Класиране Германия Трета Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Дрезден387523696129
2Ханза Рощок3871201175233
3Инголщат3871201175640
4Мюнхен 18603866181286935
5Саарбрюкен38591611116651
6Веен38561511125753
7Ферл38551413116655
8Валдхоф Манхайм38521313125055
9Халешер38521410145158
10Цвикау38511312134645
11Магдебург3851149154245
12Виктория Кьолн38511312135259
13Тюргюджю38471211154555
14Кайзерслаутерн3843819114752
15Дуисбург38431110175267
16Юрдинген38411111163850
17Мепен3841125213761
18Байерн II3837813174758
19Любек3835811194157
20Унтерхахинг383295244057

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Инголщат194413512914
2Дрезден194112523514
3Ханза Рощок193610632918
4Мюнхен 186019328833619
5Саарбрюкен19329553926
6Веен19308652925
7Халешер19308652724
8Валдхоф Манхайм19277663633
9Кайзерслаутерн192651132421
10Ферл19256763024
11Тюргюджю19256761923
12Магдебург19246671723
13Мепен192480112437
14Дуисбург19236582635
15Цвикау19226492123
16Виктория Кьолн19226492633
17Унтерхахинг192062112126
18Любек19194781723
19Байерн II191853112027
20Юрдинген191745101428

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Ханза Рощок193510542315
2Мюнхен 1860193410453316
3Дрезден193411172615
4Ферл19308653631
5Цвикау19297842522
6Виктория Кьолн19297842626
7Магдебург19278382522
8Юрдинген19277662422
9Саарбрюкен19277662725
10Инголщат19277662726
11Веен19267572828
12Валдхоф Манхайм19256761422
13Тюргюджю19226492632
14Халешер19226492434
15Дуисбург19205592632
16Байерн II191931062731
17Кайзерслаутерн19173882331
18Мепен191745101324
19Любек191644112434
20Унтерхахинг191233131931

Германия Трета Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Германия Трета Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 38
22.05
Веен Веен емблема 0:1 <strong>Дрезден</strong> емблема Дрезден
22.05
Байерн II Байерн II емблема 0:1 <strong>Халешер</strong> емблема Халешер
22.05
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 3:1 Мюнхен 1860 емблема Мюнхен 1860
22.05
Ханза Рощок Ханза Рощок емблема 1:1 Любек емблема Любек
22.05
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 1:1 Юрдинген емблема Юрдинген
22.05
Мепен <strong>Мепен</strong> емблема 2:1 Дуисбург емблема Дуисбург
22.05
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 1:1 Ферл емблема Ферл
22.05
Магдебург Магдебург емблема 1:1 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
22.05
Цвикау <strong>Цвикау</strong> емблема 2:0 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
22.05
Тюргюджю Тюргюджю емблема 1:1 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
Кръг 37
17.05
Любек Любек емблема 1:2 <strong>Цвикау</strong> емблема Цвикау
16.05
Дрезден <strong>Дрезден</strong> емблема 4:0 Тюргюджю емблема Тюргюджю
16.05
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 2:2 Байерн II емблема Байерн II
16.05
Халешер <strong>Халешер</strong> емблема 4:0 Веен емблема Веен
15.05
Юрдинген <strong>Юрдинген</strong> емблема 1:0 Магдебург емблема Магдебург
15.05
Дуисбург Дуисбург емблема 1:5 <strong>Инголщат</strong> емблема Инголщат
15.05
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема 0:1 <strong>Ханза Рощок</strong> емблема Ханза Рощок
15.05
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 3:3 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
15.05
Ферл Ферл емблема 0:1 <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема Валдхоф Манхайм
14.05
Саарбрюкен <strong>Саарбрюкен</strong> емблема 2:0 Мепен емблема Мепен
Кръг 36
10.05
Валдхоф Манхайм <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема 3:2 Халешер емблема Халешер
09.05
Байерн II Байерн II емблема 1:2 <strong>Унтерхахинг</strong> емблема Унтерхахинг
09.05
Мепен Мепен емблема 0:2 <strong>Любек</strong> емблема Любек
08.05
Веен Веен емблема 1:1 Мюнхен 1860 емблема Мюнхен 1860
08.05
Дрезден <strong>Дрезден</strong> емблема 2:0 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
08.05
Кайзерслаутерн <strong>Кайзерслаутерн</strong> емблема 4:1 Юрдинген емблема Юрдинген
08.05
Магдебург <strong>Магдебург</strong> емблема 3:2 Дуисбург емблема Дуисбург
08.05
Инголщат Инголщат емблема 0:0 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
08.05
Ханза Рощок Ханза Рощок емблема 0:0 Цвикау емблема Цвикау
07.05
Тюргюджю Тюргюджю емблема 1:2 <strong>Ферл</strong> емблема Ферл
Кръг 35
05.05
Юрдинген Юрдинген емблема 1:1 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
05.05
