Класиране Гърция Суперлига 2

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Ерготелис51240183
2Ксанти51031152
3Левадиакос59302104
4ПАЕ Ханя5721246
5Йоникос56203910
6Диагорас Родос50005415
ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Панахайки58221109
2Караискакис582211010
3Йерапетра5721284
4Драмас57212710
5ФК Трикала5512255
6Аполон5512268
ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Йоникос224714533519
2Левадиакос224111833212
3Ксанти224111832410
4Ерготелис223611382915
5ПАЕ Ханя22359851813
6Диагорас Родос22308681823
7Панахайки22297871920
8ФК Трикала22245981620
9Аполон222466101319
10Драмас222163131737
11Караискакис221637121432
12Йерапетра221327131732

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Ксанти1431941164
2Левадиакос1426752216
3Панахайки14257431913
4Йоникос14257432317
5Ерготелис1324805239
6ПАЕ Ханя1324733105
7ФК Трикала14174551212
8Аполон14164461216
9Диагорас Родос13164451318
10Драмас1314427820
11Караискакис13102471121
12Йерапетра1391661217

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Йоникос13289132112
2Левадиакос13247332110
3Ерготелис1424734149
4Ксанти1320553138
5ПАЕ Ханя14184641214
6Караискакис14143561321
7Диагорас Родос1414428920
8Драмас14144281627
9Аполон1313346711
10ФК Трикала1312265913
11Панахайки13122651016
12Йерапетра14113291319

Гърция Суперлига 2 Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Гърция Суперлига 2 Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 5
19.05
Ксанти <strong>Ксанти</strong> емблема 1:0 Левадиакос емблема Левадиакос
19.05
Йоникос <strong>Йоникос</strong> емблема 2:1 Ерготелис емблема Ерготелис
19.05
ПАЕ Ханя <strong>ПАЕ Ханя</strong> емблема 2:0 Диагорас Родос емблема Диагорас Родос
18.05
Панахайки Панахайки емблема 1:2 <strong>Драмас</strong> емблема Драмас
18.05
ФК Трикала <strong>ФК Трикала</strong> емблема 3:1 Аполон емблема Аполон
18.05
Караискакис Караискакис емблема 0:3 <strong>Йерапетра</strong> емблема Йерапетра
Кръг 4
16.05
Ксанти Ксанти емблема 0:1 <strong>Ерготелис</strong> емблема Ерготелис
16.05
Левадиакос <strong>Левадиакос</strong> емблема 3:0 ПАЕ Ханя емблема ПАЕ Ханя
16.05
Диагорас Родос Диагорас Родос емблема 3:5 <strong>Йоникос</strong> емблема Йоникос
15.05
ФК Трикала ФК Трикала емблема 1:1 Драмас емблема Драмас
15.05
Йерапетра Йерапетра емблема 2:3 <strong>Панахайки</strong> емблема Панахайки
15.05
Аполон Аполон емблема 2:2 Караискакис емблема Караискакис
Кръг 3
09.05
Ерготелис <strong>Ерготелис</strong> емблема 2:0 ПАЕ Ханя емблема ПАЕ Ханя
09.05
Йоникос Йоникос емблема 0:2 <strong>Ксанти</strong> емблема Ксанти
09.05
Левадиакос <strong>Левадиакос</strong> емблема 4:0 Диагорас Родос емблема Диагорас Родос
08.05
Панахайки <strong>Панахайки</strong> емблема 2:1 ФК Трикала емблема ФК Трикала
08.05
Аполон <strong>Аполон</strong> емблема 1:0 Йерапетра емблема Йерапетра
08.05
