Будафоки емблема Будафоки
12.12
Ференцварош <strong>Ференцварош</strong> емблема 2:0 Залаегерсег емблема Залаегерсег
12.12
Кишварда Кишварда емблема 0:0 Хонвед емблема Хонвед
11.12
Уйпещ Уйпещ емблема 1:2 <strong>Пушкаш</strong> емблема Пушкаш
Кръг 13
06.12
Пакс <strong>Пакс</strong> емблема 1:0 МОЛ Фехевар емблема МОЛ Фехевар
06.12
Хонвед Хонвед емблема 2:2 МТК Будапеща емблема МТК Будапеща
05.12
Пушкаш Пушкаш емблема 0:0 Кишварда емблема Кишварда
05.12
Диошдьор Диошдьор емблема 1:3 <strong>Ференцварош</strong> емблема Ференцварош
05.12
Залаегерсег <strong>Залаегерсег</strong> емблема 3:0 Мезьокьовешд емблема Мезьокьовешд
04.12
Будафоки Будафоки емблема 1:1 Уйпещ емблема Уйпещ
Кръг 12
29.11
Хонвед Хонвед емблема 0:1 <strong>Пушкаш</strong> емблема Пушкаш
29.11
Мезьокьовешд <strong>Мезьокьовешд</strong> емблема 2:1 Диошдьор емблема Диошдьор
28.11
Ференцварош <strong>Ференцварош</strong> емблема 2:0 МТК Будапеща емблема МТК Будапеща
28.11
МОЛ Фехевар <strong>МОЛ Фехевар</strong> емблема 2:0 Залаегерсег емблема Залаегерсег
28.11
Кишварда Кишварда емблема 0:0 Будафоки емблема Будафоки
27.11
Уйпещ Уйпещ емблема 1:1 Пакс емблема Пакс
Кръг 11
22.11
МОЛ Фехевар <strong>МОЛ Фехевар</strong> емблема 3:0 Диошдьор емблема Диошдьор
21.11
Хонвед Хонвед емблема 0:1 <strong>Ференцварош</strong> емблема Ференцварош
21.11
Мезьокьовешд Мезьокьовешд емблема 0:1 <strong>МТК Будапеща</strong> емблема МТК Будапеща
21.11
Пушкаш <strong>Пушкаш</strong> емблема 3:0 Будафоки емблема Будафоки
20.11
Кишварда <strong>Кишварда</strong> емблема 3:1 Пакс емблема Пакс
Кръг 10
08.11
Ференцварош <strong>Ференцварош</strong> емблема 3:0 Мезьокьовешд емблема Мезьокьовешд
08.11
Залаегерсег Залаегерсег емблема 1:2 <strong>Кишварда</strong> емблема Кишварда
07.11
МТК Будапеща <strong>МТК Будапеща</strong> емблема 3:1 МОЛ Фехевар емблема МОЛ Фехевар
07.11
Пакс <strong>Пакс</strong> емблема 6:2 Пушкаш емблема Пушкаш
06.11
Диошдьор <strong>Диошдьор</strong> емблема 3:0 Уйпещ емблема Уйпещ
Кръг 1
04.11
Пушкаш <strong>Пушкаш</strong> емблема 1:0 Хонвед емблема Хонвед
Кръг 9
01.11
Кишварда <strong>Кишварда</strong> емблема 1:0 Диошдьор емблема Диошдьор
01.11
Уйпещ Уйпещ емблема 0:4 <strong>МТК Будапеща</strong> емблема МТК Будапеща
01.11
Будафоки Будафоки емблема 2:3 <strong>Пакс</strong> емблема Пакс
31.10
МОЛ Фехевар МОЛ Фехевар емблема 1:1 Ференцварош емблема Ференцварош
31.10
Хонвед Хонвед емблема 1:1 Мезьокьовешд емблема Мезьокьовешд
31.10
Пушкаш Пушкаш емблема 1:2 <strong>Залаегерсег</strong> емблема Залаегерсег
Кръг 8
25.10
Диошдьор <strong>Диошдьор</strong> емблема 3:0 Пушкаш емблема Пушкаш
25.10
Мезьокьовешд Мезьокьовешд емблема 1:2 <strong>МОЛ Фехевар</strong> емблема МОЛ Фехевар
25.10
Залаегерсег Залаегерсег емблема 1:3 <strong>Будафоки</strong> емблема Будафоки
24.10
Ференцварош <strong>Ференцварош</strong> емблема 2:0 Уйпещ емблема Уйпещ
24.10
Пакс Пакс емблема 0:0 Хонвед емблема Хонвед
24.10
МТК Будапеща МТК Будапеща емблема 1:1 Кишварда емблема Кишварда
Кръг 7
18.10
Хонвед Хонвед емблема 2:2 МОЛ Фехевар емблема МОЛ Фехевар
