Класиране Германия Трета Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Магдебург13289132613
2Брауншвайг13236522314
3Оснабрюк13216341611
4Саарбрюкен13215622116
5Валдхоф Манхайм12205521810
6Борусия Дортмунд Б13206252016
7Кайзерслаутерн1218534178
8Виктория Берлин13185352317
9Веен13185352018
10Халешер13184632120
11Тюргюджю13185351519
12Мепен13185351620
13Цвикау13163731516
14Ферл13164452325
15Фрайбург Б13164451118
16Мюнхен 186012142821112
17Виктория Кьолн13133461521
18Дуисбург12124081521
19Вурцбургер1311256817
20Хавелсе13721101032

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Валдхоф Манхайм714421146
2Магдебург61341193
3Тюргюджю61341196
4Кайзерслаутерн61233091
5Виктория Берлин712403149
6Саарбрюкен7113221411
7Халешер7113221413
8Фрайбург Б71132299
9Оснабрюк71031364
10Мепен61031286
11Дуисбург5930285
12Виктория Кьолн69231118
13Мюнхен 18606923175
14Брауншвайг6923199
15Ферл792321213
16Борусия Дортмунд Б6822275
17Цвикау77142911
18Вурцбургер6613248
19Веен65123811
20Хавелсе73106218

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Магдебург7155021710
2Брауншвайг714421145
3Веен713412127
4Борусия Дортмунд Б7124031311
5Оснабрюк611321107
6Саарбрюкен61024075
7Цвикау6923165
8Мепен78223814
9Халешер6714177
10Ферл672131112
11Кайзерслаутерн6620487
12Виктория Берлин6613298
13Валдхоф Манхайм5613144
14Мюнхен 18606505147
15Вурцбургер7512449
16Фрайбург Б6512329
17Тюргюджю75124613
18Хавелсе64114814
19Виктория Кьолн74115413
20Дуисбург73106716

Германия Трета Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 13
25.10
Дуисбург Дуисбург емблема - Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
2.95 | 3.50 | 2.25
Кръг 14
29.10
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема - Магдебург емблема Магдебург
4.33 | 3.60 | 1.77
30.10
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема - Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
2.05 | 3.60 | 3.25
30.10
Цвикау Цвикау емблема - Хавелсе емблема Хавелсе
1.57 | 4.00 | 5.50
30.10
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема - Фрайбург Б емблема Фрайбург Б
1.58 | 3.80 | 5.50
30.10
Халешер Халешер емблема - Дуисбург емблема Дуисбург
2.15 | 3.40 | 3.10
30.10
Брауншвайг Брауншвайг емблема - Веен емблема Веен
2.40 | 3.50 | 2.65
30.10
Виктория Берлин Виктория Берлин емблема - Борусия Дортмунд Б емблема Борусия Дортмунд Б
2.95 | 3.50 | 2.25
31.10
Мепен Мепен емблема - Тюргюджю емблема Тюргюджю
2.15 | 3.40 | 3.25
31.10
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема - Вурцбургер емблема Вурцбургер
1.93 | 3.60 | 3.60

Германия Трета Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 13
24.10
Хавелсе Хавелсе емблема 0:4 <strong>Брауншвайг</strong> емблема Брауншвайг
24.10
Борусия Дортмунд Б Борусия Дортмунд Б емблема 0:1 <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема Виктория Кьолн
23.10
Магдебург <strong>Магдебург</strong> емблема 1:0 Виктория Берлин емблема Виктория Берлин
23.10
Веен Веен емблема 3:4 <strong>Мепен</strong> емблема Мепен
23.10
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 1:1 Цвикау емблема Цвикау
23.10
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема 1:1 Мюнхен 1860 емблема Мюнхен 1860
23.10
Фрайбург Б <strong>Фрайбург Б</strong> емблема 3:2 Ферл емблема Ферл
23.10
Вурцбургер <strong>Вурцбургер</strong> емблема 2:1 Тюргюджю емблема Тюргюджю
22.10
Оснабрюк Оснабрюк емблема 0:0 Халешер емблема Халешер
Кръг 12
18.10
Ферл <strong>Ферл</strong> емблема 5:3 Хавелсе емблема Хавелсе
17.10