Дуисбург Дуисбург емблема 2:2 Байерн II емблема Байерн II
05.05
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема 0:2 <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема Валдхоф Манхайм
05.05
Цвикау Цвикау емблема 0:0 Мепен емблема Мепен
05.05
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема 0:3 <strong>Магдебург</strong> емблема Магдебург
04.05
Ханза Рощок Ханза Рощок емблема 1:1 Инголщат емблема Инголщат
04.05
Мюнхен 1860 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема 3:0 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
04.05
Халешер <strong>Халешер</strong> емблема 4:1 Тюргюджю емблема Тюргюджю
04.05
Ферл Ферл емблема 0:0 Дрезден емблема Дрезден
04.05
Любек Любек емблема 0:3 <strong>Веен</strong> емблема Веен
Кръг 33
01.05
Юрдинген Юрдинген емблема 0:2 <strong>Дрезден</strong> емблема Дрезден
Кръг 32
28.04
Дрезден <strong>Дрезден</strong> емблема 1:0 Дуисбург емблема Дуисбург
Кръг 34
26.04
Байерн II Байерн II емблема 0:4 <strong>Саарбрюкен</strong> емблема Саарбрюкен
25.04
Веен Веен емблема 0:3 <strong>Дуисбург</strong> емблема Дуисбург
25.04
Магдебург <strong>Магдебург</strong> емблема 1:0 Любек емблема Любек
24.04
Дрезден Дрезден емблема 0:3 <strong>Халешер</strong> емблема Халешер
24.04
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 3:2 Цвикау емблема Цвикау
24.04
Мепен Мепен емблема 2:3 <strong>Ханза Рощок</strong> емблема Ханза Рощок
24.04
Кайзерслаутерн <strong>Кайзерслаутерн</strong> емблема 3:2 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
24.04
Тюргюджю Тюргюджю емблема 0:2 <strong>Юрдинген</strong> емблема Юрдинген
24.04
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 0:2 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема Мюнхен 1860
23.04
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 2:2 Ферл емблема Ферл
Кръг 33
21.04
Ханза Рощок Ханза Рощок емблема 1:1 Веен емблема Веен
21.04
Мепен Мепен емблема 1:2 <strong>Магдебург</strong> емблема Магдебург
21.04
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема 0:2 <strong>Тюргюджю</strong> емблема Тюргюджю
21.04
Саарбрюкен <strong>Саарбрюкен</strong> емблема 5:0 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
21.04
Любек Любек емблема 1:1 Инголщат емблема Инголщат
20.04
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 1:1 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
20.04
Халешер Халешер емблема 1:1 Ферл емблема Ферл
20.04
Цвикау Цвикау емблема 1:1 Байерн II емблема Байерн II
20.04
Дуисбург Дуисбург емблема 2:2 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
Кръг 32
18.04
Веен <strong>Веен</strong> емблема 1:0 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
18.04
Валдхоф Манхайм <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема 3:2 Любек емблема Любек
18.04
Инголщат Инголщат емблема 0:0 Мепен емблема Мепен
17.04
Магдебург Магдебург емблема 0:0 Цвикау емблема Цвикау
17.04
Виктория Кьолн <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема 2:0 Халешер емблема Халешер
17.04
Ферл <strong>Ферл</strong> емблема 3:0 Юрдинген емблема Юрдинген
17.04
Тюргюджю Тюргюджю емблема 0:2 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема Мюнхен 1860
17.04
Кайзерслаутерн <strong>Кайзерслаутерн</strong> емблема 2:1 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
16.04
Байерн II Байерн II емблема 0:1 <strong>Ханза Рощок</strong> емблема Ханза Рощок
Кръг 31
12.04
Мепен Мепен емблема 0:3 <strong>Веен</strong> емблема Веен
11.04
Унтерхахинг <strong>Унтерхахинг</strong> емблема 2:0 Дрезден емблема Дрезден
11.04
Цвикау Цвикау емблема 1:2 <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема Виктория Кьолн
10.04
Дуисбург Дуисбург емблема 1:1 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
10.04
Ханза Рощок Ханза Рощок емблема 0:2 <strong>Магдебург</strong> емблема Магдебург
10.04
Любек Любек емблема 1:1 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
10.04
Мюнхен 1860 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема 3:2 Ферл емблема Ферл
10.04
Саарбрюкен <strong>Саарбрюкен</strong> емблема 2:1 Тюргюджю емблема Тюргюджю
10.04
Инголщат Инголщат емблема 2:2 Байерн II емблема Байерн II
09.04
Халешер <strong>Халешер</strong> емблема 2:1 Юрдинген емблема Юрдинген
Кръг 28
07.04
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 2:2 Цвикау емблема Цвикау
Кръг 30
05.04