18.10
Пакс <strong>Пакс</strong> емблема 3:1 Залаегерсег емблема Залаегерсег
17.10
Пушкаш Пушкаш емблема 0:3 <strong>МТК Будапеща</strong> емблема МТК Будапеща
17.10
Уйпещ <strong>Уйпещ</strong> емблема 1:0 Мезьокьовешд емблема Мезьокьовешд
17.10
Будафоки <strong>Будафоки</strong> емблема 2:1 Диошдьор емблема Диошдьор
16.10
Кишварда Кишварда емблема 0:2 <strong>Ференцварош</strong> емблема Ференцварош
Кръг 6
04.10
МОЛ Фехевар <strong>МОЛ Фехевар</strong> емблема 5:1 Уйпещ емблема Уйпещ
04.10
Ференцварош <strong>Ференцварош</strong> емблема 2:1 Пушкаш емблема Пушкаш
04.10
Залаегерсег Залаегерсег емблема 2:4 <strong>Хонвед</strong> емблема Хонвед
03.10
Диошдьор Диошдьор емблема 1:2 <strong>Пакс</strong> емблема Пакс
03.10
Мезьокьовешд Мезьокьовешд емблема 1:2 <strong>Кишварда</strong> емблема Кишварда
02.10
МТК Будапеща МТК Будапеща емблема 1:2 <strong>Будафоки</strong> емблема Будафоки
Кръг 5
27.09
Хонвед Хонвед емблема 1:2 <strong>Уйпещ</strong> емблема Уйпещ
26.09
Залаегерсег <strong>Залаегерсег</strong> емблема 3:1 Диошдьор емблема Диошдьор
26.09
Пакс <strong>Пакс</strong> емблема 4:0 МТК Будапеща емблема МТК Будапеща
25.09
Пушкаш <strong>Пушкаш</strong> емблема 1:0 Мезьокьовешд емблема Мезьокьовешд
Кръг 4
13.09
МТК Будапеща МТК Будапеща емблема 0:3 <strong>Залаегерсег</strong> емблема Залаегерсег
13.09
Уйпещ Уйпещ емблема 2:4 <strong>Кишварда</strong> емблема Кишварда
12.09
МОЛ Фехевар <strong>МОЛ Фехевар</strong> емблема 3:1 Пушкаш емблема Пушкаш
12.09
Диошдьор Диошдьор емблема 2:4 <strong>Хонвед</strong> емблема Хонвед
12.09
Мезьокьовешд <strong>Мезьокьовешд</strong> емблема 1:0 Будафоки емблема Будафоки
11.09
Ференцварош <strong>Ференцварош</strong> емблема 5:0 Пакс емблема Пакс
Кръг 2
04.09
Кишварда Кишварда емблема 0:3 <strong>Пушкаш</strong> емблема Пушкаш
Кръг 3
30.08
Пушкаш <strong>Пушкаш</strong> емблема 3:2 Уйпещ емблема Уйпещ
30.08
Хонвед Хонвед емблема 1:2 <strong>Кишварда</strong> емблема Кишварда
30.08
Залаегерсег Залаегерсег емблема 1:2 <strong>Ференцварош</strong> емблема Ференцварош
30.08
Будафоки Будафоки емблема 1:4 <strong>МОЛ Фехевар</strong> емблема МОЛ Фехевар
29.08
Пакс Пакс емблема 1:2 <strong>Мезьокьовешд</strong> емблема Мезьокьовешд
28.08
Диошдьор Диошдьор емблема 1:1 МТК Будапеща емблема МТК Будапеща
Кръг 2
23.08
Уйпещ Уйпещ емблема 1:1 Будафоки емблема Будафоки
22.08
МОЛ Фехевар МОЛ Фехевар емблема 1:1 Пакс емблема Пакс
21.08
МТК Будапеща <strong>МТК Будапеща</strong> емблема 3:1 Хонвед емблема Хонвед
21.08
Мезьокьовешд Мезьокьовешд емблема 1:1 Залаегерсег емблема Залаегерсег
Кръг 1
17.08
Будафоки <strong>Будафоки</strong> емблема 2:1 Кишварда емблема Кишварда
16.08
Диошдьор <strong>Диошдьор</strong> емблема 2:1 Мезьокьовешд емблема Мезьокьовешд
15.08
Залаегерсег Залаегерсег емблема 3:3 МОЛ Фехевар емблема МОЛ Фехевар
15.08
Пакс Пакс емблема 1:2 <strong>Уйпещ</strong> емблема Уйпещ
14.08
МТК Будапеща МТК Будапеща емблема 1:1 Ференцварош емблема Ференцварош
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света