Класиране Германия Трета Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Ханза Рощок326118774528
2Дрезден315918585126
3Инголщат325917874334
4Мюнхен 1860325716975928
5Веен325114995243
6Саарбрюкен3249131095546
7Ферл3248139106049
8Виктория Кьолн3246137124449
9Тюргюджю32431110114042
10Цвикау3242119123940
11Валдхоф Манхайм32421012104345
12Халешер3239109133653
13Магдебург3238108143240
14Дуисбург3138108134152
15Мепен3237114173251
16Байерн II3234810144146
17Кайзерслаутерн3234616103440
18Юрдинген323399143242
19Любек323079163649
20Унтерхахинг322884203547

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Инголщат163711412311
2Дрезден15329512811
3Ханза Рощок153210232615
4Веен16298532820
5Мюнхен 186016277633016
6Саарбрюкен16267543223
7Ферл17246653023
8Тюргюджю16246641718
9Валдхоф Манхайм16236553228
10Халешер16236551822
11Дуисбург16216372126
12Мепен15217081929
13Унтерхахинг16206282121
14Виктория Кьолн17206292128
15Кайзерслаутерн161931031617
16Байерн II16185381920
17Любек16184661517
18Цвикау16175291822
19Магдебург16174571220
20Юрдинген16133491225

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Мюнхен 186016309342912
2Ханза Рощок17298541913
3Дрезден16279072315
4Виктория Кьолн15267532321
5Цвикау16256732118
6Ферл15247353026
7Юрдинген16236552017
8Саарбрюкен16236552323
9Веен16226462423
10Инголщат16226462023
11Магдебург16216372020
12Тюргюджю16195472324
13Валдхоф Манхайм16194751117
14Дуисбург15174562026
15Байерн II16163762226
16Мепен17164491322
17Халешер16164481831
18Кайзерслаутерн16153671823
19Любек161233102132
20Унтерхахинг16822121426

Германия Трета Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 33
20.04
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема - Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
1.65 | 3.80 | 4.70
20.04
Халешер Халешер емблема - Ферл емблема Ферл
2.75 | 3.60 | 2.30
20.04
Цвикау Цвикау емблема - Байерн II емблема Байерн II
2.50 | 3.05 | 2.80
20.04
Дуисбург Дуисбург емблема - Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
2.55 | 3.30 | 2.60
21.04
Ханза Рощок Ханза Рощок емблема - Веен емблема Веен
1.95 | 3.05 | 4.05
21.04
Мепен Мепен емблема - Магдебург емблема Магдебург
3.05 | 3.40 | 2.20
21.04
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема - Тюргюджю емблема Тюргюджю
2.05 | 3.45 | 3.30
21.04
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема - Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
2.10 | 3.75 | 3.05
21.04
Любек Любек емблема - Инголщат емблема Инголщат
3.65 | 3.40 | 1.95
Кръг 34
23.04
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема - Ферл емблема Ферл
0.00 | 0.00 | 0.00

Германия Трета Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 32
18.04
Веен <strong>Веен</strong> емблема 1:0 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
18.04
Валдхоф Манхайм <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема 3:2 Любек емблема Любек
18.04
Инголщат Инголщат емблема 0:0 Мепен емблема Мепен
17.04
Магдебург Магдебург емблема 0:0 Цвикау емблема Цвикау
17.04
Виктория Кьолн <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема 2:0 Халешер емблема Халешер
17.04
Ферл <strong>Ферл</strong> емблема 3:0 Юрдинген емблема Юрдинген
17.04
Тюргюджю Тюргюджю емблема 0:2 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема Мюнхен 1860
17.04
Кайзерслаутерн <strong>Кайзерслаутерн</strong> емблема 2:1 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
16.04
Байерн II Байерн II емблема 0:1 <strong>Ханза Рощок</strong> емблема Ханза Рощок
Кръг 31
12.04
Мепен Мепен емблема 0:3 <strong>Веен</strong> емблема Веен
11.04
Унтерхахинг <strong>Унтерхахинг</strong> емблема 2:0 Дрезден емблема Дрезден
11.04
Цвикау Цвикау емблема 1:2 <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема Виктория Кьолн
10.04
Дуисбург Дуисбург емблема 1:1 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
10.04
