Класиране Германия Бундеслига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Байерн347824649944
2РБ Лайпциг346519876032
3Дортмунд3464204107546
4Волфсбург3461171076137
5Айнтрахт3460161266953
6Леверкузен34521410105339
7Унион Берлин3450121485043
8Гладбах34491310116456
9Щутгарт3445129135655
10Фрайбург3445129135252
11Хофенхайм34431110135254
12Майнц3439109153956
13Аугсбург3436106183654
14Херта3435811154152
15Билефелд343598172652
16Кьолн343389173460
17Вердер3431710173657
18Шалке341637242586

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Байерн174313406421
2Айнтрахт173710703720
3РБ Лайпциг173711422913
4Дортмунд173511244020
5Волфсбург173410433216
6Унион Берлин17328813218
7Леверкузен17298543422
8Гладбах17288453219
9Фрайбург17277643323
10Хофенхайм17278363224
11Аугсбург17226472125
12Щутгарт17215662726
13Херта17205572126
14Билефелд17206291323
15Майнц17164491626
16Кьолн17143592031
17Вердер17143591628
18Шалке171233111434

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Байерн173511243523
2Дортмунд17299263526
3РБ Лайпциг17288453119
4Волфсбург17277642921
5Щутгарт17247372929
6Леверкузен17236561917
7Айнтрахт17236563233
8Майнц17236562330
9Гладбах17215663237
10Кьолн17195481429
11Унион Берлин17184671825
12Фрайбург17185391929
13Вердер17174582029
14Хофенхайм17163772030
15Херта17153682026
16Билефелд17153681329
17Аугсбург171442111529
18Шалке17404131152

Германия Бундеслига Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Германия Бундеслига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 34
22.05
Байерн <strong>Байерн</strong> емблема 5:2 Аугсбург емблема Аугсбург
22.05
Дортмунд <strong>Дортмунд</strong> емблема 3:1 Леверкузен емблема Леверкузен
22.05
Хофенхайм <strong>Хофенхайм</strong> емблема 2:1 Херта емблема Херта
22.05
Волфсбург Волфсбург емблема 2:3 <strong>Майнц</strong> емблема Майнц
22.05
Айнтрахт <strong>Айнтрахт</strong> емблема 3:1 Фрайбург емблема Фрайбург
22.05
Унион Берлин <strong>Унион Берлин</strong> емблема 2:1 РБ Лайпциг емблема РБ Лайпциг
22.05
Кьолн <strong>Кьолн</strong> емблема 1:0 Шалке емблема Шалке
22.05
Вердер Вердер емблема 2:4 <strong>Гладбах</strong> емблема Гладбах
22.05
Щутгарт Щутгарт емблема 0:2 <strong>Билефелд</strong> емблема Билефелд
Кръг 33
16.05
РБ Лайпциг РБ Лайпциг емблема 2:2 Волфсбург емблема Волфсбург
16.05
Майнц Майнц емблема 1:3 <strong>Дортмунд</strong> емблема Дортмунд
15.05
Гладбах Гладбах емблема 1:2 <strong>Щутгарт</strong> емблема Щутгарт
15.05
Леверкузен Леверкузен емблема 1:1 Унион Берлин емблема Унион Берлин
15.05
Фрайбург Фрайбург емблема 2:2 Байерн емблема Байерн
15.05
Херта Херта емблема 0:0 Кьолн емблема Кьолн
15.05
Шалке <strong>Шалке</strong> емблема 4:3 Айнтрахт емблема Айнтрахт
15.05
Аугсбург <strong>Аугсбург</strong> емблема 2:0 Вердер емблема Вердер
15.05
Билефелд Билефелд емблема 1:1 Хофенхайм емблема Хофенхайм
Кръг 31
12.05
Шалке Шалке емблема 1:2 <strong>Херта</strong> емблема Херта
Кръг 32
09.05
Херта Херта емблема 0:0 Билефелд емблема Билефелд
09.05
Айнтрахт Айнтрахт емблема 1:1 Майнц емблема Майнц