Драмас Драмас емблема 2:4 <strong>Караискакис</strong> емблема Караискакис
Кръг 2
05.05
Левадиакос Левадиакос емблема 0:1 <strong>Ерготелис</strong> емблема Ерготелис
05.05
ПАЕ Ханя <strong>ПАЕ Ханя</strong> емблема 1:0 Йоникос емблема Йоникос
05.05
Диагорас Родос Диагорас Родос емблема 0:1 <strong>Ксанти</strong> емблема Ксанти
04.05
Караискакис Караискакис емблема 3:3 Панахайки емблема Панахайки
04.05
Йерапетра Йерапетра емблема 0:0 ФК Трикала емблема ФК Трикала
04.05
Аполон Аполон емблема 1:2 <strong>Драмас</strong> емблема Драмас
Кръг 1
28.04
Йоникос Йоникос емблема 2:3 <strong>Левадиакос</strong> емблема Левадиакос
28.04
Ксанти Ксанти емблема 1:1 ПАЕ Ханя емблема ПАЕ Ханя
28.04
Ерготелис <strong>Ерготелис</strong> емблема 3:1 Диагорас Родос емблема Диагорас Родос
27.04
Панахайки Панахайки емблема 1:1 Аполон емблема Аполон
27.04
ФК Трикала ФК Трикала емблема 0:1 <strong>Караискакис</strong> емблема Караискакис
27.04
Драмас Драмас емблема 0:3 <strong>Йерапетра</strong> емблема Йерапетра
Кръг 22
21.04
Караискакис <strong>Караискакис</strong> емблема 2:1 Диагорас Родос емблема Диагорас Родос
21.04
Драмас Драмас емблема 0:4 <strong>Левадиакос</strong> емблема Левадиакос
21.04
ФК Трикала ФК Трикала емблема 0:0 Йерапетра емблема Йерапетра
21.04
Йоникос Йоникос емблема 1:1 ПАЕ Ханя емблема ПАЕ Ханя
21.04
Ксанти <strong>Ксанти</strong> емблема 4:0 Панахайки емблема Панахайки
21.04
Аполон Аполон емблема 0:3 <strong>Ерготелис</strong> емблема Ерготелис
Кръг 21
18.04
Караискакис Караискакис емблема 1:1 Драмас емблема Драмас
18.04
Панахайки Панахайки емблема 1:1 Ерготелис емблема Ерготелис
18.04
ПАЕ Ханя <strong>ПАЕ Ханя</strong> емблема 2:1 Аполон емблема Аполон
17.04
Диагорас Родос <strong>Диагорас Родос</strong> емблема 2:0 ФК Трикала емблема ФК Трикала
17.04
Левадиакос Левадиакос емблема 1:2 <strong>Йоникос</strong> емблема Йоникос
17.04
Йерапетра Йерапетра емблема 1:2 <strong>Ксанти</strong> емблема Ксанти
Кръг 20
11.04
ФК Трикала <strong>ФК Трикала</strong> емблема 1:0 Караискакис емблема Караискакис
11.04
Ксанти <strong>Ксанти</strong> емблема 2:0 Диагорас Родос емблема Диагорас Родос
11.04
Ерготелис <strong>Ерготелис</strong> емблема 4:0 Йерапетра емблема Йерапетра
11.04
Панахайки <strong>Панахайки</strong> емблема 3:2 ПАЕ Ханя емблема ПАЕ Ханя
10.04
Йоникос <strong>Йоникос</strong> емблема 4:2 Драмас емблема Драмас
10.04
Аполон Аполон емблема 1:2 <strong>Левадиакос</strong> емблема Левадиакос
Кръг 19
07.04
Диагорас Родос Диагорас Родос емблема 1:1 Ерготелис емблема Ерготелис
07.04
Караискакис Караискакис емблема 0:3 <strong>Йоникос</strong> емблема Йоникос
07.04
ФК Трикала ФК Трикала емблема 0:0 Ксанти емблема Ксанти
07.04
Драмас Драмас емблема 0:1 <strong>Аполон</strong> емблема Аполон
07.04
Левадиакос <strong>Левадиакос</strong> емблема 3:0 Панахайки емблема Панахайки
07.04
Йерапетра Йерапетра емблема 0:1 <strong>ПАЕ Ханя</strong> емблема ПАЕ Ханя