Ханза Рощок Ханза Рощок емблема 0:2 <strong>Магдебург</strong> емблема Магдебург
10.04
Любек Любек емблема 1:1 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
10.04
Мюнхен 1860 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема 3:2 Ферл емблема Ферл
10.04
Саарбрюкен <strong>Саарбрюкен</strong> емблема 2:1 Тюргюджю емблема Тюргюджю
10.04
Инголщат Инголщат емблема 2:2 Байерн II емблема Байерн II
09.04
Халешер <strong>Халешер</strong> емблема 2:1 Юрдинген емблема Юрдинген
Кръг 28
07.04
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 2:2 Цвикау емблема Цвикау
Кръг 30
05.04
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 1:1 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
04.04
Дрезден Дрезден емблема 0:0 Ханза Рощок емблема Ханза Рощок
04.04
Тюргюджю <strong>Тюргюджю</strong> емблема 2:0 Мепен емблема Мепен
03.04
Валдхоф Манхайм <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема 1:0 Цвикау емблема Цвикау
03.04
Кайзерслаутерн <strong>Кайзерслаутерн</strong> емблема 3:1 Халешер емблема Халешер
03.04
Юрдинген Юрдинген емблема 1:3 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема Мюнхен 1860
03.04
Магдебург <strong>Магдебург</strong> емблема 2:0 Инголщат емблема Инголщат
03.04
Байерн II Байерн II емблема 2:3 <strong>Любек</strong> емблема Любек
03.04
Ферл Ферл емблема 1:2 <strong>Дуисбург</strong> емблема Дуисбург
03.04
Веен Веен емблема 2:2 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
Кръг 24
27.03
Юрдинген Юрдинген емблема 1:1 Цвикау емблема Цвикау
Кръг 29
22.03
Мюнхен 1860 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема 1:0 Дрезден емблема Дрезден
21.03
Цвикау <strong>Цвикау</strong> емблема 2:1 Веен емблема Веен
21.03
Мепен <strong>Мепен</strong> емблема 2:1 Байерн II емблема Байерн II
20.03
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 1:0 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
20.03
Ханза Рощок <strong>Ханза Рощок</strong> емблема 1:0 Халешер емблема Халешер
20.03
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема 2:3 <strong>Юрдинген</strong> емблема Юрдинген
20.03
Дуисбург <strong>Дуисбург</strong> емблема 3:2 Тюргюджю емблема Тюргюджю
20.03
Магдебург <strong>Магдебург</strong> емблема 1:0 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
20.03
Любек Любек емблема 2:2 Ферл емблема Ферл
19.03
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема 2:3 <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема Виктория Кьолн
Кръг 19
17.03
Дрезден <strong>Дрезден</strong> емблема 1:0 Веен емблема Веен
Кръг 21
17.03
Мепен Мепен емблема 0:4 <strong>Юрдинген</strong> емблема Юрдинген
Кръг 23
17.03
Любек Любек емблема 0:0 Мюнхен 1860 емблема Мюнхен 1860
Кръг 24
17.03
Ферл Ферл емблема 1:1 Инголщат емблема Инголщат
16.03
Халешер Халешер емблема 1:1 Дуисбург емблема Дуисбург
Кръг 28
15.03
Тюргюджю Тюргюджю емблема 0:3 <strong>Ханза Рощок</strong> емблема Ханза Рощок
14.03
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 0:1 <strong>Мепен</strong> емблема Мепен
14.03
Ферл <strong>Ферл</strong> емблема 2:1 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
13.03
Виктория Кьолн <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема 3:1 Дуисбург емблема Дуисбург
13.03
Халешер Халешер емблема 0:4 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема Мюнхен 1860
13.03
Дрезден Дрезден емблема 1:1 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
13.03
Байерн II Байерн II емблема 0:2 <strong>Магдебург</strong> емблема Магдебург
13.03
Веен Веен емблема 1:2 <strong>Инголщат</strong> емблема Инголщат
12.03
Юрдинген Юрдинген емблема 1:1 Любек емблема Любек
Кръг 19
10.03
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема 1:2 <strong>Цвикау</strong> емблема Цвикау
Кръг 21
10.03
Байерн II Байерн II емблема 1:2 <strong>Ферл</strong> емблема Ферл
Кръг 22
09.03
Юрдинген Юрдинген емблема 0:1 <strong>Ханза Рощок</strong> емблема Ханза Рощок
