Класиране Гърция Суперлига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Олимпиакос266721416413
2Арис265115653416
3АЕК Атина264814664129
4ПАОК264713854926
5Панатинайкос264513673019
6Астерас264211962725
7Волос26338992632
8ПАС Янина263187112326
9Смирнис262884142635
10Атромитос2628610102435
11Ламия262358131438
12Панетоликос262048141332
13ОФИ Крит261954172243
14АЕЛ Лариса261637161842

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Олимпиакос15431410394
2ПАОК153510503512
3Арис15299241910
4Панатинайкос1528843199
5Астерас15267531613
6АЕК Атина15257442521
7Волос16215651415
8Атромитос15184651719
9Панетоликос15185371218
10ПАС Янина15164471115
11Смирнис15144291523
12Ламия14143561019
13ОФИ Крит15133481526
14АЕЛ Лариса149167819

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Олимпиакос153310323413
2АЕК Атина15299242418
3Арис15288432011
4Панатинайкос15216361817
5ПАОК15195462019
6ПАС Янина15195461616
7Волос14184641720
8Астерас15184651520
9Смирнис15164471216
10Ламия15164471021
11АЕЛ Лариса15144291424
12ОФИ Крит15123391019
13Атромитос1512267920
14Панетоликос156069421

Гърция Суперлига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 4
19.04
Ламия Ламия емблема - АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
2.55 | 2.85 | 3.15
Кръг 5
21.04
Олимпиакос Олимпиакос емблема - Астерас емблема Астерас
0.00 | 0.00 | 0.00
21.04
Арис Арис емблема - ПАОК емблема ПАОК
0.00 | 0.00 | 0.00
21.04
АЕК Атина АЕК Атина емблема - Панатинайкос емблема Панатинайкос
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
ПАС Янина ПАС Янина емблема - Панетоликос емблема Панетоликос
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема - ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Атромитос Атромитос емблема - Ламия емблема Ламия
0.00 | 0.00 | 0.00

Гърция Суперлига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 4
18.04
ПАОК <strong>ПАОК</strong> емблема 2:0 Олимпиакос емблема Олимпиакос
18.04
АЕК Атина <strong>АЕК Атина</strong> емблема 3:1 Астерас емблема Астерас
18.04
Панатинайкос Панатинайкос емблема 1:2 <strong>Арис</strong> емблема Арис
17.04
Волос Волос емблема 1:1 ПАС Янина емблема ПАС Янина
17.04
Панетоликос <strong>Панетоликос</strong> емблема 1:0 Смирнис емблема Смирнис
17.04
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 1:1 Атромитос емблема Атромитос
Кръг 3
12.04
ПАС Янина ПАС Янина емблема 1:2 <strong>Ламия</strong> емблема Ламия
11.04
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 3:1 Панатинайкос емблема Панатинайкос
11.04
Астерас Астерас емблема 1:1 ПАОК емблема ПАОК
11.04
Арис Арис емблема 1:3 <strong>АЕК Атина</strong> емблема АЕК Атина
10.04
Атромитос Атромитос емблема 0:1 <strong>АЕЛ Лариса</strong> емблема АЕЛ Лариса
10.04
Смирнис Смирнис емблема 0:0 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
10.04
Волос <strong>Волос</strong> емблема 3:1 Панетоликос емблема Панетоликос
Кръг 2
04.04
АЕК Атина АЕК Атина емблема 1:5 <strong>Олимпиакос</strong> емблема Олимпиакос
04.04
Арис <strong>Арис</strong> емблема 2:0 Астерас емблема Астерас
04.04
Панатинайкос <strong>Панатинайкос</strong> емблема 3:0 ПАОК емблема ПАОК
03.04