09.05
Кьолн Кьолн емблема 1:4 <strong>Фрайбург</strong> емблема Фрайбург
08.05
Байерн <strong>Байерн</strong> емблема 6:0 Гладбах емблема Гладбах
08.05
Дортмунд <strong>Дортмунд</strong> емблема 3:2 РБ Лайпциг емблема РБ Лайпциг
08.05
Хофенхайм <strong>Хофенхайм</strong> емблема 4:2 Шалке емблема Шалке
08.05
Волфсбург <strong>Волфсбург</strong> емблема 3:0 Унион Берлин емблема Унион Берлин
08.05
Вердер Вердер емблема 0:0 Леверкузен емблема Леверкузен
07.05
Щутгарт <strong>Щутгарт</strong> емблема 2:1 Аугсбург емблема Аугсбург
Кръг 30
06.05
Херта <strong>Херта</strong> емблема 3:0 Фрайбург емблема Фрайбург
Кръг 29
03.05
Майнц Майнц емблема 1:1 Херта емблема Херта
Кръг 31
25.04
Гладбах <strong>Гладбах</strong> емблема 5:0 Билефелд емблема Билефелд
25.04
РБ Лайпциг <strong>РБ Лайпциг</strong> емблема 2:0 Щутгарт емблема Щутгарт
24.04
Леверкузен <strong>Леверкузен</strong> емблема 3:1 Айнтрахт емблема Айнтрахт
24.04
Волфсбург Волфсбург емблема 0:2 <strong>Дортмунд</strong> емблема Дортмунд
24.04
Фрайбург Фрайбург емблема 1:1 Хофенхайм емблема Хофенхайм
24.04
Унион Берлин <strong>Унион Берлин</strong> емблема 3:1 Вердер емблема Вердер
24.04
Майнц <strong>Майнц</strong> емблема 2:1 Байерн емблема Байерн
23.04
Аугсбург Аугсбург емблема 2:3 <strong>Кьолн</strong> емблема Кьолн
Кръг 30
21.04
Дортмунд <strong>Дортмунд</strong> емблема 2:0 Унион Берлин емблема Унион Берлин
21.04
Хофенхайм <strong>Хофенхайм</strong> емблема 3:2 Гладбах емблема Гладбах
21.04
Вердер Вердер емблема 0:1 <strong>Майнц</strong> емблема Майнц
21.04
Щутгарт Щутгарт емблема 1:3 <strong>Волфсбург</strong> емблема Волфсбург
20.04
Байерн <strong>Байерн</strong> емблема 2:0 Леверкузен емблема Леверкузен
20.04
Айнтрахт <strong>Айнтрахт</strong> емблема 2:0 Аугсбург емблема Аугсбург
20.04
Билефелд <strong>Билефелд</strong> емблема 1:0 Шалке емблема Шалке
20.04
Кьолн <strong>Кьолн</strong> емблема 2:1 РБ Лайпциг емблема РБ Лайпциг
Кръг 29
18.04
Дортмунд <strong>Дортмунд</strong> емблема 4:1 Вердер емблема Вердер
17.04
Леверкузен <strong>Леверкузен</strong> емблема 3:0 Кьолн емблема Кьолн
17.04
Гладбах <strong>Гладбах</strong> емблема 4:0 Айнтрахт емблема Айнтрахт
17.04
Волфсбург Волфсбург емблема 2:3 <strong>Байерн</strong> емблема Байерн
17.04
Фрайбург <strong>Фрайбург</strong> емблема 4:0 Шалке емблема Шалке
17.04
Унион Берлин <strong>Унион Берлин</strong> емблема 2:1 Щутгарт емблема Щутгарт
17.04
Аугсбург Аугсбург емблема 0:0 Билефелд емблема Билефелд
16.04
РБ Лайпциг РБ Лайпциг емблема 0:0 Хофенхайм емблема Хофенхайм
Кръг 28
12.04
Хофенхайм Хофенхайм емблема 0:0 Леверкузен емблема Леверкузен
11.04
Кьолн Кьолн емблема 2:3 <strong>Майнц</strong> емблема Майнц
11.04
Шалке <strong>Шалке</strong> емблема 1:0 Аугсбург емблема Аугсбург
10.04
Щутгарт Щутгарт емблема 2:3 <strong>Дортмунд</strong> емблема Дортмунд
10.04
Байерн Байерн емблема 1:1 Унион Берлин емблема Унион Берлин
10.04
Айнтрахт <strong>Айнтрахт</strong> емблема 4:3 Волфсбург емблема Волфсбург
10.04
Херта Херта емблема 2:2 Гладбах емблема Гладбах