Кръг 24
09.03
Виктория Кьолн <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема 1:0 Мепен емблема Мепен
Кръг 27
08.03
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 2:1 Тюргюджю емблема Тюргюджю
07.03
Байерн II <strong>Байерн II</strong> емблема 2:0 Веен емблема Веен
07.03
Унтерхахинг <strong>Унтерхахинг</strong> емблема 3:0 Халешер емблема Халешер
06.03
Магдебург Магдебург емблема 1:1 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
06.03
Ханза Рощок <strong>Ханза Рощок</strong> емблема 2:1 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
06.03
Мепен Мепен емблема 0:4 <strong>Дрезден</strong> емблема Дрезден
06.03
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема 2:2 Юрдинген емблема Юрдинген
06.03
Любек Любек емблема 1:2 <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема Виктория Кьолн
06.03
Дуисбург <strong>Дуисбург</strong> емблема 1:0 Мюнхен 1860 емблема Мюнхен 1860
05.03
Цвикау <strong>Цвикау</strong> емблема 3:0 Ферл емблема Ферл
Кръг 19
03.03
Любек <strong>Любек</strong> емблема 1:0 Ханза Рощок емблема Ханза Рощок
Кръг 20
03.03
Юрдинген Юрдинген емблема 0:3 <strong>Инголщат</strong> емблема Инголщат
Кръг 23
03.03
Саарбрюкен <strong>Саарбрюкен</strong> емблема 4:1 Дуисбург емблема Дуисбург
Кръг 22
02.03
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 2:4 <strong>Магдебург</strong> емблема Магдебург
Кръг 26
01.03
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 2:2 Байерн II емблема Байерн II
28.02
Юрдинген Юрдинген емблема 1:2 <strong>Дуисбург</strong> емблема Дуисбург
28.02
Тюргюджю Тюргюджю емблема 1:1 Цвикау емблема Цвикау
27.02
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 1:2 <strong>Ханза Рощок</strong> емблема Ханза Рощок
27.02
Дрезден <strong>Дрезден</strong> емблема 4:0 Инголщат емблема Инголщат
27.02
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 2:2 Мепен емблема Мепен
27.02
Халешер <strong>Халешер</strong> емблема 2:1 Любек емблема Любек
27.02
Ферл Ферл емблема 1:3 <strong>Саарбрюкен</strong> емблема Саарбрюкен
27.02
Веен <strong>Веен</strong> емблема 1:0 Магдебург емблема Магдебург
26.02
Мюнхен 1860 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема 3:1 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
Кръг 22
24.02
Дрезден Дрезден емблема 1:1 Байерн II емблема Байерн II
Кръг 25
22.02
Веен <strong>Веен</strong> емблема 3:1 Юрдинген емблема Юрдинген
21.02
Магдебург Магдебург емблема 0:4 <strong>Ферл</strong> емблема Ферл
21.02
Байерн II Байерн II емблема 0:1 <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема Виктория Кьолн
20.02
Любек Любек емблема 0:2 <strong>Тюргюджю</strong> емблема Тюргюджю
20.02
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 1:0 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
20.02
Дуисбург <strong>Дуисбург</strong> емблема 2:1 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
20.02
Ханза Рощок <strong>Ханза Рощок</strong> емблема 1:0 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
20.02
Саарбрюкен <strong>Саарбрюкен</strong> емблема 2:1 Мюнхен 1860 емблема Мюнхен 1860
20.02
Цвикау Цвикау емблема 0:2 <strong>Дрезден</strong> емблема Дрезден
19.02
Мепен <strong>Мепен</strong> емблема 2:1 Халешер емблема Халешер
Кръг 24
15.02
Тюргюджю <strong>Тюргюджю</strong> емблема 2:1 Магдебург емблема Магдебург
14.02
Дрезден <strong>Дрезден</strong> емблема 3:1 Любек емблема Любек
14.02
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема 0:1 <strong>Саарбрюкен</strong> емблема Саарбрюкен
13.02
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 1:1 Байерн II емблема Байерн II
13.02
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 0:0 Ханза Рощок емблема Ханза Рощок
13.02
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 0:1 <strong>Веен</strong> емблема Веен
Кръг 14
10.02
Байерн II <strong>Байерн II</strong> емблема 3:2 Цвикау емблема Цвикау
Кръг 23
07.02
