Класиране Гърция Суперлига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Олимпиакос1023721186
2ПАОК1017523118
3АЕК Атина10123341216
4Арис1010244710
5Астерас109163913
6Панатинайкос1081541115
ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1ОФИ Крит71334084
2Ламия71233174
3АЕЛ Лариса71132275
4Волос71024185
5Атромитос7923265
6Панетоликос78223712
7Смирнис7613335
8ПАС Янина74115410
ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Олимпиакос266721416413
2Арис265115653416
3АЕК Атина264814664129
4ПАОК264713854926
5Панатинайкос264513673019
6Астерас264211962725
7Волос26338992632
8ПАС Янина263187112326
9Смирнис262884142635
10Атромитос2628610102435
11Ламия262358131438
12Панетоликос262048141332
13ОФИ Крит261954172243
14АЕЛ Лариса261637161842

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Олимпиакос18521710434
2ПАОК183911613713
3Арис18319452012
4Панатинайкос18298552216
5Астерас18297831815
6АЕК Атина18277652724
7Волос17246651716
8Атромитос17225751819
9Панетоликос16185381321
10ПАС Янина17164491118
11Смирнис171543101524
12Ламия16153671021
13ОФИ Крит16143581728
14АЕЛ Лариса16122681020

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Олимпиакос183811523915
2АЕК Атина183310352621
3Арис18308642114
4ПАОК18257472321
5Панатинайкос18246661918
6Астерас18225761823
7Ламия17205571121
8Смирнис16195471416
9ПАС Янина16195471618
10Волос16194751721
11ОФИ Крит17185391319
12Атромитос16153671221
13АЕЛ Лариса171543101527
14Панетоликос1710179723

Гърция Суперлига Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Гърция Суперлига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 6
19.05
ПАС Янина ПАС Янина емблема 0:2 <strong>Смирнис</strong> емблема Смирнис
Кръг 10
16.05
АЕК Атина АЕК Атина емблема 0:0 Арис емблема Арис
16.05
Панатинайкос Панатинайкос емблема 1:4 <strong>Олимпиакос</strong> емблема Олимпиакос
16.05
ПАОК ПАОК емблема 0:1 <strong>Астерас</strong> емблема Астерас
Кръг 7
15.05
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 2:2 Панетоликос емблема Панетоликос
15.05
АЕЛ Лариса <strong>АЕЛ Лариса</strong> емблема 2:0 ПАС Янина емблема ПАС Янина
15.05
Смирнис Смирнис емблема 0:1 <strong>Ламия</strong> емблема Ламия
15.05
Атромитос <strong>Атромитос</strong> емблема 1:0 Волос емблема Волос
Кръг 9
12.05
Арис Арис емблема 0:0 Панатинайкос емблема Панатинайкос
12.05
Астерас Астерас емблема 1:1 АЕК Атина емблема АЕК Атина
12.05
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 1:0 ПАОК емблема ПАОК
Кръг 8
09.05
Панатинайкос Панатинайкос емблема 0:1 <strong>АЕК Атина</strong> емблема АЕК Атина
09.05
Астерас Астерас емблема 0:0 Олимпиакос емблема Олимпиакос
09.05
ПАОК <strong>ПАОК</strong> емблема 2:0 Арис емблема Арис
Кръг 6
08.05
Волос <strong>Волос</strong> емблема 3:1 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
08.05
Панетоликос Панетоликос емблема 1:3 <strong>Атромитос</strong> емблема Атромитос
08.05
Ламия Ламия емблема 0:2 <strong>ОФИ Крит</strong> емблема ОФИ Крит
Кръг 7
05.05
АЕК Атина АЕК Атина емблема 1:2 <strong>ПАОК</strong> емблема ПАОК
05.05
Панатинайкос Панатинайкос емблема 2:2 Астерас емблема Астерас
05.05
Арис Арис емблема 1:1 Олимпиакос емблема Олимпиакос
Кръг 5
26.04
Смирнис Смирнис емблема 0:0 Волос емблема Волос
Кръг 6
25.04
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 2:0 АЕК Атина емблема АЕК Атина
25.04
Астерас Астерас емблема 1:1 Арис емблема Арис
25.04
ПАОК ПАОК емблема 0:0 Панатинайкос емблема Панатинайкос
Кръг 5
24.04
Атромитос Атромитос емблема 0:0 Ламия емблема Ламия
24.04