10.04
Вердер Вердер емблема 1:4 <strong>РБ Лайпциг</strong> емблема РБ Лайпциг
09.04
Билефелд <strong>Билефелд</strong> емблема 1:0 Фрайбург емблема Фрайбург
Кръг 27
04.04
Унион Берлин Унион Берлин емблема 1:1 Херта емблема Херта
04.04
Щутгарт <strong>Щутгарт</strong> емблема 1:0 Вердер емблема Вердер
03.04
Гладбах <strong>Гладбах</strong> емблема 2:1 Фрайбург емблема Фрайбург
03.04
РБ Лайпциг РБ Лайпциг емблема 0:1 <strong>Байерн</strong> емблема Байерн
03.04
Дортмунд Дортмунд емблема 1:2 <strong>Айнтрахт</strong> емблема Айнтрахт
03.04
Леверкузен <strong>Леверкузен</strong> емблема 2:1 Шалке емблема Шалке
03.04
Волфсбург <strong>Волфсбург</strong> емблема 1:0 Кьолн емблема Кьолн
03.04
Майнц Майнц емблема 1:1 Билефелд емблема Билефелд
03.04
Аугсбург <strong>Аугсбург</strong> емблема 2:1 Хофенхайм емблема Хофенхайм
Кръг 26
21.03
Фрайбург <strong>Фрайбург</strong> емблема 2:0 Аугсбург емблема Аугсбург
21.03
Херта <strong>Херта</strong> емблема 3:0 Леверкузен емблема Леверкузен
21.03
Хофенхайм Хофенхайм емблема 1:2 <strong>Майнц</strong> емблема Майнц
20.03
Шалке Шалке емблема 0:3 <strong>Гладбах</strong> емблема Гладбах
20.03
Байерн <strong>Байерн</strong> емблема 4:0 Щутгарт емблема Щутгарт
20.03
Айнтрахт <strong>Айнтрахт</strong> емблема 5:2 Унион Берлин емблема Унион Берлин
20.03
Кьолн Кьолн емблема 2:2 Дортмунд емблема Дортмунд
20.03
Вердер Вердер емблема 1:2 <strong>Волфсбург</strong> емблема Волфсбург
19.03
Билефелд Билефелд емблема 0:1 <strong>РБ Лайпциг</strong> емблема РБ Лайпциг
Кръг 25
14.03
Щутгарт <strong>Щутгарт</strong> емблема 2:0 Хофенхайм емблема Хофенхайм
14.03
РБ Лайпциг РБ Лайпциг емблема 1:1 Айнтрахт емблема Айнтрахт
14.03
Леверкузен Леверкузен емблема 1:2 <strong>Билефелд</strong> емблема Билефелд
13.03
Дортмунд <strong>Дортмунд</strong> емблема 2:0 Херта емблема Херта
13.03
Волфсбург <strong>Волфсбург</strong> емблема 5:0 Шалке емблема Шалке
13.03
Унион Берлин <strong>Унион Берлин</strong> емблема 2:1 Кьолн емблема Кьолн
13.03
Майнц <strong>Майнц</strong> емблема 1:0 Фрайбург емблема Фрайбург
13.03
Вердер Вердер емблема 1:3 <strong>Байерн</strong> емблема Байерн
12.03
Аугсбург <strong>Аугсбург</strong> емблема 3:1 Гладбах емблема Гладбах
Кръг 20
10.03
Билефелд Билефелд емблема 0:2 <strong>Вердер</strong> емблема Вердер
Кръг 24
07.03
Билефелд Билефелд емблема 0:0 Унион Берлин емблема Унион Берлин
07.03
Кьолн Кьолн емблема 1:1 Вердер емблема Вердер
06.03
Байерн <strong>Байерн</strong> емблема 4:2 Дортмунд емблема Дортмунд
06.03
Гладбах Гладбах емблема 0:1 <strong>Леверкузен</strong> емблема Леверкузен
06.03
Хофенхайм <strong>Хофенхайм</strong> емблема 2:1 Волфсбург емблема Волфсбург
06.03
Фрайбург Фрайбург емблема 0:3 <strong>РБ Лайпциг</strong> емблема РБ Лайпциг
06.03
Айнтрахт Айнтрахт емблема 1:1 Щутгарт емблема Щутгарт
06.03
Херта <strong>Херта</strong> емблема 2:1 Аугсбург емблема Аугсбург
05.03
Шалке Шалке емблема 0:0 Майнц емблема Майнц
Кръг 23
28.02
Леверкузен Леверкузен емблема 1:2 <strong>Фрайбург</strong> емблема Фрайбург