Веен <strong>Веен</strong> емблема 3:1 Тюргюджю емблема Тюргюджю
07.02
Байерн II Байерн II емблема 0:1 <strong>Юрдинген</strong> емблема Юрдинген
06.02
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 0:2 <strong>Кайзерслаутерн</strong> емблема Кайзерслаутерн
06.02
Мепен <strong>Мепен</strong> емблема 3:2 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
06.02
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 2:1 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
06.02
Цвикау Цвикау емблема 2:2 Халешер емблема Халешер
06.02
Магдебург Магдебург емблема 0:1 <strong>Дрезден</strong> емблема Дрезден
05.02
Ханза Рощок <strong>Ханза Рощок</strong> емблема 3:2 Ферл емблема Ферл
Кръг 22
01.02
Халешер Халешер емблема 1:1 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
31.01
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 0:1 <strong>Цвикау</strong> емблема Цвикау
31.01
Дуисбург <strong>Дуисбург</strong> емблема 3:1 Любек емблема Любек
30.01
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 0:1 <strong>Веен</strong> емблема Веен
30.01
Ферл <strong>Ферл</strong> емблема 3:1 Мепен емблема Мепен
30.01
Тюргюджю Тюргюджю емблема 0:2 <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема Валдхоф Манхайм
30.01
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема 0:1 <strong>Инголщат</strong> емблема Инголщат
Кръг 21
27.01
Инголщат Инголщат емблема 1:1 Халешер емблема Халешер
27.01
Ханза Рощок <strong>Ханза Рощок</strong> емблема 4:2 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
27.01
Магдебург Магдебург емблема 0:3 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема Мюнхен 1860
27.01
Любек <strong>Любек</strong> емблема 1:0 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
26.01
Цвикау <strong>Цвикау</strong> емблема 3:1 Дуисбург емблема Дуисбург
26.01
Веен Веен емблема 2:2 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
26.01
Валдхоф Манхайм <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема 1:0 Дрезден емблема Дрезден
26.01
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 0:0 Тюргюджю емблема Тюргюджю
Кръг 20
24.01
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема 0:0 Любек емблема Любек
24.01
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 1:1 Мепен емблема Мепен
23.01
Дуисбург Дуисбург емблема 1:2 <strong>Ханза Рощок</strong> емблема Ханза Рощок
23.01
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема 1:2 <strong>Цвикау</strong> емблема Цвикау
23.01
Халешер <strong>Халешер</strong> емблема 1:0 Магдебург емблема Магдебург
23.01
Дрезден <strong>Дрезден</strong> емблема 4:3 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
23.01
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 1:2 <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема Валдхоф Манхайм
23.01
Ферл Ферл емблема 2:2 Веен емблема Веен
22.01
Тюргюджю Тюргюджю емблема 0:0 Байерн II емблема Байерн II
Кръг 17
20.01
Халешер Халешер емблема 0:0 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
20.01
Дуисбург Дуисбург емблема 1:2 <strong>Магдебург</strong> емблема Магдебург
Кръг 8
19.01
Ферл Ферл емблема 1:1 Цвикау емблема Цвикау
Кръг 14
19.01
Тюргюджю Тюргюджю емблема 0:0 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
Кръг 19
18.01
Мюнхен 1860 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема 1:0 Инголщат емблема Инголщат
17.01
Дуисбург <strong>Дуисбург</strong> емблема 1:0 Мепен емблема Мепен
17.01
Юрдинген Юрдинген емблема 1:1 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
16.01
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема 0:2 <strong>Магдебург</strong> емблема Магдебург
16.01
Ферл Ферл емблема 1:1 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
16.01
Халешер Халешер емблема 0:4 <strong>Байерн II</strong> емблема Байерн II
15.01
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 0:2 <strong>Тюргюджю</strong> емблема Тюргюджю