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 0:1 <strong>ОФИ Крит</strong> емблема ОФИ Крит
24.04
ПАС Янина ПАС Янина емблема 0:1 <strong>Панетоликос</strong> емблема Панетоликос
21.04
АЕК Атина АЕК Атина емблема 1:1 Панатинайкос емблема Панатинайкос
21.04
Арис Арис емблема 0:1 <strong>ПАОК</strong> емблема ПАОК
21.04
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 1:0 Астерас емблема Астерас
Кръг 4
19.04
Ламия Ламия емблема 0:0 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
18.04
ПАОК <strong>ПАОК</strong> емблема 2:0 Олимпиакос емблема Олимпиакос
18.04
АЕК Атина <strong>АЕК Атина</strong> емблема 3:1 Астерас емблема Астерас
18.04
Панатинайкос Панатинайкос емблема 1:2 <strong>Арис</strong> емблема Арис
17.04
Волос Волос емблема 1:1 ПАС Янина емблема ПАС Янина
17.04
Панетоликос <strong>Панетоликос</strong> емблема 1:0 Смирнис емблема Смирнис
17.04
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 1:1 Атромитос емблема Атромитос
Кръг 3
12.04
ПАС Янина ПАС Янина емблема 1:2 <strong>Ламия</strong> емблема Ламия
11.04
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 3:1 Панатинайкос емблема Панатинайкос
11.04
Астерас Астерас емблема 1:1 ПАОК емблема ПАОК
11.04
Арис Арис емблема 1:3 <strong>АЕК Атина</strong> емблема АЕК Атина
10.04
Атромитос Атромитос емблема 0:1 <strong>АЕЛ Лариса</strong> емблема АЕЛ Лариса
10.04
Смирнис Смирнис емблема 0:0 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
10.04
Волос <strong>Волос</strong> емблема 3:1 Панетоликос емблема Панетоликос
Кръг 2
04.04
АЕК Атина АЕК Атина емблема 1:5 <strong>Олимпиакос</strong> емблема Олимпиакос
04.04
Арис <strong>Арис</strong> емблема 2:0 Астерас емблема Астерас
04.04
Панатинайкос <strong>Панатинайкос</strong> емблема 3:0 ПАОК емблема ПАОК
03.04
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 1:1 Панетоликос емблема Панетоликос
03.04
Ламия Ламия емблема 1:1 Волос емблема Волос
03.04
ОФИ Крит <strong>ОФИ Крит</strong> емблема 2:1 ПАС Янина емблема ПАС Янина
03.04
Атромитос Атромитос емблема 1:1 Смирнис емблема Смирнис
Кръг 1
21.03
ПАОК <strong>ПАОК</strong> емблема 3:1 АЕК Атина емблема АЕК Атина
21.03
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 1:0 Арис емблема Арис
21.03
Астерас Астерас емблема 2:2 Панатинайкос емблема Панатинайкос
20.03
ПАС Янина <strong>ПАС Янина</strong> емблема 1:0 Атромитос емблема Атромитос
20.03
Панетоликос Панетоликос емблема 0:3 <strong>Ламия</strong> емблема Ламия
20.03
Волос Волос емблема 0:0 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
20.03
Смирнис Смирнис емблема 0:2 <strong>АЕЛ Лариса</strong> емблема АЕЛ Лариса
Кръг 26
14.03
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 1:3 <strong>Олимпиакос</strong> емблема Олимпиакос
14.03
Смирнис <strong>Смирнис</strong> емблема 1:0 Панетоликос емблема Панетоликос
14.03
Арис <strong>Арис</strong> емблема 1:0 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
14.03
Астерас Астерас емблема 0:1 <strong>ПАС Янина</strong> емблема ПАС Янина
14.03
Волос <strong>Волос</strong> емблема 1:0 АЕК Атина емблема АЕК Атина
14.03
Панатинайкос <strong>Панатинайкос</strong> емблема 2:1 ПАОК емблема ПАОК
14.03
Ламия Ламия емблема 0:0 Атромитос емблема Атромитос
Кръг 21
10.03
Ламия <strong>Ламия</strong> емблема 2:1 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
Кръг 25
08.03
АЕК Атина <strong>АЕК Атина</strong> емблема 2:0 Смирнис емблема Смирнис
07.03
ПАОК ПАОК емблема 2:2 Арис емблема Арис
07.03
Панетоликос <strong>Панетоликос</strong> емблема 1:0 Волос емблема Волос
07.03