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 1:1 Вурцбургер емблема Вурцбургер
17.10
Тюргюджю <strong>Тюргюджю</strong> емблема 1:0 Веен емблема Веен
16.10
Брауншвайг <strong>Брауншвайг</strong> емблема 4:2 Борусия Дортмунд Б емблема Борусия Дортмунд Б
16.10
Кайзерслаутерн <strong>Кайзерслаутерн</strong> емблема 3:0 Фрайбург Б емблема Фрайбург Б
16.10
Цвикау <strong>Цвикау</strong> емблема 3:2 Дуисбург емблема Дуисбург
16.10
Халешер Халешер емблема 2:3 <strong>Саарбрюкен</strong> емблема Саарбрюкен
16.10
Мепен Мепен емблема 2:3 <strong>Магдебург</strong> емблема Магдебург
15.10
Виктория Берлин Виктория Берлин емблема 1:2 <strong>Оснабрюк</strong> емблема Оснабрюк
Кръг 11
04.10
Магдебург <strong>Магдебург</strong> емблема 4:0 Тюргюджю емблема Тюргюджю
03.10
Валдхоф Манхайм <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема 2:1 Ферл емблема Ферл
03.10
Борусия Дортмунд Б <strong>Борусия Дортмунд Б</strong> емблема 2:0 Вурцбургер емблема Вурцбургер
02.10
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 1:1 Виктория Берлин емблема Виктория Берлин
02.10
Хавелсе Хавелсе емблема 0:6 <strong>Кайзерслаутерн</strong> емблема Кайзерслаутерн
02.10
Фрайбург Б Фрайбург Б емблема 1:1 Халешер емблема Халешер
02.10
Оснабрюк Оснабрюк емблема 0:1 <strong>Цвикау</strong> емблема Цвикау
02.10
Дуисбург Дуисбург емблема 0:1 <strong>Мепен</strong> емблема Мепен
02.10
Веен Веен емблема 1:1 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
01.10
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема 2:2 Брауншвайг емблема Брауншвайг
Кръг 10
27.09
Виктория Берлин Виктория Берлин емблема 3:4 <strong>Хавелсе</strong> емблема Хавелсе
26.09
Цвикау Цвикау емблема 0:0 Фрайбург Б емблема Фрайбург Б
26.09
Тюргюджю <strong>Тюргюджю</strong> емблема 2:1 Борусия Дортмунд Б емблема Борусия Дортмунд Б
25.09
Вурцбургер Вурцбургер емблема 0:4 <strong>Веен</strong> емблема Веен
25.09
Кайзерслаутерн <strong>Кайзерслаутерн</strong> емблема 2:0 Оснабрюк емблема Оснабрюк
25.09
Виктория Кьолн <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема 4:2 Дуисбург емблема Дуисбург
25.09
Мепен Мепен емблема 2:2 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
25.09
Ферл Ферл емблема 1:1 Мюнхен 1860 емблема Мюнхен 1860
25.09
Брауншвайг Брауншвайг емблема 0:0 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
24.09
Халешер <strong>Халешер</strong> емблема 3:2 Магдебург емблема Магдебург
Кръг 7
22.09
Фрайбург Б Фрайбург Б емблема 0:1 <strong>Брауншвайг</strong> емблема Брауншвайг
Кръг 9
20.09
Веен Веен емблема 0:1 <strong>Борусия Дортмунд Б</strong> емблема Борусия Дортмунд Б
19.09
Ферл Ферл емблема 0:2 <strong>Кайзерслаутерн</strong> емблема Кайзерслаутерн
19.09
Фрайбург Б <strong>Фрайбург Б</strong> емблема 2:0 Виктория Берлин емблема Виктория Берлин
18.09
Оснабрюк <strong>Оснабрюк</strong> емблема 1:0 Мепен емблема Мепен
18.09
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 0:2 <strong>Цвикау</strong> емблема Цвикау
18.09
Валдхоф Манхайм <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема 2:1 Халешер емблема Халешер
18.09
Магдебург Магдебург емблема 1:2 <strong>Вурцбургер</strong> емблема Вурцбургер
18.09
Саарбрюкен <strong>Саарбрюкен</strong> емблема 3:1 Тюргюджю емблема Тюргюджю
18.09
Дуисбург <strong>Дуисбург</strong> емблема 3:2 Брауншвайг емблема Брауншвайг
17.09
Хавелсе <strong>Хавелсе</strong> емблема 1:0 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
Кръг 7
15.09
Цвикау Цвикау емблема 2:2 Халешер емблема Халешер
Кръг 8