Кръг 13
13.01
Любек Любек емблема 0:1 <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема Валдхоф Манхайм
Кръг 15
13.01
Цвикау Цвикау емблема 0:2 <strong>Инголщат</strong> емблема Инголщат
Кръг 9
12.01
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема 3:4 <strong>Ферл</strong> емблема Ферл
Кръг 10
12.01
Байерн II <strong>Байерн II</strong> емблема 2:0 Мепен емблема Мепен
Кръг 16
12.01
Магдебург Магдебург емблема 1:2 <strong>Саарбрюкен</strong> емблема Саарбрюкен
Кръг 18
11.01
Тюргюджю <strong>Тюргюджю</strong> емблема 1:0 Дрезден емблема Дрезден
10.01
Цвикау <strong>Цвикау</strong> емблема 2:1 Любек емблема Любек
10.01
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 2:1 Дуисбург емблема Дуисбург
09.01
Веен Веен емблема 1:1 Халешер емблема Халешер
09.01
Байерн II Байерн II емблема 0:2 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема Мюнхен 1860
09.01
Мепен <strong>Мепен</strong> емблема 1:0 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
09.01
Магдебург Магдебург емблема 1:1 Юрдинген емблема Юрдинген
09.01
Ханза Рощок <strong>Ханза Рощок</strong> емблема 1:0 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
09.01
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 0:0 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
08.01
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 2:2 Ферл емблема Ферл
Кръг 11
23.12
Мепен Мепен емблема 1:4 <strong>Тюргюджю</strong> емблема Тюргюджю
Кръг 17
20.12
Цвикау Цвикау емблема 0:2 <strong>Ханза Рощок</strong> емблема Ханза Рощок
20.12
Ферл Ферл емблема 0:1 <strong>Тюргюджю</strong> емблема Тюргюджю
19.12
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 2:4 <strong>Дрезден</strong> емблема Дрезден
19.12
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема 1:1 Байерн II емблема Байерн II
19.12
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема 3:3 Инголщат емблема Инголщат
19.12
Любек Любек емблема 0:2 <strong>Мепен</strong> емблема Мепен
19.12
Юрдинген Юрдинген емблема 0:2 <strong>Кайзерслаутерн</strong> емблема Кайзерслаутерн
18.12
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 2:2 Веен емблема Веен
Кръг 16
16.12
Байерн II Байерн II емблема 1:1 Дуисбург емблема Дуисбург
16.12
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 0:2 <strong>Юрдинген</strong> емблема Юрдинген
16.12
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 1:0 Ханза Рощок емблема Ханза Рощок
16.12
Мепен Мепен емблема 1:2 <strong>Цвикау</strong> емблема Цвикау
15.12
Дрезден <strong>Дрезден</strong> емблема 4:1 Ферл емблема Ферл
15.12
Тюргюджю Тюргюджю емблема 0:3 <strong>Халешер</strong> емблема Халешер
15.12
Веен <strong>Веен</strong> емблема 4:2 Любек емблема Любек
15.12
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 1:4 <strong>Унтерхахинг</strong> емблема Унтерхахинг
15.12
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 0:3 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема Мюнхен 1860
Кръг 15
13.12
Ханза Рощок Ханза Рощок емблема 0:2 <strong>Мепен</strong> емблема Мепен
13.12
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема 1:2 <strong>Байерн II</strong> емблема Байерн II
12.12
Юрдинген <strong>Юрдинген</strong> емблема 1:0 Тюргюджю емблема Тюргюджю
12.12
Дуисбург <strong>Дуисбург</strong> емблема 4:1 Веен емблема Веен
12.12
Мюнхен 1860 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема 5:0 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
12.12
Халешер Халешер емблема 1:3 <strong>Дрезден</strong> емблема Дрезден
12.12
Ферл Ферл емблема 1:1 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
12.12
Любек Любек емблема 1:1 Магдебург емблема Магдебург
11.12
Унтерхахинг <strong>Унтерхахинг</strong> емблема 2:0 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
Кръг 9
08.12
Мепен <strong>Мепен</strong> емблема 2:0 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