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 3:0 Ламия емблема Ламия
06.03
ПАС Янина <strong>ПАС Янина</strong> емблема 1:0 Панатинайкос емблема Панатинайкос
06.03
Атромитос Атромитос емблема 1:1 Астерас емблема Астерас
06.03
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 2:3 <strong>АЕЛ Лариса</strong> емблема АЕЛ Лариса
Кръг 24
01.03
Волос Волос емблема 1:2 <strong>Олимпиакос</strong> емблема Олимпиакос
28.02
Панатинайкос Панатинайкос емблема 1:1 АЕК Атина емблема АЕК Атина
28.02
АЕЛ Лариса <strong>АЕЛ Лариса</strong> емблема 1:0 Панетоликос емблема Панетоликос
28.02
Ламия Ламия емблема 0:0 ПАС Янина емблема ПАС Янина
28.02
Арис <strong>Арис</strong> емблема 3:0 Атромитос емблема Атромитос
27.02
Астерас <strong>Астерас</strong> емблема 2:1 ПАОК емблема ПАОК
27.02
Смирнис <strong>Смирнис</strong> емблема 2:1 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
Кръг 8
24.02
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 0:1 <strong>Ламия</strong> емблема Ламия
Кръг 23
22.02
Панетоликос <strong>Панетоликос</strong> емблема 1:0 Панатинайкос емблема Панатинайкос
21.02
Олимпиакос Олимпиакос емблема 1:1 Арис емблема Арис
21.02
ПАС Янина <strong>ПАС Янина</strong> емблема 1:0 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
21.02
ПАОК <strong>ПАОК</strong> емблема 4:0 Ламия емблема Ламия
21.02
Волос <strong>Волос</strong> емблема 2:0 Смирнис емблема Смирнис
20.02
АЕК Атина АЕК Атина емблема 2:2 Астерас емблема Астерас
20.02
Атромитос Атромитос емблема 1:1 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
Кръг 6
18.02
Смирнис Смирнис емблема 0:1 <strong>Ламия</strong> емблема Ламия
Кръг 22
15.02
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 2:4 <strong>АЕК Атина</strong> емблема АЕК Атина
15.02
ПАС Янина ПАС Янина емблема 0:2 <strong>ПАОК</strong> емблема ПАОК
14.02
Панатинайкос <strong>Панатинайкос</strong> емблема 2:1 Олимпиакос емблема Олимпиакос
14.02
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 1:2 <strong>Волос</strong> емблема Волос
14.02
Арис Арис емблема 0:0 Панетоликос емблема Панетоликос
13.02
Смирнис <strong>Смирнис</strong> емблема 2:1 Атромитос емблема Атромитос
13.02
Астерас Астерас емблема 0:0 Ламия емблема Ламия
Кръг 21
08.02
Панетоликос Панетоликос емблема 1:2 <strong>ПАС Янина</strong> емблема ПАС Янина
07.02
АЕК Атина АЕК Атина емблема 0:2 <strong>Арис</strong> емблема Арис
07.02
Волос Волос емблема 0:1 <strong>Астерас</strong> емблема Астерас
07.02
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 3:0 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
07.02
ПАОК ПАОК емблема 2:2 Смирнис емблема Смирнис
06.02
Атромитос Атромитос емблема 2:3 <strong>Панатинайкос</strong> емблема Панатинайкос
Кръг 20
31.01
Смирнис Смирнис емблема 1:3 <strong>Олимпиакос</strong> емблема Олимпиакос
31.01
ПАОК <strong>ПАОК</strong> емблема 5:0 Панетоликос емблема Панетоликос
31.01
ПАС Янина ПАС Янина емблема 0:1 <strong>Атромитос</strong> емблема Атромитос
31.01
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 0:2 <strong>АЕК Атина</strong> емблема АЕК Атина
30.01
Панатинайкос Панатинайкос емблема 0:0 Ламия емблема Ламия
30.01
Астерас <strong>Астерас</strong> емблема 2:1 Арис емблема Арис
30.01
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 0:0 Волос емблема Волос
Кръг 19
28.01
Панетоликос Панетоликос емблема 1:1 Атромитос емблема Атромитос
27.01
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 3:0 ПАОК емблема ПАОК
27.01
АЕК Атина АЕК Атина емблема 0:2 <strong>ПАС Янина</strong> емблема ПАС Янина
27.01