Кръг 18
04.04
Панахайки <strong>Панахайки</strong> емблема 2:1 Драмас емблема Драмас
04.04
Йерапетра Йерапетра емблема 1:1 Левадиакос емблема Левадиакос
04.04
Аполон Аполон емблема 0:1 <strong>Йоникос</strong> емблема Йоникос
03.04
Ксанти Ксанти емблема 1:1 Караискакис емблема Караискакис
03.04
Ерготелис Ерготелис емблема 2:3 <strong>ФК Трикала</strong> емблема ФК Трикала
03.04
ПАЕ Ханя <strong>ПАЕ Ханя</strong> емблема 1:0 Диагорас Родос емблема Диагорас Родос
Кръг 17
28.03
Караискакис Караискакис емблема 1:2 <strong>Аполон</strong> емблема Аполон
28.03
Йоникос <strong>Йоникос</strong> емблема 1:0 Панахайки емблема Панахайки
28.03
Драмас <strong>Драмас</strong> емблема 2:1 Йерапетра емблема Йерапетра
28.03
ФК Трикала ФК Трикала емблема 0:2 <strong>ПАЕ Ханя</strong> емблема ПАЕ Ханя
27.03
Ксанти <strong>Ксанти</strong> емблема 1:0 Ерготелис емблема Ерготелис
27.03
Диагорас Родос Диагорас Родос емблема 0:4 <strong>Левадиакос</strong> емблема Левадиакос
Кръг 8
24.03
Аполон <strong>Аполон</strong> емблема 1:0 Драмас емблема Драмас
Кръг 16
21.03
ПАЕ Ханя ПАЕ Ханя емблема 0:0 Ксанти емблема Ксанти
21.03
Йерапетра Йерапетра емблема 1:2 <strong>Йоникос</strong> емблема Йоникос
21.03
Левадиакос Левадиакос емблема 0:0 ФК Трикала емблема ФК Трикала
21.03
Диагорас Родос Диагорас Родос емблема 1:3 <strong>Драмас</strong> емблема Драмас
20.03
Ерготелис Ерготелис емблема 0:1 <strong>Караискакис</strong> емблема Караискакис
20.03
Панахайки <strong>Панахайки</strong> емблема 1:0 Аполон емблема Аполон
Кръг 15
17.03
Ксанти <strong>Ксанти</strong> емблема 1:0 Левадиакос емблема Левадиакос
17.03
Караискакис Караискакис емблема 0:0 Панахайки емблема Панахайки
17.03
Ерготелис Ерготелис емблема 0:1 <strong>ПАЕ Ханя</strong> емблема ПАЕ Ханя
17.03
Драмас <strong>Драмас</strong> емблема 1:0 ФК Трикала емблема ФК Трикала
17.03
Аполон Аполон емблема 1:1 Йерапетра емблема Йерапетра
17.03
Йоникос <strong>Йоникос</strong> емблема 3:1 Диагорас Родос емблема Диагорас Родос
Кръг 14
14.03
Йерапетра <strong>Йерапетра</strong> емблема 1:0 Панахайки емблема Панахайки
14.03
Драмас Драмас емблема 0:3 <strong>Ксанти</strong> емблема Ксанти
13.03
ПАЕ Ханя <strong>ПАЕ Ханя</strong> емблема 1:0 Караискакис емблема Караискакис
13.03
Левадиакос <strong>Левадиакос</strong> емблема 1:0 Ерготелис емблема Ерготелис
13.03
Диагорас Родос Диагорас Родос емблема 0:1 <strong>Аполон</strong> емблема Аполон
13.03
ФК Трикала ФК Трикала емблема 2:3 <strong>Йоникос</strong> емблема Йоникос
Кръг 3
10.03
Ксанти <strong>Ксанти</strong> емблема 1:0 Драмас емблема Драмас
Кръг 13
07.03
Панахайки Панахайки емблема 0:1 <strong>Диагорас Родос</strong> емблема Диагорас Родос
07.03
ПАЕ Ханя ПАЕ Ханя емблема 0:0 Левадиакос емблема Левадиакос
07.03
Аполон Аполон емблема 0:0 ФК Трикала емблема ФК Трикала
07.03