Кръг 14
06.12
Ферл <strong>Ферл</strong> емблема 4:2 Халешер емблема Халешер
06.12
Веен <strong>Веен</strong> емблема 2:1 Ханза Рощок емблема Ханза Рощок
05.12
Инголщат Инголщат емблема 1:1 Любек емблема Любек
05.12
Дрезден Дрезден емблема 0:0 Юрдинген емблема Юрдинген
05.12
Валдхоф Манхайм <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема 4:1 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
05.12
Виктория Кьолн <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема 2:1 Мюнхен 1860 емблема Мюнхен 1860
05.12
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 2:2 Дуисбург емблема Дуисбург
04.12
Магдебург Магдебург емблема 0:0 Мепен емблема Мепен
Кръг 8
02.12
Халешер <strong>Халешер</strong> емблема 2:0 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
Кръг 9
02.12
Ханза Рощок <strong>Ханза Рощок</strong> емблема 2:0 Тюргюджю емблема Тюргюджю
Кръг 13
30.11
Мепен <strong>Мепен</strong> емблема 2:0 Инголщат емблема Инголщат
29.11
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема 1:1 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
29.11
Дуисбург Дуисбург емблема 0:3 <strong>Дрезден</strong> емблема Дрезден
28.11
Ханза Рощок <strong>Ханза Рощок</strong> емблема 2:0 Байерн II емблема Байерн II
28.11
Халешер <strong>Халешер</strong> емблема 2:0 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
28.11
Цвикау Цвикау емблема 0:1 <strong>Магдебург</strong> емблема Магдебург
28.11
Унтерхахинг <strong>Унтерхахинг</strong> емблема 2:1 Веен емблема Веен
28.11
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 2:2 Тюргюджю емблема Тюргюджю
27.11
Юрдинген Юрдинген емблема 1:2 <strong>Ферл</strong> емблема Ферл
Кръг 12
25.11
Байерн II Байерн II емблема 1:3 <strong>Инголщат</strong> емблема Инголщат
25.11
Кайзерслаутерн <strong>Кайзерслаутерн</strong> емблема 1:0 Любек емблема Любек
25.11
Дрезден <strong>Дрезден</strong> емблема 2:0 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
25.11
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 1:1 Цвикау емблема Цвикау
25.11
Магдебург Магдебург емблема 1:1 Ханза Рощок емблема Ханза Рощок
24.11
Ферл Ферл емблема 1:1 Мюнхен 1860 емблема Мюнхен 1860
24.11
Веен <strong>Веен</strong> емблема 1:0 Мепен емблема Мепен
24.11
Юрдинген Юрдинген емблема 0:1 <strong>Халешер</strong> емблема Халешер
24.11
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 2:2 Дуисбург емблема Дуисбург
24.11
Тюргюджю Тюргюджю емблема 1:1 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
Кръг 11
22.11
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 1:0 Магдебург емблема Магдебург
22.11
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема 2:2 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
22.11
Любек <strong>Любек</strong> емблема 3:0 Байерн II емблема Байерн II
21.11
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 0:0 Юрдинген емблема Юрдинген
21.11
Халешер Халешер емблема 1:1 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
21.11
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема 3:3 Веен емблема Веен
21.11
Ханза Рощок Ханза Рощок емблема 1:3 <strong>Дрезден</strong> емблема Дрезден
21.11
Цвикау Цвикау емблема 0:0 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
20.11
Дуисбург Дуисбург емблема 0:4 <strong>Ферл</strong> емблема Ферл
Кръг 5
17.11
Дуисбург Дуисбург емблема 0:0 Халешер емблема Халешер
Кръг 10
16.11
Ферл Ферл емблема 1:2 <strong>Любек</strong> емблема Любек
15.11
Дрезден <strong>Дрезден</strong> емблема 2:1 Мюнхен 1860 емблема Мюнхен 1860
14.11
Веен <strong>Веен</strong> емблема 3:1 Цвикау емблема Цвикау
14.11
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 1:1 Магдебург емблема Магдебург
14.11
Юрдинген <strong>Юрдинген</strong> емблема 3:1 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
14.11
Халешер Халешер емблема 1:1 Ханза Рощок емблема Ханза Рощок
14.11