Ламия <strong>Ламия</strong> емблема 1:0 Смирнис емблема Смирнис
27.01
Волос Волос емблема 0:2 <strong>Панатинайкос</strong> емблема Панатинайкос
26.01
Арис <strong>Арис</strong> емблема 1:0 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
26.01
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 0:1 <strong>Астерас</strong> емблема Астерас
Кръг 18
24.01
ПАОК ПАОК емблема 2:2 АЕК Атина емблема АЕК Атина
24.01
Панетоликос Панетоликос емблема 0:0 Ламия емблема Ламия
24.01
ПАС Янина ПАС Янина емблема 0:1 <strong>Волос</strong> емблема Волос
24.01
Атромитос Атромитос емблема 0:1 <strong>Олимпиакос</strong> емблема Олимпиакос
23.01
Панатинайкос <strong>Панатинайкос</strong> емблема 2:0 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
23.01
Смирнис Смирнис емблема 0:1 <strong>Арис</strong> емблема Арис
23.01
Астерас <strong>Астерас</strong> емблема 1:0 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
Кръг 17
17.01
АЕК Атина <strong>АЕК Атина</strong> емблема 2:1 Атромитос емблема Атромитос
17.01
Арис Арис емблема 0:1 <strong>Панатинайкос</strong> емблема Панатинайкос
17.01
Волос Волос емблема 1:1 Ламия емблема Ламия
17.01
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 0:3 <strong>ПАОК</strong> емблема ПАОК
17.01
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 1:0 ПАС Янина емблема ПАС Янина
16.01
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 0:1 <strong>Смирнис</strong> емблема Смирнис
16.01
Астерас <strong>Астерас</strong> емблема 2:0 Панетоликос емблема Панетоликос
Кръг 8
14.01
Арис Арис емблема 0:1 <strong>АЕК Атина</strong> емблема АЕК Атина
Кръг 13
14.01
Атромитос <strong>Атромитос</strong> емблема 2:1 Ламия емблема Ламия
Кръг 6
13.01
ПАОК ПАОК емблема 1:1 Олимпиакос емблема Олимпиакос
Кръг 16
11.01
Ламия Ламия емблема 0:1 <strong>АЕК Атина</strong> емблема АЕК Атина
11.01
ПАС Янина ПАС Янина емблема 0:0 Арис емблема Арис
10.01
Панатинайкос <strong>Панатинайкос</strong> емблема 2:0 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
10.01
Смирнис Смирнис емблема 0:1 <strong>Астерас</strong> емблема Астерас
10.01
Атромитос Атромитос емблема 0:0 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
10.01
ПАОК <strong>ПАОК</strong> емблема 3:1 Волос емблема Волос
09.01
Панетоликос Панетоликос емблема 1:2 <strong>Олимпиакос</strong> емблема Олимпиакос
Кръг 15
07.01
Атромитос <strong>Атромитос</strong> емблема 3:2 ПАОК емблема ПАОК
07.01
ОФИ Крит <strong>ОФИ Крит</strong> емблема 2:0 Ламия емблема Ламия
07.01
Арис <strong>Арис</strong> емблема 2:0 Волос емблема Волос
06.01
Астерас Астерас емблема 0:4 <strong>Олимпиакос</strong> емблема Олимпиакос
06.01
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 0:0 ПАС Янина емблема ПАС Янина
06.01
АЕК Атина <strong>АЕК Атина</strong> емблема 1:0 Панетоликос емблема Панетоликос
06.01
Смирнис Смирнис емблема 0:1 <strong>Панатинайкос</strong> емблема Панатинайкос
Кръг 14
04.01
Ламия <strong>Ламия</strong> емблема 2:0 Арис емблема Арис
04.01
Волос <strong>Волос</strong> емблема 1:0 Атромитос емблема Атромитос
03.01
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 3:0 АЕК Атина емблема АЕК Атина
03.01
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 1:1 ПАОК емблема ПАОК
03.01
ПАС Янина ПАС Янина емблема 1:3 <strong>Смирнис</strong> емблема Смирнис
03.01
Панатинайкос Панатинайкос емблема 0:0 Астерас емблема Астерас
03.01
Панетоликос <strong>Панетоликос</strong> емблема 2:1 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
Кръг 13
21.12
АЕК Атина АЕК Атина емблема 2:2 Волос емблема Волос
