Класиране Германия Бундеслига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Байерн922711338
2Дортмунд9217022515
3Фрайбург919540146
4Леверкузен9175222314
5Унион Берлин9164411310
6РБ Лайпциг914423209
7Майнц913414129
8Кьолн9133421516
9Волфсбург913414912
10Херта9124051121
11Хофенхайм9113241715
12Гладбах9113241012
13Щутгарт9102431415
14Бохум910315716
15Айнтрахт98153914
16Аугсбург96135518
17Билефелд95054514
18Гройтер Фюрт91018624

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Дортмунд515500178
2Байерн512401204
3РБ Лайпциг512401185
4Кьолн511320116
5Унион Берлин51132062
6Майнц51031193
7Фрайбург4822073
8Гладбах4822063
9Хофенхайм47211105
10Щутгарт57212129
11Бохум4721153
12Волфсбург5721246
13Херта4620255
14Леверкузен4620299
15Аугсбург4411239
16Айнтрахт4303134
17Билефелд5303228
18Гройтер Фюрт4101327

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Леверкузен511320145
2Фрайбург51132073
3Байерн410310134
4Дортмунд4620287
5Волфсбург4620256
6Херта56203616
7Унион Берлин4512178
8Айнтрахт55122610
9Хофенхайм54113710
10Майнц4310336
11Щутгарт4303126
12Гладбах5310449
13Бохум53104213
14РБ Лайпциг4202224
15Билефелд4202236
16Кьолн42022410
17Аугсбург5202329
18Гройтер Фюрт50005417

Германия Бундеслига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 10
29.10
Хофенхайм Хофенхайм емблема - Херта емблема Херта
1.71 | 3.90 | 4.60
30.10
Дортмунд Дортмунд емблема - Кьолн емблема Кьолн
1.39 | 5.50 | 6.75
30.10
Леверкузен Леверкузен емблема - Волфсбург емблема Волфсбург
2.15 | 3.40 | 3.40
30.10
Унион Берлин Унион Берлин емблема - Байерн емблема Байерн
7.75 | 5.00 | 1.38
30.10
Фрайбург Фрайбург емблема - Гройтер Фюрт емблема Гройтер Фюрт
1.42 | 4.60 | 7.25
30.10
Билефелд Билефелд емблема - Майнц емблема Майнц
3.40 | 3.30 | 2.15
30.10
Айнтрахт Айнтрахт емблема - РБ Лайпциг емблема РБ Лайпциг
3.70 | 3.80 | 1.90
31.10
Аугсбург Аугсбург емблема - Щутгарт емблема Щутгарт
2.87 | 3.40 | 2.40
31.10
Гладбах Гладбах емблема - Бохум емблема Бохум
1.31 | 5.25 | 10.00

Германия Бундеслига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 9
24.10
Бохум <strong>Бохум</strong> емблема 2:0 Айнтрахт емблема Айнтрахт
24.10
Щутгарт Щутгарт емблема 1:1 Унион Берлин емблема Унион Берлин
24.10
Кьолн Кьолн емблема 2:2 Леверкузен емблема Леверкузен
23.10
Херта <strong>Херта</strong> емблема 1:0 Гладбах емблема Гладбах
23.10
Байерн <strong>Байерн</strong> емблема 4:0 Хофенхайм емблема Хофенхайм
23.10
РБ Лайпциг <strong>РБ Лайпциг</strong> емблема 4:1 Гройтер Фюрт емблема Гройтер Фюрт
23.10
Волфсбург Волфсбург емблема 0:2 <strong>Фрайбург</strong> емблема Фрайбург
23.10
Билефелд Билефелд емблема 1:3 <strong>Дортмунд</strong> емблема Дортмунд
22.10
Майнц <strong>Майнц</strong> емблема 4:1 Аугсбург емблема Аугсбург
Кръг 8
17.10