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 1:1 Панетоликос емблема Панетоликос
03.04
Ламия Ламия емблема 1:1 Волос емблема Волос
03.04
ОФИ Крит <strong>ОФИ Крит</strong> емблема 2:1 ПАС Янина емблема ПАС Янина
03.04
Атромитос Атромитос емблема 1:1 Смирнис емблема Смирнис
Кръг 1
21.03
ПАОК <strong>ПАОК</strong> емблема 3:1 АЕК Атина емблема АЕК Атина
21.03
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 1:0 Арис емблема Арис
21.03
Астерас Астерас емблема 2:2 Панатинайкос емблема Панатинайкос
20.03
ПАС Янина <strong>ПАС Янина</strong> емблема 1:0 Атромитос емблема Атромитос
20.03
Панетоликос Панетоликос емблема 0:3 <strong>Ламия</strong> емблема Ламия
20.03
Волос Волос емблема 0:0 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
20.03
Смирнис Смирнис емблема 0:2 <strong>АЕЛ Лариса</strong> емблема АЕЛ Лариса
Кръг 26
14.03
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 1:3 <strong>Олимпиакос</strong> емблема Олимпиакос
14.03
Смирнис <strong>Смирнис</strong> емблема 1:0 Панетоликос емблема Панетоликос
14.03
Арис <strong>Арис</strong> емблема 1:0 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
14.03
Астерас Астерас емблема 0:1 <strong>ПАС Янина</strong> емблема ПАС Янина
14.03
Волос <strong>Волос</strong> емблема 1:0 АЕК Атина емблема АЕК Атина
14.03
Панатинайкос <strong>Панатинайкос</strong> емблема 2:1 ПАОК емблема ПАОК
14.03
Ламия Ламия емблема 0:0 Атромитос емблема Атромитос
Кръг 21
10.03
Ламия <strong>Ламия</strong> емблема 2:1 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
Кръг 25
08.03
АЕК Атина <strong>АЕК Атина</strong> емблема 2:0 Смирнис емблема Смирнис
07.03
ПАОК ПАОК емблема 2:2 Арис емблема Арис
07.03
Панетоликос <strong>Панетоликос</strong> емблема 1:0 Волос емблема Волос
07.03
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 3:0 Ламия емблема Ламия
06.03
ПАС Янина <strong>ПАС Янина</strong> емблема 1:0 Панатинайкос емблема Панатинайкос
06.03
Атромитос Атромитос емблема 1:1 Астерас емблема Астерас
06.03
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 2:3 <strong>АЕЛ Лариса</strong> емблема АЕЛ Лариса
Кръг 24
01.03
Волос Волос емблема 1:2 <strong>Олимпиакос</strong> емблема Олимпиакос
28.02
Панатинайкос Панатинайкос емблема 1:1 АЕК Атина емблема АЕК Атина
28.02
АЕЛ Лариса <strong>АЕЛ Лариса</strong> емблема 1:0 Панетоликос емблема Панетоликос
28.02
Ламия Ламия емблема 0:0 ПАС Янина емблема ПАС Янина
28.02
Арис <strong>Арис</strong> емблема 3:0 Атромитос емблема Атромитос
27.02
Астерас <strong>Астерас</strong> емблема 2:1 ПАОК емблема ПАОК
27.02
Смирнис <strong>Смирнис</strong> емблема 2:1 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
Кръг 8
24.02
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 0:1 <strong>Ламия</strong> емблема Ламия
Кръг 23
22.02
Панетоликос <strong>Панетоликос</strong> емблема 1:0 Панатинайкос емблема Панатинайкос
21.02
Олимпиакос Олимпиакос емблема 1:1 Арис емблема Арис
21.02
ПАС Янина <strong>ПАС Янина</strong> емблема 1:0 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
21.02
ПАОК <strong>ПАОК</strong> емблема 4:0 Ламия емблема Ламия
21.02
Волос <strong>Волос</strong> емблема 2:0 Смирнис емблема Смирнис
20.02