Караискакис Караискакис емблема 2:3 <strong>Йерапетра</strong> емблема Йерапетра
07.03
Ерготелис <strong>Ерготелис</strong> емблема 6:0 Драмас емблема Драмас
06.03
Йоникос Йоникос емблема 1:1 Ксанти емблема Ксанти
Кръг 12
03.03
ФК Трикала ФК Трикала емблема 0:0 Панахайки емблема Панахайки
03.03
Левадиакос <strong>Левадиакос</strong> емблема 4:0 Караискакис емблема Караискакис
03.03
Йоникос Йоникос емблема 2:3 <strong>Ерготелис</strong> емблема Ерготелис
03.03
Ксанти Ксанти емблема 0:0 Аполон емблема Аполон
03.03
Диагорас Родос <strong>Диагорас Родос</strong> емблема 1:0 Йерапетра емблема Йерапетра
03.03
Драмас Драмас емблема 0:1 <strong>ПАЕ Ханя</strong> емблема ПАЕ Ханя
Кръг 11
28.02
Левадиакос <strong>Левадиакос</strong> емблема 2:1 Драмас емблема Драмас
28.02
Панахайки <strong>Панахайки</strong> емблема 1:0 Ксанти емблема Ксанти
28.02
Ерготелис <strong>Ерготелис</strong> емблема 1:0 Аполон емблема Аполон
27.02
Диагорас Родос <strong>Диагорас Родос</strong> емблема 1:0 Караискакис емблема Караискакис
27.02
Йерапетра Йерапетра емблема 1:1 ФК Трикала емблема ФК Трикала
27.02
ПАЕ Ханя ПАЕ Ханя емблема 0:1 <strong>Йоникос</strong> емблема Йоникос
Кръг 2
24.02
Драмас <strong>Драмас</strong> емблема 1:0 Ерготелис емблема Ерготелис
Кръг 10
21.02
ФК Трикала ФК Трикала емблема 0:1 <strong>Диагорас Родос</strong> емблема Диагорас Родос
21.02
Йоникос Йоникос емблема 1:1 Левадиакос емблема Левадиакос
21.02
Ксанти <strong>Ксанти</strong> емблема 2:1 Йерапетра емблема Йерапетра
21.02
Аполон <strong>Аполон</strong> емблема 1:0 ПАЕ Ханя емблема ПАЕ Ханя
20.02
Драмас Драмас емблема 0:0 Караискакис емблема Караискакис
20.02
Ерготелис <strong>Ерготелис</strong> емблема 1:0 Панахайки емблема Панахайки
Кръг 9
17.02
Диагорас Родос <strong>Диагорас Родос</strong> емблема 1:0 Ксанти емблема Ксанти
17.02
Караискакис <strong>Караискакис</strong> емблема 1:0 ФК Трикала емблема ФК Трикала
17.02
Левадиакос Левадиакос емблема 0:0 Аполон емблема Аполон
17.02
ПАЕ Ханя ПАЕ Ханя емблема 0:0 Панахайки емблема Панахайки
17.02
Йерапетра Йерапетра емблема 0:1 <strong>Ерготелис</strong> емблема Ерготелис
17.02
Драмас <strong>Драмас</strong> емблема 2:1 Йоникос емблема Йоникос
Кръг 8
14.02
Йоникос <strong>Йоникос</strong> емблема 2:0 Караискакис емблема Караискакис
14.02
Ерготелис <strong>Ерготелис</strong> емблема 2:0 Диагорас Родос емблема Диагорас Родос
14.02
Панахайки <strong>Панахайки</strong> емблема 2:0 Левадиакос емблема Левадиакос
13.02
Ксанти <strong>Ксанти</strong> емблема 1:0 ФК Трикала емблема ФК Трикала
13.02
ПАЕ Ханя <strong>ПАЕ Ханя</strong> емблема 1:0 Йерапетра емблема Йерапетра
Кръг 7
10.02
Караискакис Караискакис емблема 0:1 <strong>Ксанти</strong> емблема Ксанти
10.02
Йоникос <strong>Йоникос</strong> емблема 1:0 Аполон емблема Аполон
10.02
Драмас Драмас емблема 0:0 Панахайки емблема Панахайки
10.02
Левадиакос <strong>Левадиакос</strong> емблема 1:0 Йерапетра емблема Йерапетра