28.02
Майнц Майнц емблема 0:1 <strong>Аугсбург</strong> емблема Аугсбург
28.02
Унион Берлин Унион Берлин емблема 1:1 Хофенхайм емблема Хофенхайм
27.02
РБ Лайпциг <strong>РБ Лайпциг</strong> емблема 3:2 Гладбах емблема Гладбах
27.02
Байерн <strong>Байерн</strong> емблема 5:1 Кьолн емблема Кьолн
27.02
Дортмунд <strong>Дортмунд</strong> емблема 3:0 Билефелд емблема Билефелд
27.02
Волфсбург <strong>Волфсбург</strong> емблема 2:0 Херта емблема Херта
27.02
Щутгарт <strong>Щутгарт</strong> емблема 5:1 Шалке емблема Шалке
26.02
Вердер <strong>Вердер</strong> емблема 2:1 Айнтрахт емблема Айнтрахт
Кръг 22
21.02
Хофенхайм <strong>Хофенхайм</strong> емблема 4:0 Вердер емблема Вердер
21.02
Херта Херта емблема 0:3 <strong>РБ Лайпциг</strong> емблема РБ Лайпциг
21.02
Аугсбург Аугсбург емблема 1:1 Леверкузен емблема Леверкузен
20.02
Шалке Шалке емблема 0:4 <strong>Дортмунд</strong> емблема Дортмунд
20.02
Гладбах Гладбах емблема 1:2 <strong>Майнц</strong> емблема Майнц
20.02
Фрайбург Фрайбург емблема 0:1 <strong>Унион Берлин</strong> емблема Унион Берлин
20.02
Айнтрахт <strong>Айнтрахт</strong> емблема 2:1 Байерн емблема Байерн
20.02
Кьолн Кьолн емблема 0:1 <strong>Щутгарт</strong> емблема Щутгарт
19.02
Билефелд Билефелд емблема 0:3 <strong>Волфсбург</strong> емблема Волфсбург
Кръг 21
15.02
Байерн Байерн емблема 3:3 Билефелд емблема Билефелд
14.02
Волфсбург Волфсбург емблема 0:0 Гладбах емблема Гладбах
14.02
Айнтрахт <strong>Айнтрахт</strong> емблема 2:0 Кьолн емблема Кьолн
13.02
Унион Берлин Унион Берлин емблема 0:0 Шалке емблема Шалке
13.02
Дортмунд Дортмунд емблема 2:2 Хофенхайм емблема Хофенхайм
13.02
Леверкузен Леверкузен емблема 2:2 Майнц емблема Майнц
13.02
Вердер Вердер емблема 0:0 Фрайбург емблема Фрайбург
13.02
Щутгарт Щутгарт емблема 1:1 Херта емблема Херта
12.02
РБ Лайпциг <strong>РБ Лайпциг</strong> емблема 2:1 Аугсбург емблема Аугсбург
Кръг 20
07.02
Хофенхайм Хофенхайм емблема 1:3 <strong>Айнтрахт</strong> емблема Айнтрахт
06.02
Гладбах Гладбах емблема 1:2 <strong>Кьолн</strong> емблема Кьолн
06.02
Леверкузен <strong>Леверкузен</strong> емблема 5:2 Щутгарт емблема Щутгарт
06.02
Фрайбург <strong>Фрайбург</strong> емблема 2:1 Дортмунд емблема Дортмунд
06.02
Шалке Шалке емблема 0:3 <strong>РБ Лайпциг</strong> емблема РБ Лайпциг
06.02
Майнц <strong>Майнц</strong> емблема 1:0 Унион Берлин емблема Унион Берлин
06.02
Аугсбург Аугсбург емблема 0:2 <strong>Волфсбург</strong> емблема Волфсбург
05.02
Херта Херта емблема 0:1 <strong>Байерн</strong> емблема Байерн
Кръг 19
31.01
Волфсбург <strong>Волфсбург</strong> емблема 3:0 Фрайбург емблема Фрайбург
31.01
Кьолн <strong>Кьолн</strong> емблема 3:1 Билефелд емблема Билефелд
30.01
РБ Лайпциг <strong>РБ Лайпциг</strong> емблема 1:0 Леверкузен емблема Леверкузен
30.01
Байерн <strong>Байерн</strong> емблема 4:1 Хофенхайм емблема Хофенхайм
30.01
Дортмунд <strong>Дортмунд</strong> емблема 3:1 Аугсбург емблема Аугсбург
30.01
Айнтрахт <strong>Айнтрахт</strong> емблема 3:1 Херта емблема Херта
30.01
Унион Берлин Унион Берлин емблема 1:1 Гладбах емблема Гладбах