АЕК Атина АЕК Атина емблема 2:2 Астерас емблема Астерас
20.02
Атромитос Атромитос емблема 1:1 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
Кръг 6
18.02
Смирнис Смирнис емблема 0:1 <strong>Ламия</strong> емблема Ламия
Кръг 22
15.02
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 2:4 <strong>АЕК Атина</strong> емблема АЕК Атина
15.02
ПАС Янина ПАС Янина емблема 0:2 <strong>ПАОК</strong> емблема ПАОК
14.02
Панатинайкос <strong>Панатинайкос</strong> емблема 2:1 Олимпиакос емблема Олимпиакос
14.02
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 1:2 <strong>Волос</strong> емблема Волос
14.02
Арис Арис емблема 0:0 Панетоликос емблема Панетоликос
13.02
Смирнис <strong>Смирнис</strong> емблема 2:1 Атромитос емблема Атромитос
13.02
Астерас Астерас емблема 0:0 Ламия емблема Ламия
Кръг 21
08.02
Панетоликос Панетоликос емблема 1:2 <strong>ПАС Янина</strong> емблема ПАС Янина
07.02
АЕК Атина АЕК Атина емблема 0:2 <strong>Арис</strong> емблема Арис
07.02
Волос Волос емблема 0:1 <strong>Астерас</strong> емблема Астерас
07.02
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 3:0 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
07.02
ПАОК ПАОК емблема 2:2 Смирнис емблема Смирнис
06.02
Атромитос Атромитос емблема 2:3 <strong>Панатинайкос</strong> емблема Панатинайкос
Кръг 20
31.01
Смирнис Смирнис емблема 1:3 <strong>Олимпиакос</strong> емблема Олимпиакос
31.01
ПАОК <strong>ПАОК</strong> емблема 5:0 Панетоликос емблема Панетоликос
31.01
ПАС Янина ПАС Янина емблема 0:1 <strong>Атромитос</strong> емблема Атромитос
31.01
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 0:2 <strong>АЕК Атина</strong> емблема АЕК Атина
30.01
Панатинайкос Панатинайкос емблема 0:0 Ламия емблема Ламия
30.01
Астерас <strong>Астерас</strong> емблема 2:1 Арис емблема Арис
30.01
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 0:0 Волос емблема Волос
Кръг 19
28.01
Панетоликос Панетоликос емблема 1:1 Атромитос емблема Атромитос
27.01
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 3:0 ПАОК емблема ПАОК
27.01
АЕК Атина АЕК Атина емблема 0:2 <strong>ПАС Янина</strong> емблема ПАС Янина
27.01
Ламия <strong>Ламия</strong> емблема 1:0 Смирнис емблема Смирнис
27.01
Волос Волос емблема 0:2 <strong>Панатинайкос</strong> емблема Панатинайкос
26.01
Арис <strong>Арис</strong> емблема 1:0 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
26.01
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 0:1 <strong>Астерас</strong> емблема Астерас
Кръг 18
24.01
ПАОК ПАОК емблема 2:2 АЕК Атина емблема АЕК Атина
24.01
Панетоликос Панетоликос емблема 0:0 Ламия емблема Ламия
24.01
ПАС Янина ПАС Янина емблема 0:1 <strong>Волос</strong> емблема Волос
24.01
Атромитос Атромитос емблема 0:1 <strong>Олимпиакос</strong> емблема Олимпиакос
23.01
Панатинайкос <strong>Панатинайкос</strong> емблема 2:0 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
23.01
Смирнис Смирнис емблема 0:1 <strong>Арис</strong> емблема Арис
23.01
Астерас <strong>Астерас</strong> емблема 1:0 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
Кръг 17
17.01
АЕК Атина <strong>АЕК Атина</strong> емблема 2:1 Атромитос емблема Атромитос
17.01