21.12
ПАС Янина ПАС Янина емблема 2:2 Астерас емблема Астерас
20.12
ПАОК <strong>ПАОК</strong> емблема 2:1 Панатинайкос емблема Панатинайкос
20.12
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 5:1 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
19.12
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 0:3 <strong>Арис</strong> емблема Арис
19.12
Панетоликос Панетоликос емблема 0:1 <strong>Смирнис</strong> емблема Смирнис
Кръг 1
16.12
АЕК Атина АЕК Атина емблема 1:1 Олимпиакос емблема Олимпиакос
Кръг 12
14.12
Астерас <strong>Астерас</strong> емблема 2:0 Атромитос емблема Атромитос
13.12
Арис <strong>Арис</strong> емблема 1:0 ПАОК емблема ПАОК
13.12
Волос Волос емблема 0:0 Панетоликос емблема Панетоликос
13.12
Смирнис Смирнис емблема 3:4 <strong>АЕК Атина</strong> емблема АЕК Атина
13.12
Ламия Ламия емблема 0:6 <strong>Олимпиакос</strong> емблема Олимпиакос
12.12
Панатинайкос <strong>Панатинайкос</strong> емблема 2:0 ПАС Янина емблема ПАС Янина
12.12
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 0:1 <strong>ОФИ Крит</strong> емблема ОФИ Крит
Кръг 8
09.12
Астерас Астерас емблема 1:1 Волос емблема Волос
Кръг 11
07.12
Панетоликос <strong>Панетоликос</strong> емблема 2:1 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
06.12
АЕК Атина АЕК Атина емблема 1:2 <strong>Панатинайкос</strong> емблема Панатинайкос
06.12
ПАОК <strong>ПАОК</strong> емблема 2:0 Астерас емблема Астерас
06.12
ПАС Янина <strong>ПАС Янина</strong> емблема 2:0 Ламия емблема Ламия
06.12
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 0:2 <strong>Смирнис</strong> емблема Смирнис
05.12
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 4:1 Волос емблема Волос
05.12
Атромитос Атромитос емблема 2:2 Арис емблема Арис
Кръг 6
02.12
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 0:3 <strong>Арис</strong> емблема Арис
Кръг 10
30.11
Смирнис Смирнис емблема 3:3 Волос емблема Волос
29.11
Астерас Астерас емблема 1:2 <strong>АЕК Атина</strong> емблема АЕК Атина
29.11
Ламия Ламия емблема 0:2 <strong>ПАОК</strong> емблема ПАОК
29.11
ОФИ Крит <strong>ОФИ Крит</strong> емблема 2:1 ПАС Янина емблема ПАС Янина
29.11
Панатинайкос <strong>Панатинайкос</strong> емблема 2:1 Панетоликос емблема Панетоликос
28.11
Арис Арис емблема 1:2 <strong>Олимпиакос</strong> емблема Олимпиакос
28.11
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 0:0 Атромитос емблема Атромитос
Кръг 3
25.11
Астерас Астерас емблема 0:0 Смирнис емблема Смирнис
Кръг 9
23.11
Волос Волос емблема 1:4 <strong>ОФИ Крит</strong> емблема ОФИ Крит
22.11
ПАОК <strong>ПАОК</strong> емблема 2:1 ПАС Янина емблема ПАС Янина
22.11
Панетоликос Панетоликос емблема 0:1 <strong>Арис</strong> емблема Арис
22.11
АЕК Атина <strong>АЕК Атина</strong> емблема 4:1 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
21.11
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 1:0 Панатинайкос емблема Панатинайкос
21.11
Атромитос Атромитос емблема 2:2 Смирнис емблема Смирнис
21.11
Ламия Ламия емблема 2:2 Астерас емблема Астерас
Кръг 8
08.11
Смирнис Смирнис емблема 1:3 <strong>ПАОК</strong> емблема ПАОК
08.11
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 0:2 <strong>Олимпиакос</strong> емблема Олимпиакос
07.11
Панатинайкос Панатинайкос емблема 0:1 <strong>Атромитос</strong> емблема Атромитос
07.11
ПАС Янина ПАС Янина емблема 0:0 Панетоликос емблема Панетоликос
Кръг 2
04.11
ПАС Янина ПАС Янина емблема 1:2 <strong>АЕЛ Лариса</strong> емблема АЕЛ Лариса
03.11
Панатинайкос <strong>Панатинайкос</strong> емблема 1:0 Смирнис емблема Смирнис