30.01
Вердер Вердер емблема 1:1 Шалке емблема Шалке
29.01
Щутгарт <strong>Щутгарт</strong> емблема 2:0 Майнц емблема Майнц
Кръг 18
24.01
Хофенхайм <strong>Хофенхайм</strong> емблема 3:0 Кьолн емблема Кьолн
24.01
Шалке Шалке емблема 0:4 <strong>Байерн</strong> емблема Байерн
23.01
Херта Херта емблема 1:4 <strong>Вердер</strong> емблема Вердер
23.01
Леверкузен Леверкузен емблема 0:1 <strong>Волфсбург</strong> емблема Волфсбург
23.01
Фрайбург <strong>Фрайбург</strong> емблема 2:1 Щутгарт емблема Щутгарт
23.01
Майнц <strong>Майнц</strong> емблема 3:2 РБ Лайпциг емблема РБ Лайпциг
23.01
Аугсбург <strong>Аугсбург</strong> емблема 2:1 Унион Берлин емблема Унион Берлин
23.01
Билефелд Билефелд емблема 1:5 <strong>Айнтрахт</strong> емблема Айнтрахт
22.01
Гладбах <strong>Гладбах</strong> емблема 4:2 Дортмунд емблема Дортмунд
Кръг 17
20.01
РБ Лайпциг <strong>РБ Лайпциг</strong> емблема 1:0 Унион Берлин емблема Унион Берлин
20.01
Фрайбург Фрайбург емблема 2:2 Айнтрахт емблема Айнтрахт
20.01
Аугсбург Аугсбург емблема 0:1 <strong>Байерн</strong> емблема Байерн
20.01
Билефелд <strong>Билефелд</strong> емблема 3:0 Щутгарт емблема Щутгарт
20.01
Шалке Шалке емблема 1:2 <strong>Кьолн</strong> емблема Кьолн
19.01
Леверкузен <strong>Леверкузен</strong> емблема 2:1 Дортмунд емблема Дортмунд
19.01
Херта Херта емблема 0:3 <strong>Хофенхайм</strong> емблема Хофенхайм
19.01
Майнц Майнц емблема 0:2 <strong>Волфсбург</strong> емблема Волфсбург
19.01
Гладбах <strong>Гладбах</strong> емблема 1:0 Вердер емблема Вердер
Кръг 16
17.01
Айнтрахт <strong>Айнтрахт</strong> емблема 3:1 Шалке емблема Шалке
17.01
Байерн <strong>Байерн</strong> емблема 2:1 Фрайбург емблема Фрайбург
16.01
Щутгарт Щутгарт емблема 2:2 Гладбах емблема Гладбах
16.01
Дортмунд Дортмунд емблема 1:1 Майнц емблема Майнц
16.01
Хофенхайм Хофенхайм емблема 0:0 Билефелд емблема Билефелд
16.01
Волфсбург Волфсбург емблема 2:2 РБ Лайпциг емблема РБ Лайпциг
16.01
Кьолн Кьолн емблема 0:0 Херта емблема Херта
16.01
Вердер <strong>Вердер</strong> емблема 2:0 Аугсбург емблема Аугсбург
15.01
Унион Берлин <strong>Унион Берлин</strong> емблема 1:0 Леверкузен емблема Леверкузен
Кръг 15
10.01
Билефелд <strong>Билефелд</strong> емблема 1:0 Херта емблема Херта
10.01
Аугсбург Аугсбург емблема 1:4 <strong>Щутгарт</strong> емблема Щутгарт
09.01
РБ Лайпциг РБ Лайпциг емблема 1:3 <strong>Дортмунд</strong> емблема Дортмунд
09.01
Леверкузен Леверкузен емблема 1:1 Вердер емблема Вердер
09.01
Фрайбург <strong>Фрайбург</strong> емблема 5:0 Кьолн емблема Кьолн
09.01
Унион Берлин Унион Берлин емблема 2:2 Волфсбург емблема Волфсбург
09.01
Шалке <strong>Шалке</strong> емблема 4:0 Хофенхайм емблема Хофенхайм
09.01
Майнц Майнц емблема 0:2 <strong>Айнтрахт</strong> емблема Айнтрахт
08.01
Гладбах <strong>Гладбах</strong> емблема 3:2 Байерн емблема Байерн
Кръг 14
03.01
Байерн <strong>Байерн</strong> емблема 5:2 Майнц емблема Майнц
03.01
Дортмунд <strong>Дортмунд</strong> емблема 2:0 Волфсбург емблема Волфсбург
02.01