13.09
Тюргюджю <strong>Тюргюджю</strong> емблема 1:0 Дуисбург емблема Дуисбург
12.09
Брауншвайг Брауншвайг емблема 2:2 Оснабрюк емблема Оснабрюк
12.09
Халешер Халешер емблема 1:1 Мюнхен 1860 емблема Мюнхен 1860
11.09
Вурцбургер Вурцбургер емблема 0:0 Хавелсе емблема Хавелсе
11.09
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 0:0 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
11.09
Борусия Дортмунд Б Борусия Дортмунд Б емблема 0:2 <strong>Магдебург</strong> емблема Магдебург
11.09
Виктория Берлин <strong>Виктория Берлин</strong> емблема 3:1 Веен емблема Веен
11.09
Цвикау Цвикау емблема 1:3 <strong>Ферл</strong> емблема Ферл
11.09
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 0:0 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
10.09
Мепен Мепен емблема 0:1 <strong>Фрайбург Б</strong> емблема Фрайбург Б
Кръг 7
06.09
Оснабрюк <strong>Оснабрюк</strong> емблема 3:0 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
05.09
Хавелсе Хавелсе емблема 0:1 <strong>Борусия Дортмунд Б</strong> емблема Борусия Дортмунд Б
04.09
Магдебург <strong>Магдебург</strong> емблема 1:0 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
04.09
Дуисбург <strong>Дуисбург</strong> емблема 2:0 Вурцбургер емблема Вурцбургер
04.09
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 1:1 Мепен емблема Мепен
04.09
Валдхоф Манхайм <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема 3:0 Тюргюджю емблема Тюргюджю
04.09
Ферл Ферл емблема 3:3 Виктория Берлин емблема Виктория Берлин
03.09
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема 3:4 <strong>Веен</strong> емблема Веен
Кръг 6
30.08
Мепен <strong>Мепен</strong> емблема 1:0 Хавелсе емблема Хавелсе
29.08
Вурцбургер Вурцбургер емблема 1:1 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
29.08
Борусия Дортмунд Б <strong>Борусия Дортмунд Б</strong> емблема 4:1 Дуисбург емблема Дуисбург
28.08
Веен Веен емблема 2:4 <strong>Магдебург</strong> емблема Магдебург
28.08
Виктория Берлин <strong>Виктория Берлин</strong> емблема 1:0 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
28.08
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 1:1 Цвикау емблема Цвикау
28.08
Тюргюджю Тюргюджю емблема 0:3 <strong>Оснабрюк</strong> емблема Оснабрюк
28.08
Брауншвайг Брауншвайг емблема 1:1 Мюнхен 1860 емблема Мюнхен 1860
28.08
Виктория Кьолн <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема 3:1 Фрайбург Б емблема Фрайбург Б
27.08
Халешер Халешер емблема 4:4 Ферл емблема Ферл
Кръг 5
25.08
Оснабрюк <strong>Оснабрюк</strong> емблема 2:1 Борусия Дортмунд Б емблема Борусия Дортмунд Б
25.08
Дуисбург Дуисбург емблема 0:2 <strong>Веен</strong> емблема Веен
25.08
Хавелсе Хавелсе емблема 0:3 <strong>Тюргюджю</strong> емблема Тюргюджю
25.08
Саарбрюкен <strong>Саарбрюкен</strong> емблема 2:1 Магдебург емблема Магдебург
25.08
Фрайбург Б <strong>Фрайбург Б</strong> емблема 1:0 Вурцбургер емблема Вурцбургер
24.08
Мюнхен 1860 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема 3:0 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
24.08
Валдхоф Манхайм <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема 5:0 Мепен емблема Мепен
24.08
Халешер <strong>Халешер</strong> емблема 1:0 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
24.08
Цвикау Цвикау емблема 1:1 Виктория Берлин емблема Виктория Берлин
24.08
Ферл Ферл емблема 0:3 <strong>Брауншвайг</strong> емблема Брауншвайг
Кръг 4
22.08
Тюргюджю <strong>Тюргюджю</strong> емблема 3:0 Фрайбург Б емблема Фрайбург Б