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 1:1 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
04.04
Дрезден Дрезден емблема 0:0 Ханза Рощок емблема Ханза Рощок
04.04
Тюргюджю <strong>Тюргюджю</strong> емблема 2:0 Мепен емблема Мепен
03.04
Валдхоф Манхайм <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема 1:0 Цвикау емблема Цвикау
03.04
Кайзерслаутерн <strong>Кайзерслаутерн</strong> емблема 3:1 Халешер емблема Халешер
03.04
Юрдинген Юрдинген емблема 1:3 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема Мюнхен 1860
03.04
Магдебург <strong>Магдебург</strong> емблема 2:0 Инголщат емблема Инголщат
03.04
Байерн II Байерн II емблема 2:3 <strong>Любек</strong> емблема Любек
03.04
Ферл Ферл емблема 1:2 <strong>Дуисбург</strong> емблема Дуисбург
03.04
Веен Веен емблема 2:2 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
Кръг 24
27.03
Юрдинген Юрдинген емблема 1:1 Цвикау емблема Цвикау
Кръг 29
22.03
Мюнхен 1860 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема 1:0 Дрезден емблема Дрезден
21.03
Цвикау <strong>Цвикау</strong> емблема 2:1 Веен емблема Веен
21.03
Мепен <strong>Мепен</strong> емблема 2:1 Байерн II емблема Байерн II
20.03
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 1:0 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
20.03
Ханза Рощок <strong>Ханза Рощок</strong> емблема 1:0 Халешер емблема Халешер
20.03
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема 2:3 <strong>Юрдинген</strong> емблема Юрдинген
20.03
Дуисбург <strong>Дуисбург</strong> емблема 3:2 Тюргюджю емблема Тюргюджю
20.03
Магдебург <strong>Магдебург</strong> емблема 1:0 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
20.03
Любек Любек емблема 2:2 Ферл емблема Ферл
19.03
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема 2:3 <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема Виктория Кьолн
Кръг 19
17.03
Дрезден <strong>Дрезден</strong> емблема 1:0 Веен емблема Веен
Кръг 21
17.03
Мепен Мепен емблема 0:4 <strong>Юрдинген</strong> емблема Юрдинген
Кръг 23
17.03
Любек Любек емблема 0:0 Мюнхен 1860 емблема Мюнхен 1860
Кръг 24
17.03
Ферл Ферл емблема 1:1 Инголщат емблема Инголщат
16.03
Халешер Халешер емблема 1:1 Дуисбург емблема Дуисбург
Кръг 28
15.03
Тюргюджю Тюргюджю емблема 0:3 <strong>Ханза Рощок</strong> емблема Ханза Рощок
14.03
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 0:1 <strong>Мепен</strong> емблема Мепен
14.03
Ферл <strong>Ферл</strong> емблема 2:1 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
13.03
Виктория Кьолн <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема 3:1 Дуисбург емблема Дуисбург
13.03
Халешер Халешер емблема 0:4 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема Мюнхен 1860
13.03
Дрезден Дрезден емблема 1:1 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
13.03
Байерн II Байерн II емблема 0:2 <strong>Магдебург</strong> емблема Магдебург
13.03
Веен Веен емблема 1:2 <strong>Инголщат</strong> емблема Инголщат
12.03
Юрдинген Юрдинген емблема 1:1 Любек емблема Любек
Кръг 19
10.03
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема 1:2 <strong>Цвикау</strong> емблема Цвикау
Кръг 21
10.03
Байерн II Байерн II емблема 1:2 <strong>Ферл</strong> емблема Ферл
Кръг 22
09.03
Юрдинген Юрдинген емблема 0:1 <strong>Ханза Рощок</strong> емблема Ханза Рощок
Кръг 24
09.03
Виктория Кьолн <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема 1:0 Мепен емблема Мепен
Кръг 27
08.03
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 2:1 Тюргюджю емблема Тюргюджю
07.03
Байерн II <strong>Байерн II</strong> емблема 2:0 Веен емблема Веен
07.03
Унтерхахинг <strong>Унтерхахинг</strong> емблема 3:0 Халешер емблема Халешер
06.03
Магдебург Магдебург емблема 1:1 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
06.03
Ханза Рощок <strong>Ханза Рощок</strong> емблема 2:1 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
06.03
Мепен Мепен емблема 0:4 <strong>Дрезден</strong> емблема Дрезден
06.03
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема 2:2 Юрдинген емблема Юрдинген
06.03
Любек Любек емблема 1:2 <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема Виктория Кьолн
06.03
Дуисбург <strong>Дуисбург</strong> емблема 1:0 Мюнхен 1860 емблема Мюнхен 1860
05.03
Цвикау <strong>Цвикау</strong> емблема 3:0 Ферл емблема Ферл
Кръг 19
03.03
Любек <strong>Любек</strong> емблема 1:0 Ханза Рощок емблема Ханза Рощок
Кръг 20
03.03