Щутгарт Щутгарт емблема 0:1 <strong>РБ Лайпциг</strong> емблема РБ Лайпциг
02.01
Херта <strong>Херта</strong> емблема 3:0 Шалке емблема Шалке
02.01
Хофенхайм Хофенхайм емблема 1:3 <strong>Фрайбург</strong> емблема Фрайбург
02.01
Айнтрахт <strong>Айнтрахт</strong> емблема 2:1 Леверкузен емблема Леверкузен
02.01
Кьолн Кьолн емблема 0:1 <strong>Аугсбург</strong> емблема Аугсбург
02.01
Вердер Вердер емблема 0:2 <strong>Унион Берлин</strong> емблема Унион Берлин
02.01
Билефелд Билефелд емблема 0:1 <strong>Гладбах</strong> емблема Гладбах
Кръг 13
20.12
Волфсбург <strong>Волфсбург</strong> емблема 1:0 Щутгарт емблема Щутгарт
20.12
Фрайбург <strong>Фрайбург</strong> емблема 4:1 Херта емблема Херта
19.12
Леверкузен Леверкузен емблема 1:2 <strong>Байерн</strong> емблема Байерн
19.12
РБ Лайпциг РБ Лайпциг емблема 0:0 Кьолн емблема Кьолн
19.12
Гладбах Гладбах емблема 1:2 <strong>Хофенхайм</strong> емблема Хофенхайм
19.12
Шалке Шалке емблема 0:1 <strong>Билефелд</strong> емблема Билефелд
19.12
Майнц Майнц емблема 0:1 <strong>Вердер</strong> емблема Вердер
19.12
Аугсбург Аугсбург емблема 0:2 <strong>Айнтрахт</strong> емблема Айнтрахт
18.12
Унион Берлин <strong>Унион Берлин</strong> емблема 2:1 Дортмунд емблема Дортмунд
Кръг 12
16.12
Байерн <strong>Байерн</strong> емблема 2:1 Волфсбург емблема Волфсбург
16.12
Хофенхайм Хофенхайм емблема 0:1 <strong>РБ Лайпциг</strong> емблема РБ Лайпциг
16.12
Кьолн Кьолн емблема 0:4 <strong>Леверкузен</strong> емблема Леверкузен
16.12
Билефелд Билефелд емблема 0:1 <strong>Аугсбург</strong> емблема Аугсбург
16.12
Шалке Шалке емблема 0:2 <strong>Фрайбург</strong> емблема Фрайбург
15.12
Херта Херта емблема 0:0 Майнц емблема Майнц
15.12
Вердер Вердер емблема 1:2 <strong>Дортмунд</strong> емблема Дортмунд
15.12
Щутгарт Щутгарт емблема 2:2 Унион Берлин емблема Унион Берлин
15.12
Айнтрахт Айнтрахт емблема 3:3 Гладбах емблема Гладбах
Кръг 11
13.12
Леверкузен <strong>Леверкузен</strong> емблема 4:1 Хофенхайм емблема Хофенхайм
13.12
Аугсбург Аугсбург емблема 2:2 Шалке емблема Шалке
12.12
Унион Берлин Унион Берлин емблема 1:1 Байерн емблема Байерн
12.12
Дортмунд Дортмунд емблема 1:5 <strong>Щутгарт</strong> емблема Щутгарт
12.12
РБ Лайпциг <strong>РБ Лайпциг</strong> емблема 2:0 Вердер емблема Вердер
12.12
Гладбах Гладбах емблема 1:1 Херта емблема Херта
12.12
Фрайбург <strong>Фрайбург</strong> емблема 2:0 Билефелд емблема Билефелд
12.12
Майнц Майнц емблема 0:1 <strong>Кьолн</strong> емблема Кьолн
11.12
Волфсбург <strong>Волфсбург</strong> емблема 2:1 Айнтрахт емблема Айнтрахт
Кръг 10
07.12
Хофенхайм <strong>Хофенхайм</strong> емблема 3:1 Аугсбург емблема Аугсбург
06.12
Шалке Шалке емблема 0:3 <strong>Леверкузен</strong> емблема Леверкузен
06.12
Вердер Вердер емблема 1:2 <strong>Щутгарт</strong> емблема Щутгарт
05.12
Байерн Байерн емблема 3:3 РБ Лайпциг емблема РБ Лайпциг
05.12
Фрайбург Фрайбург емблема 2:2 Гладбах емблема Гладбах
05.12
Айнтрахт Айнтрахт емблема 1:1 Дортмунд емблема Дортмунд
05.12
Кьолн Кьолн емблема 2:2 Волфсбург емблема Волфсбург
05.12