22.08
Веен <strong>Веен</strong> емблема 2:1 Хавелсе емблема Хавелсе
22.08
Вурцбургер Вурцбургер емблема 1:1 Оснабрюк емблема Оснабрюк
21.08
Борусия Дортмунд Б Борусия Дортмунд Б емблема 0:0 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
21.08
Брауншвайг <strong>Брауншвайг</strong> емблема 2:0 Цвикау емблема Цвикау
21.08
Магдебург <strong>Магдебург</strong> емблема 2:1 Дуисбург емблема Дуисбург
21.08
Кайзерслаутерн <strong>Кайзерслаутерн</strong> емблема 3:0 Мюнхен 1860 емблема Мюнхен 1860
21.08
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 2:3 <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема Валдхоф Манхайм
21.08
Мепен <strong>Мепен</strong> емблема 2:0 Ферл емблема Ферл
20.08
Виктория Берлин Виктория Берлин емблема 0:1 <strong>Халешер</strong> емблема Халешер
Кръг 1
18.08
Оснабрюк Оснабрюк емблема 0:1 <strong>Дуисбург</strong> емблема Дуисбург
Кръг 3
16.08
Халешер Халешер емблема 0:2 <strong>Брауншвайг</strong> емблема Брауншвайг
15.08
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 1:1 Вурцбургер емблема Вурцбургер
15.08
Виктория Берлин <strong>Виктория Берлин</strong> емблема 4:0 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
14.08
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 1:1 Тюргюджю емблема Тюргюджю
14.08
Оснабрюк Оснабрюк емблема 0:1 <strong>Веен</strong> емблема Веен
14.08
Хавелсе Хавелсе емблема 1:3 <strong>Магдебург</strong> емблема Магдебург
14.08
Саарбрюкен <strong>Саарбрюкен</strong> емблема 2:0 Дуисбург емблема Дуисбург
14.08
Цвикау Цвикау емблема 1:1 Мепен емблема Мепен
14.08
Ферл <strong>Ферл</strong> емблема 3:1 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
13.08
Фрайбург Б Фрайбург Б емблема 2:5 <strong>Борусия Дортмунд Б</strong> емблема Борусия Дортмунд Б
Кръг 2
08.08
Дуисбург <strong>Дуисбург</strong> емблема 3:0 Хавелсе емблема Хавелсе
02.08
Вурцбургер Вурцбургер емблема 0:1 <strong>Ферл</strong> емблема Ферл
01.08
Брауншвайг Брауншвайг емблема 0:4 <strong>Виктория Берлин</strong> емблема Виктория Берлин
01.08
Тюргюджю Тюргюджю емблема 2:2 Халешер емблема Халешер
31.07
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 1:1 Цвикау емблема Цвикау
31.07
Мепен <strong>Мепен</strong> емблема 1:0 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
31.07
Магдебург Магдебург емблема 0:0 Фрайбург Б емблема Фрайбург Б
31.07
Веен Веен емблема 0:0 Мюнхен 1860 емблема Мюнхен 1860
31.07
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема 1:2 <strong>Оснабрюк</strong> емблема Оснабрюк
31.07
Борусия Дортмунд Б Борусия Дортмунд Б емблема 1:1 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
Кръг 1
26.07
Фрайбург Б Фрайбург Б емблема 0:0 Веен емблема Веен
25.07
Ферл Ферл емблема 0:0 Тюргюджю емблема Тюргюджю
25.07
Виктория Берлин <strong>Виктория Берлин</strong> емблема 2:1 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
24.07
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 0:2 <strong>Магдебург</strong> емблема Магдебург
24.07
Хавелсе Хавелсе емблема 0:1 <strong>Саарбрюкен</strong> емблема Саарбрюкен
24.07
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 0:0 Брауншвайг емблема Брауншвайг
24.07
Халешер <strong>Халешер</strong> емблема 3:1 Мепен емблема Мепен
24.07
Цвикау Цвикау емблема 1:2 <strong>Борусия Дортмунд Б</strong> емблема Борусия Дортмунд Б
24.07
Мюнхен 1860 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема 1:0 Вурцбургер емблема Вурцбургер
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света