Кръг 7
01.11
АЕК Атина <strong>АЕК Атина</strong> емблема 2:1 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
01.11
Панетоликос Панетоликос емблема 1:3 <strong>ПАОК</strong> емблема ПАОК
01.11
Арис <strong>Арис</strong> емблема 1:0 Астерас емблема Астерас
31.10
Ламия Ламия емблема 0:2 <strong>Панатинайкос</strong> емблема Панатинайкос
31.10
Атромитос Атромитос емблема 0:2 <strong>ПАС Янина</strong> емблема ПАС Янина
31.10
Волос Волос емблема 1:1 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
31.10
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 2:0 Смирнис емблема Смирнис
Кръг 6
26.10
Атромитос <strong>Атромитос</strong> емблема 2:0 Панетоликос емблема Панетоликос
25.10
ПАС Янина ПАС Янина емблема 0:1 <strong>АЕК Атина</strong> емблема АЕК Атина
25.10
Астерас <strong>Астерас</strong> емблема 1:0 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
24.10
Панатинайкос Панатинайкос емблема 1:1 Волос емблема Волос
Кръг 1
21.10
Смирнис Смирнис емблема 1:2 <strong>ПАС Янина</strong> емблема ПАС Янина
Кръг 5
19.10
Ламия Ламия емблема 0:0 Панетоликос емблема Панетоликос
18.10
АЕК Атина АЕК Атина емблема 1:1 ПАОК емблема ПАОК
18.10
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 1:3 <strong>Астерас</strong> емблема Астерас
18.10
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 2:2 Панатинайкос емблема Панатинайкос
17.10
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 4:0 Атромитос емблема Атромитос
17.10
Арис <strong>Арис</strong> емблема 1:0 Смирнис емблема Смирнис
17.10
Волос <strong>Волос</strong> емблема 2:1 ПАС Янина емблема ПАС Янина
Кръг 4
05.10
Ламия Ламия емблема 1:2 <strong>Волос</strong> емблема Волос
04.10
Атромитос <strong>Атромитос</strong> емблема 1:0 АЕК Атина емблема АЕК Атина
04.10
ПАС Янина ПАС Янина емблема 1:1 Олимпиакос емблема Олимпиакос
04.10
Смирнис <strong>Смирнис</strong> емблема 1:0 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
04.10
ПАОК <strong>ПАОК</strong> емблема 3:0 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
04.10
Панатинайкос Панатинайкос емблема 0:1 <strong>Арис</strong> емблема Арис
03.10
Панетоликос Панетоликос емблема 1:1 Астерас емблема Астерас
Кръг 3
28.09
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 1:1 Панатинайкос емблема Панатинайкос
27.09
АЕК Атина <strong>АЕК Атина</strong> емблема 3:0 Ламия емблема Ламия
27.09
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 2:2 Атромитос емблема Атромитос
27.09
Арис Арис емблема 2:2 ПАС Янина емблема ПАС Янина
26.09
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 2:0 Панетоликос емблема Панетоликос
26.09
Волос Волос емблема 0:0 ПАОК емблема ПАОК
Кръг 2
20.09
Волос Волос емблема 0:1 <strong>Арис</strong> емблема Арис
20.09
Ламия Ламия емблема 1:2 <strong>ОФИ Крит</strong> емблема ОФИ Крит
19.09
Панетоликос Панетоликос емблема 0:2 <strong>АЕК Атина</strong> емблема АЕК Атина
18.09
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 3:0 Астерас емблема Астерас
18.09
ПАОК ПАОК емблема 1:1 Атромитос емблема Атромитос
Кръг 1
13.09
Астерас <strong>Астерас</strong> емблема 1:0 Панатинайкос емблема Панатинайкос
13.09
Атромитос Атромитос емблема 0:2 <strong>Волос</strong> емблема Волос
12.09
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 1:1 Панетоликос емблема Панетоликос
11.09
ПАОК <strong>ПАОК</strong> емблема 1:0 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
11.09
Арис <strong>Арис</strong> емблема 3:1 Ламия емблема Ламия
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света