Тюргюджю <strong>Тюргюджю</strong> емблема 2:1 Дуисбург емблема Дуисбург
14.11
Валдхоф Манхайм <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема 4:1 Инголщат емблема Инголщат
13.11
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 0:2 <strong>Саарбрюкен</strong> емблема Саарбрюкен
Кръг 9
09.11
Дуисбург Дуисбург емблема 1:3 <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема Виктория Кьолн
08.11
Любек <strong>Любек</strong> емблема 1:0 Юрдинген емблема Юрдинген
07.11
Магдебург <strong>Магдебург</strong> емблема 2:1 Байерн II емблема Байерн II
07.11
Цвикау Цвикау емблема 1:2 <strong>Кайзерслаутерн</strong> емблема Кайзерслаутерн
07.11
Саарбрюкен <strong>Саарбрюкен</strong> емблема 2:1 Дрезден емблема Дрезден
07.11
Мюнхен 1860 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема 6:1 Халешер емблема Халешер
06.11
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 4:1 Веен емблема Веен
Кръг 4
04.11
Дуисбург Дуисбург емблема 2:3 <strong>Саарбрюкен</strong> емблема Саарбрюкен
Кръг 7
04.11
Цвикау Цвикау емблема 0:1 <strong>Тюргюджю</strong> емблема Тюргюджю
Кръг 8
02.11
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 0:0 Ханза Рощок емблема Ханза Рощок
01.11
Тюргюджю Тюргюджю емблема 1:1 Инголщат емблема Инголщат
01.11
Веен Веен емблема 2:4 <strong>Байерн II</strong> емблема Байерн II
31.10
Дрезден <strong>Дрезден</strong> емблема 3:0 Мепен емблема Мепен
31.10
Валдхоф Манхайм <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема 5:2 Магдебург емблема Магдебург
31.10
Юрдинген <strong>Юрдинген</strong> емблема 1:0 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
31.10
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 0:2 <strong>Дуисбург</strong> емблема Дуисбург
30.10
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 0:2 <strong>Любек</strong> емблема Любек
Кръг 7
26.10
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема 0:2 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема Мюнхен 1860
25.10
Байерн II <strong>Байерн II</strong> емблема 2:0 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
25.10
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема 1:2 <strong>Ферл</strong> емблема Ферл
24.10
Мепен <strong>Мепен</strong> емблема 3:2 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
24.10
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 1:0 Дрезден емблема Дрезден
24.10
Ханза Рощок <strong>Ханза Рощок</strong> емблема 5:1 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
24.10
Любек Любек емблема 2:3 <strong>Халешер</strong> емблема Халешер
24.10
Магдебург Магдебург емблема 1:2 <strong>Веен</strong> емблема Веен
24.10
Дуисбург Дуисбург емблема 0:2 <strong>Юрдинген</strong> емблема Юрдинген
Кръг 6
21.10
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 1:1 Инголщат емблема Инголщат
21.10
Виктория Кьолн <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема 3:2 Байерн II емблема Байерн II
21.10
Халешер <strong>Халешер</strong> емблема 4:1 Мепен емблема Мепен
21.10
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 1:2 <strong>Саарбрюкен</strong> емблема Саарбрюкен
21.10
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема 0:1 <strong>Дуисбург</strong> емблема Дуисбург
20.10
Ферл <strong>Ферл</strong> емблема 3:1 Магдебург емблема Магдебург
20.10
Тюргюджю <strong>Тюргюджю</strong> емблема 4:3 Любек емблема Любек
20.10
Дрезден Дрезден емблема 1:2 <strong>Цвикау</strong> емблема Цвикау
20.10
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 1:2 <strong>Ханза Рощок</strong> емблема Ханза Рощок
20.10
Юрдинген Юрдинген емблема 0:4 <strong>Веен</strong> емблема Веен
Кръг 5
18.10
Мепен Мепен емблема 0:1 <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема Виктория Кьолн
18.10
Саарбрюкен <strong>Саарбрюкен</strong> емблема 2:1 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
17.10
Байерн II Байерн II емблема 0:0 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