Арис Арис емблема 0:1 <strong>Панатинайкос</strong> емблема Панатинайкос
17.01
Волос Волос емблема 1:1 Ламия емблема Ламия
17.01
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 0:3 <strong>ПАОК</strong> емблема ПАОК
17.01
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 1:0 ПАС Янина емблема ПАС Янина
16.01
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 0:1 <strong>Смирнис</strong> емблема Смирнис
16.01
Астерас <strong>Астерас</strong> емблема 2:0 Панетоликос емблема Панетоликос
Кръг 8
14.01
Арис Арис емблема 0:1 <strong>АЕК Атина</strong> емблема АЕК Атина
Кръг 13
14.01
Атромитос <strong>Атромитос</strong> емблема 2:1 Ламия емблема Ламия
Кръг 6
13.01
ПАОК ПАОК емблема 1:1 Олимпиакос емблема Олимпиакос
Кръг 16
11.01
Ламия Ламия емблема 0:1 <strong>АЕК Атина</strong> емблема АЕК Атина
11.01
ПАС Янина ПАС Янина емблема 0:0 Арис емблема Арис
10.01
Панатинайкос <strong>Панатинайкос</strong> емблема 2:0 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
10.01
Смирнис Смирнис емблема 0:1 <strong>Астерас</strong> емблема Астерас
10.01
Атромитос Атромитос емблема 0:0 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
10.01
ПАОК <strong>ПАОК</strong> емблема 3:1 Волос емблема Волос
09.01
Панетоликос Панетоликос емблема 1:2 <strong>Олимпиакос</strong> емблема Олимпиакос
Кръг 15
07.01
Атромитос <strong>Атромитос</strong> емблема 3:2 ПАОК емблема ПАОК
07.01
ОФИ Крит <strong>ОФИ Крит</strong> емблема 2:0 Ламия емблема Ламия
07.01
Арис <strong>Арис</strong> емблема 2:0 Волос емблема Волос
06.01
Астерас Астерас емблема 0:4 <strong>Олимпиакос</strong> емблема Олимпиакос
06.01
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 0:0 ПАС Янина емблема ПАС Янина
06.01
АЕК Атина <strong>АЕК Атина</strong> емблема 1:0 Панетоликос емблема Панетоликос
06.01
Смирнис Смирнис емблема 0:1 <strong>Панатинайкос</strong> емблема Панатинайкос
Кръг 14
04.01
Ламия <strong>Ламия</strong> емблема 2:0 Арис емблема Арис
04.01
Волос <strong>Волос</strong> емблема 1:0 Атромитос емблема Атромитос
03.01
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 3:0 АЕК Атина емблема АЕК Атина
03.01
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 1:1 ПАОК емблема ПАОК
03.01
ПАС Янина ПАС Янина емблема 1:3 <strong>Смирнис</strong> емблема Смирнис
03.01
Панатинайкос Панатинайкос емблема 0:0 Астерас емблема Астерас
03.01
Панетоликос <strong>Панетоликос</strong> емблема 2:1 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
Кръг 13
21.12
АЕК Атина АЕК Атина емблема 2:2 Волос емблема Волос
21.12
ПАС Янина ПАС Янина емблема 2:2 Астерас емблема Астерас
20.12
ПАОК <strong>ПАОК</strong> емблема 2:1 Панатинайкос емблема Панатинайкос
20.12
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 5:1 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
19.12
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 0:3 <strong>Арис</strong> емблема Арис
19.12
Панетоликос Панетоликос емблема 0:1 <strong>Смирнис</strong> емблема Смирнис
Кръг 1
16.12
АЕК Атина АЕК Атина емблема 1:1 Олимпиакос емблема Олимпиакос
Кръг 12
14.12
Астерас <strong>Астерас</strong> емблема 2:0 Атромитос емблема Атромитос
13.12