Билефелд <strong>Билефелд</strong> емблема 2:1 Майнц емблема Майнц
04.12
Херта <strong>Херта</strong> емблема 3:1 Унион Берлин емблема Унион Берлин
Кръг 9
29.11
Майнц Майнц емблема 1:1 Хофенхайм емблема Хофенхайм
29.11
Леверкузен Леверкузен емблема 0:0 Херта емблема Херта
28.11
Гладбах <strong>Гладбах</strong> емблема 4:1 Шалке емблема Шалке
28.11
Дортмунд Дортмунд емблема 1:2 <strong>Кьолн</strong> емблема Кьолн
28.11
РБ Лайпциг <strong>РБ Лайпциг</strong> емблема 2:1 Билефелд емблема Билефелд
28.11
Унион Берлин Унион Берлин емблема 3:3 Айнтрахт емблема Айнтрахт
28.11
Аугсбург Аугсбург емблема 1:1 Фрайбург емблема Фрайбург
28.11
Щутгарт Щутгарт емблема 1:3 <strong>Байерн</strong> емблема Байерн
27.11
Волфсбург <strong>Волфсбург</strong> емблема 5:3 Вердер емблема Вердер
Кръг 8
22.11
Кьолн Кьолн емблема 1:2 <strong>Унион Берлин</strong> емблема Унион Берлин
22.11
Фрайбург Фрайбург емблема 1:3 <strong>Майнц</strong> емблема Майнц
21.11
Херта Херта емблема 2:5 <strong>Дортмунд</strong> емблема Дортмунд
21.11
Айнтрахт Айнтрахт емблема 1:1 РБ Лайпциг емблема РБ Лайпциг
21.11
Байерн Байерн емблема 1:1 Вердер емблема Вердер
21.11
Гладбах Гладбах емблема 1:1 Аугсбург емблема Аугсбург
21.11
Хофенхайм Хофенхайм емблема 3:3 Щутгарт емблема Щутгарт
21.11
Шалке Шалке емблема 0:2 <strong>Волфсбург</strong> емблема Волфсбург
21.11
Билефелд Билефелд емблема 1:2 <strong>Леверкузен</strong> емблема Леверкузен
Кръг 7
08.11
Леверкузен <strong>Леверкузен</strong> емблема 4:3 Гладбах емблема Гладбах
08.11
Волфсбург <strong>Волфсбург</strong> емблема 2:1 Хофенхайм емблема Хофенхайм
07.11
Дортмунд Дортмунд емблема 2:3 <strong>Байерн</strong> емблема Байерн
07.11
РБ Лайпциг <strong>РБ Лайпциг</strong> емблема 3:0 Фрайбург емблема Фрайбург
07.11
Унион Берлин <strong>Унион Берлин</strong> емблема 5:0 Билефелд емблема Билефелд
07.11
Майнц Майнц емблема 2:2 Шалке емблема Шалке
07.11
Аугсбург Аугсбург емблема 0:3 <strong>Херта</strong> емблема Херта
07.11
Щутгарт Щутгарт емблема 2:2 Айнтрахт емблема Айнтрахт
06.11
Вердер Вердер емблема 1:1 Кьолн емблема Кьолн
Кръг 6
02.11
Хофенхайм Хофенхайм емблема 1:3 <strong>Унион Берлин</strong> емблема Унион Берлин
01.11
Херта Херта емблема 1:1 Волфсбург емблема Волфсбург
01.11
Фрайбург Фрайбург емблема 2:4 <strong>Леверкузен</strong> емблема Леверкузен
31.10
Гладбах <strong>Гладбах</strong> емблема 1:0 РБ Лайпциг емблема РБ Лайпциг
31.10
Айнтрахт Айнтрахт емблема 1:1 Вердер емблема Вердер
31.10
Кьолн Кьолн емблема 1:2 <strong>Байерн</strong> емблема Байерн
31.10
Аугсбург <strong>Аугсбург</strong> емблема 3:1 Майнц емблема Майнц
31.10
Билефелд Билефелд емблема 0:2 <strong>Дортмунд</strong> емблема Дортмунд
30.10
Шалке Шалке емблема 1:1 Щутгарт емблема Щутгарт
Кръг 5
26.10
Леверкузен <strong>Леверкузен</strong> емблема 3:1 Аугсбург емблема Аугсбург
25.10
Вердер Вердер емблема 1:1 Хофенхайм емблема Хофенхайм
25.10
Волфсбург <strong>Волфсбург</strong> емблема 2:1 Билефелд емблема Билефелд
24.10
Дортмунд <strong>Дортмунд</strong> емблема 3:0 Шалке емблема Шалке
24.10