Юрдинген Юрдинген емблема 0:3 <strong>Инголщат</strong> емблема Инголщат
Кръг 23
03.03
Саарбрюкен <strong>Саарбрюкен</strong> емблема 4:1 Дуисбург емблема Дуисбург
Кръг 22
02.03
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 2:4 <strong>Магдебург</strong> емблема Магдебург
Кръг 26
01.03
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 2:2 Байерн II емблема Байерн II
28.02
Юрдинген Юрдинген емблема 1:2 <strong>Дуисбург</strong> емблема Дуисбург
28.02
Тюргюджю Тюргюджю емблема 1:1 Цвикау емблема Цвикау
27.02
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 1:2 <strong>Ханза Рощок</strong> емблема Ханза Рощок
27.02
Дрезден <strong>Дрезден</strong> емблема 4:0 Инголщат емблема Инголщат
27.02
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 2:2 Мепен емблема Мепен
27.02
Халешер <strong>Халешер</strong> емблема 2:1 Любек емблема Любек
27.02
Ферл Ферл емблема 1:3 <strong>Саарбрюкен</strong> емблема Саарбрюкен
27.02
Веен <strong>Веен</strong> емблема 1:0 Магдебург емблема Магдебург
26.02
Мюнхен 1860 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема 3:1 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
Кръг 22
24.02
Дрезден Дрезден емблема 1:1 Байерн II емблема Байерн II
Кръг 25
22.02
Веен <strong>Веен</strong> емблема 3:1 Юрдинген емблема Юрдинген
21.02
Магдебург Магдебург емблема 0:4 <strong>Ферл</strong> емблема Ферл
21.02
Байерн II Байерн II емблема 0:1 <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема Виктория Кьолн
20.02
Любек Любек емблема 0:2 <strong>Тюргюджю</strong> емблема Тюргюджю
20.02
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 1:0 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
20.02
Дуисбург <strong>Дуисбург</strong> емблема 2:1 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
20.02
Ханза Рощок <strong>Ханза Рощок</strong> емблема 1:0 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
20.02
Саарбрюкен <strong>Саарбрюкен</strong> емблема 2:1 Мюнхен 1860 емблема Мюнхен 1860
20.02
Цвикау Цвикау емблема 0:2 <strong>Дрезден</strong> емблема Дрезден
19.02
Мепен <strong>Мепен</strong> емблема 2:1 Халешер емблема Халешер
Кръг 24
15.02
Тюргюджю <strong>Тюргюджю</strong> емблема 2:1 Магдебург емблема Магдебург
14.02
Дрезден <strong>Дрезден</strong> емблема 3:1 Любек емблема Любек
14.02
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема 0:1 <strong>Саарбрюкен</strong> емблема Саарбрюкен
13.02
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 1:1 Байерн II емблема Байерн II
13.02
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 0:0 Ханза Рощок емблема Ханза Рощок
13.02
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 0:1 <strong>Веен</strong> емблема Веен
Кръг 14
10.02
Байерн II <strong>Байерн II</strong> емблема 3:2 Цвикау емблема Цвикау
Кръг 23
07.02
Веен <strong>Веен</strong> емблема 3:1 Тюргюджю емблема Тюргюджю
07.02
Байерн II Байерн II емблема 0:1 <strong>Юрдинген</strong> емблема Юрдинген
06.02
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 0:2 <strong>Кайзерслаутерн</strong> емблема Кайзерслаутерн
06.02
Мепен <strong>Мепен</strong> емблема 3:2 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
06.02
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 2:1 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
06.02
Цвикау Цвикау емблема 2:2 Халешер емблема Халешер
06.02
Магдебург Магдебург емблема 0:1 <strong>Дрезден</strong> емблема Дрезден
05.02
Ханза Рощок <strong>Ханза Рощок</strong> емблема 3:2 Ферл емблема Ферл
Кръг 22
01.02
Халешер Халешер емблема 1:1 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
31.01
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 0:1 <strong>Цвикау</strong> емблема Цвикау
31.01
Дуисбург <strong>Дуисбург</strong> емблема 3:1 Любек емблема Любек
30.01
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 0:1 <strong>Веен</strong> емблема Веен
30.01
Ферл <strong>Ферл</strong> емблема 3:1 Мепен емблема Мепен
30.01
Тюргюджю Тюргюджю емблема 0:2 <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема Валдхоф Манхайм
30.01
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема 0:1 <strong>Инголщат</strong> емблема Инголщат
Кръг 21
27.01
Инголщат Инголщат емблема 1:1 Халешер емблема Халешер
27.01
Ханза Рощок <strong>Ханза Рощок</strong> емблема 4:2 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
27.01
Магдебург Магдебург емблема 0:3 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема Мюнхен 1860