Арис <strong>Арис</strong> емблема 1:0 ПАОК емблема ПАОК
13.12
Волос Волос емблема 0:0 Панетоликос емблема Панетоликос
13.12
Смирнис Смирнис емблема 3:4 <strong>АЕК Атина</strong> емблема АЕК Атина
13.12
Ламия Ламия емблема 0:6 <strong>Олимпиакос</strong> емблема Олимпиакос
12.12
Панатинайкос <strong>Панатинайкос</strong> емблема 2:0 ПАС Янина емблема ПАС Янина
12.12
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 0:1 <strong>ОФИ Крит</strong> емблема ОФИ Крит
Кръг 8
09.12
Астерас Астерас емблема 1:1 Волос емблема Волос
Кръг 11
07.12
Панетоликос <strong>Панетоликос</strong> емблема 2:1 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
06.12
АЕК Атина АЕК Атина емблема 1:2 <strong>Панатинайкос</strong> емблема Панатинайкос
06.12
ПАОК <strong>ПАОК</strong> емблема 2:0 Астерас емблема Астерас
06.12
ПАС Янина <strong>ПАС Янина</strong> емблема 2:0 Ламия емблема Ламия
06.12
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 0:2 <strong>Смирнис</strong> емблема Смирнис
05.12
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 4:1 Волос емблема Волос
05.12
Атромитос Атромитос емблема 2:2 Арис емблема Арис
Кръг 6
02.12
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 0:3 <strong>Арис</strong> емблема Арис
Кръг 10
30.11
Смирнис Смирнис емблема 3:3 Волос емблема Волос
29.11
Астерас Астерас емблема 1:2 <strong>АЕК Атина</strong> емблема АЕК Атина
29.11
Ламия Ламия емблема 0:2 <strong>ПАОК</strong> емблема ПАОК
29.11
ОФИ Крит <strong>ОФИ Крит</strong> емблема 2:1 ПАС Янина емблема ПАС Янина
29.11
Панатинайкос <strong>Панатинайкос</strong> емблема 2:1 Панетоликос емблема Панетоликос
28.11
Арис Арис емблема 1:2 <strong>Олимпиакос</strong> емблема Олимпиакос
28.11
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 0:0 Атромитос емблема Атромитос
Кръг 3
25.11
Астерас Астерас емблема 0:0 Смирнис емблема Смирнис
Кръг 9
23.11
Волос Волос емблема 1:4 <strong>ОФИ Крит</strong> емблема ОФИ Крит
22.11
ПАОК <strong>ПАОК</strong> емблема 2:1 ПАС Янина емблема ПАС Янина
22.11
Панетоликос Панетоликос емблема 0:1 <strong>Арис</strong> емблема Арис
22.11
АЕК Атина <strong>АЕК Атина</strong> емблема 4:1 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
21.11
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 1:0 Панатинайкос емблема Панатинайкос
21.11
Атромитос Атромитос емблема 2:2 Смирнис емблема Смирнис
21.11
Ламия Ламия емблема 2:2 Астерас емблема Астерас
Кръг 8
08.11
Смирнис Смирнис емблема 1:3 <strong>ПАОК</strong> емблема ПАОК
08.11
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 0:2 <strong>Олимпиакос</strong> емблема Олимпиакос
07.11
Панатинайкос Панатинайкос емблема 0:1 <strong>Атромитос</strong> емблема Атромитос
07.11
ПАС Янина ПАС Янина емблема 0:0 Панетоликос емблема Панетоликос
Кръг 2
04.11
ПАС Янина ПАС Янина емблема 1:2 <strong>АЕЛ Лариса</strong> емблема АЕЛ Лариса
03.11
Панатинайкос <strong>Панатинайкос</strong> емблема 1:0 Смирнис емблема Смирнис
Кръг 7
01.11
АЕК Атина <strong>АЕК Атина</strong> емблема 2:1 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
01.11
Панетоликос Панетоликос емблема 1:3 <strong>ПАОК</strong> емблема ПАОК
01.11
Арис <strong>Арис</strong> емблема 1:0 Астерас емблема Астерас