17.10
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 2:1 Ферл емблема Ферл
17.10
Ханза Рощок Ханза Рощок емблема 1:1 Мюнхен 1860 емблема Мюнхен 1860
17.10
Любек Любек емблема 0:1 <strong>Дрезден</strong> емблема Дрезден
17.10
Веен Веен емблема 0:1 <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема Валдхоф Манхайм
17.10
Цвикау Цвикау емблема 1:2 <strong>Юрдинген</strong> емблема Юрдинген
16.10
Магдебург <strong>Магдебург</strong> емблема 2:0 Тюргюджю емблема Тюргюджю
Кръг 4
12.10
Халешер Халешер емблема 0:2 <strong>Цвикау</strong> емблема Цвикау
11.10
Виктория Кьолн <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема 2:0 Инголщат емблема Инголщат
11.10
Унтерхахинг <strong>Унтерхахинг</strong> емблема 2:1 Мепен емблема Мепен
10.10
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 1:1 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
10.10
Мюнхен 1860 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема 4:1 Любек емблема Любек
10.10
Юрдинген Юрдинген емблема 1:1 Байерн II емблема Байерн II
10.10
Ферл Ферл емблема 2:3 <strong>Ханза Рощок</strong> емблема Ханза Рощок
10.10
Тюргюджю Тюргюджю емблема 0:0 Веен емблема Веен
10.10
Дрезден <strong>Дрезден</strong> емблема 1:0 Магдебург емблема Магдебург
Кръг 3
05.10
Веен Веен емблема 2:2 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
04.10
Саарбрюкен <strong>Саарбрюкен</strong> емблема 4:0 Халешер емблема Халешер
04.10
Ханза Рощок Ханза Рощок емблема 0:0 Юрдинген емблема Юрдинген
03.10
Мепен Мепен емблема 1:2 <strong>Ферл</strong> емблема Ферл
03.10
Магдебург Магдебург емблема 0:2 <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема Виктория Кьолн
03.10
Цвикау Цвикау емблема 1:2 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема Мюнхен 1860
03.10
Инголщат Инголщат емблема 0:1 <strong>Унтерхахинг</strong> емблема Унтерхахинг
03.10
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 4:4 Тюргюджю емблема Тюргюджю
03.10
Любек Любек емблема 1:1 Дуисбург емблема Дуисбург
02.10
Байерн II <strong>Байерн II</strong> емблема 3:0 Дрезден емблема Дрезден
Кръг 2
28.09
Юрдинген Юрдинген емблема 0:2 <strong>Мепен</strong> емблема Мепен
27.09
Тюргюджю <strong>Тюргюджю</strong> емблема 3:0 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
27.09
Дрезден Дрезден емблема 1:1 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
26.09
Дуисбург Дуисбург емблема 1:1 Цвикау емблема Цвикау
26.09
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 0:2 <strong>Веен</strong> емблема Веен
26.09
Саарбрюкен <strong>Саарбрюкен</strong> емблема 2:0 Ханза Рощок емблема Ханза Рощок
26.09
Ферл <strong>Ферл</strong> емблема 3:0 Байерн II емблема Байерн II
26.09
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 1:1 Магдебург емблема Магдебург
26.09
Халешер Халешер емблема 0:2 <strong>Инголщат</strong> емблема Инголщат
25.09
Унтерхахинг <strong>Унтерхахинг</strong> емблема 1:0 Любек емблема Любек
Кръг 1
21.09
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 2:2 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
20.09
Магдебург Магдебург емблема 0:2 <strong>Халешер</strong> емблема Халешер
20.09
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 2:1 Юрдинген емблема Юрдинген
19.09
Байерн II Байерн II емблема 2:2 Тюргюджю емблема Тюргюджю
19.09
Ханза Рощок <strong>Ханза Рощок</strong> емблема 3:1 Дуисбург емблема Дуисбург
19.09
Мепен Мепен емблема 1:3 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема Мюнхен 1860
19.09
Цвикау <strong>Цвикау</strong> емблема 2:1 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
19.09
Веен Веен емблема 0:0 Ферл емблема Ферл
19.09
Любек Любек емблема 1:1 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
18.09
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 0:1 <strong>Дрезден</strong> емблема Дрезден
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света