27.01
Любек <strong>Любек</strong> емблема 1:0 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
26.01
Цвикау <strong>Цвикау</strong> емблема 3:1 Дуисбург емблема Дуисбург
26.01
Веен Веен емблема 2:2 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
26.01
Валдхоф Манхайм <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема 1:0 Дрезден емблема Дрезден
26.01
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 0:0 Тюргюджю емблема Тюргюджю
Кръг 20
24.01
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема 0:0 Любек емблема Любек
24.01
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 1:1 Мепен емблема Мепен
23.01
Дуисбург Дуисбург емблема 1:2 <strong>Ханза Рощок</strong> емблема Ханза Рощок
23.01
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема 1:2 <strong>Цвикау</strong> емблема Цвикау
23.01
Халешер <strong>Халешер</strong> емблема 1:0 Магдебург емблема Магдебург
23.01
Дрезден <strong>Дрезден</strong> емблема 4:3 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
23.01
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 1:2 <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема Валдхоф Манхайм
23.01
Ферл Ферл емблема 2:2 Веен емблема Веен
22.01
Тюргюджю Тюргюджю емблема 0:0 Байерн II емблема Байерн II
Кръг 17
20.01
Халешер Халешер емблема 0:0 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
20.01
Дуисбург Дуисбург емблема 1:2 <strong>Магдебург</strong> емблема Магдебург
Кръг 8
19.01
Ферл Ферл емблема 1:1 Цвикау емблема Цвикау
Кръг 14
19.01
Тюргюджю Тюргюджю емблема 0:0 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
Кръг 19
18.01
Мюнхен 1860 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема 1:0 Инголщат емблема Инголщат
17.01
Дуисбург <strong>Дуисбург</strong> емблема 1:0 Мепен емблема Мепен
17.01
Юрдинген Юрдинген емблема 1:1 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
16.01
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема 0:2 <strong>Магдебург</strong> емблема Магдебург
16.01
Ферл Ферл емблема 1:1 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
16.01
Халешер Халешер емблема 0:4 <strong>Байерн II</strong> емблема Байерн II
15.01
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 0:2 <strong>Тюргюджю</strong> емблема Тюргюджю
Кръг 13
13.01
Любек Любек емблема 0:1 <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема Валдхоф Манхайм
Кръг 15
13.01
Цвикау Цвикау емблема 0:2 <strong>Инголщат</strong> емблема Инголщат
Кръг 9
12.01
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема 3:4 <strong>Ферл</strong> емблема Ферл
Кръг 10
12.01
Байерн II <strong>Байерн II</strong> емблема 2:0 Мепен емблема Мепен
Кръг 16
12.01
Магдебург Магдебург емблема 1:2 <strong>Саарбрюкен</strong> емблема Саарбрюкен
Кръг 18
11.01
Тюргюджю <strong>Тюргюджю</strong> емблема 1:0 Дрезден емблема Дрезден
10.01
Цвикау <strong>Цвикау</strong> емблема 2:1 Любек емблема Любек
10.01
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 2:1 Дуисбург емблема Дуисбург
09.01
Веен Веен емблема 1:1 Халешер емблема Халешер
09.01
Байерн II Байерн II емблема 0:2 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема Мюнхен 1860
09.01
Мепен <strong>Мепен</strong> емблема 1:0 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
09.01
Магдебург Магдебург емблема 1:1 Юрдинген емблема Юрдинген
09.01
Ханза Рощок <strong>Ханза Рощок</strong> емблема 1:0 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
09.01
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 0:0 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
08.01
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 2:2 Ферл емблема Ферл
Кръг 11
23.12
Мепен Мепен емблема 1:4 <strong>Тюргюджю</strong> емблема Тюргюджю
Кръг 17
20.12
Цвикау Цвикау емблема 0:2 <strong>Ханза Рощок</strong> емблема Ханза Рощок
20.12
Ферл Ферл емблема 0:1 <strong>Тюргюджю</strong> емблема Тюргюджю
19.12
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 2:4 <strong>Дрезден</strong> емблема Дрезден
19.12
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема 1:1 Байерн II емблема Байерн II
19.12
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема 3:3 Инголщат емблема Инголщат
19.12
Любек Любек емблема 0:2 <strong>Мепен</strong> емблема Мепен
19.12
Юрдинген Юрдинген емблема 0:2 <strong>Кайзерслаутерн</strong> емблема Кайзерслаутерн
18.12
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 2:2 Веен емблема Веен