31.10
Ламия Ламия емблема 0:2 <strong>Панатинайкос</strong> емблема Панатинайкос
31.10
Атромитос Атромитос емблема 0:2 <strong>ПАС Янина</strong> емблема ПАС Янина
31.10
Волос Волос емблема 1:1 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
31.10
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 2:0 Смирнис емблема Смирнис
Кръг 6
26.10
Атромитос <strong>Атромитос</strong> емблема 2:0 Панетоликос емблема Панетоликос
25.10
ПАС Янина ПАС Янина емблема 0:1 <strong>АЕК Атина</strong> емблема АЕК Атина
25.10
Астерас <strong>Астерас</strong> емблема 1:0 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
24.10
Панатинайкос Панатинайкос емблема 1:1 Волос емблема Волос
Кръг 1
21.10
Смирнис Смирнис емблема 1:2 <strong>ПАС Янина</strong> емблема ПАС Янина
Кръг 5
19.10
Ламия Ламия емблема 0:0 Панетоликос емблема Панетоликос
18.10
АЕК Атина АЕК Атина емблема 1:1 ПАОК емблема ПАОК
18.10
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 1:3 <strong>Астерас</strong> емблема Астерас
18.10
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 2:2 Панатинайкос емблема Панатинайкос
17.10
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 4:0 Атромитос емблема Атромитос
17.10
Арис <strong>Арис</strong> емблема 1:0 Смирнис емблема Смирнис
17.10
Волос <strong>Волос</strong> емблема 2:1 ПАС Янина емблема ПАС Янина
Кръг 4
05.10
Ламия Ламия емблема 1:2 <strong>Волос</strong> емблема Волос
04.10
Атромитос <strong>Атромитос</strong> емблема 1:0 АЕК Атина емблема АЕК Атина
04.10
ПАС Янина ПАС Янина емблема 1:1 Олимпиакос емблема Олимпиакос
04.10
Смирнис <strong>Смирнис</strong> емблема 1:0 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
04.10
ПАОК <strong>ПАОК</strong> емблема 3:0 ОФИ Крит емблема ОФИ Крит
04.10
Панатинайкос Панатинайкос емблема 0:1 <strong>Арис</strong> емблема Арис
03.10
Панетоликос Панетоликос емблема 1:1 Астерас емблема Астерас
Кръг 3
28.09
АЕЛ Лариса АЕЛ Лариса емблема 1:1 Панатинайкос емблема Панатинайкос
27.09
АЕК Атина <strong>АЕК Атина</strong> емблема 3:0 Ламия емблема Ламия
27.09
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 2:2 Атромитос емблема Атромитос
27.09
Арис Арис емблема 2:2 ПАС Янина емблема ПАС Янина
26.09
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 2:0 Панетоликос емблема Панетоликос
26.09
Волос Волос емблема 0:0 ПАОК емблема ПАОК
Кръг 2
20.09
Волос Волос емблема 0:1 <strong>Арис</strong> емблема Арис
20.09
Ламия Ламия емблема 1:2 <strong>ОФИ Крит</strong> емблема ОФИ Крит
19.09
Панетоликос Панетоликос емблема 0:2 <strong>АЕК Атина</strong> емблема АЕК Атина
18.09
Олимпиакос <strong>Олимпиакос</strong> емблема 3:0 Астерас емблема Астерас
18.09
ПАОК ПАОК емблема 1:1 Атромитос емблема Атромитос
Кръг 1
13.09
Астерас <strong>Астерас</strong> емблема 1:0 Панатинайкос емблема Панатинайкос
13.09
Атромитос Атромитос емблема 0:2 <strong>Волос</strong> емблема Волос
12.09
ОФИ Крит ОФИ Крит емблема 1:1 Панетоликос емблема Панетоликос
11.09
ПАОК <strong>ПАОК</strong> емблема 1:0 АЕЛ Лариса емблема АЕЛ Лариса
11.09
Арис <strong>Арис</strong> емблема 3:1 Ламия емблема Ламия
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света