Аугсбург Аугсбург емблема 1:1 Билефелд емблема Билефелд
17.10
Леверкузен Леверкузен емблема 1:5 <strong>Байерн</strong> емблема Байерн
16.10
Гладбах Гладбах емблема 1:1 Щутгарт емблема Щутгарт
16.10
Дортмунд <strong>Дортмунд</strong> емблема 3:1 Майнц емблема Майнц
16.10
Айнтрахт Айнтрахт емблема 1:2 <strong>Херта</strong> емблема Херта
16.10
Унион Берлин <strong>Унион Берлин</strong> емблема 2:0 Волфсбург емблема Волфсбург
16.10
Фрайбург Фрайбург емблема 1:1 РБ Лайпциг емблема РБ Лайпциг
16.10
Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт емблема 0:1 <strong>Бохум</strong> емблема Бохум
15.10
Хофенхайм <strong>Хофенхайм</strong> емблема 5:0 Кьолн емблема Кьолн
Кръг 7
03.10
Билефелд Билефелд емблема 0:4 <strong>Леверкузен</strong> емблема Леверкузен
03.10
Байерн Байерн емблема 1:2 <strong>Айнтрахт</strong> емблема Айнтрахт
03.10
Майнц Майнц емблема 1:2 <strong>Унион Берлин</strong> емблема Унион Берлин
02.10
РБ Лайпциг <strong>РБ Лайпциг</strong> емблема 3:0 Бохум емблема Бохум
02.10
Дортмунд <strong>Дортмунд</strong> емблема 2:1 Аугсбург емблема Аугсбург
02.10
Волфсбург Волфсбург емблема 1:3 <strong>Гладбах</strong> емблема Гладбах
02.10
Щутгарт <strong>Щутгарт</strong> емблема 3:1 Хофенхайм емблема Хофенхайм
02.10
Херта Херта емблема 1:2 <strong>Фрайбург</strong> емблема Фрайбург
01.10
Кьолн <strong>Кьолн</strong> емблема 3:1 Гройтер Фюрт емблема Гройтер Фюрт
Кръг 6
26.09
Фрайбург <strong>Фрайбург</strong> емблема 3:0 Аугсбург емблема Аугсбург
26.09
Бохум Бохум емблема 0:0 Щутгарт емблема Щутгарт
25.09
Гладбах <strong>Гладбах</strong> емблема 1:0 Дортмунд емблема Дортмунд
25.09
РБ Лайпциг <strong>РБ Лайпциг</strong> емблема 6:0 Херта емблема Херта
25.09
Айнтрахт Айнтрахт емблема 1:1 Кьолн емблема Кьолн
25.09
Леверкузен <strong>Леверкузен</strong> емблема 1:0 Майнц емблема Майнц
25.09
Унион Берлин <strong>Унион Берлин</strong> емблема 1:0 Билефелд емблема Билефелд
25.09
Хофенхайм <strong>Хофенхайм</strong> емблема 3:1 Волфсбург емблема Волфсбург
24.09
Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт емблема 1:3 <strong>Байерн</strong> емблема Байерн
Кръг 5
19.09
Волфсбург Волфсбург емблема 1:1 Айнтрахт емблема Айнтрахт
19.09
Дортмунд <strong>Дортмунд</strong> емблема 4:2 Унион Берлин емблема Унион Берлин
19.09
Щутгарт Щутгарт емблема 1:3 <strong>Леверкузен</strong> емблема Леверкузен
18.09
Кьолн Кьолн емблема 1:1 РБ Лайпциг емблема РБ Лайпциг
18.09
Байерн <strong>Байерн</strong> емблема 7:0 Бохум емблема Бохум
18.09
Майнц Майнц емблема 0:0 Фрайбург емблема Фрайбург
18.09
Аугсбург <strong>Аугсбург</strong> емблема 1:0 Гладбах емблема Гладбах
18.09
Билефелд Билефелд емблема 0:0 Хофенхайм емблема Хофенхайм
17.09
Херта <strong>Херта</strong> емблема 2:1 Гройтер Фюрт емблема Гройтер Фюрт
Кръг 4
12.09