Кръг 16
16.12
Байерн II Байерн II емблема 1:1 Дуисбург емблема Дуисбург
16.12
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 0:2 <strong>Юрдинген</strong> емблема Юрдинген
16.12
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 1:0 Ханза Рощок емблема Ханза Рощок
16.12
Мепен Мепен емблема 1:2 <strong>Цвикау</strong> емблема Цвикау
15.12
Дрезден <strong>Дрезден</strong> емблема 4:1 Ферл емблема Ферл
15.12
Тюргюджю Тюргюджю емблема 0:3 <strong>Халешер</strong> емблема Халешер
15.12
Веен <strong>Веен</strong> емблема 4:2 Любек емблема Любек
15.12
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 1:4 <strong>Унтерхахинг</strong> емблема Унтерхахинг
15.12
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 0:3 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема Мюнхен 1860
Кръг 15
13.12
Ханза Рощок Ханза Рощок емблема 0:2 <strong>Мепен</strong> емблема Мепен
13.12
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема 1:2 <strong>Байерн II</strong> емблема Байерн II
12.12
Юрдинген <strong>Юрдинген</strong> емблема 1:0 Тюргюджю емблема Тюргюджю
12.12
Дуисбург <strong>Дуисбург</strong> емблема 4:1 Веен емблема Веен
12.12
Мюнхен 1860 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема 5:0 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
12.12
Халешер Халешер емблема 1:3 <strong>Дрезден</strong> емблема Дрезден
12.12
Ферл Ферл емблема 1:1 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
12.12
Любек Любек емблема 1:1 Магдебург емблема Магдебург
11.12
Унтерхахинг <strong>Унтерхахинг</strong> емблема 2:0 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
Кръг 9
08.12
Мепен <strong>Мепен</strong> емблема 2:0 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
Кръг 14
06.12
Ферл <strong>Ферл</strong> емблема 4:2 Халешер емблема Халешер
06.12
Веен <strong>Веен</strong> емблема 2:1 Ханза Рощок емблема Ханза Рощок
05.12
Инголщат Инголщат емблема 1:1 Любек емблема Любек
05.12
Дрезден Дрезден емблема 0:0 Юрдинген емблема Юрдинген
05.12
Валдхоф Манхайм <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема 4:1 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
05.12
Виктория Кьолн <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема 2:1 Мюнхен 1860 емблема Мюнхен 1860
05.12
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 2:2 Дуисбург емблема Дуисбург
04.12
Магдебург Магдебург емблема 0:0 Мепен емблема Мепен
Кръг 8
02.12
Халешер <strong>Халешер</strong> емблема 2:0 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
Кръг 9
02.12
Ханза Рощок <strong>Ханза Рощок</strong> емблема 2:0 Тюргюджю емблема Тюргюджю
Кръг 13
30.11
Мепен <strong>Мепен</strong> емблема 2:0 Инголщат емблема Инголщат
29.11
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема 1:1 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
29.11
Дуисбург Дуисбург емблема 0:3 <strong>Дрезден</strong> емблема Дрезден
28.11
Ханза Рощок <strong>Ханза Рощок</strong> емблема 2:0 Байерн II емблема Байерн II
28.11
Халешер <strong>Халешер</strong> емблема 2:0 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
28.11
Цвикау Цвикау емблема 0:1 <strong>Магдебург</strong> емблема Магдебург
28.11
Унтерхахинг <strong>Унтерхахинг</strong> емблема 2:1 Веен емблема Веен
28.11
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 2:2 Тюргюджю емблема Тюргюджю
27.11
Юрдинген Юрдинген емблема 1:2 <strong>Ферл</strong> емблема Ферл
Кръг 12
25.11
Байерн II Байерн II емблема 1:3 <strong>Инголщат</strong> емблема Инголщат
25.11
Кайзерслаутерн <strong>Кайзерслаутерн</strong> емблема 1:0 Любек емблема Любек
25.11
Дрезден <strong>Дрезден</strong> емблема 2:0 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
25.11
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 1:1 Цвикау емблема Цвикау
25.11
Магдебург Магдебург емблема 1:1 Ханза Рощок емблема Ханза Рощок
24.11
Ферл Ферл емблема 1:1 Мюнхен 1860 емблема Мюнхен 1860
24.11
Веен <strong>Веен</strong> емблема 1:0 Мепен емблема Мепен
24.11
Юрдинген Юрдинген емблема 0:1 <strong>Халешер</strong> емблема Халешер
24.11
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 2:2 Дуисбург емблема Дуисбург
24.11
Тюргюджю Тюргюджю емблема 1:1 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
Кръг 11
22.11
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 1:0 Магдебург емблема Магдебург
22.11