Байерн <strong>Байерн</strong> емблема 5:0 Айнтрахт емблема Айнтрахт
24.10
РБ Лайпциг <strong>РБ Лайпциг</strong> емблема 2:1 Херта емблема Херта
24.10
Унион Берлин Унион Берлин емблема 1:1 Фрайбург емблема Фрайбург
24.10
Майнц Майнц емблема 2:3 <strong>Гладбах</strong> емблема Гладбах
23.10
Щутгарт Щутгарт емблема 1:1 Кьолн емблема Кьолн
Кръг 4
18.10
Шалке Шалке емблема 1:1 Унион Берлин емблема Унион Берлин
18.10
Кьолн Кьолн емблема 1:1 Айнтрахт емблема Айнтрахт
17.10
Гладбах Гладбах емблема 1:1 Волфсбург емблема Волфсбург
17.10
Билефелд Билефелд емблема 1:4 <strong>Байерн</strong> емблема Байерн
17.10
Хофенхайм Хофенхайм емблема 0:1 <strong>Дортмунд</strong> емблема Дортмунд
17.10
Фрайбург Фрайбург емблема 1:1 Вердер емблема Вердер
17.10
Херта Херта емблема 0:2 <strong>Щутгарт</strong> емблема Щутгарт
17.10
Майнц Майнц емблема 0:1 <strong>Леверкузен</strong> емблема Леверкузен
17.10
Аугсбург Аугсбург емблема 0:2 <strong>РБ Лайпциг</strong> емблема РБ Лайпциг
Кръг 3
04.10
Байерн <strong>Байерн</strong> емблема 4:3 Херта емблема Херта
04.10
Волфсбург Волфсбург емблема 0:0 Аугсбург емблема Аугсбург
03.10
РБ Лайпциг <strong>РБ Лайпциг</strong> емблема 4:0 Шалке емблема Шалке
03.10
Дортмунд <strong>Дортмунд</strong> емблема 4:0 Фрайбург емблема Фрайбург
03.10
Айнтрахт <strong>Айнтрахт</strong> емблема 2:1 Хофенхайм емблема Хофенхайм
03.10
Кьолн Кьолн емблема 1:3 <strong>Гладбах</strong> емблема Гладбах
03.10
Вердер <strong>Вердер</strong> емблема 1:0 Билефелд емблема Билефелд
03.10
Щутгарт Щутгарт емблема 1:1 Леверкузен емблема Леверкузен
02.10
Унион Берлин <strong>Унион Берлин</strong> емблема 4:0 Майнц емблема Майнц
Кръг 2
27.09
Фрайбург Фрайбург емблема 1:1 Волфсбург емблема Волфсбург
27.09
Хофенхайм <strong>Хофенхайм</strong> емблема 4:1 Байерн емблема Байерн
26.09
Шалке Шалке емблема 1:3 <strong>Вердер</strong> емблема Вердер
26.09
Гладбах Гладбах емблема 1:1 Унион Берлин емблема Унион Берлин
26.09
Леверкузен Леверкузен емблема 1:1 РБ Лайпциг емблема РБ Лайпциг
26.09
Майнц Майнц емблема 1:4 <strong>Щутгарт</strong> емблема Щутгарт
26.09
Аугсбург <strong>Аугсбург</strong> емблема 2:0 Дортмунд емблема Дортмунд
26.09
Билефелд <strong>Билефелд</strong> емблема 1:0 Кьолн емблема Кьолн
25.09
Херта Херта емблема 1:3 <strong>Айнтрахт</strong> емблема Айнтрахт
Кръг 1
20.09
Волфсбург Волфсбург емблема 0:0 Леверкузен емблема Леверкузен
20.09
РБ Лайпциг <strong>РБ Лайпциг</strong> емблема 3:1 Майнц емблема Майнц
19.09
Дортмунд <strong>Дортмунд</strong> емблема 3:0 Гладбах емблема Гладбах
19.09
Айнтрахт Айнтрахт емблема 1:1 Билефелд емблема Билефелд
19.09
Унион Берлин Унион Берлин емблема 1:3 <strong>Аугсбург</strong> емблема Аугсбург
19.09
Кьолн Кьолн емблема 2:3 <strong>Хофенхайм</strong> емблема Хофенхайм
19.09
Вердер Вердер емблема 1:4 <strong>Херта</strong> емблема Херта
19.09
Щутгарт Щутгарт емблема 2:3 <strong>Фрайбург</strong> емблема Фрайбург
18.09
Байерн <strong>Байерн</strong> емблема 8:0 Шалке емблема Шалке
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света