10.02
ФК Трикала ФК Трикала емблема 0:0 Ерготелис емблема Ерготелис
10.02
Диагорас Родос Диагорас Родос емблема 1:1 ПАЕ Ханя емблема ПАЕ Ханя
Кръг 6
07.02
Аполон <strong>Аполон</strong> емблема 3:0 Караискакис емблема Караискакис
07.02
Панахайки Панахайки емблема 0:1 <strong>Йоникос</strong> емблема Йоникос
07.02
ПАЕ Ханя ПАЕ Ханя емблема 1:2 <strong>ФК Трикала</strong> емблема ФК Трикала
06.02
Ерготелис <strong>Ерготелис</strong> емблема 2:1 Ксанти емблема Ксанти
06.02
Йерапетра Йерапетра емблема 2:3 <strong>Драмас</strong> емблема Драмас
06.02
Левадиакос Левадиакос емблема 0:0 Диагорас Родос емблема Диагорас Родос
Кръг 1
03.02
ПАЕ Ханя <strong>ПАЕ Ханя</strong> емблема 1:0 Драмас емблема Драмас
Кръг 5
31.01
Караискакис Караискакис емблема 0:1 <strong>Ерготелис</strong> емблема Ерготелис
31.01
Аполон Аполон емблема 0:3 <strong>Панахайки</strong> емблема Панахайки
31.01
Йоникос <strong>Йоникос</strong> емблема 2:1 Йерапетра емблема Йерапетра
31.01
Драмас Драмас емблема 0:2 <strong>Диагорас Родос</strong> емблема Диагорас Родос
30.01
Ксанти Ксанти емблема 0:0 ПАЕ Ханя емблема ПАЕ Ханя
30.01
ФК Трикала ФК Трикала емблема 1:3 <strong>Левадиакос</strong> емблема Левадиакос
Кръг 4
27.01
Левадиакос Левадиакос емблема 1:1 Ксанти емблема Ксанти
27.01
Панахайки Панахайки емблема 2:2 Караискакис емблема Караискакис
27.01
ПАЕ Ханя ПАЕ Ханя емблема 0:1 <strong>Ерготелис</strong> емблема Ерготелис
27.01
Йерапетра Йерапетра емблема 0:0 Аполон емблема Аполон
27.01
Диагорас Родос Диагорас Родос емблема 1:1 Йоникос емблема Йоникос
27.01
ФК Трикала <strong>ФК Трикала</strong> емблема 3:0 Драмас емблема Драмас
Кръг 3
24.01
Ерготелис Ерготелис емблема 0:1 <strong>Левадиакос</strong> емблема Левадиакос
24.01
Йоникос Йоникос емблема 1:1 ФК Трикала емблема ФК Трикала
24.01
Караискакис Караискакис емблема 1:1 ПАЕ Ханя емблема ПАЕ Ханя
24.01
Панахайки <strong>Панахайки</strong> емблема 2:0 Йерапетра емблема Йерапетра
23.01
Аполон Аполон емблема 0:1 <strong>Диагорас Родос</strong> емблема Диагорас Родос
Кръг 2
20.01
Левадиакос Левадиакос емблема 1:1 ПАЕ Ханя емблема ПАЕ Ханя
20.01
Йерапетра Йерапетра емблема 2:2 Караискакис емблема Караискакис
20.01
Диагорас Родос Диагорас Родос емблема 1:1 Панахайки емблема Панахайки
20.01
ФК Трикала <strong>ФК Трикала</strong> емблема 1:0 Аполон емблема Аполон
20.01
Ксанти <strong>Ксанти</strong> емблема 1:0 Йоникос емблема Йоникос
Кръг 1
17.01
Аполон Аполон емблема 1:1 Ксанти емблема Ксанти
17.01
Ерготелис Ерготелис емблема 0:1 <strong>Йоникос</strong> емблема Йоникос
16.01
Караискакис Караискакис емблема 0:2 <strong>Левадиакос</strong> емблема Левадиакос
16.01
Йерапетра Йерапетра емблема 1:1 Диагорас Родос емблема Диагорас Родос
16.01
Панахайки Панахайки емблема 1:1 ФК Трикала емблема ФК Трикала
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света