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема 2:2 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
22.11
Любек <strong>Любек</strong> емблема 3:0 Байерн II емблема Байерн II
21.11
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 0:0 Юрдинген емблема Юрдинген
21.11
Халешер Халешер емблема 1:1 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
21.11
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема 3:3 Веен емблема Веен
21.11
Ханза Рощок Ханза Рощок емблема 1:3 <strong>Дрезден</strong> емблема Дрезден
21.11
Цвикау Цвикау емблема 0:0 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
20.11
Дуисбург Дуисбург емблема 0:4 <strong>Ферл</strong> емблема Ферл
Кръг 5
17.11
Дуисбург Дуисбург емблема 0:0 Халешер емблема Халешер
Кръг 10
16.11
Ферл Ферл емблема 1:2 <strong>Любек</strong> емблема Любек
15.11
Дрезден <strong>Дрезден</strong> емблема 2:1 Мюнхен 1860 емблема Мюнхен 1860
14.11
Веен <strong>Веен</strong> емблема 3:1 Цвикау емблема Цвикау
14.11
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 1:1 Магдебург емблема Магдебург
14.11
Юрдинген <strong>Юрдинген</strong> емблема 3:1 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
14.11
Халешер Халешер емблема 1:1 Ханза Рощок емблема Ханза Рощок
14.11
Тюргюджю <strong>Тюргюджю</strong> емблема 2:1 Дуисбург емблема Дуисбург
14.11
Валдхоф Манхайм <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема 4:1 Инголщат емблема Инголщат
13.11
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 0:2 <strong>Саарбрюкен</strong> емблема Саарбрюкен
Кръг 9
09.11
Дуисбург Дуисбург емблема 1:3 <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема Виктория Кьолн
08.11
Любек <strong>Любек</strong> емблема 1:0 Юрдинген емблема Юрдинген
07.11
Магдебург <strong>Магдебург</strong> емблема 2:1 Байерн II емблема Байерн II
07.11
Цвикау Цвикау емблема 1:2 <strong>Кайзерслаутерн</strong> емблема Кайзерслаутерн
07.11
Саарбрюкен <strong>Саарбрюкен</strong> емблема 2:1 Дрезден емблема Дрезден
07.11
Мюнхен 1860 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема 6:1 Халешер емблема Халешер
06.11
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 4:1 Веен емблема Веен
Кръг 4
04.11
Дуисбург Дуисбург емблема 2:3 <strong>Саарбрюкен</strong> емблема Саарбрюкен
Кръг 7
04.11
Цвикау Цвикау емблема 0:1 <strong>Тюргюджю</strong> емблема Тюргюджю
Кръг 8
02.11
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 0:0 Ханза Рощок емблема Ханза Рощок
01.11
Тюргюджю Тюргюджю емблема 1:1 Инголщат емблема Инголщат
01.11
Веен Веен емблема 2:4 <strong>Байерн II</strong> емблема Байерн II
31.10
Дрезден <strong>Дрезден</strong> емблема 3:0 Мепен емблема Мепен
31.10
Валдхоф Манхайм <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема 5:2 Магдебург емблема Магдебург
31.10
Юрдинген <strong>Юрдинген</strong> емблема 1:0 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
31.10
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 0:2 <strong>Дуисбург</strong> емблема Дуисбург
30.10
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 0:2 <strong>Любек</strong> емблема Любек
Кръг 7
26.10
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема 0:2 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема Мюнхен 1860
25.10
Байерн II <strong>Байерн II</strong> емблема 2:0 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
25.10
Саарбрюкен Саарбрюкен емблема 1:2 <strong>Ферл</strong> емблема Ферл
24.10
Мепен <strong>Мепен</strong> емблема 3:2 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
24.10
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 1:0 Дрезден емблема Дрезден
24.10
Ханза Рощок <strong>Ханза Рощок</strong> емблема 5:1 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
24.10
Любек Любек емблема 2:3 <strong>Халешер</strong> емблема Халешер
24.10
Магдебург Магдебург емблема 1:2 <strong>Веен</strong> емблема Веен
24.10
Дуисбург Дуисбург емблема 0:2 <strong>Юрдинген</strong> емблема Юрдинген
Кръг 6
21.10
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 1:1 Инголщат емблема Инголщат
21.10
Виктория Кьолн <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема 3:2 Байерн II емблема Байерн II
21.10
Халешер <strong>Халешер</strong> емблема 4:1 Мепен емблема Мепен
21.10
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 1:2 <strong>Саарбрюкен</strong> емблема Саарбрюкен
21.10
Унтерхахинг Унтерхахинг емблема 0:1 <strong>Дуисбург</strong> емблема Дуисбург
20.10