Гладбах <strong>Гладбах</strong> емблема 3:1 Билефелд емблема Билефелд
12.09
Бохум Бохум емблема 1:3 <strong>Херта</strong> емблема Херта
12.09
Айнтрахт Айнтрахт емблема 1:1 Щутгарт емблема Щутгарт
11.09
РБ Лайпциг РБ Лайпциг емблема 1:4 <strong>Байерн</strong> емблема Байерн
11.09
Леверкузен Леверкузен емблема 3:4 <strong>Дортмунд</strong> емблема Дортмунд
11.09
Унион Берлин Унион Берлин емблема 0:0 Аугсбург емблема Аугсбург
11.09
Фрайбург Фрайбург емблема 1:1 Кьолн емблема Кьолн
11.09
Хофенхайм Хофенхайм емблема 0:2 <strong>Майнц</strong> емблема Майнц
11.09
Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт емблема 0:2 <strong>Волфсбург</strong> емблема Волфсбург
Кръг 3
29.08
Волфсбург <strong>Волфсбург</strong> емблема 1:0 РБ Лайпциг емблема РБ Лайпциг
29.08
Унион Берлин <strong>Унион Берлин</strong> емблема 2:1 Гладбах емблема Гладбах
28.08
Байерн <strong>Байерн</strong> емблема 5:0 Херта емблема Херта
28.08
Щутгарт Щутгарт емблема 2:3 <strong>Фрайбург</strong> емблема Фрайбург
28.08
Майнц <strong>Майнц</strong> емблема 3:0 Гройтер Фюрт емблема Гройтер Фюрт
28.08
Аугсбург Аугсбург емблема 1:4 <strong>Леверкузен</strong> емблема Леверкузен
28.08
Билефелд Билефелд емблема 1:1 Айнтрахт емблема Айнтрахт
28.08
Кьолн <strong>Кьолн</strong> емблема 2:1 Бохум емблема Бохум
27.08
Дортмунд <strong>Дортмунд</strong> емблема 3:2 Хофенхайм емблема Хофенхайм
Кръг 2
22.08
Байерн <strong>Байерн</strong> емблема 3:2 Кьолн емблема Кьолн
22.08
Хофенхайм Хофенхайм емблема 2:2 Унион Берлин емблема Унион Берлин
21.08
Леверкузен <strong>Леверкузен</strong> емблема 4:0 Гладбах емблема Гладбах
21.08
Айнтрахт Айнтрахт емблема 0:0 Аугсбург емблема Аугсбург
21.08
Фрайбург <strong>Фрайбург</strong> емблема 2:1 Дортмунд емблема Дортмунд
21.08
Херта Херта емблема 1:2 <strong>Волфсбург</strong> емблема Волфсбург
21.08
Бохум <strong>Бохум</strong> емблема 2:0 Майнц емблема Майнц
21.08
Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт емблема 1:1 Билефелд емблема Билефелд
20.08
РБ Лайпциг <strong>РБ Лайпциг</strong> емблема 4:0 Щутгарт емблема Щутгарт
Кръг 1
15.08
Кьолн <strong>Кьолн</strong> емблема 3:1 Херта емблема Херта
15.08
Майнц <strong>Майнц</strong> емблема 1:0 РБ Лайпциг емблема РБ Лайпциг
14.08
Дортмунд <strong>Дортмунд</strong> емблема 5:2 Айнтрахт емблема Айнтрахт
14.08
Волфсбург <strong>Волфсбург</strong> емблема 1:0 Бохум емблема Бохум
14.08
Унион Берлин Унион Берлин емблема 1:1 Леверкузен емблема Леверкузен
14.08
Щутгарт <strong>Щутгарт</strong> емблема 5:1 Гройтер Фюрт емблема Гройтер Фюрт
14.08
Аугсбург Аугсбург емблема 0:4 <strong>Хофенхайм</strong> емблема Хофенхайм
14.08
Билефелд Билефелд емблема 0:0 Фрайбург емблема Фрайбург
13.08
Гладбах Гладбах емблема 1:1 Байерн емблема Байерн
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света