Ферл <strong>Ферл</strong> емблема 3:1 Магдебург емблема Магдебург
20.10
Тюргюджю <strong>Тюргюджю</strong> емблема 4:3 Любек емблема Любек
20.10
Дрезден Дрезден емблема 1:2 <strong>Цвикау</strong> емблема Цвикау
20.10
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 1:2 <strong>Ханза Рощок</strong> емблема Ханза Рощок
20.10
Юрдинген Юрдинген емблема 0:4 <strong>Веен</strong> емблема Веен
Кръг 5
18.10
Мепен Мепен емблема 0:1 <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема Виктория Кьолн
18.10
Саарбрюкен <strong>Саарбрюкен</strong> емблема 2:1 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
17.10
Байерн II Байерн II емблема 0:0 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
17.10
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 2:1 Ферл емблема Ферл
17.10
Ханза Рощок Ханза Рощок емблема 1:1 Мюнхен 1860 емблема Мюнхен 1860
17.10
Любек Любек емблема 0:1 <strong>Дрезден</strong> емблема Дрезден
17.10
Веен Веен емблема 0:1 <strong>Валдхоф Манхайм</strong> емблема Валдхоф Манхайм
17.10
Цвикау Цвикау емблема 1:2 <strong>Юрдинген</strong> емблема Юрдинген
16.10
Магдебург <strong>Магдебург</strong> емблема 2:0 Тюргюджю емблема Тюргюджю
Кръг 4
12.10
Халешер Халешер емблема 0:2 <strong>Цвикау</strong> емблема Цвикау
11.10
Виктория Кьолн <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема 2:0 Инголщат емблема Инголщат
11.10
Унтерхахинг <strong>Унтерхахинг</strong> емблема 2:1 Мепен емблема Мепен
10.10
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 1:1 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
10.10
Мюнхен 1860 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема 4:1 Любек емблема Любек
10.10
Юрдинген Юрдинген емблема 1:1 Байерн II емблема Байерн II
10.10
Ферл Ферл емблема 2:3 <strong>Ханза Рощок</strong> емблема Ханза Рощок
10.10
Тюргюджю Тюргюджю емблема 0:0 Веен емблема Веен
10.10
Дрезден <strong>Дрезден</strong> емблема 1:0 Магдебург емблема Магдебург
Кръг 3
05.10
Веен Веен емблема 2:2 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
04.10
Саарбрюкен <strong>Саарбрюкен</strong> емблема 4:0 Халешер емблема Халешер
04.10
Ханза Рощок Ханза Рощок емблема 0:0 Юрдинген емблема Юрдинген
03.10
Мепен Мепен емблема 1:2 <strong>Ферл</strong> емблема Ферл
03.10
Магдебург Магдебург емблема 0:2 <strong>Виктория Кьолн</strong> емблема Виктория Кьолн
03.10
Цвикау Цвикау емблема 1:2 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема Мюнхен 1860
03.10
Инголщат Инголщат емблема 0:1 <strong>Унтерхахинг</strong> емблема Унтерхахинг
03.10
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 4:4 Тюргюджю емблема Тюргюджю
03.10
Любек Любек емблема 1:1 Дуисбург емблема Дуисбург
02.10
Байерн II <strong>Байерн II</strong> емблема 3:0 Дрезден емблема Дрезден
Кръг 2
28.09
Юрдинген Юрдинген емблема 0:2 <strong>Мепен</strong> емблема Мепен
27.09
Тюргюджю <strong>Тюргюджю</strong> емблема 3:0 Кайзерслаутерн емблема Кайзерслаутерн
27.09
Дрезден Дрезден емблема 1:1 Валдхоф Манхайм емблема Валдхоф Манхайм
26.09
Дуисбург Дуисбург емблема 1:1 Цвикау емблема Цвикау
26.09
Виктория Кьолн Виктория Кьолн емблема 0:2 <strong>Веен</strong> емблема Веен
26.09
Саарбрюкен <strong>Саарбрюкен</strong> емблема 2:0 Ханза Рощок емблема Ханза Рощок
26.09
Ферл <strong>Ферл</strong> емблема 3:0 Байерн II емблема Байерн II
26.09
Мюнхен 1860 Мюнхен 1860 емблема 1:1 Магдебург емблема Магдебург
26.09
Халешер Халешер емблема 0:2 <strong>Инголщат</strong> емблема Инголщат
25.09
Унтерхахинг <strong>Унтерхахинг</strong> емблема 1:0 Любек емблема Любек
Кръг 1
21.09
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема 2:2 Виктория Кьолн емблема Виктория Кьолн
20.09
Магдебург Магдебург емблема 0:2 <strong>Халешер</strong> емблема Халешер
20.09
Инголщат <strong>Инголщат</strong> емблема 2:1 Юрдинген емблема Юрдинген
19.09
Байерн II Байерн II емблема 2:2 Тюргюджю емблема Тюргюджю
19.09
Ханза Рощок <strong>Ханза Рощок</strong> емблема 3:1 Дуисбург емблема Дуисбург
19.09
Мепен Мепен емблема 1:3 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема Мюнхен 1860
19.09
Цвикау <strong>Цвикау</strong> емблема 2:1 Унтерхахинг емблема Унтерхахинг
19.09
Веен Веен емблема 0:0 Ферл емблема Ферл
19.09
Любек Любек емблема 1:1 Саарбрюкен емблема Саарбрюкен
18.09
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема 0:1 <strong>Дрезден</strong> емблема Дрезден
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света